Logo

Startovka závodu: Hejkal o-cup (ZÁVOD 4) & Běhej s mapou

Datum:
11.07.2020
Místo konání:
Březiny, les za farmou (49.6956006N, 16.1176717E)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Hlaváček; 1 : 15 000 / 1 : 10 000 (kratší tratě); mapoval, revize 2020 Petr Mareček; ISOM 2017; laserový tisk; v případě špatného počasí budou na startu k dispozici mapníky; ekv. 5 m; formát A4
Ředitel závodu:
Mareček Šimon
Hlavní rozhodčí:
Mareček Petr - R3
Stavitel tratí:
Mareček Šimon
Kategorie:
D12     D14     D21K     D21E     D40     D50     DH10L     H12     H14     H21K     H21E     H40     H50     H60    

D12 2.80 km, 35 m, 5 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Macková Gita LPU0961 7200596 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 C SKOB Zlín
10:08:00 Vakant 0
10:12:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 C SKOB Zlín

D14 3.45 km, 25 m, 7 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Vakant 0
10:35:00 Vakant 0
10:39:00 Pipková Karolína LPU0756 8663190 B OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Bublíková Klára TAP0752 2108884 C KOB Tretra Praha

D21K 5.71 km, 90 m, 31 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Forstová Veronika PZR8181 4767 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:05:00 Vakant 0
10:09:00 Stohanzlová Kristýna LPU0356 2085635 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 Sobotková Klára PZR0351 1400419 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:17:00 Vaňková Martina 40002 2092370 SK SKIVELO Olomouc
10:21:00 Řeháková Klára BFM0556 2059751 C SKOB Frýdek - Místek
10:25:00 Pangrácová Anna 20004 8518315 Český svaz neslyšících sportovců, z.s.
10:29:00 Pilíková Veronika CET8152 436953 C TJ Loko Česká Třebová
10:33:00 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 Vakant 0
10:41:00 Šuterová Kateřina CET8351 8662347 C TJ Loko Česká Třebová
10:45:00 Hornová Lenka 40001 8414094 SK SKIVELO Olomouc
10:49:00 Králová Vanda BZP8750 86660507 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:53:00 Pangrácová Marie 20001 8028804 Český svaz neslyšících sportovců, z.s.

D21E 8.09 km, 135 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 R SK Žabovřesky Brno
10:07:00 Martanová Elin TUR0253 8659420 A OOB TJ Turnov
10:11:00 Havlínová Zuzana SCP8150 8226305 C OK Sparta Praha
10:15:00 Hrušková Kristýna ZBM9156 1668661 C SK Žabovřesky Brno
10:19:00 Martanová Lea TUR0555 8662713 A OOB TJ Turnov
10:23:00 Vakant 0

D40 5.73 km, 90 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vörösová Markéta LPU7868 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 Šrámková Iva RIC7251 8033239 C OB Říčany
10:08:00 Tomanová Elena ABM6666 2075673 C KOB ALFA Brno
10:12:00 Hrušková Lenka ZBM6251 49398 C SK Žabovřesky Brno
10:16:00 Vakant 0
10:20:00 Boháčová Alena KUN7450 9021 C TJ Sokol Kunvald
10:24:00 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C SKOB Zlín
10:28:00 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C Slavia Liberec orienteering
10:32:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
10:36:00 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 Kaplanová Iva LPU6859 224882 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 Pittnerová Lenka RUZ7150 2017679 C TJ Růžená
10:48:00 Vršková Dagmar ZBM7850 2094515 C SK Žabovřesky Brno
10:52:00 Bublíková Zuzana TAP7751 0 C KOB Tretra Praha

D50 4.48 km, 85 m, 7 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C SK Severka Šumperk
10:06:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C OB Havířov
10:10:00 Vakant 0
10:14:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C SKOB Zlín
10:18:00 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 C OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 Lehárová Iva LPU6152 2109765 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 Vakant 0
10:30:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:34:00 Hronová Iva RUZ6450 2070801 C TJ Růžená
10:38:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

DH10L 0.97 km, 35 m, 5 kontrol, Start: Start 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Macek Dan LPU1104 2122241 C OK Lokomotiva Pardubice
01:00:00 Votava Jan VLI1400 2106735 C Slavia Liberec orienteering
01:00:00 Forst Matouš PZR1100 438608 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H12 3.30 km, 60 m, 7 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:47:00 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 C Slavia Liberec orienteering

H14 5.14 km, 90 m, 8 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:16:00 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B SKOB Zlín
10:20:00 Vakant 0
10:24:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B SKOB Ostrava
10:28:00 Střelba Antonín PGP0605 8007173 C SK Praga

H21K 7.94 km, 125 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0
10:04:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín
10:08:00 Gregor Jáchym RUZ0400 8654884 B TJ Růžená
10:12:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno
10:16:00 Vodička Oldřich LPU7715 8518324 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 Semerád Jan 20002 2083362 Český svaz neslyšících sportovců, z.s.
10:24:00 Melišík Jan TAP0502 8660513 A KOB Tretra Praha
10:28:00 Vakant 0
10:32:00 Sitař Václav PZR9202 2148207 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:36:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
10:40:00 Klíma Kamil 10001 8667960 SK Olympia Praha SPS
10:44:00 Lehár Adam LPU9114 2088721 C OK Lokomotiva Pardubice

H21E 12.30 km, 235 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Šutera Josef CET7901 8663125 C TJ Loko Česká Třebová
10:06:00 Kůra Josef ZBM8722 232254 C SK Žabovřesky Brno
10:10:00 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C TJ Růžená
10:14:00 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 Kautský Jiří SCP8201 7260018 C OK Sparta Praha
10:22:00 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C OK Sparta Praha
10:26:00 Vakant 0
10:30:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 A KOB Tretra Praha
10:34:00 Boudný Jan SCP7417 8116774 C OK Sparta Praha
10:38:00 Chrást Lukáš OSN0301 52000 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:42:00 Vakant 0
10:46:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
10:50:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Žabovřesky Brno

H40 7.06 km, 110 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Pipek Kamil LPU7310 7200907 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 Vakant 0
10:09:00 Vojvodík Martin MOV7400 7000317 C SKOB Ostrava
10:13:00 Macek Pavel LPU7517 8003594 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 Vakant 0
10:25:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
10:29:00 Betlach Michal CET7801 2058466 C TJ Loko Česká Třebová
10:33:00 Šrámek Petr RIC6905 8226334 C OB Říčany
10:37:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
10:41:00 Kaplan Jan LPU6401 219206 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 Sobotka Petr PZR7008 53709 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:49:00 Suk Jiří MFP6401 515016 Matfyz Praha

H50 5.70 km, 90 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C TJ Sokol Kunvald
10:07:00 Vakant 0
10:11:00 Kudrass Peter 1VD6600 8140166 SG Zittau Süd
10:15:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:19:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
10:23:00 Láznička Libor TZL6701 331193 C SKOB Zlín
10:27:00 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C OB TJ Sokol Žamberk
10:31:00 Vakant 0
10:35:00 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:39:00 Čermák Libor PHK5600 2088189 C OK 99 Hradec Králové

H60 3.54 km, 65 m, 7 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vakant 0
10:05:00 Forst Vlastimil PZR5603 51900 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:09:00 Vondrouš Jaroslav 70001 9453 SKIVELO Olomouc
10:13:00 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 C SK Severka Šumperk
10:17:00 Vakant 0
10:21:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
10:25:00 Robotka Libor PBM5303 8719038 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:29:00 Hausvater Karel SHK5801 301648 C OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 Jelínek Petr TZL4902 8662705 C SKOB Zlín
10:37:00 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C TJ Sokol Kunvald