Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.10.2020
Místo konání:
Brušperk, přehrada
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Mapa:
Brušperk, 1:4000, ekv. 2m, stav 9/2020
Ředitel závodu:
Maceček Otakar - R1
Hlavní rozhodčí:
Svěchotová Hana - R2
Stavitel tratí:
Vavřík Tomáš - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
D10C
1.10 km, 34 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49488 Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:01:00
2087504 Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 15:03:00
2127595 Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:05:00
53178 Urbanczyková Nela TRI1150 C TJ TŽ Třinec 15:07:00
49455 Juračáková Judita BFM1053 C SKOB Frýdek - Místek 15:09:00
D12C
1.60 km, 44 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8004343 Cymorková Julie TRI0953 C TJ TŽ Třinec 15:27:00
7862 Pietrzyková Zuzana TRI0955 C TJ TŽ Třinec 15:29:00
8003651 Kawuloková Tereza TRI0956 C TJ TŽ Třinec 15:31:00
8667954 Byrtusová Klára SIT0851 C OK SILESIA 15:33:00
2102570 Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 15:35:00
D14C
2.00 km, 56 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067388 Malá Karolína VRB0777 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 15:41:00
8654916 Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:43:00
49312 Sližová Lucie TRI0659 C TJ TŽ Třinec 15:45:00
8670475 Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 15:47:00
53215 Walicová Eva TRI0652 C TJ TŽ Třinec 15:49:00
8670472 Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 15:51:00
8004292 Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 15:53:00
2106885 Olekšová Natálie KRN0652 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:55:00
D16C
2.30 km, 74 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8670381 Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 15:02:00
8670491 Matoušková Jana MOV0551 B SKOB Ostrava 15:04:00
2087520 Fišerová Veronika BFM0552 C SKOB Frýdek - Místek 15:06:00
8660369 Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 15:08:00
2102874 Zahradníková Kateřina MOV0553 B SKOB Ostrava 15:10:00
7210919 Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 15:12:00
2087705 Procnerová Veronika MOV0450 C SKOB Ostrava 15:14:00
7002089 Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 15:16:00
8004313 Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 15:18:00
8033258 Krčková Lucie TRI0550 C TJ TŽ Třinec 15:20:00
D18C
2.40 km, 92 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8061463 Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 15:21:00
2121755 Davidová Tereza SFM0252 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:23:00
446403 Olekšová Viktorie KRN0351 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:25:00
2143388 Urbánková Tereza SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:27:00
D20C
2.50 km, 88 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7207857 Hájková Lenka SOP0050 B OOB TJ Slezan Opava 15:01:00
D21C
2.50 km, 88 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9549 Sýkorová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 15:04:00
52958 Nováková Anežka AOV9251 C OOB TJ Baník Ostrava 15:05:00
8660373 Argalášová Kateřina TRI9750 C TJ TŽ Třinec 15:06:00
52943 Korbelářová Johana HAV9350 C OB Havířov 15:07:00
2103679 Fukalová Hana AOP9850 C Orientační Běh Opava 15:08:00
2059750 Svobodová Barbora BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek 15:09:00
8654885 Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:10:00
2061783 Poláková Tereza SOP9951 C OOB TJ Slezan Opava 15:11:00
D35C
2.30 km, 78 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49482 Klose Petra SFM7351 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:30:00
0 Drabinová Jitka 0030001 003 - Frýdek-Místek 15:31:00
2148135 Palarčíková Kateřina SFM7850 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:32:00
515423 Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 15:33:00
2143390 Urbánková Šárka SFM7650 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:34:00
9454545 Kuriaková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:35:00
2800304 Létalová Soňa SFM8252 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:36:00
2087514 Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 15:37:00
51197 Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 15:38:00
428272 Máchová Markéta BFM7753 C SKOB Frýdek - Místek 15:39:00
2125376 Davidová Petra SFM7651 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:40:00
2032327 Rýznarová Olga BFM7853 C SKOB Frýdek - Místek 15:41:00
2111725 Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 15:42:00
D45C
2.20 km, 76 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
433097 Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 15:15:00
7206538 Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 15:16:00
49472 Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 15:17:00
232136 Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 15:18:00
2037840 Řehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 15:19:00
1425330 Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 15:20:00
2087513 Fišerová Iveta BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 15:21:00
8660461 Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 15:22:00
7200590 Bíčánková Jana SIT7551 C OK SILESIA 15:23:00
2121892 Brodová Gabriela HAV7152 C OB Havířov 15:24:00
2113071 Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 15:25:00
1426051 Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 15:26:00
D55C
1.90 km, 64 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8670488 Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 15:31:00
1421893 Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 15:32:00
51446 Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 15:33:00
232358 Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 15:34:00
8648621 Holinková Milada KRN5950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:35:00
H10C
1.20 km, 36 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
428276 Menzel František MOV1003 C SKOB Ostrava 15:02:00
49443 Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:04:00
436421 Masny Przemyslaw MOV1005 C SKOB Ostrava 15:06:00
2061790 Klose Albert SFM1000 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:08:00
1400415 Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 15:10:00
H12C
1.80 km, 42 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49454 Rýznar Petr BFM0902 C SKOB Frýdek - Místek 15:01:00
49322 Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 15:03:00
8004331 Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 15:05:00
338910 Masny Tadeusz MOV0802 C SKOB Ostrava 15:07:00
49384 Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 15:09:00
2061826 Létal Jonáš SFM0901 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:11:00
49460 Václavík Šimon BFM0803 C SKOB Frýdek - Místek 15:13:00
307338 Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 15:15:00
428258 Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 15:17:00
49496 Otta Tobiáš BFM0903 C SKOB Frýdek - Místek 15:19:00
8658 Mokrosz Mateusz TRI0902 C TJ TŽ Třinec 15:21:00
H14C
2.10 km, 70 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8670493 Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 15:32:00
49492 Otta Kryštof BFM0608 C SKOB Frýdek - Místek 15:34:00
428288 Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:36:00
8116762 Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 15:38:00
2129247 Mališ Eduard BFM0703 C SKOB Frýdek - Místek 15:40:00
7202876 Tuharský Tobiáš TRI0701 B TJ TŽ Třinec 15:42:00
2087708 Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 15:44:00
8667990 Ryška Matěj TRI0604 B TJ TŽ Třinec 15:46:00
2087511 Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 15:48:00
8670494 Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 15:50:00
2119196 David Vladimír SFM0600 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:52:00
2087509 Rýznar Vojtěch BFM0704 C SKOB Frýdek - Místek 15:54:00
H16C
2.60 km, 88 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8670495 Zádrapa Marian Petr MOV0503 B SKOB Ostrava 15:41:00
8002604 Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 15:43:00
428249 Řepka Michal MOV0504 C SKOB Ostrava 15:45:00
8667526 Damek Ondřej SIT0503 B OK SILESIA 15:47:00
436929 Kočí Matyáš VRB0404 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 15:49:00
8655414 Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 15:51:00
8226307 Bíčánek Jan SIT0501 B OK SILESIA 15:53:00
8662353 Malý Tomáš VRB0414 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 15:55:00
8656740 Kovařík Tomáš SIT0401 B OK SILESIA 15:57:00
H18C
2.70 km, 106 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662309 Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 15:30:00
8660459 Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 15:32:00
8109360 Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 15:34:00
8629759 Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 15:36:00
8662329 Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 15:38:00
53180 Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 15:40:00
H20C
3.00 km, 118 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8028879 Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 15:16:00
8655413 Kovařík Martin SIT0101 B OK SILESIA 15:18:00
H21C
3.00 km, 118 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
920663 Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk 15:22:00
52353 Stupal František JHB8603 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15:23:00
9563 Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 15:24:00
7001409 Stýblo Tomáš MOV9101 C SKOB Ostrava 15:25:00
2085619 Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 15:26:00
2094537 Kozubík Jiří 0010001 001 - JuraZub Zlín 15:27:00
8648545 Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 15:28:00
9858585 Kuriak Jakub 64S9300 ROB Klub KYSUCA 15:29:00
8662294 Matuš Vojtěch VRB9606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 15:30:00
2800327 Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:31:00
881004 Sochor Jan HAV8801 C OB Havířov 15:32:00
2800317 Strakoš Matěj SFM9901 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:33:00
52955 Novák Pavel AOV9801 C OOB TJ Baník Ostrava 15:34:00
8414134 Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:35:00
2129246 Kopeček Petr BFM9602 SKOB Frýdek - Místek 15:36:00
8235111 Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 15:37:00
H35C
2.60 km, 92 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7863 Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 15:35:00
7200335 Blaževi Roman LOV7301 C lepus.cz 15:36:00
8003610 Kawulok Marek TRI8000 C TJ TŽ Třinec 15:37:00
7612230 Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 15:38:00
52292 Myslivec Jiří TRI7801 C TJ TŽ Třinec 15:39:00
2113076 Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 15:40:00
49315 Krček Jakub TRI7803 C TJ TŽ Třinec 15:41:00
887937 Langer Martin LOV8400 C lepus.cz 15:42:00
53294 Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 15:43:00
8517453 Pietrzyk Rostislav TRI7704 C TJ TŽ Třinec 15:44:00
H45C
2.30 km, 92 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515436 Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 15:16:00
8655 Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 15:17:00
2087516 Chudík Michael BFM7103 SKOB Frýdek - Místek 15:18:00
1396836 Krhut Libor HAV6302 C OB Havířov 15:19:00
2056277 Mizera Ladislav KVS5300 C SKOB Kobra Vsetín 15:20:00
8660919 Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 15:21:00
2143366 Urbánek Martin SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:22:00
352349 Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 15:23:00
2023813 Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:24:00
428248 Špok Petr KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:25:00
2113067 Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 15:26:00
2800312 David Vladimír SFM7401 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:27:00
7210885 Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 15:28:00
H55C
2.10 km, 76 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8789 Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 15:01:00
8654881 Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 15:02:00
2096226 Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 15:03:00
2113053 Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 15:04:00
8007175 Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 15:05:00
2096115 Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 15:06:00
8662684 Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 15:07:00
H65C
1.60 km, 64 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656584 Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 15:46:00
9987654 Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:48:00
H70C
1.50 km, 50 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49301 Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 15:12:00
8653 Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 15:13:00
51370 Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 15:14:00
52766 Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 15:15:00
HDR
1.20 km, 44 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2143377 Palarčík Kryštof SFM1100 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:00:00
2031348 Koťátko Albert SFM1701 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:00:00
49461 Václavík Jakub BFM1201 C SKOB Frýdek - Místek 15:00:00
2128453 Sýkorová Lucie CHC1751 C K.O.B. Choceň 15:00:00
2067390 Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 15:00:00
410795 Mališová Ema BFM1152 C SKOB Frýdek - Místek 15:00:00
49366 Kowalczyk Jáchym TRI1203 C TJ TŽ Třinec 15:00:00
2102867 Rychlý Jakub KRN1500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:00:00
49371 Myslivec Lukáš TRI1201 C TJ TŽ Třinec 15:00:00
8652 Mokrosz Tomasz TRI1200 C TJ TŽ Třinec 15:00:00
2113099 Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 15:00:00
331752 Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 15:00:00
232620 Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 15:00:00
P
1.40 km, 34 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2087512 Hudeček Lukáš BFM0202 SKOB Frýdek - Místek 15:00:00
49485 Typovská Anna SFM O-RUNNAŘI Beskydy 15:00:00
52960 Novák Igor AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava 15:00:00
52956 Nováková Jana AOV6851 C OOB TJ Baník Ostrava 15:00:00
515430 Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 15:00:00
2061800 Kaňová Hanka SFM7657 O-RUNNAŘI Beskydy 15:00:00
2035161 Koťátková Barbora SFM8651 C O-RUNNAŘI Beskydy 15:00:00
2102862 Červinková Jana BFM8052 C SKOB Frýdek - Místek 15:00:00
410794 Řehová Natálie BFM0051 SKOB Frýdek - Místek 15:00:00
2113057 Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 15:00:00
53280 Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec 15:00:00
416126 Bruk Miroslav TRI6100 C TJ TŽ Třinec 15:00:00
49400 Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 15:00:00
8663 Krčková Ivana TRI7951 C TJ TŽ Třinec 15:00:00
49327 Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 15:00:00
7206554 Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 15:00:00
8014462 Krupa David TRI7602 C TJ TŽ Třinec 15:00:00
2073677 Cymorková Kateřina TRI7152 C TJ TŽ Třinec 15:00:00
416128 Walicová Jana TRI7651 C TJ TŽ Třinec 15:00:00
8660 Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 15:00:00