Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček

Datum:
19.06.2021
Místo konání:
Bílichov
Pořadatel:
SLA - SKOB Slaný
Mapa:
Bílichov
Ředitel závodu:
Zemková Helena - R3
Hlavní rozhodčí:
Hrdličková Ludmila - R2
Stavitel tratí:
Hanák Jan - R2
JURY:
Němečková Jarmila, Pašek František, Vydra Ivan
Kategorie:
D10F     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10F     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     T4    

D10F 2.24 km, 70 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Horáčková Eliška VLI1450 500290 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Kurfürstová Anna FSP1450 9690 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Kutková Sára JEN1351 2112774 C OB Jenišovice
10:00:00 Maroušková Julie DKP1256 0 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Nešporová Nora TAP1153 2181289 C KOB Tretra Praha
10:00:00 Straková Nora LME1350 416325 C SK Los Mělník

D10C 2.38 km, 50 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:43:00 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C Oddíl OB Kotlářka
11:45:00 Bašusová Olga KAM1250 51561 C OK Kamenice
11:47:00 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C SOK TJ Turnov
11:49:00 Gregorová Magdalena DKP1158 2121756 C Oddíl OB Kotlářka
11:51:00 Hrušková Gabriela PGP1150 2125327 C SK Praga
11:53:00 Magazu Sophia DOR1152 8016029 C OK Dobříš
11:55:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C SK Moravan Louňovice
11:57:00 Maternová Jana VPM1150 7982 C KOS Slavia Plzeň
11:59:00 Blehová Barbora DOR1151 2127569 C OK Dobříš
12:01:00 Uhlířová Eliška LBE1150 331238 C TJ Lokomotiva Beroun
12:03:00 Procházková Aneta DKP1153 2103718 C Oddíl OB Kotlářka
12:05:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C USK Praha
12:07:00 Rejšková Klára KAM1251 2115703 C OK Kamenice
12:09:00 Mikulová Stella ZVO1250 2116193 C OB SK Zvole
12:11:00 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C SKOB Ostrov

D12C 3.05 km, 50 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:44:00 Pilchová Linda ODV0953 2148168 C TJ Aero Odolena Voda
11:46:00 Štěpánková Emma TAP0953 2053563 C KOB Tretra Praha
11:48:00 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 B SOK TJ Turnov
11:50:00 Hrušková Tereza PGP0953 8140916 B SK Praga
11:52:00 Hanáková Aneta KRL0951 8113491 C Kometa Kralovice
11:54:00 Řehořková Ema DKP0956 2086465 C Oddíl OB Kotlářka
11:56:00 Řepková Anna PGP1052 2134299 C SK Praga
11:58:00 Kolářová Veronika LOU1050 2143359 C SK Moravan Louňovice
12:00:00 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 B OOB TJ Turnov
12:02:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C SK Praga
12:04:00 Kunášková Markéta VLI1057 2148111 C Slavia Liberec orienteering
12:06:00 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:08:00 Prchlíková Kristýna LOU1053 2143353 C SK Moravan Louňovice
12:10:00 Kunstová Anežka SLA1050 436970 C SKOB Slaný
12:12:00 Baštová Justýna DOR0952 8007179 B OK Dobříš
12:14:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 2420001 C OB Říčany
12:16:00 Šunková Sára LOU1051 2148246 C SK Moravan Louňovice
12:18:00 Hill Daisy SLA0950 7210809 C SKOB Slaný
12:20:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
12:22:00 Hrstková Eliška SLA1053 2109680 C SKOB Slaný
12:24:00 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 C USK Praha
12:26:00 Kváčová Anna DKP1051 2143331 C Oddíl OB Kotlářka
12:28:00 Šimková Anežka LME0950 8003648 C SK Los Mělník
12:30:00 Dvořáková Lucie PGP0956 2143361 C SK Praga
12:32:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 B OK Kamenice
12:34:00 Uhlířová Marie LBE0950 2103787 C TJ Lokomotiva Beroun
12:36:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:38:00 Ječmenová Veronika ONO0950 7202883 C SKOB Ostrov

D14B 3.04 km, 100 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:27:00 Zemanová Eliška DKP0862 2127897 B Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 Pilchová Sofia ODV0751 2148169 C TJ Aero Odolena Voda
11:31:00 Mušková Amálie Anna DKP0759 336735 C Oddíl OB Kotlářka
11:33:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 B SK Praga
11:35:00 Syblíková Rozálie ODV0856 2419987 C TJ Aero Odolena Voda
11:37:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 B Oddíl OB Kotlářka
11:39:00 Houdková Kateřina ODV0752 2148164 C TJ Aero Odolena Voda
11:41:00 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 B Slavia Liberec orienteering
11:43:00 Berná Klára ODV0851 2143338 B TJ Aero Odolena Voda
11:45:00 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B Team Jizerky
11:47:00 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C KOB Tretra Praha
11:49:00 Hermannová Natálie MLA0851 515060 C MLOK Mariánské Lázně
11:51:00 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B Team Jizerky
11:53:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 B OK Kamenice
11:55:00 Kuželová Ela FSP0750 2067237 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:57:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A OK Kamenice
11:59:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
12:01:00 Michálková Ema BOR0857 2000608 B OK Jiskra Nový Bor
12:03:00 Šunková Berta LOU0850 2143397 B SK Moravan Louňovice
12:05:00 Lipenská Barbora CHA0753 8013858 B OK Chrastava
12:07:00 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B OK Jiskra Nový Bor
12:09:00 Vaughanová Sára LOU0853 2143394 B SK Moravan Louňovice
12:11:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 B USK Praha
12:13:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A OK Jiskra Nový Bor
12:15:00 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 B Slavia Liberec orienteering
12:17:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 8515520 C USK Praha
12:19:00 Mikulová Tereza ZVO0851 2099509 B OB SK Zvole
12:21:00 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B Slavia Liberec orienteering
12:23:00 Kropáčová Zuzana KRL0754 8003638 B Kometa Kralovice
12:25:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 C USK Praha
12:27:00 Pokorná Anežka KRL0757 8075697 C Kometa Kralovice
12:29:00 Pavlíková Rozárie LIT0851 8116 C KOB Litvínov
12:31:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 8226349 B Oddíl OB Kotlářka
12:33:00 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B OK Dobříš
12:35:00 Novotná Karolína TUR0853 8680596 B OOB TJ Turnov
12:37:00 Stehlíková Tereza LPM0951 8013914 B OK Lokomotiva Plzeň
12:39:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 B KOB Tretra Praha
12:41:00 Gelnerová Markéta KRL0952 8008299 B Kometa Kralovice
12:43:00 Hladíková Julie DKP0857 8116730 B Oddíl OB Kotlářka
12:45:00 Ptáčková Hana PGP0750 8149880 C SK Praga
12:47:00 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B OB Kašperské Hory
12:49:00 Gregorová Alice DKP0758 7208080 B Oddíl OB Kotlářka
12:51:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
12:53:00 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 B SK Praga
12:55:00 Chudobová Eliška DKL0850 2148141 B KOB Kladno
12:57:00 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B OK Jiskra Nový Bor
12:59:00 Pilátová Rozálie DKL0750 2103252 B KOB Kladno
13:01:00 Blehová Veronika DOR0852 2127561 C OK Dobříš
13:03:00 Lampová Amálie DKP0752 8080827 B Oddíl OB Kotlářka
13:05:00 Kocmanová Adéla BOR0752 2115671 A OK Jiskra Nový Bor
13:07:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C USK Praha
13:09:00 Ritterová Lída ONO0851 2103708 B SKOB Ostrov
13:11:00 Leinweberová Julie FSP0755 2116468 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:13:00 Kutková Tereza JEN0752 2112732 C OB Jenišovice
13:15:00 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 B OB Říčany
13:17:00 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A Sokol Kostelec n. Č. l.
13:19:00 Houžvičková Daniela TUR0751 2106741 B OOB TJ Turnov
13:21:00 Václavíková Amálie SLA0851 2109678 B SKOB Slaný
13:23:00 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 B SK Praga
13:25:00 Fuchsová Eliška LTP0851 8662332 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:27:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B OK Kamenice
13:29:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
13:31:00 Bodurková Denisa KRL0752 8648560 B Kometa Kralovice

D16B 3.45 km, 100 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
10:17:00 Vláčilová Anna RIC0657 52857 C OB Říčany
10:19:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 A OK Dobříš
10:21:00 Vlachová Adéla KRL0551 8013942 B Kometa Kralovice
10:23:00 Skalová Jolana TJN0653 8662689 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:25:00 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 B Slavia Liberec orienteering
10:27:00 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
10:29:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
10:31:00 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 B OOB TJ Turnov
10:33:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 A SKOB Ostrov
10:35:00 Fišarová Adéla KRL0651 8003647 B Kometa Kralovice
10:37:00 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A TJ Stadion Nový Bor
10:39:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
10:41:00 Novotná Barbora TUR0552 8680591 B OOB TJ Turnov
10:43:00 Králová Lucie KRL0658 8075698 C Kometa Kralovice
10:45:00 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B OK Jiskra Nový Bor
10:47:00 Měšťanová Tereza TAP0653 7208207 B KOB Tretra Praha
10:49:00 Koudelková Eliška BOR0652 8224455 B OK Jiskra Nový Bor
10:51:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:53:00 Holíková Simona ONO0553 8660538 A SKOB Ostrov
10:55:00 Podoubská Adéla TJN0658 2111781 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:57:00 Kulová Laura ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov
10:59:00 Dvořáková Veronika PGP0659 8140907 B SK Praga
11:01:00 Balcarová Marie LLI0652 51201 C LOK-o Liberec
11:03:00 Gemperlová Eliška PGP0556 8226321 B SK Praga
11:05:00 Maříková Alžběta FSP0650 2029199 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:07:00 Háková Eliška TJN0654 8667977 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:09:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 B OB Říčany
11:11:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B OK Dobříš
11:13:00 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A SK Praga
11:15:00 Linhartová Klára ZVO0556 8033297 B OB SK Zvole
11:17:00 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
11:19:00 Gelnerová Anna KRL0653 8648594 A Kometa Kralovice
11:21:00 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B SK Praga

D18B 3.41 km, 100 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:29:00 Krejčová Lucie ROU0453 8517325 A SKOB Roudnice nad Labem
12:31:00 Baštová Julie DOR0353 8033272 B OK Dobříš
12:33:00 Nádeníčková Iva NEK0350 8660520 B Nejdek Orienteering
12:35:00 Bartošová Marie MLA0451 8033230 B MLOK Mariánské Lázně
12:37:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 C Slavia Liberec orienteering
12:39:00 Brožková Kateřina JJN0450 8670794 B Team Jizerky
12:41:00 Szymanská Zuzana DKP0463 8014458 C Oddíl OB Kotlářka
12:43:00 Vláčilová Barbora RIC0457 52859 C OB Říčany
12:45:00 Kopecká Valentýna VSP0453 8033251 B USK Praha
12:47:00 Tomášková Linda TAP0455 8680610 B KOB Tretra Praha
12:49:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:51:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B OB Říčany
12:53:00 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 B USK Praha
12:55:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A Slavia Liberec orienteering
12:57:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B OB Říčany
12:59:00 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 A SK Praga
13:01:00 Ziebová Veronika NEK0450 8660519 B Nejdek Orienteering
13:03:00 Pecko Sára ONO0452 8116743 A SKOB Ostrov
13:05:00 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B KOS Slavia Plzeň
13:07:00 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 A USK Praha
13:09:00 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B SKOB Ostrov
13:11:00 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B OOB TJ Turnov
13:13:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:15:00 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 A USK Praha
13:17:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

D20B 3.41 km, 100 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:23:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B Běhej Poděbrady
13:25:00 Dolejší Kateřina DOK0156 7205007 A OK Doksy
13:27:00 Rousová Lucie DKL0251 8667952 B KOB Kladno
13:29:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 A OK Dobříš
13:31:00 Marešová Klára NEK0250 8660518 B Nejdek Orienteering
13:33:00 Linková Lucie JJN0254 8659384 B Team Jizerky

D21B 4.88 km, 170 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:42:00 Rollier Monika PHK8051 8680379 C OK 99 Hradec Králové
12:44:00 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A KOB Tretra Praha
12:46:00 Omová Michaela TUR8153 7205003 R OOB TJ Turnov
12:48:00 Horáková Barbora VSP0150 8670797 R USK Praha
12:50:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8087800 C SK Praga
12:52:00 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 C SNS Smržovka
12:54:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C SK Praga
12:56:00 Svobodová Barbora JJN8950 8662281 C Team Jizerky
12:58:00 Havelíková Kateřina PGP9256 8667999 C SK Praga
13:00:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
13:02:00 Pesničáková Soňa JJN0451 8662749 A Team Jizerky
13:04:00 Surkova Polina PGP0157 8014405 A SK Praga
13:06:00 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 C OK Roztoky
13:08:00 Neradová Alena TUR8551 886283 C OOB TJ Turnov
13:10:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
13:12:00 Havlová Adéla BOR9161 8660528 R OK Jiskra Nový Bor
13:14:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
13:16:00 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 E SK Praga
13:18:00 Mellanová Judita TUR0559 8660382 A OOB TJ Turnov
13:20:00 Pangrácová Anna DKL9150 8518315 C KOB Kladno
13:22:00 Pavlíková Markéta DOK0053 7208096 R OK Doksy
13:24:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:26:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 R SK Praga
13:28:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
13:30:00 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 A OK Kamenice
13:32:00 Štičková Anna SSU9651 8004049 E SK Severka Šumperk
13:34:00 Šístková Iveta LPU8654 8667519 E OK Lokomotiva Pardubice
13:36:00 Hájková Eliška KAM9851 8404001 C OK Kamenice
13:38:00 Skácelová Adéla JJN0454 8670820 A Team Jizerky
13:40:00 Hanáková Magda KRL9651 8075695 C Kometa Kralovice
13:42:00 Přívozníková Pavla BZP8650 7203455 C Báječné ženy v orientačním běhu
13:44:00 Pangrácová Marie DKL9051 8028804 C KOB Kladno
13:46:00 Černá Ema ROU0451 8516925 A SKOB Roudnice nad Labem
13:48:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:50:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C USK Praha
13:52:00 Králová Vanda BZP8750 8660507 C Báječné ženy v orientačním běhu
13:54:00 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E OOB TJ Turnov
13:56:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka

D21C 3.19 km, 130 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB Tretra Praha
10:15:00 Štemberová Natálie TJN9851 2027247 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:17:00 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:19:00 Neradová Eva LIT8951 8115 C KOB Litvínov

D35B 2.98 km, 80 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:08:00 Tichovská Hana PGP6652 51676 C SK Praga
12:10:00 Placková Veronika MLA8250 8033229 C MLOK Mariánské Lázně
12:12:00 Zakouřilová Kamila TUR8557 1302868 C OOB TJ Turnov
12:14:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C Matfyz Praha
12:16:00 Dudová Irena HCE8250 8013859 C TJ Hostivice
12:18:00 Čechová Jana FSP8353 8476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:20:00 Procházková Jana DKP8052 7205568 C Oddíl OB Kotlářka
12:22:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 2099503 C OB SK Zvole
12:24:00 Maříková Markéta FSP7351 2029177 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:26:00 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C OB SK Zvole
12:28:00 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C Matfyz Praha
12:30:00 Horáčková Kateřina VLI8150 8003620 C Slavia Liberec orienteering
12:32:00 Nedbalová Jana MFP8050 49639 Matfyz Praha
12:34:00 Míková Šárka DKP8255 8022636 C Oddíl OB Kotlářka
12:36:00 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C Kometa Kralovice
12:38:00 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C Matfyz Praha
12:40:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
12:42:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
12:44:00 Vyhnálková Eva RIC7552 8660561 C OB Říčany
12:46:00 Jiřištová Zuzana DKP8254 8116737 C Oddíl OB Kotlářka

D40B 2.98 km, 80 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:52:00 Dudlová Jana ODV7751 2135182 C TJ Aero Odolena Voda
12:54:00 Vondráčková Markéta DKP7856 2120867 C Oddíl OB Kotlářka
12:56:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
12:58:00 Kutková Hana JEN8050 2112773 C OB Jenišovice
13:00:00 Kuželová Michaela FSP7851 211539 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:02:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C OK Dobříš
13:04:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
13:06:00 Brandejsová Petra DKP7853 2125369 C Oddíl OB Kotlářka
13:08:00 Havlová Eva KNC7851 224869 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:10:00 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C SK Praga
13:12:00 Ječmenová Věra ONO8050 7209469 C SKOB Ostrov
13:14:00 Bartoňová Terezie FSP7550 2092410 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:16:00 Nejedlá Michaela ONO7850 0 C SKOB Ostrov
13:18:00 Romová Kateřina KRL8051 2126298 C Kometa Kralovice
13:20:00 Heřmánková Pavla TUR7777 8680599 C OOB TJ Turnov
13:22:00 Jakubská Jitka 0010003 2124803 JAK
13:24:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C OK Dobříš
13:26:00 Blahůtová Klára MKP8150 2260152 C SK GORDIC Praha Kačerov
13:28:00 Arnoštová Kateřina VSP7652 8226388 C USK Praha
13:30:00 Cooiman Markéta MKP8050 2260170 C SK GORDIC Praha Kačerov
13:32:00 Šimková Markéta LME7755 2045245 C SK Los Mělník
13:34:00 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:36:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
13:38:00 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C USK Praha
13:40:00 Urbánková Jana ONO7851 8013408 C SKOB Ostrov
13:42:00 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C OK Doksy
13:44:00 Skripniková Kateřina FSP8051 8028838 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:46:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
13:48:00 Straková Linda LME7950 8013864 C SK Los Mělník
13:50:00 Turková Martina SKV7852 2118940 C TJ Slovan Karlovy Vary
13:52:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
13:54:00 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C OK Dobříš
13:56:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
13:58:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C TJ Stadion Nový Bor
14:00:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor

D45B 3.01 km, 70 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
10:02:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8160178 C OK Jiskra Nový Bor
10:04:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 51555 C SK Praga
10:06:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
10:08:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C SK Praga
10:10:00 Tučková Monika BOR7650 7913579 C OK Jiskra Nový Bor
10:12:00 Buková Jana ROU7150 2075666 C SKOB Roudnice nad Labem
10:14:00 Uhlířová Lada LBE7450 0 C TJ Lokomotiva Beroun
10:16:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C OK Jiskra Nový Bor
10:18:00 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C Slavia Liberec orienteering
10:20:00 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C USK Praha
10:22:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 C OK Dobříš
10:24:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
10:26:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 C OK Dobříš
10:28:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:30:00 Vildmonová Pavla PGP7454 7207787 C SK Praga
10:32:00 Bejvlová Martina LME7350 2060273 C SK Los Mělník
10:34:00 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C OK Dobříš
10:36:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
10:38:00 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:40:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C USK Praha
10:42:00 Kubecová Jana STB7399 1417131 C TJ Stadion Nový Bor
10:44:00 Vítečková Kateřina DKP7251 446360 C Oddíl OB Kotlářka
10:46:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C OB Říčany
10:48:00 Doubková Dagmar 0230001 889273 Zatím bez klubu
10:50:00 Pavlíková Klára LIT7451 7210115 C KOB Litvínov
10:52:00 Horáková Lenka VSP7255 8680324 C USK Praha
10:54:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
10:56:00 Houžvičková Karolína TUR7254 8680576 C OOB TJ Turnov
10:58:00 Černá Jana TAP7250 2102563 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Pechová Iva LPM6151 8014556 C OK Lokomotiva Plzeň
11:02:00 Šunková Karolína LOU7550 2143334 C SK Moravan Louňovice
11:04:00 Varhaníková Halka KPY7550 2087668 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:06:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:08:00 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C Slavia Liberec orienteering

D50B 3.01 km, 70 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:14:00 Hlavatá Pavla DKP7050 8014441 C Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 Balcarová Alena LLI7150 1398994 C LOK-o Liberec
11:18:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
11:20:00 Himmelová Marie KAM6952 51681 C OK Kamenice
11:22:00 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C MLOK Mariánské Lázně
11:24:00 Linková Iva TUV6850 8061486 C SOK TJ Turnov
11:26:00 Hrubá Veronika 0040001 2080907 6YC
11:28:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
11:30:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:32:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C Matfyz Praha
11:34:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
11:36:00 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
11:38:00 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
11:40:00 Čiháková Lenka KNC6750 8667527 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:42:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
11:44:00 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:46:00 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C Team Jizerky
11:48:00 Benešová Jaroslava DKL7050 8667528 C KOB Kladno
11:50:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:52:00 Žandová Marie SKV6551 236486 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:54:00 Fürstová Katka LLI6950 8659388 C LOK-o Liberec
11:56:00 Sedláčková Petra ROZ7050 8226429 C OK Roztoky
11:58:00 Hanáková Marta KRL7151 8075700 C Kometa Kralovice
12:00:00 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C SK Praga
12:02:00 Rýdlová Magda JJN6850 8662737 C Team Jizerky
12:04:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha

D55B 2.47 km, 70 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
10:02:00 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor
10:04:00 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C OK Dobříš
10:06:00 Hrabánková Ilona PGP6250 8013881 C SK Praga
10:08:00 Komersová Jana KNC6550 8226399 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:10:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
10:12:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
10:14:00 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:16:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
10:18:00 Slezáčková Věra KAS6550 8033243 C KOB Kamenický Šenov
10:20:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
10:22:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
10:24:00 Ježková Regina PGP6352 8005133 C SK Praga
10:26:00 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB Tretra Praha
10:28:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C OK Kamenice

D60B 2.47 km, 70 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:36:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C KOB Kladno
10:38:00 Lacigová Ivana VSP5950 8116699 C USK Praha
10:40:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
10:42:00 Dudová Hana DKP5752 51756 C Oddíl OB Kotlářka
10:44:00 Havlíčková Jindřiška KNC6150 8662276 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:46:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:48:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
10:50:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice

D65B 1.91 km, 55 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C OK Chrastava
10:56:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
10:58:00 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C OK Sparta Praha
11:00:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
11:02:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
11:04:00 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:06:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
11:08:00 Lusková Olga CHA5650 8170 C OK Chrastava
11:10:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:12:00 Horová Magda VSP5450 7009782 C USK Praha

D70B 1.91 km, 55 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:18:00 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C OK Chrastava
11:20:00 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C Slavia Liberec orienteering
11:22:00 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C TJ Sokol Troja
11:24:00 Městková Eva TEP4851 2103757 C Tempo Praha
11:26:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha
11:28:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering

D75B 1.91 km, 55 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:34:00 Haňkovská Jana PGP4050 8200025 C SK Praga
11:36:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:38:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha
11:40:00 Kašková Eva CHA4650 887906 C OK Chrastava

H10F 2.24 km, 70 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Bartál Dan FSP1106 2000557 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Galuška Viktor KPY1200 2091547 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:00:00 Jakubský Filip 0010002 2120646 JAK
10:00:00 Matějovský Vojtěch DKP1209 2771503 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
10:00:00 Míka Zbyněk DKP1301 2419920 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Rollier Alexei 0250001 2003281 -
10:00:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Šimek Přemysl LME1400 2118504 C SK Los Mělník
10:00:00 Šťovíček Filip DKP1207 2771490 C Oddíl OB Kotlářka

H10C 2.38 km, 50 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:17:00 Šunka Hubert LOU1200 2143387 C SK Moravan Louňovice
12:19:00 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C TJ Hostivice
12:21:00 Lukavský Vít DKL1101 2127553 C KOB Kladno
12:23:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C USK Praha
12:25:00 Placek Nikolas MLA1200 888609 C MLOK Mariánské Lázně
12:27:00 Bartoň Theodor FSP1100 2029180 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:29:00 Kunst Miroslav SLA1101 425546 C SKOB Slaný
12:31:00 Etrych Tobiáš DOR1103 2148206 C OK Dobříš
12:33:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C TJ Stadion Nový Bor
12:35:00 Horáček Jáchym VLI1111 8003621 C Slavia Liberec orienteering
12:37:00 Zakouřil František TUR1204 51238 C OOB TJ Turnov
12:39:00 Míka Luboš DKP1101 8017720 C Oddíl OB Kotlářka
12:41:00 Benda Daniel PGP1100 7207866 C SK Praga
12:43:00 Arnošt Daniel VSP1200 51648 C USK Praha
12:45:00 Hladík Filip DKP1102 2096233 C Oddíl OB Kotlářka
12:47:00 Jakubský Pavel 0010001 2120625 JAK
12:49:00 Vydra Jonáš DKP1113 2181335 C Oddíl OB Kotlářka
12:51:00 Etrych Matěj DOR1104 2135176 C OK Dobříš
12:53:00 Balga Filip DKP1104 8516913 C Oddíl OB Kotlářka
12:55:00 Chudoba Jiří DKL1102 200552 C KOB Kladno
12:57:00 Haller Maxmilián KRL1102 2127636 C Kometa Kralovice
12:59:00 Kašpar Adam DOR1101 2131198 C OK Dobříš
13:01:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 2087720 C SKOB Slaný
13:03:00 Zábranský František ROU1102 2067203 C SKOB Roudnice nad Labem

H12C 3.60 km, 85 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:52:00 Houdek Jakub ODV1006 2148160 C TJ Aero Odolena Voda
12:54:00 Vozábal David PGP0904 2129227 C SK Praga
12:56:00 Koukal Jan ODV1001 2148154 C TJ Aero Odolena Voda
12:58:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 B KOB Kladno
13:00:00 Berný Jáchym ODV1000 2143374 C TJ Aero Odolena Voda
13:02:00 Galuška Radovan KPY0903 2091563 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:04:00 Bašus Ondřej KAM1004 8007178 C OK Kamenice
13:06:00 Placek Tomas MLA0902 1421927 B MLOK Mariánské Lázně
13:08:00 Etrych Jonáš DOR0907 2133884 B OK Dobříš
13:10:00 Kutek Matěj TUR0908 8003260 B OOB TJ Turnov
13:12:00 Šťovíček Jan DKP1012 428233 C Oddíl OB Kotlářka
13:14:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 B USK Praha
13:16:00 Švarc František DKP0911 981832 C Oddíl OB Kotlářka
13:18:00 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B OOB TJ Turnov
13:20:00 Machar Dan DKP1002 8080823 C Oddíl OB Kotlářka
13:22:00 Forst Albert MFP0901 303939 C Matfyz Praha
13:24:00 Svítil Martin PGP0903 8005120 C SK Praga
13:26:00 Hradil Michal HCE0900 1417257 C TJ Hostivice
13:28:00 Rejšek Čeněk KAM1002 2135200 C OK Kamenice
13:30:00 Materna Josef VPM0902 2060382 C KOS Slavia Plzeň
13:32:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 B KOB Kladno
13:34:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
13:36:00 Kříž Matěj KAM0900 2090857 C OK Kamenice
13:38:00 Frýdecký Tomáš PGP1004 766112 C SK Praga
13:42:00 Jiras František DOR0900 2080953 C OK Dobříš
13:44:00 Lamač František TUR0901 1403060 C OOB TJ Turnov
13:46:00 Lamač Vítek BOR1100 8421841 C OK Jiskra Nový Bor
13:48:00 Cichra Patrik TAP0903 8007172 C KOB Tretra Praha
13:50:00 Kolbeshkin Vasilij KAM1008 446327 C OK Kamenice
13:52:00 Elleder Jan TAP1010 8014503 C KOB Tretra Praha
13:54:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C SKOB Roudnice nad Labem

H14B 3.61 km, 100 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Dolák Jakub DKP0707 2148146 C Oddíl OB Kotlářka
10:12:00 Kosák Eliáš PGP0704 2800310 C SK Praga
10:14:00 Mertlík Vojtěch TUR0704 2108913 B OOB TJ Turnov
10:16:00 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 B Oddíl OB Kotlářka
10:18:00 Kohoutek Lukáš RIC0805 8226412 B OB Říčany
10:20:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B Oddíl OB Kotlářka
10:22:00 Zápotocký Jiří SLA0800 8648622 B SKOB Slaný
10:24:00 Pávek Štěpán NEK0700 8660516 B Nejdek Orienteering
10:26:00 Kolář David ZVO0805 8109393 B OB SK Zvole
10:28:00 Weiss Hugo DKP0725 2260360 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Zyma Petr PGP0807 2113491 C SK Praga
10:32:00 Turek Jakub SKV0801 7791777 B TJ Slovan Karlovy Vary
10:34:00 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B Oddíl OB Kotlářka
10:36:00 Kule Oliver ONO0701 8648612 B SKOB Ostrov
10:38:00 Skripnik Matouš FSP0800 8028833 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:40:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 A SKOB Ostrov
10:42:00 Řehoř Hynek JJN0700 2053559 C Team Jizerky
10:44:00 Lorenc Václav DOR0702 2044885 A OK Dobříš
10:46:00 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
10:48:00 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 A OOB TJ Turnov
10:50:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:52:00 Procházka Vít DKP0711 1425329 C Oddíl OB Kotlářka
10:54:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 B USK Praha
10:56:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B OK Dobříš
10:58:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
11:02:00 Svítil Patrik PGP0706 8670812 C SK Praga
11:04:00 Havlík Patrik DKP0819 2420008 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 Hyxa Jan VLI0702 8022656 B Slavia Liberec orienteering
11:08:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 B OK Dobříš
11:10:00 Vrba Matyáš FSP0706 8116787 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:12:00 Jiras Antonín DOR0701 8116815 A OK Dobříš
11:14:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B OK Jiskra Nový Bor
11:16:00 Beran František SLA0700 2129245 B SKOB Slaný
11:18:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 B Oddíl OB Kotlářka
11:20:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B OK Jiskra Nový Bor
11:22:00 Daněk Jan DKP0713 2103722 B Oddíl OB Kotlářka
11:24:00 Linhart Jakub ZVO0802 8226440 B OB SK Zvole
11:26:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 B Oddíl OB Kotlářka
11:28:00 Stehlík Jakub LPM0700 8013478 A OK Lokomotiva Plzeň
11:30:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B OK Jiskra Nový Bor
11:32:00 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A USK Praha
11:34:00 Beneš Filip VLI0708 8033275 B Slavia Liberec orienteering
11:36:00 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B SK Praga
11:38:00 Nožička Jan JJN0800 8636193 B Team Jizerky
11:40:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B Slavia Liberec orienteering
11:42:00 Lesák Marek TJN0811 8482115 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:44:00 Maroušek Dominik DKP0716 2129223 B Oddíl OB Kotlářka
11:46:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B USK Praha
11:48:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka

H16B 3.87 km, 115 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:28:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
12:30:00 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 A TJ Lokomotiva Beroun
12:32:00 Koliáš Štěpán DKP0610 8076030 A Oddíl OB Kotlářka
12:34:00 Sork Dominik TAP0504 8149881 B KOB Tretra Praha
12:36:00 Kopecký Matyáš DKP0613 2419918 B Oddíl OB Kotlářka
12:38:00 Pivec Jan MLA0503 8033228 B MLOK Mariánské Lázně
12:40:00 Hoetzel Hugo TUR0505 8680581 A OOB TJ Turnov
12:42:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A OB SK Zvole
12:44:00 Meier David VSP0606 8004347 B USK Praha
12:46:00 Rožek Vojtěch RIC0501 8670552 B OB Říčany
12:48:00 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A OK Doksy
12:50:00 Kubát Matyáš RIC0601 8012037 B OB Říčany
12:52:00 Hruška Marek DOR0604 8014485 C OK Dobříš
12:54:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B OOB TJ Turnov
12:56:00 Mairich Filip JJN0600 8662716 A Team Jizerky
12:58:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 B Oddíl OB Kotlářka
13:00:00 Šimek Vojtěch LTP0601 8662368 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:02:00 Galuška Jáchym KPY0601 52678 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:04:00 Březina Karel CHA0605 8518330 B OK Chrastava
13:06:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
13:08:00 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B KOB Baník Sokolov
13:10:00 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B SK Praga
13:12:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B KOB Tretra Praha
13:14:00 Jiras Jan DOR0505 8116782 B OK Dobříš
13:16:00 Meduna Filip ONO0603 8028820 A SKOB Ostrov
13:18:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:20:00 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 B OOB TJ Turnov
13:22:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:24:00 Václavík Martin SLA0601 8109398 B SKOB Slaný
13:26:00 Slejška Jorik KPY0506 515401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:28:00 Černý Matouš TAP0501 8014512 B KOB Tretra Praha
13:30:00 Červinka Lukáš FSP0603 2078487 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:32:00 Perkner Vít ZVO0603 2099526 B OB SK Zvole
13:34:00 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B KOB Kladno
13:36:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
13:38:00 Městka Václav VSP0600 8028854 A USK Praha
13:40:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B SKOB Ostrov
13:42:00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 C OK Jiskra Nový Bor
13:44:00 Habán Oliver JJN0602 8655464 A Team Jizerky
13:46:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:48:00 Horák Martin VSP0601 8680298 B USK Praha

H18B 4.32 km, 175 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:25:00 Tůma Šimon TAP0400 8662289 B KOB Tretra Praha
10:27:00 Bejvl Marek LME0400 2056261 A SK Los Mělník
10:29:00 Snížek Ondřej DOR0406 8116788 B OK Dobříš
10:31:00 Hnízdil Matěj KAS0301 8116704 B KOB Kamenický Šenov
10:33:00 Mellan Jonáš TUR0308 8008292 B OOB TJ Turnov
10:35:00 Janoušek Slávek BOR0400 1204999 B OK Jiskra Nový Bor
10:37:00 Černý Antonín TAP0402 8116720 B KOB Tretra Praha
10:39:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B USK Praha
10:41:00 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
10:43:00 Kužel Jan FSP0400 515098 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:45:00 Řehoř Vojta JJN0303 8662740 B Team Jizerky
10:47:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B MLOK Mariánské Lázně
10:49:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
10:51:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha
10:53:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B SK Praga
10:55:00 Pavlík Matěj LIT0401 8112 C KOB Litvínov
10:57:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga

H20B 4.32 km, 175 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Růta Matyáš JJN0102 8659386 B Team Jizerky
11:05:00 Kohout Václav DKL0101 8008284 A KOB Kladno
11:07:00 Siegl Matyáš PGP0104 8666867 B SK Praga
11:09:00 Riby Thomas LTP0202 8662326 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:11:00 Kováč František MLA0201 8656612 B MLOK Mariánské Lázně
11:13:00 Bradáč David LLI0203 2032132 B LOK-o Liberec

H21B 5.69 km, 210 m, 24 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
10:02:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
10:04:00 Šmaus Antonín JJN0001 8680333 C Team Jizerky
10:06:00 Žemlík Pavel TUR7135 2119202 C OOB TJ Turnov
10:08:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 R SK Praga
10:10:00 Najman Jaroslav BOR7909 1601939 C OK Jiskra Nový Bor
10:12:00 Janas Petr PGP7106 8151151 C SK Praga
10:14:00 Samek Jakub VSP8800 1418767 C USK Praha
10:16:00 Bartoš Vojtěch MLA9802 8656598 C MLOK Mariánské Lázně
10:18:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
10:20:00 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 A Team Jizerky
10:22:00 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R OOB TJ Turnov
10:24:00 Spilka Marek DKL8300 8003633 C KOB Kladno
10:26:00 Macek Jiří LIT8401 8107 C KOB Litvínov
10:28:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
10:30:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha
10:32:00 Bašus Petr SCP7400 8226400 C OK Sparta Praha
10:34:00 Němeček Jan KAM9300 8648633 C OK Kamenice
10:36:00 Stehlík Petr LPM7903 8515517 C OK Lokomotiva Plzeň
10:38:00 Kubánek Adam DKL8500 2104586 C KOB Kladno
10:40:00 Habán Ivo VLI7707 8660474 C Slavia Liberec orienteering
10:42:00 Zakouřil Tomáš TUR7500 8014534 C OOB TJ Turnov
10:44:00 Flašar Jan PGP8610 8008610 R SK Praga
10:46:00 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C Kometa Kralovice
10:48:00 Schulhof Jan TUR8900 8660452 R OOB TJ Turnov
10:50:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
10:52:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
10:54:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C OK Sparta Praha
10:56:00 Vitebský Lukáš JJN0302 8662688 A Team Jizerky
10:58:00 Šimša Martin PGP0309 8654907 A SK Praga
11:00:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:02:00 Červák Jan LCE8001 7205564 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:04:00 Tůma Martin LIT8204 7205004 C KOB Litvínov
11:06:00 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
11:08:00 Novák Daniel DOK8700 8656618 C OK Doksy
11:10:00 Nerad Jaroslav LIT9001 8108 C KOB Litvínov
11:12:00 Němec David LPM0504 8648544 A OK Lokomotiva Plzeň
11:14:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
11:16:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C KOB Litvínov
11:18:00 Veselý Jakub PGP9503 8662310 R SK Praga
11:20:00 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
11:22:00 Donda Jiří ONO0403 8631582 A SKOB Ostrov
11:24:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
11:26:00 Přikryl Petr PBM6708 8351967 C TJ Spartak 1. brněnská
11:28:00 Michek David TJN9802 8655371 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:30:00 Vlček Martin TUR8702 8656670 C OOB TJ Turnov
11:32:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C SK Praga
11:34:00 Nitsch Karel FSP7611 8914 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:36:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
11:38:00 Fürst Matouš DOK9602 8651739 R OK Doksy
11:40:00 Snížek Martin DOR0405 8116738 A OK Dobříš
11:42:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C OK Roztoky
11:44:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
11:46:00 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C LOK-o Liberec

H21C 3.94 km, 140 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:18:00 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C SK Praga
12:20:00 Eiselt Jan LTP8801 7208219 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:22:00 Žákovec Jan KRL9505 8075704 C Kometa Kralovice
12:24:00 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C USK Praha

H35B 4.32 km, 130 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:25:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
12:27:00 Tichovský Martin PGP6100 51682 C SK Praga
12:29:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C OK Jiskra Nový Bor
12:31:00 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C Kometa Kralovice
12:33:00 Rožek David RIC7403 8004547 C OB Říčany
12:35:00 Skripnik Ondřej FSP7502 8028842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:37:00 Gregor Martin DKP7705 8014551 C Oddíl OB Kotlářka
12:39:00 Pinkr Josef HCE8200 1421894 C TJ Hostivice
12:41:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
12:43:00 Kužel Tomáš FSP7610 1000505 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:45:00 Kovář Jindřich MAS6800 8667511 C OOB Aš
12:47:00 Kurz Matouš PGP8606 8482113 C SK Praga
12:49:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C SKOB Roudnice nad Labem
12:51:00 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C SKOB Ostrov
12:53:00 Klíma Kamil DKL8201 8667960 C KOB Kladno
12:55:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga

H40B 4.32 km, 130 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:01:00 Dudl Jan ODV7703 2134286 C TJ Aero Odolena Voda
13:03:00 Kabát Jan PGP6901 8636797 C SK Praga
13:05:00 Berný Jan ODV7702 52117 C TJ Aero Odolena Voda
13:07:00 Placek Petr MLA8000 8109418 C MLOK Mariánské Lázně
13:09:00 Maroušek Jan DKP7402 8667501 C Oddíl OB Kotlářka
13:11:00 Kutek Pavel JEN7701 2134359 C OB Jenišovice
13:15:00 Pilát Miroslav DKL7900 8011573 C KOB Kladno
13:17:00 Míka Pavel DKP7800 2080948 C Oddíl OB Kotlářka
13:19:00 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C Nejdek Orienteering
13:21:00 Jakubský Ondřej 0010004 7701 JAK
13:23:00 Materna Josef 0130001 301025 Plzeň
13:25:00 Kolář David LOU7700 2143398 C SK Moravan Louňovice
13:27:00 Machar Pavel DKP7903 2102794 C Oddíl OB Kotlářka
13:29:00 Turek Jan SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary
13:31:00 Pavlík Libor LIT7605 7210130 C KOB Litvínov
13:33:00 Čech Jan FSP7900 8660502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:35:00 Dvořáček Dan MFP7903 8629750 C Matfyz Praha
13:37:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C SK GORDIC Praha Kačerov
13:39:00 Lukavský Jiří DKL7800 8660907 C KOB Kladno
13:41:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
13:43:00 Jedlička Michal DKL8000 8226368 C KOB Kladno
13:45:00 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C SNS Smržovka
13:47:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 1470170 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:49:00 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C SKOB Ostrov
13:51:00 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C Slavia Liberec orienteering
13:53:00 Štembera Jan TJN7513 8655375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:55:00 Galuška Ondřej KPY7700 53731 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:57:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C KOB Litvínov
13:59:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor

H45B 3.69 km, 120 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vláčil Daniel RIC7307 8222077 C OB Říčany
10:03:00 Hýbl Lukáš PGP7504 7210112 C SK Praga
10:05:00 Šindelka Antonín DLP7200 8004051 C OOB TJ Dukla Praha
10:07:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
10:09:00 Dostál Tomáš DLP7400 2131186 C OOB TJ Dukla Praha
10:11:00 Kurfürst Pavel FSP7400 8022689 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:13:00 Černý Daniel TAP7200 2103742 C KOB Tretra Praha
10:15:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:17:00 Illner Jakub DKP6601 8303052 C Oddíl OB Kotlářka
10:19:00 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C OK Kamenice
10:21:00 Ševčík Petr ONO7200 8662290 C SKOB Ostrov
10:23:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
10:25:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice
10:27:00 Koudelka Tomáš BOR7513 8224477 C OK Jiskra Nový Bor
10:29:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
10:31:00 Novotný Tomáš TUR7405 416120 C OOB TJ Turnov
10:33:00 Balga Jiří DKP7302 2134331 C Oddíl OB Kotlářka
10:35:00 Jandera Tomáš SOB7300 8662373 C SOBSA
10:37:00 Řehořek Jan 0220001 2146031 OB Nikolajka
10:39:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C SKOB Ostrov
10:41:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C OB Říčany
10:43:00 Etrych Tomáš DOR7300 8044386 C OK Dobříš
10:45:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
10:47:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C OOB SK Zbraslav
10:49:00 Prchlík Milan LOU7300 2143391 C SK Moravan Louňovice
10:51:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
10:53:00 Lamač Jaroslav TUR7203 8014490 C OOB TJ Turnov
10:55:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C SKOB Roudnice nad Labem
10:57:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 C SK Moravan Louňovice
10:59:00 Štrait Martin VSP7602 410393 C USK Praha
11:01:00 Ptáček Jan PGP7205 2087658 C SK Praga
11:03:00 Pastuszek Jakub VSP7500 8660551 C USK Praha
11:05:00 Mička Aleš TJP7300 7800365 C TJ Sokol Troja
11:07:00 Rod Jan VSP7423 2088220 C USK Praha
11:09:00 Leinweber Ctirad FSP7401 51854 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:11:00 Komín David PGP7405 8116739 C SK Praga
11:13:00 Koliáš Čeněk DKP7102 2120848 C Oddíl OB Kotlářka
11:15:00 Kvapil Petr TUV7402 8226312 C SOK TJ Turnov
11:17:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C TJ Lokomotiva Beroun
11:21:00 Vydra Lukáš DKP7001 2181310 C Oddíl OB Kotlářka
11:23:00 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C LOK-o Liberec
11:25:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka

H50B 3.69 km, 120 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Beránek Petr BOR6701 8402 C OK Jiskra Nový Bor
11:33:00 Gemperle František MFP7102 8680580 C Matfyz Praha
11:35:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:37:00 Bejvl Jakub LME7100 2060271 C SK Los Mělník
11:39:00 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C OK Jiskra Nový Bor
11:41:00 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C SK Praga
11:43:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:45:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C OK Jiskra Nový Bor
11:47:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:49:00 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
11:51:00 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C KOB Kladno
11:53:00 Karel Doubek 0230002 8076018 Zatím bez klubu
11:55:00 Novák Ivo OKP6200 8014533 C SK OK 24 Praha
11:57:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C OK Doksy
11:59:00 Uhlíř Patrik LBE7000 331179 C TJ Lokomotiva Beroun
12:01:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
12:03:00 Rýdl Jiří JJN7000 8662707 C Team Jizerky
12:05:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
12:07:00 Zuzánek Zdeněk TJN5901 8008281 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:09:00 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C Matfyz Praha
12:11:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:13:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C OK Dobříš
12:15:00 Maleček Vít PGP6801 8226422 C SK Praga
12:17:00 Urbánek Lumír ONO6701 8013394 C SKOB Ostrov
12:19:00 Hanák Martin KRL6701 8075694 C Kometa Kralovice
12:21:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky

H55B 3.43 km, 100 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
11:23:00 Hurta Vladimír PGP6305 8670816 C SK Praga
11:25:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
11:27:00 Šimek Miroslav LME6300 8116719 C SK Los Mělník
11:29:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
11:31:00 Sysel Zdeněk PGP5200 52107 C SK Praga
11:33:00 Beneš Jan DKL6600 8116714 C KOB Kladno
11:35:00 Himmel Petr KAM6503 303918 C OK Kamenice
11:37:00 Pilař Karel MAS5501 8667502 C OOB Aš
11:39:00 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
11:41:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
11:43:00 Přibík Jan PGP6301 8226367 C SK Praga
11:45:00 Semík Jan VSP6507 8109425 C USK Praha
11:47:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
11:49:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor

H60B 3.43 km, 100 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:55:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
11:57:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
11:59:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
12:01:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C OB SK Zvole
12:03:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
12:05:00 Mertlík Jiří VRL6102 2134279 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:07:00 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C OK Jiskra Nový Bor
12:11:00 Pasnichenko Viktor PGP6004 8116705 C SK Praga
12:13:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
12:15:00 Hrabánek David PGP6003 303940 C SK Praga
12:17:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
12:19:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
12:21:00 Sucharda Jiří BOR5802 8160183 C OK Jiskra Nový Bor

H65B 2.73 km, 75 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:50:00 John Vladimír DLP5500 8185555 C OOB TJ Dukla Praha
11:52:00 Hájek Jan MAS5401 8648556 C OOB Aš
11:54:00 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C OK Sparta Praha
11:56:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
11:58:00 Chotětický Václav DKL5202 7886 C KOB Kladno
12:00:00 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:02:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
12:04:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C OK Chrastava
12:06:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C KOB Kladno
12:08:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
12:10:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C KOB Kladno
12:12:00 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C OK Chrastava

H70B 2.73 km, 75 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:18:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
12:20:00 Lusk Karel CHA5002 8160 C OK Chrastava
12:22:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
12:24:00 Lebduška Petr ROU4702 53574 C SKOB Roudnice nad Labem
12:26:00 Uher Petr VSP5001 8666868 C USK Praha
12:28:00 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C OK Chrastava
12:30:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
12:32:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C TJ Lokomotiva Chomutov
12:34:00 Ježek Ladislav VLI4900 8516753 C Slavia Liberec orienteering
12:36:00 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C SK Praga
12:38:00 Provazník Jiří TUR5102 1511127 C OOB TJ Turnov
12:40:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
12:42:00 Fujan Sláva DKL4800 8516253 C KOB Kladno
12:44:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C TJ Sokol Troja
12:46:00 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C USK Praha
12:48:00 Rančák Josef BOR5004 8719003 C OK Jiskra Nový Bor

H75B 2.45 km, 75 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:52:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:54:00 Novotný František PUL4200 7210063 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
11:56:00 Valášek Josef SCP4501 2084946 C OK Sparta Praha
11:58:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:00:00 Novotný Jiří DKL4601 51621 C KOB Kladno
12:02:00 Nosál Stanislav LBE4600 8022665 C TJ Lokomotiva Beroun

H80B 2.45 km, 75 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:08:00 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C OK Jiskra Nový Bor
12:10:00 Frey Jaromír ONO4100 8656637 C SKOB Ostrov
12:12:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
12:14:00 Rychlý Rudolf MKP4100 2260138 C SK GORDIC Praha Kačerov

HDR 2.24 km, 70 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
10:00:00 Benešová Ema 0050001 2099508 Žádný
10:00:00 Hýbl Orlík VIP1400 51628 C SK VIPrahlo
10:00:00 Kameník Zachar Daniel BOR1400 4402 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Kolbeshkin Arsenij KAM1204 2771485 C OK Kamenice
10:00:00 Kozlová Eliška SLA1350 2108863 C SKOB Slaný
10:00:00 Kučerková Adéla STB1450 682506 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Kváčová Zuzana 0160001 2143360 neregistrovaní
10:00:00 Lejsek Mikulas 0070001 51675 Nereg
10:00:00 Matějů Antonín PGP1501 682623 C SK Praga
10:00:00 Mikulová Laura ZVO1450 2127539 C OB SK Zvole
10:00:00 Moravec Ondřej DLP1201 2214502 C OOB TJ Dukla Praha
10:00:00 Míka Štěpán DKP1504 8537 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Patka Jonáš BOR1600 8304114 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Rollier Eva 0250002 515494 -
10:00:00 Schulhof Matěj TUR2020 8100 C OOB TJ Turnov
10:00:00 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 Slejška Zdeněk 0240001 301022 žádný
10:00:00 Svítilová Veronika PGP1550 2131197 C SK Praga
10:00:00 Čech Jan FSP1401 416195 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

T4 4.08 km, 110 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Berná Markéta ODV7651 52887 C TJ Aero Odolena Voda
10:00:00 Bleha Stanislav DOR7503 2131188 C OK Dobříš
10:00:00 Bouda Petr 0200001 7300555 No Name
10:00:00 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C LOK-o Liberec
10:00:00 Cichra Pavel TAP7401 2127555 C KOB Tretra Praha
10:00:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C OK Dobříš
10:00:00 Hančl Martin ROU7601 2085606 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 Hladík Zdeněk DKP7401 2087701 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Hladíková Zuzana DKP7852 2092421 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Hnízdil Jan KAS7100 8517454 C KOB Kamenický Šenov
10:00:00 Hrušková Jana 0180001 2121891 Neregistrovaní Hruškovi
10:00:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
10:00:00 Kolář Jan ZVO7901 8667541 C OB SK Zvole
10:00:00 Komers František KNC6800 553432 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:00:00 Kopecký Tobiáš 0090001 301020 Dezorientovaní
10:00:00 Linhart Václav 0110001 2079497 -
10:00:00 Majerská Adriana ODV8051 2148229 C TJ Aero Odolena Voda
10:00:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
10:00:00 Pilch Rudolf ODV6400 2148249 C TJ Aero Odolena Voda
10:00:00 Piškule František ODV7800 428268 C TJ Aero Odolena Voda
10:00:00 Svítil Petr PGP7810 1450170 C SK Praga
10:00:00 Vojtěchovský Tomáš 0140001 442858 Kolega V. Astera
10:00:00 Ševčíková Olga ONO7650 2103709 C SKOB Ostrov
10:00:00 Štěpová Dana PGP7456 2099486 C SK Praga