Logo

Startovka závodu: 3. Valašská jarní liga

Klubová startovka

Datum:
20.06.2020
Místo konání:
Lukoveček, areál myslivecké chaty, louka na severním okraji obce
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Měřítko 1:10.000, ekvidistance 5 m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017
Ředitel závodu:
Pernička Petr - R1
Hlavní rozhodčí:
Pekárek Evžen - R1
Stavitel tratí:
Pernička Petr - R1
Kluby:
ASU     BBM     BOV     GIG     HAV     HLV     JHB     JZL     KVS     LCE     LPU     MOV     ODR     OOL     OOP     OTK     PHK     PLU     PTE     RBK     SIT     SKM     SSU     SVS     TBM     TZL     UOL     VBM     VIC     ZBM     ZLH     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:31:00 Bubela Tomáš ASU8101 8018801 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:18:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:44:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:07:00 Fišer Petr GIG7502 8662302 C H40
11:39:00 Linhartová Martina GIG7750 8033241 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C D50
10:28:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C H40
10:37:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C H40
10:45:00 Vričanová Sylva HAV6751 1426051 C D50
11:13:00 Staněk Ondřej HAV0002 1426069 B H21
11:13:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kroutilova Marie HLV12X1 0 DH9
10:00:00 Kroutil Matěj HLV10X3 0 DH9
10:00:00 Halašková Denisa HLV10X2 0 DH9
10:00:00 Halašková Krystýna HLV10X1 0 DH9
10:00:00 Brázdil Lukáš HLV09X1 0 DH9
10:00:00 Brázdilová Krystýna HLV11X1 0 DH9
10:06:00 Končáková Katka HLV6856 416086 C D50
10:17:00 Sedláček Matěj HLV1000 53833 C DH10
10:54:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C D40
11:01:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C H40
11:50:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:25:00 Stupal František JHB8603 52353 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:11:00 Chromčák František JZL5201 53801 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Štěpánková Adéla KVS1250 416090 C DH9
10:01:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C H40
10:15:00 Mrázková Veronika KVS9551 8670766 C D21
10:33:00 Trávníčková Jitka KVS5651 2021856 C D50
10:42:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C D40
10:43:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C H14
10:59:00 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C D21
11:02:00 Štěpánková Anna KVS0952 8670781 C D12
11:19:00 Pavlica Bedřich KVS0710 887152 C H14
11:22:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C H40
11:27:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C D40
11:36:00 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 C D40
11:47:00 Hrbas Vladimír KVS5301 8670810 C H60
11:53:00 Mrázek Petr KVS9000 51529 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Zrníková Kateřina LCEXXXB 0 DH9
10:00:00 Zrníková Julie LCEXXXA 0 DH9
10:00:00 Macka Matyáš LCE1313 331424 C DH9
10:00:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 416062 C DH9
10:05:00 Hubáček Marián LCE1111 8680393 C DH10
10:07:00 Hubáčková Sabina LCE0851 8482100 B D14
10:07:00 Macková Petra LCE8560 2032130 C D21
10:07:00 Hubáček Josef LCE6127 2017666 C H21
10:12:00 Mudrák Matouš LCE0901 2078474 C H12
10:13:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C H21
10:14:00 Veselková Julie LCE1054 416067 C DH10
10:14:00 Sláma Šimon LCE0502 8670814 B H18
10:18:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C D50
10:19:00 Botiková Daniela LCE9158 52709 C D21
10:20:00 Macka Sebastián LCE1112 207812 C DH10
10:22:00 Vlažný Jakub LCE9102 8680416 C H21
10:26:00 Slámová Julie LCE1051 2116500 C DH10
10:27:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C D50
10:32:00 Stacke Jan LCE1001 889300 C DH10
10:36:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 8670733 C D40
10:38:00 Škoda František LCE1113 2082902 C DH10
10:39:00 Slezáková Jitka LCE6351 52701 C D50
10:41:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 B D18
10:44:00 Hubáček Oskar LCE1002 0 C DH10
10:49:00 Mudráková Eliška LCE0352 8680306 B D18
10:49:00 Macka Radek LCE8110 2020705 C H21
10:51:00 Veselka Matěj LCE0603 52687 C H14
10:55:00 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 A D21
10:55:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C H21
10:56:00 Sedláčková Klára LCE0854 218971 B D12
10:59:00 Freml Jan LCE0204 0 C H18
11:00:00 Vyoralová Talma LCE0955 52710 C D12
11:00:00 Vavrysová Iva LCE6359 8670819 C D40
11:01:00 Končáková Alžběta LCE0256 889308 B D18
11:04:00 Zicha Jiří LCE7708 51609 C H40
11:06:00 Zrníková Eliška LCE0956 0 C D12
11:09:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 B D18
11:10:00 Mudrák Stanislav LCE6701 8645928 C H40
11:31:00 Mudrák Šimon LCE0601 7210097 C H14
11:43:00 Stacke Václav LCE0703 8662435 B H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:25:00 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Zahradníková Kateřina MOV0553 2102874 B D18
10:17:00 Procnerová Veronika MOV0450 2087705 C D18
10:26:00 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B H18
10:27:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B H14
10:29:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 B D18
10:34:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C H40
10:48:00 Horáčková Vladimíra MOV7750 8651342 C D40
11:07:00 Vojvodík Martin MOV7400 7000317 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Rigó Marek ODR7101 8670763 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:32:00 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kociánová Eva OOP6750 2112733 C D50
10:55:00 Rychlý Miloš OOP5302 8654881 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:24:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C D50
11:14:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C H60
11:16:00 Klímová Markéta OTK0950 330673 C D12
11:26:00 Tomášek Pavel OTK5800 53807 C H60
11:38:00 Polínek Jaroslav OTK5300 2067305 C H60
11:45:00 Klímová Barbora OTK7251 2067304 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Novotná Vendula PHK0777 8033203 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Lorencová Justýna PLU1053 301590 C DH9
10:05:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 B D18
10:21:00 Otrubová Ivona PLU7677 887939 C D40
10:24:00 Hřivňák Petr PLU0900 2051506 C H12
10:25:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B D18
10:29:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 B H18
10:38:00 Otruba František PLU0501 8667537 A H18
10:48:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 B D12
10:51:00 Lorencová Linda PLU7676 2035160 C D40
11:08:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B H18
11:17:00 Karásek František PLU0301 8061407 B H18
11:29:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B D18
11:30:00 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Vítková Miroslava PTE6952 1421294 C D50
10:12:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C H50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:51:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C D21
11:33:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C D40
11:35:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:24:00 Bíčánková Jana SIT7551 7200590 C D40
10:32:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B H18
10:42:00 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 C D12
10:50:00 Damek Ondřej SIT0503 8667526 B H18
10:56:00 Kovařík Tomáš SIT0401 8656740 B H18
11:11:00 Bíčánek Jan SIT0501 8226307 B H18
11:24:00 Kovaříková Mária SIT6951 8655462 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kolaříková Erika SKM0951 8680394 C DH9
10:20:00 Dittrich Matouš SKM1000 8660358 C H12
10:22:00 Pěček Vítězslav SKM7104 8670802 C H40
10:28:00 Mlčoch Jakub SKM0801 8680367 C H12
10:30:00 Blank Radka SKM7351 53809 C D40
10:31:00 Pěček Martin SKM7301 253369 C H40
10:32:00 Buksa Jan SKM0800 7790044 C H12
10:39:00 Pěčková Monika SKM7350 2017677 C D40
10:43:00 Dittrich Pavel SKM7501 8680419 C H21
10:44:00 Zácha David SKM0400 8680291 C H18
10:47:00 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A D21
10:47:00 Pěček Tobiáš SKM1100 8680301 C DH10
10:49:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C H40
10:58:00 Darebník Ladislav SKMXXXX 2096251 H21
11:09:00 Dittrichová Andrea SKM7750 8680321 C D40
11:16:00 Lachendro Jan SKM8700 7207146 C H21
11:16:00 Rytíř Michal SKM7325 7210886 C H40
11:17:00 Ošmerová Tereza SKM0550 8680307 C D18
11:20:00 Buksová Karolína SKM0850 7790010 C D12
11:23:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 B H14
11:25:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:42:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C D50
11:41:00 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Bouzek David SVS1300 0 C DH9
10:58:00 Bouzek Petr SVS7901 53388 C H40
11:07:00 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C D21
11:20:00 Maliňák Josef SVS5501 53389 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:35:00 Račanský Jiří TBM0706 8004271 B H14
10:40:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 A H21
10:46:00 Thiemel Jiří TBM8905 515175 C H21
11:15:00 Hiršová Marcela TBM7079 8648605 C D40
11:19:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 A H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Vintr Otakar TZL1300 53379 C DH9
10:00:00 Šidla Dalibor TZL1200 8053354 C DH9
10:00:00 Krejčík Vít TZL1515 416043 C DH9
10:00:00 Smola Štěpán TZL1414 8615 C DH9
10:00:00 Smola Jakub TZL1111 515174 C DH9
10:00:00 Perničková Dita TZLXXX1 8612 DH9
10:00:00 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 0 C DH9
10:00:00 Kořenová Hana TZL1050 2134316 C DH9
10:00:00 Vaňhara Lukáš TZL0712 8595 C H12
10:01:00 Klimešová Kateřina TZL0455 53354 B D18
10:01:00 Kolárik Tomáš TZL9302 7209286 C H21
10:02:00 Solař Jan TZL1003 2134321 C DH10
10:02:00 Solař Adam TZL0801 2134312 C H12
10:03:00 Láznička Libor TZL6701 331193 C H50
10:04:00 Pekárek David TZL1000 8680313 C H12
10:06:00 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B H12
10:07:00 Slováček Rudolf TZL5402 2070844 C H40
10:08:00 Slováček Ondřej TZL0902 8090714 C H12
10:08:00 Bartík Filip TZL0202 8090126 B H18
10:09:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C D50
10:10:00 Pavlas Radek TZL8503 8466648 C H21
10:10:00 Zicha Lukáš TZL0905 2121129 C H12
10:11:00 Mašláň Prokop TZL1005 52223 C DH10
10:13:00 Novosad Pavel TZL7401 2080910 C H40
10:14:00 Zicha Ondřej TZL0904 2121123 C H12
10:15:00 Čepický Šimon TZL0606 7848411 C H14
10:16:00 Trávníček Jan TZL0812 8618 C H12
10:18:00 Jahudka Tomáš TZL0815 2134314 B H12
10:21:00 Tichá Julie TZL0252 8007182 B D18
10:22:00 Linhart Adam TZL0814 8109339 C H12
10:23:00 Nešporová Alžběta TZL0051 8662719 R D21
10:23:00 Fišer Petr TZL1004 2070831 C DH10
10:23:00 Václavík Vojtěch TZL0711 2113089 C H14
10:26:00 Čuda Ondřej TZL0816 8648628 C H12
10:29:00 Koč Juraj TZL1006 8924 C DH10
10:30:00 Jelínková Dagmar TZL5757 7209285 C D50
10:30:00 Pavlík Adam TZL0810 8662733 B H12
10:31:00 Krejčíková Marie TZL9252 9416043 C D21
10:31:00 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B H14
10:33:00 Batani Valeria TZL0550 8250121 C D18
10:33:00 Kočová Eva TZL7550 8614 C D40
10:34:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 B H12
10:35:00 Palasová Barbora TZL1052 49513 C DH10
10:35:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B H18
10:36:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C D50
10:37:00 Janda Přemek TZL0103 7208084 B H21
10:39:00 Tichá Veronika TZL9951 2091555 C D21
10:39:00 Pernička Martin TZL0800 8240800 B H14
10:40:00 Vaňharová Kateřina TZL0555 53320 C D12
10:41:00 Palas Jan TZL0507 2135180 C H18
10:44:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 C D12
10:45:00 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C D40
10:47:00 Huleja Martin TZL0604 8000604 B H14
10:47:00 Vaněk Bořek TZL0505 2113077 B H18
10:50:00 Novosadová Klára TZL0952 2070833 C D12
10:53:00 Eichler Vítek TZL0401 7209282 B H18
10:54:00 Růžičková Žofie TZL0953 8597 C D12
10:55:00 Valla Jakub TZL0710 2134320 C H14
10:57:00 Olbortová Kristýna TZL0259 52685 C D18
10:57:00 Nešporová Barbora TZL7652 218979 C D40
10:58:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 C D12
11:02:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A H18
11:03:00 Chovancová Zuzana TZL9754 8518318 C D21
11:03:00 Petrla Michal TZL0708 53886 C H14
11:04:00 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C H21
11:04:00 Pozlovská Eliška TZL0954 8605 C D12
11:05:00 Mrkvičková Ema TZL0451 8663192 A D18
11:08:00 Héčová Kristýna TZL0957 2134311 C D12
11:08:00 Šmakal Pavel TZL4801 2049597 C H60
11:10:00 Slováček Tomáš TZL8002 8662694 C H21
11:11:00 Minařík Petr TZL0709 2134319 C H14
11:12:00 Klimešová Hana TZL0956 2121121 C D12
11:13:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A D18
11:17:00 Láznička Alois TZL3613 8680310 C H60
11:18:00 Němcová Kamila TZL0854 2091553 C D12
11:18:00 Solařová Kristýna TZLXXX2 8608 D40
11:19:00 Strakoš Bohumil TZL6345 8000120 C H40
11:21:00 Březinová Zuzana TZL0453 7209276 B D18
11:22:00 Perničková Karolína TZL0850 8584 C D12
11:25:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C H40
11:26:00 Fišerová Markéta TZL0851 8680330 B D12
11:27:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B H14
11:28:00 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C H21
11:30:00 Mašláňová Ema TZL0955 8150409 C D12
11:39:00 Strakoš Ondřej TZL0601 8000119 C H14
11:48:00 Kurfürstová Irena TZL8053 53129 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C H21
10:10:00 Šimek Roman UOL6503 8005432 C H40
10:11:00 Janošíková Lenka UOL7651 301554 C D21
10:11:00 Krampla Michal Jan UOL0302 8116830 B H18
10:17:00 Steklý Milan UOL0405 1000462 C H18
10:19:00 Šimek Štěpán UOL0104 52733 C H40
10:19:00 Janeček Jáchym UOL0700 2133905 B H14
10:21:00 Šimková Hana UOL6653 2011817 C D50
10:28:00 Zbíral Robert UOL8000 8660922 C H21
10:35:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A D21
10:37:00 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 B D18
10:43:00 Blažková Kristina UOL9150 8516911 C D21
11:01:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C H21
11:03:00 Horčičková Eva UOL7051 682350 C D40
11:12:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C D40
11:14:00 Paulíčková Adela UOL0951 2118494 C D12
11:20:00 Sarazin Julien Pierre UOL0303 2419982 B H18
11:35:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:52:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Vlčková Alžběta VIC1351 2126280 C DH9
10:00:00 Kubíček Ota VIC1401 425428 C DH9
10:04:00 Vlček Jiří VIC7700 7210090 C H40
10:08:00 Marková Tatiana VIC1060 9200992 C DH10
10:19:00 Sláčík Tomáš VIC9102 53892 C H21
10:23:00 Veselý Jonáš VIC0411 8482077 C H18
10:25:00 Gola Miroslav VIC6808 8670808 C H40
10:46:00 Kubíčková Lucie VIC0952 425438 C D12
10:46:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C H40
10:52:00 Špaňhelová Jana VIC0888 425435 C D12
10:59:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 B H14
11:05:00 Kršák Karel VIC5902 1006613 C H60
11:07:00 Špaňhel Petr VIC0610 53857 C H14
11:15:00 Veselý Štěpán VIC0712 8482099 B H14
11:24:00 Marková Michaela VIC0850 2001970 C D12
11:28:00 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 C D12
11:51:00 Marková Pavla VIC7857 8670791 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 R D21
10:13:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A D18
10:20:00 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 A H18
10:27:00 Koporová Petra ZBM9353 8660417 C D21
10:34:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C H21
10:45:00 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A D18
10:52:00 Auermüller Vít ZBM6701 2088711 C H40
10:53:00 Ondrová Anna ZBM0553 8660428 A D18
11:05:00 Urbánek Adam ZBM0302 8116823 A H18
11:10:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 B D12
11:14:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A H18
11:22:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C H21
11:54:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Novotný Tomáš ZLH7001 8518353 C H40
11:23:00 Novotný Stanisl ZLH4800 52762 C H60

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:00 Florian Michal 0010001 7201772 TBM H50
11:21 Palasová Michaela 0020001 49592 OB Veliková D40
11:29 Válek Jaroslav 0030001 426340 Drop H60
10:00 Pokluda Filip 0040001 2148239 FreeRun Zlín DH9
10:48 Pavlasová Marcela 0050001 2121126 SKOB Pavlasovi Zlín D50
10:40 Janeček Petr 0060001 2420067 OBR Radíkov H40
10:00 Tomíčková Ivana 0070004 2096247 ESOX ODEI DH9
10:41 Tomíčková Eliška 0070003 7300558 ESOX ODEI DH10
10:43 Tomíček Oldřich 0070001 8517311 ESOX ODEI H40
11:42 Tomíčková Dana 0070002 8518312 ESOX ODEI D40
10:27 Rotková Gabriela 0080001 2103673 nereg. D40
10:06 Benroth Miroslav 0090002 416064 Benrothovi H50
10:15 Benrothová Irena 0090001 416065 Benrothovi D50
10:00 Fialová Zuzana 0100002 416155 Fialovi DH9
11:06 Fialová Jitka 0100001 7209290 Fialovi D40
10:00 Mikšík Oliver 0110002 301155 O-sport DH9
10:09 Mikšík Pavel 0110001 500259 O-sport H50