Startovka závodu: 3. Valašská jarní liga

Datum:
20.06.2020
Místo konání:
Lukoveček, areál myslivecké chaty, louka na severním okraji obce
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Měřítko 1:10.000, ekvidistance 5 m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017
Ředitel závodu:
Pernička Petr - R1
Hlavní rozhodčí:
Pekárek Evžen - R1
Stavitel tratí:
Pernička Petr - R1
Kategorie:
D12     D14     D18     D21     D40     D50     DH10     DH9     H12     H14     H18     H21     H40     H50     H60    
D12
2.90 km, 115 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53320 Vaňharová Kateřina TZL0555 C SKOB Zlín 10:40:00
8667954 Byrtusová Klára SIT0851 C OK SILESIA 10:42:00
331753 Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 10:44:00
425438 Kubíčková Lucie VIC0952 C OB Vizovice 10:46:00
8061460 Otrubová Karolína PLU0888 B TJ SOKOL Plumlov 10:48:00
2070833 Novosadová Klára TZL0952 C SKOB Zlín 10:50:00
425435 Špaňhelová Jana VIC0888 C OB Vizovice 10:52:00
8597 Růžičková Žofie TZL0953 C SKOB Zlín 10:54:00
218971 Sedláčková Klára LCE0854 B OOB TJ Slovan Luhačovice 10:56:00
7209279 Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 10:58:00
52710 Vyoralová Talma LCE0955 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:00:00
8670781 Štěpánková Anna KVS0952 C SKOB Kobra Vsetín 11:02:00
8605 Pozlovská Eliška TZL0954 C SKOB Zlín 11:04:00
0 Zrníková Eliška LCE0956 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:06:00
2134311 Héčová Kristýna TZL0957 C SKOB Zlín 11:08:00
2103674 Rotková Veronika ZBM0854 B SK Žabovřesky Brno 11:10:00
2121121 Klimešová Hana TZL0956 C SKOB Zlín 11:12:00
2118494 Paulíčková Adela UOL0951 C SOB Olomouc 11:14:00
330673 Klímová Markéta OTK0950 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:16:00
2091553 Němcová Kamila TZL0854 C SKOB Zlín 11:18:00
7790010 Buksová Karolína SKM0850 C KOB Směr Kroměříž 11:20:00
8584 Perničková Karolína TZL0850 C SKOB Zlín 11:22:00
2001970 Marková Michaela VIC0850 C OB Vizovice 11:24:00
8680330 Fišerová Markéta TZL0851 B SKOB Zlín 11:26:00
8482070 Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 11:28:00
8150409 Mašláňová Ema TZL0955 C SKOB Zlín 11:30:00
D14
3.50 km, 160 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8033203 Novotná Vendula PHK0777 B OK 99 Hradec Králové 10:03:00
8482100 Hubáčková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 10:07:00
D18
4.70 km, 185 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53354 Klimešová Kateřina TZL0455 B SKOB Zlín 10:01:00
8660570 Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 10:05:00
2102874 Zahradníková Kateřina MOV0553 B SKOB Ostrava 10:09:00
8660403 Barnatová Klára ZBM0352 A SK Žabovřesky Brno 10:13:00
2087705 Procnerová Veronika MOV0450 C SKOB Ostrava 10:17:00
8007182 Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 10:21:00
8667550 Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 10:25:00
8670475 Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 10:29:00
8250121 Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 10:33:00
8226374 Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 10:37:00
8656714 Hubáčková Dagmar LCE0351 B OOB TJ Slovan Luhačovice 10:41:00
8660409 Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 10:45:00
8680306 Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 10:49:00
8660428 Ondrová Anna ZBM0553 A SK Žabovřesky Brno 10:53:00
52685 Olbortová Kristýna TZL0259 C SKOB Zlín 10:57:00
889308 Končáková Alžběta LCE0256 B OOB TJ Slovan Luhačovice 11:01:00
8663192 Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 11:05:00
8662430 Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 11:09:00
8050121 Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 11:13:00
8680307 Ošmerová Tereza SKM0550 C KOB Směr Kroměříž 11:17:00
7209276 Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 11:21:00
8655378 Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 11:25:00
8517451 Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 11:29:00
D21
5.90 km, 310 m, 20 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8644886 Zháňalová Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 10:03:00
2032130 Macková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:07:00
301554 Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 10:11:00
8670766 Mrázková Veronika KVS9551 C SKOB Kobra Vsetín 10:15:00
52709 Botiková Daniela LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:19:00
8662719 Nešporová Alžběta TZL0051 R SKOB Zlín 10:23:00
8660417 Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 10:27:00
9416043 Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 10:31:00
8004346 Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 10:35:00
2091555 Tichá Veronika TZL9951 C SKOB Zlín 10:39:00
8516911 Blažková Kristina UOL9150 C SOB Olomouc 10:43:00
8656732 Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 10:47:00
8667995 Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 10:51:00
8660400 Bednaříková Sára LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovice 10:55:00
8007195 Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 10:59:00
8518318 Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 11:03:00
53387 Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 11:07:00
D40
4.20 km, 180 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52346 Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 10:18:00
887939 Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 10:21:00
7200590 Bíčánková Jana SIT7551 C OK SILESIA 10:24:00
2103673 Rotková Gabriela 0080001 nereg. 10:27:00
53809 Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 10:30:00
8614 Kočová Eva TZL7550 C SKOB Zlín 10:33:00
8670733 Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:36:00
2017677 Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 10:39:00
2116450 Pavlicová Anna KVS7360 C SKOB Kobra Vsetín 10:42:00
7209278 Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 10:45:00
8651342 Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 10:48:00
2035160 Lorencová Linda PLU7676 C TJ SOKOL Plumlov 10:51:00
416084 Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 10:54:00
218979 Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 10:57:00
8670819 Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:00:00
682350 Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 11:03:00
7209290 Fialová Jitka 0100001 Fialovi 11:06:00
8680321 Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 11:09:00
2116467 Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 11:12:00
8648605 Hiršová Marcela TBM7079 C KOS TJ Tesla Brno 11:15:00
8608 Solařová Kristýna TZLXXX2 SKOB Zlín 11:18:00
49592 Palasová Michaela 0020001 OB Veliková 11:21:00
8655462 Kovaříková Mária SIT6951 C OK SILESIA 11:24:00
416092 Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 11:27:00
8516754 Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 11:30:00
2061836 Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 11:33:00
2001910 Mikulčíková Irena KVS7750 C SKOB Kobra Vsetín 11:36:00
8033241 Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 11:39:00
8518312 Tomíčková Dana 0070002 ESOX ODEI 11:42:00
2067304 Klímová Barbora OTK7251 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:45:00
53129 Kurfürstová Irena TZL8053 C SKOB Zlín 11:48:00
8670791 Marková Pavla VIC7857 C OB Vizovice 11:51:00
49398 Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 11:54:00
D50
3.60 km, 160 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2112733 Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 10:00:00
1421294 Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 10:03:00
416086 Končáková Katka HLV6856 C KČT - OB Holešov 10:06:00
8662735 Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 10:09:00
1421893 Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 10:12:00
416065 Benrothová Irena 0090001 Benrothovi 10:15:00
8660397 Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:18:00
2011817 Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 10:21:00
8670735 Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 10:24:00
52694 Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:27:00
7209285 Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 10:30:00
2021856 Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín 10:33:00
9200524 Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 10:36:00
52701 Slezáková Jitka LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:39:00
8061435 Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 10:42:00
1426051 Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 10:45:00
2121126 Pavlasová Marcela 0050001 SKOB Pavlasovi Zlín 10:48:00
DH10
2.30 km, 80 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2134321 Solař Jan TZL1003 C SKOB Zlín 10:02:00
8680393 Hubáček Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:05:00
9200992 Marková Tatiana VIC1060 C OB Vizovice 10:08:00
52223 Mašláň Prokop TZL1005 C SKOB Zlín 10:11:00
416067 Veselková Julie LCE1054 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:14:00
53833 Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 10:17:00
207812 Macka Sebastián LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:20:00
2070831 Fišer Petr TZL1004 C SKOB Zlín 10:23:00
2116500 Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:26:00
8924 Koč Juraj TZL1006 C SKOB Zlín 10:29:00
889300 Stacke Jan LCE1001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:32:00
49513 Palasová Barbora TZL1052 C SKOB Zlín 10:35:00
2082902 Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:38:00
7300558 Tomíčková Eliška 0070003 ESOX ODEI 10:41:00
0 Hubáček Oskar LCE1002 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:44:00
8680301 Pěček Tobiáš SKM1100 C KOB Směr Kroměříž 10:47:00
DH9
2.20 km, 70 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Kroutilova Marie HLV12X1 KČT - OB Holešov 10:00:00
0 Kroutil Matěj HLV10X3 KČT - OB Holešov 10:00:00
0 Halašková Denisa HLV10X2 KČT - OB Holešov 10:00:00
0 Halašková Krystýna HLV10X1 KČT - OB Holešov 10:00:00
0 Brázdil Lukáš HLV09X1 KČT - OB Holešov 10:00:00
0 Brázdilová Krystýna HLV11X1 KČT - OB Holešov 10:00:00
301155 Mikšík Oliver 0110002 O-sport 10:00:00
53379 Vintr Otakar TZL1300 C SKOB Zlín 10:00:00
416155 Fialová Zuzana 0100002 Fialovi 10:00:00
0 Zrníková Kateřina LCEXXXB OOB TJ Slovan Luhačovice 10:00:00
0 Zrníková Julie LCEXXXA OOB TJ Slovan Luhačovice 10:00:00
2096247 Tomíčková Ivana 0070004 ESOX ODEI 10:00:00
331424 Macka Matyáš LCE1313 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:00:00
416062 Slámová Emílie Inka LCE1253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:00:00
301590 Lorencová Justýna PLU1053 C TJ SOKOL Plumlov 10:00:00
8053354 Šidla Dalibor TZL1200 C SKOB Zlín 10:00:00
416043 Krejčík Vít TZL1515 C SKOB Zlín 10:00:00
8615 Smola Štěpán TZL1414 C SKOB Zlín 10:00:00
515174 Smola Jakub TZL1111 C SKOB Zlín 10:00:00
8612 Perničková Dita TZLXXX1 SKOB Zlín 10:00:00
8680394 Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž 10:00:00
0 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 C SKOB Zlín 10:00:00
2148239 Pokluda Filip 0040001 FreeRun Zlín 10:00:00
0 Bouzek David SVS1300 C Orientklub Vsetín 10:00:00
2134316 Kořenová Hana TZL1050 C SKOB Zlín 10:00:00
416090 Štěpánková Adéla KVS1250 C SKOB Kobra Vsetín 10:00:00
2126280 Vlčková Alžběta VIC1351 C OB Vizovice 10:00:00
425428 Kubíček Ota VIC1401 C OB Vizovice 10:00:00
H12
2.90 km, 115 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8595 Vaňhara Lukáš TZL0712 C SKOB Zlín 10:00:00
2134312 Solař Adam TZL0801 C SKOB Zlín 10:02:00
8680313 Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 10:04:00
8660391 Linhart Jakub TZL0813 B SKOB Zlín 10:06:00
8090714 Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 10:08:00
2121129 Zicha Lukáš TZL0905 C SKOB Zlín 10:10:00
2078474 Mudrák Matouš LCE0901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:12:00
2121123 Zicha Ondřej TZL0904 C SKOB Zlín 10:14:00
8618 Trávníček Jan TZL0812 C SKOB Zlín 10:16:00
2134314 Jahudka Tomáš TZL0815 B SKOB Zlín 10:18:00
8660358 Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 10:20:00
8109339 Linhart Adam TZL0814 C SKOB Zlín 10:22:00
2051506 Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 10:24:00
8648628 Čuda Ondřej TZL0816 C SKOB Zlín 10:26:00
8680367 Mlčoch Jakub SKM0801 C KOB Směr Kroměříž 10:28:00
8662733 Pavlík Adam TZL0810 B SKOB Zlín 10:30:00
7790044 Buksa Jan SKM0800 C KOB Směr Kroměříž 10:32:00
8648637 Hozík Štěpán TZL0806 B SKOB Zlín 10:34:00
H14
3.80 km, 160 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7848411 Čepický Šimon TZL0606 C SKOB Zlín 10:15:00
2133905 Janeček Jáchym UOL0700 B SOB Olomouc 10:19:00
2113089 Václavík Vojtěch TZL0711 C SKOB Zlín 10:23:00
8670493 Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 10:27:00
8485648 Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 10:31:00
8004271 Račanský Jiří TBM0706 B KOS TJ Tesla Brno 10:35:00
8240800 Pernička Martin TZL0800 B SKOB Zlín 10:39:00
53694 Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 10:43:00
8000604 Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 10:47:00
52687 Veselka Matěj LCE0603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:51:00
2134320 Valla Jakub TZL0710 C SKOB Zlín 10:55:00
8663111 Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 10:59:00
53886 Petrla Michal TZL0708 C SKOB Zlín 11:03:00
53857 Špaňhel Petr VIC0610 C OB Vizovice 11:07:00
2134319 Minařík Petr TZL0709 C SKOB Zlín 11:11:00
8482099 Veselý Štěpán VIC0712 B OB Vizovice 11:15:00
887152 Pavlica Bedřich KVS0710 C SKOB Kobra Vsetín 11:19:00
8660395 Pěček Jakub SKM0700 B KOB Směr Kroměříž 11:23:00
2126258 Mikláš Matěj TZL0704 B SKOB Zlín 11:27:00
7210097 Mudrák Šimon LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:31:00
8660437 Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 11:35:00
8000119 Strakoš Ondřej TZL0601 C SKOB Zlín 11:39:00
8662435 Stacke Václav LCE0703 B OOB TJ Slovan Luhačovice 11:43:00
H18
5.40 km, 330 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8090126 Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 10:08:00
8116830 Krampla Michal Jan UOL0302 B SOB Olomouc 10:11:00
8670814 Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 10:14:00
1000462 Steklý Milan UOL0405 C SOB Olomouc 10:17:00
8660412 Štěrbák Josef ZBM0409 A SK Žabovřesky Brno 10:20:00
8482077 Veselý Jonáš VIC0411 C OB Vizovice 10:23:00
8670495 Zádrapa Marian Petr MOV0503 B SKOB Ostrava 10:26:00
8061467 Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 10:29:00
8663128 Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 10:32:00
7209284 Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 10:35:00
8667537 Otruba František PLU0501 A TJ SOKOL Plumlov 10:38:00
2135180 Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 10:41:00
8680291 Zácha David SKM0400 C KOB Směr Kroměříž 10:44:00
2113077 Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 10:47:00
8667526 Damek Ondřej SIT0503 B OK SILESIA 10:50:00
7209282 Eichler Vítek TZL0401 B SKOB Zlín 10:53:00
8656740 Kovařík Tomáš SIT0401 B OK SILESIA 10:56:00
0 Freml Jan LCE0204 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:59:00
8663152 Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 11:02:00
8116823 Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 11:05:00
8667538 Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 11:08:00
8226307 Bíčánek Jan SIT0501 B OK SILESIA 11:11:00
8660432 Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 11:14:00
8061407 Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 11:17:00
2419982 Sarazin Julien Pierre UOL0303 B SOB Olomouc 11:20:00
H21
7.60 km, 395 m, 23 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7209286 Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 10:01:00
2148092 Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 10:04:00
2017666 Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:07:00
8466648 Pavlas Radek TZL8503 C SKOB Zlín 10:10:00
2091534 Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:13:00
8670763 Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 10:16:00
53892 Sláčík Tomáš VIC9102 C OB Vizovice 10:19:00
8680416 Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:22:00
52353 Stupal František JHB8603 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:25:00
8660922 Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 10:28:00
8018801 Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 10:31:00
2103682 Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 10:34:00
7208084 Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 10:37:00
8655419 Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 10:40:00
8680419 Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 10:43:00
515175 Thiemel Jiří TBM8905 C KOS TJ Tesla Brno 10:46:00
2020705 Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:49:00
8656569 Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 10:52:00
8662442 Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:55:00
2096251 Darebník Ladislav SKMXXXX KOB Směr Kroměříž 10:58:00
8670456 Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 11:01:00
8663198 Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 11:04:00
7000317 Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 11:07:00
8662694 Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 11:10:00
1426069 Staněk Ondřej HAV0002 B OB Havířov 11:13:00
7207146 Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 11:16:00
8656745 Adámek Filip TBM0101 A KOS TJ Tesla Brno 11:19:00
8660422 Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 11:22:00
8402048 Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 11:25:00
7300470 Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 11:28:00
H40
5.80 km, 315 m, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8670745 Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 10:01:00
7210090 Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 10:04:00
2070844 Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 10:07:00
8005432 Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 10:10:00
2080910 Novosad Pavel TZL7401 C SKOB Zlín 10:13:00
8518353 Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 10:16:00
52733 Šimek Štěpán UOL0104 C SOB Olomouc 10:19:00
8670802 Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 10:22:00
8670808 Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 10:25:00
515436 Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 10:28:00
253369 Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 10:31:00
9101189 Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 10:34:00
8660919 Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 10:37:00
2420067 Janeček Petr 0060001 OBR Radíkov 10:40:00
8517311 Tomíček Oldřich 0070001 ESOX ODEI 10:43:00
2126305 Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 10:46:00
8670823 Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 10:49:00
2088711 Auermüller Vít ZBM6701 C SK Žabovřesky Brno 10:52:00
8654881 Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 10:55:00
53388 Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 10:58:00
53827 Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 11:01:00
51609 Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:04:00
8662302 Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 11:07:00
8645928 Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:10:00
1421900 Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 11:13:00
7210886 Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 11:16:00
8000120 Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 11:19:00
2116484 Pavlica Jiří KVS7501 C SKOB Kobra Vsetín 11:22:00
8662674 Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 11:25:00
H50
4.20 km, 180 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7201772 Florian Michal 0010001 TBM 10:00:00
331193 Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 10:03:00
416064 Benroth Miroslav 0090002 Benrothovi 10:06:00
500259 Mikšík Pavel 0110001 O-sport 10:09:00
8226430 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 10:12:00
H60
3.60 km, 160 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1006613 Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 11:05:00
2049597 Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 11:08:00
53801 Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 11:11:00
433083 Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:14:00
8680310 Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 11:17:00
53389 Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 11:20:00
52762 Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 11:23:00
53807 Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:26:00
426340 Válek Jaroslav 0030001 Drop 11:29:00
8451957 Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 11:32:00
2092418 Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 11:35:00
2067305 Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:38:00
8061472 Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 11:41:00
51370 Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 11:44:00
8670810 Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 11:47:00
416088 Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 11:50:00
51529 Mrázek Petr KVS9000 C SKOB Kobra Vsetín 11:53:00