Logo

Startovka závodu: Utkání TSM Brno-Pardubice-HK-Valašsko

Datum:
27.06.2020
Místo konání:
Nové Město na Moravě
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Ředitel závodu:
Drábek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Fiala Jan - R1
Stavitel tratí:
Nykodým Miloš
Kategorie:
D16     D18     D21     H16     H18     H21     P    

D16 5.12 km, 190 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Pipková Karolína LPU0756 8663190 B OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 Finstrlová Julie ZBM0552 8660424 A SK Žabovřesky Brno
10:08:00 Metelková Michaela PHK0550 8116745 A OK 99 Hradec Králové
10:12:00 Dvořáková Kateřina LPU0656 8109315 B OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 Srbová Michaela SJI0551 8660560 A OK Jihlava
10:20:00 Ondrová Anna ZBM0553 8660428 A SK Žabovřesky Brno
10:24:00 Brožková Tereza LPU0457 8667532 B OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 Blažková Veronika SJH0551 8226309 A SOS Jindřichův Hradec
10:32:00 Skořepová Lucie LPU0657 8109317 B OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:40:00 Haasová Klára LPU0655 8663174 B OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A SK Žabovřesky Brno

D18 6.02 km, 230 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Kološová Veronika LPU0351 8109308 B OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A SK Žabovřesky Brno
10:10:00 Jelínková Adéla LPU0254 2113360 B OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 Zamouřilová Anežka PHK0354 8020280 A OK 99 Hradec Králové
10:18:00 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 Pušová Bára LPU0357 8013925 A OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice

D21 7.28 km, 250 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Bořilová Klára TBM8964 515189 C KOS TJ Tesla Brno
10:06:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E SK Žabovřesky Brno
10:11:00 Brožková Lucie KUO0151 8667525 A KOB Ústí nad Orlicí
10:16:00 Grycová Veronika TBM9859 8125988 C KOS TJ Tesla Brno
10:21:00 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 C SK Praga

H16 6.60 km, 240 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A KOS TJ Tesla Brno
10:09:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 A SK Žabovřesky Brno
10:21:00 Dvořáček Tomáš OSN0505 2011898 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:25:00 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A SK Žabovřesky Brno
10:33:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A OK Jihlava
10:37:00 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 A OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 Racek Josef ZBM0400 8663130 B SK Žabovřesky Brno

H18 7.54 km, 270 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Vališ Jan LPU0210 8109304 B OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 A SK Žabovřesky Brno
10:11:00 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 Chrást Lukáš OSN0301 52000 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:19:00 Mareček Šimon LPU0222 8000543 A OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 Dvořáček Jakub OSN0303 8648630 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:27:00 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 A SK Žabovřesky Brno
10:35:00 Macek Ondřej LPU0209 8656535 B OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 B OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B OK Lokomotiva Pardubice

H21 10.10 km, 360 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Močuba Stanislav OSN8001 7202897 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:04:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C OK Jihlava
10:08:00 Goncalves Joao OSN8900 52146 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:12:00 Haas Karel LPU7304 7210409 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:20:00 Blažek Petr SJH7402 8636796 C SOS Jindřichův Hradec
10:24:00 Dvořáček Jiří OSN7502 8007171 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:28:00 Bořil Tomáš TBM8833 681876 C KOS TJ Tesla Brno
10:32:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
10:36:00 Wolf Filip TUR9701 8655449 C OOB TJ Turnov
10:40:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
10:44:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno

P 5.94 km, 200 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
10:00:00 Brožek Tomáš KUO6902 920653 C KOB Ústí nad Orlicí
10:00:00 Haasová Renata LPU7960 2070811 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C VSK Mendelu Brno
10:00:00 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 Močuba Jan Nepomuk OSN0600 7202889 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:00:00 Pipek Kamil LPU7310 7200907 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Pipková Táňa LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Růžička Matěj KSU0901 2051494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:00:00 Růžička Lukáš KSU7849 8656712 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:00:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
10:00:00 Vališ Jan LPU7104 8667967 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Wurzel Goncalves Pavlína OSN9273 52145 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě