Logo

Startovka závodu: Mistrovství ČR na klasické trati (kvalifikace)

Datum:
17.09.2022
Místo konání:
Svitava
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Spálenisko
Ředitel závodu:
Dikoš Pavel
Hlavní rozhodčí:
Vácha Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Krejčí Jaroslav - R1, Karvánek Matouš
Kategorie:
D16A     D16B     D16C     D18A     D18B     D18C     D20A     D20B     D21A     D21B     D21C     D21D     H16A     H16B     H16C     H18A     H18B     H18C     H20A     H20B     H21A     H21B     H21C     H21D     Middle B     Middle A    
Nahrávám data...

D16A 3.94 km, 180 m, 10 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:02:00 02:00 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
12:05:00 05:00 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C OB Jenišovice
12:08:00 08:00 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:11:00 11:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
12:14:00 14:00 Kotková Adéla RIC0655 8445334 A OB Říčany
12:17:00 17:00 Šilerová Petra DKP0760 8113509 B Oddíl OB Kotlářka
12:20:00 20:00 Stryková Karolína KSU0656 8076584 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:23:00 23:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
12:26:00 26:00 Kožíšková Kateřina ZTC0652 8008298 A Západočeské sportovní centrum OB
12:29:00 29:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
12:32:00 32:00 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:35:00 35:00 Janošíková Marie VCB0752 8116697 A OB České Budějovice
12:38:00 38:00 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 B OK Jiskra Nový Bor
12:41:00 41:00 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B OK Slavia Hradec Králové
12:44:00 44:00 Zaoralová Eliška SSU0752 2001924 B SK Severka Šumperk
12:47:00 47:00 Doušková Hana TBM0659 8149311 A KOS TJ Tesla Brno
12:50:00 50:00 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
12:53:00 53:00 Gallo Natálie AOP0652 8648623 A Orientační Běh Opava
12:56:00 56:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 A OK Kamenice
12:59:00 59:00 Měšťanová Tereza TAP0653 8208207 A KOB Tretra Praha
13:02:00 62:00 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A KOS TJ Tesla Brno
13:05:00 65:00 Procházková Doubravka PBM0651 8028875 A TJ Spartak 1. brněnská
13:08:00 68:00 Pekárková Bára ONO0655 8022619 B SKOB Ostrov
13:11:00 71:00 Ehlová Martina TBM0655 8667955 B KOS TJ Tesla Brno
13:14:00 74:00 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B SK Praga
13:17:00 77:00 Dvořáková Kateřina LPU0656 8109315 B OK Lokomotiva Pardubice
13:20:00 80:00 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A SK Studenec
13:23:00 83:00 Geffertová Agáta FSP0753 2029168 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:26:00 86:00 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 A Slavia Liberec orienteering
13:29:00 89:00 Ballonová Lucie PHK0664 8196053 B OK 99 Hradec Králové
13:32:00 92:00 Heczková Anna VLI0652 8328656 B Slavia Liberec orienteering

D16B 3.82 km, 200 m, 10 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:02:00 02:00 Baloghová Milena JJN0750 8228091 B Team Jizerky
12:05:00 05:00 Stavrinou Kristýna SRK0751 8516423 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:08:00 08:00 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 B K.O.B. Choceň
12:11:00 11:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B SKOB Ostrov
12:14:00 14:00 Stará Barbora FSP0752 2029170 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:17:00 17:00 Savruková Adéla TJN0656 8670806 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:20:00 20:00 Pipková Karolína LPU0756 8663190 A OK Lokomotiva Pardubice
12:23:00 23:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 8088288 A KOS TJ Tesla Brno
12:26:00 26:00 Klymeniuk Iryna BOR0767 8006849 B OK Jiskra Nový Bor
12:29:00 29:00 Lipenská Barbora CHA0753 8445315 A OK Chrastava
12:32:00 32:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
12:35:00 35:00 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B OK Dobříš
12:38:00 38:00 Svobodová Julie FSP0651 2221470 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:41:00 41:00 Kurečková Klára TBM0667 8008286 A KOS TJ Tesla Brno
12:44:00 44:00 Podlešáková Monika PHK0752 8515512 B OK 99 Hradec Králové
12:47:00 47:00 Burdová Helena STE0653 8516424 B SK SKI-OB Šternberk
12:50:00 50:00 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A Orientační Běh Opava
12:53:00 53:00 Chlupáčová Anežka SHK0760 8119417 B OK Slavia Hradec Králové
12:56:00 56:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 A SKOB Ostrava
12:59:00 59:00 Vítková Hana SJI0750 8226390 A OK Jihlava
13:02:00 62:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A OK Jiskra Nový Bor
13:05:00 65:00 Haasová Klára LPU0655 8663174 A OK Lokomotiva Pardubice
13:08:00 68:00 Kendrová Tereza PBM0652 8140928 B TJ Spartak 1. brněnská
13:11:00 71:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 A OK Lokomotiva Pardubice
13:14:00 74:00 Malá Anežka JIL0751 8670769 A OK Jilemnice
13:17:00 77:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 B SOB Olomouc
13:20:00 80:00 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 A Sportcentrum Jičín
13:23:00 83:00 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
13:26:00 86:00 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A Sportcentrum Jičín
13:29:00 89:00 Rychlá Karolína AOP0757 8445307 A Orientační Běh Opava
13:32:00 92:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 A KOS TJ Tesla Brno

D16C 4.06 km, 180 m, 9 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:02:00 02:00 Novotná Vendula PHK0777 8033203 A OK 99 Hradec Králové
12:05:00 05:00 Ryšavá Viktorie TBM0760 8100048 B KOS TJ Tesla Brno
12:08:00 08:00 Konovalova Daria BOR0661 8304118 B OK Jiskra Nový Bor
12:11:00 11:00 Matoušková Johana STE0751 8022633 B SK SKI-OB Šternberk
12:14:00 14:00 Košková Martina SHK0652 8113524 A OK Slavia Hradec Králové
12:17:00 17:00 Karafiátová Eliška ABM0752 8113512 B KOB ALFA Brno
12:20:00 20:00 Fibírová Lucie FSP0777 8079930 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:23:00 23:00 Halámková Jana ONO0657 1428926 B SKOB Ostrov
12:26:00 26:00 Strýčková Barbora PBM0852 8660375 A TJ Spartak 1. brněnská
12:29:00 29:00 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 A OOB TJ Turnov
12:32:00 32:00 Netuková Anežka SHK0750 8660536 B OK Slavia Hradec Králové
12:35:00 35:00 Dvořáková Veronika PGP0659 8140907 B SK Praga
12:38:00 38:00 Houžvičková Daniela TUR0751 8014471 A OOB TJ Turnov
12:41:00 41:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 A OK Dobříš
12:44:00 44:00 Havlová Tereza KNC0750 8003637 A Sokol Kostelec n. Č. l.
12:47:00 47:00 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 A Slavia Liberec orienteering
12:50:00 50:00 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 A SOB Olomouc
12:53:00 53:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 A KOS TJ Tesla Brno
12:56:00 56:00 Oranyová Sylva SJI0751 8410786 A OK Jihlava
12:59:00 59:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 8660429 A SK Brno Žabovřesky
13:02:00 62:00 Dušková Viktorie TJN0655 2102568 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:05:00 65:00 Richtrová Ema SSU0753 2001914 C SK Severka Šumperk
13:08:00 68:00 Rážová Aneta PHK0662 84540022 B OK 99 Hradec Králové
13:11:00 71:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 A Oddíl OB Kotlářka
13:14:00 74:00 Votočková Amélie JIL0750 8047184 B OK Jilemnice
13:17:00 77:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 A Orientační Běh Opava
13:20:00 80:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:23:00 83:00 Svobodová Adriana FSP0653 8183056 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:26:00 86:00 Šaňáková Marie UOL0651 8226335 B SOB Olomouc
13:29:00 89:00 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 A SK Brno Žabovřesky
13:32:00 92:00 Gregorová Alice DKP0758 8076607 A Oddíl OB Kotlářka

D18A 4.89 km, 200 m, 10 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:02:00 02:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 8000238 A Orientační Běh Opava
12:05:00 05:00 Novotná Michaela TUR0551 8013862 A OOB TJ Turnov
12:08:00 08:00 Aschermannová Klára VSP0454 8149886 A USK Praha
12:11:00 11:00 Plachá Zita STA0551 8116810 A OK Střelka
12:14:00 14:00 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A TJ Stadion Nový Bor
12:17:00 17:00 Tomášová Anna SRK0554 8663141 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:20:00 20:00 Müllerová Marie KSU0565 8076633 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:23:00 23:00 Skácelová Adéla JJN0454 8066769 A Team Jizerky
12:26:00 26:00 Martanová Lea TUR0555 8662713 A OOB TJ Turnov
12:29:00 29:00 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A SK Praga
12:32:00 32:00 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice
12:35:00 35:00 Malečková Hana VSP0553 8028827 A USK Praha
12:38:00 38:00 Morávková Zuzana SRK0551 8517323 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:41:00 41:00 Holíková Simona ONO0553 8154979 B SKOB Ostrov
12:44:00 44:00 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 A OOB TJ Turnov
12:47:00 47:00 Metelková Michaela PHK0550 8116745 R OK 99 Hradec Králové
12:50:00 50:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B KOS TJ Tesla Brno
12:53:00 53:00 Kopecká Martina PHK0555 8047180 A OK 99 Hradec Králové
12:56:00 56:00 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A SK Studenec
12:59:00 59:00 Finstrlová Julie ZBM0552 8660424 A SK Brno Žabovřesky
13:02:00 62:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk
13:05:00 65:00 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B TJ TŽ Třinec
13:08:00 68:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:11:00 71:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B TJ SOKOL Plumlov
13:14:00 74:00 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 A USK Praha

D18B 4.72 km, 190 m, 11 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:02:00 02:00 Stoklasová Zuzana LPU0456 8149874 A OK Lokomotiva Pardubice
12:05:00 05:00 Otreshko Eva Maria SHK0553 8330704 B OK Slavia Hradec Králové
12:08:00 08:00 Tučková Anna LPU0455 8013839 B OK Lokomotiva Pardubice
12:11:00 11:00 Kulová Laura ONO0552 8004351 A SKOB Ostrov
12:14:00 14:00 Pilná Klára LPU0451 8302004 A OK Lokomotiva Pardubice
12:17:00 17:00 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 A OB SK Zvole
12:20:00 20:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 A SKOB Ostrava
12:23:00 23:00 Pračková Ema RIC0451 8004317 A OB Říčany
12:26:00 26:00 Smékalová Viktorie UOL0450 8660355 B SOB Olomouc
12:29:00 29:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B OB Říčany
12:32:00 32:00 Pecková Tereza VLI0551 8667966 B Slavia Liberec orienteering
12:35:00 35:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
12:38:00 38:00 Srbová Michaela LPU0557 8660560 A OK Lokomotiva Pardubice
12:41:00 41:00 Tulachová Anna VSP0554 8013965 B USK Praha
12:44:00 44:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
12:47:00 47:00 Pashchenko Kristina TJN0457 0 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:50:00 50:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 A TJ TŽ Třinec
12:53:00 53:00 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
12:56:00 56:00 Čápová Eliška STA0451 8482108 A OK Střelka
12:59:00 59:00 Linhartová Klára ZVO0556 8033297 A OB SK Zvole
13:02:00 62:00 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:05:00 65:00 Richtrová Kamila ZTC0451 8629751 A Západočeské sportovní centrum OB
13:08:00 68:00 Skácelová Kateřina JJN0550 8107705 B Team Jizerky
13:11:00 71:00 Dušková Tereza TBM0554 8414120 A KOS TJ Tesla Brno

D18C 4.74 km, 225 m, 11 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:02:00 02:00 Kosobudová Anna VTA0551 8670798 A SC vebr-sport
12:05:00 05:00 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 A USK Praha
12:08:00 08:00 Klechová Karolína AOP0452 8004330 A Orientační Běh Opava
12:11:00 11:00 Koubová Hana DKP0558 8149896 A Oddíl OB Kotlářka
12:14:00 14:00 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A OK Jilemnice
12:17:00 17:00 Počtová Klára OPI0453 8014535 B Orientační sporty Písek
12:20:00 20:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B TJ TŽ Třinec
12:23:00 23:00 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
12:26:00 26:00 Novotná Jitka SJH0454 8663172 A SOS Jindřichův Hradec
12:29:00 29:00 Vrbková Magdalena RBK0454 8482111 B SK Radioklub Blansko
12:32:00 32:00 Beránková Šárka ZTC0551 8516419 A Západočeské sportovní centrum OB
12:35:00 35:00 Novotná Barbora TUR0552 8026584 B OOB TJ Turnov
12:38:00 38:00 Tomášková Linda TAP0455 8680610 A KOB Tretra Praha
12:41:00 41:00 Pinkavová Hana JPV0551 8012877 B Oddíl OS SK Prostějov
12:44:00 44:00 Pecko Sára ONO0452 8116743 A SKOB Ostrov
12:47:00 47:00 Zoubková Šárka TJN0554 8421840 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:50:00 50:00 Krejčová Lucie PGP0455 8517325 A SK Praga
12:53:00 53:00 Janošíková Eva VCB0552 8116770 A OB České Budějovice
12:56:00 56:00 Černá Ema ROU0451 8516925 A SKOB Roudnice nad Labem
12:59:00 59:00 Andrlová Lea SHK0463 8409854 B OK Slavia Hradec Králové
13:02:00 62:00 Ševčíková Anežka ONO0550 7201768 C SKOB Ostrov
13:05:00 65:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 A SOS Jindřichův Hradec
13:08:00 68:00 Bartošová Marie MLA0451 8033230 A MLOK Mariánské Lázně
13:11:00 71:00 Bulířová Ema TAP0452 8107770 A KOB Tretra Praha

D20A 5.59 km, 225 m, 14 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:02:00 02:00 Vávrová Vanda SHK0360 8680365 R OK Slavia Hradec Králové
12:05:00 05:00 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 A SK Praga
12:08:00 08:00 Weissová Ľuboslava TBM0252 8017122 R KOS TJ Tesla Brno
12:11:00 11:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 A Orientační Běh Opava
12:14:00 14:00 Zamouřilová Anežka PHK0354 8020280 A OK 99 Hradec Králové
12:17:00 17:00 Kosobudová Kateřina VTA0253 8680299 A SC vebr-sport
12:20:00 20:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 E OK Jilemnice
12:23:00 23:00 Aschermannová Tereza VSP0253 8662698 B USK Praha
12:26:00 26:00 Mrózek Teresa SIT0251 8656736 R OK SILESIA
12:29:00 29:00 Raková Petra SHK0251 2049526 A OK Slavia Hradec Králové
12:32:00 32:00 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 B OB SK Zvole
12:35:00 35:00 Pušová Bára LPU0357 8013925 A OK Lokomotiva Pardubice
12:38:00 38:00 Dittrichová Michaela LCE0250 8656732 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:41:00 41:00 Martanová Elin TUR0253 8659420 R OOB TJ Turnov
12:44:00 44:00 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
12:47:00 47:00 Holečková Petra SHK0250 8660572 R OK Slavia Hradec Králové
12:50:00 50:00 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B OK Lokomotiva Pardubice
12:53:00 53:00 Chrástová Tereza TUR0255 8680409 A OOB TJ Turnov
12:56:00 56:00 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
12:59:00 59:00 Sudoł Hanna CHC0352 8650388 A K.O.B. Choceň
13:02:00 62:00 Šafaříková Lucie OPI0350 8648555 B Orientační sporty Písek
13:05:00 65:00 Semíková Lucie KAM0250 8670788 E OK Kamenice

D20B 5.51 km, 225 m, 12 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:02:00 02:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A SK Brno Žabovřesky
12:05:00 05:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 8420968 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:08:00 08:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 B OK Dobříš
12:11:00 11:00 Smolková Barbora TAP0356 8654912 R KOB Tretra Praha
12:14:00 14:00 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
12:17:00 17:00 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:20:00 20:00 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 E OK 99 Hradec Králové
12:23:00 23:00 Poborská Eliška DKP0358 8414107 A Oddíl OB Kotlářka
12:26:00 26:00 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A TJ Spartak 1. brněnská
12:29:00 29:00 Thýnová Martina SHK0350 8670778 R OK Slavia Hradec Králové
12:32:00 32:00 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A Sportcentrum Jičín
12:35:00 35:00 Chrzová Eliška PGP0353 8226361 A SK Praga
12:38:00 38:00 Mulíčková Markéta TBM0362 8656699 E KOS TJ Tesla Brno
12:41:00 41:00 Bídová Markéta UOL0352 8660531 A SOB Olomouc
12:44:00 44:00 Blažková Katka SJH0252 8656531 A SOS Jindřichův Hradec
12:47:00 47:00 Pekařová Jana TUR0252 8107724 R OOB TJ Turnov
12:50:00 50:00 Řadová Lucie DKP0251 9201760 B Oddíl OB Kotlářka
12:53:00 53:00 Jelínková Adéla LPU0254 8013867 B OK Lokomotiva Pardubice
12:56:00 56:00 Marková Ema SSU0252 8655379 R SK Severka Šumperk
12:59:00 59:00 Rýdlová Magdaléna JJN0252 8662747 A Team Jizerky
13:02:00 62:00 Smutná Anna Marie DKP0359 8022662 R Oddíl OB Kotlářka

D21A 6.53 km, 250 m, 13 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:01:00 01:00 Horová Pavla UOL9454 8656525 C SOB Olomouc
12:04:00 04:00 Hornik Aleksandra 50002 8645196 5 WKS Grunwald Poznań
12:07:00 07:00 Johnová Lenka LTP7352 8662323 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:10:00 10:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
12:13:00 13:00 Bogarová Adélka PGP9056 8663183 E SK Praga
12:16:00 16:00 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C OK 99 Hradec Králové
12:19:00 19:00 Rýdlová Adéla JJN0151 8655484 C Team Jizerky
12:22:00 22:00 Kosová Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
12:25:00 25:00 Valentová Eva LCE8966 8660368 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:28:00 28:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 C SK Brno Žabovřesky
12:31:00 31:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:34:00 34:00 Peterová Jana LPU0057 8656599 E OK Lokomotiva Pardubice
12:37:00 37:00 Pavlová Martina LTP0151 8662324 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:40:00 40:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R USK Praha
12:43:00 43:00 Matějková Barbora TUR0156 8191119 R OOB TJ Turnov
12:46:00 46:00 Kosová Denisa PHK9150 8063475 E OK 99 Hradec Králové
12:49:00 49:00 Nešporová Alžběta TZL0051 8662719 C SKOB Zlín
12:52:00 52:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
12:55:00 55:00 Gregorová Kamila SJH8150 8660904 E SOS Jindřichův Hradec
12:58:00 58:00 Trilča M?ra LDC8750 8670955 C KOB Děčín
13:01:00 61:00 Janatová Lucie TJN8154 8660535 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:04:00 64:00 Kamenická Karolína ZTC9651 8656698 R Západočeské sportovní centrum OB
13:07:00 67:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 C KOS TJ Tesla Brno
13:10:00 70:00 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C SK Praga
13:13:00 73:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 C KOS TJ Tesla Brno
13:16:00 76:00 Kožinová Anna PGP9350 8005121 C SK Praga

D21B 6.61 km, 240 m, 14 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:01:00 01:00 Červená Adéla SHK9755 8663209 C OK Slavia Hradec Králové
12:04:00 04:00 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E SK Brno Žabovřesky
12:07:00 07:00 Kleiberová Eliška CHC9952 8129952 C K.O.B. Choceň
12:10:00 10:00 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R SKOB Zlín
12:13:00 13:00 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E KOS TJ Tesla Brno
12:16:00 16:00 Landovská Petra KAM9354 8102793 E OK Kamenice
12:19:00 19:00 Matušková Jana RBK9999 8662330 C SK Radioklub Blansko
12:22:00 22:00 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:25:00 25:00 Albrechtová Eva KAM7850 8648602 C OK Kamenice
12:28:00 28:00 Snížková Petra DKP7752 2095965 C Oddíl OB Kotlářka
12:31:00 31:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
12:34:00 34:00 Procházková Štěpánka LPU9460 8015315 C OK Lokomotiva Pardubice
12:37:00 37:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
12:40:00 40:00 Kosová Tereza PHK0151 8660596 R OK 99 Hradec Králové
12:43:00 43:00 Mašínová Anna DKP0157 8659403 R Oddíl OB Kotlářka
12:46:00 46:00 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:49:00 49:00 Šiková Barbora ZTC9650 8656622 C Západočeské sportovní centrum OB
12:52:00 52:00 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 C SK Brno Žabovřesky
12:55:00 55:00 Omová Michaela TUR8153 8013899 E OOB TJ Turnov
12:58:00 58:00 Kroniková Štěpánka SHK0150 8033223 C OK Slavia Hradec Králové
13:01:00 61:00 Kubecová Kateřina STB9999 7996010 C TJ Stadion Nový Bor
13:04:00 64:00 Jiřištová Zuzana DKP8254 8116737 C Oddíl OB Kotlářka
13:07:00 67:00 Kettner Karolína SHK9251 8660574 E OK Slavia Hradec Králové
13:10:00 70:00 Hájková Eliška KAM9851 8404001 R OK Kamenice
13:13:00 73:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R KOB Tretra Praha

D21C 6.60 km, 250 m, 17 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:01:00 01:00 Bochenková Martina DKP8758 8656549 C Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 04:00 Králová Vanda PGP8755 8660507 C SK Praga
12:07:00 07:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
12:10:00 10:00 Doležalová Libuše SNA8851 8047149 C TJ START Náchod
12:13:00 13:00 Fořtová Johana PGP9354 8226366 C SK Praga
12:16:00 16:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
12:19:00 19:00 Jirčáková Martina LCE8951 8662427 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:22:00 22:00 Thořová Markéta TUR9952 8663148 C OOB TJ Turnov
12:25:00 25:00 Šimková Johanka ZBM9350 8660401 E SK Brno Žabovřesky
12:28:00 28:00 Chaloupská Barbora PHK9951 8644879 R OK 99 Hradec Králové
12:31:00 31:00 Mikulášová Helena PGP9353 8140929 C SK Praga
12:34:00 34:00 Míchalová Šárka KPY0050 8410806 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:37:00 37:00 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 E SK Praga
12:40:00 40:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 R OK Lokomotiva Pardubice
12:43:00 43:00 Opálková Martina TBM0056 8659381 R KOS TJ Tesla Brno
12:46:00 46:00 Finstrlová Adéla ZBM9153 8644883 E SK Brno Žabovřesky
12:49:00 49:00 Vyhnálková Barbora PGP9854 8656685 E SK Praga
12:52:00 52:00 Nieke Patricia TUR9552 8021495 E OOB TJ Turnov
12:55:00 55:00 Rollier Monika PHK8051 8005907 R OK 99 Hradec Králové
12:58:00 58:00 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C Matfyz Praha
13:01:00 61:00 Kožinová Zuzana PGP9650 8140909 C SK Praga
13:04:00 64:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 8660408 C SK Brno Žabovřesky
13:07:00 67:00 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R Oddíl OB Kotlářka
13:10:00 70:00 Nováková Kateřina OKP9450 8183064 C SK OK 24 Praha
13:13:00 73:00 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava

D21D 6.61 km, 230 m, 15 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:01:00 01:00 Nechanická Klára TBM0055 8302000 E KOS TJ Tesla Brno
12:04:00 04:00 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E OOB TJ Turnov
12:07:00 07:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
12:10:00 10:00 Grycová Kateřina TBM0058 8063087 R KOS TJ Tesla Brno
12:13:00 13:00 Dolejší Kateřina DOK0156 8006733 C OK Doksy
12:16:00 16:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka
12:19:00 19:00 Picková Alena CTB9451 8660906 C SK OB Chotěboř
12:22:00 22:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 R SKOB Zlín
12:25:00 25:00 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 C OK Kamenice
12:28:00 28:00 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C OK 99 Hradec Králové
12:31:00 31:00 Kubínová Veronika SKV9752 8656573 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:34:00 34:00 Chovancová Zuzana TZL9754 8518318 C SKOB Zlín
12:37:00 37:00 Pavlíková Markéta DOK0053 8006747 C OK Doksy
12:40:00 40:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R Oddíl OB Kotlářka
12:43:00 43:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
12:46:00 46:00 Vejražková Rozárka TUR0151 8680323 R OOB TJ Turnov
12:49:00 49:00 Ďoubalová Věra DOB8751 8008301 C KOB Dobruška
12:52:00 52:00 Knížková Šárka CHA9850 8659402 C OK Chrastava
12:55:00 55:00 Hermannová Anna TAP9251 8667510 C KOB Tretra Praha
12:58:00 58:00 Straube Hanka 31D7350 7770777 SV Lengefeld
13:01:00 61:00 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 E OOB TJ Turnov
13:04:00 64:00 Klíchová Jana SSU8151 8033234 C SK Severka Šumperk
13:07:00 67:00 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R K.O.B. Choceň
13:10:00 70:00 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
13:13:00 73:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 E SK Brno Žabovřesky

H16A 5.26 km, 210 m, 12 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:01:00 01:00 Šána Robert KSU0616 8670827 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:04:00 04:00 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B KOB Baník Sokolov
12:07:00 07:00 Černý Vojtěch DKP0712 8226356 B Oddíl OB Kotlářka
12:10:00 10:00 Pernička Martin TZL0800 8240800 A SKOB Zlín
12:13:00 13:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:16:00 16:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 A Oddíl OB Kotlářka
12:19:00 19:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 A KOS TJ Tesla Brno
12:22:00 22:00 Kule Oliver ONO0701 8648612 B SKOB Ostrov
12:25:00 25:00 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B OK Lokomotiva Pardubice
12:28:00 28:00 Smítka Jiří RIC0711 2096246 C OB Říčany
12:31:00 31:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
12:34:00 34:00 Žižka Přemysl DOR0706 8332266 B OK Dobříš
12:37:00 37:00 Březina Karel CHA0605 8518330 B OK Chrastava
12:40:00 40:00 Hruška Marek DOR0604 8014485 B OK Dobříš
12:43:00 43:00 Pohl Lukáš TAP0703 8662334 C KOB Tretra Praha
12:46:00 46:00 Koliáš Štěpán PGP0610 8076030 A SK Praga
12:49:00 49:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 A OB Vizovice
12:52:00 52:00 Kosák Eliáš PGP0704 8140934 B SK Praga
12:55:00 55:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
12:58:00 58:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 A SKOB Ostrov
13:01:00 61:00 Votoček Michal JIL0601 8680398 A OK Jilemnice
13:04:00 64:00 Meduna Filip ONO0603 8028820 A SKOB Ostrov
13:07:00 67:00 Finstrle Filip ZBM0702 8076007 B SK Brno Žabovřesky
13:10:00 70:00 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:13:00 73:00 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A USK Praha
13:16:00 76:00 Jančík Filip ZBM0616 8300002 A SK Brno Žabovřesky
13:19:00 79:00 Tkachenko Artem PHK0710 8003640 C OK 99 Hradec Králové
13:22:00 82:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A KOS TJ Tesla Brno
13:25:00 85:00 Teringl Vojtěch VCB0702 8022634 A OB České Budějovice
13:28:00 88:00 Račanský Jiří TBM0706 8004271 A KOS TJ Tesla Brno
13:31:00 91:00 Ryška Matěj TRI0604 8667990 B TJ TŽ Třinec
13:34:00 94:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B OOB TJ Turnov
13:37:00 97:00 Jiroušek Dominik SRK0602 8670741 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:40:00 100:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:43:00 103:00 Habán Oliver JJN0602 8655464 A Team Jizerky

H16B 5.32 km, 210 m, 12 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:01:00 01:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 A KOB Směr Kroměříž
12:04:00 04:00 Kubeček Antonín SNA0803 8022684 A TJ START Náchod
12:07:00 07:00 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B SKOB Ostrov
12:10:00 10:00 Huleja Martin TZL0604 8000604 B SKOB Zlín
12:13:00 13:00 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B OK Jihlava
12:16:00 16:00 Kurka Antonín SHK0700 2144092 B OK Slavia Hradec Králové
12:19:00 19:00 Urválek Jan TBM0707 8100019 B KOS TJ Tesla Brno
12:22:00 22:00 Hendrych Vít SJI0601 8109369 B OK Jihlava
12:25:00 25:00 Stacke Václav LCE0703 8662435 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:28:00 28:00 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
12:31:00 31:00 Štichhauer Adam LPU0603 8663189 B OK Lokomotiva Pardubice
12:34:00 34:00 Jordán Alexandr KSU0626 8680281 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:37:00 37:00 Schwab Filip TBM0710 8000710 A KOS TJ Tesla Brno
12:40:00 40:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A SK Brno Žabovřesky
12:43:00 43:00 Jiras Antonín DOR0701 8116815 A OK Dobříš
12:46:00 46:00 Gallo Ondřej AOP0802 8648624 A Orientační Běh Opava
12:49:00 49:00 Strakoš Ondřej TZL0601 8000119 B SKOB Zlín
12:52:00 52:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B KOB Tretra Praha
12:55:00 55:00 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A Sportcentrum Jičín
12:58:00 58:00 Vyhnis Šimon TAP0613 8154987 B KOB Tretra Praha
13:01:00 61:00 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A OK Doksy
13:04:00 64:00 Vrábel Štěpán PHK0705 8006764 B OK 99 Hradec Králové
13:07:00 67:00 Svítil Patrik PGP0706 8670812 B SK Praga
13:10:00 70:00 Elleder David TAP0615 8116696 A KOB Tretra Praha
13:13:00 73:00 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 A OOB TJ Turnov
13:16:00 76:00 Balogh Matej ZBM0716 8300063 A SK Brno Žabovřesky
13:19:00 79:00 Šmelík Daniel LCE0704 8662739 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:22:00 82:00 Horák Filip PHK0701 2088727 B OK 99 Hradec Králové
13:25:00 85:00 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 A Sportcentrum Jičín
13:28:00 88:00 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B OK Lokomotiva Pardubice
13:31:00 91:00 Hlaváček Vojtěch TAP0700 8014443 B KOB Tretra Praha
13:34:00 94:00 Komenda Jakub PBM0712 8410766 B TJ Spartak 1. brněnská
13:37:00 97:00 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A OK Jilemnice
13:40:00 100:00 Dolák Jakub DKP0707 2148146 B Oddíl OB Kotlářka
13:43:00 103:00 Mairich Filip JJN0600 8662716 A Team Jizerky

H16C 5.47 km, 225 m, 12 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:01:00 01:00 Hrodek Ondřej Otto OPI0701 8077477 B Orientační sporty Písek
12:04:00 04:00 Srb Vladimír LPU0714 8667506 A OK Lokomotiva Pardubice
12:07:00 07:00 Stehlík Jakub ZTC0700 8013478 A Západočeské sportovní centrum OB
12:10:00 10:00 Zápotocký Jiří PGP0808 8648622 A SK Praga
12:13:00 13:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
12:16:00 16:00 Skripnik Matouš FSP0800 8028838 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:19:00 19:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B SKOB Ostrov
12:22:00 22:00 Koča Vojtěch ZBM0602 8005438 B SK Brno Žabovřesky
12:25:00 25:00 Maglia Šimon ONO0702 8022369 B SKOB Ostrov
12:28:00 28:00 Kohoutek Tomáš RIC0603 8061461 B OB Říčany
12:31:00 31:00 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
12:34:00 34:00 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B OK Jilemnice
12:37:00 37:00 Pachnik Jędrzej TJN0607 8000568 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:40:00 40:00 Jirous Erik TAP0705 8007181 C KOB Tretra Praha
12:43:00 43:00 Kopecký Matyáš DKP0613 8017713 B Oddíl OB Kotlářka
12:46:00 46:00 Hyxa Jan VLI0702 8022656 A Slavia Liberec orienteering
12:49:00 49:00 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 A Sportcentrum Jičín
12:52:00 52:00 Hlavatý Jan LPU0713 8196084 B OK Lokomotiva Pardubice
12:55:00 55:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A SK Brno Žabovřesky
12:58:00 58:00 Zeman Jakub BOR0704 8042120 C OK Jiskra Nový Bor
13:01:00 61:00 Fajfr Marek LPU0612 8014543 A OK Lokomotiva Pardubice
13:04:00 64:00 Svoboda Antonín ZTC0601 8651736 A Západočeské sportovní centrum OB
13:07:00 67:00 Světnický Antonín STE0800 8014451 A SK SKI-OB Šternberk
13:10:00 70:00 Janeček Jáchym UOL0700 8113535 B SOB Olomouc
13:13:00 73:00 Krupa Jan TRI0706 8116762 B TJ TŽ Třinec
13:16:00 76:00 Miča Jan KSU0701 8482572 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:19:00 79:00 Růžička Vojtěch SJI0704 8183195 B OK Jihlava
13:22:00 82:00 Seligr Lukáš PHK0709 2141894 B OK 99 Hradec Králové
13:25:00 85:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:28:00 88:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 A KOS TJ Tesla Brno
13:31:00 91:00 Lorenc Václav DOR0702 8154976 B OK Dobříš
13:34:00 94:00 Pernička Václav TZL0602 8170602 A SKOB Zlín
13:37:00 97:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 A OK Jiskra Nový Bor
13:40:00 100:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 A SKOB Zlín
13:43:00 103:00 Melichar Šimon DKP0708 8154983 C Oddíl OB Kotlářka

H18A 6.41 km, 250 m, 14 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:00:00 00:00 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A LOK-o Liberec
12:03:00 03:00 Podolský Petr SHK0507 8014546 B OK Slavia Hradec Králové
12:06:00 06:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 B SK Praga
12:09:00 09:00 Novák Stanislav NPA0404 8109325 B SK LOB Nová Paka
12:12:00 12:00 Rada Štěpán ABM0404 8028817 B KOB ALFA Brno
12:15:00 15:00 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A SK Brno Žabovřesky
12:18:00 18:00 Krpata Michal LPU0403 8656545 B OK Lokomotiva Pardubice
12:21:00 21:00 Snížek Martin DOR0405 8116738 B OK Dobříš
12:24:00 24:00 Choutka Matěj NPA0402 8482062 A SK LOB Nová Paka
12:27:00 27:00 Otruba František PLU0501 8667537 B TJ SOKOL Plumlov
12:30:00 30:00 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B SKOB Ostrava
12:33:00 33:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 B OK Jihlava
12:36:00 36:00 Strýček Jan PBM0503 8028870 A TJ Spartak 1. brněnská
12:39:00 39:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 8119573 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:42:00 42:00 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A OK Slavia Hradec Králové
12:45:00 45:00 Šperlich Jan KSU0403 8680405 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:48:00 48:00 Tatarnikov Mykhailo PHK0405 8003652 C OK 99 Hradec Králové
12:51:00 51:00 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
12:54:00 54:00 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A OK Lokomotiva Pardubice
12:57:00 57:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 A USK Praha
13:00:00 60:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
13:03:00 63:00 Bukovác Filip PBM0501 8116740 A TJ Spartak 1. brněnská
13:06:00 66:00 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B KOB Kladno
13:09:00 69:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:12:00 72:00 Pokorný Jan JJN0400 8659408 A Team Jizerky
13:15:00 75:00 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 A OOB TJ Turnov
13:18:00 78:00 Němec David ZTC0504 8648544 A Západočeské sportovní centrum OB
13:21:00 81:00 Pekárek Tomáš LPU0515 8014532 B OK Lokomotiva Pardubice
13:24:00 84:00 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A TJ Spartak 1. brněnská
13:27:00 87:00 Gajda Martin KAM0405 8656715 A OK Kamenice
13:30:00 90:00 Morávek Martin SRK0503 8663144 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:33:00 93:00 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
13:36:00 96:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec

H18B 6.35 km, 240 m, 16 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:00:00 00:00 Dvořáček Michal ZBM0513 8517357 B SK Brno Žabovřesky
12:03:00 03:00 Černý Matouš TAP0501 8014512 B KOB Tretra Praha
12:06:00 06:00 Trepáč Adam STE0504 8071293 B SK SKI-OB Šternberk
12:09:00 09:00 Pivec Jan MLA0503 8033228 B MLOK Mariánské Lázně
12:12:00 12:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 A OOB TJ Turnov
12:15:00 15:00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 B OK Jiskra Nový Bor
12:18:00 18:00 Mrózek Paweł SIT0402 8002604 A OK SILESIA
12:21:00 21:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A KOB Konice
12:24:00 24:00 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A OOB TJ Turnov
12:27:00 27:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 A Oddíl OB Kotlářka
12:30:00 30:00 Smolka Jakub TAP0500 8033221 A KOB Tretra Praha
12:33:00 33:00 Jiras Jan DOR0505 8162873 B OK Dobříš
12:36:00 36:00 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 A OK Jihlava
12:39:00 39:00 Kohoutek Vojtěch DKP0503 8042119 B Oddíl OB Kotlářka
12:42:00 42:00 Snížek Ondřej DOR0406 8116788 B OK Dobříš
12:45:00 45:00 Hřivna Ondřej PGP0505 9877 C SK Praga
12:48:00 48:00 Janoch Samuel Jan MLA0502 8656638 B MLOK Mariánské Lázně
12:51:00 51:00 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 A USK Praha
12:54:00 54:00 Bláha Adam KSU0525 8680331 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:57:00 57:00 Klapetek Václav AOP0503 8162833 C Orientační Běh Opava
13:00:00 60:00 Salaba Dan JIL0404 8680328 A OK Jilemnice
13:03:00 63:00 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 B OK Lokomotiva Pardubice
13:06:00 66:00 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A OK Jilemnice
13:09:00 69:00 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 A Team Jizerky
13:12:00 72:00 Průša Dominik VSP0406 8667982 A USK Praha
13:15:00 75:00 Racek Josef ZBM0400 8663130 B SK Brno Žabovřesky
13:18:00 78:00 Bednařík Vilém PBM0509 8670461 A TJ Spartak 1. brněnská
13:21:00 81:00 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A USK Praha
13:24:00 84:00 Šeps Daniel SRK0504 8663121 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:27:00 87:00 Sork Dominik TAP0504 8149881 A KOB Tretra Praha
13:30:00 90:00 Marek Matěj JJN0402 2103701 B Team Jizerky
13:33:00 93:00 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 A SK Brno Žabovřesky
13:36:00 96:00 Titz Adam VSP0401 8151968 A USK Praha

H18C 6.50 km, 260 m, 15 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:00:00 00:00 Rožek Vojtěch RIC0501 8670552 C OB Říčany
12:03:00 03:00 Kovalchuk Serafim PHK0508 8003649 A OK 99 Hradec Králové
12:06:00 06:00 Skvortcov Yurii TJN0411 0 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:09:00 09:00 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B OK Lokomotiva Pardubice
12:12:00 12:00 Odehnal Tomáš PBM0500 8660444 A TJ Spartak 1. brněnská
12:15:00 15:00 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
12:18:00 18:00 Tomanek Lukáš KSU0502 8680413 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:21:00 21:00 Blaha Michal VSP0412 8655418 A USK Praha
12:24:00 24:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 A OK SILESIA
12:27:00 27:00 Kuchař Matěj TAP0405 8667509 A KOB Tretra Praha
12:30:00 30:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
12:33:00 33:00 Doucha Martin SNA0501 8076025 A TJ START Náchod
12:36:00 36:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
12:39:00 39:00 Klösel Samuel AOP0504 8237738 B Orientační Běh Opava
12:42:00 42:00 Janda Jakub DOR0403 8662308 B OK Dobříš
12:45:00 45:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 B SKOB Roudnice nad Labem
12:48:00 48:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 A Oddíl OS SK Prostějov
12:51:00 51:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 A SK Praga
12:54:00 54:00 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 A OK Lokomotiva Pardubice
12:57:00 57:00 Fajfer Filip NPA0401 8680282 B SK LOB Nová Paka
13:00:00 60:00 Černý Antonín TAP0402 8116720 A KOB Tretra Praha
13:03:00 63:00 Račanský Jakub TBM0503 8100029 A KOS TJ Tesla Brno
13:06:00 66:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A OK Slavia Hradec Králové
13:09:00 69:00 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
13:12:00 72:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B TJ TŽ Třinec
13:15:00 75:00 Nimshaus Viktor CHC0502 8012872 B K.O.B. Choceň
13:18:00 78:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
13:21:00 81:00 Kubeček Josef SNA0402 8107749 B TJ START Náchod
13:24:00 84:00 Sláma Šimon LCE0502 8670814 B OOB TJ Slovan Luhačovice
13:27:00 87:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
13:30:00 90:00 Kasza Tomáš PBM0512 8116805 A TJ Spartak 1. brněnská
13:33:00 93:00 Donda Jiří ONO0403 8032771 A SKOB Ostrov
13:36:00 96:00 Stehlík Šimon ZTC0501 8670487 A Západočeské sportovní centrum OB

H20A 7.26 km, 280 m, 16 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:01:00 01:00 Vitebský Lukáš JJN0302 8662688 R Team Jizerky
12:04:00 04:00 Riby Thomas LTP0202 8662326 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:07:00 07:00 Macek Ondřej LPU0209 8656535 R OK Lokomotiva Pardubice
12:10:00 10:00 Svoboda Radek STE0207 8022671 B SK SKI-OB Šternberk
12:13:00 13:00 Mencl Jan TUR0201 8461739 B OOB TJ Turnov
12:16:00 16:00 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 A OK Lokomotiva Pardubice
12:19:00 19:00 Tokár Radim ZTC0300 8660914 R Západočeské sportovní centrum OB
12:22:00 22:00 Stryk Štěpán KSU0306 8680426 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:25:00 25:00 Palát Tomáš ABM0307 332962 B KOB ALFA Brno
12:28:00 28:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
12:31:00 31:00 Valík Adam AOP0301 8648578 R Orientační Běh Opava
12:34:00 34:00 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 B OK Lokomotiva Pardubice
12:37:00 37:00 Bolehovský Michal VSP0202 8414097 B USK Praha
12:40:00 40:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 A KOB Baník Sokolov
12:43:00 43:00 Balcar Jiří SNA0301 8022679 B TJ START Náchod
12:46:00 46:00 Novák Adam LPU0320 8109307 B OK Lokomotiva Pardubice
12:49:00 49:00 Janas Petr PGP0200 8663127 R SK Praga
12:52:00 52:00 Škácha Vít DKP0310 8654883 A Oddíl OB Kotlářka
12:55:00 55:00 Čech Vít AOP0302 8004316 R Orientační Běh Opava
12:58:00 58:00 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 R SK Brno Žabovřesky
13:01:00 61:00 Kostka Jiří AOP0201 8012870 E Orientační Běh Opava
13:04:00 64:00 Světnický František STE0204 8656687 R SK SKI-OB Šternberk
13:07:00 67:00 Hnízdil Matěj KAS0301 8116704 B KOB Kamenický Šenov
13:10:00 70:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A Oddíl OB Kotlářka
13:13:00 73:00 Bialožyt Marek TRI0301 8011036 A TJ TŽ Třinec
13:16:00 76:00 Urbánek Adam ZBM0302 8660426 R SK Brno Žabovřesky
13:19:00 79:00 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 E OK 99 Hradec Králové

H20B 7.24 km, 300 m, 16 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:01:00 01:00 Hájek Kryštof TUR0212 8680421 R OOB TJ Turnov
12:04:00 04:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
12:07:00 07:00 Váňa Vojtěch LPU0312 8109305 A OK Lokomotiva Pardubice
12:10:00 10:00 Richtr Lukáš ZTC0204 8656696 E Západočeské sportovní centrum OB
12:13:00 13:00 Šimek Jakub CHC0303 8113508 B K.O.B. Choceň
12:16:00 16:00 Šauli Filip ZTC0301 8656560 A Západočeské sportovní centrum OB
12:19:00 19:00 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 A OK Lokomotiva Pardubice
12:22:00 22:00 Havlíček Albert BSO0304 8028818 B KOB Baník Sokolov
12:25:00 25:00 Vališ Jan LPU0210 8109304 B OK Lokomotiva Pardubice
12:28:00 28:00 Roháč Martin LCE0308 8017132 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:31:00 31:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 C SK Severka Šumperk
12:34:00 34:00 Čepička Ladislav ZTC0303 8648588 A Západočeské sportovní centrum OB
12:37:00 37:00 Mareš Albert DKP0308 8226408 A Oddíl OB Kotlářka
12:40:00 40:00 Mareček Šimon LPU0222 8000543 R OK Lokomotiva Pardubice
12:43:00 43:00 Kováč František MLA0201 8656612 B MLOK Mariánské Lázně
12:46:00 46:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 R KOB Tretra Praha
12:49:00 49:00 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A OK Lokomotiva Pardubice
12:52:00 52:00 Škvor Adam KAM0202 8680302 R OK Kamenice
12:55:00 55:00 Malačka Milan DKP0210 8080811 R Oddíl OB Kotlářka
12:58:00 58:00 Martynek Petr TRI0304 8042121 B TJ TŽ Třinec
13:01:00 61:00 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
13:04:00 64:00 Nechanický Jan TBM0200 8000321 R KOS TJ Tesla Brno
13:07:00 67:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B TJ TŽ Třinec
13:10:00 70:00 Štregl Matyáš TUR0301 8662306 R OOB TJ Turnov
13:13:00 73:00 Štorek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov
13:16:00 76:00 Dostál František UOL0201 8516416 A SOB Olomouc

H21A 10.24 km, 370 m, 23 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:00:00 00:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
12:03:00 03:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
12:06:00 06:00 Féder Medard LCE0111 8662443 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:09:00 09:00 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
12:12:00 12:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 R Oddíl OB Kotlářka
12:15:00 15:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C OK Jilemnice
12:18:00 18:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 C KOS TJ Tesla Brno
12:21:00 21:00 Hradec Pavel TUR8801 8183193 C OOB TJ Turnov
12:24:00 24:00 Valeš Jiří ZTC9502 8656689 R Západočeské sportovní centrum OB
12:27:00 27:00 Šedivý Jan PGP8409 8644492 R SK Praga
12:30:00 30:00 Petržela Jan PHK9200 8627109 E OK 99 Hradec Králové
12:33:00 33:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 E OK Lokomotiva Pardubice
12:36:00 36:00 Hepner David SHK7601 8655416 C OK Slavia Hradec Králové
12:39:00 39:00 Argaláš Michal TRI9301 8662374 C TJ TŽ Třinec
12:42:00 42:00 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 R OK Kamenice
12:45:00 45:00 Henych Petr VLI6001 8220800 C Slavia Liberec orienteering
12:48:00 48:00 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C OK 99 Hradec Králové
12:51:00 51:00 Fišer Jan SNA9302 2420009 C TJ START Náchod
12:54:00 54:00 Čech Petr SJI0001 8656540 C OK Jihlava
12:57:00 57:00 Gebrt Jan SHK9801 8656729 C OK Slavia Hradec Králové
13:00:00 60:00 Poklop Martin SSU8802 8660591 E SK Severka Šumperk
13:03:00 63:00 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 C OK Lokomotiva Pardubice
13:06:00 66:00 Šurgan Štefan TUR7900 8680573 C OOB TJ Turnov
13:09:00 69:00 Šrom Jakub TBM9502 8048538 C KOS TJ Tesla Brno
13:12:00 72:00 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 C OOB TJ Turnov
13:15:00 75:00 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 R OK 99 Hradec Králové
13:18:00 78:00 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 E OOB TJ Turnov
13:21:00 81:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:24:00 84:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 R O-mikron
13:27:00 87:00 Křivda Tomáš CHC9901 8460100 E K.O.B. Choceň
13:30:00 90:00 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
13:33:00 93:00 Pokorný Ondřej PGP7506 8090130 C SK Praga
13:36:00 96:00 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
13:39:00 99:00 Kolárik Tomáš TZL9302 8680318 C SKOB Zlín
13:42:00 102:00 Scheuermann Erik 19D9900 8606412 SSV Planeta Radebeul
13:45:00 105:00 Procházka Jan PGP8407 8409111 E SK Praga
13:48:00 108:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Brno Žabovřesky
13:51:00 111:00 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové

H21B 10.34 km, 410 m, 25 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:00:00 00:00 Jílek Jakub KSU9202 8162862 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:03:00 03:00 Uhlík Michal SJC8007 8003099 R Sportcentrum Jičín
12:06:00 06:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
12:09:00 09:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Brno Žabovřesky
12:12:00 12:00 Dutkowski Mikolaj DOB9200 8010192 R KOB Dobruška
12:15:00 15:00 Olejnik Michał 50001 8032096 5 WKS Grunwald Poznań
12:18:00 18:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Brno Žabovřesky
12:21:00 21:00 Žemlík Pavel TUR7135 2119202 C OOB TJ Turnov
12:24:00 24:00 Semík Ondřej KAM9401 8651935 R OK Kamenice
12:27:00 27:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
12:30:00 30:00 Škvor Ota KAM9900 8680382 C OK Kamenice
12:33:00 33:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 C OK Lokomotiva Pardubice
12:36:00 36:00 Fürst Matouš DOK9602 8651739 R OK Doksy
12:39:00 39:00 Tichý Tomáš SJH9201 8014563 C SOS Jindřichův Hradec
12:42:00 42:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 E Orientační Běh Opava
12:45:00 45:00 Wolf Filip TUR9701 8655449 R OOB TJ Turnov
12:48:00 48:00 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
12:51:00 51:00 Král Václav SSU8243 8033246 C SK Severka Šumperk
12:54:00 54:00 Flašar Jan PGP8610 8008610 C SK Praga
12:57:00 57:00 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E OOB TJ Slovan Luhačovice
13:00:00 60:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C OK Slavia Hradec Králové
13:03:00 63:00 Dzioba Mateusz 88P9500 8650822 MKS Paulinum Jelenia Góra
13:06:00 66:00 Ullmann Silvan ZBM9810 8641415 R SK Brno Žabovřesky
13:09:00 69:00 Bořil Jan TBM9700 8515513 C KOS TJ Tesla Brno
13:12:00 72:00 Seitler Milan ASU9148 8119436 C Magnus Orienteering
13:15:00 75:00 Janda Martin DOB8002 8662322 C KOB Dobruška
13:18:00 78:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
13:21:00 81:00 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering
13:24:00 84:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
13:27:00 87:00 Srb Vladimír LPU7818 8667505 C OK Lokomotiva Pardubice
13:30:00 90:00 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
13:33:00 93:00 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E SK Brno Žabovřesky
13:36:00 96:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
13:39:00 99:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C Oddíl OB Kotlářka
13:42:00 102:00 Nožka Radek LPU9005 8656519 E OK Lokomotiva Pardubice
13:45:00 105:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 R OOB TJ Slovan Luhačovice
13:48:00 108:00 Gajda Jan KAM0105 8656513 R OK Kamenice
13:51:00 111:00 Matoušek Jiří STE7504 8006748 C SK SKI-OB Šternberk

H21C 10.29 km, 400 m, 24 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:00:00 00:00 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín
12:03:00 03:00 Vlček Martin TUR8702 8656670 C OOB TJ Turnov
12:06:00 06:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 E OK Lokomotiva Pardubice
12:09:00 09:00 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:12:00 12:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
12:15:00 15:00 Wolf Daniel TUR9100 8086808 E OOB TJ Turnov
12:18:00 18:00 Schuster Marek SSU9303 8656758 R SK Severka Šumperk
12:21:00 21:00 Karásek Matěj TUR0000 8050013 C OOB TJ Turnov
12:24:00 24:00 Švadlena Michal CHC0101 8656615 C K.O.B. Choceň
12:27:00 27:00 Kalata Michał 88P8901 8160889 MKS Paulinum Jelenia Góra
12:30:00 30:00 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 R OK Jilemnice
12:33:00 33:00 Král Vojtěch SSU8841 8063501 E SK Severka Šumperk
12:36:00 36:00 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C OK Lokomotiva Pardubice
12:39:00 39:00 Šitina Jakub LTU0001 8662680 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:42:00 42:00 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
12:45:00 45:00 Bravený Adam VBM8801 8108810 C VSK Mendelu Brno
12:48:00 48:00 Procházka Jan PGP8206 8656639 C SK Praga
12:51:00 51:00 Kubelka Tomáš LPU9307 8656587 E OK Lokomotiva Pardubice
12:54:00 54:00 Lima Tomás 130001 8681443 13 MS Parma
12:57:00 57:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 E SK Praga
13:00:00 60:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
13:03:00 63:00 Melecký Martin SSU9001 8680373 R SK Severka Šumperk
13:06:00 66:00 Koštejn Vít DOK9800 8657100 C OK Doksy
13:09:00 69:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E KOS TJ Tesla Brno
13:12:00 72:00 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C SKOB Zlín
13:15:00 75:00 Fodor Petr TUR8103 8680583 C OOB TJ Turnov
13:18:00 78:00 Bílý Jakub DOK0104 8113497 C OK Doksy
13:21:00 81:00 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
13:24:00 84:00 Dlabaja Štěpán JJN8508 8185818 C Team Jizerky
13:27:00 87:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 C Orientační Běh Opava
13:30:00 90:00 Pešek Ondřej CHC8502 8662296 C K.O.B. Choceň
13:33:00 93:00 Jonáš Martin PGP9606 8667535 C SK Praga
13:36:00 96:00 Hlaváč Ondřej ZBM9901 8651709 E SK Brno Žabovřesky
13:39:00 99:00 Sklenář Martin AOP9501 8648541 R Orientační Běh Opava
13:42:00 102:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 E KOS TJ Tesla Brno
13:45:00 105:00 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C OK Lokomotiva Pardubice
13:48:00 108:00 Goldschmidt Tobiáš TBM0005 8200031 C KOS TJ Tesla Brno
13:51:00 111:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C SK Brno Žabovřesky

H21D 10.37 km, 420 m, 22 kontrol, Start: 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:00:00 00:00 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 R OK Kamenice
12:03:00 03:00 Balcar Aleš PHK8602 8116783 C OK 99 Hradec Králové
12:06:00 06:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
12:09:00 09:00 Losman Petr PHK7901 8656658 C OK 99 Hradec Králové
12:12:00 12:00 Šálek Jan LDC8502 8042124 C KOB Děčín
12:15:00 15:00 Janata Martin TJN8306 8303050 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:18:00 18:00 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
12:21:00 21:00 Raadal Bj?rlo H?kon 10001 0 1 Oppsal IF
12:24:00 24:00 Pompura Daniel TBM0108 8100023 E KOS TJ Tesla Brno
12:27:00 27:00 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 R OK Kamenice
12:30:00 30:00 Horčička Vít TBM9919 8656558 E KOS TJ Tesla Brno
12:33:00 33:00 Veselý Jakub PGP9503 8662310 C SK Praga
12:36:00 36:00 Jonáš Adam ZBM0102 8100060 R SK Brno Žabovřesky
12:39:00 39:00 Mielec Jaromír AOP9701 8008123 C Orientační Běh Opava
12:42:00 42:00 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
12:45:00 45:00 Horyna Roman LCE7602 8662439 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:48:00 48:00 Kazda Adam ZBM9104 8660406 C SK Brno Žabovřesky
12:51:00 51:00 Bořánek Michal VSP0007 8076041 C USK Praha
12:54:00 54:00 Hubáček Jonáš LCE9501 8629756 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:57:00 57:00 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
13:00:00 60:00 Minář Marek ZBM9444 8396969 E SK Brno Žabovřesky
13:03:00 63:00 Pawlak Bartosz 34P9000 8006512 WKS Grunwald Poznań
13:06:00 66:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 R Sportcentrum Jičín
13:09:00 69:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
13:12:00 72:00 Mokrý Ondřej ABM9410 8409848 C KOB ALFA Brno
13:15:00 75:00 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C Orientační Běh Opava
13:18:00 78:00 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C K.O.B. Choceň
13:21:00 81:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C SK Brno Žabovřesky
13:24:00 84:00 Neumann Josef TUR8407 8606459 C OOB TJ Turnov
13:27:00 87:00 Vozda Vojtěch KSU9043 8680357 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:30:00 90:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R SK Brno Žabovřesky
13:33:00 93:00 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E OK 99 Hradec Králové
13:36:00 96:00 Dragowski Kuba TUR9003 8628698 C OOB TJ Turnov
13:39:00 99:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 R SK Praga
13:42:00 102:00 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E OK Kamenice
13:45:00 105:00 Fibír Tomáš FSP7901 8014524 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:48:00 108:00 Tichý Radomír SHK0000 8670465 C OK Slavia Hradec Králové
13:51:00 111:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín

Middle B 3.02 km, 140 m, 11 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:00:00 120:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
14:01:00 121:00 Bartalošová Anežka PGP0853 8454048 B SK Praga
14:02:00 122:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 B SK Praga
14:03:00 123:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 C KOB Konice
14:04:00 124:00 Beránková Markéta VPM7452 9129 C KOS Slavia Plzeň
14:05:00 125:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
14:06:00 126:00 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C SK Radioklub Blansko
14:07:00 127:00 Bruková Jana TRI7150 7207881 C TJ TŽ Třinec
14:08:00 128:00 Bumbálek Štěpán CHA0401 2049590 C OK Chrastava
14:09:00 129:00 Danková Irena CHA7551 2070830 C OK Chrastava
14:10:00 130:00 Dolák Ondřej DKP8002 2148233 C Oddíl OB Kotlářka
14:11:00 131:00 Dolejší Miloš DOK6700 434808 C OK Doksy
14:12:00 132:00 Doucha Tomáš SNA0801 8019416 B TJ START Náchod
14:13:00 133:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
14:14:00 134:00 Eiselt Jan LTP8801 7208219 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:15:00 135:00 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14:16:00 136:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
14:17:00 137:00 Havlová Eva KNC7851 224869 C Sokol Kostelec n. Č. l.
14:18:00 138:00 Havrdová Selina SJC0950 8071009 B Sportcentrum Jičín
14:19:00 139:00 Hepnerová Tereza PHK1155 8226320 B OK 99 Hradec Králové
14:20:00 140:00 Holík Jaromír ONO7502 2087685 C SKOB Ostrov
14:21:00 141:00 Honzík Tomáš VLI7000 8008283 C Slavia Liberec orienteering
14:22:00 142:00 Hubáčková Jana EKP6250 51295 C VŠTJ Ekonom Praha
14:23:00 143:00 Ježek Ladislav VLI4900 8516753 C Slavia Liberec orienteering
14:24:00 144:00 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:25:00 145:00 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
14:26:00 146:00 Korejčíková Dáďa LLI5550 8015295 C LOK-o Liberec
14:27:00 147:00 Kouba Otakar SJC7100 8076606 C Sportcentrum Jičín
14:28:00 148:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B Orientační Běh Opava
14:29:00 149:00 Kraus Jan LLI4501 51213 C LOK-o Liberec
14:30:00 150:00 Krausová Marie LLI4451 51214 C LOK-o Liberec
14:31:00 151:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
14:32:00 152:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
14:33:00 153:00 Krytinář Adam 30001 0 3 Hněvotín
14:34:00 154:00 Kutek Pavel JEN7701 8071630 C OB Jenišovice
14:35:00 155:00 Kutková Hana JEN8050 2112773 C OB Jenišovice
14:36:00 156:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
14:37:00 157:00 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:38:00 158:00 Matyáš Libor CHA7603 8003522 C OK Chrastava
14:39:00 159:00 Matyášová Jana CHA7652 8030636 C OK Chrastava
14:40:00 160:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
14:41:00 161:00 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C Slavia Liberec orienteering
14:42:00 162:00 Nikolajuk Joanna 80003 8664862 8 UKS Orientpark.pl
14:43:00 163:00 Nikolajuk Martyna 80004 8013957 8 UKS Orientpark.pl
14:44:00 164:00 Novák Tom DOK5500 886255 C OK Doksy
14:45:00 165:00 Nováková Irena OKP6651 2133898 C SK OK 24 Praha
14:46:00 166:00 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C Slavia Liberec orienteering
14:47:00 167:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
14:48:00 168:00 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
14:49:00 169:00 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C KOB Tretra Praha
14:50:00 170:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
14:51:00 171:00 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B Team Jizerky
14:52:00 172:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
14:53:00 173:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
14:54:00 174:00 Rančáková Stáňa DKL5950 8013873 C KOB Kladno
14:55:00 175:00 Richtr Aleš VPM6601 8054119 C KOS Slavia Plzeň
14:56:00 176:00 Roudný Václav LPU6102 8047207 C OK Lokomotiva Pardubice
14:57:00 177:00 Skácelová Marie VLI7552 8660545 C Slavia Liberec orienteering
14:58:00 178:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
14:59:00 179:00 Šašek Jan LTP7308 8420971 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:00:00 180:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
15:01:00 181:00 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 B OB České Budějovice
15:02:00 182:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
15:03:00 183:00 Tichá Jana SJH6451 8482089 C SOS Jindřichův Hradec
15:04:00 184:00 Ticháček Jáchym SJC1004 8250110 C Sportcentrum Jičín
15:05:00 185:00 Úlehla Zdeněk BOR4001 8047208 C OK Jiskra Nový Bor
15:06:00 186:00 Úlehlová Monika TAP6950 8066753 C KOB Tretra Praha
15:07:00 187:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:08:00 188:00 Voborská Jana PGP8454 9332 C SK Praga
15:09:00 189:00 Wald František FSP5300 8033205 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:10:00 190:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C USK Praha
15:11:00 191:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 B USK Praha
15:12:00 192:00 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C SKOB Slaný
15:13:00 193:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:14:00 194:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
15:15:00 195:00 Vakant 0 Vakant
15:16:00 196:00 Vakant 0 Vakant
15:17:00 197:00 Vakant 0 Vakant
15:18:00 198:00 Vakant 0 Vakant
15:19:00 199:00 Vakant 0 Vakant
15:20:00 200:00 Vakant 0 Vakant
15:21:00 201:00 Vakant 0 Vakant
15:22:00 202:00 Vakant 0 Vakant
15:23:00 203:00 Vakant 0 Vakant
15:24:00 204:00 Vakant 0 Vakant
15:25:00 205:00 Vakant 0 Vakant
15:26:00 206:00 Vakant 0 Vakant
15:27:00 207:00 Vakant 0 Vakant
15:28:00 208:00 Vakant 0 Vakant
15:29:00 209:00 Vakant 0 Vakant
15:30:00 210:00 Vakant 0 Vakant
15:31:00 211:00 Vakant 0 Vakant
15:32:00 212:00 Vakant 0 Vakant
15:33:00 213:00 Vakant 0 Vakant
15:34:00 214:00 Vakant 0 Vakant
15:35:00 215:00 Vakant 0 Vakant
15:36:00 216:00 Vakant 0 Vakant
15:37:00 217:00 Vakant 0 Vakant
15:38:00 218:00 Vakant 0 Vakant
15:39:00 219:00 Vakant 0 Vakant

Middle A 4.20 km, 200 m, 17 kontrol, Start: 2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:00:00 120:00 Arnošt Kamil VSP7301 8007180 C USK Praha
14:00:30 120:30 Aschermann Jan VSP6902 2020710 C USK Praha
14:01:00 121:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
14:01:30 121:30 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
14:02:00 122:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
14:02:30 122:30 Blaha Ondřej EKP7002 9700729 C VŠTJ Ekonom Praha
14:03:00 123:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 C Oddíl OB Kotlářka
14:03:30 123:30 Bohunská Jana KRN8651 2106886 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
14:04:00 124:00 Bolehovský Pavel VSP7103 7204488 C USK Praha
14:04:30 124:30 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha
14:05:00 125:00 Bradáč Stanislav LLI7201 8656748 C LOK-o Liberec
14:05:30 125:30 Burda Tomáš STE7600 2108904 C SK SKI-OB Šternberk
14:06:00 126:00 Byrtus Petr SIT7702 8237667 C OK SILESIA
14:06:30 126:30 Danko Tomáš CHA7200 436410 C OK Chrastava
14:07:00 127:00 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C OK Doksy
14:07:30 127:30 Ďoubal Jan DOB8600 897364 C KOB Dobruška
14:08:00 128:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
14:08:30 128:30 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
14:09:00 129:00 Drobník Ivan VLI5601 8281250 C Slavia Liberec orienteering
14:09:30 129:30 Eckardt Cornelia 71D6900 8190769 USV TU Dresden
14:10:00 130:00 Gajdová Kristina VSP7752 8006765 C USK Praha
14:10:30 130:30 Gossel Heiko 71D6500 8151265 USV TU Dresden
14:11:00 131:00 Grundmannová Hana LTU9251 405975 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:11:30 131:30 Gult Jindřich LTU8300 8063067 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:12:00 132:00 Mykhailo Gutak AUK6901 8071309 AZIMUT UK
14:12:30 132:30 Haas Karel LPU7304 8014526 C OK Lokomotiva Pardubice
14:13:00 133:00 Hanuš Vladimír VRL7508 8030640 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:13:30 133:30 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
14:14:00 134:00 Heidrich Elisabeth 140002 7110882 14 OLV Potsdam
14:14:30 134:30 Heidrich Hannes 140001 8081182 14 OLV Potsdam
14:15:00 135:00 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
14:15:30 135:30 Heidrich Frank 140003 7212244 14 OLV Potsdam
14:16:00 136:00 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C Slavia Liberec orienteering
14:16:30 136:30 Heller Jiří ROU7708 8005150 C SKOB Roudnice nad Labem
14:17:00 137:00 Hnízdil Jan KAS7100 8517454 C KOB Kamenický Šenov
14:17:30 137:30 Hlaváč Jiří TBM6116 2059757 C KOS TJ Tesla Brno
14:18:00 138:00 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C OK Dobříš
14:18:30 138:30 Horák Petr TJN5602 8680309 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:19:00 139:00 Vakant 0 Vakant
14:19:30 139:30 Houžvičková Karolína TUR7254 8680576 C OOB TJ Turnov
14:20:00 140:00 Hromádka Miroslav SUL6000 8138 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
14:20:30 140:30 Hrdličková Jana DKP8762 8107771 C Oddíl OB Kotlářka
14:21:00 141:00 Hřivna Štěpán PGP7507 7201813 C SK Praga
14:21:30 141:30 Hruška Jan DOR7000 2125349 C OK Dobříš
14:22:00 142:00 Chaloupský David PHK7103 8660515 C OK 99 Hradec Králové
14:22:30 142:30 Chaloupská Pavlína PHK7051 8644871 C OK 99 Hradec Králové
14:23:00 143:00 Charousek Matěj PGP0207 8140918 C SK Praga
14:23:30 143:30 Chamraďa Natali GIG0450 8183109 GIGANT Orienteering
14:24:00 144:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
14:24:30 144:30 Janas Petr PGP7106 8151151 C SK Praga
14:25:00 145:00 Jedlička Michal SHK7309 8024748 C OK Slavia Hradec Králové
14:25:30 145:30 Janská Iva LBM5795 8410797 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
14:26:00 146:00 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C OK 99 Hradec Králové
14:26:30 146:30 Kabát Jan PGP6901 8140922 C SK Praga
14:27:00 147:00 Kaška Rudolf CHA5500 8004724 C OK Chrastava
14:27:30 147:30 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
14:28:00 148:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
14:28:30 148:30 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
14:29:00 149:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
14:29:30 149:30 Komenda Kamil PBM7201 8516931 C TJ Spartak 1. brněnská
14:30:00 150:00 Kos Michal PHK6803 8017398 C OK 99 Hradec Králové
14:30:30 150:30 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C OK 99 Hradec Králové
14:31:00 151:00 Kožinová Jana PGP6651 8680353 C SK Praga
14:31:30 151:30 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C OK 99 Hradec Králové
14:32:00 152:00 Kronika Miroslav 60001 1398999 6 SPORTeM
14:32:30 152:30 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
14:33:00 153:00 Kruliš Petr VLI6901 8648601 C Slavia Liberec orienteering
14:33:30 153:30 Kroniková Jana SHK7350 8662671 C OK Slavia Hradec Králové
14:34:00 154:00 Křivda Ivan 40001 9200535 4 SKH Královéhradeckého kraje
14:34:30 154:30 Krupa David TRI7602 8014462 C TJ TŽ Třinec
14:35:00 155:00 Kubeček Štěpán LIP7600 7207623 C SOS Mamuti z Lipovky
14:35:30 155:30 Křivdová Lenka 40002 8655490 4 SKH Královéhradeckého kraje
14:36:00 156:00 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:36:30 156:30 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:37:00 157:00 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
14:37:30 157:30 Landovská Ivana PGP6251 416118 C SK Praga
14:38:00 158:00 Linka Michael SUL9500 8148 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
14:38:30 158:30 Linka Vladislav SUL5701 8141 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
14:39:00 159:00 Maleček Vít PGP6801 8226422 C SK Praga
14:39:30 159:30 Lubrichová Eva STE7556 8670771 C SK SKI-OB Šternberk
14:40:00 160:00 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:40:30 160:30 Miklas Ondřej VLI0701 2420020 C Slavia Liberec orienteering
14:41:30 161:30 Nemšovský Petr PGP7602 8005116 C SK Praga
14:41:30 161:30 Müller Rico STB6400 8020222 C TJ Stadion Nový Bor
14:42:00 162:00 Nikolajuk Bartosz 80001 8130681 8 UKS Orientpark.pl
14:42:30 162:30 Nikolajuk Maja 80002 8013972 8 UKS Orientpark.pl
14:43:00 163:00 Nouza Petr SJH6501 8003622 C SOS Jindřichův Hradec
14:43:30 163:30 Novák Libor OKP6504 8028825 C SK OK 24 Praha
14:44:00 164:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C SOB Olomouc
14:44:30 164:30 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
14:45:00 165:00 Pecka Jan EKP6800 8659399 C VŠTJ Ekonom Praha
14:45:30 165:30 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
14:46:00 166:00 Pechová Iva LPM6151 8014556 C OK Lokomotiva Plzeň
14:46:30 166:30 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C Slavia Liberec orienteering
14:47:00 167:00 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C OK Dobříš
14:47:30 167:30 Picek Jan TJN9101 8662742 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:48:00 168:00 Pilát Miroslav DKL7900 8011573 C KOB Kladno
14:48:30 168:30 Pivcová Žaneta MLA8050 8033228 C MLOK Mariánské Lázně
14:49:00 169:00 Podešvová Vlasta ZBM9250 53767 C SK Brno Žabovřesky
14:49:30 169:30 Pohl Zdeněk TAP7606 2060250 C KOB Tretra Praha
14:50:00 170:00 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
14:50:30 170:30 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C Slavia Liberec orienteering
14:51:00 171:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
14:51:30 171:30 Procházka Antonín DCE5500 8303070 C KOB Dobřichovice
14:52:00 172:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
14:52:30 172:30 Pustai David TJN9301 8076658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:53:00 173:00 Remeš Petr SHK9403 8655415 C OK Slavia Hradec Králové
14:53:30 173:30 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C TJ Stadion Nový Bor
14:54:00 174:00 Rožek David RIC7403 1111550 C OB Říčany
14:54:30 174:30 Rožková Petra RIC7575 8660563 C OB Říčany
14:55:00 175:00 Rückerová Šárka HOR0050 8013831 C TJ Jiskra Hořice
14:55:30 175:30 Ryšavá Magdalena PGP7650 8517318 C SK Praga
14:56:00 176:00 Sadil Milan 110001 232350 11 Neregistrovaný - Šeberov
14:56:30 176:30 Semík Luboš KAM6201 8019431 C OK Kamenice
14:57:00 177:00 Scheuermann Jürgen 19D6901 300657 SSV Planeta Radebeul
14:57:30 177:30 Scheuermann Katrin 19D7050 8606473 SSV Planeta Radebeul
14:58:00 178:00 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C OK Slavia Hradec Králové
14:58:30 178:30 Smítka Vít RIC0307 2073692 C OB Říčany
14:59:00 179:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C Oddíl OB Kotlářka
14:59:30 179:30 Stepanenko Sergiy PGP7902 1088801 C SK Praga
15:00:00 180:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
15:00:30 180:30 Světnický Alexandr OOL6300 8008282 C SK Haná orienteering
15:01:00 181:00 Svoboda Ondřej SHK7605 8000235 C OK Slavia Hradec Králové
15:01:30 181:30 Synek Antonín DOK7800 8113499 C OK Doksy
15:02:00 182:00 Synková Petra DOK7950 8113500 C OK Doksy
15:02:30 182:30 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:03:00 183:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B Slavia Liberec orienteering
15:03:30 183:30 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
15:04:00 184:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
15:04:30 184:30 Šklíba Jan SRK7501 8515523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:05:00 185:00 Šklíbová Jana SRK7651 8663139 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:05:30 185:30 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
15:06:00 186:00 Škorpil Marek SZP0901 8667965 B TJ Slovan Praha Zdravotník
15:06:30 186:30 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C SK SP Kylešovice
15:07:00 187:00 Šmelík Juraj LCE6603 8662438 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:07:30 187:30 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C KOB Děčín
15:08:00 188:00 Štětínský Pavel MOV7104 52780 C SKOB Ostrava
15:08:30 188:30 Štorek Petr JPV6505 8515515 C Oddíl OS SK Prostějov
15:09:00 189:00 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice
15:09:30 189:30 Ticháček Radek SJC7801 8170578 C Sportcentrum Jičín
15:10:00 190:00 Tomandl Jan 20001 8454050 2 HORA
15:10:30 190:30 Tomandlová Radka 20002 2099521 2 HORA
15:11:00 191:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:11:30 191:30 Valenta Jiří LCE9201 896968 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:12:00 192:00 Vaňková Saša LDC8550 8022673 C KOB Děčín
15:12:30 192:30 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C SKOB Ostrava
15:13:00 193:00 Vilém Stanislav VLI7703 8518320 C Slavia Liberec orienteering
15:13:30 193:30 Vlach Martin PGP8605 8140912 C SK Praga
15:14:00 194:00 Vlášek Jakub TAP9702 8009702 C KOB Tretra Praha
15:14:30 194:30 Vlažná Lucie LCE8751 52675 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:15:00 195:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
15:15:30 195:30 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C Sportcentrum Jičín
15:16:00 196:00 Zdobinská Lucie JHB9160 682632 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15:16:30 196:30 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C SK Praga
15:17:00 197:00 Zrníková Adéla OSN0099 8662727 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:17:30 197:30 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
15:18:00 198:00 Žuchová Nikola TJN9352 8071193 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:18:30 198:30 Vakant 0 Vakant
15:19:00 199:00 Vakant 0 Vakant
15:19:30 199:30 Vakant 0 Vakant
15:20:00 200:00 Vakant 0 Vakant
15:20:30 200:30 Vakant 0 Vakant
15:21:00 201:00 Vakant 0 Vakant
15:21:30 201:30 Vakant 0 Vakant
15:22:00 202:00 Vakant 0 Vakant
15:22:30 202:30 Vakant 0 Vakant
15:23:00 203:00 Vakant 0 Vakant
15:23:30 203:30 Vakant 0 Vakant
15:24:00 204:00 Vakant 0 Vakant
15:24:30 204:30 Vakant 0 Vakant
15:25:00 205:00 Vakant 0 Vakant
15:25:30 205:30 Vakant 0 Vakant
15:26:00 206:00 Vakant 0 Vakant
15:26:30 206:30 Vakant 0 Vakant
15:27:00 207:00 Vakant 0 Vakant
15:27:30 207:30 Vakant 0 Vakant
15:28:00 208:00 Vakant 0 Vakant
15:28:30 208:30 Vakant 0 Vakant
15:29:00 209:00 Vakant 0 Vakant
15:29:30 209:30 Vakant 0 Vakant