Startovka závodu: Hejkal o-cup (ZÁVOD 2) & Běhej s mapou

Datum:
05.07.2020
Místo konání:
Odranec, výletiště za kulturním domem (49.6135431N, 16.1380350E)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Shorakvět; 1 : 7 500; mapoval, revize 2020 Petr Mareček; ISOM 2017; laserový tisk; v případě špatného počasí budou na startu k dispozici mapníky; ekv. 5 m, formát A4
Ředitel závodu:
Mareček Šimon
Hlavní rozhodčí:
Mareček Petr - R3
Stavitel tratí:
Mareček Šimon
Kategorie:
D12     D14     D21K     D21E     D40     D50     D60     DH10L     H12     H14     H21K     H21E     H40     H50     H60    
D12
2.52 km, 55 m, 8 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7209279 Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 11:20:00
8180908 Čechová Johana TBM0888 B KOS TJ Tesla Brno 11:24:00
2121887 Ptáčková Ema PZR0952 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:28:00
331753 Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 11:32:00
0 Vakant 11:36:00
2120662 Lapáčková Anna SHK0854 C OK Slavia Hradec Králové 11:40:00
D14
3.23 km, 70 m, 12 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2124755 Charouzová Eliška CHT0851 B OOB SK Chrast 10:02:00
8014456 Komárková Zbyňka SJH0751 C SOS Jindřichův Hradec 10:06:00
2104600 Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:10:00
8663190 Pipková Karolína LPU0756 B OK Lokomotiva Pardubice 10:14:00
2115706 Kellerová Alice CHT0852 B OOB SK Chrast 10:18:00
2054645 Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 10:22:00
8670796 Benešová Michaela SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec 10:26:00
2800322 Andrade Miriam 50002 andrade 10:30:00
2126366 Oranyová Sylva SJI0751 B OK Jihlava 10:34:00
2120999 Zoulíková Vendula CHT0753 B OOB SK Chrast 10:38:00
8663174 Haasová Klára LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice 10:42:00
0 Vakant 10:46:00
8003607 Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 10:50:00
D21K
4.09 km, 80 m, 19 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
343966 Spilková Pavlína 10002 SK Olympia Praha SPS 10:01:00
0 Vakant 10:05:00
2102560 Vokušová Tereza TJN0454 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:09:00
8004313 Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 10:13:00
8654902 Mrskočová Markéta LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice 10:17:00
330625 Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 10:21:00
2059751 Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 10:25:00
8660378 Holasová Barbora AOP0651 A Orientační Běh Opava 10:29:00
8033215 Nováková Eliška PDY0150 B Běhej Poděbrady 10:33:00
8001989 Baierová Hana TUR8989 C OOB TJ Turnov 10:37:00
8051083 Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 10:41:00
8656710 Pachmannová Bára AOP0351 A Orientační Běh Opava 10:45:00
7207503 Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 10:49:00
2115746 Kotrčová Lenka PDY9350 C Běhej Poděbrady 10:53:00
8028804 Pangrácová Marie 20001 Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 10:57:00
0 Vakant 11:01:00
8033214 Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 11:05:00
2085635 Stohanzlová Kristýna LPU0356 C OK Lokomotiva Pardubice 11:09:00
2104591 Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:13:00
2111736 Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 11:17:00
681889 Škodová Eliška LTU9250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:21:00
8004330 Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 11:25:00
8667995 Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 11:29:00
219236 Novotná Barbora 80001 PHK 11:33:00
1302868 Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 11:37:00
8010108 Uhnavá Markéta PBM8485 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:41:00
4767 Forstová Veronika PZR8181 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:45:00
D21E
5.27 km, 95 m, 24 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2083378 Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 10:12:00
8680605 Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 11:42:00
995864 Tichá Tereza SJH9452 C SOS Jindřichův Hradec 11:46:00
2113360 Jelínková Adéla LPU0254 B OK Lokomotiva Pardubice 11:50:00
8066680 Pecoldová Pavlína 100001 Cookies & Pancakes 11:54:00
8662347 Šuterová Kateřina CET8351 C TJ Loko Česká Třebová 11:58:00
8226305 Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 12:02:00
2082714 Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 12:06:00
8656526 Udržalová Pavla LPU8552 R OK Lokomotiva Pardubice 12:10:00
0 Vakant 12:14:00
2061773 Mikanová Kateřina EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha 12:18:00
2148235 Kropáčková Vendula CHT0353 B OOB SK Chrast 12:22:00
0 Vakant 12:26:00
D40
3.49 km, 60 m, 17 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
436415 Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 10:00:00
8033239 Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 10:04:00
219277 Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 10:08:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 10:16:00
2081371 Andrade Milena 50001 andrade 10:20:00
2113071 Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 10:24:00
232874 Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 10:28:00
2070811 Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 10:32:00
7209278 Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 10:36:00
7207851 Cipryánová Alena BZP7850 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:40:00
2103266 Čermáková Lucie PHK7150 C OK 99 Hradec Králové 10:44:00
2049550 Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 10:48:00
8007659 Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 10:52:00
52041 Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 10:56:00
53539 Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:00:00
2148247 Kellerová Lenka CHT8054 C OOB SK Chrast 11:04:00
8006556 Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 11:08:00
8033225 Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 11:12:00
331399 Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 11:16:00
2094515 Vršková Dagmar ZBM7850 C SK Žabovřesky Brno 11:20:00
2120644 Lapáčková Soňa SHK7651 C OK Slavia Hradec Králové 11:24:00
2067214 Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 11:28:00
2102798 Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 11:32:00
8010 Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 11:36:00
7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:40:00
9021 Boháčová Alena KUN7450 C TJ Sokol Kunvald 11:44:00
0 Vakant 11:48:00
0 Vakant 11:52:00
2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:56:00
8660526 Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 12:00:00
D50
3.15 km, 70 m, 16 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
920669 Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 10:02:00
1421294 Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 10:06:00
331257 Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 10:10:00
2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 10:14:00
2109765 Lehárová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 10:18:00
8482088 Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 10:22:00
8033291 Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 10:26:00
2025202 Vorlíčková Lenka VTA6751 C SC vebr-sport 10:30:00
51925 Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec 10:34:00
219239 Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 10:38:00
0 Vakant 10:42:00
2075659 Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:46:00
9200524 Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 10:50:00
9101184 Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov 10:54:00
8680397 Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:58:00
1954721 Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 11:02:00
8006654 Wurzelová Dana OSN6654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:06:00
2118474 Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 11:10:00
219280 Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:14:00
7209364 Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 11:18:00
8660392 Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 11:22:00
2125366 Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 11:26:00
7202877 Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 11:30:00
8655485 Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:34:00
8648580 Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 11:38:00
0 Vakant 11:42:00
D60
2.15 km, 50 m, 10 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
446344 Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 10:00:00
590124 Hrušková Zdeňka OSN5950 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:23:00
301209 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:27:00
7209368 Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:31:00
2099490 Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 11:35:00
49660 Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 11:39:00
DH10L
2.03 km, 65 m, 10 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2120639 Klusáčková Dorota CTB1152 C SK OB Chotěboř 10:00:00
308380 Andrade Iris 50003 andrade 10:04:00
2148130 Mazzarese Aiden TRT1500 C KOS Třešť 10:08:00
8656668 Košárková Aneta PGP1255 C SK Praga 10:12:00
2119197 Klusáčková Johana CTB1153 C SK OB Chotěboř 10:16:00
52145 Lino Goncalves SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:20:00
51238 Zakouřil František TUR1204 C OOB TJ Turnov 10:24:00
1418753 Málková Antonie CST1751 C OB Strakonice 10:28:00
2087676 Doušková Daniela TBM1358 C KOS TJ Tesla Brno 10:32:00
2102555 Mazzarese David TRT1100 C KOS Třešť 10:36:00
2113412 Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 10:40:00
2115715 Proxová Veronika RIC1350 C OB Říčany 10:44:00
8116677 Čeřovská Eliška KON1353 C KOB Konice 10:48:00
H12
2.54 km, 60 m, 9 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant 10:52:00
8226353 Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 10:56:00
8663155 Šípek Daniel LPU0806 B OK Lokomotiva Pardubice 11:00:00
8226428 Prox Jan RIC1003 C OB Říčany 11:04:00
2088159 Prášil Adam SJI0901 B OK Jihlava 11:08:00
8663132 Parkan Tomáš SJH0803 B SOS Jindřichův Hradec 11:12:00
2111816 Klusáček Mikuláš CTB0902 C SK OB Chotěboř 11:16:00
H14
3.65 km, 75 m, 13 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8670493 Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 10:54:00
0 Vakant 10:58:00
8485648 Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 11:02:00
2127589 Prášil Jakub SJI0702 B OK Jihlava 11:06:00
2053559 Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:10:00
H21K
4.89 km, 80 m, 24 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7209659 Kašpar Vojtěch BOR0402 C OK Jiskra Nový Bor 10:01:00
8126756 Josef Procházka 20005 Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 10:05:00
8654890 Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 10:09:00
8323322 Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 10:13:00
8003611 Potužník Viktor SJH0504 B SOS Jindřichův Hradec 10:17:00
0 Vakant 10:21:00
8000243 Borunský Matěj AOP0600 C Orientační Běh Opava 10:25:00
8116734 Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 10:29:00
8667960 Klíma Kamil 10001 SK Olympia Praha SPS 10:33:00
448931 Kašpar Štěpán BOR0403 C OK Jiskra Nový Bor 10:37:00
8629750 Dvořáček Dan 100002 Cookies & Pancakes 10:41:00
1414506 Burdilák Radek MBM8533 C O-mikron 10:45:00
1421292 Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 10:49:00
2113419 Smékal Jan SJH0405 C SOS Jindřichův Hradec 10:53:00
8028817 Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 10:57:00
0 Vakant 11:01:00
8654884 Gregor Jáchym RUZ0400 B TJ Růžená 11:05:00
8663202 Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 11:09:00
2104589 Červinka Mário 30001 SKN HRADEC KRÁLOVÉ 11:13:00
2115707 Keller Filip CHT0503 C OOB SK Chrast 11:17:00
2102818 Kunt Stanislav ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk 11:21:00
2088721 Lehár Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 11:25:00
8656723 Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 11:29:00
2083362 Semerád Jan 20004 Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 11:33:00
7209284 Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 11:37:00
2103680 Liščinský Tomáš TBM8411 C KOS TJ Tesla Brno 11:41:00
8440505 Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 11:45:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 11:49:00
8663154 Šípek Ondřej LPU0505 A OK Lokomotiva Pardubice 11:53:00
332962 Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 11:57:00
2104586 Spilka Marek 20003 Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 12:01:00
H21E
6.41 km, 135 m, 27 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2083358 Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
8656530 Udržal Tomáš LPU8002 C OK Lokomotiva Pardubice 10:04:00
8656676 Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 10:08:00
52146 Goncalves Joao OSN8900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:12:00
8116725 Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 10:16:00
8654896 Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 10:20:00
8680585 Florián Vojtěch ABM9901 C KOB ALFA Brno 10:24:00
8656577 Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 10:28:00
51726 Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 10:32:00
8651710 Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 10:36:00
2042531 Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 10:40:00
8656556 Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 10:44:00
8656686 Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 10:48:00
7210409 Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 10:52:00
53272 Strejček Petr TBM7228 C KOS TJ Tesla Brno 10:56:00
8007835 Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 11:00:00
8648570 Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 11:04:00
8014563 Tichý Tomáš SJH9201 C SOS Jindřichův Hradec 11:08:00
2059757 Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 11:12:00
8656585 Kosíková Eliška TUR0052 B OOB TJ Turnov 11:16:00
8004613 Nouza Michal SJH0505 A SOS Jindřichův Hradec 11:20:00
515123 Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 11:24:00
8007603 Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 11:28:00
8666870 Jelínek Kryštof LPU0314 A OK Lokomotiva Pardubice 11:32:00
8656684 Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 11:36:00
8648545 Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 11:40:00
8648599 Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 11:44:00
8020220 Jelínek Filip LPU0514 A OK Lokomotiva Pardubice 11:48:00
8663153 Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 11:52:00
8663125 Šutera Josef CET7901 C TJ Loko Česká Třebová 11:56:00
8656569 Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 12:00:00
8004316 Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 12:04:00
0 Vakant 12:08:00
8116817 Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 12:12:00
682096 Švarc Lukáš JEN9001 C OB Jenišovice 12:16:00
8656543 Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice 12:20:00
0 Vakant 12:24:00
0 Vakant 12:28:00
8656727 Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 12:32:00
8663165 Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 12:36:00
0 Vakant 12:40:00
0 Vakant 12:44:00
52000 Chrást Lukáš OSN0301 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:48:00
H40
4.27 km, 85 m, 49 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1396260 Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 10:01:00
8000013 Šafek Jiří PBM7606 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:05:00
2049521 Šípek Jaroslav LPU7422 C OK Lokomotiva Pardubice 10:09:00
0 Vakant 10:13:00
8246117 Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 10:17:00
8226334 Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 10:21:00
2060252 Holubář David KUO7101 C KOB Ústí nad Orlicí 10:25:00
7000317 Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 10:29:00
2118480 Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 10:33:00
337650 Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 10:37:00
7200907 Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 10:41:00
8014444 Komárek Arnošt SJH7702 C SOS Jindřichův Hradec 10:45:00
0 Vakant 10:49:00
515016 Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 10:53:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 10:57:00
682097 Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:01:00
410399 Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 11:05:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 11:09:00
2103261 Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice 11:13:00
2111745 Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 11:17:00
8109428 Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:21:00
8232425 Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 11:25:00
232875 Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 11:29:00
2113492 Potužník Martin SJH7705 C SOS Jindřichův Hradec 11:33:00
8090147 Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 11:37:00
H50
3.79 km, 70 m, 17 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 10:00:00
0 Vakant 10:04:00
2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 10:08:00
0 Vakant 10:12:00
8226430 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 10:16:00
49811 Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:20:00
1955315 Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 10:24:00
8116757 Nouza Petr SJH6501 C SOS Jindřichův Hradec 10:28:00
8680288 Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:32:00
8670813 Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 10:36:00
7210242 Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:40:00
232492 Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:44:00
2120620 Lapáček Jiří SHK6600 C OK Slavia Hradec Králové 10:48:00
515105 Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 10:52:00
2088189 Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 10:56:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:00:00
7208208 Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 11:04:00
51929 Tichý Martin SJH6401 C SOS Jindřichův Hradec 11:08:00
8116742 Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 11:12:00
2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:16:00
8660471 Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 11:20:00
331193 Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 11:24:00
8670471 Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 11:28:00
8651725 Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 11:32:00
8515515 Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 11:36:00
49900 Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 11:40:00
8660393 Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 11:44:00
8656643 Parkan Jiří SJH6801 C SOS Jindřichův Hradec 11:48:00
1417263 Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 11:52:00
53709 Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:56:00
H60
2.58 km, 40 m, 13 kontrol, Start: Start 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9028 Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 10:03:00
2085633 Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 10:07:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:11:00
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:15:00
341715 Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 10:19:00
2113057 Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 10:23:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 10:27:00
51900 Forst Vlastimil PZR5603 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:31:00
8719038 Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 10:35:00
8050030 Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 10:39:00
9453 Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 10:43:00
7208201 Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 10:47:00
2025212 Khýn Miroslav VTA5401 C SC vebr-sport 10:51:00
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 10:59:00
550310 Hruška Jiří OSN5501 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:03:00
8656533 Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 11:07:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 11:11:00
2148156 Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:15:00