Startovka závodu: Běhej s mapou - Tanvald

Klubová startovka

Datum:
27.06.2020
Místo konání:
Autokemp Tanvaldská kotlina, Tanvald
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Tanvaldská kotlina, 1 : 4 000, ekv. 2 m, ISSprOM 2019, stav jaro 2020, autor: Jiří Vištejn a Matěj Burda, rozměr mapy A3
Ředitel závodu:
Picek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Wolf Daniel - R1
Kluby:
NNN     71D     19P     ADA     BOR     BZP     CST     DCE     DKL     DKP     DOB     DOK     DOR     EKP     FYD     CHA     JEN     JIL     JLI     KAM     KAS     KDZ     KOR     KPY     KYL     LBE     LBM     LDC     LLI     LME     LTP     MFP     ODV     OKP     PDY     PEN     PGP     PHK     PZR     ROU     RUM     SCP     SHK     SJC     SMB     SMR     SNA     SOB     SPC     STB     STH     TAP     TBM     TEP     TJN     TJP     TUR     TUV     UVP     VLI     VRL     VSP     VTA     ZBM     Ostatní kluby
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8663117 Havel Petr NNN7015 H40 11:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7501901 Conrad Helmut 71DXX01 H60L 11:50:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2025002 Nikołajuk Maja 19P0754 D14 10:06:00
2025012 Roman Oliwia 19P0755 D14 10:18:00
8321123 Szeliga Sonia 19P0753 D14 10:30:00
505127 Wojnowicz Marek 19P9201 H21E 10:32:00
8632433 Pachnik Stanisław 19P0300 H21E 10:50:00
2025004 Pachnik Antoni 19P1000 H12 10:50:00
2025013 Hetnar Oliwia 19P1050 D12 10:58:00
2146537 Nikołajuk Bartek 19P8100 H21K 10:59:00
8210991 Pachnik Wojciech 19P9100 H21E 11:08:00
8000568 Pachnik Jędrzej 19P0600 H21K 11:13:00
8170969 Pachnik Dariusz 19P6900 H50 11:17:00
8110693 Pachnik Małgorzata 19P9350 D21E 11:23:00
1396723 Madej Mateusz 19P9202 H21E 11:26:00
2025008 Dwojak Gracjan 19P0602 H14 11:48:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2134259 Tejkalová Aneta ADA1051 C D12 10:32:00
2103784 Tejkal Jan ADA8110 C H21K 10:35:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8490 Doškář Boris BOR6400 C H50 10:09:00
8160188 Karvánek Petr BOR6600 C H50 10:23:00
8149895 Machara Martin BOR6900 C H50 10:35:00
8304110 Patka Miroslav BOR7715 C H40 10:40:00
8304112 Patka Marek BOR0902 B H12 10:42:00
8445 Pávková Jana BOR6550 C D50 11:29:00
8304113 Patková Kateřina BOR7853 C D40 11:41:00
2126287 Kubátová Ivana BOR6152 C D50 11:41:00
8304111 Patka Kryštof BOR0702 B H14 11:42:00
8149892 Ledecký Vladimír BOR8402 C H21E 11:48:00
8660528 Havlová Adéla BOR9161 R D21K 11:54:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660507 Králová Vanda BZP8750 C D21K 11:36:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8246117 Málek Martin CST6501 C H40 11:02:00
8130389 Málek Martin CST8902 C H21K 11:05:00
8051083 Málková Šárka CST8351 C D21K 11:14:00
2118474 Málková Věra CST6550 C D50 11:21:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416316 Zeman Annabel DCE1850 C DH10L 10:06:00
7870 Štrossová Jiřina DCE5650 C D60L 10:19:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C H60L 11:34:00
2113474 Zeman Klára DCE7950 C D21K 12:00:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2144087 Švorc Martin DKL7100 C H21K 10:21:00
7886 Chotětický Václav DKL5202 C H50 10:53:00
(34)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8558 Klusáková Jitka DKP5651 C D60L 10:07:00
8667544 Pospíšil Ondřej DKP8717 C H21E 10:08:00
8080818 Škáchová Zuzana DKP0656 B D14 10:12:00
301365 Svobodná Eva DKP5851 C D60L 10:15:00
7201769 Škácha Michal DKP7103 C H40 10:16:00
7202574 Kubina Matěj DKP9205 C H21E 10:20:00
0 Míka Štěpán DKP1504 C DH10L 10:20:00
49892 Dudová Hana DKP5752 C D60L 10:21:00
8007701 Kolín Jan DKP7701 C H21E 10:26:00
8080810 Škáchová Viktorie DKP0655 A D14 10:34:00
8537 Míka Zbyněk DKP1301 C DH10L 10:34:00
8322332 Klaška Martin DKP0100 B H21K 10:37:00
8116737 Jiřištová Zuzana DKP8254 C D21E 10:39:00
8656538 Novák Přemysl DKP0107 B H21E 10:44:00
443079 Kalousek Jiří DKP6901 C H50 10:47:00
2144044 Uhlíková Augustina DKP1056 C DH10L 10:48:00
49806 Klašková Kateřina DKP6750 C D50 10:53:00
2080948 Míka Luboš DKP1101 C H12 10:58:00
8654888 Škáchová Magdalena DKP0156 A D21E 10:59:00
8650 Klaška Pavel DKP6500 C H50 10:59:00
887925 Frolov Roman DKP1505 C DH10L 11:00:00
8654883 Škácha Vít DKP0310 A H21E 11:02:00
2144079 Uhlík Jan DKP6603 C H50 11:11:00
51787 Nová Eliška Anna DKP1551 C DH10L 11:14:00
2102787 Míková Šárka DKP8255 C D21E 11:15:00
443061 Klašková Josefina DKP9651 C D21K 11:16:00
8080630 Víteček Šimon DKP0801 B H14 11:18:00
8014440 Fröhlich Martin DKP8207 C H21E 11:20:00
9000007 Kolín Jonáš DKP1500 C DH10L 11:20:00
8720322 Víteček Jan DKP7201 C H40 11:34:00
8240702 Sanna Karin DKP0250 A D21E 11:39:00
8450007 Kolínová Kristýna DKP8450 E D21E 11:51:00
8080824 Pospíšilová Marie DKP8756 R D21E 11:55:00
8660535 Janatová Lucie DKP8154 C D21E 11:59:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2088194 Mácová Natálie DOB0770 C D14 10:10:00
2088190 Mácová Štěpánka DOB0661 C D14 10:22:00
8226377 Tejkl Jiří DOB7700 C H40 10:36:00
2113513 Mácová Barbora DOB1050 C DH10L 11:02:00
1400418 Mácová Martina DOB7750 C D40 11:09:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7200372 Synková Petra DOK7950 C D40 10:17:00
8655448 Dolejší Lenka DOK7450 C D40 10:35:00
7200371 Synek Antonín DOK7800 C H40 11:04:00
8116777 Dolejší Jan DOK0602 B H14 12:00:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8663146 Houska Jindřich DOR7601 C H21E 10:18:00
2050490 Housková Adéla DOR0851 C D12 10:28:00
2120631 Jiras Jiří DOR6900 C H50 10:29:00
2125345 Hezká Zuzana DOR1351 C DH10L 10:30:00
2080953 Jiras František DOR0900 C H12 10:34:00
8116782 Jiras Jan DOR0505 B H21E 10:36:00
2044893 Housková Monika DOR7551 C D40 10:37:00
2111613 Hezká Tereza DOR0855 C D12 10:42:00
2127571 Hezký Vítězslav DOR7504 H40 10:44:00
2050499 Hezká Adéla DOR1053 C DH10L 10:44:00
8116682 Housková Barbora DOR0655 B D21E 11:01:00
8116687 Bochenková Jana DOR6150 C D50 11:35:00
8116815 Jiras Antonín DOR0701 B H14 12:06:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2032158 Koucký Martin EKP9700 C H21K 10:09:00
8654890 Mikan Albert EKP8606 C H21K 10:15:00
8659399 Pecka Jan EKP6800 C H50 10:17:00
2102701 Zurynek Jan EKP7003 C H21K 10:25:00
2035738 Koucký Roman EKP6301 C H21K 10:41:00
51601 Pecková Ivana EKP6252 C D50 10:55:00
7207027 Černá Hana EKP8459 C D21K 11:22:00
51295 Hubáčková Jana EKP6250 C D50 11:27:00
8028861 Borák Stanislav EKP5212 C H60L 11:32:00
515195 Koucká Ivana EKP6850 C D50 11:39:00
2061773 Mikanová Kateřina EKP8461 C D21K 11:44:00
7205000 Černý Ondřej EKP8511 C H21E 11:44:00
2042532 Borák Michal EKP8304 C H21E 12:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670782 Würzová Kateřina FYD6952 C D50 11:47:00
(20)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8210075 Pachner Pavel CHA7501 C H40 10:06:00
8171 Kadavá Eva CHA5750 C D60K 10:07:00
887906 Kašková Eva CHA4650 C D60K 10:13:00
2095948 Lipenská Barbora CHA0753 B D14 10:16:00
8165 Ševčíková Alena CHA5351 C D60K 10:19:00
8170 Lusková Olga CHA5650 C D60K 10:25:00
2801027 Kadavý Petr CHA7800 C H40 10:26:00
8028878 Vydra Ivan CHA6600 C H40 10:46:00
2095938 Březinová Michaela CHA7751 C D40 10:59:00
2095960 Březina Jan CHA7604 C H40 11:06:00
8210077 Pachnerová Dominika CHA7750 C D40 11:15:00
2095964 Lipenský Robert CHA7201 C H40 11:26:00
8670479 Kašková Kateřina CHA7850 C D21E 11:31:00
2095943 Lipenská Eva CHA7951 C D40 11:31:00
8153 Smetana Radim CHA4700 C H60K 11:33:00
7208096 Pavlíková Markéta CHA0050 A D21E 11:43:00
8155 Kadavý Zdeněk CHA4901 C H60K 11:43:00
1426021 Kaška Rudolf CHA5500 C H60L 11:52:00
8160 Lusk Karel CHA5002 C H60K 11:53:00
2095974 Březina Karel CHA0605 B H14 11:54:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
411613 Mencl Martin JEN7301 C H40 10:10:00
7789 Menclová Jana JEN7556 C D40 10:21:00
411563 Kadečková Jana JEN5651 C D60K 10:27:00
51544 Kalousek Dominik JEN0901 C H12 10:28:00
8226405 Zabořil Michal JEN7101 C H40 10:30:00
2067342 Mareš Hynek JEN6101 C H50 10:43:00
411527 Kadečka David JEN0801 C H12 10:48:00
865655 Švarc Jiří JEN6201 C H21E 10:54:00
8033291 Švarcová Lenka JEN6451 C D50 11:09:00
682096 Švarc Lukáš JEN9001 C H21E 11:12:00
2085627 Kadečka Adam JEN9601 C H21K 11:15:00
7788 Kalousková Pavla JEN8451 C D21K 11:20:00
8033263 Zabořilová Romana JEN7457 C D21E 11:25:00
2085628 Kadečka Jakub JEN7901 C H40 11:42:00
2103259 Menclová Anna JEN0452 C D21K 11:50:00
411580 Kadečka Jiří JEN5002 C H60L 11:54:00
7777 Richtr Jiří JEN5001 C H60K 11:59:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9702 Zemánek Mojmír JIL7103 C H40 11:24:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2120665 Pešík Michal JLI7701 C H40 10:14:00
301631 Zaydlar Michal JLI7100 C H40 10:34:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51554 Bašus Ondřej KAM1004 C DH10L 10:16:00
51561 Bašusová Olga KAM1250 C DH10L 10:58:00
8656555 Bejvlová Karolína KAM0258 A D21E 11:49:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682631 Eichler Petr KAS6900 C H50 10:11:00
682674 Malá Jitka KAS5451 C D60L 10:13:00
682641 Eichlerová Jana KAS7051 C D50 11:23:00
682613 Nejezchleba Jiří KAS4600 C H60K 11:51:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
434811 Seemann Eliška KDZ1451 C DH10L 10:10:00
2144057 Hoke Magdalena KDZ7551 C D40 10:11:00
2000577 Svatuška Matyáš KDZ1103 C DH10L 10:24:00
2103782 Benešová Marika KDZ7150 C D40 10:29:00
2000605 Vostruhová Markéta KDZ7650 C D40 10:45:00
301113 Beneš Petr KDZ6700 C H50 11:07:00
2000576 Spieszová Rebeka KDZ1350 C DH10L 11:16:00
2000604 Seemann Anna KDZ8750 C D21K 11:38:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2051498 Dušková Pavla KOR9050 C D21E 12:01:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Kopecký Oldřich KPY0900 C H12 10:14:00
1470170 Pavlíček Lubomír KPY7800 C H40 10:24:00
2419985 Grabmüller Radek KPY8300 C H21K 10:51:00
2148140 Kopecká Magdaléna KPY8250 C D21K 11:26:00
301347 Kohlová Zuzana KPY8852 C D21E 11:37:00
8226325 Pavlíčková Hana KPY0450 A D21K 11:48:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2067260 Škrabálek Jan KYL7000 C H21E 11:14:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8805 Nosál Stanislav LBE4600 C H60K 11:41:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8007191 Korpas Jaroslav LBM6113 C H50 10:19:00
1409879 Korpasová Ivana LBM7362 C D40 11:43:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515463 Duben Jiří LDC8101 C H21K 10:11:00
2111720 Zít Václav LDC1300 C DH10L 10:14:00
416132 Duben Jan LDC8501 C H21K 10:27:00
7300213 Hovorková Marie LDC0650 C D14 10:40:00
7667667 Burdová Simona LDC6851 C D50 10:45:00
7300206 Hovorka Ladislav LDC6802 C H50 10:55:00
7001408 Kadlecová Daniela LDC9251 C D21K 10:56:00
1420237 Zítová Kateřina LDC1150 C D12 11:00:00
7001411 Duben Jan LDC1600 C DH10L 11:04:00
7205956 Zít Jan LDC8200 C H21K 11:09:00
7070681 Dubnová Kateřina LDC8250 C D21K 11:18:00
347881 Zítová Pavla LDC8151 C D21K 11:40:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8657098 Fürst Aleš LLI6801 C H50 10:31:00
8659388 Fürstová Anna LLI9854 C D21K 11:32:00
2032126 Fürstová Katka LLI6950 C D50 11:33:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2060271 Bejvl Jakub LME7100 C H40 10:20:00
2060273 Bejvlová Martina LME7350 C D40 10:55:00
2056261 Bejvl Marek LME0400 A H21E 12:04:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7207873 Riby Thomas LTP0202 C H21K 10:13:00
8226439 Žejdlíková Eliška LTP0350 B D21K 11:10:00
8662293 Klein Martin LTP0404 B H21K 11:11:00
8662288 Riby Rose LTP0051 A D21E 11:13:00
8662345 Žejdlík Michal LTP7001 C H50 11:21:00
7205009 Riby Kateřina LTP7252 C D40 11:27:00
7208204 Riby Philip LTP0702 C H14 11:36:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1418752 Forst Libor MFP6301 C H40 10:12:00
2079501 Forstová Lenka MFP6850 C D40 10:15:00
218782 Forst Albert MFP0901 C H12 10:24:00
8109414 Šimša Jaromír MFP7100 C H40 10:32:00
8660371 Sieglová Dagmar MFP7050 C D40 10:33:00
8648567 Siegl Roman MFP6700 C H40 10:52:00
8654889 Šimšová Jana MFP7651 C D21E 11:11:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2148157 Svobodová Adéla ODV1150 C D12 10:08:00
7000706 Svobodová Ema ODV0951 C D12 10:22:00
52889 Berná Markéta ODV7651 C D40 10:23:00
2143374 Berný Jáchym ODV1000 C H12 10:32:00
2143338 Berná Klára ODV0851 B D12 10:36:00
2419987 Syblíková Rozálie ODV0856 C D12 10:50:00
52117 Berný Jan ODV7702 C H40 11:12:00
8028846 Svoboda Jan ODV7605 C H40 11:32:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51679 Novák Ivo OKP6200 C H21E 10:22:00
681852 Balusková Ida OKP7350 C D21E 10:45:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Kmochová Laura PDY1051 C D12 10:46:00
2102798 Nováková Martina PDY7350 C D40 11:01:00
8033215 Nováková Eliška PDY0150 B D21K 11:06:00
0 Molič Jan PDY1002 C DH10L 11:12:00
0 Kmoch Michal PDY8001 C H40 11:16:00
8660526 Šilerová Eva PDY8050 C D40 11:17:00
0 Kmochová Linda PDY7853 C D40 11:33:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C H50 10:39:00
(27)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301361 Jelínková Radana PGP5851 C D60L 10:11:00
2801019 Šimerka Ondřej PGP0800 B H12 10:22:00
8149880 Ptáčková Hana PGP0750 C D14 10:28:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C H21E 10:30:00
7210932 Šimerková Olga PGP7551 C D40 10:39:00
8670467 Čtrnáct František PGP0401 B H21E 10:48:00
8670455 Kožina Petr PGP6000 C H50 10:49:00
2087658 Ptáček Jan PGP7205 C H40 10:50:00
8656743 Šimšová Pavla PGP0557 A D21E 10:51:00
8654900 Janovská Petra PGP7355 C D21E 10:55:00
8516919 Čtrnáct Šimon PGP0001 B H21K 10:55:00
7201826 Oľhavová Hana PGP9163 C D21K 11:04:00
8662171 Masopustová Elis PGP8656 C D21E 11:05:00
8636797 Kabát Jan PGP6901 C H40 11:10:00
8040749 Kotecký Roman PGP4900 C H60L 11:14:00
232167 Jelínková Zora PGP8851 C D21E 11:17:00
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C D50 11:19:00
232168 Jelínková Šárka PGP9153 C D21E 11:29:00
7209464 Střelba Ondřej PGP7510 C H40 11:30:00
232091 Jelínek Martin PGP5103 C H60L 11:36:00
8670464 Oľhava Rastislav PGP8909 C H21E 11:38:00
8662280 Jandera Kryštof PGP0700 B H14 11:40:00
7207615 Vereš Lukáš PGP8803 C H21E 11:42:00
8007173 Střelba Antonín PGP0605 C H14 11:46:00
8667514 Kabát Martin PGP0408 A H21E 11:50:00
8656580 Kožina Štěpán PGP0300 B H21E 11:54:00
8663188 Zelený Vladimír PGP4800 C H60K 11:57:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8028877 Melicharová Zdeňka PHK7551 C D40 10:09:00
8648580 Běhounová Jiřina PHK5651 C D60L 10:23:00
8660393 Běhoun Pavel PHK5701 C H50 10:25:00
515050 Mašata Roman PHK7107 C H21E 10:58:00
8028839 Melichar Igor PHK6504 C H50 11:19:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301209 Křížová Zdenka PZR5051 C D60K 10:23:00
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C H60L 11:30:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2023951 Pohořalá Karolína ROU6850 C D40 10:51:00
2023953 Pohořalý Dobroslav ROU6401 C H50 11:01:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Heinl Štěpán RUM1501 DH10L 10:32:00
5642 Heinlová Iva RUM8551 C D21K 11:28:00
8444519 Babický Tomáš RUM5001 C H60K 11:47:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8648599 Dubec Pavel SCP8003 C H21E 10:12:00
2127559 Tesařová Frida SCP1351 C DH10L 10:26:00
8222225 Kavka Jiří SCP5900 C H50 10:37:00
0 Tesařová Karin SCP1550 C DH10L 10:40:00
8226305 Havlínová Zuzana SCP8150 C D21E 10:43:00
51567 Tesařová Anna SCP8257 C D21E 10:47:00
1400437 Tesař Jan SCP8501 C H21K 10:57:00
8222227 Kavková Dana SCP6150 C D50 10:57:00
8000236 Veljačik Pavel SCP6200 C H40 10:58:00
2800325 Veljačiková Markéta SCP6451 C D50 11:03:00
7260018 Kautský Jiří SCP8201 C H21E 11:06:00
7202899 Khel Richard SCP7500 C H21E 11:24:00
8226308 Hojná Silvie SCP7950 C D21E 11:41:00
8226400 Bašus Petr SCP7400 C H21E 11:56:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660536 Netuková Anežka SHK0750 B D14 10:26:00
9126 Netuka Jan SHK7001 C H50 11:13:00
(23)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8008020 Řehák Pavel SJC6001 C H50 10:13:00
8112770 Jakubcová Karolína SJC1050 C D12 10:14:00
2115010 Pešek Ondřej SJC0802 B H12 10:20:00
8101007 Havrdová Sheila SJC0750 B D14 10:24:00
2115011 Vlach Antonín SJC0903 C H12 10:30:00
8178320 Lepšík Petr SJC8203 C H21K 10:31:00
8499900 Karásek Matěj SJC0001 A H21E 10:34:00
8001103 Tuma Lukáš SJC0800 C H12 10:40:00
2115757 Jakubec Petr SJC8106 C H21K 10:43:00
9914 Ticháček Jáchym SJC1004 C DH10L 10:46:00
8003099 Uhlík Michal SJC8007 C H21E 10:52:00
8071009 Havrdová Selina SJC0950 C D12 10:54:00
2115000 Dolejší Matouš SJC0606 C H14 11:14:00
8113000 Havrdová Renata SJC7756 C D40 11:19:00
8000426 Fujáčková Ivana SJC8952 R D21E 11:21:00
8190207 Ticháček Jakub SJC0704 B H14 11:22:00
2114992 Vlach František SJC0603 C H14 11:28:00
8051111 Vaníček Jan SJC0705 B H14 11:32:00
2115014 Pešková Renata SJC7550 C D40 11:35:00
886513 Benešová Iva SJC6151 C D50 11:43:00
9907 Beneš Josef SJC5801 C H60L 11:48:00
8112522 Lepšíková Eva SJC8765 C D21K 11:52:00
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C H60K 11:55:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49971 Žitný Tomáš SMB6401 C H21E 10:40:00
7718 Hlaváč Jaroslav SMB4801 C H60L 11:24:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656718 Lukavec Petr SMR7800 C H21K 10:05:00
8656561 Svoboda Honza SMR7901 C H21E 10:56:00
8033266 Svobodová Katu SMR8451 C D21K 10:58:00
8033216 Pařízková Věrka SMR7151 C D40 11:07:00
2011824 Pařízková Anežka SMR9350 D21K 11:42:00
8656720 Lukavcová Ivana SMR8754 C D21E 11:45:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9616 Doucha Tomáš SNA0801 B H12 10:12:00
9636 Doucha Martin SNA0501 B H21K 10:17:00
8655470 Doucha Jiří SNA7105 C H21E 11:30:00
9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C D40 11:39:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2419963 Choutková Lenka SOB6350 C D40 10:49:00
8662356 Janderová Markéta SOB7750 C D40 11:05:00
8662373 Jandera Tomáš SOB7300 C H40 11:18:00
1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C H21E 11:46:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515458 Kalinová Ella SPC0961 C D12 10:16:00
7201195 Kalina Oskar SPC1502 C DH10L 10:18:00
8033200 Kalina Miroslav SPC8211 C H21K 10:47:00
515409 Kalinová Lisa SPC1158 C D12 10:56:00
8629752 Kalinová Markéta SPC8259 C D21K 11:08:00
8109323 Matoušek Martin SPC7604 C H21E 11:36:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8033290 Bernášek Jiří STB8101 C H21K 11:01:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670473 Chrást Tomáš STH7401 C H40 11:38:00
(38)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8654905 Melišík Martin TAP0200 A H21E 10:04:00
2120636 Kučera Tomáš TAP0907 C H12 10:06:00
2108884 Bublíková Klára TAP0752 C D14 10:08:00
2080980 Hlaváčková Lucie TAP1050 C D12 10:10:00
2103246 Pohlová Sandra TAP1151 C DH10L 10:12:00
0 Ellederová Zdeňka TAP7755 C D40 10:13:00
0 Donát Cyril TAP0811 C H12 10:16:00
0 Švábová Alžběta TAP0657 C D14 10:20:00
7779755 Šimůnková Michaela TAP0851 B D12 10:24:00
0 Sotona Filip TAP0914 C H12 10:26:00
2081363 Hlaváčková Klára TAP7756 C D40 10:31:00
301182 Sotonová Šárka TAP0655 C D14 10:32:00
2419970 Pazák Eduard TAP0913 C H12 10:36:00
8654912 Smolková Barbora TAP0356 A D21E 10:37:00
2102816 Ellederová Eva TAP0860 C D12 10:38:00
2029220 Richterová Ilona TAP6953 C D50 10:43:00
8090146 Tejkl Štěpán TAP0807 C H12 10:44:00
442851 Šimůnková Martina TAP6851 C D50 10:47:00
2125374 Levrincová Klára TAP0854 C D12 10:52:00
2801022 Elleder Jan TAP1010 C H12 10:52:00
8662334 Pohl Zdeněk TAP7606 C H40 10:56:00
8667510 Hermannová Anna TAP9251 C D21E 10:57:00
1418759 Popová Jana TAP0252 B D21E 11:09:00
7207616 Černý Matouš TAP0501 B H21E 11:10:00
2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C D50 11:13:00
2113483 Jirousová Edita TAP1056 C DH10L 11:18:00
8007181 Jirous Erik TAP0705 C H14 11:20:00
2113396 Tofel Šimon TAP0605 C H14 11:26:00
8033221 Smolka Jakub TAP0500 A H21E 11:28:00
442867 Jirous Jiří TAP7201 C H40 11:28:00
2084997 Hlaváček Vojtěch TAP0700 C H14 11:30:00
2080987 Šubrtová Věra TAP8150 C D21K 11:30:00
8667961 Kuchař Ondřej TAP0609 B H14 11:34:00
2039206 Vyhnis Šimon TAP0613 C H14 11:38:00
1420233 Motyčka Filip TAP0704 C H14 11:44:00
8116696 Elleder David TAP0615 A H14 11:50:00
2060250 Pohl Lukáš TAP0703 C H14 11:56:00
2141902 Mazánek Vojta TAP0611 C H14 12:02:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8655372 Korpasová Lucie TBM0151 A D21E 11:53:00
8656527 Korpasová Tereza TBM9898 C D21E 11:57:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2103757 Městková Eva TEP4851 C D60K 10:17:00
(55)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8252 Berka Ondřej TJN1100 C DH10L 10:02:00
2069077 Míková Sofie TJN0950 C D12 10:04:00
2067319 Míková Markéta TJN7351 C D40 10:05:00
2067314 Růtová Martina TJN7652 C D40 10:07:00
2078466 Hruška Jakub TJN0403 C H21K 10:07:00
8670777 Kunc Radovan TJN5549 C H50 10:07:00
2059775 Oravec Tomáš TJN7505 C H40 10:08:00
0 Tkáč Matěj TJN0401 A H21E 10:10:00
2111800 Oravec Viktor TJN0814 C H12 10:10:00
2116464 Růtová Amálka TJN0951 C D12 10:12:00
8303050 Janata Martin TJN8306 R H21E 10:14:00
2104600 Vokušová Veronika TJN0756 C D14 10:14:00
2027204 Večeřová Ivana TJN6052 C D60L 10:17:00
2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C H50 10:21:00
2080823 Řehoř Vojta TJN0303 B H21K 10:23:00
2085597 Pesničáková Kristýna TJN7653 C D40 10:25:00
2102694 Zurynková Lenka TJN0957 C D12 10:26:00
8660406 Kazda Adam TJN9104 C H21E 10:28:00
2078471 Ulman Aleš TJN7201 C H40 10:28:00
8259 Lukavcová Lenka TJN5452 C D60K 10:29:00
232643 Pustai Josef TJN6300 C H50 10:33:00
2103701 Oravcová Amálie TJN1156 C DH10L 10:38:00
2103747 Král Luboš TJN8401 C H21K 10:39:00
8660508 Janatová Violka TJN0956 C D12 10:40:00
2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C D40 10:41:00
8250 Táborský Ondřej TJN5605 C H50 10:45:00
2025357 Šmaus Antonín TJN0001 C H21E 10:46:00
49964 Zurynek Tomáš TJN1107 C H12 10:46:00
8662701 Novotný Dušan TJN7002 C H40 10:48:00
8670743 Kuncová Jiřina TJN5752 C D50 10:49:00
416846 Novotný Matěj TJN1105 C DH10L 10:52:00
8659403 Mašínová Anna TJN0152 A D21E 10:53:00
8659408 Pokorný Jan TJN0400 B H21K 10:53:00
8277 Janata Matěj TJN1111 C H12 10:54:00
2104591 Vokušová Dana TJN7750 C D40 10:57:00
8670801 Posselt Martin TJN6802 C H50 10:57:00
8656507 Nagy Josef TJN0006 R H21E 11:04:00
2073666 Pokorná Hana TJN6950 C D50 11:05:00
8662749 Pesničáková Soňa TJN0451 A D21E 11:07:00
8659419 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B H21K 11:07:00
8670752 Mrkvička Jiří TJN7101 C H40 11:08:00
416839 Picek Jan TJN6500 C H50 11:09:00
8662700 Kočibová Ivana TJN6354 C D50 11:11:00
8662746 Zurynek Jan TJN0605 B H14 11:12:00
8670830 Posseltová Romana TJN7050 C D40 11:13:00
2056301 Horák Petr TJN5602 C H60L 11:18:00
411767 Posseltová Tereza TJN9252 C D21E 11:19:00
2103719 Kočíb Jiří TJN9602 C H21E 11:22:00
2053559 Řehoř Hynek TJN0700 C H14 11:24:00
416843 Picková Helena TJN6952 C D50 11:25:00
2049610 Dejnožková Blanka TJN7651 C D40 11:29:00
8656720 Lukavec Míla TJN4901 C H60K 11:35:00
434578 Pustaiová Romana TJN6851 C D50 11:37:00
2060231 Pěnička Libor TJN6000 C H60L 11:40:00
2148156 Vokuš Zdeněk TJN5601 C H60K 11:45:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7800365 Mička Aleš TJP7300 C H40 10:38:00
8861 Peterka František TJP4900 C H60L 11:26:00
(20)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8208 Konopáčová Jana TUR5650 D60L 10:09:00
303959 Tvrdková Eva TUR5151 C D60K 10:11:00
9101185 Kosíková Eliška TUR0052 B H21E 10:16:00
51225 Houžvička Jindřich TUR6912 C H40 10:18:00
8680593 Heřmánek Petr TUR0500 B H21K 10:29:00
2106741 Houžvičková Daniela TUR0751 B D14 10:36:00
876522 Luštická Lucie TUR8650 C D21E 10:41:00
2106736 Houžvičková Kateřina TUR0952 C D12 10:44:00
7207877 Houžvička David TUR0501 C H21K 10:45:00
8033269 Šritrová Lenka TUR0250 B D21K 11:00:00
51809 Linková Iva TUR6850 C D50 11:01:00
8214 Hudský Vlastimil TUR5100 C H50 11:03:00
9101184 Kosíková Helena TUR6550 C D50 11:15:00
8644556 Jakubec Jindřich TUR4801 C H60L 11:16:00
8680576 Houžvičková Karolína TUR7254 C D40 11:23:00
1403056 Paříková Iva TUR0061 B D21K 11:24:00
51815 Folprecht Eduard TUR4301 C H60K 11:37:00
8220 Konopáč Jiří TUR5803 C H60L 11:38:00
2108873 Mencl Jan TUR0201 B H21E 11:40:00
8680589 Luštický Martin TUR8700 R H21E 11:58:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
411591 Kvapilová Kristýna TUV0999 C D12 10:30:00
7707 Kvapilová Lenka TUV8151 C D21K 10:54:00
2120061 Válková Karolína TUV0951 C DH10L 10:54:00
2120071 Válková Martina TUV7051 C D50 10:59:00
231522 Kvapilová Klára TUV1199 C DH10L 11:08:00
8061476 Šritr Martin TUV6802 C H50 11:15:00
8322 Kvapil Petr TUV7402 C H40 11:36:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51265 Kohoutová Jitřenka UVP4850 C D60K 10:21:00
7930 Kohout Tomáš UVP3700 C H60K 11:49:00
(39)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8862 Heczková Emma VLI1252 C DH10L 10:04:00
52641 Kopec Tomáš VLI8203 C H21E 10:06:00
2144105 Flossmannová Lucie VLI0852 C D12 10:06:00
2106735 Votava Jan VLI1400 C DH10L 10:08:00
8518320 Vilém Štěpán VLI0902 B H12 10:08:00
2059769 Pachnerová Jaroslava VLI5152 C D60K 10:09:00
2131185 Karmazínová Ivana VLI5150 C D60K 10:15:00
2090845 Votava Vojtěch VLI1201 C H12 10:18:00
2129242 Pechová Marie VLI1050 C D12 10:20:00
4411250 Zemanová Karolína VLI1251 C DH10L 10:22:00
8662745 Urbaník Robert VLI7002 C H21E 10:24:00
8033227 Mokrá Julie VLI8051 C D40 10:27:00
2125375 Pechová Alena VLI0854 C D12 10:34:00
2120641 Pešíková Ela VLI1253 C DH10L 10:36:00
8517331 Vilémová Eliška VLI0655 B D14 10:38:00
2113359 Pešík Matouš VLI0903 C H12 10:38:00
8516251 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C D40 10:43:00
2148111 Kunášková Karolína VLI0851 B D12 10:48:00
4402217 Zemanová Kristýna VLI1055 C DH10L 10:50:00
9102148 Honzík Tomáš VLI7000 C H50 10:51:00
8663120 Podrábská Marie VLI7451 C D40 10:53:00
8102561 Mokrý Pavel VLI7501 C H40 10:54:00
2126375 Maděra Jakub VLI0906 C H12 10:56:00
8109351 Peteráč Zdeněk VLI7802 C H21E 11:00:00
7200363 Heczková Bohdana VLI7750 C D21K 11:02:00
9061 Henychová Zuzana VLI6151 C D21E 11:03:00
8663117 Podrábský Ctibor VLI0700 B H14 11:10:00
8028859 Maděra Josef VLI7900 C H40 11:14:00
8116802 Heczko Erik VLI0804 B H14 11:16:00
940318 Procházková Alexandra VLI7051 C D50 11:17:00
8629811 Hanovec Petr VLI7101 C H21E 11:18:00
8004352 Karmazín Petr VLI4901 C H60L 11:20:00
2115743 Miklasová Markéta VLI6850 C D50 11:31:00
2080992 Vilém Stanislav VLI7703 C H21E 11:34:00
8659398 Přinda Oldřich VLI5101 C H60L 11:42:00
515132 Henych Petr VLI6001 C H21E 11:52:00
8667522 Šestáková Marie VLI0452 A D21K 11:56:00
8004275 Šesták Marek VLI7403 C H21E 12:02:00
8149871 Šebelka Matěj VLI0805 B H14 12:04:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7201198 Hančová Karolína VRL0952 C D12 10:18:00
438038 Hanč Jaroslav VRL6702 C H50 10:27:00
8636759 Štregl Matyáš VRL0301 A H21E 10:42:00
2096241 Smith Lucie VRL7353 C D40 10:47:00
206480 Hančová Alice VRL7052 C D50 10:51:00
2102800 Štreglová Andrea VRL7552 C D40 11:03:00
2096237 Knobloch Jindřich VRL4901 C H60L 11:22:00
2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C H60L 11:44:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52277 Mencl Miloslav VSP6505 C H50 10:41:00
53572 Semík Jan VSP6507 C H21K 10:49:00
8667963 Uhrová Zuzana VSP8050 C D40 11:21:00
8033206 Městková Kateřina VSP7650 C D40 11:37:00
51749 Menclová Silvie VSP7050 C D50 11:45:00
8666868 Uher Petr VSP5001 C H60L 11:46:00
8028854 Městka Václav VSP0600 B H14 11:52:00
2021850 Mencl Josef VSP0602 C H14 11:58:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7208099 Kosobudová Lenka VTA7351 C D40 11:11:00
7208073 Kosobud Dušan VTA7201 C H40 11:22:00
8680299 Kosobudová Kateřina VTA0253 A D21E 11:33:00
8670798 Kosobudová Anna VTA0551 A D21K 11:58:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660402 Finstrle Luděk ZBM7902 C H21E 11:16:00
8644883 Indráková Adéla ZBM9153 E D21E 11:35:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
232132 Havlena Jiří H21K 10:03
2104589 Červinka Mário 0010001 SKN HRADEC KRÁLOVÉ H21K 10:33
8667960 Klíma Kamil 0020001 SK Olympia Praha SPS H21K 11:17
8028804 Pangrácová Marie 0020002 SK Olympia Praha SPS D21K 11:46
0 Chrz Martin 0030001 JIL H50 11:05
0 Ondřichová Lucie 0030002 JIL D50 11:07
0 Novotný Vít 0040001 Maxidum H40 10:22
0 Albrechtová Zuzana 0080002 SMB D21K 11:12
7717 Albrecht Miloslav 0080001 SMB H60K 11:39
9916 Řehák Jan 0090001 Jičín DH10L 11:06
0 Pohlova Katerina 0100001 X D21E 11:27
8292 Hebelková Karla 0120001 Jilemnice D40 10:19
0 Šrek Ondřej 0130001 neregistrovaný H21K 10:19
2056265 Miloslav Bejvl 0140002 Lokomotívka Praha H60L 11:28
2058463 Bejvlová Jarmila 0150001 Báječné ženy v běhu D60L 10:25
0 Wolker Zinaida 0170001 Wolkeraci D21K 11:34
0 Holátko Karel 0180001 VNK H40 11:40
0 Harom Tomáš 0190001 EPO H21E 10:38
8515519 Vahalová Petra 0200001 Bezejmenní D21E 10:49
8629750 Dvořáček Dan 0210002 Cookies & Pancakes H21K 11:03
8066680 Pecoldová Pavlína 0210001 Cookies & Pancakes D21E 11:47
0 Hruška Antonín 0220001 void* ptr = NULL H21E 11:32
0 Fajglová Anna 0230002 Sokol Cítov DH10L 10:28
0 Fajgl Luboš 0230001 Sokol Cítov H40 10:42
0 Fajglová Šárka 0230003 Sokol Cítov DH10L 10:42
2090861 Tomandl Jan 0240001 HoRa H40 11:20
2099521 Tomandlová Radka 0240002 HoRa D40 11:25
0 Melich Kryštof 0250001 TJ Tanvald DH10L 10:56
0 Melichová Beáta 0250002 TJ Tanvald DH10L 11:10