Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
19.06.2021
Místo konání:
Ludvíkov, autocamp Dolina
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Mapa:
Ředitel závodu:
Peňáz Radek
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan - R1
Stavitel tratí:
Klech Richard - R1
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     HDR     P    

D10N 2.60 km, 30 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:04:00 Janků Michala STE1150 52510 C SK SKI-OB Šternberk
12:06:00 Plevačová Magdalena ZLH1101 52762 C OOB TJ Zlaté Hory
12:08:00 Stacke Viktorie LCE1251 7053853 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:10:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 C KOB START Blansko
12:14:00 Horálková Gabriela MOV1150 436421 C SKOB Ostrava
12:16:00 Vlčková Alžběta VIC1351 2073733 C OB Vizovice
12:18:00 Ebnerová Alena KON1171 4634081 C KOB Konice
13:30:00 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C KOS TJ Tesla Brno

D10C 2.60 km, 30 m, 5 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:50:00 Urválková Anna TBM1177 2127877 C KOS TJ Tesla Brno
12:52:00 Otrubová Veronika PLU1277 1400409 C TJ SOKOL Plumlov
12:54:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C SK Radioklub Blansko
12:56:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C KOS TJ Tesla Brno
13:00:00 Létalová Eva SFM1250 49488 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:04:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 416062 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:06:00 Burešová Sofie BFM1153 428283 C SKOB Frýdek - Místek
13:08:00 Urbanczyková Nela TRI1150 307455 C TJ TŽ Třinec

D12C 2.60 km, 40 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:10:00 Holá Veronika SBR1050 52493 C SKOB Bruntál
13:12:00 Soldánová Pavlína JPV0999 49873 C Oddíl OS SK Prostějov
13:14:00 Héčová Kristýna TZL0957 2134311 C SKOB Zlín
13:16:00 Zapletalová Anna KON0979 52718 C KOB Konice
13:18:00 Novosadová Klára TZL0952 8680336 C SKOB Zlín
13:20:00 Kubíčková Lucie VIC0952 425438 B OB Vizovice
13:22:00 Kawuloková Tereza SIT0951 8003651 B OK SILESIA
13:24:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 B SKOB Zlín
13:26:00 Gottwaldová Anna JPV0950 52746 C Oddíl OS SK Prostějov
13:28:00 Mašláňová Ema TZL0955 8150409 B SKOB Zlín
13:30:00 Cymorková Julie TRI0953 8004343 B TJ TŽ Třinec
13:32:00 Slámová Julie LCE1051 2116500 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:34:00 Jágrová Zuzana RBK1051 8013953 C SK Radioklub Blansko
13:36:00 Máchová Barbora BFM0952 428271 C SKOB Frýdek - Místek
13:38:00 Vojčáková Anastázie ZLH1050 52658 C OOB TJ Zlaté Hory
13:40:00 Burešová Eliška BFM0955 2102865 C SKOB Frýdek - Místek
13:42:00 Finstrlová Denisa ZBM0951 2061853 C SK Žabovřesky Brno
13:44:00 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 B OB Vizovice
13:46:00 Eliášová Viktorie TBM1052 8088388 C KOS TJ Tesla Brno
13:50:00 Janíková Klára ZBM1057 2039072 C SK Žabovřesky Brno
13:52:00 Luterová Laura PLU1051 2044897 C TJ SOKOL Plumlov
13:54:00 Borunská Alžběta AOP0950 8648592 C Orientační Běh Opava
13:56:00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C TJ Opava
14:00:00 Hýblová Eliška JPV0952 8226380 B Oddíl OS SK Prostějov
14:02:00 Mudráková Natálie TBM0953 8149878 C KOS TJ Tesla Brno
14:04:00 Tomanková Alice KSU0959 8680326 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:06:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C TJ TŽ Třinec
14:08:00 Kopecká Tereza UOL1050 8013869 C SOB Olomouc

D14B 2.70 km, 50 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Janíková Anna ZBM0862 2126231 B SK Žabovřesky Brno
12:03:00 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 A SOB Olomouc
12:05:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 A SKOB Ostrava
12:07:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 B SK Žabovřesky Brno
12:09:00 Fedrová Anežka RBK0853 1413719 B SK Radioklub Blansko
12:11:00 Strýčková Barbora ADA0852 8660375 B OOB Spartak Adamov
12:15:00 Cetlová Karolína AOP0752 2091596 B Orientační Běh Opava
12:17:00 Hrbáčková Michaela LCE0751 8680292 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:19:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 B KOB Konice
12:21:00 Kočová Klára ZBM0850 8660445 B SK Žabovřesky Brno
12:23:00 Ptáčková Julie TBM0980 8077877 B KOS TJ Tesla Brno
12:25:00 Marková Eva ZBM0954 8517355 B SK Žabovřesky Brno
12:27:00 Pinkavová Eliška JPV0850 2419936 B Oddíl OS SK Prostějov
12:31:00 Entová Kateřina TZL0751 2121124 B SKOB Zlín
12:35:00 Fišerová Markéta TZL0851 8680330 B SKOB Zlín
12:37:00 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 B OK SILESIA
12:39:00 Pachmannová Iva AOP0852 8013944 B Orientační Běh Opava
12:43:00 Jágrová Aneta RBK0951 8516957 B SK Radioklub Blansko
12:45:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 8660429 B SK Žabovřesky Brno
12:47:00 Karafiátová Eliška ABM0752 8113512 B KOB ALFA Brno
12:49:00 Ryglová Adéla TBM0857 8033296 C KOS TJ Tesla Brno
12:51:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 B Orientační Běh Opava
12:53:00 Malá Karolína VRB0777 2067388 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:55:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 B KOS TJ Tesla Brno
12:57:00 Matoušková Johana STE0751 8022633 B SK SKI-OB Šternberk
12:59:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 B KOS TJ Tesla Brno
13:01:00 Štefková Michaela PLU0851 681869 B TJ SOKOL Plumlov
13:03:00 Reichlová Pavla KSU0888 8670787 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:05:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B KOS TJ Tesla Brno
13:07:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 B TJ SOKOL Plumlov
13:09:00 Kubáňová Tereza TBM0756 8663207 B KOS TJ Tesla Brno
13:11:00 Rychlá Karolína AOP0757 8654916 A Orientační Běh Opava
13:13:00 Horká Kateřina TBM0856 446408 B KOS TJ Tesla Brno

D14C 2.80 km, 50 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:22:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C SK SKI-OB Šternberk
12:24:00 Buksová Karolína SKM0850 7790010 C KOB Směr Kroměříž
12:26:00 Czerneková Adéla TRI0854 49365 C TJ TŽ Třinec
12:28:00 Balvanová Vendula JPV0750 2419923 C Oddíl OS SK Prostějov
12:30:00 Klöslová Sofie AOP0854 7201830 C Orientační Běh Opava
12:34:00 Červenková Eliška SOP0751 7209463 C OOB TJ Slezan Opava
12:36:00 Kučerová Klaudie STE0853 2122246 C SK SKI-OB Šternberk
12:38:00 Benešová Anežka KON0757 2126251 C KOB Konice
12:40:00 Švajdová Agáta ZLH0852 0 C OOB TJ Zlaté Hory

D16B 3.20 km, 60 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:13:00 Kotrle Sylvia STE0652 2108917 B SK SKI-OB Šternberk
13:15:00 Matochová Adéla TZL0552 8670800 B SKOB Zlín
13:17:00 Procházková Doubravka PBM0651 8028875 A TJ Spartak 1. brněnská
13:19:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 A SKOB Ostrava
13:21:00 Krčková Lucie TRI0550 8033258 B TJ TŽ Třinec
13:23:00 Burdová Helena STE0653 8516424 B SK SKI-OB Šternberk
13:25:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 7210919 B TJ TŽ Třinec
13:27:00 Venusová Anna STE0554 2148071 C SK SKI-OB Šternberk
13:29:00 Palátová Renáta ABM0655 2054645 C KOB ALFA Brno
13:31:00 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 B SK Žabovřesky Brno
13:35:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B TJ SOKOL Plumlov
13:37:00 Moskvová Agáta ZLH0550 8516956 B OOB TJ Zlaté Hory
13:39:00 Zatloukalová Julie STE0650 8680337 B SK SKI-OB Šternberk
13:41:00 Kopecká Nela UOL0650 8013868 B SOB Olomouc
13:43:00 Kusáková Valentýna TZL0651 8680314 A SKOB Zlín
13:45:00 Čudková Kristýna MOV0654 8670474 B SKOB Ostrava
13:47:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
13:49:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:51:00 Kurečková Klára TBM0667 8008286 B KOS TJ Tesla Brno
13:55:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B SKOB Ostrava
13:57:00 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 2103241 B OB Vizovice
13:59:00 Tomčíková Eliška VRB0555 8655461 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:01:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B KOS TJ Tesla Brno
14:05:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
14:07:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A SOB Olomouc
14:09:00 Stryková Karolína KSU0656 2058482 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D16C 3.00 km, 70 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:51:00 Pinkavová Hana JPV0551 2419911 C Oddíl OS SK Prostějov
13:53:00 Vojkůvková Hana MOV0552 420438 C SKOB Ostrava
13:55:00 Olekšová Natálie KRN0652 8022346 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:57:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C Oddíl OS SK Prostějov

D18B 3.60 km, 70 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:29:00 Mudráková Eliška LCE0352 8680306 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:31:00 Smékalová Karolína UOL0451 8660366 A SOB Olomouc
12:33:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 A TJ SOKOL Plumlov
12:35:00 Smékalová Viktorie UOL0450 8660355 B SOB Olomouc
12:37:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 B TJ TŽ Třinec
12:39:00 Šneiderová Daniela ASU0398 8226432 B Magnus Orienteering
12:41:00 Lukašáková Sára STE0450 2035723 B SK SKI-OB Šternberk
12:43:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 A Orientační Běh Opava
12:45:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk
12:47:00 Poloučková Hana ABM0350 438041 B KOB ALFA Brno
12:51:00 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 A TJ Spartak 1. brněnská
12:55:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B TJ TŽ Třinec
12:57:00 Klechová Karolína AOP0452 8004330 B Orientační Běh Opava
12:59:00 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B TJ TŽ Třinec
13:01:00 Mrkvičková Ema TZL0451 8663192 A SKOB Zlín
13:03:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B TJ SOKOL Plumlov
13:05:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B KOS TJ Tesla Brno

D20B 4.10 km, 110 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:37:00 Raclavská Zuzana UOL0251 8680601 B SOB Olomouc
14:39:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 A OOB TJ Slovan Luhačovice
14:41:00 Bernatíková Hana SIT0252 8662702 A OK SILESIA
14:43:00 Navrátilová Adéla TRI0250 8061463 B TJ TŽ Třinec
14:45:00 Raclavská Lenka UOL0252 2092435 B SOB Olomouc

D21B 4.10 km, 130 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:58:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
14:00:00 Kundratová Lucie JZL0051 7203458 C TJ Jižní svahy Zlín
14:02:00 Pekárková Eva TZL7653 8663119 C SKOB Zlín
14:04:00 Dittrichová Michaela LCE0250 8656732 E OOB TJ Slovan Luhačovice
14:06:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E SK Žabovřesky Brno
14:08:00 Marková Ema SSU0252 8655379 A SK Severka Šumperk
14:10:00 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E KOS TJ Tesla Brno
14:12:00 Jančová Jana KAM9450 232162 C OK Kamenice
14:14:00 Skyvová Kristýna STE7054 8655383 C SK SKI-OB Šternberk
14:18:00 Mrózek Teresa SIT0251 8656736 A OK SILESIA
14:22:00 Bídová Markéta UOL0352 8660531 A SOB Olomouc
14:24:00 Habigerová Radka KSU9559 2058483 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:26:00 Podmolíková Dagmar TZL7155 8680334 C SKOB Zlín
14:28:00 Kašparová Šárka AOP7251 7522295 C Orientační Běh Opava
14:30:00 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 R OOB TJ Slovan Luhačovice
14:32:00 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
14:36:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C SKOB Zlín
14:38:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 8660408 C SK Žabovřesky Brno
14:40:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A SOB Olomouc
14:42:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno

D21C 3.60 km, 90 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:36:00 Válková Zuzana SOP8852 49388 C OOB TJ Slezan Opava
13:38:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C OOB Spartak Adamov
13:40:00 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C SOB Olomouc
13:44:00 Sadílková Iva VIC0151 53122 C OB Vizovice
13:46:00 Davidová Tereza SFM0252 2121755 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:48:00 Müllerová Markéta LCE9453 303912 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D35B 4.00 km, 100 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:13:00 Mašláňová Hana TZL7979 8482079 C SKOB Zlín
14:15:00 Stachoňová Barbara ZBM8451 7906090 C SK Žabovřesky Brno
14:17:00 Ebnerová Eva KON8277 515485 C KOB Konice
14:19:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C KOB START Blansko
14:21:00 Matoušková Jana STE7951 2025355 C SK SKI-OB Šternberk
14:23:00 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C O-RUNNAŘI Beskydy
14:25:00 Dittrichová Andrea SKM7750 8680321 C KOB Směr Kroměříž
14:27:00 Slámová Alena LCE8253 2080838 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D35C 3.80 km, 80 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Červinková Jana BFM8052 2102862 C SKOB Frýdek - Místek
12:05:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C KOB START Blansko
12:07:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C SK SKI-OB Šternberk
12:09:00 Švidrnochová Hana OOP7751 7210910 C TJ Opava
12:11:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:15:00 Kawuloková Zdeňka SIT8451 7200588 C OK SILESIA
12:17:00 Štětínská Soňa MOV7650 232406 C SKOB Ostrava
12:19:00 Kopecká Jitka UOL7750 2069081 C SOB Olomouc
12:21:00 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:23:00 Máchová Markéta BFM7753 2102872 C SKOB Frýdek - Místek
12:25:00 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB TJ Sokol Žamberk

D40B 3.70 km, 80 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:54:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
12:56:00 Kovalčíková Eva AOP7852 2085619 C Orientační Běh Opava
12:58:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
13:00:00 Otrubová Ivona PLU7677 8517317 C TJ SOKOL Plumlov
13:02:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C SK Žabovřesky Brno
13:04:00 Kubíčková Eva UOL7752 2419904 C SOB Olomouc
13:06:00 Chmelářová Radka JPV7650 2085577 C Oddíl OS SK Prostějov
13:08:00 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C TJ SOKOL Plumlov
13:10:00 Kundratová Jana TZL7350 8660357 C SKOB Zlín
13:14:00 Tomanková Martina KSU7552 2058462 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:16:00 Librová Lucie AOP8050 49386 C Orientační Běh Opava
13:18:00 Mulíčková Eva ABM7469 52041 C KOB ALFA Brno
13:20:00 Jílková Hana UOL8050 8116765 C SOB Olomouc
13:22:00 Balvanová Martina JPV7777 2419968 C Oddíl OS SK Prostějov
13:24:00 Sekaninová Jitka ASU7750 2080969 C Magnus Orienteering
13:26:00 Plachá Andrea JPV7676 8516420 C Oddíl OS SK Prostějov
13:28:00 Navrátilová Helena ASU7799 301698 C Magnus Orienteering
13:30:00 Kozumplíková Alice RBK8151 8116776 C SK Radioklub Blansko

D45B 3.50 km, 80 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:20:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C Oddíl OS SK Prostějov
12:22:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
12:24:00 Vrubelová Jana TZL7352 7210876 C SKOB Zlín
12:26:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C OOB Spartak Adamov
12:28:00 Vidmuchová Martina JPV7171 8013828 C Oddíl OS SK Prostějov
12:30:00 Slavíková Lenka TVR7350 2067389 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:34:00 Pachmannová Hana AOP7252 361977 C Orientační Běh Opava
12:36:00 Lubrichová Eva STE7556 8670771 C SK SKI-OB Šternberk
12:38:00 Popieluchová Ivona BFM7453 2102855 C SKOB Frýdek - Místek
12:40:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
12:42:00 Gottwaldová Hana JPV7551 2081370 C Oddíl OS SK Prostějov

D45C 3.50 km, 60 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:50:00 Hýblová Iveta JPV7474 2127879 C Oddíl OS SK Prostějov
12:52:00 Pavlová Libuše MOV7451 8004042 C SKOB Ostrava
12:54:00 Brodová Gabriela HAV7152 2121892 C OB Havířov
12:56:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice
12:58:00 Kaděrová Barbora HAV7051 1425330 C OB Havířov
13:00:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:02:00 Reichlová Jiřina KSU7499 7211248 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:04:00 Sadílková Lenka VIC7055 416050 C OB Vizovice
13:06:00 Davidová Petra SFM7651 2125376 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:08:00 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C Orientační Běh Opava
13:10:00 Sedláčková Jana HLV7060 2260118 C KČT - OB Holešov
13:12:00 Klíčová Kateřina TBM7658 2083409 C KOS TJ Tesla Brno
13:14:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
13:16:00 Kubáňová Jana TBM7275 8007275 C KOS TJ Tesla Brno
13:18:00 Blank Radka SKM7351 8660386 C KOB Směr Kroměříž
13:20:00 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
13:22:00 Vričanová Sylva HAV6751 1426051 C OB Havířov
13:24:00 Otrusinová Helena ABM7054 52057 C KOB ALFA Brno
13:26:00 Čechová Marcela TBM7659 8007659 C KOS TJ Tesla Brno
13:28:00 Radová Martina ABM7451 8010 C KOB ALFA Brno
13:32:00 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno

D50B 3.30 km, 70 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:49:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
13:51:00 Kostková Jana AOP7151 8648553 C Orientační Běh Opava
13:53:00 Jarošová Petra JPV6666 8150666 C Oddíl OS SK Prostějov
13:55:00 Kociánová Eva OOP6750 2112733 C TJ Opava
13:57:00 Kovaříková Mária SIT6951 8655462 C OK SILESIA
13:59:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 8670733 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D55B 3.20 km, 60 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:32:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C SK Severka Šumperk
12:36:00 Jastrzembská Jarmila TRI6450 8670488 C TJ TŽ Třinec
12:40:00 Vavrečková Ivana JPV6363 52864 C Oddíl OS SK Prostějov
12:42:00 Krejčíková Monika TZL6262 8260628 C SKOB Zlín
12:44:00 Rokoszová Jaroslava MOV6351 51373 C SKOB Ostrava
12:46:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C OB Havířov

D55C 3.10 km, 50 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:42:00 Hrabicová Iva OOP6150 8005139 C TJ Opava

D60B 2.80 km, 60 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:44:00 Holinková Milada KRN5950 8648621 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:48:00 Jelínková Dagmar TZL5757 7209285 C SKOB Zlín
13:52:00 Cahlová Slávka LCE5451 416063 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D65B 2.80 km, 60 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:35:00 Stackeová Anna LCE5551 8660387 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:39:00 Stará Pavla BOV4251 9576 C TJ Baník Ostrava OKD

H10N 2.60 km, 30 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:46:00 Stachoň Ondřej ZBM1404 7905090 C SK Žabovřesky Brno
12:50:00 Liber Tomáš AOP1302 2127594 C Orientační Běh Opava
12:54:00 Peňáz Jan VRB1111 2092391 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:56:00 Myslivec Lukáš TRI1201 49371 C TJ TŽ Třinec

H10C 2.60 km, 30 m, 5 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:30:00 Hájek Vojtěch TBM1201 53234 C KOS TJ Tesla Brno
13:32:00 Kawulok Matyáš SIT1201 7200589 C OK SILESIA
13:34:00 Marek Martin STE1100 2073656 C SK SKI-OB Šternberk
13:36:00 Kozák Vojtěch TBM1101 53103 C KOS TJ Tesla Brno
13:38:00 Stachoň Štěpán ZBM1212 976000 C SK Žabovřesky Brno
13:40:00 Mrkvica Jan ZLH1100 8516453 C OOB TJ Zlaté Hory
13:42:00 Štábl Vít KSU1100 2053548 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H12C 2.60 km, 60 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:29:00 Slováček Ondřej TZL0902 8090714 B SKOB Zlín
13:31:00 Chmelář Filip JPV0900 2085577 C Oddíl OS SK Prostějov
13:33:00 Sekanina Marek ASU1010 52539 C Magnus Orienteering
13:35:00 Lutera Oliver PLU1001 2044898 B TJ SOKOL Plumlov
13:37:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B Orientační Běh Opava
13:39:00 Toman Matěj LBM0909 52038 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
13:43:00 Daněk František SBK1010 811213 C KOB START Blansko
13:45:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov
13:47:00 Menzel František MOV1003 428276 C SKOB Ostrava
13:49:00 Mokrosz Mateusz TRI0902 8014500 B TJ TŽ Třinec
13:51:00 Kožnárek Pavel PLU0902 2061817 C TJ SOKOL Plumlov
13:53:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
13:55:00 Mudrák Matouš LCE0901 2078474 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:57:00 Černoch Jakub SKM1002 8933 C KOB Směr Kroměříž
13:59:00 Havlík Jakub KSU1009 2056276 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:01:00 Matoušek Jan STE0909 8022645 B SK SKI-OB Šternberk
14:03:00 Mašláň Prokop TZL1005 8050910 B SKOB Zlín
14:05:00 Létal Jonáš SFM0901 8022666 B O-RUNNAŘI Beskydy
14:07:00 Otta Tobiáš BFM0903 2129255 C SKOB Frýdek - Místek
14:11:00 Bruk Lukáš TRI0901 8515524 B TJ TŽ Třinec
14:13:00 Dittrich Matouš SKM1000 8660358 B KOB Směr Kroměříž
14:15:00 Beneš Jan KON0909 52720 C KOB Konice
14:17:00 Létal Hynek SFM1001 2061826 C O-RUNNAŘI Beskydy
14:19:00 Fišer Petr TZL1004 8660354 B SKOB Zlín
14:21:00 Cetl Jan AOP0902 307338 B Orientační Běh Opava
14:23:00 Bruk Tomáš TRI0900 8003598 B TJ TŽ Třinec
14:25:00 Stacke Jan LCE1001 8140944 B OOB TJ Slovan Luhačovice
14:27:00 Rose Ondřej SKM0900 8482072 C KOB Směr Kroměříž
14:29:00 Liber Václav AOP1000 8680606 C Orientační Běh Opava
14:31:00 Pekárek David TZL1000 8680313 B SKOB Zlín
14:33:00 Hřivňák Petr PLU0900 2051506 C TJ SOKOL Plumlov
14:35:00 Sedláček Matěj HLV1000 53833 C KČT - OB Holešov

H14B 3.00 km, 60 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:33:00 Veselý Štěpán VIC0712 8482099 B OB Vizovice
12:35:00 Miča Jan KSU0701 2108916 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:37:00 Tuharský Tobiáš TRI0701 8113518 A TJ TŽ Třinec
12:39:00 Pavlík Adam TZL0810 8662733 B SKOB Zlín
12:43:00 Bulička Martin ZBM0807 8660380 B SK Žabovřesky Brno
12:45:00 Račanský Jiří TBM0706 8004271 B KOS TJ Tesla Brno
12:47:00 Zřídkaveselý Martin PBM0808 8482114 B TJ Spartak 1. brněnská
12:49:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 B SKOB Zlín
12:51:00 Svirák Benjamin TBM0915 2111764 B KOS TJ Tesla Brno
12:53:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 A KOB Směr Kroměříž
12:55:00 Václavík Vojtěch TZL0711 2113089 C SKOB Zlín
12:57:00 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 B Magnus Orienteering
12:59:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 B KOS TJ Tesla Brno
13:01:00 Komenda Jakub PBM0712 2051534 B TJ Spartak 1. brněnská
13:03:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B KOS TJ Tesla Brno
13:07:00 Navrátil Jakub TBM0811 8014493 B KOS TJ Tesla Brno
13:09:00 Krupa Jan TRI0706 8116762 B TJ TŽ Třinec
13:11:00 Šneider Kvido ASU0749 53003 B Magnus Orienteering
13:13:00 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B SKOB Zlín
13:15:00 Urválek Jan TBM0707 8100019 B KOS TJ Tesla Brno
13:17:00 Finstrle Filip ZBM0702 2092386 B SK Žabovřesky Brno
13:19:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 B Oddíl OS SK Prostějov
13:21:00 Mrkvica Václav ZLH0800 8116831 B OOB TJ Zlaté Hory
13:23:00 Stacke Václav LCE0703 8662435 B OOB TJ Slovan Luhačovice
13:25:00 Jahudka Tomáš TZL0815 8680386 B SKOB Zlín
13:27:00 Gallo Ondřej AOP0802 8648624 B Orientační Běh Opava
13:29:00 Linhart Adam TZL0814 8109339 B SKOB Zlín
13:31:00 Janeček Jáchym UOL0700 2133905 B SOB Olomouc
13:33:00 Pernička Martin TZL0800 8240800 B SKOB Zlín
13:35:00 Hájek Štěpán TBM0804 8008044 B KOS TJ Tesla Brno
13:37:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B SKOB Zlín
13:39:00 Světnický Antonín STE0800 8014451 B SK SKI-OB Šternberk
13:41:00 Franc Kryštof TBM0817 2083396 B KOS TJ Tesla Brno
13:43:00 Menzel Antonín MOV0700 8670494 B SKOB Ostrava
13:45:00 Schwab Filip TBM0710 8000710 B KOS TJ Tesla Brno
13:47:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 A OB Vizovice
13:49:00 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B SKOB Zlín
13:51:00 Čech Viktor AOP0801 8004291 B Orientační Běh Opava

H14C 2.70 km, 50 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:02:00 Červinka Ondřej BFM0806 2087518 C SKOB Frýdek - Místek
14:04:00 Novotný Jakub PLU0804 682687 C TJ SOKOL Plumlov
14:06:00 Holý Štěpán SBR0802 51914 C SKOB Bruntál
14:08:00 Moskva Vojtěch ZAM0802 416097 C OB TJ Sokol Žamberk

H16B 3.70 km, 80 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:22:00 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A TJ Spartak 1. brněnská
12:24:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:26:00 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B KOS TJ Tesla Brno
12:28:00 Huleja Martin TZL0604 8000604 A SKOB Zlín
12:30:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 A SKOB Ostrava
12:32:00 Čepický Šimon TZL0606 7848411 C SKOB Zlín
12:34:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
12:36:00 Mudrák Šimon LCE0601 7210097 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:38:00 Bláha Adam KSU0525 8680331 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:40:00 Damek Ondřej SIT0503 8667526 A OK SILESIA
12:42:00 Šána Robert KSU0616 8670827 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:44:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 B TJ SOKOL Plumlov
12:46:00 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B SKOB Ostrava
12:48:00 Špaňhel Petr VIC0610 8482101 B OB Vizovice
12:50:00 Odehnal Tomáš PBM0500 8660444 A TJ Spartak 1. brněnská
12:52:00 Vodička Igor UOL0502 8662672 B SOB Olomouc
12:56:00 Strýček Jan PBM0503 8028870 A TJ Spartak 1. brněnská
12:58:00 Borunský Matěj AOP0600 8000243 A Orientační Běh Opava
13:02:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 B Oddíl OS SK Prostějov
13:06:00 Otruba František PLU0501 8667537 A TJ SOKOL Plumlov
13:08:00 Čech Radan TBM0611 8663178 B KOS TJ Tesla Brno
13:10:00 Koča Vojtěch ZBM0602 8005438 B SK Žabovřesky Brno
13:12:00 Svirák Jonatan TBM0608 2087656 B KOS TJ Tesla Brno
13:14:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
13:16:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B OK SILESIA
13:18:00 Ryška Matěj TRI0604 8667990 B TJ TŽ Třinec
13:20:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A SK Žabovřesky Brno
13:24:00 Tomanek Lukáš KSU0502 8680413 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:26:00 Bíčánek Jan SIT0501 8226307 B OK SILESIA
13:28:00 Bednařík Vilém PBM0509 8670461 A TJ Spartak 1. brněnská
13:30:00 Strakoš Ondřej TZL0601 8000119 B SKOB Zlín
13:32:00 Sláma Šimon LCE0502 8670814 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:34:00 Pernička Václav TZL0602 8170602 A SKOB Zlín
13:36:00 Eliáš Vojtěch TBM0604 8662367 B KOS TJ Tesla Brno

H16C 3.40 km, 80 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:29:00 Hanousek Prokop TBM0613 2083417 C KOS TJ Tesla Brno
13:31:00 Švestka Štěpán KVS0600 8482098 C SKOB Kobra Vsetín
13:33:00 Hejtmánek Štěpán SSU0505 2001950 C SK Severka Šumperk
13:35:00 Otta Kryštof BFM0608 2129253 C SKOB Frýdek - Místek
13:37:00 Slavík Ondřej TVR0500 232194 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
13:39:00 Klösel Samuel AOP0504 7003005 C Orientační Běh Opava
13:41:00 David Vladimír SFM0600 2119196 C O-RUNNAŘI Beskydy

H18B 4.00 km, 100 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Rajman Filip UOL0301 8670770 B SOB Olomouc
12:04:00 Karásek František PLU0301 8061407 A TJ SOKOL Plumlov
12:06:00 Mielec Radomír AOV0301 8660459 B OOB TJ Baník Ostrava
12:08:00 Novosad Pavel TZL0404 8660475 B SKOB Zlín
12:12:00 Bjolek Michal BFM0305 8109360 A SKOB Frýdek - Místek
12:14:00 Veselý Jonáš VIC0411 8482077 B OB Vizovice
12:16:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 A TJ TŽ Třinec
12:18:00 Valík Adam AOP0301 8648578 A Orientační Běh Opava
12:20:00 Malý Tomáš VRB0414 8662353 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:24:00 Čech Vít AOP0302 8004316 A Orientační Běh Opava
12:26:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B TJ TŽ Třinec
12:28:00 Hanousek Matěj RBK0404 301286 B SK Radioklub Blansko
12:30:00 Eichler Vítek TZL0401 8680338 B SKOB Zlín
12:32:00 Šperlich Jan KSU0403 8680405 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:34:00 Palát Tomáš ABM0307 332962 B KOB ALFA Brno
12:38:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
12:40:00 Martynek Petr TRI0304 53180 B TJ TŽ Třinec
12:42:00 Fousek Vojtěch RBK0403 8000241 A SK Radioklub Blansko
12:44:00 Rada Štěpán ABM0404 8028817 B KOB ALFA Brno
12:46:00 Kovařík Tomáš SIT0401 8656740 B OK SILESIA
12:48:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B TJ TŽ Třinec
12:50:00 Mrózek Pawel SIT0402 8002604 B OK SILESIA
12:52:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A KOB Konice

H18C 3.70 km, 90 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:02:00 Janků Martin STE0404 2035728 C SK SKI-OB Šternberk

H20B 4.30 km, 120 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:16:00 Dostál František UOL0201 8516416 B SOB Olomouc
14:20:00 Štorek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov

H21B 4.60 km, 140 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:05:00 Dvorský Vojtěch SKM9401 8482075 C KOB Směr Kroměříž
12:07:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
12:09:00 Mašata Roman PHK7107 8648595 C OK 99 Hradec Králové
12:11:00 Sklenář Martin AOP9501 8648541 C Orientační Běh Opava
12:13:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R SK Žabovřesky Brno
12:15:00 Fendrych Michal STE7607 8116678 C SK SKI-OB Šternberk
12:17:00 Henek Michal RBK8605 8116695 C SK Radioklub Blansko
12:21:00 Fajkus Radim JPV9509 8656711 C Oddíl OS SK Prostějov
12:23:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C KOS TJ Tesla Brno
12:25:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:27:00 Slováček Tomáš TZL8002 8662694 C SKOB Zlín
12:29:00 Otrusina Jiří JPV8201 8662320 C Oddíl OS SK Prostějov
12:31:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 R Orientační Běh Opava
12:33:00 Polášek Jan TZL8601 8109348 C SKOB Zlín
12:35:00 Poklop Martin SSU8802 8660591 R SK Severka Šumperk
12:37:00 Čech Radovan TBM7835 8007835 C KOS TJ Tesla Brno
12:39:00 Rýdel Jiří KAM9200 428234 C OK Kamenice
12:41:00 Klusáček Matěj LCE8903 8662697 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:43:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C SK Žabovřesky Brno
12:45:00 Mlejnek Pavel STE7403 52513 C SK SKI-OB Šternberk
12:47:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E KOS TJ Tesla Brno
12:49:00 Skyva Petr STE6501 8655385 C SK SKI-OB Šternberk
12:51:00 Mrkvica Petr ZLH7800 8663166 C OOB TJ Zlaté Hory
12:53:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
12:55:00 Panovec Kryštof LCE0011 8662750 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:57:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C SK Haná orienteering
12:59:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
13:01:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk
13:05:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 C Orientační Běh Opava
13:07:00 Melecký Martin SSU9001 8680373 C SK Severka Šumperk
13:09:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 R KOS TJ Tesla Brno
13:11:00 Schuster Marek SSU9303 8656758 E SK Severka Šumperk
13:13:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C SK Žabovřesky Brno
13:15:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:17:00 Král Václav SSU8243 8033246 C SK Severka Šumperk
13:19:00 Nakvosas Gytis TBM9508 8635553 C KOS TJ Tesla Brno
13:21:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:23:00 Pekárek Evžen TZL7007 8660398 C SKOB Zlín
13:25:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
13:27:00 Červinka Jan OKP8901 8002400 C SK OK 24 Praha
13:29:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C SKOB Ostrava

H21C 4.10 km, 130 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:03:00 Sadílek Jan VIC9601 53126 C OB Vizovice
13:05:00 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB TJ Sokol Žamberk
13:07:00 Videcký Jan KSU7504 8414126 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:09:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
13:11:00 Vlček Jiří VIC7700 7210090 C OB Vizovice
13:15:00 Sadílek Martin VIC6901 8123400 C OB Vizovice
13:17:00 Lanc Marian TZL5806 53897 C SKOB Zlín
13:21:00 Podmolík Tomáš TZL6915 8482085 C SKOB Zlín

H35B 4.20 km, 100 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:45:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
13:47:00 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:49:00 Horký Jan UOL7100 8113510 C SOB Olomouc
13:51:00 Vojvodík Martin MOV7400 7000317 C SKOB Ostrava
13:53:00 Borunský Tomáš AOP7402 8004294 C Orientační Běh Opava
13:55:00 Palát Petr ABM7415 8090147 C KOB ALFA Brno
13:57:00 Janků Marek STE7102 2080826 C SK SKI-OB Šternberk
13:59:00 Černoch Karel TZL6835 8003592 C SKOB Zlín
14:01:00 Matoušek Jiří STE7504 2025356 C SK SKI-OB Šternberk
14:03:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C SK Radioklub Blansko
14:05:00 Tomášek Tomáš STE8000 8013460 C SK SKI-OB Šternberk
14:07:00 Novotný Jiří TZL8001 8662744 C SKOB Zlín
14:09:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:11:00 Marek Antonín STE7501 8028819 C SK SKI-OB Šternberk

H35C 3.80 km, 100 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:13:00 Mašláň Jakub TZL7801 8670811 C SKOB Zlín
13:15:00 Myslivec Jiří TRI7801 52292 C TJ TŽ Třinec
13:19:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C OB Vizovice
13:21:00 Venus Ctibor STE7800 2144041 C SK SKI-OB Šternberk

H40B 3.90 km, 90 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:09:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C SK SKI-OB Šternberk
13:11:00 Pernička Petr TZL7336 8104170 C SKOB Zlín
13:13:00 Stachoň Zdeněk SKM8014 8670825 C KOB Směr Kroměříž
13:15:00 Byrtus Petr SIT7702 8237667 C OK SILESIA
13:17:00 Mulíček Ondřej ABM7405 337650 C KOB ALFA Brno
13:19:00 Kawulok Marek SIT8001 8003610 C OK SILESIA
13:21:00 Martinek Pavel JPV7700 8123477 C Oddíl OS SK Prostějov
13:23:00 Polách David ZBM8003 2144039 C SK Žabovřesky Brno
13:25:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C Magnus Orienteering
13:29:00 Kopecký David UOL7800 8461740 C SOB Olomouc
13:33:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko
13:35:00 Walaski Antonín TRI8006 416124 C TJ TŽ Třinec
13:37:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C SK Radioklub Blansko

H45B 3.80 km, 80 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:58:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C SK SKI-OB Šternberk
13:00:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C KOB Směr Kroměříž
13:02:00 Svěchota Milan MOV7202 8014553 C SKOB Ostrava
13:04:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C SKOB Kobra Vsetín
13:06:00 Pěček Vítězslav SKM7104 8670802 C KOB Směr Kroměříž
13:08:00 Moskva Roman ZLH7501 8516953 C OOB TJ Zlaté Hory
13:10:00 Slezák Libor LCE6207 8662710 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:12:00 Zřídkaveselý Libor PBM7207 8660433 C TJ Spartak 1. brněnská
13:14:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:16:00 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C Magnus Orienteering
13:18:00 Otruba Marek PLU7417 8003659 C TJ SOKOL Plumlov
13:20:00 Komenda Kamil PBM7201 8516931 C TJ Spartak 1. brněnská
13:24:00 Peřinka Jan AOP6301 8648546 C Orientační Běh Opava
13:26:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C Oddíl OS SK Prostějov
13:28:00 Hepnar Luboš STE6307 8655386 C SK SKI-OB Šternberk
13:32:00 Čech Tomáš AOP7001 8656547 C Orientační Běh Opava
13:34:00 Auermüller Vít ZBM6701 2088711 C SK Žabovřesky Brno

H45C 3.60 km, 60 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:12:00 Otta Jakub BFM7603 52377 C SKOB Frýdek - Místek
12:14:00 Toman Ondřej LBM7517 8109428 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:16:00 Masny Krzysztof MOV7600 1416219 C SKOB Ostrava
12:18:00 Hýbl Dušan JPV7202 2127873 C Oddíl OS SK Prostějov
12:20:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
12:22:00 Cveček Martin PVP7400 8629813 C VSK Přírodní vědy Praha
12:24:00 Urválek Jiří TBM6107 53296 C KOS TJ Tesla Brno
12:26:00 Krupa David TRI7602 8014462 C TJ TŽ Třinec
12:28:00 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:30:00 Rytíř Michal SKM7325 7210886 C KOB Směr Kroměříž
12:32:00 David Vladimír SFM7401 2800312 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:34:00 Štětínský Pavel MOV7104 52780 C SKOB Ostrava
12:38:00 Stibor Zbyněk TVR7600 301259 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:40:00 Pinkava Roman JPV7606 2000579 C Oddíl OS SK Prostějov
12:42:00 Bochňák Zbyněk LOV7600 8013937 C lepus.cz
12:44:00 Bjolek Lukáš BFM7601 2113076 C SKOB Frýdek - Místek
12:48:00 Holý Ondřej SBR7600 213563 C SKOB Bruntál
12:50:00 Chmelář Jan JPV7501 2113078 C Oddíl OS SK Prostějov
12:52:00 Mastela Rafal HAV7300 2032312 C OB Havířov
12:54:00 Hájek Ondřej TBM7511 53269 C KOS TJ Tesla Brno
12:56:00 Popieluch Michal BFM7301 2800338 C SKOB Frýdek - Místek

H50B 3.70 km, 80 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:42:00 Slavík Tomáš TVR6800 436923 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
13:46:00 Mudrák Stanislav LCE6701 8662441 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:48:00 Šneider Miroslav ASU7101 51471 C Magnus Orienteering
13:50:00 Mudrák Pavel TBM6900 8662331 C KOS TJ Tesla Brno
13:52:00 Vodička Luděk SBR5501 8014529 C SKOB Bruntál
13:54:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 7200377 C KČT - OB Holešov
13:56:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
14:00:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C OB Havířov
14:02:00 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C SKOB Zlín
14:04:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C Magnus Orienteering
14:06:00 Navrátil Václav KON6427 8461738 C KOB Konice
14:08:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8482090 C TJ TŽ Třinec
14:10:00 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C SKOB Bruntál
14:12:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C KOB Konice
14:14:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C SOB Olomouc
14:16:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek
14:18:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
14:20:00 Strakoš Bohumil TZL6345 8000120 C SKOB Zlín

H55B 3.40 km, 80 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:41:00 Liber Vlastimil AOP6402 2127600 C Orientační Běh Opava
12:43:00 Šimek Roman UOL6503 8005432 C SOB Olomouc
12:45:00 Jaroš Vojtěch JPV5706 8100857 C Oddíl OS SK Prostějov
12:47:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2092433 C SOB Olomouc
12:49:00 Vrubel Karel TZL6401 8007255 C SKOB Zlín
12:51:00 Plachý Martin JPV6515 2103780 C Oddíl OS SK Prostějov
12:53:00 Schuster Martin AOP6502 8662321 C Orientační Běh Opava
12:57:00 Kniebügl Anton 0010001 416747 Kobra Bratislava
13:01:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov

H55C 3.30 km, 50 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:12:00 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C SK Haná orienteering
13:16:00 Smolka Miloslav OOL4901 52747 C SK Haná orienteering
13:18:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 52530 C SK Haná orienteering
13:22:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
13:24:00 Albert František OOL5804 52531 C SK Haná orienteering

H60B 3.10 km, 70 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:19:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava
12:21:00 Vašek Rudolf SOP5702 434592 C OOB TJ Slezan Opava
12:25:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
12:29:00 Kostka Evžen AOP5701 8014459 C Orientační Běh Opava
12:33:00 Plášek Martin LCE6118 52702 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:35:00 Prokop Lubomír TRI6001 2096226 C TJ TŽ Třinec

H65B 3.00 km, 70 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
12:05:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C SKOB Zlín
12:07:00 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C Orientační Běh Opava
12:09:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
12:11:00 Slováček Rudolf TZL5402 8014457 C SKOB Zlín
12:13:00 Strachota Jaroslav ASU5600 52556 C Magnus Orienteering

H65C 3.10 km, 50 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:50:00 Slivečka Jaromír MOV5601 352301 C SKOB Ostrava
12:54:00 Chylík Pavol MOV4901 52984 C SKOB Ostrava
12:56:00 Ševčík Břetislav OOP5001 8680346 C TJ Opava
12:58:00 Rokosz Bohumil MOV4803 52783 C SKOB Ostrava

H70B 3.00 km, 70 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:04:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD
12:06:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
12:10:00 Peška Antonín HLV4801 8517324 C KČT - OB Holešov
12:12:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
12:16:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
12:18:00 Jelínek Petr TZL4902 8662705 C SKOB Zlín
12:20:00 Klech Josef HOB4701 51939 C SK OB Horní Benešov
12:22:00 Novotný Stanislav ZLH4800 8518356 C OOB TJ Zlaté Hory
12:24:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:26:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc

H75B 2.70 km, 60 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:11:00 Sedlář Vladimír AOP4201 889315 C Orientační Běh Opava
12:13:00 Láznička Alois TZL3613 8680310 C SKOB Zlín
12:15:00 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 C SK Severka Šumperk
12:17:00 Opletal Jaroslav TRI3700 8653 C TJ TŽ Třinec
12:19:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C OB Havířov
12:21:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín

HDR 2.60 km, 30 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Lašák Matyáš TVR1500 301248 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:00:00 Hrouza Jan KRN1300 52627 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:00:00 Paulíčková Veronika UOL1450 2069082 C SOB Olomouc
12:00:00 Klechová Anna VRB1454 0 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:00:00 Hrouzová Helena KRN1650 0 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:00:00 Stachoňová Karolína 0040001 1000002 ZBM
12:00:00 Havlíková Kateřina 0030001 0 Havlíci
12:00:00 Ebnerová Barbora KON1399 0 C KOB Konice
12:00:00 Pěčková Natálie SKM1550 52199 C KOB Směr Kroměříž
12:00:00 Stiborová Blanka TVR7650 301254 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:00:00 Létalová Jana SFM1450 49449 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:00:00 Rychlý Jakub KRN1500 2102867 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:00:00 Poloková Eliška TRI1350 53280 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Zajícová Petra LOV7351 52952 C lepus.cz
12:00:00 Walaski Vítek TRI1400 2113099 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Kozáková Michaela TBM1552 515006 C KOS TJ Tesla Brno
12:00:00 Mrkvica Vít ZLH1600 8516456 C OOB TJ Zlaté Hory
12:00:00 Kubíček Ota VIC1401 425428 C OB Vizovice

P 2.90 km, 50 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Procházková Samantha SBR0851 391321 C SKOB Bruntál
12:00:00 Paulíčková Adela UOL0951 2118494 C SOB Olomouc
12:00:00 Myslivcová Kateřina TRI7850 49355 TJ TŽ Třinec
12:00:00 Vojčáková Ivana ZLH8250 428256 C OOB TJ Zlaté Hory
12:00:00 Plevačová Alexandra ZLH8150 0 C OOB TJ Zlaté Hory
12:00:00 Janošík Zdeněk UOL5600 682075 C SOB Olomouc
12:00:00 Janošíková Jaroslava UOL5858 2092434 C SOB Olomouc
12:00:00 Vlčková Olga VIC7551 0 C OB Vizovice
12:00:00 Havlík Jindra KSU7800 2039191 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:00:00 Malec Vladimír KRN5900 52661 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:00:00 Ostřanský Filip ASU9243 920681 C Magnus Orienteering
12:00:00 Kolarczyk Kamil TRI7402 49315 TJ TŽ Třinec
12:00:00 Janeček Petr UOL7301 0 C SOB Olomouc
12:00:00 Šneiderová Lucie ASU7498 7201755 C Magnus Orienteering
12:00:00 Burešová Petra BFM7855 428209 SKOB Frýdek - Místek
12:00:00 Janča Jaroslav 0020001 0 JJMILLING Šternberk
12:00:00 Beneš Miroslav KON6917 2125323 C KOB Konice
12:00:00 Bruk Miroslav TRI6100 2214548 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Bruková Jana TRI7150 7207881 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Kučera Martin STE7602 2143405 C SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Burdová Olga STE7651 2122260 C SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Mičíková Lada SKM7250 8680394 C KOB Směr Kroměříž
12:00:00 Labudík Milan TVR6200 206457 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:00:00 Cymorková Kateřina TRI7152 2073677 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Šauman Petr ODR6100 331055 C SKOB Odry
12:00:00 Janečková Moťková Jitka UOL7151 1452447 C SOB Olomouc
12:00:00 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C SKOB Bruntál