Místo konání:
Křižánky, fotbalové hřiště (49.6838678N, 16.0634750E)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Mračňák; 1 : 7 500; mapoval, revize 2020 Petr Mareček; ISOM 2017; laserový tisk; v případě špatného počasí budou na startu k dispozici mapníky; ekv. 5 m; formát A4
Ředitel závodu:
Mareček Šimon
Hlavní rozhodčí:
Mareček Petr - R3
Stavitel tratí:
Mareček Šimon
D12
2.57 km, 9 kontrol, Start: Start 1
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:24:00
24
Vakant
0
10:28:00
28
Lázničková Alžběta
TZL0858
331753
C
SKOB Zlín
10:32:00
32
Macková Gita
LPU0961
7200596
C
OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00
36
Kundratová Eva
TZL0950
7209279
C
SKOB Zlín
10:40:00
40
Ptáčková Ema
PZR0952
2121887
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
D14
2.96 km, 9 kontrol, Start: Start 1
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:43:00
43
Pipková Karolína
LPU0756
8663190
B
OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00
47
Holubářová Viktorie
KUO0599
8667524
B
KOB Ústí nad Orlicí
10:51:00
51
Palátová Renáta
ABM0655
2054645
C
KOB ALFA Brno
10:55:00
55
Bublíková Klára
TAP0752
8014519
C
KOB Tretra Praha
D21K
4.20 km, 16 kontrol, Start: Start 1
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:00:00
00
Forstová Veronika
PZR8181
4767
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:04:00
04
Klimplová Zuzana
LPU8151
7207503
C
OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00
08
Kozlová Slávka
60015
0
Family Point
10:12:00
12
Řeháková Klára
BFM0556
2059751
C
SKOB Frýdek - Místek
10:16:00
16
Vaňková Martina
40002
2092370
SK SKIVELO Olomouc
10:20:00
20
Pangrácová Marie
20001
8028804
Český svaz neslyšících sportovců, z.s.
10:24:00
24
Hrabcová Dana
60016
0
Family Point
10:28:00
28
Vodičková Johana
LPU0354
8656504
B
OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00
32
Hornová Lenka
40001
8414094
SK SKIVELO Olomouc
10:36:00
36
Vakant
0
10:40:00
40
Králová Vanda
BZP8750
86660507
C
Báječné ženy v orientačním běhu
10:44:00
44
Stohanzlová Kristýna
LPU0356
2085635
C
OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00
48
Pangrácová Anna
20004
8518315
Český svaz neslyšících sportovců, z.s.
10:52:00
52
Vakant
0
10:56:00
56
Vakant
0
D21E
4.86 km, 51 kontrol, Start: Start 1
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:42:00
42
Havlínová Zuzana
SCP8150
8226305
C
OK Sparta Praha
10:46:00
46
Martanová Elin
TUR0253
8659420
A
OOB TJ Turnov
10:50:00
50
Vakant
0
10:54:00
54
Martanová Lea
TUR0555
8662713
A
OOB TJ Turnov
10:58:00
58
Paseková Tereza
60014
0
Family Point
11:02:00
62
Zháňalová Barbora
ZBM9354
8644886
R
SK Žabovřesky Brno
D40
3.74 km, 14 kontrol, Start: Start 1
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:01:00
01
Martanová Daniela
VLI7452
8149885
C
Slavia Liberec orienteering
10:05:00
05
Řeháková Jana
BFM7152
2113071
C
SKOB Frýdek - Místek
10:09:00
09
Pipková Táňa
LPU7156
2049550
C
OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00
13
Šrámková Iva
RIC7251
8033239
C
OB Říčany
10:17:00
17
Vakant
0
10:21:00
21
Rachůnková Markéta
SJI7150
2102817
C
OK Jihlava
10:25:00
25
Teringlová Martina
VCB7851
7206551
C
OB České Budějovice
10:29:00
29
Tršová Daniela
PBM7375
53539
C
TJ Spartak 1. Brněnská
10:33:00
33
Vörösová Markéta
LPU7868
9271
C
OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00
37
Vakant
0
10:41:00
41
Boháčová Alena
KUN7450
9021
C
TJ Sokol Kunvald
10:45:00
45
Hrušková Lenka
ZBM6251
49398
C
SK Žabovřesky Brno
10:49:00
49
Kundratová Jana
TZL7350
7209278
C
SKOB Zlín
10:53:00
53
Bublíková Zuzana
TAP7751
2108884
C
KOB Tretra Praha
D50
2.54 km, 10 kontrol, Start: Start 1
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:02:00
02
Hrstková Dana
SJI6051
7209360
C
OK Jihlava
10:06:00
06
Šišmová Hana
TYN6850
7209364
C
OOB SK Týniště nad Orlicí
10:10:00
10
Hausvaterová Marcela
SHK6152
219201
C
OK Slavia Hradec Králové
10:14:00
14
Lehárová Iva
LPU6152
2109765
C
OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00
18
Tichá Jana
SJH6451
51925
C
SOS Jindřichův Hradec
10:22:00
22
Mutinská Zdeňka
KUO6499
8482088
C
KOB Ústí nad Orlicí
10:26:00
26
Sochorová Hana
HAV6250
1421893
C
OB Havířov
10:30:00
30
Vakant
0
10:34:00
34
Robotková Lenka
PBM5451
7209368
C
TJ Spartak 1. Brněnská
10:38:00
38
Lázničková Marcela
TZL6751
9200524
C
SKOB Zlín
DH10L
1.23 km, 5 kontrol, Start: Start 1
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:00:00
00
Forst Matouš
PZR1100
438608
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:03:00
03
Pazourková Zuzana
60013
0
Family Point
10:06:00
06
Cihlář Felix
60006
0
Family Point
10:09:00
09
Pavelka Tobiáš
60004
0
Family Point
10:12:00
12
Paseka Matěj
60001
0
Family Point
10:15:00
15
Macek Dan
LPU1104
2122241
C
OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00
18
Hrabec Franta
60008
0
Family Point
10:21:00
21
Hrabcová Jolana
60009
0
Family Point
10:24:00
24
Breš Jan
60011
0
Family Point
10:27:00
27
Vakant
0
10:30:00
30
Šuláková Karolína
60010
0
Family Point
10:33:00
33
Chudoba Matouš
60002
0
Family Point
10:36:00
36
Kozel Kryštof
60007
0
Family Point
10:39:00
39
Vakant
0
10:42:00
42
Cihlářová Agáta
60005
0
Family Point
10:45:00
45
Chudoba Štěpán
60003
0
Family Point
10:48:00
48
Pazourková Lucie
60012
0
Family Point
H14
3.49 km, 12 kontrol, Start: Start 1
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:00:00
00
Vojvodík Eduard
MOV0600
8670493
B
SKOB Ostrava
10:04:00
04
Kundrata Vít
TZL0700
8485648
B
SKOB Zlín
10:08:00
08
Rachůnek Stanislav
SJI0602
446402
C
OK Jihlava
10:12:00
12
Vakant
0
10:16:00
16
Střelba Antonín
PGP0605
8007173
C
SK Praga
10:20:00
20
Teringl Vojtěch
VCB0702
232980
B
OB České Budějovice
H21K
4.76 km, 17 kontrol, Start: Start 1
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:01:00
01
Kundrata Jan
TZL0203
7209284
B
SKOB Zlín
10:05:00
05
Semerád Jan
20002
2083362
Český svaz neslyšících sportovců, z.s.
10:09:00
09
Vodička Oldřich
LPU7715
8518324
C
OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00
13
Vakant
0
10:17:00
17
Kavan Tomáš
TBM8603
8644875
C
KOS TJ Tesla Brno
10:21:00
21
Palát Tomáš
ABM0307
332962
B
KOB ALFA Brno
10:25:00
25
Gregor Jáchym
RUZ0400
8654884
B
TJ Růžená
10:29:00
29
Šulák Ondřej
60017
0
Family Point
10:33:00
33
Klíma Kamil
10001
8667960
SK Olympia Praha SPS
10:37:00
37
Vakant
0
10:41:00
41
Karlík Jan
TBM8809
8323322
C
KOS TJ Tesla Brno
10:45:00
45
Lehár Adam
LPU9114
2088721
C
OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00
49
Sitař Václav
PZR9202
2148207
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
H21E
5.58 km, 24 kontrol, Start: Start 1
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:01:00
01
Zháňal Jan
ZBM8721
8660422
C
SK Žabovřesky Brno
10:05:00
05
Vakant
0
10:09:00
09
Tichý Tomáš
SJH9201
8014563
C
SOS Jindřichův Hradec
10:13:00
13
Kautský Jiří
SCP8201
7260018
C
OK Sparta Praha
10:17:00
17
Florián Vojtěch
ABM9901
8680585
C
KOB ALFA Brno
10:21:00
21
Boudný Jan
SCP7417
8116774
C
OK Sparta Praha
10:25:00
25
Gregor Petr
RUZ7500
8648570
C
TJ Růžená
10:29:00
29
Dubec Pavel
SCP8003
8648599
C
OK Sparta Praha
10:33:00
33
Martan Jiří
VLI7300
8662685
C
Slavia Liberec orienteering
10:37:00
37
Šišma Vojtěch
LPU0204
8663165
B
OK Lokomotiva Pardubice
H40
4.30 km, 14 kontrol, Start: Start 1
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:00:00
00
Jelínek Petr
TZL4902
8662705
C
SKOB Zlín
10:04:00
04
Jadviščok Ladislav
UOL7700
2075671
C
SOB Olomouc
10:08:00
08
Palát Petr
ABM7415
8090147
C
KOB ALFA Brno
10:12:00
12
Holubář David
KUO7101
2060252
C
KOB Ústí nad Orlicí
10:16:00
16
Kyncl Tomáš
ZBM7201
8660405
C
SK Žabovřesky Brno
10:20:00
20
Střelba Ondřej
PGP7510
7209464
C
SK Praga
10:24:00
24
Sochor Tomáš
HAV6301
515436
C
OB Havířov
10:28:00
28
Trš Lubomír
PBM7302
682097
C
TJ Spartak 1. Brněnská
10:32:00
32
Martin Bublík
344067
10:36:00
36
Vakant
0
10:40:00
40
Stohanzl Jan
LPU7600
2103261
C
OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00
44
Pipek Kamil
LPU7310
7200907
C
OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00
48
Vakant
0
10:52:00
52
Macek Pavel
LPU7517
8003594
C
OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00
56
Šrámek Petr
RIC6905
8226334
C
OB Říčany
11:00:00
60
Suk Jiří
MFP6401
515016
Matfyz Praha
11:04:00
64
Vojvodík Martin
MOV7400
7000317
C
SKOB Ostrava
H50
3.59 km, 15 kontrol, Start: Start 1
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:02:00
02
Šišma Pavel
TYN6901
7210242
C
OOB SK Týniště nad Orlicí
10:06:00
06
Rachůnek Stanislav
SJI6801
219258
C
OK Jihlava
10:10:00
10
Mutinský Viktor
KUO6501
8670813
C
KOB Ústí nad Orlicí
10:14:00
14
Hrstka Vladislav
JHB5702
995881
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:18:00
18
Chládek Josef
ZAM5901
2060235
C
OB TJ Sokol Žamberk
10:22:00
22
Tichý Martin
SJH6401
51929
C
SOS Jindřichův Hradec
10:26:00
26
Láznička Libor
TZL6701
331193
C
SKOB Zlín
10:30:00
30
Vakant
0
10:34:00
34
Teringl Radek
VCB6502
8028835
C
OB České Budějovice
10:38:00
38
Lux Zdeněk
KUN6201
7208208
C
TJ Sokol Kunvald
H60
2.62 km, 9 kontrol, Start: Start 1
Čas startu
Čas startu od 00
Jméno
Reg. číslo
SI čip
Lic.
Klub
10:03:00
03
Mutina Vlastimil
BFM5701
2113057
C
SKOB Frýdek - Místek
10:07:00
07
Jadviščok Ladislav
UOL5101
52440
C
SOB Olomouc
10:11:00
11
Šroler Zdeněk
KUN5201
7208201
C
TJ Sokol Kunvald
10:15:00
15
Hausvater Karel
SHK5801
8670804
C
OK Slavia Hradec Králové
10:19:00
19
Vakant
0
10:23:00
23
Vondrouš Jaroslav
70001
9453
SKIVELO Olomouc
10:27:00
27
Robotka Libor
PBM5303
8719038
C
TJ Spartak 1. Brněnská
10:31:00
31
Zabloudil Pavel
TBM5003
8050030
C
KOS TJ Tesla Brno
10:35:00
35
Forst Vlastimil
PZR5603
51900
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou