Logo

Startovka závodu: 4. Valašská jarní liga

Klubová startovka

Datum:
27.06.2020
Místo konání:
Mysločovice
Pořadatel:
GIG - GIGANT Orienteering
OTK - OOB TJ Jiskra Otrokovice
Mapa:
Bikepark, M=1:4000, E=2.5m
Ředitel závodu:
Kunz Martin - R2
Hlavní rozhodčí:
Kunz Petr - R3
Stavitel tratí:
Kunz Martin - R2
Kluby:
GIG     HLV     JZL     KVS     LCE     MOV     OTK     SKM     TBM     TZL     VIC     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:25:00 Fišer Petr GIG7502 8662302 C H40
10:49:00 Linhartová Martina GIG7750 8033241 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C H50
10:31:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C H40
10:47:00 Sedláček Matěj HLV1000 53833 C DH10
11:07:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Navrátil Jáchym JZL1100 2070845 C DH9
10:23:00 Chromčák František JZL5201 53801 C H60
10:24:00 Navrátil Daniel JZL0900 2070835 C H12
11:13:00 Chromčáková Jitka JZL7850 53802 C D40
11:28:00 Kundratová Lucie JZL0051 7203458 B D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Štěpánková Adéla KVS1250 416090 C DH9
10:04:00 Janků Josef KVS6200 8680377 C H50
10:13:00 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C H40
10:17:00 Kaloč Vítězslav KVS5904 2021853 C H60
10:18:00 Mrázek Petr KVS9000 51529 C H21
10:26:00 Hrbas Vladimír KVS5301 8670810 C H60
10:55:00 Janků Kateřina KVS7450 8482074 C D40
11:04:00 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 C D40
11:06:00 Štěpánková Anna KVS0952 8670781 C D12
11:16:00 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C D21
11:22:00 Křupková Eva KVS9552 8660352 C D21
11:24:00 Janků Markéta KVS0951 8660367 C D12
11:40:00 Mrázková Veronika KVS9551 8670766 C D21
11:46:00 Nedbalová Magdaléna KVS9751 8660385 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Macka Matyáš LCE1313 331424 C DH9
10:00:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 416062 C DH9
10:00:00 Škodová Michaela LCE1352 0 C DH9
10:01:00 Mudrák Stanislav LCE6701 8645928 C H40
10:03:00 Macka Radek LCE8110 2020705 C H21
10:05:00 Hubáčková Sabina LCE0851 8482100 B D14
10:08:00 Stackeová Anna LCE5551 7053853 C D50
10:09:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C H21
10:10:00 Piše Dušan LCE6702 8663203 C H50
10:15:00 Hubáček Josef LCE6127 2017666 C H21
10:16:00 Plášek Martin LCE6118 52703 C H50
10:18:00 Mudrák Matouš LCE0901 2078474 C H12
10:21:00 Hubáček Michal LCE9301 8670742 C H21
10:27:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C H21
10:28:00 Pišová Barbora LCE0251 8662431 B D18
10:29:00 Mudrák Šimon LCE0601 7210097 C H14
10:30:00 Michalica Štěpán LCE0904 0 C H12
10:33:00 Zentrich Dušan LCE0012 2082929 A H21
10:35:00 Stacke Václav LCE0703 8662435 B H14
10:37:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 B D18
10:37:00 Škoda František LCE7439 2045222 C H40
10:38:00 Macka Sebastián LCE1112 207812 C DH10
10:44:00 Škoda František LCE1113 2082902 C DH10
10:53:00 Hubáček Marián LCE1111 8680393 C DH10
10:54:00 Zrníková Eliška LCE0956 0 C D12
10:55:00 Sláma Šimon LCE0502 8670814 B H18
10:59:00 Stacke Jan LCE1001 889300 C DH10
11:01:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C D40
11:05:00 Slámová Julie LCE1051 2116500 C DH10
11:10:00 Vavrysová Iva LCE6359 8670819 C D40
11:13:00 Hubáčková Renata LCE8151 2088219 C D21
11:18:00 Vyoralová Talma LCE0955 52710 C D12
11:19:00 Slámová Alena LCE8253 2080838 C D21
11:30:00 Škodová Štěpánka LCE0852 2080938 C D12
11:31:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 A D21
11:36:00 Sedláčková Klára LCE0854 218971 B D12
11:43:00 Macková Petra LCE8560 2032130 C D21
11:49:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 8670733 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:43:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Müller Tomáš OTK9901 433087 C H21
10:11:00 Polínek Jaroslav OTK5300 2067305 C H60
10:32:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C H60
10:42:00 Klímová Markéta OTK0950 330673 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Školoudík Miroslav SKM1101 8680352 C DH9
10:07:00 Pěček Vítězslav SKM7104 8670802 C H40
10:12:00 Buksa Jan SKM0800 7790044 C H12
10:12:00 Dittrich Pavel SKM7501 8680419 C H21
10:19:00 Kožuch Vít SKM7802 7790049 C H40
10:23:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 B H14
10:34:00 Coufalová Aneta SKM0552 436930 C D18
10:36:00 Dittrich Matouš SKM1000 8660358 C H12
10:40:00 Školoudík Miroslav SKM79XX 8680287 H40
10:43:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A D18
10:56:00 Pěček Tobiáš SKM1100 8680301 C DH10
11:00:00 Buksová Karolína SKM0850 7790010 C D12
11:01:00 Zácha David SKM0400 8680291 C H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:22:00 Vedrová Ela TBM0357 8033220 C D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 8611 C DH9
10:00:00 Vintr Otakar TZL1300 53379 C DH9
10:00:00 Smola Štěpán TZL1414 8615 C DH9
10:00:00 Smola Jakub TZL1111 515174 C DH9
10:02:00 Lorencová Anna TZL0756 2121128 C D14
10:03:00 Pekárek David TZL1000 8680313 C H12
10:04:00 Vintr Radek TZL7701 8680410 C H40
10:05:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C D50
10:08:00 Kusáková Valentýna TZL0651 7211007 B D14
10:09:00 Kusák Alexander TZL0900 8594 C H12
10:10:00 Pernička Petr TZL7336 8104170 C H40
10:11:00 Poslušná Jitka TZL0752 2121125 B D14
10:13:00 Láznička Libor TZL6701 331193 C H50
10:14:00 Láznička Alois TZL3613 8680310 C H60
10:14:00 Pernička Martin TZL0800 8240800 B H14
10:15:00 Hustý Matěj TZL0903 2096138 C H12
10:16:00 Kusák Ivan TZL6502 53896 C H40
10:20:00 Šmakal Pavel TZL4801 2049597 C H60
10:20:00 Pernička Václav TZL0602 8170602 B H14
10:21:00 Čuda Ondřej TZL0816 8648628 C H12
10:22:00 Strakoš Bohumil TZL6345 8000120 C H40
10:24:00 Smola Michal TZL8131 8667971 R H21
10:25:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A D18
10:26:00 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B H14
10:27:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 B H12
10:30:00 Kolárik Tomáš TZL9302 8000665 C H21
10:31:00 Březinová Zuzana TZL0453 7209276 B D18
10:32:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B H14
10:33:00 Linhart Adam TZL0814 8109339 C H12
10:34:00 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C H40
10:38:00 Strakoš Ondřej TZL0601 8000119 C H14
10:39:00 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B H12
10:40:00 Batani Valeria TZL0550 8250121 C D18
10:45:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 C D12
10:50:00 Koč Juraj TZL1006 8924 C DH10
10:51:00 Pozlovská Eliška TZL0954 8605 C D12
10:52:00 Kočová Eva TZL7550 8614 C D40
10:52:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B H18
10:57:00 Růžičková Žofie TZL0953 8597 C D12
10:58:00 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C D40
10:58:00 Hustý Adam TZL0403 8660466 B H18
11:02:00 Fišer Petr TZL1004 2070831 C DH10
11:03:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 C D12
11:04:00 Bartík Filip TZL0202 8090126 B H18
11:08:00 Poslušná Katka TZL1051 2121120 C DH10
11:09:00 Kopečková Viktorie TZL0853 2091565 C D12
11:10:00 Vintrová Alžběta TZL8653 4635 D21
11:15:00 Héčová Kristýna TZL0957 2134311 C D12
11:16:00 Nešporová Barbora TZL7652 218979 C D40
11:21:00 Fišerová Markéta TZL0851 8680330 B D12
11:25:00 Batani Hana TZL7351 8100202 C D21
11:27:00 Perničková Karolína TZL0850 8584 C D12
11:33:00 Němcová Kamila TZL0854 2091553 C D12
11:34:00 Pekárková Eva TZL7653 8663119 C D21
11:52:00 Nešporová Alžběta TZL0051 8662719 R D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kubíček Ota VIC1401 425428 C DH9
10:00:00 Vlčková Alžběta VIC1351 2126280 C DH9
10:17:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 B H14
10:28:00 Vlček Jiří VIC7700 7210090 C H40
10:46:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C H40
10:48:00 Kubíčková Lucie VIC0952 425438 C D12
11:12:00 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 C D12

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:00 Pokluda Filip 0010002 2148239 FreeRun Zlín DH9
10:01 Pokluda Ondřej 0010001 8116684 FreeRun Zlín H50
10:41 Růžička Hubert 0020001 8585 1 DH10
11:37 Baťková Zuzana 0020002 0 1 D21
10:00 Perničková Dita 0030001 8612 ... DH9
10:29 Válek Jaroslav 0040001 426340 Drop H60
10:00 Halašková Denisa 0050007 53832 Sokol Přílepy DH9
10:00 Halašková Krystýna 0050006 331687 Sokol Přílepy DH9
10:00 Kroutilová Marie 0050005 331791 Sokol Přílepy DH9
10:00 Brázdilová Kristýna 0050004 219219 Sokol Přílepy DH9
10:00 Kroutil Matěj 0050003 331092 Sokol Přílepy DH9
10:00 Fuksa Antonín 0050002 53834 Sokol Přílepy DH9
10:00 Brázdil Lukáš 0050001 53826 Sokol Přílepy DH9
10:00 Fialová Zuzana 0060001 0 Fialovi DH9
10:00 Škabraha Samuel 0070001 0 carpathianrunner.cz DH9
10:00 Loučka Vít 0080001 7200330 . DH9