Startovka závodu: 4. Valašská jarní liga

Klubová startovka

Datum:
27.06.2020
Místo konání:
Mysločovice
Pořadatel:
GIG - GIGANT Orienteering
OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice
Mapa:
Bikepark, M=1:4000, E=2.5m
Ředitel závodu:
Kunz Martin - R2
Hlavní rozhodčí:
Kunz Petr - R3
Stavitel tratí:
Kunz Martin - R2
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí při teplotě kolem 25°C. Nebylo hlášeno žádné zranění. Nebyl podán protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kluby:
001     002     003     004     005     006     007     008     GIG     HLV     JZL     KVS     LCE     MOV     OTK     SKM     TBM     TZL     VIC    
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2148239 Pokluda Filip 0010002 DH9 10:00:00
8116684 Pokluda Ondřej 0010001 H50 10:01:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8585 Růžička Hubert 0020001 DH10 10:41:00
0 Baťková Zuzana 0020002 D21 11:37:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8612 Perničková Dita 0030001 DH9 10:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
426340 Válek Jaroslav 0040001 H60 10:29:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53832 Halašková Denisa 0050007 DH9 10:00:00
331687 Halašková Krystýna 0050006 DH9 10:00:00
331791 Kroutilová Marie 0050005 DH9 10:00:00
219219 Brázdilová Kristýna 0050004 DH9 10:00:00
331092 Kroutil Matěj 0050003 DH9 10:00:00
53834 Fuksa Antonín 0050002 DH9 10:00:00
53826 Brázdil Lukáš 0050001 DH9 10:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Fialová Zuzana 0060001 DH9 10:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Škabraha Samuel 0070001 DH9 10:00:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7200330 Loučka Vít 0080001 DH9 10:00:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662302 Fišer Petr GIG7502 C H40 10:25:00
8033241 Linhartová Martina GIG7750 C D40 10:49:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416088 Peška Antonín HLV4801 C H50 10:07:00
53827 Sedláček Jaroslav HLV6404 C H40 10:31:00
53833 Sedláček Matěj HLV1000 C DH10 10:47:00
416084 Sedláčková Jana HLV7060 C D40 11:07:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2070845 Navrátil Jáchym JZL1100 C DH9 10:00:00
53801 Chromčák František JZL5201 C H60 10:23:00
2070835 Navrátil Daniel JZL0900 C H12 10:24:00
53802 Chromčáková Jitka JZL7850 C D40 11:13:00
7203458 Kundratová Lucie JZL0051 B D21 11:28:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416090 Štěpánková Adéla KVS1250 C DH9 10:00:00
8680377 Janků Josef KVS6200 C H50 10:04:00
8116816 Furmánek Zdeněk KVS7400 C H40 10:13:00
2021853 Kaloč Vítězslav KVS5904 C H60 10:17:00
51529 Mrázek Petr KVS9000 C H21 10:18:00
8670810 Hrbas Vladimír KVS5301 C H60 10:26:00
8482074 Janků Kateřina KVS7450 C D40 10:55:00
2001910 Mikulčíková Irena KVS7750 C D40 11:04:00
8670781 Štěpánková Anna KVS0952 C D12 11:06:00
8007195 Muchová Barbora KVS8550 C D21 11:16:00
8660352 Křupková Eva KVS9552 C D21 11:22:00
8660367 Janků Markéta KVS0951 C D12 11:24:00
8670766 Mrázková Veronika KVS9551 C D21 11:40:00
8660385 Nedbalová Magdaléna KVS9751 C D21 11:46:00
(38)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331424 Macka Matyáš LCE1313 C DH9 10:00:00
416062 Slámová Emílie Inka LCE1253 C DH9 10:00:00
0 Škodová Michaela LCE1352 C DH9 10:00:00
8645928 Mudrák Stanislav LCE6701 C H40 10:01:00
2020705 Macka Radek LCE8110 C H21 10:03:00
8482100 Hubáčková Sabina LCE0851 B D14 10:05:00
7053853 Stackeová Anna LCE5551 C D50 10:08:00
8662442 Cahel Marek LCE8803 C H21 10:09:00
8663203 Piše Dušan LCE6702 C H50 10:10:00
2017666 Hubáček Josef LCE6127 C H21 10:15:00
52703 Plášek Martin LCE6118 C H50 10:16:00
2078474 Mudrák Matouš LCE0901 C H12 10:18:00
8670742 Hubáček Michal LCE9301 C H21 10:21:00
2091534 Sláma Lumír LCE8103 C H21 10:27:00
8662431 Pišová Barbora LCE0251 B D18 10:28:00
7210097 Mudrák Šimon LCE0601 C H14 10:29:00
0 Michalica Štěpán LCE0904 C H12 10:30:00
2082929 Zentrich Dušan LCE0012 A H21 10:33:00
8662435 Stacke Václav LCE0703 B H14 10:35:00
8662430 Pišová Adéla LCE0551 B D18 10:37:00
2045222 Škoda František LCE7439 C H40 10:37:00
207812 Macka Sebastián LCE1112 C DH10 10:38:00
2082902 Škoda František LCE1113 C DH10 10:44:00
8680393 Hubáček Marián LCE1111 C DH10 10:53:00
0 Zrníková Eliška LCE0956 C D12 10:54:00
8670814 Sláma Šimon LCE0502 B H18 10:55:00
889300 Stacke Jan LCE1001 C DH10 10:59:00
52694 Ferdusová Eva LCE6461 C D40 11:01:00
2116500 Slámová Julie LCE1051 C DH10 11:05:00
8670819 Vavrysová Iva LCE6359 C D40 11:10:00
2088219 Hubáčková Renata LCE8151 C D21 11:13:00
52710 Vyoralová Talma LCE0955 C D12 11:18:00
2080838 Slámová Alena LCE8253 C D21 11:19:00
2080938 Škodová Štěpánka LCE0852 C D12 11:30:00
8662434 Nevěřilová Kateřina LCE0254 A D21 11:31:00
218971 Sedláčková Klára LCE0854 B D12 11:36:00
2032130 Macková Petra LCE8560 C D21 11:43:00
8670733 Hubáčková Dagmar LCE6569 C D21 11:49:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9101186 Svěchota Milan MOV7202 C H40 10:43:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
433087 Müller Tomáš OTK9901 C H21 10:06:00
2067305 Polínek Jaroslav OTK5300 C H60 10:11:00
433083 Šidla Antonín OTK4601 C H60 10:32:00
330673 Klímová Markéta OTK0950 C D12 10:42:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8680352 Školoudík Miroslav SKM1101 C DH9 10:00:00
8670802 Pěček Vítězslav SKM7104 C H40 10:07:00
7790044 Buksa Jan SKM0800 C H12 10:12:00
8680419 Dittrich Pavel SKM7501 C H21 10:12:00
7790049 Kožuch Vít SKM7802 C H40 10:19:00
8660395 Pěček Jakub SKM0700 B H14 10:23:00
436930 Coufalová Aneta SKM0552 C D18 10:34:00
8660358 Dittrich Matouš SKM1000 C H12 10:36:00
8680287 Školoudík Miroslav SKM79XX H40 10:40:00
8655378 Dittrichová Lucie SKM0551 A D18 10:43:00
8680301 Pěček Tobiáš SKM1100 C DH10 10:56:00
7790010 Buksová Karolína SKM0850 C D12 11:00:00
8680291 Zácha David SKM0400 C H18 11:01:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8033220 Vedrová Ela TBM0357 C D18 10:22:00
(55)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8611 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 C DH9 10:00:00
53379 Vintr Otakar TZL1300 C DH9 10:00:00
8615 Smola Štěpán TZL1414 C DH9 10:00:00
515174 Smola Jakub TZL1111 C DH9 10:00:00
2121128 Lorencová Anna TZL0756 C D14 10:02:00
8680313 Pekárek David TZL1000 C H12 10:03:00
8680410 Vintr Radek TZL7701 C H40 10:04:00
9200524 Lázničková Marcela TZL6751 C D50 10:05:00
7211007 Kusáková Valentýna TZL0651 B D14 10:08:00
8594 Kusák Alexander TZL0900 C H12 10:09:00
8104170 Pernička Petr TZL7336 C H40 10:10:00
2121125 Poslušná Jitka TZL0752 B D14 10:11:00
331193 Láznička Libor TZL6701 C H50 10:13:00
8680310 Láznička Alois TZL3613 C H60 10:14:00
8240800 Pernička Martin TZL0800 B H14 10:14:00
2096138 Hustý Matěj TZL0903 C H12 10:15:00
53896 Kusák Ivan TZL6502 C H40 10:16:00
2049597 Šmakal Pavel TZL4801 C H60 10:20:00
8170602 Pernička Václav TZL0602 B H14 10:20:00
8648628 Čuda Ondřej TZL0816 C H12 10:21:00
8000120 Strakoš Bohumil TZL6345 C H40 10:22:00
8667971 Smola Michal TZL8131 R H21 10:24:00
8050121 Batani Valentina TZL0551 A D18 10:25:00
8485648 Kundrata Vít TZL0700 B H14 10:26:00
8648637 Hozík Štěpán TZL0806 B H12 10:27:00
8000665 Kolárik Tomáš TZL9302 C H21 10:30:00
7209276 Březinová Zuzana TZL0453 B D18 10:31:00
2126258 Mikláš Matěj TZL0704 B H14 10:32:00
8109339 Linhart Adam TZL0814 C H12 10:33:00
8071221 Krejčík Zbyněk TZL5704 C H40 10:34:00
8000119 Strakoš Ondřej TZL0601 C H14 10:38:00
8660391 Linhart Jakub TZL0813 B H12 10:39:00
8250121 Batani Valeria TZL0550 C D18 10:40:00
7209279 Kundratová Eva TZL0950 C D12 10:45:00
8924 Koč Juraj TZL1006 C DH10 10:50:00
8605 Pozlovská Eliška TZL0954 C D12 10:51:00
8614 Kočová Eva TZL7550 C D40 10:52:00
7209284 Kundrata Jan TZL0203 B H18 10:52:00
8597 Růžičková Žofie TZL0953 C D12 10:57:00
7209278 Kundratová Jana TZL7350 C D40 10:58:00
8660466 Hustý Adam TZL0403 B H18 10:58:00
2070831 Fišer Petr TZL1004 C DH10 11:02:00
331753 Lázničková Alžběta TZL0858 C D12 11:03:00
8090126 Bartík Filip TZL0202 B H18 11:04:00
2121120 Poslušná Katka TZL1051 C DH10 11:08:00
2091565 Kopečková Viktorie TZL0853 C D12 11:09:00
4635 Vintrová Alžběta TZL8653 D21 11:10:00
2134311 Héčová Kristýna TZL0957 C D12 11:15:00
218979 Nešporová Barbora TZL7652 C D40 11:16:00
8680330 Fišerová Markéta TZL0851 B D12 11:21:00
8100202 Batani Hana TZL7351 C D21 11:25:00
8584 Perničková Karolína TZL0850 C D12 11:27:00
2091553 Němcová Kamila TZL0854 C D12 11:33:00
8663119 Pekárková Eva TZL7653 C D21 11:34:00
8662719 Nešporová Alžběta TZL0051 R D21 11:52:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
425428 Kubíček Ota VIC1401 C DH9 10:00:00
2126280 Vlčková Alžběta VIC1351 C DH9 10:00:00
8663111 Vlček Tomáš VIC0713 B H14 10:17:00
7210090 Vlček Jiří VIC7700 C H40 10:28:00
2126305 Kubíček Petr VIC7801 C H40 10:46:00
425438 Kubíčková Lucie VIC0952 C D12 10:48:00
8482070 Vlčková Markéta VIC0951 C D12 11:12:00