Startovka závodu: Hejkal o-cup (ZÁVOD 2) & Běhej s mapou

Klubová startovka

Datum:
05.07.2020
Místo konání:
Odranec, výletiště za kulturním domem (49.6135431N, 16.1380350E)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Shorakvět; 1 : 7 500; mapoval, revize 2020 Petr Mareček; ISOM 2017; laserový tisk; v případě špatného počasí budou na startu k dispozici mapníky; ekv. 5 m, formát A4
Ředitel závodu:
Mareček Šimon
Hlavní rozhodčí:
Mareček Petr - R3
Stavitel tratí:
Mareček Šimon
Kluby:
ABM     ADA     AOP     BBM     BFM     BOR     BZP     CET     CST     CTB     DCE     EKP     HCE     CHT     JEN     JHB     JPV     KON     KUN     KUO     LBM     LPU     LTU     MBM     MFP     MOV     OSN     PBM     PDY     PEN     PGP     PHK     PTE     PZR     RBK     RIC     RUZ     SCP     SHK     SJC     SJH     SJI     SOP     TBM     TJN     TRT     TUR     TYN     TZL     VBM     VTA     ZAK     ZAM     ZBM     Ostatní kluby
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2054645 Palátová Renáta ABM0655 C D14 10:22:00
8680585 Florián Vojtěch ABM9901 C H21E 10:24:00
337650 Mulíček Ondřej ABM7405 C H40 10:37:00
52041 Mulíčková Eva ABM7469 C D40 10:56:00
8028817 Rada Štěpán ABM0404 B H21K 10:57:00
8010 Radová Martina ABM7451 C D40 11:36:00
8090147 Palát Petr ABM7415 C H40 11:37:00
332962 Palát Tomáš ABM0307 B H21K 11:57:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2042531 Matula Petr ADA8202 C H21E 10:40:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8004313 Kovalčíková Anna AOP0453 B D21K 10:13:00
8000243 Borunský Matěj AOP0600 C H21K 10:25:00
8656577 Kostka Jiří AOP0201 A H21E 10:28:00
8660378 Holasová Barbora AOP0651 A D21K 10:29:00
8656710 Pachmannová Bára AOP0351 A D21K 10:45:00
8656686 Hadač Filip AOP9301 C H21E 10:48:00
8033214 Pachmannová Katka AOP0551 B D21K 11:05:00
515123 Mielec Jaromír AOP9701 C H21E 11:24:00
8004330 Klechová Karolína AOP0452 B D21K 11:25:00
8656723 Hadač Miroslav AOP6501 C H21K 11:29:00
8656684 Valík Adam AOP0301 A H21E 11:36:00
8648545 Holas Tomáš AOP7802 C H21E 11:40:00
8004316 Čech Vít AOP0302 A H21E 12:04:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331257 Peřinková Irena BBM6550 C D50 10:10:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C H60 10:27:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C H60 11:11:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113057 Mutina Vlastimil BFM5701 C H60 10:23:00
2113071 Řeháková Jana BFM7152 C D40 10:24:00
2059751 Řeháková Klára BFM0556 C D21K 10:25:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7209659 Kašpar Vojtěch BOR0402 C H21K 10:01:00
448931 Kašpar Štěpán BOR0403 C H21K 10:37:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7207851 Cipryánová Alena BZP7850 C D40 10:40:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8663125 Šutera Josef CET7901 C H21E 11:56:00
8662347 Šuterová Kateřina CET8351 C D21E 11:58:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8246117 Málek Martin CST6501 C H40 10:17:00
1418753 Málková Antonie CST1751 C DH10L 10:28:00
8051083 Málková Šárka CST8351 C D21K 10:41:00
2118474 Málková Věra CST6550 C D50 11:10:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
436415 Běloušková Ilona CTB8053 C D40 10:00:00
2120639 Klusáčková Dorota CTB1152 C DH10L 10:00:00
2119197 Klusáčková Johana CTB1153 C DH10L 10:16:00
232874 Klusáčková Lenka CTB8051 C D40 10:28:00
2118480 Běloušek Pavel CTB7602 C H40 10:33:00
2113412 Běloušek Matěj CTB1202 C DH10L 10:40:00
8003607 Běloušková Kateřina CTB0752 B D14 10:50:00
2111816 Klusáček Mikuláš CTB0902 C H12 11:16:00
232875 Klusáček Luděk CTB7803 C H40 11:29:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1955315 Procházka Antonín DCE5500 C H50 10:24:00
1954721 Procházková Miluše DCE5450 C D50 11:02:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8654890 Mikan Albert EKP8606 C H21K 10:09:00
2061773 Mikanová Kateřina EKP8461 C D21E 12:18:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515105 Kettner Pavel HCE5900 C H50 10:52:00
7202877 Kettnerová Lenka HCE6450 C D50 11:30:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2124755 Charouzová Eliška CHT0851 B D14 10:02:00
2115706 Kellerová Alice CHT0852 B D14 10:18:00
2120999 Zoulíková Vendula CHT0753 B D14 10:38:00
2148247 Kellerová Lenka CHT8054 C D40 11:04:00
2115707 Keller Filip CHT0503 C H21K 11:17:00
2148235 Kropáčková Vendula CHT0353 B D21E 12:22:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8033291 Švarcová Lenka JEN6451 C D50 10:26:00
8656556 Švarc Jiří JEN6201 C H21E 10:44:00
682096 Švarc Lukáš JEN9001 C H21E 12:16:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C D40 11:40:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8006556 Štorková Simona JPV6556 C D40 11:08:00
8663202 Štorek David JPV0202 B H21K 11:09:00
8515515 Štorek Petr JPV6505 C H50 11:36:00
8440505 Štorek Jan JPV0505 B H21K 11:45:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
341715 Skácel Jaroslav KON4617 C H60 10:19:00
8116677 Čeřovská Eliška KON1353 C DH10L 10:48:00
8226353 Čeřovský Filip KON1010 C H12 10:56:00
8660471 Grepl Ladislav KON6111 C H50 11:20:00
1417263 Navrátil Václav KON6427 C H50 11:52:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9028 Trejtnar Pavel KUN5801 C H60 10:03:00
7208201 Šroler Zdeněk KUN5201 C H60 10:47:00
7208208 Lux Zdeněk KUN6201 C H50 11:04:00
9021 Boháčová Alena KUN7450 C D40 11:44:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8482088 Mutinská Zdeňka KUO6499 C D50 10:22:00
2060252 Holubář David KUO7101 C H40 10:25:00
8670813 Mutinský Viktor KUO6501 C H50 10:36:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
219277 Tomanová Veronika LBM7751 C D40 10:08:00
219280 Janská Iva LBM5795 C D50 11:14:00
8109428 Toman Ondřej LBM7517 C H40 11:21:00
(28)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656530 Udržal Tomáš LPU8002 C H21E 10:04:00
2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C H50 10:08:00
2049521 Šípek Jaroslav LPU7422 C H40 10:09:00
8663190 Pipková Karolína LPU0756 B D14 10:14:00
8654902 Mrskočová Markéta LPU0553 B D21K 10:17:00
2109765 Lehárová Iva LPU6152 C D50 10:18:00
8654896 Mrskoč Marek LPU0205 B H21E 10:20:00
2070811 Haasová Renata LPU7960 C D40 10:32:00
8651710 Pipek Ondřej LPU0203 A H21E 10:36:00
7200907 Pipek Kamil LPU7310 C H40 10:41:00
8663174 Haasová Klára LPU0655 B D14 10:42:00
2049550 Pipková Táňa LPU7156 C D40 10:48:00
7207503 Klimplová Zuzana LPU8151 C D21K 10:49:00
7210409 Haas Karel LPU7304 C H21E 10:52:00
8663155 Šípek Daniel LPU0806 B H12 11:00:00
8656533 Klimpl Petr LPU5401 C H60 11:07:00
2085635 Stohanzlová Kristýna LPU0356 C D21K 11:09:00
8033225 Mrskočová Dana LPU7356 C D40 11:12:00
2103261 Stohanzl Jan LPU7600 C H40 11:13:00
2088721 Lehár Adam LPU9114 C H21K 11:25:00
2125366 Novotná Jiřina LPU5654 C D50 11:26:00
8666870 Jelínek Kryštof LPU0314 A H21E 11:32:00
8020220 Jelínek Filip LPU0514 A H21E 11:48:00
2113360 Jelínková Adéla LPU0254 B D21E 11:50:00
8663154 Šípek Ondřej LPU0505 A H21K 11:53:00
8656526 Udržalová Pavla LPU8552 R D21E 12:10:00
8656543 Haas Filip LPU0401 A H21E 12:20:00
8663165 Šišma Vojtěch LPU0204 B H21E 12:36:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8680288 Hanuš Pavel LTU6501 C H50 10:32:00
8680397 Hanušová Jitka LTU6352 C D50 10:58:00
681889 Škodová Eliška LTU9250 C D21K 11:21:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1414506 Burdilák Radek MBM8533 C H21K 10:45:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515016 Suk Jiří MFP6401 H40 10:53:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7000317 Vojvodík Martin MOV7400 C H40 10:29:00
8670493 Vojvodík Eduard MOV0600 B H14 10:54:00
8670471 Vavřík René MOV7000 C H50 11:28:00
8663153 Vavřík Tomáš MOV0004 B H21E 11:52:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52146 Goncalves Joao OSN8900 C H21E 10:12:00
52145 Lino Goncalves DH10L 10:20:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C H50 11:00:00
550310 Hruška Jiří OSN5501 C H60 11:03:00
8006654 Wurzelová Dana OSN6654 C D50 11:06:00
590124 Hrušková Zdeňka OSN5950 C D60 11:23:00
52000 Chrást Lukáš OSN0301 B H21E 12:48:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8000013 Šafek Jiří PBM7606 C H40 10:05:00
8719038 Robotka Libor PBM5303 C H60 10:35:00
53539 Tršová Daniela PBM7375 C D40 11:00:00
682097 Trš Lubomír PBM7302 C H40 11:01:00
7209368 Robotková Lenka PBM5451 C D60 11:31:00
8010108 Uhnavá Markéta PBM8485 C D21K 11:41:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8033215 Nováková Eliška PDY0150 B D21K 10:33:00
2115746 Kotrčová Lenka PDY9350 C D21K 10:53:00
2102798 Nováková Martina PDY7350 C D40 11:32:00
8660526 Šilerová Eva PDY8050 C D40 12:00:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C H50 10:00:00
2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C D50 10:14:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656676 Košárek Pavel PGP7107 C H21E 10:08:00
8656668 Košárková Aneta PGP1255 C DH10L 10:12:00
8680605 Matějů Martina PGP8556 R D21E 11:42:00
2082714 Košárková Iva PGP8155 C D21E 12:06:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
219239 Novotná Ivana PHK6354 C D50 10:38:00
9453 Vondrouš Jaroslav PHK5201 C H60 10:43:00
2103266 Čermáková Lucie PHK7150 C D40 10:44:00
2088189 Čermák Libor PHK5600 C H50 10:56:00
8648580 Běhounová Jiřina PHK5651 C D50 11:38:00
8660393 Běhoun Pavel PHK5701 C H50 11:44:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1421294 Vítková Miroslava PTE6952 C D50 10:06:00
8226430 Vítek Zbyněk PTE6622 C H50 10:16:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C H60 10:11:00
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C H60 10:15:00
49811 Nechuta Milan PZR7007 C H50 10:20:00
51900 Forst Vlastimil PZR5603 C H60 10:31:00
232492 Skryja Bořivoj PZR6106 C H50 10:44:00
2075659 Nechutová Alena PZR6969 C D50 10:46:00
301209 Křížová Zdenka PZR5051 C D60 11:27:00
2121887 Ptáčková Ema PZR0952 C D12 11:28:00
8655485 Rosecká Alena PZR5654 C D50 11:34:00
4767 Forstová Veronika PZR8181 C D21K 11:45:00
53709 Sobotka Petr PZR7008 C H50 11:56:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8116742 Matuška Pavel RBK7001 C H50 11:12:00
8667995 Mazalová Monika RBK9252 C D21K 11:29:00
49900 Jalový Vlastimil RBK6120 C H50 11:40:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8033239 Šrámková Iva RIC7251 C D40 10:04:00
8226334 Šrámek Petr RIC6905 C H40 10:21:00
2115715 Proxová Veronika RIC1350 C DH10L 10:44:00
8226428 Prox Jan RIC1003 C H12 11:04:00
2111745 Prox Jakub RIC7406 C H40 11:17:00
2111736 Proxová Lada RIC8350 C D21K 11:17:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8648570 Gregor Petr RUZ7500 C H21E 11:04:00
8654884 Gregor Jáchym RUZ0400 B H21K 11:05:00
2099490 Jelínková Jana RUZ5552 C D60 11:35:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8648599 Dubec Pavel SCP8003 C H21E 11:44:00
8226305 Havlínová Zuzana SCP8150 C D21E 12:02:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2120620 Lapáček Jiří SHK6600 C H50 10:48:00
2120644 Lapáčková Soňa SHK7651 C D40 11:24:00
2120662 Lapáčková Anna SHK0854 C D12 11:40:00
8656727 Netuka Vojtěch SHK9701 C H21E 12:32:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C H60 10:59:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8014456 Komárková Zbyňka SJH0751 C D14 10:06:00
8003611 Potužník Viktor SJH0504 B H21K 10:17:00
8670796 Benešová Michaela SJH0651 B D14 10:26:00
8116757 Nouza Petr SJH6501 C H50 10:28:00
51925 Tichá Jana SJH6451 C D50 10:34:00
8014444 Komárek Arnošt SJH7702 C H40 10:45:00
2113419 Smékal Jan SJH0405 C H21K 10:53:00
8014563 Tichý Tomáš SJH9201 C H21E 11:08:00
51929 Tichý Martin SJH6401 C H50 11:08:00
8663132 Parkan Tomáš SJH0803 B H12 11:12:00
8004613 Nouza Michal SJH0505 A H21E 11:20:00
8660392 Benešová Iva SJH7051 C D50 11:22:00
8651725 Beneš Jan SJH7001 C H50 11:32:00
2113492 Potužník Martin SJH7705 C H40 11:33:00
995864 Tichá Tereza SJH9452 C D21E 11:46:00
8656643 Parkan Jiří SJH6801 C H50 11:48:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8116725 Orany Vojtěch SJI0401 B H21E 10:16:00
2126366 Oranyová Sylva SJI0751 B D14 10:34:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C H40 10:57:00
2127589 Prášil Jakub SJI0702 B H14 11:06:00
2088159 Prášil Adam SJI0901 B H12 11:08:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 C H40 11:09:00
8116817 Prášil Marek SJI7313 R H21E 12:12:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
446344 Suchánková Libuše SOP4851 C D60 10:00:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2083358 Ptáček Ondřej TBM7120 C H21E 10:00:00
2083378 Ptáčková Veronika TBM7374 C D21E 10:12:00
8323322 Karlík Jan TBM8809 C H21K 10:13:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C D40 10:16:00
2087676 Doušková Daniela TBM1358 C DH10L 10:32:00
8050030 Zabloudil Pavel TBM5003 C H60 10:39:00
8007659 Čechová Marcela TBM7659 C D40 10:52:00
53272 Strejček Petr TBM7228 C H21E 10:56:00
8007835 Čech Radovan TBM7835 C H21E 11:00:00
2059757 Hlaváč Jiří TBM6116 C H21E 11:12:00
8180908 Čechová Johana TBM0888 B D12 11:24:00
8232425 Doušek Robert TBM7911 C H40 11:25:00
2067214 Doušková Klára TBM7761 C D40 11:28:00
49660 Liščinská Eva TBM4451 C D60 11:39:00
2103680 Liščinský Tomáš TBM8411 C H21K 11:41:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C H21K 11:49:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102560 Vokušová Tereza TJN0454 C D21K 10:09:00
2104600 Vokušová Veronika TJN0756 C D14 10:10:00
2053559 Řehoř Hynek TJN0700 C H14 11:10:00
2104591 Vokušová Dana TJN7750 C D21K 11:13:00
2148156 Vokuš Zdeněk TJN5601 C H60 11:15:00
2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C H50 11:16:00
2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C D40 11:56:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2148130 Mazzarese Aiden TRT1500 C DH10L 10:08:00
2102555 Mazzarese David TRT1100 C DH10L 10:36:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51238 Zakouřil František TUR1204 C DH10L 10:24:00
51726 Zakouřil Tomáš TUR7500 C H21E 10:32:00
8001989 Baierová Hana TUR8989 C D21K 10:37:00
9101184 Kosíková Helena TUR6550 C D50 10:54:00
8656585 Kosíková Eliška TUR0052 B H21E 11:16:00
8007603 Baier Martin TUR7603 C H21E 11:28:00
1302868 Zakouřilová Kamila TUR8557 C D21K 11:37:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7210242 Šišma Pavel TYN6901 C H50 10:40:00
7209364 Šišmová Hana TYN6850 C D50 11:18:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1396260 Jelínek Petr TZL4902 C H40 10:01:00
920669 Jelínková Jana TZL6556 C D50 10:02:00
7209278 Kundratová Jana TZL7350 C D40 10:36:00
9200524 Lázničková Marcela TZL6751 C D50 10:50:00
8485648 Kundrata Vít TZL0700 B H14 11:02:00
7209279 Kundratová Eva TZL0950 C D12 11:20:00
331193 Láznička Libor TZL6701 C H50 11:24:00
331753 Lázničková Alžběta TZL0858 C D12 11:32:00
7209284 Kundrata Jan TZL0203 B H21K 11:37:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2085633 Chmelík Aleš VBM4732 C H60 10:07:00
330625 Kociánová Lenka VBM8553 C D21K 10:21:00
8116734 Kořan Pavel VBM7401 C H21K 10:29:00
8656569 Mazal Zdeněk VBM8103 C H21E 12:00:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2025202 Vorlíčková Lenka VTA6751 C D50 10:30:00
2025212 Khýn Miroslav VTA5401 C H60 10:51:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
410399 Kašpar Ludvík ZAK7200 C H40 11:05:00
331399 Kašparová Marie ZAK7250 C D40 11:16:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1421292 Kunt Stanislav ZAM7401 C H21K 10:49:00
2102818 Kunt Stanislav ZAM0401 C H21K 11:21:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2094515 Vršková Dagmar ZBM7850 C D40 11:20:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
0 Vakant H50 10:04
0 Vakant D21K 10:05
0 Vakant H50 10:12
0 Vakant H40 10:13
0 Vakant H21K 10:21
0 Vakant D50 10:42
0 Vakant D14 10:46
0 Vakant H40 10:49
0 Vakant H12 10:52
0 Vakant H14 10:58
0 Vakant H21K 11:01
0 Vakant D21K 11:01
0 Vakant D12 11:36
0 Vakant D50 11:42
0 Vakant D40 11:48
0 Vakant D40 11:52
0 Vakant H21E 12:08
0 Vakant D21E 12:14
0 Vakant H21E 12:24
0 Vakant D21E 12:26
0 Vakant H21E 12:28
0 Vakant H21E 12:40
0 Vakant H21E 12:44
343966 Spilková Pavlína 10002 SK Olympia Praha SPS D21K 10:01
8667960 Klíma Kamil 10001 SK Olympia Praha SPS H21K 10:33
8126756 Josef Procházka 20005 Český svaz neslyšících sportovců, z.s. H21K 10:05
8028804 Pangrácová Marie 20001 Český svaz neslyšících sportovců, z.s. D21K 10:57
2083362 Semerád Jan 20004 Český svaz neslyšících sportovců, z.s. H21K 11:33
2104586 Spilka Marek 20003 Český svaz neslyšících sportovců, z.s. H21K 12:01
2104589 Červinka Mário 30001 SKN HRADEC KRÁLOVÉ H21K 11:13
308380 Andrade Iris 50003 andrade DH10L 10:04
2081371 Andrade Milena 50001 andrade D40 10:20
2800322 Andrade Miriam 50002 andrade D14 10:30
219236 Novotná Barbora 80001 PHK D21K 11:33
8629750 Dvořáček Dan 100002 Cookies & Pancakes H21K 10:41
8066680 Pecoldová Pavlína 100001 Cookies & Pancakes D21E 11:54