Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.09.2020
Místo konání:
Lipová u Šluknova Solandský ryb.
Pořadatel:
RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
Mapa:
Široký les; 1 : 10 000; e=5; autor: Josef Rančák; A4
Ředitel závodu:
Nedvídková Jitka
Hlavní rozhodčí:
Babický Tomáš - R2
Stavitel tratí:
Novák Petr, Männel Harald
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T1     T2    

D10 2.30 km, 20 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Tomanicová Stela CHA1051 2049594 C OK Chrastava
10:08:00 Michálková Ela BOR1152 4436 C OK Jiskra Nový Bor
10:12:00 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 C Slavia Liberec orienteering
10:16:00 Čupcová Valerie BOR1250 4392 C OK Jiskra Nový Bor
10:20:00 Čečerle Beáta VLI1053 2126371 C Slavia Liberec orienteering
10:24:00 Ouzká Eliška BOR1051 2129236 C OK Jiskra Nový Bor
10:28:00 Kottíková Anežka TJN1152 2111796 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:32:00 Vakant 0 Vakant
10:36:00 Vakant 0 Vakant

D10L 2.00 km, 10 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:25:00 Válková Adéla BOR1154 4400 C OK Jiskra Nový Bor
10:28:00 Prokopová Tereza CHA1151 8169 C OK Chrastava
10:31:00 Kunášková Markéta VLI1057 4411231 C Slavia Liberec orienteering
10:34:00 Válková Karolína TUV0951 2120061 C SOK TJ Turnov
10:37:00 Dušková Denisa TJN1250 2134329 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:40:00 Kubešová Eliška VLI1152 4402224 C Slavia Liberec orienteering
10:43:00 Vakant 0 Vakant
10:46:00 Vakant 0 Vakant
10:49:00 Vakant 0 Vakant
10:52:00 Vakant 0 Vakant
10:55:00 Vakant 0 Vakant
10:58:00 Vakant 0 Vakant

D12 2.70 km, 30 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Feřtová Anežka VLI0856 2120065 C Slavia Liberec orienteering
10:03:00 Novotná Karolína TUR0853 8680596 B OOB TJ Turnov
10:05:00 Pražáková Nella TJN0854 8662699 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:07:00 Semerádová Štěpánka RUM0852 4616540 C ZOOB Rumburk
10:09:00 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 C OOB TJ Turnov
10:11:00 Flossmannová Lucie VLI0852 2144105 C Slavia Liberec orienteering
10:13:00 Míková Sofie TJN0950 2069077 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:15:00 Kubešová Tereza VLI0954 4402226 C Slavia Liberec orienteering
10:17:00 Růtová Amálka TJN0951 2116464 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:19:00 Michálková Ema BOR0857 4427 B OK Jiskra Nový Bor
10:21:00 Zurynková Lenka TJN0957 2102694 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:23:00 Tomášková Matilda TUV0998 8656542 B SOK TJ Turnov
10:25:00 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B OK Jiskra Nový Bor
10:27:00 Heřmánková Bára TUR0850 8062 C OOB TJ Turnov
10:29:00 Barsová Magdaléna VLI0955 7090004 C Slavia Liberec orienteering
10:31:00 Březinová Antonie CHA0851 2095935 C OK Chrastava
10:33:00 Kunášková Karolína VLI0851 2148111 B Slavia Liberec orienteering
10:35:00 Nožičková Eva TJN0852 2078479 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:37:00 Čalounová Klára VLI0950 2001998 C Slavia Liberec orienteering
10:39:00 Ślinská Amálie KUL0852 2141901 C KOB Ústí nad Labem
10:41:00 Vakant 0 Vakant
10:43:00 Vakant 0 Vakant
10:45:00 Vakant 0 Vakant

D14 3.40 km, 50 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Podoubská Adéla TJN0658 2111781 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:03:00 Lamačová Kateřina TUR0660 1418757 B OOB TJ Turnov
10:05:00 Lipenská Barbora CHA0753 8033274 B OK Chrastava
10:07:00 Tourková Klára 70003 2120070 7 Česká Kamenice
10:09:00 Klustová Tereza CHA0751 2070848 C OK Chrastava
10:11:00 Kocmanová Adéla BOR0752 2115671 B OK Jiskra Nový Bor
10:13:00 Háková Eliška TJN0654 8667977 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:15:00 Vaňourková Sára BOR0759 8516958 C OK Jiskra Nový Bor
10:17:00 Baloghová Milena TJN0750 2073663 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:19:00 Koudelková Eliška BOR0652 2067681 B OK Jiskra Nový Bor
10:21:00 Vokušová Veronika TJN0756 2104600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:23:00 Nováková Viktorie RUM0751 2801013 B ZOOB Rumburk
10:25:00 Savruková Adéla TJN0656 8670806 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:27:00 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B OK Jiskra Nový Bor
10:29:00 Dušková Viktorie TJN0655 2102568 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:31:00 Vlčková Emílie BOR0766 4419 C OK Jiskra Nový Bor
10:33:00 Skalová Jolana TJN0653 8662689 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:35:00 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 B Slavia Liberec orienteering
10:37:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 B OK Jiskra Nový Bor
10:39:00 Houžvičková Daniela TUR0751 2106741 B OOB TJ Turnov
10:41:00 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B OK Jiskra Nový Bor
10:43:00 Balcarová Marie LLI0652 51201 C LOK-o Liberec
10:45:00 Davidová Beatrice RUM0752 4641713 C ZOOB Rumburk
10:47:00 Vakant 0 Vakant
10:49:00 Vakant 0 Vakant

D16 3.10 km, 45 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Průšková Tereza BOR0456 446324 C OK Jiskra Nový Bor
10:03:00 Novotná Michaela TUR0551 8013862 B OOB TJ Turnov
10:06:00 Sokolová Julie VLI0552 2122290 C Slavia Liberec orienteering
10:09:00 Marková Hana LLI0450 2060281 C LOK-o Liberec
10:12:00 Novotná Barbora TUR0552 8680591 B OOB TJ Turnov
10:15:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A Slavia Liberec orienteering
10:18:00 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B OOB TJ Turnov
10:21:00 Skácelová Kateřina VLI0550 8660546 B Slavia Liberec orienteering
10:24:00 Hájková Tereza TUR0556 8680421 B OOB TJ Turnov
10:27:00 Skácelová Adéla VLI0454 8660545 B Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Hovorková Marie LDC0650 7300213 C KOB Děčín
10:33:00 Tomanicová Sofie CHA0450 436428 B OK Chrastava
10:36:00 Lamačová Pavlína TUR0451 2109762 C OOB TJ Turnov
10:39:00 Davidová Noemi RUM0551 2126349 C ZOOB Rumburk
10:42:00 Derflová Eliška KUL0550 8226409 C KOB Ústí nad Labem
10:45:00 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A TJ Stadion Nový Bor
10:48:00 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:51:00 Vakant 0 Vakant
10:54:00 Vakant 0 Vakant

D18 3.80 km, 55 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 B OOB TJ Turnov
10:03:00 Lišková Adélka CHA0254 2049599 C OK Chrastava
10:05:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:07:00 Tymešová Anna BOR0253 2800957 A OK Jiskra Nový Bor
10:09:00 Jeřábková Andrea CHA0253 8181 C OK Chrastava
10:11:00 Linková Lucie TJN0257 8659384 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:13:00 Vakant 0 Vakant
10:15:00 Vakant 0 Vakant

D20 3.80 km, 55 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 Jeřábková Nina BOR0151 1333269 C OK Jiskra Nový Bor
10:21:00 Pavlová Martina LTP0151 8662324 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:23:00 Kosíková Eliška TUR0052 9101185 B OOB TJ Turnov
10:25:00 Dolejší Kateřina DOK0156 7205007 B OK Doksy
10:27:00 Vakant 0 Vakant
10:29:00 Vakant 0 Vakant

D21L 5.10 km, 80 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:07:00 Kubecová Kateřina BOR9959 7996010 C OK Jiskra Nový Bor
10:09:00 Vejstrková Martina CHA9651 8194 C OK Chrastava
10:11:00 Svobodová Lenka PHK9551 995893 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 Poloprutská Markéta TUR9252 2020750 C OOB TJ Turnov
10:15:00 Posseltová Tereza TJN9252 8662712 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:17:00 Rickmeyer Tina 31D8650 8028926 SV Lengefeld
10:19:00 Staňová Karolína BOR9853 8640184 C OK Jiskra Nový Bor
10:21:00 Riby Rose LTP0051 8662288 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:23:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
10:25:00 Zurynková Michaela EKP9850 416340 C VŠTJ Ekonom Praha
10:27:00 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
10:29:00 Mašínová Anna TJN0152 8659403 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:31:00 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
10:33:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:35:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
10:37:00 Svobodová Barbora TJN8952 7719 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:39:00 Janoušková Lucie BOR9954 8120499 C OK Jiskra Nový Bor
10:41:00 Prieto Maria 20002 8180698 2 Malarruta
10:43:00 Rollier Monika PHK8051 8005907 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 Vakant 0 Vakant
10:47:00 Vakant 0 Vakant

D21K 3.80 km, 55 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Macharová Michaela BOR9450 8521 C OK Jiskra Nový Bor
10:37:00 Pustaiová Zuzana TJN9650 331527 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:39:00 Žejdlíková Karolína LTP9950 8662298 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:41:00 Štemberová Natálie TJN9851 2027247 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:43:00 Dušková Pavla KOR9050 2051498 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:45:00 Vakant 0 Vakant

D35 4.10 km, 40 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C TJ Stadion Nový Bor
10:07:00 Heczková Bohdana VLI7750 7200363 C Slavia Liberec orienteering
10:13:00 Hanušová Petra STB8297 682356 C TJ Stadion Nový Bor
10:19:00 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C SK Žabovřesky Brno
10:25:00 Vakant 0 Vakant
10:31:00 Vakant 0 Vakant

D40 3.70 km, 60 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Heřmánková Pavla TUR7777 8680599 C OOB TJ Turnov
10:03:00 Lipenská Eva CHA7951 2095943 C OK Chrastava
10:05:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
10:07:00 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C OK Chrastava
10:09:00 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C Slavia Liberec orienteering
10:11:00 Pachnerová Dominika CHA7750 8210077 C OK Chrastava
10:13:00 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C OK Jiskra Nový Bor
10:15:00 Březinová Michaela CHA7751 2095938 C OK Chrastava
10:17:00 Růtová Martina TJN7652 2067314 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:19:00 Murswieková Kateřina BOR7951 8422 C OK Jiskra Nový Bor
10:21:00 Žuková Marcela VLI7351 8293 C Slavia Liberec orienteering
10:23:00 Vokušová Dana TJN7750 2104591 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:25:00 Balusková Ida OKP7350 8003634 C SK OK 24 Praha
10:27:00 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C OK Doksy
10:29:00 Tomášková Radka TUV7851 23770 C SOK TJ Turnov
10:31:00 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:33:00 Feřtová Jitka VLI7853 2120063 C Slavia Liberec orienteering
10:35:00 Vakant 0 Vakant
10:37:00 Vakant 0 Vakant

D45 3.80 km, 60 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C Slavia Liberec orienteering
10:05:00 Posseltová Romana TJN7050 8670830 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:07:00 Novotná Hedvika TUR7454 416139 C OOB TJ Turnov
10:09:00 Řehořová Lenka TJN7250 2073661 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:11:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:13:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:15:00 Válková Martina TUV7051 2120071 C SOK TJ Turnov
10:17:00 Novotná Jana VLI7350 2058476 C Slavia Liberec orienteering
10:19:00 Marková Jana LLI7152 2049529 C LOK-o Liberec
10:21:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:23:00 Lamačová Dana TUR7451 2111603 C OOB TJ Turnov
10:25:00 Nožičková Renata TJN6953 2070806 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:27:00 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:29:00 Houžvičková Karolína TUR7254 8680576 C OOB TJ Turnov
10:31:00 Mairichová Radka TJN7450 8662696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:33:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C OK Jiskra Nový Bor
10:35:00 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C Slavia Liberec orienteering
10:37:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8160178 C OK Jiskra Nový Bor
10:39:00 Skácelová Marie VLI7552 8670820 C Slavia Liberec orienteering
10:41:00 Balcarová Alena LLI7150 1398994 C LOK-o Liberec
10:43:00 Vakant 0 Vakant
10:45:00 Vakant 0 Vakant

D50 3.70 km, 50 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C Slavia Liberec orienteering
10:03:00 del Campo Cristina 20004 8130369 2 Malarruta
10:05:00 Hlavatá Pavla DKP7050 8014441 C Oddíl OB Kotlářka
10:07:00 Pustaiová Romana TJN6851 434578 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:09:00 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C LOK-o Liberec
10:11:00 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor
10:13:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín
10:15:00 Menclová Silvie VSP7050 51749 C USK Praha
10:17:00 Linková Iva TUR6850 51809 C OOB TJ Turnov
10:19:00 Bartáková Eva CHA7051 331779 C OK Chrastava
10:21:00 Pokorná Hana TJN6950 2073666 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:23:00 Eichlerová Jana KAS7051 682641 C KOB Kamenický Šenov
10:25:00 Patzeltová Beatrice LDC6850 8345 C KOB Děčín
10:27:00 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C OK Jiskra Nový Bor
10:29:00 Vakant 0 Vakant

D55 3.70 km, 50 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Kosíková Helena TUR6550 8656585 C OOB TJ Turnov
10:37:00 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C OK Jiskra Nový Bor
10:39:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
10:41:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
10:43:00 Vakant 0 Vakant

D60 3.10 km, 40 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Lusková Olga CHA5650 8170 C OK Chrastava
10:11:00 Vakant 0 Vakant
10:19:00 Vakant 0 Vakant

D65 3.10 km, 40 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Korejčíková Dáďa LLI5550 8546 C LOK-o Liberec
10:37:00 Karmazínová Ivana VLI5150 2131185 C Slavia Liberec orienteering
10:41:00 Bartoňová Marie BOR5351 2095936 C OK Jiskra Nový Bor
10:45:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
10:49:00 Malá Jitka KAS5451 682674 C KOB Kamenický Šenov
10:53:00 Vakant 0 Vakant
10:57:00 Vakant 0 Vakant

D70 3.00 km, 50 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 Kašková Eva CHA4650 887906 C OK Chrastava
10:40:00 Kubíková Hela LLI4851 8242 C LOK-o Liberec
10:43:00 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C OK Jiskra Nový Bor
10:46:00 Vakant 0 Vakant
10:49:00 Vakant 0 Vakant

D75 3.00 km, 50 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Nejezchlebová Věra KAS4551 682619 C KOB Kamenický Šenov
10:04:00 Krausová Marie LLI4451 51214 C LOK-o Liberec
10:07:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:10:00 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov
10:13:00 Pospíšilová Jana LDC4451 232341 C KOB Děčín
10:16:00 Vakant 0 Vakant
10:19:00 Vakant 0 Vakant

H10L 2.00 km, 10 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C TJ Stadion Nový Bor
10:04:00 Štembera Oskar TJN1201 682375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:07:00 Vakant 0 Vakant
10:10:00 Vakant 0 Vakant
10:13:00 Vakant 0 Vakant
10:16:00 Vakant 0 Vakant
10:19:00 Vakant 0 Vakant

H10 2.20 km, 25 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Zurynek Tomáš TJN1107 49964 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:06:00 Beneš Max VLI1100 2039826 C Slavia Liberec orienteering
10:10:00 Vlček Eduard BOR1008 4363 C OK Jiskra Nový Bor
10:14:00 Kmínek Jan DOK1100 2115683 C OK Doksy
10:18:00 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 C Slavia Liberec orienteering
10:22:00 Kocman Lukáš BOR1102 2127892 C OK Jiskra Nový Bor
10:26:00 Kmínek Ondřej DOK1000 2115682 C OK Doksy
10:30:00 Nehasil František BOR1101 7131415 C OK Jiskra Nový Bor
10:34:00 Hrdlička Vojtěch VLI1004 4402233 C Slavia Liberec orienteering
10:38:00 Lamač Vítek BOR1100 8421841 C OK Jiskra Nový Bor
10:42:00 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 C Slavia Liberec orienteering
10:46:00 Vakant 0 Vakant
10:50:00 Vakant 0 Vakant

H12 3.00 km, 25 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B Slavia Liberec orienteering
10:02:00 Murswiek Jan BOR0901 7208072 C OK Jiskra Nový Bor
10:04:00 Krojidlo Matyáš CHA0803 2049591 C OK Chrastava
10:06:00 Žemlík Eduard TUR0909 2119202 C OOB TJ Turnov
10:08:00 Maděra Jakub VLI0906 2126375 C Slavia Liberec orienteering
10:10:00 Průcha Matouš BOR0911 2569 C OK Jiskra Nový Bor
10:12:00 Guida Francesco VLI0810 4402223 B Slavia Liberec orienteering
10:14:00 Kovanda Jonáš BOR0904 230718 C OK Jiskra Nový Bor
10:16:00 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:18:00 Lesák Marek TJN0811 8482115 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:20:00 Skácel Jan VLI0901 8663205 C Slavia Liberec orienteering
10:22:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B OK Jiskra Nový Bor
10:24:00 Lamač František TUR0901 1403060 C OOB TJ Turnov
10:26:00 Nožička Jan TJN0809 2088176 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:28:00 Mitiska Matěj BOR0905 4415 C OK Jiskra Nový Bor
10:30:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:32:00 Pešík Matouš VLI0903 2113359 C Slavia Liberec orienteering
10:34:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8237 B OK Jiskra Nový Bor
10:36:00 Vilém Štěpán VLI0902 8518320 B Slavia Liberec orienteering
10:38:00 Votýpka Štěpán BOR0900 4431 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 Guida Alessandro VLI0900 2419991 C Slavia Liberec orienteering
10:42:00 Vakula Vít BOR0908 4360 C OK Jiskra Nový Bor
10:44:00 Vakant 0 Vakant
10:46:00 Vakant 0 Vakant

H14 3.70 km, 65 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B OK Jiskra Nový Bor
10:04:00 Hyxa Jan VLI0702 2126343 B Slavia Liberec orienteering
10:06:00 Šimek Vojtěch LTP0601 8662368 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:08:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 B Slavia Liberec orienteering
10:10:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:12:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:14:00 Miklas Ondřej VLI0701 2420020 B Slavia Liberec orienteering
10:16:00 Mairich Filip TJN0603 8662716 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:18:00 Zajger David TUR0703 2134323 C OOB TJ Turnov
10:20:00 Lorenc Tadeáš DKP0612 2103755 C Oddíl OB Kotlářka
10:22:00 Beneš Filip VLI0708 8033275 B Slavia Liberec orienteering
10:24:00 Votava Matěj KUL0601 8226319 C KOB Ústí nad Labem
10:26:00 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 B Slavia Liberec orienteering
10:28:00 Mertlík Vojtěch TUR0704 2108913 B OOB TJ Turnov
10:30:00 Jareš Ondřej KUL0600 8662371 C KOB Ústí nad Labem
10:32:00 Mizera Jan TUR0707 2144117 C OOB TJ Turnov
10:34:00 Hübner Ondřej STB0700 52908 C TJ Stadion Nový Bor
10:36:00 Dolejší Jan DOK0602 8116777 B OK Doksy
10:38:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B OOB TJ Turnov
10:40:00 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:42:00 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 B OOB TJ Turnov
10:44:00 Habán Oliver VLI0600 8655464 B Slavia Liberec orienteering
10:46:00 Mathaus Kryštof DOK0600 7771 C OK Doksy
10:48:00 Řehoř Hynek TJN0700 2053559 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:50:00 Jakša Karel DOK0700 2053512 C OK Doksy
10:52:00 Vakant 0 Vakant
10:54:00 Vakant 0 Vakant

H16 4.00 km, 65 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B OOB TJ Turnov
10:06:00 Hruška Jakub TJN0403 2078466 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:09:00 Maškarinec Marek VLI0501 2088216 C Slavia Liberec orienteering
10:12:00 Pokorný Jan TJN0400 8659408 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:15:00 Mužíček Martin KUL0501 2107022 C KOB Ústí nad Labem
10:18:00 Houžvička David TUR0501 7207877 C OOB TJ Turnov
10:21:00 Klein Martin LTP0404 8662293 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:24:00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 C OK Jiskra Nový Bor
10:27:00 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 B OOB TJ Turnov
10:30:00 Janoušek Slávek BOR0400 1204999 B OK Jiskra Nový Bor
10:33:00 Vakant 0 Vakant
10:36:00 Vakant 0 Vakant

H18 4.60 km, 65 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B OOB TJ Turnov
10:03:00 Tourek Matěj 70002 0 7 Česká Kamenice
10:05:00 Mencl Jan TUR0201 2108873 B OOB TJ Turnov
10:07:00 Danko Štěpán CHA0301 436449 C OK Chrastava
10:09:00 Riby Thomas LTP0202 7207873 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:11:00 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:13:00 Šašek Jan LTP0301 52918 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:15:00 Žukov Jakub TJN0305 2067345 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:17:00 Vakant 0 Vakant
10:19:00 Vakant 0 Vakant

H20 4.60 km, 65 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:23:00 Kubec Michal DOK0103 7207878 B OK Doksy
10:25:00 Marek Matěj TJN0409 2103701 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:27:00 Meduna Jakub DOK0000 888634 B OK Doksy
10:29:00 Vakant 0 Vakant
10:31:00 Vakant 0 Vakant

H21L 7.50 km, 105 m, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E OK 99 Hradec Králové
10:03:00 Prieto Alvaro 20003 8051295 2 Malarruta
10:05:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
10:07:00 Melecký Martin SSU9001 8680373 C SK Severka Šumperk
10:09:00 Žemlík Pavel TUR7135 8680592 C OOB TJ Turnov
10:11:00 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C SKOB Roudnice nad Labem
10:13:00 Habán Ivo VLI7707 8660474 C Slavia Liberec orienteering
10:15:00 Zikmund Zdeněk SJC9703 8045221 C Sportcentrum Jičín
10:17:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C OOB SK Chrast
10:19:00 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering
10:21:00 Štěpán Petr LDC7301 7007007 C KOB Děčín
10:23:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
10:25:00 Macek Jiří LIT8401 8107 C KOB Litvínov
10:27:00 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:29:00 Pavlovec Jan BOR9503 8116796 C OK Jiskra Nový Bor
10:31:00 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
10:33:00 David Tomáš LLI0000 2118932 C LOK-o Liberec
10:35:00 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
10:37:00 Bravený Adam VBM8801 8108810 C VSK Mendelu Brno
10:39:00 Vakant 0 Vakant
10:41:00 Vakant 0 Vakant

H21K 4.60 km, 65 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Šklíba David TJN9902 2053560 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:37:00 Bernášek Jiří STB8101 8033290 C TJ Stadion Nový Bor
10:39:00 Eiselt Jan LTP8801 7208219 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:41:00 Žukov Michal TJN9701 2067343 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:43:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C KOB Litvínov
10:45:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
10:47:00 Dudík Petr JPV8917 52870 C Oddíl OS SK Prostějov
10:49:00 Michek David TJN9802 8655371 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:51:00 Vakant 0 Vakant
10:53:00 Vakant 0 Vakant

H35 5.10 km, 70 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
10:10:00 Maděra Josef VLI7900 8028859 C Slavia Liberec orienteering
10:18:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C OK Jiskra Nový Bor
10:26:00 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
10:34:00 Vakant 0 Vakant
10:42:00 Vakant 0 Vakant

H40 4.90 km, 55 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C OK Chrastava
10:02:00 Šebelka Jan VLI7506 51227 C Slavia Liberec orienteering
10:04:00 Březina Jan CHA7604 2095960 C OK Chrastava
10:06:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
10:08:00 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C OK Chrastava
10:10:00 Pražák Michal TJN7900 8670764 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:12:00 Lipenský Robert CHA7201 2095964 C OK Chrastava
10:14:00 Kocman Jindřich BOR7612 1459071 C OK Jiskra Nový Bor
10:16:00 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C Slavia Liberec orienteering
10:18:00 Balogh Jan TJN7500 2032176 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:20:00 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C Slavia Liberec orienteering
10:22:00 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C OK Doksy
10:24:00 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C Slavia Liberec orienteering
10:26:00 Hejčl Aleš KUL7800 8116703 C KOB Ústí nad Labem
10:28:00 Feřt Martin VLI7704 2118489 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Derfl Dušan KUL7801 8226415 C KOB Ústí nad Labem
10:32:00 Vakant 0 Vakant
10:34:00 Vakant 0 Vakant

H45 4.70 km, 60 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
10:03:00 Lamač Jaroslav TUR7203 8068 C OOB TJ Turnov
10:05:00 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C OK Jiskra Nový Bor
10:07:00 Tomášek Ondřej TUV7001 411519 C SOK TJ Turnov
10:09:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:11:00 Hrůzek Libor BOR7400 8243 C OK Jiskra Nový Bor
10:13:00 Šašek Jan LTP7308 7207880 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:15:00 Müller Rico 31D6400 8020222 SV Lengefeld
10:17:00 Koudelka Tomáš BOR7513 8415 C OK Jiskra Nový Bor
10:19:00 Danko Tomáš CHA7200 436410 C OK Chrastava
10:21:00 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C OK Jiskra Nový Bor
10:23:00 Tourek Jan 70001 0 7 Česká Kamenice
10:25:00 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C OK Jiskra Nový Bor
10:27:00 Novotný Tomáš TUR7405 416120 C OOB TJ Turnov
10:29:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
10:31:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:33:00 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C OK Jiskra Nový Bor
10:35:00 Votava David 10001 8517319 1 DSVJ
10:37:00 Rejman Josef BOR7415 8160173 C OK Jiskra Nový Bor
10:39:00 Posselt Martin TJN6802 8670801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:41:00 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C OK Jiskra Nový Bor
10:43:00 Novotný Jiří VLI7102 2078464 C Slavia Liberec orienteering
10:45:00 Houda Vítězslav CHA7300 2049586 C OK Chrastava
10:47:00 Maškarinec Petr VLI7303 2088185 C Slavia Liberec orienteering
10:49:00 Štěpánek Martin STB7500 1418766 C TJ Stadion Nový Bor
10:51:00 Kubeša Vladimír VLI7507 8660479 C Slavia Liberec orienteering
10:53:00 Hájek Jan TUV7301 5788 C SOK TJ Turnov
10:55:00 Vakant 0 Vakant
10:57:00 Vakant 0 Vakant
10:59:00 Vakant 0 Vakant

H50 4.50 km, 45 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Honzík Tomáš VLI7000 9102148 C Slavia Liberec orienteering
10:02:00 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C LOK-o Liberec
10:04:00 Prieto José 20001 8220467 2 Malarruta
10:06:00 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:08:00 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
10:10:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:12:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
10:14:00 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C Slavia Liberec orienteering
10:16:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:18:00 Zurynek Jan EKP7003 2102701 C VŠTJ Ekonom Praha
10:20:00 Studničný Jaroslav BOR7004 8412 C OK Jiskra Nový Bor
10:22:00 Bílý Petr DOK6800 51279 C OK Doksy
10:24:00 Žukov Libor VLI6803 8294 C Slavia Liberec orienteering
10:26:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
10:28:00 Novák Ivo OKP6200 8014533 C SK OK 24 Praha
10:30:00 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
10:32:00 Šimek Stanislav LTP6602 7210123 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:34:00 Jareš Daniel KUL6900 8226351 C KOB Ústí nad Labem
10:36:00 Houžvička Jindřich TUR6912 51225 C OOB TJ Turnov
10:38:00 Eichler Petr KAS6900 682631 C KOB Kamenický Šenov
10:40:00 Průšek Petr STB7000 1418754 C TJ Stadion Nový Bor
10:42:00 Hinterholzinger Petr KUL6702 8226387 C KOB Ústí nad Labem
10:44:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C OK Jiskra Nový Bor
10:46:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
10:48:00 Vakant 0 Vakant

H55 4.50 km, 45 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 Pustai Josef TJN6300 232643 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:54:00 Doškář Boris BOR6400 8160181 C OK Jiskra Nový Bor
10:56:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
10:58:00 Vakant 0 Vakant

H60 4.10 km, 50 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Horák Petr TJN5602 8680309 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:10:00 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:18:00 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C OK Jiskra Nový Bor
10:26:00 Vokuš Zdeněk TJN5601 2148156 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:34:00 Vakant 0 Vakant
10:42:00 Vakant 0 Vakant

H65 3.70 km, 50 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:49:00 Pospíšil Jaromír LDC5301 7410753 C KOB Děčín
10:51:00 Barták Jiří CHA5100 8161 C OK Chrastava
10:53:00 Juřina Robert FYD4900 8332 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:55:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
10:57:00 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C OK Chrastava
10:59:00 Vakant 0 Vakant

H70 3.50 km, 35 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
10:05:00 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
10:08:00 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
10:11:00 Smetana Radim CHA4700 8153 C OK Chrastava
10:14:00 Ježek Ladislav VLI4900 8516753 C Slavia Liberec orienteering
10:17:00 Lusk Karel CHA5002 8160 C OK Chrastava
10:20:00 Vakant 0 Vakant
10:23:00 Vakant 0 Vakant

H75 3.50 km, 35 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
10:38:00 Kraus Jan LLI4501 51213 C LOK-o Liberec
10:41:00 Vakant 0 Vakant
10:44:00 Vakant 0 Vakant

H80 3.00 km, 50 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:25:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
10:28:00 Vakant 0 Vakant
10:31:00 Venuš Jaroslav BOR3800 8426 C OK Jiskra Nový Bor

HDR 2.00 km, 15 m, 7 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Hübnerová Olivie STB1351 52912 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Průšková Veronika STB1352 682367 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Hanušová Eva STB1550 1417130 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Hanušová Lenka STB1350 49987 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Nehasilová Anna BOR1450 7204511 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Válek Štěpán BOR1301 4414 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Pachner Ota CHA1400 5177 C OK Chrastava
10:00:00 Heczková Emma VLI1252 8862 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Votava Jan VLI1400 2106735 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Guida Sebastian VLI1302 4402229 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Kučerková Adéla STB1450 682506 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Pešíková Ela VLI1253 2120641 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Feřtová Alžběta VLI1451 2144040 C Slavia Liberec orienteering

P 2.20 km, 20 m, 8 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Šenkýřová Jaryna 90001 1000458 9 -
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Dušková Petra 40001 0 4 TJN
10:00:00 Barsová Lucie VLI6851 4402227 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Kottíková Lucie TJN0657 8662704 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Novotný Dalibor VLI0808 2058474 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Čečerle Matouš VLI0807 2126361 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Nový Jiří CHA5600 2095972 C OK Chrastava
10:00:00 Votýpková Zuzana BOR7958 8660512 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Kottíková Pavlína TJN7751 411593 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Šašková Hana LTP7552 897359 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:00:00 Mencl Josef VSP0602 2021850 C USK Praha
10:00:00 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C USK Praha
10:00:00 Válek Ondřej 30001 1420239 3 Aktivit
10:00:00 Votavová Světla 10002 1000453 1 DSVJ
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Sokolová Miroslava VLI7151 0 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Kunášková Zuzana VLI8154 4402225 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Kunášek Martin VLI7405 0 C Slavia Liberec orienteering

T1 6.10 km, 65 m, 18 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Štemberová Iva TJN7550 416039 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Štembera Jan TJN7513 8655375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 Kutková Petra STB7850 52904 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 průcha lukáš 50001 0 5 sloup
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant

T2 10.90 km, 20 m, 30 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Stanojkovičová Ljuba STB8099 49983 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Kubátová Jana CHA9152 1008144 C OK Chrastava
10:00:00 Raisr Ivo VLI7803 1459052 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Pešík Michal JLI7701 2120665 C OB Jizerky