Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček

Datum:
20.06.2021
Místo konání:
Bílichov
Pořadatel:
SLA - SKOB Slaný
Mapa:
Smradovna
Ředitel závodu:
Zemková Helena - R3
Hlavní rozhodčí:
Hrdličková Ludmila - R2
Stavitel tratí:
Hanák Jan - R2
JURY:
Němečková Jarmila, Pašek František, Vydra Ivan
Kategorie:
D10F     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10F     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     T6    

D10F 2.70 km, 30 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Horáčková Eliška VLI1450 500290 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Maroušková Julie DKP1256 0 C Oddíl OB Kotlářka

D10C 2.68 km, 20 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C SKOB Ostrov
10:04:00 Rakovcová Zuzana SCP1150 52109 C OK Sparta Praha
10:07:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C USK Praha
10:10:00 Rejšková Klára KAM1251 2115703 C OK Kamenice
10:13:00 Magazu Sophia DOR1152 8016029 C OK Dobříš
10:16:00 Tomešová Evelína SJC1150 8112161 C Sportcentrum Jičín
10:19:00 Mikulová Stella ZVO1250 2116193 C OB SK Zvole
10:22:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C OK Dobříš
10:25:00 Gregorová Magdalena DKP1158 2121756 C Oddíl OB Kotlářka
10:28:00 Hrušková Gabriela PGP1150 2125327 C SK Praga
10:31:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C SK Moravan Louňovice
10:34:00 Komová Barbora DOR1253 2420070 C OK Dobříš
10:37:00 Procházková Aneta DKP1153 2103718 C Oddíl OB Kotlářka

D12C 2.91 km, 20 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Ječmenová Veronika ONO0950 7202883 C SKOB Ostrov
10:05:00 Štěpánková Emma TAP0953 2053563 C KOB Tretra Praha
10:08:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B OK Kamenice
10:11:00 Baštová Justýna DOR0952 8007179 B OK Dobříš
10:14:00 Hill Daisy SLA0950 7210809 C SKOB Slaný
10:17:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 2420001 C OB Říčany
10:20:00 Komová Johana DOR1058 2420057 C OK Dobříš
10:23:00 Havlová Veronika KNC0950 8003637 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:26:00 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B SKOB Roudnice nad Labem
10:29:00 Hrušková Tereza PGP0953 8140916 B SK Praga
10:32:00 Kolářová Veronika LOU1050 2143359 C SK Moravan Louňovice
10:35:00 Stará Magdalena FSP1051 2129210 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:38:00 Šunková Sára LOU1051 2148246 C SK Moravan Louňovice
10:41:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C SK Praga
10:44:00 Neubauerová Magdaléma ZVO1052 2019228 C OB SK Zvole
10:47:00 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 C USK Praha
10:50:00 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 B OOB TJ Turnov
10:53:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
10:56:00 Hrstková Eliška SLA1053 2109680 C SKOB Slaný
10:59:00 Řehořková Ema DKP0956 2086465 C Oddíl OB Kotlářka
11:02:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 B OK Kamenice
11:05:00 Kunstová Anežka SLA1050 436970 C SKOB Slaný
11:08:00 Hanáková Aneta KRL0951 8113491 C Kometa Kralovice
11:11:00 Dvořáková Lucie PGP0956 2143361 C SK Praga
11:14:00 Dobyášová Adéla KAM1051 2088714 C OK Kamenice
11:17:00 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

D14B 3.87 km, 45 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Mušková Amálie Anna DKP0759 336735 C Oddíl OB Kotlářka
10:12:00 Kocmanová Adéla BOR0752 2115671 A OK Jiskra Nový Bor
10:15:00 Zemanová Eliška DKP0862 2127897 B Oddíl OB Kotlářka
10:18:00 Nejedlá Barbora ONO0750 0 C SKOB Ostrov
10:21:00 Mikulová Tereza ZVO0851 2099509 B OB SK Zvole
10:24:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A OK Jiskra Nový Bor
10:27:00 Václavíková Amálie SLA0851 2109678 B SKOB Slaný
10:30:00 Stará Barbora FSP0752 2029170 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:33:00 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 B Slavia Liberec orienteering
10:36:00 Šunková Berta LOU0850 2143397 B SK Moravan Louňovice
10:39:00 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B Team Jizerky
10:42:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
10:45:00 Kropáčová Zuzana KRL0754 8003638 B Kometa Kralovice
10:48:00 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B OB Kašperské Hory
10:51:00 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B OK Jiskra Nový Bor
10:54:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 B KOB Tretra Praha
10:57:00 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A Sokol Kostelec n. Č. l.
11:00:00 Vejražková Anna KPY0750 2801009 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:03:00 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 B SK Praga
11:06:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
11:09:00 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B Slavia Liberec orienteering
11:12:00 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 B SK Praga
11:15:00 Chudobová Eliška DKL0850 2148141 B KOB Kladno
11:18:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A OK Kamenice
11:21:00 Stehlíková Tereza LPM0951 8013914 B OK Lokomotiva Plzeň
11:24:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B OK Kamenice
11:27:00 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 B Slavia Liberec orienteering
11:30:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 B OK Kamenice
11:33:00 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 B OB Říčany
11:36:00 Gregorová Alice DKP0758 7208080 B Oddíl OB Kotlářka
11:39:00 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B OK Jiskra Nový Bor
11:42:00 Pilátová Rozálie DKL0750 2103252 B KOB Kladno
11:45:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 B Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 Leinweberová Julie FSP0755 2116468 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:51:00 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B OK Dobříš
11:54:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
11:57:00 Hladíková Julie DKP0857 8116730 B Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 Krátká Linda ROU0851 2134252 C SKOB Roudnice nad Labem
12:03:00 Lampová Amálie DKP0752 8080827 B Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 Fibírová Lucie FSP0777 2081361 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:09:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 B USK Praha
12:12:00 Fuchsová Eliška LTP0851 8662332 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:15:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 B SK Praga
12:18:00 Stará Žofie FSP0851 2029171 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:21:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 C USK Praha
12:24:00 Bodurková Denisa KRL0752 8648560 B Kometa Kralovice
12:27:00 Ritterová Lída ONO0851 2103708 B SKOB Ostrov
12:30:00 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B Team Jizerky
12:33:00 Michálková Ema BOR0857 2000608 B OK Jiskra Nový Bor
12:36:00 Houžvičková Daniela TUR0751 2106741 B OOB TJ Turnov
12:39:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 8515520 C USK Praha
12:42:00 Gelnerová Markéta KRL0952 8008299 B Kometa Kralovice
12:45:00 Lipenská Barbora CHA0753 8013858 B OK Chrastava
12:48:00 Novotná Karolína TUR0853 8680596 B OOB TJ Turnov
12:51:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C USK Praha
12:54:00 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C KOB Tretra Praha

D16B 4.89 km, 115 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Linhartová Klára ZVO0556 8033297 B OB SK Zvole
10:35:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
10:38:00 Svobodová Adriana FSP0653 2029178 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:41:00 Novotná Barbora TUR0552 8680591 B OOB TJ Turnov
10:44:00 Koudelková Eliška BOR0652 8224455 B OK Jiskra Nový Bor
10:47:00 Holíková Simona ONO0553 8660538 A SKOB Ostrov
10:50:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:53:00 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
10:56:00 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B OK Jiskra Nový Bor
10:59:00 Skalová Jolana TJN0653 8662689 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:02:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 A SKOB Ostrov
11:05:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 A OK Dobříš
11:08:00 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 B Slavia Liberec orienteering
11:11:00 Gelnerová Anna KRL0653 8648594 A Kometa Kralovice
11:14:00 Kulová Laura ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov
11:17:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
11:20:00 Tulachová Anna VSP0554 8013965 C USK Praha
11:23:00 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
11:26:00 Podoubská Adéla TJN0658 2111781 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:29:00 Dvořáková Veronika PGP0659 2143358 B SK Praga
11:32:00 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A TJ Stadion Nový Bor
11:35:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B OK Dobříš
11:38:00 Měšťanová Tereza TAP0653 7208207 B KOB Tretra Praha
11:41:00 Medunová Bára ONO0555 8013853 C SKOB Ostrov
11:44:00 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 B OOB TJ Turnov
11:47:00 Vlachová Adéla KRL0551 8013942 B Kometa Kralovice
11:50:00 Háková Eliška TJN0654 8667977 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:53:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 B OB Říčany
11:56:00 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
11:59:00 Fišarová Adéla KRL0651 8003647 B Kometa Kralovice

D18B 6.34 km, 150 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Řeháková Ludmila PGP0454 8003663 C SK Praga
10:06:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:12:00 Ziebová Veronika NEK0450 8660519 B Nejdek Orienteering
10:18:00 Baštová Julie DOR0353 8033272 B OK Dobříš
10:24:00 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B SKOB Ostrov
10:30:00 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 A USK Praha
10:36:00 Szymanská Zuzana DKP0463 8014458 C Oddíl OB Kotlářka
10:42:00 Pecko Sára ONO0452 8116743 A SKOB Ostrov
10:48:00 Tomášková Linda TAP0455 8680610 B KOB Tretra Praha
10:54:00 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B KOS Slavia Plzeň
11:00:00 Nádeníčková Iva NEK0350 8660520 B Nejdek Orienteering
11:06:00 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B OOB TJ Turnov
11:12:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:18:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B OB Říčany
11:24:00 Kopecká Valentýna VSP0453 8033251 B USK Praha
11:30:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 C Slavia Liberec orienteering
11:36:00 Brožková Kateřina JJN0450 8670794 B Team Jizerky
11:42:00 Burešová Eliška VLI0456 8660556 B Slavia Liberec orienteering
11:48:00 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 B USK Praha
11:54:00 Bartošová Marie MLA0451 8033230 B MLOK Mariánské Lázně
12:00:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B OB Říčany
12:06:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A Slavia Liberec orienteering

D20B 6.87 km, 190 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:54:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 A OK Dobříš
13:00:00 Marešová Klára NEK0250 8660518 B Nejdek Orienteering
13:06:00 Dolejší Kateřina DOK0156 7205007 A OK Doksy
13:12:00 Pavlová Martina LTP0151 8662324 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:18:00 Rousová Lucie DKL0251 8667952 B KOB Kladno
13:24:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B Běhej Poděbrady
13:30:00 Linková Lucie JJN0254 8659384 B Team Jizerky

D21B 8.45 km, 220 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C USK Praha
10:15:00 Vyhnálková Barbora PGP9854 8656685 E SK Praga
10:21:00 Omová Michaela TUR8153 7205003 R OOB TJ Turnov
10:27:00 Kožinová Anna PGP9350 8005121 C SK Praga
10:33:00 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A KOB Tretra Praha
10:39:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8087800 C SK Praga
10:45:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
10:51:00 Štičková Anna SSU9651 8004049 E SK Severka Šumperk
10:57:00 Pangrácová Marie DKL9051 8028804 C KOB Kladno
11:03:00 Pavlíková Markéta DOK0053 7208096 R OK Doksy
11:09:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
11:15:00 Neradová Alena TUR8551 886283 C OOB TJ Turnov
11:21:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:27:00 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 A OK Kamenice
11:33:00 Svobodová Barbora JJN8950 8662281 C Team Jizerky
11:39:00 Králová Vanda BZP8750 8660507 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:45:00 Surkova Polina PGP0157 8014405 A SK Praga
11:51:00 Černá Ema ROU0451 8516925 A SKOB Roudnice nad Labem
11:57:00 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 E SK Praga
12:03:00 Rollier Monika PHK8051 8680379 C OK 99 Hradec Králové
12:09:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
12:15:00 Kudrnáčová Lucie HCE8850 8000244 C TJ Hostivice
12:21:00 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 C SNS Smržovka
12:27:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:33:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
12:39:00 Hájková Eliška KAM9851 8404001 C OK Kamenice
12:45:00 Pangrácová Anna DKL9150 8518315 C KOB Kladno
12:51:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
12:57:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka

D21C 6.34 km, 150 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:24:00 Karpíšková Kateřina LTP0450 342046 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:30:00 Syslová Edita PGP8853 52106 C SK Praga

D35B 5.37 km, 110 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Blažková Kristina DKP8251 8014545 C Oddíl OB Kotlářka
10:14:00 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C OB SK Zvole
10:17:00 Horáčková Kateřina VLI8150 8003620 C Slavia Liberec orienteering
10:20:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 2099503 C OB SK Zvole
10:23:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
10:26:00 Míková Šárka DKP8255 8022636 C Oddíl OB Kotlářka
10:29:00 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C Matfyz Praha
10:32:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
10:35:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C Matfyz Praha
10:38:00 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C Sportcentrum Jičín

D35C 3.91 km, 75 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:11:00 Čechová Jana FSP8353 8476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:17:00 Dobyášová Zuzana KAM8052 2039085 C OK Kamenice
13:23:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem

D40B 5.37 km, 110 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:47:00 Procházková Jana DKP8052 7205568 C Oddíl OB Kotlářka
10:50:00 Nejedlá Michaela ONO7850 0 C SKOB Ostrov
10:53:00 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C USK Praha
10:56:00 Ječmenová Věra ONO8050 7209469 C SKOB Ostrov
10:59:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C OK Dobříš
11:02:00 Urbánková Jana ONO7851 8013408 C SKOB Ostrov
11:05:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
11:08:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C OK Dobříš
11:11:00 Fibírová Zuzana FSP7555 515067 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:14:00 Vyhnálková Eva RIC7552 8660561 C OB Říčany
11:17:00 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C OK Doksy
11:20:00 Dítková Jitka SKV7752 8400082 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:23:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
11:26:00 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C OK Dobříš
11:29:00 Jakubská Jitka 0010003 2124803
11:32:00 Brandejsová Petra DKP7853 2125369 C Oddíl OB Kotlářka
11:35:00 Šimková Markéta LME7755 2045245 C SK Los Mělník
11:38:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB Tretra Praha
11:41:00 Heřmánková Pavla TUR7777 8680599 C OOB TJ Turnov
11:44:00 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C SK Praga
11:47:00 Forstereviczová Jana DOR7653 2082934 C OK Dobříš
11:50:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
11:53:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:56:00 Havlová Eva KNC7851 224869 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:59:00 Kuželová Michaela FSP7851 211539 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:02:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
12:05:00 Skripniková Kateřina FSP8051 8028838 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:08:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C OK Dobříš
12:11:00 Stará Vendula FSP8150 2129205 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:14:00 Kučerová Berenika DCE8050 2102812 C KOB Dobřichovice
12:17:00 Turková Martina SKV7852 2118940 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:20:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
12:23:00 Šťovíčková Dagmar DVP7650 2214526 C DVP ORIENTATION
12:26:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C TJ Stadion Nový Bor
12:29:00 Bartoňová Terezie FSP7550 2092410 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

D45B 4.31 km, 100 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Pechová Iva LPM6151 8014556 C OK Lokomotiva Plzeň
10:13:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:16:00 Krátká Marta ROU7553 2181949 C SKOB Roudnice nad Labem
10:19:00 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C OK Dobříš
10:22:00 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:25:00 Štěpová Dana PGP7456 2099486 C SK Praga
10:28:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C OK Jiskra Nový Bor
10:31:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C USK Praha
10:34:00 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C Slavia Liberec orienteering
10:37:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:40:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
10:43:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C OB Říčany
10:46:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
10:49:00 Tomandlová Radka 0120002 2099521
10:52:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
10:55:00 Tučková Monika BOR7650 7913579 C OK Jiskra Nový Bor
10:58:00 Vítečková Kateřina DKP7251 446360 C Oddíl OB Kotlářka
11:01:00 Tichovská Hana PGP6652 51676 C SK Praga
11:04:00 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C Slavia Liberec orienteering
11:07:00 Horáková Lenka VSP7255 8680324 C USK Praha
11:10:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8160178 C OK Jiskra Nový Bor
11:13:00 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga

D45C 3.21 km, 65 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Řeháková Jana DVP7351 1000451 C DVP ORIENTATION
10:14:00 Houžvičková Karolína TUR7254 8680576 C OOB TJ Turnov
10:20:00 Balejová Veronika KAM7253 2115760 C OK Kamenice
10:26:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C SK Praga
10:32:00 Horáková Dana 0100001 2000547
10:38:00 Šunková Karolína LOU7550 2143334 C SK Moravan Louňovice
10:44:00 Černá Jana TAP7250 2102563 C KOB Tretra Praha
10:50:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 C OK Dobříš
10:56:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
11:02:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 C OK Dobříš
11:08:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
11:14:00 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C LOK-o Liberec
11:20:00 Ševčíková Olga ONO7650 2103709 C SKOB Ostrov
11:26:00 Hradilová Katarína HCE7350 49153 C TJ Hostivice
11:32:00 Richterová Ilona TAP6953 2029220 C KOB Tretra Praha

D50B 4.31 km, 100 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Hlavatá Pavla DKP7050 8014441 C Oddíl OB Kotlářka
11:25:00 Linková Iva TUV6850 8061486 C SOK TJ Turnov
11:28:00 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
11:31:00 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
11:34:00 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C SK Praga
11:37:00 Himmelová Marie KAM6952 51681 C OK Kamenice
11:40:00 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:43:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:46:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
11:49:00 Hrubá Veronika 0040001 2080907
11:52:00 Benešová Jaroslava DKL7050 8667528 C KOB Kladno
11:55:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C Matfyz Praha
11:58:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
12:01:00 Rýdlová Magda JJN6850 8662737 C Team Jizerky
12:04:00 Žandová Marie SKV6551 236486 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:07:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
12:10:00 Zuzánková Růžena TJN6051 8659401 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:13:00 Čiháková Lenka KNC6750 8667527 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:16:00 Fürstová Katka LLI6950 8659388 C LOK-o Liberec
12:19:00 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
12:22:00 Hanáková Marta KRL7151 8075700 C Kometa Kralovice
12:25:00 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C MLOK Mariánské Lázně
12:28:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:31:00 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C Team Jizerky

D55B 3.91 km, 75 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
10:17:00 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:23:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
10:29:00 Komersová Jana KNC6550 8226399 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:35:00 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C OK Dobříš
10:41:00 Ježková Regina PGP6352 8005133 C SK Praga
10:47:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
10:53:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
10:59:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
11:05:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
11:11:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
11:17:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice
11:23:00 Hrabánková Ilona PGP6250 8013881 C SK Praga
11:29:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C OK Kamenice
11:35:00 Slezáčková Věra KAS6550 8033243 C KOB Kamenický Šenov

D60B 3.91 km, 75 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:53:00 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C Oddíl OB Kotlářka
11:59:00 Soukupová Michaela VSP5850 2134274 C USK Praha
12:05:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:11:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
12:17:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:23:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:29:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
12:35:00 Bochenková Jana DOR6150 232174 C OK Dobříš
12:41:00 Dudová Hana DKP5752 51756 C Oddíl OB Kotlářka
12:47:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
12:53:00 Havlíčková Jindřiška KNC6150 8662276 C Sokol Kostelec n. Č. l.

D65B 3.21 km, 65 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:50:00 Lusková Olga CHA5650 8170 C OK Chrastava
11:56:00 Kubátová Lenka SKV5551 237549 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:02:00 Šumberová Zuzana VLI5351 9201066 C Slavia Liberec orienteering
12:08:00 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C OK Sparta Praha
12:14:00 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C OK Chrastava
12:20:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
12:26:00 Horová Magda VSP5450 7009782 C USK Praha
12:32:00 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:38:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov
12:44:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha

D70B 3.21 km, 65 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:02:00 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C Slavia Liberec orienteering
13:08:00 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C OK Chrastava
13:14:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
13:20:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha

D75B 2.70 km, 60 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:18:00 Haňkovská Jana PGP4050 8200025 C SK Praga
10:24:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha

H10F 2.70 km, 30 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hýbl Orlík VIP1400 51628 C SK VIPrahlo
10:00:00 Jakubský Filip 0010001 2120646
10:00:00 Matějovský Vojtěch DKP1209 2771503 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
10:00:00 Rollier Alexei 0250001 2003281
10:00:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Šťovíček Filip DKP1207 428204 C Oddíl OB Kotlářka

H10C 2.68 km, 20 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:46:00 Šunka Hubert LOU1200 2143387 C SK Moravan Louňovice
10:49:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 2087720 C SKOB Slaný
10:52:00 Balga Filip DKP1104 8516913 C Oddíl OB Kotlářka
10:55:00 Kunst Miroslav SLA1101 425546 C SKOB Slaný
10:58:00 Etrych Matěj DOR1104 2135176 C OK Dobříš
11:01:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C TJ Stadion Nový Bor
11:04:00 Etrych Tobiáš DOR1103 2148206 C OK Dobříš
11:07:00 Horáček Jáchym VLI1111 8003621 C Slavia Liberec orienteering
11:10:00 Lukavský Vít DKL1101 2127553 C KOB Kladno
11:13:00 Míka Luboš DKP1101 8017720 C Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 Chudoba Jiří DKL1102 200552 C KOB Kladno
11:19:00 Sláma Marek KAM1201 2116462 C OK Kamenice
11:22:00 Jakubský Pavel 0010002 2120625
11:25:00 Benda Daniel PGP1100 7207866 C SK Praga
11:28:00 Kašpar Adam DOR1101 2131198 C OK Dobříš
11:31:00 Bartoň Theodor FSP1100 2029180 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H12C 3.58 km, 30 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Machar Dan DKP1002 8080823 C Oddíl OB Kotlářka
12:05:00 Hradil Michal HCE0900 1417257 C TJ Hostivice
12:08:00 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B OOB TJ Turnov
12:11:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
12:14:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 B KOB Kladno
12:17:00 Svítil Martin PGP0903 8005120 C SK Praga
12:20:00 Etrych Jonáš DOR0907 2133884 B OK Dobříš
12:23:00 Švarc František DKP0911 981832 C Oddíl OB Kotlářka
12:26:00 Cichra Patrik TAP0903 8007172 C KOB Tretra Praha
12:29:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C SKOB Roudnice nad Labem
12:32:00 Kučera Tomáš TAP0907 8022663 C KOB Tretra Praha
12:35:00 Fibír Jakub FSP0900 2081385 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:38:00 Jiras František DOR0900 2080953 C OK Dobříš
12:41:00 Lamač Vítek BOR1100 8421841 C OK Jiskra Nový Bor
12:44:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 B KOB Kladno
12:47:00 Rejšek Čeněk KAM1002 2135200 C OK Kamenice
12:50:00 Koma Lukáš DOR0903 2104702 C OK Dobříš
12:53:00 Šťovíček Jan DKP1012 428233 C Oddíl OB Kotlářka
12:56:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 B USK Praha
12:59:00 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B TJ Jiskra Hořice
13:02:00 Čeněk Matyáš TAP1004 2148117 C KOB Tretra Praha
13:05:00 Forst Albert MFP0901 303939 C Matfyz Praha
13:08:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 C OK Kamenice
13:11:00 Elleder Jan TAP1010 8014503 C KOB Tretra Praha

H14B 5.98 km, 110 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B OK Jiskra Nový Bor
10:33:00 Tučný Kryštof PGP0804 2801414 C SK Praga
10:36:00 Dolák Jakub DKP0707 2148146 C Oddíl OB Kotlářka
10:39:00 Zyma Petr PGP0807 2113491 C SK Praga
10:42:00 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 B Oddíl OB Kotlářka
10:45:00 Neubauer René ZVO0704 2019229 C OB SK Zvole
10:48:00 Kule Oliver ONO0701 8648612 B SKOB Ostrov
10:51:00 Turek Jakub SKV0801 7791777 B TJ Slovan Karlovy Vary
10:54:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 A SKOB Ostrov
10:57:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B Slavia Liberec orienteering
11:00:00 Beran František SLA0700 2129245 B SKOB Slaný
11:03:00 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
11:06:00 Procházka Vít DKP0711 1425329 C Oddíl OB Kotlářka
11:09:00 Klimeš Vincent FSP0808 2029197 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:12:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:15:00 Černý Vojtěch DKP0712 0 B Oddíl OB Kotlářka
11:18:00 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A USK Praha
11:21:00 Stehlík Jakub LPM0700 8013478 A OK Lokomotiva Plzeň
11:24:00 Zápotocký Jiří SLA0800 8648622 B SKOB Slaný
11:27:00 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B OK Jiskra Nový Bor
11:33:00 Kosák Eliáš PGP0704 2800310 C SK Praga
11:36:00 Řehoř Hynek JJN0700 2053559 C Team Jizerky
11:39:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B Oddíl OB Kotlářka
11:42:00 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
11:45:00 Havlík Patrik DKP0819 2420008 C Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 Svítil Patrik PGP0706 8670812 C SK Praga
11:51:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 B USK Praha
11:54:00 Nožička Jan JJN0800 8636193 B Team Jizerky
11:57:00 Kolář David ZVO0805 8109393 B OB SK Zvole
12:00:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
12:03:00 Jiras Antonín DOR0701 8116815 A OK Dobříš
12:06:00 Skripnik Matouš FSP0800 8028833 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:09:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B OK Dobříš
12:12:00 Weiss Hugo DKP0725 2260360 C Oddíl OB Kotlářka
12:15:00 Hyxa Jan VLI0702 8022656 B Slavia Liberec orienteering
12:18:00 Engel Adam DKP0910 2141934 B Oddíl OB Kotlářka
12:21:00 Pávek Štěpán NEK0700 8660516 B Nejdek Orienteering
12:24:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 B Oddíl OB Kotlářka
12:27:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B USK Praha
12:30:00 Maroušek Dominik DKP0716 2129223 B Oddíl OB Kotlářka
12:33:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B OK Jiskra Nový Bor
12:36:00 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B SK Praga
12:39:00 Lesák Marek TJN0811 8482115 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:42:00 Lorenc Václav DOR0702 2044885 A OK Dobříš
12:45:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 B Oddíl OB Kotlářka
12:48:00 Beneš Filip VLI0708 8033275 B Slavia Liberec orienteering
12:51:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 B OK Dobříš
12:54:00 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 A OOB TJ Turnov
12:57:00 Vrba Matyáš FSP0706 8116787 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:00:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B Oddíl OB Kotlářka

H16B 7.86 km, 140 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 Kopecký Matyáš DKP0613 2419918 B Oddíl OB Kotlářka
11:23:00 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 A TJ Lokomotiva Beroun
11:26:00 Meduna Filip ONO0603 8028820 A SKOB Ostrov
11:29:00 Jiras Jan DOR0505 8116782 B OK Dobříš
11:32:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B SKOB Ostrov
11:35:00 Kropáč Filip KRL0503 8075702 C Kometa Kralovice
11:38:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B KOB Tretra Praha
11:41:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:44:00 Václavík Martin SLA0601 8109398 B SKOB Slaný
11:47:00 Sork Dominik TAP0504 8149881 B KOB Tretra Praha
11:50:00 Březina Karel CHA0605 8518330 B OK Chrastava
11:53:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B OOB TJ Turnov
11:56:00 Horák Martin VSP0601 8680298 B USK Praha
11:59:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
12:02:00 Perkner Vít ZVO0603 2099526 B OB SK Zvole
12:05:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
12:08:00 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B KOB Kladno
12:11:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A OB SK Zvole
12:14:00 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A OK Doksy
12:17:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 B Oddíl OB Kotlářka
12:20:00 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B KOB Baník Sokolov
12:23:00 Červinka Lukáš FSP0603 2078487 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:26:00 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 B OOB TJ Turnov
12:29:00 Klepetko Adam FSP0601 2029189 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:32:00 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B SK Praga
12:35:00 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A USK Praha
12:38:00 Pivec Jan MLA0503 8033228 B MLOK Mariánské Lázně
12:41:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:44:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:47:00 Habán Oliver JJN0602 8655464 A Team Jizerky
12:50:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 A SKOB Roudnice nad Labem
12:53:00 Mairich Filip JJN0600 8662716 A Team Jizerky
12:56:00 Hoetzel Hugo TUR0505 8680581 A OOB TJ Turnov
12:59:00 Kubát Matyáš RIC0601 8012037 B OB Říčany
13:02:00 Meier David VSP0606 8004347 B USK Praha
13:05:00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 C OK Jiskra Nový Bor
13:08:00 Vyhnis Šimon TAP0613 2039206 C KOB Tretra Praha
13:11:00 Hruška Marek DOR0604 8014485 C OK Dobříš
13:14:00 Černý Matouš TAP0501 8014512 B KOB Tretra Praha
13:17:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice

H18B 9.61 km, 225 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:28:00 Kozák Jakub ROU0401 2031368 C SKOB Roudnice nad Labem
11:34:00 Hnízdil Matěj KAS0301 8116704 B KOB Kamenický Šenov
11:40:00 Donda Jiří ONO0403 8631582 A SKOB Ostrov
11:46:00 Černý Antonín TAP0402 8116720 B KOB Tretra Praha
11:52:00 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
11:58:00 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
12:04:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B USK Praha
12:10:00 Snížek Ondřej DOR0406 8116788 B OK Dobříš
12:16:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha
12:22:00 Vitebský Lukáš JJN0302 8662688 A Team Jizerky
12:28:00 Kužel Jan FSP0400 515098 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:34:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B MLOK Mariánské Lázně
12:40:00 Tůma Šimon TAP0400 8662289 B KOB Tretra Praha
12:46:00 Vejražka David KPY0401 2801247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:52:00 Mellan Jonáš TUR0308 8008292 B OOB TJ Turnov
12:58:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
13:04:00 Řehoř Vojta JJN0303 8662740 B Team Jizerky
13:10:00 Snížek Martin DOR0405 8116738 A OK Dobříš
13:16:00 Bejvl Marek LME0400 8061505 A SK Los Mělník
13:22:00 Janoušek Slávek BOR0400 1204999 B OK Jiskra Nový Bor
13:28:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B SK Praga

H20B 10.68 km, 245 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:49:00 Siegl Matyáš PGP0104 8666867 B SK Praga
12:52:00 Riby Thomas LTP0202 8662326 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:55:00 Buk Ondřej ROU0102 8662366 B SKOB Roudnice nad Labem
12:58:00 Klement David DKP0110 8080816 B Oddíl OB Kotlářka
13:01:00 Bradáč David LLI0203 2032132 B LOK-o Liberec
13:04:00 Růta Matyáš JJN0102 8659386 B Team Jizerky
13:07:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
13:10:00 Kováč František MLA0201 8656612 B MLOK Mariánské Lázně

H21B 13.87 km, 305 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
10:07:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C OK Roztoky
10:13:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
10:19:00 Přikryl Petr PBM6708 8351967 C TJ Spartak 1. brněnská
10:25:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:31:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
10:37:00 Němec David LPM0504 8648544 A OK Lokomotiva Plzeň
10:43:00 Fibír Tomáš FSP7901 8014524 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:49:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
10:55:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
11:01:00 Matějů Luboš PGP7601 8662333 C SK Praga
11:07:00 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 A Team Jizerky
11:13:00 Fürst Matouš DOK9602 8651739 R OK Doksy
11:19:00 Novák Přemysl DKP0107 8656538 A Oddíl OB Kotlářka
11:25:00 Novák Daniel DOK8700 8656618 C OK Doksy
11:31:00 Michek David TJN9802 8655371 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:37:00 Kubánek Adam DKL8500 2104586 C KOB Kladno
11:43:00 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R OOB TJ Turnov
11:49:00 Spilka Marek DKL8300 8003633 C KOB Kladno
11:55:00 Habán Ivo VLI7707 8660474 C Slavia Liberec orienteering
12:01:00 Najman Jaroslav BOR7909 1601939 C OK Jiskra Nový Bor
12:07:00 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
12:13:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
12:19:00 Schulhof Jan TUR8900 8660452 R OOB TJ Turnov
12:25:00 Šmaus Antonín JJN0001 8680333 C Team Jizerky
12:31:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
12:37:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
12:43:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka

H21C 10.68 km, 245 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:19:00 Kabát Jan PGP6901 8636797 C SK Praga
13:22:00 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C LOK-o Liberec
13:25:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
13:28:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C OOB SK Zbraslav
13:31:00 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
13:34:00 Nerad Jaroslav LIT9001 8108 C KOB Litvínov

H35B 10.16 km, 215 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:34:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
11:37:00 Gregor Martin DKP7705 8014551 C Oddíl OB Kotlářka
11:40:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C SKOB Roudnice nad Labem
11:43:00 Kužel Tomáš FSP7610 1000505 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:46:00 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C SKOB Ostrov
11:49:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
11:52:00 Kovář Jindřich MAS6800 8667511 C OOB Aš
11:55:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
11:58:00 Skripnik Ondřej FSP7502 8028842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:01:00 Macek Jiří LIT8401 8107 C KOB Litvínov
12:04:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha
12:07:00 Klíma Kamil DKL8201 8667960 C KOB Kladno
12:10:00 Kurz Matouš PGP8606 8482113 C SK Praga
12:13:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C KOB Litvínov
12:16:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C OK Jiskra Nový Bor
12:19:00 Flašar Jan PGP8610 8008610 R SK Praga

H35C 6.87 km, 190 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:36:00 Havel Josef KNC7800 420401 C Sokol Kostelec n. Č. l.

H40B 10.16 km, 215 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:28:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C KOB Litvínov
12:31:00 Kolář David LOU7700 2143398 C SK Moravan Louňovice
12:34:00 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C SKOB Ostrov
12:37:00 Čech Jan FSP7900 8660502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:40:00 Dvořáček Dan MFP7903 8629750 C Matfyz Praha
12:43:00 Starý Jan FSP7800 1450166 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:46:00 Heller Jiří ROU7708 331503 C SKOB Roudnice nad Labem
12:49:00 Maroušek Jan DKP7402 8667501 C Oddíl OB Kotlářka
12:52:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
12:55:00 Turek Jan SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:58:00 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C Slavia Liberec orienteering
13:01:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
13:04:00 Šťovíček Jan DVP7703 981810 C DVP ORIENTATION
13:07:00 Pilát Miroslav DKL7900 8011573 C KOB Kladno
13:10:00 Jakubský Ondřej 0010004 7701
13:13:00 Lukavský Jiří DKL7800 8660907 C KOB Kladno
13:16:00 Stehlík Petr LPM7903 8515517 C OK Lokomotiva Plzeň
13:19:00 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C Nejdek Orienteering
13:22:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 1470170 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:25:00 Jedlička Michal DKL8000 8226368 C KOB Kladno

H45B 7.04 km, 160 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hýbl Lukáš PGP7504 7210112 C SK Praga
10:03:00 Ševčík Petr ONO7200 8662290 C SKOB Ostrov
10:06:00 Balga Jiří DKP7302 2134331 C Oddíl OB Kotlářka
10:09:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C SKOB Ostrov
10:12:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C SKOB Roudnice nad Labem
10:15:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 C SK Moravan Louňovice
10:18:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C SKOB Roudnice nad Labem
10:21:00 Leinweber Ctirad FSP7401 51854 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:24:00 Novotný Tomáš TUR7405 416120 C OOB TJ Turnov
10:27:00 Šindelka Antonín DLP7200 8004051 C OOB TJ Dukla Praha
10:30:00 Koudelka Tomáš BOR7513 8224477 C OK Jiskra Nový Bor
10:33:00 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C OK Kamenice
10:36:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:39:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
10:42:00 Řehořek Jan 0220001 2146031
10:45:00 Tomandl Jan 0120001 2090861
10:48:00 Dítko Jan SKV7301 8109364 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:51:00 Karvánek Petr BOR6600 8513 C OK Jiskra Nový Bor
10:54:00 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C LOK-o Liberec
10:57:00 Dostál Tomáš DLP7400 2131186 C OOB TJ Dukla Praha
11:00:00 Tichovský Martin PGP6100 51682 C SK Praga
11:03:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C Sportcentrum Jičín
11:06:00 Štrait Martin VSP7602 410393 C USK Praha
11:09:00 Bureš Michal VLI7601 8014539 C Slavia Liberec orienteering
11:12:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
11:15:00 Svoboda Miroslav FSP7402 2090846 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:18:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
11:21:00 Rod Jan VSP7423 2088220 C USK Praha
11:24:00 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C TJ Lokomotiva Beroun
11:27:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
11:30:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
11:33:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C OB Říčany
11:36:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:39:00 Illner Jakub DKP6601 8303052 C Oddíl OB Kotlářka
11:42:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice
11:45:00 Etrych Tomáš DOR7300 8044386 C OK Dobříš
11:48:00 Milota Jan KAM7200 682629 C OK Kamenice
11:51:00 Víteček Jan DKP7201 8720322 C Oddíl OB Kotlářka
11:54:00 Černý Daniel TAP7200 2103742 C KOB Tretra Praha
11:57:00 Komín David PGP7405 8116739 C SK Praga
12:00:00 Jandera Tomáš SOB7300 8662373 C SOBSA
12:03:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga

H45C 4.75 km, 110 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Klepetko David 0270001 2129229
10:14:00 Štembera Jan TJN7513 8655375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:20:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
10:26:00 Foršt Jakub DOR7501 236022 C OK Dobříš

H50B 7.04 km, 160 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:12:00 Urbánek Lumír ONO6701 8013394 C SKOB Ostrov
12:15:00 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C OK Jiskra Nový Bor
12:18:00 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
12:21:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C OK Jiskra Nový Bor
12:24:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:27:00 Zaydlar Michal JLI7100 301631 C OB Jizerky
12:30:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C OK Dobříš
12:33:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
12:36:00 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:39:00 Kropáč Jiří KRL6702 8075687 C Kometa Kralovice
12:42:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
12:45:00 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C OB Kašperské Hory
12:48:00 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:51:00 Beránek Petr BOR6701 8402 C OK Jiskra Nový Bor
12:54:00 Zuzánek Zdeněk TJN5901 8008281 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:57:00 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C SK Praga
13:00:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
13:03:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
13:06:00 Rýdl Jiří JJN7000 8662707 C Team Jizerky
13:09:00 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:12:00 Maleček Vít PGP6801 8226422 C SK Praga
13:15:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C OK Doksy
13:18:00 Janas Petr PGP7106 8151151 C SK Praga
13:21:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:24:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
13:27:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:30:00 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C KOB Kladno
13:33:00 Bartoň Jan FSP7000 7204999 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H55B 5.77 km, 135 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
10:19:00 Novák Ivo OKP6200 8014533 C SK OK 24 Praha
10:25:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
10:31:00 Němeček Jan VSP6201 8028885 C USK Praha
10:37:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
10:43:00 Hurta Vladimír PGP6305 8670816 C SK Praga
10:49:00 Semík Jan VSP6507 8109425 C USK Praha
10:55:00 Beneš Jan DKL6600 8116714 C KOB Kladno
11:01:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
11:07:00 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
11:13:00 Hartman Aleš VSP6506 51620 C USK Praha
11:19:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
11:25:00 Pilař Karel MAS5501 8667502 C OOB Aš
11:31:00 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor

H60B 5.77 km, 135 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:49:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C TJ Hostivice
11:55:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
12:01:00 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C OK Jiskra Nový Bor
12:07:00 Pasnichenko Viktor PGP6004 8116705 C SK Praga
12:13:00 Mertlík Jiří VRL6102 2134279 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:19:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
12:25:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
12:31:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
12:37:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
12:43:00 Sucharda Jiří BOR5802 8160183 C OK Jiskra Nový Bor
12:49:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
12:55:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
13:01:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
13:07:00 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
13:13:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C OB SK Zvole
13:19:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
13:25:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha

H65B 4.52 km, 75 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C OK Chrastava
10:16:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C KOB Kladno
10:22:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
10:28:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
10:34:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
10:40:00 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering
10:46:00 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:52:00 John Vladimír DLP5500 8185555 C OOB TJ Dukla Praha
10:58:00 Soukup Václav VSP5600 232045 C USK Praha
11:04:00 Hájek Jan MAS5401 8648556 C OOB Aš
11:10:00 Chotětický Václav DKL5202 7886 C KOB Kladno
11:16:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C OK Chrastava
11:22:00 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C OK Sparta Praha
11:28:00 Kubát Jaroslav SKV5203 51137 C TJ Slovan Karlovy Vary

H70B 4.52 km, 75 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:46:00 Lusk Karel CHA5002 8160 C OK Chrastava
11:52:00 Provazník Jiří TUR5102 1511127 C OOB TJ Turnov
11:58:00 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C SK Praga
12:04:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
12:10:00 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C USK Praha
12:16:00 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C OK Chrastava
12:22:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
12:28:00 Uher Petr VSP5001 8666868 C USK Praha
12:34:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
12:40:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C TJ Lokomotiva Chomutov
12:46:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C SK GORDIC Praha Kačerov
12:52:00 Rančák Josef BOR5004 8719003 C OK Jiskra Nový Bor
12:58:00 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C SK Praga
13:04:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha

H75B 3.63 km, 65 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Mudr Stanislav DCE4400 232101 C KOB Dobřichovice
10:10:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:16:00 Paul Josef DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice
10:22:00 Novotný Jiří DKL4601 51621 C KOB Kladno
10:28:00 Novotný František PUL4200 7210063 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
10:34:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:40:00 Šplíchal Jura 0170001 2087699
10:46:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
10:52:00 Nosál Stanislav LBE4600 8022665 C TJ Lokomotiva Beroun

H80B 3.63 km, 65 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Frey Jaromír ONO4100 8656637 C SKOB Ostrov
11:16:00 Rychlý Rudolf MKP4100 2260138 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:22:00 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C OK Jiskra Nový Bor

HDR 2.70 km, 30 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
10:00:00 Beneš Tadeáš FSP1105 2090846 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Beneš Lukáš FSP1500 2092396 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Franz Vojta 0060001 2771345
10:00:00 Hartl Dominik 0190001 51356
10:00:00 Hartl Jakub ODV1400 52119 C TJ Aero Odolena Voda
10:00:00 Hýblová Beáta 0030001 7211289
10:00:00 Kameník Zachar Daniel BOR1400 4402 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Kosák Damián 0210001 2103760
10:00:00 Kučerková Adéla STB1450 682506 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Lejsek Mikulas 0070001 51675
10:00:00 Mikulová Laura ZVO1450 2127539 C OB SK Zvole
10:00:00 Najman Jiří SLA8004 8804 C SKOB Slaný
10:00:00 Nosek Jakub FSP1003 2092388 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Patka Jonáš BOR1600 8304114 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Pokorná Nela PGP0552 682654 C SK Praga
10:00:00 Rakovec Pavel SCP1501 1700085 C OK Sparta Praha
10:00:00 Rollier Eva 0250002 515494
10:00:00 Schulhof Matěj TUR2020 8100 C OOB TJ Turnov
10:00:00 Semík Jakub VSP0000 446363 C USK Praha
10:00:00 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 Svítilová Veronika PGP1550 2131197 C SK Praga
10:00:00 Tomeš Maxmilián SJC1400 8141006 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 Čech Jan FSP1401 416195 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Šťovíček David DVP1601 0 C DVP ORIENTATION

T6 6.75 km, 115 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Bouda Petr 0200001 7300555
10:00:00 Franz Jakub 0060002 2771355
10:00:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C OK Dobříš
10:00:00 Hančl Martin ROU7601 2085606 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 Hnízdil Jan KAS7100 8517454 C KOB Kamenický Šenov
10:00:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
10:00:00 Kolář Jan ZVO7901 8667541 C OB SK Zvole
10:00:00 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C SNS Smržovka
10:00:00 Lác Jan Ladislav DOR0103 7205018 C OK Dobříš
10:00:00 Macholdová Iva SMR7452 8022350 SNS Smržovka
10:00:00 Malá Martina 0020002 2148228
10:00:00 Obuškevič Jan SMR7000 8033204 C SNS Smržovka
10:00:00 Srb Martin 0260002 361908
10:00:00 Srbová Libuše 0260001 361982
10:00:00 Svítil Petr PGP7810 1450170 C SK Praga
10:00:00 Tučný Jan 0020001 2131195
10:00:00 Vojtěchovský Martin 0090001 301024