Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
27.09.2020
Místo konání:
Jakubčovice, Honův mlýn
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Klokoč 2020
Ředitel závodu:
Peřinka Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Valík Luděk - R1
Stavitel tratí:
Hadač Miroslav - R1
Kluby:
AOP     AOV     ASU     BFM     BOV     HAV     HOB     JPV     KAM     KON     KRN     KSU     KYL     LCE     MOV     OOL     PGP     PLU     PTE     SBR     SOP     SSU     STE     TRI     TVR     UOL     VCB     VRB     ZLH     ZPV     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kollarovits Eduard AOP1201 49430 C HDR
11:01:00 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C H65C
11:04:00 Borunská Alžběta AOP0950 8648592 C D12C
11:08:00 Gallo Ondřej AOP0802 8648624 B H12C
11:11:00 Kollarovits Matěj AOP1101 8648568 C HD10N
11:25:00 Klechová Karolína AOP0452 8004330 B D16C
11:26:00 Holasová Šarka AOP7853 2111725 C D35C
11:27:00 Gallo Natálie AOP0652 8648623 B D14C
11:32:00 Klöslová Sofie AOP0854 7201830 C D12C
11:37:00 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A D16C
11:40:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B H12C
11:48:00 Cetl Jan AOP0902 307338 C H12C
11:50:00 Klösel Samuel AOP0504 7003005 C H16C
11:56:00 Čech Viktor AOP0801 8004291 B H12C
11:56:00 Kollarovitsová Julie AOP0951 51199 C D12C
11:57:00 Pachmannová Katka AOP0551 8033214 B D16C
11:59:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 B D14C
12:04:00 Holas Štěpán AOP0900 8004331 C H12C
12:04:00 Pachmannová Iva AOP0852 8013944 B D12C
12:09:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 R H21C
12:13:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8004313 B D16C
12:14:00 Klapetek Václav AOP0503 0 C H16C
12:19:00 Borunský Matěj AOP0600 8000243 C H14C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Mielec Jaromír AOV6901 515430 C H45C
12:19:00 Mielec Radomír AOV0301 8660459 B H18C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Sekaninová Jitka ASU7750 2080969 C D35C
11:11:00 Šneiderová Daniela ASU0398 8226432 B D18C
11:14:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C H45C
11:26:00 Šneider Miroslav ASU7101 51471 C H45C
11:34:00 Štoudek Martin ASU0448 53112 C H16C
11:47:00 Šneiderová Lucie ASU7498 7201755 C D45C
11:47:00 Sekanina Marek ASU1010 52539 C H10C
12:03:00 Pazderníková Zdeňka ASU0698 9132 B D14C
12:23:00 Šneider Kvido ASU0749 53003 B H14C
12:55:00 Sekanina Ondřej ASU0745 2102553 B H14C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Chudík Martin BFM0604 2087511 B P
11:00:00 Chudík Michael BFM7103 2087516 P
11:00:00 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 C P
12:21:00 Chudíková Magdalena BFM1051 2087504 C D10C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:40:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C H70C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:34:00 Mastela Rafal HAV7300 2032312 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Hendrych Vlastimil HOB5601 231950 C P
11:00:00 Hendrychová Pavla HOB6251 301312 C P
11:00:00 Krumpholcová Jarmila HOB5655 301308 C P
11:00:00 Kurečková Pavla HOB7952 301315 C P
11:00:00 Hendrych Jaromír HOB6001 301316 C P
12:03:00 Hendrychová Marcela HOB7051 301304 C D45C
12:20:00 Kašpar Josef HOB4601 51937 C H70C
12:32:00 Klech Josef HOB4701 51939 C H70C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Pinkava Roman JPV7606 2000579 P
11:00:00 Pinkavová Helena JPV7767 2000550 P
11:03:00 Přikrylová Ivana JPV0653 2112741 C D14C
11:19:00 Vidmuchová Martina JPV7171 49883 C D45C
11:26:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 B H16C
11:31:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C D45C
11:34:00 Plachý Martin JPV6515 2103780 C H45C
11:43:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C D45C
11:45:00 Pinkavová Hana JPV0551 2419911 C D16C
11:46:00 Plachá Andrea JPV7676 8516420 C D35C
11:46:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C H45C
11:47:00 Přikrylová Jana JPV0652 2112722 C D14C
11:48:00 Hýblová Eliška JPV0952 8226380 C D12C
11:51:00 Hýblová Iveta JPV7474 2127879 C D45C
11:55:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C H10C
12:00:00 Pinkavová Eliška JPV0850 2419936 C D12C
12:04:00 Martinek Pavel JPV7700 8123477 C H35C
12:06:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C D35C
12:06:00 Hýbl Dušan JPV7202 2127873 C H45C
12:08:00 Soldánová Pavlína JPV0999 49873 C D12C
12:17:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C D16C
12:28:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C H55C
12:30:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C H45C
12:31:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 B H14C
12:51:00 Štorek David JPV0202 8663202 B H18C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:47:00 Doležalová Monika KAM8851 8116683 E D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Čeřovská Eliška KON1353 8116677 C HDR
11:00:00 Čeřovská Adéla KON8755 0 C P
11:07:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 B D14C
11:11:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C D45C
11:34:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C D35C
12:02:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 B H16C
12:03:00 Čeřovský Filip KON1010 8226353 C H10C
12:11:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C H10C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:23:00 Holinková Milada KRN5950 8648621 C D55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:05:00 Rajnošek Zdeněk KSU8506 8230285 C H21C
11:10:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C H45C
11:12:00 Kočandrlová Natálie KSU0979 446412 C D12C
11:20:00 Tomanková Alice KSU0959 8680326 C D12C
11:22:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A H16C
11:23:00 Juřinová Adéla KSU0650 0 C D14C
11:28:00 Sovadina Jakub KSU0929 2108889 C H12C
11:28:00 Reichlová Pavla KSU0888 8670787 B D12C
11:33:00 Videcký Jan KSU7504 8414126 C H21C
11:35:00 Jordán Dominik KSU1000 2103281 C H10C
11:36:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C H35C
11:38:00 Bláha Adam KSU0525 8680331 B H16C
11:42:00 Juřinová Radka KSU8080 515179 C D35C
11:43:00 Štábl Vít KSU1100 2053548 C H10C
11:51:00 Havlík Jakub KSU1009 0 C H10C
11:54:00 Šperlich Jan KSU0403 8680405 B H16C
11:59:00 Sovadina Matěj KSU1001 2082903 C H10C
12:00:00 Jurčík Jan KSU0848 0 C H12C
12:00:00 Kočandrle Jaroslav KSU7700 2088163 C H35C
12:05:00 Šánová Julie KSU0494 8662732 B D16C
12:06:00 Tomanek Lukáš KSU0502 8680413 C H16C
12:07:00 Smýkalová Eliška KSU0676 2067336 C D14C
12:07:00 Profous Štěpán KSU1030 0 C H10C
12:08:00 Marek Vít KSU0838 361910 C H12C
12:08:00 Miča Petr KSU7909 886296 C H35C
12:14:00 Štáblová Michaela KSU7787 2073735 C D35C
12:15:00 Smýkal Lukáš KSU1101 53662 C H10C
12:15:00 Miča Jan KSU0701 2108916 B H14C
12:15:00 Hecl František KSU0201 8662428 B H18C
12:16:00 Juřina Marek KSU0828 51309 C H12C
12:21:00 Müllerová Marie KSU0565 995815 B D16C
12:26:00 Tomanková Martina KSU7552 2058462 C D35C
12:27:00 Jordán Alexandr KSU0626 8680281 B H14C
12:29:00 Jordánová Nelly KSU1050 2108906 C D10C
12:39:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A H14C
12:51:00 Šána Robert KSU0616 8670827 B H14C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 Hájek Václav KYL9800 8680617 C H21C
11:27:00 Hájková Petra KYL9350 8670481 C D21C
11:30:00 Hájek Marek KYL6800 515146 C H45C
12:15:00 Hájková Iveta KYL6350 515180 C D55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:53:00 Chloupek Adam LCE9300 8660447 E H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 Pavlová Libuše MOV7451 436420 C D45C
11:13:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C H65C
11:14:00 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B H16C
11:24:00 Darrell Frank MOV7700 2801412 C H35C
11:31:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B D14C
11:42:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B H16C
11:44:00 Vojvodík Martin MOV7400 7000317 C H35C
11:49:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 B D16C
12:02:00 Horáčková Vladimíra MOV7750 8651342 C D35C
12:10:00 Pavlíček Daniel MOV7100 52775 C H45C
12:22:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C H45C
12:40:00 Petr Václav MOV5801 7790005 C H55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:41:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C H21C
12:18:00 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C H45C
12:32:00 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C H55C
12:44:00 Albert František OOL5804 52531 C H55C
12:52:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C H55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Košárková Aneta PGP1255 8656668 C HDR
11:01:00 Košárek Pavel PGP7107 8656676 C H21C
12:03:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Hubík Radan PLU1500 7790004 HDR
11:00:00 Matyšek Josef PLU1400 2096224 C HDR
11:01:00 Otrubová Veronika PLU1277 1400409 C HD10N
11:03:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 B D18C
11:04:00 Hubík Hubert PLU8201 8670809 H35C
11:07:00 Hubík Hubert PLU1300 2124774 C HD10N
11:08:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 B D12C
11:12:00 Lutera Michal PLU8101 2061762 C H35C
11:13:00 Matyšková Stela PLU1150 2087695 C HD10N
11:15:00 Němečková Kateřina PLU0350 8226355 B D18C
11:16:00 Lutera Oliver PLU1001 2044898 C H12C
11:37:00 Špičák František PLU8009 52410 C H21C
11:38:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C D35C
11:38:00 Otruba Marek PLU7417 995892 C H45C
11:40:00 Slezáková Vendula PLU0854 2061810 C D12C
11:41:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B D16C
11:44:00 Hřivňák Petr PLU0900 2051506 C H12C
11:46:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 B H16C
11:49:00 Matyšek Radoslav PLU8007 8116824 C H21C
11:52:00 Kožnárek Pavel PLU0902 2061817 C H12C
11:52:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C H35C
11:52:00 Štefková Michaela PLU0851 681869 C D12C
11:54:00 Otrubová Ivona PLU7677 8517317 C D35C
12:10:00 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C D35C
12:10:00 Otruba František PLU0501 8667537 A H16C
12:18:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B H16C
12:22:00 Luterová Kristýna PLU7878 2419928 C D35C
12:25:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B D16C
12:25:00 Luterová Laura PLU1051 2044897 C D10C
12:27:00 Karásek František PLU0301 8061407 B H18C
12:47:00 Soldán Robin PLU0600 8663160 B H14C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Vítková Miroslava PTE6952 1421294 C P
11:00:00 Bábek Tom PTE1402 52737 C HDR
11:18:00 Zrůbková Dana PTE7850 301580 C D35C
11:44:00 Vavrdová Karolína PTE0880 2135196 C D12C
11:58:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C H45C
12:33:00 Bábková Amálie PTE1051 2127533 C D10C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C D35C
11:09:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C H65C
11:09:00 Otruba Robert SBR1100 0 C HD10N
11:14:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 C D35C
11:22:00 Vodička Luděk SBR5501 51913 C H45C
11:36:00 Procházková Samantha SBR0851 0 C D12C
11:54:00 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C H45C
12:14:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C H45C
12:19:00 Czaschová Irena SBR6150 51915 C D55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Válka Jan SOP1701 52765 C HDR
11:17:00 Gilík Marek SOP9904 7207868 C H21C
11:19:00 Válková Zuzana SOP8852 49388 C D21C
11:25:00 Smolka Ondřej SOP8612 8632140 C H21C
11:31:00 Poláková Tereza SOP9951 2061783 C D21C
11:43:00 Poláková Lenka SOP0151 8656721 B D21C
11:51:00 Smolková Lucie SOP9052 0 C D21C
12:20:00 Vašek Rudolf SOP5702 434592 C H55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Pánek Milan SSU1600 0 C HDR
11:02:00 Hejtmánek Štěpán SSU0505 2001950 C H16C
11:20:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C H35C
11:24:00 Pánek Antonín SSU0901 9005142 C H12C
11:27:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C D45C
11:32:00 Seidenglanz Marek SSU7401 2067988 C H35C
11:57:00 Král Václav SSU8243 8033246 C H21C
12:11:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C D55C
12:24:00 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 C H70C
12:35:00 Pánek Ondřej SSU0702 9200527 C H14C
12:43:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B H18C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kučera Martin STE7602 2143405 C P
11:00:00 Tomášek David STE1500 2049563 C HDR
11:00:00 Burdová Olga STE7651 2122260 C P
11:03:00 Binar Vít STE1201 2049585 C HD10N
11:08:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C H35C
11:10:00 Matoušková Jana STE7951 2025355 C D35C
11:15:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C D45C
11:15:00 Tomášek Matěj STE1202 442849 C HD10N
11:16:00 Matoušek Jiří STE7504 2025356 C H35C
11:16:00 Kučerová Klaudie STE0853 2122246 C D12C
11:21:00 Tomášek Tomáš STE8000 2108900 C H21C
11:23:00 Lubrichová Eva STE7556 8670771 C D45C
11:24:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C D12C
11:35:00 Zatloukalová Julie STE0650 2108918 B D14C
11:36:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 B H12C
11:39:00 Skyvová Kristýna STE7054 8655383 C D21C
11:40:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C H35C
11:42:00 Mikoška Eman STE7103 2112775 C H45C
11:43:00 Matoušková Johana STE0751 52561 B D14C
11:45:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C H21C
11:48:00 Fendrych Michal STE7607 8116678 C H35C
11:51:00 Burdová Helena STE0653 8516424 B D14C
11:53:00 Mikošková Marie STE0552 2108903 B D16C
11:55:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C D45C
12:01:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B D16C
12:05:00 Skyva Petr STE6501 8655385 C H21C
12:09:00 Lukašáková Sára STE0450 2035723 B D16C
12:12:00 Matoušek Jan STE0909 224904 C H12C
12:20:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 C H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:59:00 Tesařová Jana TRI9751 8655451 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Svačinková Berenika TVR0450 2067394 C P
11:00:00 Svačinková Kateřina TVR9850 436926 C P
11:05:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C H65C
11:56:00 Stibor Zbyněk TVR7600 301259 C H35C
11:58:00 Svačinková Jitka TVR7750 436921 C D35C
11:58:00 Slavík Ondřej TVR0500 232194 C H16C
11:59:00 Slavíková Lenka TVR7350 2067389 C D45C
12:38:00 Slavík Tomáš TVR6800 436923 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:07:00 Raclavská Lenka UOL0252 2092435 B D18C
11:10:00 Steklý Milan UOL0405 1000462 C H16C
11:11:00 Šaňáková Marie UOL0651 8226335 B D14C
11:12:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C H12C
11:13:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C H21C
11:18:00 Smékal Mikuláš UOL0503 2000566 C H16C
11:18:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C H45C
11:19:00 Raclavská Zuzana UOL0251 8680601 B D18C
11:19:00 Dráčová Barbora UOL0652 8226373 B D14C
11:21:00 Smékalová Viktorie UOL0450 8660355 B D16C
11:22:00 Jílková Hana UOL8050 8116765 C D35C
11:23:00 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A D21C
11:29:00 Slehová Eliška UOL0453 2112727 C D16C
11:29:00 Kopecký David UOL7800 8662369 C H21C
11:30:00 Kubíčková Eva UOL7752 2419904 C D35C
11:30:00 Vodička Igor UOL0502 8662672 B H16C
11:32:00 Barták Petr UOL0805 2148144 C H12C
11:35:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A D21C
11:35:00 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C D45C
11:39:00 Kopecká Nela UOL0650 0 B D14C
11:50:00 Šaňáková Šárka UOL7650 1420235 C D35C
11:55:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A D14C
12:11:00 Jirka Matyáš UOL0203 7202871 B H18C
12:17:00 Kopecká Tereza UOL1050 0 C D10C
12:18:00 Kopecká Jitka UOL7750 0 C D35C
12:23:00 Rajman Filip UOL0301 8670770 B H18C
12:24:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C H55C
12:26:00 Dráč Pavel UOL7201 2109764 C H45C
12:35:00 Krampla Michal Jan UOL0302 8116830 B H18C
12:36:00 Bednář Jan UOL5402 52473 C H55C
12:37:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C D10C
12:43:00 Janeček Jáchym UOL0700 2133905 B H14C
12:47:00 Dostál František UOL0201 8516416 B H18C
12:48:00 Šimek Roman UOL6503 8005432 C H55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:15:00 Janošíková Marie VCB0752 8116697 B D14C
11:33:00 Janošíková Eva VCB0552 8116770 B D16C
11:39:00 Janošíková Olga VCB7552 426399 C D45C
11:39:00 Janošík Ivan VCB1002 331401 C H10C
11:50:00 Janošík Radek VCB7402 416301 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Kočí Matyáš VRB0404 436929 C H16C
11:28:00 Klech Richard VRB7201 8662299 C H35C
12:31:00 Matuš Vít VRB0202 8662329 B H18C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Novotná Tereza ZLH0051 1421909 B P
11:00:00 Mrkvica Vít ZLH1600 7758623 C HDR
11:00:00 Švajdová Agáta ZLH0852 0 HDR
11:05:00 Mrkvica Jan ZLH1100 8516453 C HD10N
11:07:00 Novotná Jitka ZLH7050 2148225 C D45C
11:20:00 Mrkvica Václav ZLH0800 8116831 B H12C
11:27:00 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 52782 C D65C
11:55:00 Novotná Klára ZLH9851 331363 C D21C
12:01:00 Mrkvica Petr ZLH7800 8663166 C H21C
12:16:00 Novotný Stanislav ZLH4800 52762 C H70C
12:28:00 Babák Jiří ZLH4801 8515553 C H70C
12:36:00 Mrkvica Miroslav ZLH4600 64865 C H70C
12:39:00 Novotný Erik ZLH0301 2020722 C H18C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 52596 C H45C

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:00 Smékalová Lucie 0010001 0 SOB HDR
12:12 Ženčák Jaroslav 0020001 2060274 ASPV OA H35C