Startovka závodu: Podkrkonošská liga žactva

Datum:
23.06.2020
Místo konání:
Lázně Bělohrad
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Bažantnice
Ředitel závodu:
Řehák Pavel
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Janků Anna
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     P    
D10
1.53 km, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2008985 Valentová Adriana 0050004 Sportovní klub Studenec 16:31:00
0 Podlipná Klára SJC1451 C Sportcentrum Jičín 16:33:00
9974 Chrástová Markéta STH1550 C SK Studenec 16:35:00
9919 Hanousková Michaela 0030002 Jičín 16:39:00
888000 Hakenová Petra 0050002 Sportovní klub Studenec 16:41:00
2144168 Vaňátková Thea LTU1150 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:43:00
2144185 Fischerová Tereza STH1152 C SK Studenec 16:47:00
2039176 Laštovková Zuzana JIL1051 C OK Jilemnice 16:49:00
0 Česáková Api 0020003 SA Špindl 16:51:00
2144151 Rozsívalová Kateřina LTU1051 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:55:00
8112770 Jakubcová Karolína SJC1050 C Sportcentrum Jičín 16:57:00
2124779 Buďárková Laura STH1051 C SK Studenec 16:59:00
2143349 Čapková Kateřina LTU1050 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:03:00
2008988 Nováková Věra STH1055 C SK Studenec 17:05:00
D12
2.17 km, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2116443 Jirsová Tereza JIL0952 C OK Jilemnice 16:30:00
2116482 Šimková Lucie STH0951 C SK Studenec 16:32:00
2008995 Krebsová Viktorie 0050003 Sportovní klub Studenec 16:36:00
426308 Salabová Pavlína JIL0954 C OK Jilemnice 16:38:00
4348 Mužná Josefína SJC0854 C Sportcentrum Jičín 16:42:00
4145 Jedličková Veronika SHK0850 C OK Slavia Hradec Králové 16:44:00
426360 Kolmanová Anna JIL0953 C OK Jilemnice 16:48:00
8226352 Vyziblová Viktorie SJC0853 C Sportcentrum Jičín 16:50:00
2134347 Laštovková Jana JIL0853 C OK Jilemnice 16:52:00
8033224 Chrástová Barbora STH0851 B SK Studenec 16:54:00
425595 Šišková Andrea JIL0855 C OK Jilemnice 16:56:00
8071009 Havrdová Selina SJC0950 C Sportcentrum Jičín 17:00:00
2103258 Bartošová Štěpánka HOR0850 C TJ Jiskra Hořice 17:02:00
2127635 Kynčlová Anna JIL0852 B OK Jilemnice 17:06:00
2114998 Vltavská Eliška SJC0850 C Sportcentrum Jičín 17:08:00
D14
2.49 km, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2133886 Votočková Amélie JIL0750 B OK Jilemnice 16:30:00
9043 Bulušková Barbora STH0750 B SK Studenec 16:32:00
2122274 Plecháčová Marie NPA0652 C SK LOB Nová Paka 16:34:00
8660536 Netuková Anežka SHK0750 B OK Slavia Hradec Králové 16:38:00
8670769 Malá Anežka JIL0751 B OK Jilemnice 16:40:00
2057584 Imrišková Natálie LTU0751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:42:00
2091529 Košková Martina SHK0652 A OK Slavia Hradec Králové 16:46:00
2001944 Kvášovská Ludmila LTU0753 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:48:00
8414128 Čečková Karolína SHK0650 B OK Slavia Hradec Králové 16:50:00
8101007 Havrdová Sheila SJC0750 B Sportcentrum Jičín 16:54:00
2008994 Hamáčková Táňa STH0754 B SK Studenec 16:56:00
2127639 Pitrmucová Lucie JIL0651 C OK Jilemnice 16:58:00
2102084 Malínská Nela SJC0650 B Sportcentrum Jičín 17:02:00
426320 Závodná Zuzana LTU0750 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:04:00
52799 Chlupáčová Anežka SHK0760 B OK Slavia Hradec Králové 17:06:00
410777 Pavlová Karolína STH0752 C SK Studenec 17:10:00
2057582 Potůčková Emílie LTU0752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:12:00
H10
1.83 km, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52330 Palas Tomáš SJC1501 C Sportcentrum Jičín 16:30:00
2144164 Urbanec Patrik STH1101 C SK Studenec 16:32:00
2122275 Pavelec Daniel NPA1101 C SK LOB Nová Paka 16:34:00
0 Vošvrda Václav SJC1203 C Sportcentrum Jičín 16:36:00
425528 Ducháček Vojtěch JIL1001 C OK Jilemnice 16:40:00
9916 Řehák Jan 0010001 Jičín 16:42:00
0 Vejvoda Martin SJC1102 C Sportcentrum Jičín 16:44:00
2134336 Šimek Oldřich STH1104 C SK Studenec 16:46:00
2082905 Podlipný Filip SJC1202 C Sportcentrum Jičín 16:50:00
253359 Nonner Prokop JIL1101 C OK Jilemnice 16:52:00
4275 Hanousek Jan SJC1005 C Sportcentrum Jičín 16:54:00
2111759 Čihák Matěj HOR1100 C TJ Jiskra Hořice 16:56:00
9914 Ticháček Jáchym SJC1004 C Sportcentrum Jičín 17:00:00
2057577 Retka Jakub LTU1000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:02:00
0 Kopecký Mikuláš SJC1204 C Sportcentrum Jičín 17:04:00
425563 Hauschwitz Roman JIL1102 C OK Jilemnice 17:06:00
2112770 Jakubec Jan SJC1503 C Sportcentrum Jičín 17:10:00
8680322 Bartoš Šimon HOR1001 C TJ Jiskra Hořice 17:12:00
2115009 Posolda Lukáš SJC1100 C Sportcentrum Jičín 17:14:00
H12
2.33 km, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
426380 Valenta Jakub JIL0902 C OK Jilemnice 16:31:00
2115011 Vlach Antonín SJC0903 C Sportcentrum Jičín 16:33:00
426343 Nonner Hynek JIL0903 C OK Jilemnice 16:35:00
2103286 Kobík Kryštof LTU0901 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:37:00
425538 Auersvald Daniel JIL0804 C OK Jilemnice 16:41:00
8680422 Kolátor Štěpán HOR0801 C TJ Jiskra Hořice 16:43:00
2144174 Spilka Petr JIL0803 C OK Jilemnice 16:45:00
2144175 Trejbal Jakub STH0905 SK Studenec 16:47:00
425574 Jirouš Matouš JIL0805 C OK Jilemnice 16:51:00
2124782 Pochop Václav STH0902 C SK Studenec 16:53:00
2103299 Karásek Šimon SJC0804 C Sportcentrum Jičín 16:55:00
2143370 Čapek Karel LTU0801 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:57:00
2078473 Bernard Mikuláš HOR0902 C TJ Jiskra Hořice 17:01:00
2133881 Kvášovský Filip LTU0902 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:03:00
2122281 Pavelec Michal NPA0801 B SK LOB Nová Paka 17:05:00
2124769 Gottstein Matouš JIL0901 C OK Jilemnice 17:07:00
8109334 Posolda Tomáš SJC0803 C Sportcentrum Jičín 17:11:00
8014569 Čihák Jakub HOR0901 C TJ Jiskra Hořice 17:13:00
8226384 Pešek Ondřej SJC0802 B Sportcentrum Jičín 17:15:00
2059759 Šaršon Vendelín HOR0800 C TJ Jiskra Hořice 17:17:00
2121002 Jakubský David SHK0905 C OK Slavia Hradec Králové 17:21:00
2144187 Horák Vít JIL0801 C OK Jilemnice 17:23:00
2085654 Kotyk Šimon LTU0802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:25:00
8667965 Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 17:27:00
H14
2.45 km, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102085 Pěnička Šimon SJC0707 C Sportcentrum Jičín 16:31:00
8670737 Čihák Jan HOR0601 B TJ Jiskra Hořice 16:33:00
2001920 Hrůza Ondřej LTU0703 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:35:00
2115000 Dolejší Matouš SJC0606 C Sportcentrum Jičín 16:37:00
8670765 Třešňák Matěj JIL0701 B OK Jilemnice 16:41:00
8662709 Hanák Matěj LTU0701 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:43:00
8190806 Novotný Kamil SJC0600 C Sportcentrum Jičín 16:45:00
2127648 Matěásko Marek JIL0702 B OK Jilemnice 16:47:00
2144092 Kurka Antonín SHK0700 B OK Slavia Hradec Králové 16:51:00
8052360 Dlabola Jakub SJC0602 B Sportcentrum Jičín 16:53:00
2035746 Pochop Petr STH0701 C SK Studenec 16:55:00
2103289 Kutáček Ondřej LTU0700 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:57:00
2114992 Vlach František SJC0603 C Sportcentrum Jičín 17:01:00
2008984 Baudyš Daniel 0050005 Sportovní klub Studenec 17:03:00
0 Svoboda Matyáš 0030003 Jičín 17:05:00
8190207 Ticháček Jakub SJC0704 B Sportcentrum Jičín 17:07:00
0 Česák Nathan 0020004 SA Špindl 17:11:00
2127658 Votoček Michal JIL0601 B OK Jilemnice 17:13:00
8654570 Kopecký Matyáš SJC0702 B Sportcentrum Jičín 17:15:00
8680286 Buďárek Šimon STH0703 B SK Studenec 17:17:00
8888 Anýž Edward 0050001 Sportovní klub Studenec 17:21:00
8051111 Vaníček Jan SJC0705 B Sportcentrum Jičín 17:23:00
8662678 Stach Ondřej JIL0602 B OK Jilemnice 17:25:00
P
2.74 km, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662725 Komárková Lucie LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:30:00
2096128 Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice 16:31:00
0 Česáková Iva 0020002 SA Špindl 16:32:00
2001923 Kerhátová Lenka LTU7450 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:33:00
2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 16:34:00
9066 Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 16:35:00
8662734 Pirožek Vojtěch LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:36:00
7202888 Kohout Pavel JIL7502 C OK Jilemnice 16:37:00
2060217 Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 16:38:00
8662708 Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:39:00
9067 Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 16:40:00
0 Pěnička Martin 0040001 nereg 16:41:00
2141913 Kerhát David LTU0403 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:43:00
2035745 Gallová Veronika STH0053 B SK Studenec 16:44:00
8662731 Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:45:00
9702 Zemánek Mojmír JIL7103 C OK Jilemnice 16:46:00
2116474 Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:47:00
8300479 Gurinová Gabriela SJC0557 C Sportcentrum Jičín 16:48:00
2001930 Čapek Karel LTU7803 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:49:00
8005424 Makaloušová Hana 0020001 SA Špindl 16:50:00
2096118 Třešňák Miloš JIL6902 C OK Jilemnice 16:51:00
2001938 Vaňátko Jakub LTU8100 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:52:00
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 16:53:00
8107998 Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 16:54:00
8662729 Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:56:00
2032106 Karban Mikuláš HOR0301 C TJ Jiskra Hořice 16:57:00
7207505 Mühlbach Aleš STH0104 A SK Studenec 16:58:00
2108882 Kotyková Libuše LTU7854 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:59:00
2078451 Matěásková Šárka JIL0551 A OK Jilemnice 17:00:00
8656541 Chrástová Magdaléna STH0551 A SK Studenec 17:01:00
2057585 Kotyk Vojtěch LTU0502 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:02:00
8516415 Erbert Ladislav PEN7700 OK RECO Sport 17:03:00
2134322 Novák Marek SHK0505 C OK Slavia Hradec Králové 17:04:00
2057594 Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:05:00
2096130 Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 17:06:00
2057586 Potůček Oto LTU0501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:07:00
8670473 Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 17:09:00
2001909 Kotyk Pavel LTU7901 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:10:00
9126 Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 17:11:00
8648549 Zamastil Michal LTU0203 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:12:00
8656737 Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 17:13:00
8662730 Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:14:00
8242002 Klacková Štěpánka SJC0253 B Sportcentrum Jičín 17:15:00
2057583 Hrůzová Martina LTU7751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:16:00
2103297 Holman Antonín HOR0405 C TJ Jiskra Hořice 17:17:00
8662675 Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:18:00
9074 Kynčlová Dagmar JIL7256 C OK Jilemnice 17:19:00
8008014 Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín 17:20:00
2127654 Novák Jakub HOR0407 C TJ Jiskra Hořice 17:22:00
9201756 Čapková Eva LTU7852 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:23:00
2096127 Matěásková Eva JIL7651 C OK Jilemnice 17:24:00