Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
11.09.2021
Místo konání:
Koblov
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Mapa:
Bažantnice, 1:15000, E=5 m; Bažantnice východ, 1:10000, E=5 m
Ředitel závodu:
Juřeník Josef - R2
Hlavní rozhodčí:
Vavřík René - R2
Stavitel tratí:
Svěchota Milan - R1
JURY:
Krejčíková Monika, Hadač Miroslav, Otrusina Jiří
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65C     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H70B     H70C     H75B     H80B     HDR     P4     P7    

D10N 2.60 km, 20 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:19:00 Jurckova Sofie SIT1251 8655447 C OK SILESIA
12:21:00 Hubikova Nela 0120004 0 MOV-Neregistrovaní
12:23:00 Letalova Jana SFM1450 49449 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:25:00 Horalkova Gabriela MOV1150 436421 C SKOB Ostrava

D10C 2.80 km, 35 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:13:00 Stepankova Adela KVS1250 8660374 C SKOB Kobra Vsetín
12:15:00 Hruba Eliska AOV1050 361955 C OOB TJ Baník Ostrava
12:17:00 Broschova Alzbeta RBK1151 8140939 C SK Radioklub Blansko
12:19:00 Slamova Emilie Inka LCE1253 416062 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:21:00 Urbanczykova Nela TRI1150 307455 C TJ TŽ Třinec
12:23:00 Havlikova Michaela 0060002 2039191 Havlíková
12:25:00 Skupienova Eliska SIT1151 8655467 C OK SILESIA
12:27:00 Klose Katerina SFM1251 2127595 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:29:00 Kubickova Magdalena UOL1150 2113056 C SOB Olomouc
12:31:00 Letalova Eva SFM1250 49488 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:33:00 Buresova Sofie BFM1153 428283 C SKOB Frýdek - Místek

D12C 4.20 km, 25 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Stepankova Anna KVS0952 8670781 B SKOB Kobra Vsetín
12:04:00 Mudrakova Natalie TBM0953 8149878 C KOS TJ Tesla Brno
12:06:00 Buresova Eliska BFM0955 8035525 C SKOB Frýdek - Místek
12:08:00 Vlckova Marketa VIC0951 8482070 B OB Vizovice
12:10:00 Maslanova Ema TZL0955 8150409 B SKOB Zlín
12:12:00 Hyblova Eliska JPV0952 2127853 B Oddíl OS SK Prostějov
12:14:00 Kundratova Eva TZL0950 7209279 B SKOB Zlín
12:16:00 Slamova Julie LCE1051 2116500 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:18:00 Kopecka Tereza UOL1050 8013869 C SOB Olomouc
12:20:00 Walaska Klara TRI0950 2102570 C TJ TŽ Třinec
12:22:00 Borunska Alzbeta AOP0950 8648592 C Orientační Běh Opava
12:24:00 Kolarikova Erika SKM0951 8680289 C KOB Směr Kroměříž
12:26:00 Markova Tatiana VIC1060 9200992 C OB Vizovice
12:28:00 Pechlatova Klara MOV0956 2027246 C SKOB Ostrava
12:30:00 Finstrlova Denisa ZBM0951 2061853 C SK Žabovřesky Brno
12:32:00 Ruzickova Zofie TZL0953 8597 C SKOB Zlín
12:34:00 Jordanova Nelly KSU1050 2108906 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:36:00 Juracakova Judita BFM1053 2129250 C SKOB Frýdek - Místek
12:38:00 Kubickova Lucie VIC0952 425438 B OB Vizovice
12:40:00 Luterova Laura PLU1051 2044897 C TJ SOKOL Plumlov
12:42:00 Mysakova Olga SKM1050 0 C KOB Směr Kroměříž
12:44:00 Kawulokova Tereza SIT0951 8003651 B OK SILESIA
12:46:00 Reznickova Klara TZL0959 8411 B SKOB Zlín
12:48:00 Jagrova Zuzana RBK1051 8013953 C SK Radioklub Blansko
12:50:00 Machova Barbora BFM0952 428271 C SKOB Frýdek - Místek
12:52:00 Janikova Klara ZBM1057 8011043 C SK Žabovřesky Brno
12:54:00 Hecova Kristyna TZL0957 2134311 C SKOB Zlín
12:56:00 Chudikova Magdalena BFM1051 2087504 C SKOB Frýdek - Místek
12:58:00 Klimesova Hana TZL0956 2121121 C SKOB Zlín

D14B 5.20 km, 50 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:07:00 Cetlova Karolina AOP0752 2091596 B Orientační Běh Opava
12:11:00 Sedlackova Klara LCE0854 218971 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:15:00 Rotkova Veronika ZBM0854 2103674 B SK Žabovřesky Brno
12:19:00 Rychla Karolina AOP0757 8654916 A Orientační Běh Opava
12:23:00 Finstrlova Kristyna ZBM0752 8660429 A SK Žabovřesky Brno
12:27:00 Karafiatova Eliska ABM0752 8113512 B KOB ALFA Brno
12:31:00 Hubackova Sabina LCE0851 8482100 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:35:00 Markova Eva ZBM0954 8517355 B SK Žabovřesky Brno
12:39:00 Hrbackova Michaela LCE0751 8680292 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:43:00 Spanhelova Jana VIC0888 8660381 C OB Vizovice
12:47:00 Ptackova Julie TBM0980 8077877 B KOS TJ Tesla Brno
12:51:00 Reichlova Pavla KSU0888 8670787 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:55:00 Stetinska Tereza MOV0751 8670475 A SKOB Ostrava
12:59:00 Kubanova Tereza TBM0756 8007275 B KOS TJ Tesla Brno
13:03:00 Otrubova Karolina PLU0888 8061460 B TJ SOKOL Plumlov
13:07:00 Dobrovolna Anna TBM0758 8120028 B KOS TJ Tesla Brno
13:11:00 Markova Michaela VIC0850 2001970 C OB Vizovice
13:15:00 Fiserova Marketa TZL0851 8680330 B SKOB Zlín
13:19:00 Horka Katerina TBM0856 8006750 B KOS TJ Tesla Brno
13:23:00 Byrtusova Klara SIT0851 8667954 B OK SILESIA
13:27:00 Stryckova Barbora ADA0852 8660375 A OOB Spartak Adamov
13:31:00 Pinkavova Eliska JPV0850 8113502 B Oddíl OS SK Prostějov
13:35:00 Matouskova Johana STE0751 8022633 B SK SKI-OB Šternberk
13:39:00 Entova Katerina TZL0751 8100137 B SKOB Zlín
13:43:00 Pachmannova Iva AOP0852 8013944 B Orientační Běh Opava
13:47:00 Fedrova Anezka RBK0853 1413719 B SK Radioklub Blansko
13:51:00 Mala Karolina VRB0777 2067388 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:55:00 Jagrova Aneta RBK0951 8516957 B SK Radioklub Blansko
13:59:00 Kovalcikova Alena AOP0751 8004292 B Orientační Běh Opava
14:03:00 Kocova Klara ZBM0850 8660445 B SK Žabovřesky Brno
14:07:00 Halova Katerina VIC0860 425435 C OB Vizovice
14:11:00 Cechova Johana TBM0888 8180908 B KOS TJ Tesla Brno
14:15:00 Paulickova Tereza UOL0750 8226374 A SOB Olomouc
14:19:00 Janikova Anna ZBM0862 8648635 B SK Žabovřesky Brno

D14C 5.00 km, 10 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:40:00 Kloslova Sofie AOP0854 7201830 C Orientační Běh Opava
12:43:00 Kovalcikova Nela TZL0757 887934 C SKOB Zlín
12:49:00 Burdova Hana STE0852 2112745 C SK SKI-OB Šternberk
12:52:00 Czernekova Adela TRI0854 49365 C TJ TŽ Třinec

D16B 5.70 km, 10 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:04:00 Fuchsova Ema TBM0653 8667974 B KOS TJ Tesla Brno
12:09:00 Pavlova Eliska MOV0650 8670472 B SKOB Ostrava
12:14:00 Kopecka Nela UOL0650 8013868 B SOB Olomouc
12:19:00 Strykova Karolina KSU0656 2058482 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:24:00 Burdova Helena STE0653 8516424 B SK SKI-OB Šternberk
12:29:00 Cudkova Kristyna MOV0654 8670474 B SKOB Ostrava
12:34:00 Dittrichova Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
12:39:00 Rosikova Ruzena Eliska VIC0650 2103241 B OB Vizovice
12:44:00 Dracova Barbora UOL0652 8226373 B SOB Olomouc
12:49:00 Kusakova Valentyna TZL0651 8680314 A SKOB Zlín
12:54:00 Gallo Natalie AOP0652 8648623 A Orientační Běh Opava
12:59:00 Tomanova Eliska ZBM0658 8116744 B SK Žabovřesky Brno
13:04:00 Venusova Anna STE0554 2148071 B SK SKI-OB Šternberk
13:09:00 Matouskova Jana MOV0551 8670491 A SKOB Ostrava
13:14:00 Holasova Barbora AOP0651 8660378 A Orientační Běh Opava
13:19:00 Palatova Renata ABM0655 2054645 C KOB ALFA Brno
13:24:00 Zahradnikova Katerina MOV0553 2102874 B SKOB Ostrava
13:29:00 Otrubova Anna PLU0577 8667550 B TJ SOKOL Plumlov
13:34:00 Pisova Adela LCE0551 8662430 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:39:00 Krckova Lucie TRI0550 8033258 B TJ TŽ Třinec
13:44:00 Mullerova Marie KSU0565 995815 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:49:00 Ehlova Martina TBM0655 8667955 A KOS TJ Tesla Brno
13:54:00 Tomcikova Eliska VRB0555 8655461 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:59:00 Kolarczykova Eliska TRI0551 7210919 B TJ TŽ Třinec
14:04:00 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
14:09:00 Zatloukalova Julie STE0650 8680337 B SK SKI-OB Šternberk
14:14:00 Mikulova Klara TBM0553 2083386 B KOS TJ Tesla Brno

D16C 5.50 km, 50 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:20:00 Prikrylova Jana JPV0652 8013963 C Oddíl OS SK Prostějov
13:22:00 Oleksova Natalie KRN0652 8022346 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:24:00 Prikrylova Ivana JPV0653 8013964 C Oddíl OS SK Prostějov
13:26:00 Slizova Lucie TRI0659 8022675 C TJ TŽ Třinec
13:28:00 Pinkavova Hana JPV0551 2419911 C Oddíl OS SK Prostějov
13:30:00 Vojkuvkova Hana MOV0552 420438 C SKOB Ostrava
13:32:00 Placha Aneta JPV0555 2108881 C Oddíl OS SK Prostějov

D18B 7.20 km, 40 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Haltofova Romana TRI0451 8670381 B TJ TŽ Třinec
12:08:00 Lubrichova Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk
12:13:00 Mikova Lenka TBM0460 8663167 B KOS TJ Tesla Brno
12:18:00 Sanova Julie KSU0494 8662732 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:23:00 Mrkvickova Ema TZL0451 8663192 A SKOB Zlín
12:28:00 Janeckova Adela PLU0452 8517451 B TJ SOKOL Plumlov
12:33:00 Smekalova Viktorie UOL0450 8660355 B SOB Olomouc
12:38:00 Klechova Karolina AOP0452 8004330 B Orientační Běh Opava
12:43:00 Smekalova Karolina UOL0451 8660366 A SOB Olomouc
12:48:00 Mudrakova Eliska LCE0352 8680306 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:53:00 Brukova Petra TRI0450 8660369 B TJ TŽ Třinec
12:58:00 Lukasakova Sara STE0450 2035723 B SK SKI-OB Šternberk
13:03:00 Procnerova Veronika MOV0450 2087705 C SKOB Ostrava

D18C 6.40 km, 30 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:35:00 Oleksova Viktorie KRN0351 8022367 C KOS TJ Lokomotiva Krnov

D20B 8.90 km, 85 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:10:00 Navratilova Adela TRI0250 8061463 B TJ TŽ Třinec
13:15:00 Raclavska Lenka UOL0252 2092435 B SOB Olomouc
13:20:00 Koncakova Alzbeta LCE0256 889308 B OOB TJ Slovan Luhačovice
13:25:00 Warcopova Katerina TRI0150 7209788 B TJ TŽ Třinec
13:30:00 Raclavska Zuzana UOL0251 8680601 B SOB Olomouc

D21B 10.80 km, 150 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:28:00 Fukalova Hana AOP9850 2103679 C Orientační Běh Opava
12:33:00 Raclavska Vladka UOL0253 8004346 A SOB Olomouc
12:38:00 Grycova Katerina TBM0058 8659389 R KOS TJ Tesla Brno
12:43:00 Indrakova Adela ZBM9153 8644883 E SK Žabovřesky Brno
12:48:00 Sklenarova Radka LCE9250 8660599 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:53:00 Mrozek Teresa SIT0251 8656736 A OK SILESIA
12:58:00 Matuskova Jana RBK9999 8662330 C SK Radioklub Blansko
13:03:00 Korpasova Tereza TBM9898 8656527 C KOS TJ Tesla Brno
13:08:00 Horova Pavla UOL9454 8656525 C SOB Olomouc
13:13:00 Jancova Jana KAM9450 8012863 C OK Kamenice
13:18:00 Korpasova Lucie TBM0151 8655372 A KOS TJ Tesla Brno
13:23:00 Vlachova Tereza AOV8750 8016301 C OOB TJ Baník Ostrava
13:28:00 Maslanova Hana TZL7979 8482079 C SKOB Zlín
13:33:00 Novakova Katerina OKP9450 8656576 C SK OK 24 Praha
13:38:00 Hendrychova Zuzana ZBM8954 8660408 C SK Žabovřesky Brno

D21C 7.40 km, 45 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:21:00 Smolkova Lucie SOP9052 0 C OOB TJ Slezan Opava
12:23:00 Skyvova Kristyna STE7054 8655383 C SK SKI-OB Šternberk
12:25:00 Kasparova Sarka AOP7251 7522295 C Orientační Běh Opava
12:27:00 Urbankova Tereza SFM0250 2143388 B O-RUNNAŘI Beskydy
12:29:00 Hornova Lenka 0010001 0 SK Skivelo Olomouc
12:31:00 Rychla Pavlina KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:33:00 Svacinkova Katerina TVR9850 436926 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem

D35B 8.60 km, 75 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:04:00 Slamova Alena LCE8253 2080838 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:09:00 Dittrichova Andrea SKM7750 8680321 C KOB Směr Kroměříž
12:14:00 Letalova Sona SFM8252 2800304 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:19:00 Pekarkova Eva TZL7653 8663119 C SKOB Zlín
12:24:00 Otrubova Ivona PLU7677 8517317 C TJ SOKOL Plumlov
12:29:00 Honnerova Blanka TZL8052 8052217 C SKOB Zlín

D35C 6.80 km, 10 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:30:00 Zahradnikova Katerina BFM7751 2087698 C SKOB Frýdek - Místek
13:32:00 Muchova Barbora KVS8550 8007195 C SKOB Kobra Vsetín
13:34:00 Machova Marketa BFM7753 2102872 C SKOB Frýdek - Místek
13:36:00 Stablova Michaela KSU7787 2073735 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:38:00 Fujakova Katerina HAV8550 1420857 C OB Havířov
13:40:00 Jagrova Vlasta SBK7789 8662315 C KOB START Blansko
13:42:00 Klose Petra SFM7351 49482 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:44:00 Kopecka Jitka UOL7750 2069081 C SOB Olomouc
13:46:00 Buresova Petra BFM7855 49460 SKOB Frýdek - Místek
13:48:00 Fukalova Radmila AOV7051 232136 C OOB TJ Baník Ostrava
13:50:00 Ryznarova Olga BFM7853 2032327 C SKOB Frýdek - Místek
13:52:00 Svacinkova Jitka TVR7750 436921 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
13:54:00 Chudikova Pavla BFM7851 2087514 C SKOB Frýdek - Místek
13:56:00 Vellechova Radka AOV8050 2103790 C OOB TJ Baník Ostrava
13:58:00 Palarcikova Katerina SFM7850 2148135 C O-RUNNAŘI Beskydy

D40B 6.40 km, 10 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:04:00 Pannova Vendula MOV7752 8226371 C SKOB Ostrava
12:09:00 Prikrylova Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
12:14:00 Hubackova Renata LCE8151 2088219 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:19:00 Markova Pavla VIC7857 8670791 C OB Vizovice
12:24:00 Placha Andrea JPV7676 8516420 C Oddíl OS SK Prostějov
12:29:00 Spanhelova Lenka VIC7753 425433 C OB Vizovice
12:34:00 Finstrlova Alena ZBM7550 2087665 C SK Žabovřesky Brno
12:39:00 Otrubova Johana PLU7852 8516754 C TJ SOKOL Plumlov
12:44:00 Pinkavova Helena JPV7767 2000550 C Oddíl OS SK Prostějov
12:49:00 Linhartova Martina GIG7750 8033241 C GIGANT Orienteering
12:54:00 Polackova Monika JPV7552 8648634 C Oddíl OS SK Prostějov
12:59:00 Kovalcikova Eva AOP7852 2085619 C Orientační Běh Opava
13:04:00 Kundratova Jana TZL7350 8660357 C SKOB Zlín
13:09:00 Kubickova Eva UOL7752 2419904 C SOB Olomouc

D45B 6.00 km, 10 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:37:00 Peckova Monika SKM7350 2017677 C KOB Směr Kroměříž
12:42:00 Stryckova Monika ADA7454 2073658 C OOB Spartak Adamov
12:47:00 Slavikova Lenka TVR7350 2067389 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:52:00 Vrubelova Jana TZL7352 7210876 C SKOB Zlín
12:57:00 Pachmannova Hana AOP7252 361977 C Orientační Běh Opava
13:02:00 Popieluchova Ivona BFM7453 2102855 C SKOB Frýdek - Místek
13:07:00 Kostkova Jana AOP7151 8648553 C Orientační Běh Opava
13:12:00 Broschova Lucie RBK7451 8006757 C SK Radioklub Blansko
13:17:00 Zbrankova Magda STE7352 2096137 C SK SKI-OB Šternberk
13:22:00 Sedlarova Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
13:27:00 Lubrichova Eva STE7556 8670771 C SK SKI-OB Šternberk

D45C 5.50 km, 50 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:42:00 Grycova Jana TBM6969 49412 C KOS TJ Tesla Brno
12:44:00 Rehova Renata BFM7151 2037840 C SKOB Frýdek - Místek
12:46:00 Vricanova Sylva HAV6751 1426051 C OB Havířov
12:48:00 Reichlova Jirina KSU7499 7211248 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:50:00 Bernatikova Sarka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:52:00 Mikova Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
12:54:00 Micikova Lada SKM7250 8680394 C KOB Směr Kroměříž
12:56:00 Hanzlova Svatava HAV6651 1426031 C OB Havířov
12:58:00 Hyblova Iveta JPV7474 2127879 C Oddíl OS SK Prostějov
13:00:00 Sedlackova Jana HLV7060 2260118 C KČT - OB Holešov
13:02:00 Procnerova Eva BFM7551 2087508 C SKOB Frýdek - Místek
13:04:00 Bicankova Jana SIT7551 7200590 C OK SILESIA
13:06:00 Zajickova Lenka TBM7152 8667996 C KOS TJ Tesla Brno
13:08:00 Rehakova Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
13:10:00 Pometlova Jana AOP7551 7206538 C Orientační Běh Opava
13:12:00 Brodova Gabriela HAV7152 2121892 C OB Havířov
13:14:00 Varhanickova Jana 0120052 2222787 MOV-Neregistrovaní

D50B 5.20 km, 25 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:05:00 Storkova Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
13:10:00 Hubackova Dagmar LCE6569 8670733 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:15:00 Jirkova Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov

D55B 5.10 km, 50 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:17:00 Bialozytova Pavla TRI6350 51446 C TJ TŽ Třinec
12:22:00 Sochorova Hana HAV6250 1421893 C OB Havířov
12:27:00 Jastrzembska Jarmila TRI6450 8670488 C TJ TŽ Třinec
12:32:00 Ferdusova Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:37:00 Glabaznova Jana AOP6151 515423 C Orientační Běh Opava
12:42:00 Krejcikova Monika TZL6262 8260628 C SKOB Zlín

D55C 5.00 km, 50 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:35:00 Miturova Radka MLA6552 8656680 C MLOK Mariánské Lázně

D60B 5.00 km, 50 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Jelinkova Dagmar TZL5757 7209285 C SKOB Zlín
12:06:00 Volencova Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
12:11:00 Strachotova Eva ASU6099 52560 C Magnus Orienteering
12:16:00 Holinkova Milada KRN5950 8648621 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:21:00 Vlazna Mirka LCE5852 8660397 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D65C 4.00 km, 50 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Robotkova Lenka PBM5451 7209368 C TJ Spartak 1. brněnská

H10N 2.60 km, 20 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Maroszczyk Witold SIT1202 8119474 C OK SILESIA
12:03:00 Szymeczek Michal TRI1100 49327 C TJ TŽ Třinec
12:05:00 Panna Matyas MOV1300 2080824 C SKOB Ostrava
12:07:00 Zielina Tomasz TRI1204 49319 C TJ TŽ Třinec
12:09:00 Penaz Jan VRB1111 2092391 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:11:00 Myslivec Lukas TRI1201 49371 C TJ TŽ Třinec

H10C 2.80 km, 35 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:30:00 Kawulok Matyas SIT1201 7200589 C OK SILESIA
13:32:00 Fujak Adam HAV1200 336755 C OB Havířov
13:34:00 Kratochvil David HOB1101 8014494 C SK OB Horní Benešov
13:36:00 Mrkvica Jan ZLH1100 8516453 C OOB TJ Zlaté Hory
13:38:00 Pecek Tobias SKM1100 8680301 C KOB Směr Kroměříž
13:40:00 Binar Vit STE1201 2049585 C SK SKI-OB Šternberk
13:42:00 Skrivanek Frantisek TBM1108 7210862 C KOS TJ Tesla Brno
13:44:00 Mokrosz Tomasz TRI1200 8652 C TJ TŽ Třinec
13:46:00 Hubacek Marian LCE1111 8680393 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:48:00 Macek Vaclav ASU1249 886264 C Magnus Orienteering

H12C 4.20 km, 25 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:12:00 Skoda Matej TRI1001 8303 C TJ TŽ Třinec
13:14:00 Otta Tobias BFM0903 2129255 C SKOB Frýdek - Místek
13:16:00 Slovacek Ondrej TZL0902 8090714 B SKOB Zlín
13:18:00 Sedlacek Matej HLV1000 53833 C KČT - OB Holešov
13:20:00 Menzel Frantisek MOV1003 428276 C SKOB Ostrava
13:22:00 Letal Jonas SFM0901 8022666 B O-RUNNAŘI Beskydy
13:24:00 Toman Matej LBM0909 52038 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
13:26:00 Cernoch Jakub SKM1002 8933 C KOB Směr Kroměříž
13:28:00 Stabl Vit KSU1100 2053548 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:30:00 Masny Przemyslaw MOV1005 428759 C SKOB Ostrava
13:32:00 Jordan Dominik KSU1000 2103281 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:34:00 Kusak Alexander TZL0900 8594 C SKOB Zlín
13:36:00 Dittrich Matous SKM1000 8660358 B KOB Směr Kroměříž
13:38:00 Honner Tomas TZL1001 8662687 C SKOB Zlín
13:40:00 Zielina Jakub TRI1004 49378 C TJ TŽ Třinec
13:42:00 Cetl Jan AOP0902 307338 B Orientační Běh Opava
13:44:00 Klose Albert SFM1000 2061790 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:46:00 Havlik Jakub KSU1009 2056276 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:48:00 Letal Hynek SFM1001 2061826 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:50:00 Lutera Oliver PLU1001 2044898 B TJ SOKOL Plumlov
13:52:00 Lettovsky Jan MOV1006 428262 C SKOB Ostrava
13:54:00 Ryznar Petr BFM0902 49454 C SKOB Frýdek - Místek
13:56:00 Pekarek David TZL1000 8680313 B SKOB Zlín
13:58:00 Mudrak Matous LCE0901 2078474 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:00:00 Fiser Petr TZL1004 8660354 B SKOB Zlín
14:02:00 Bruk Lukas TRI0901 8515524 B TJ TŽ Třinec
14:04:00 Husty Matej TZL0903 2096138 C SKOB Zlín
14:06:00 Liber Vaclav AOP1000 8680606 C Orientační Běh Opava
14:08:00 Bruk Tomas TRI0900 8003598 B TJ TŽ Třinec
14:10:00 Plachy Matyas JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
14:12:00 Maslan Prokop TZL1005 8050910 B SKOB Zlín
14:14:00 Mokrosz Mateusz TRI0902 8014500 B TJ TŽ Třinec

H14B 5.70 km, 40 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:04:00 Ptacek Jonas TBM0717 8070717 B KOS TJ Tesla Brno
12:07:00 Zridkavesely Martin PBM0808 8482114 B TJ Spartak 1. brněnská
12:10:00 Pavlik Adam TZL0810 8662733 B SKOB Zlín
12:13:00 Vesely Stepan VIC0712 8482099 B OB Vizovice
12:16:00 Valla Jakub TZL0710 2134320 B SKOB Zlín
12:19:00 Stepanek Ondrej TBM0809 8208112 B KOS TJ Tesla Brno
12:22:00 Vlcek Tomas VIC0713 8663111 A OB Vizovice
12:25:00 Linhart Jakub TZL0813 8670772 B SKOB Zlín
12:28:00 Komenda Jakub PBM0712 2051534 B TJ Spartak 1. brněnská
12:31:00 Vaclavik Vojtech TZL0711 2113089 B SKOB Zlín
12:34:00 Schwab Filip TBM0710 8000710 B KOS TJ Tesla Brno
12:37:00 Cech Viktor AOP0801 8004291 B Orientační Běh Opava
12:40:00 Linhart Adam TZL0814 8109339 B SKOB Zlín
12:43:00 Gallo Ondrej AOP0802 8648624 B Orientační Běh Opava
12:46:00 Franc Krystof TBM0817 2083396 B KOS TJ Tesla Brno
12:49:00 Stacke Vaclav LCE0703 8662435 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:52:00 Holas Stepan AOP0900 8004331 B Orientační Běh Opava
12:55:00 Finstrle Filip ZBM0702 2092386 B SK Žabovřesky Brno
12:58:00 Krizka Martin VIC0802 425432 C OB Vizovice
13:01:00 Svetnicky Antonin STE0800 8014451 B SK SKI-OB Šternberk
13:04:00 Pecek Jakub SKM0700 8660395 A KOB Směr Kroměříž
13:07:00 Kubicek Vavrinec UOL0801 2113097 C SOB Olomouc
13:10:00 Miklas Matej TZL0704 2126258 B SKOB Zlín
13:13:00 Janecek Jachym UOL0700 2133905 B SOB Olomouc
13:16:00 Pernicka Martin TZL0800 8240800 B SKOB Zlín
13:19:00 Menzel Antonin MOV0700 8670494 B SKOB Ostrava
13:22:00 Mrkvica Vaclav ZLH0800 8116831 B OOB TJ Zlaté Hory
13:25:00 Smelik Daniel LCE0704 8662739 B OOB TJ Slovan Luhačovice
13:28:00 Jahudka Tomas TZL0815 8680386 B SKOB Zlín
13:31:00 Plachy Ondrej JPV0707 2108899 B Oddíl OS SK Prostějov
13:34:00 Bulicka Martin ZBM0807 8660380 B SK Žabovřesky Brno
13:37:00 Racansky Jiri TBM0706 8004271 B KOS TJ Tesla Brno
13:40:00 Tuharsky Tobias TRI0701 8113518 A TJ TŽ Třinec
13:43:00 Kundrata Vit TZL0700 8485648 B SKOB Zlín
13:46:00 Hajek Stepan TBM0804 8008044 B KOS TJ Tesla Brno
13:49:00 Krupa Jan TRI0706 8116762 B TJ TŽ Třinec
13:52:00 Cuda Ondrej TZL0816 8648628 B SKOB Zlín
13:55:00 Urvalek Jan TBM0707 8100019 B KOS TJ Tesla Brno
13:58:00 Kovalcik Petr AOP0901 8000245 B Orientační Běh Opava
14:01:00 Hozik Stepan TZL0806 8648637 A SKOB Zlín
14:04:00 Dousek Vilem TBM0904 8058058 C KOS TJ Tesla Brno
14:07:00 Mikula Marek TBM0902 2127861 C KOS TJ Tesla Brno
14:10:00 Svirak Benjamin TBM0915 2111764 B KOS TJ Tesla Brno

H14C 5.10 km, 50 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:50:00 Kana Dalibor SFM07NE 2061800 O-RUNNAŘI Beskydy
13:52:00 Kuzela Michal TZL0713 889320 C SKOB Zlín
13:54:00 Ryznar Vojtech BFM0704 2087509 C SKOB Frýdek - Místek
13:56:00 Mlcoch Jakub SKM0801 8680367 C KOB Směr Kroměříž
13:58:00 Malis Eduard BFM0703 2129247 C SKOB Frýdek - Místek
14:00:00 Masny Tadeusz MOV0802 1416219 C SKOB Ostrava

H16B 6.70 km, 10 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Sana Robert KSU0616 8670827 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:05:00 Mudrak Daniel TBM0629 8663145 B KOS TJ Tesla Brno
12:09:00 Vodicka Igor UOL0502 8662672 B SOB Olomouc
12:13:00 Zadrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B SKOB Ostrava
12:17:00 Racansky Jakub TBM0503 8100029 A KOS TJ Tesla Brno
12:21:00 Borunsky Matej AOP0600 8000243 A Orientační Běh Opava
12:25:00 Tomanek Lukas KSU0502 8680413 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:29:00 Slama Simon LCE0502 8670814 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:33:00 Stabl Patrik KSU0606 8670783 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:37:00 Cernoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
12:41:00 Vojvodik Eduard MOV0600 8670493 A SKOB Ostrava
12:45:00 Strakos Ondrej TZL0601 8000119 B SKOB Zlín
12:49:00 Koca Vojtech ZBM0602 8005438 B SK Žabovřesky Brno
12:53:00 Pekarek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
12:57:00 Blaha Adam KSU0525 8680331 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:01:00 Pernicka Vaclav TZL0602 8170602 A SKOB Zlín
13:05:00 Zridkavesely Adam PBM0505 8660411 A TJ Spartak 1. brněnská
13:09:00 Brosch Ondrej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
13:13:00 Ryska Matej TRI0604 8667990 B TJ TŽ Třinec
13:17:00 Otruba Frantisek PLU0501 8667537 A TJ SOKOL Plumlov
13:21:00 Kucera Tomas ZBM0605 8660418 A SK Žabovřesky Brno
13:25:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B OK SILESIA
13:29:00 Jordan Alexandr KSU0626 8680281 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:33:00 Spanhel Petr VIC0610 8482101 B OB Vizovice
13:37:00 Mudrak Simon LCE0601 7210097 B OOB TJ Slovan Luhačovice
13:41:00 Cech Radan TBM0611 8663178 B KOS TJ Tesla Brno
13:45:00 Storek Jan JPV0505 8440505 B Oddíl OS SK Prostějov
13:49:00 Karasek Antonin PLU0503 8061467 B TJ SOKOL Plumlov
13:53:00 Elias Vojtech TBM0604 446354 B KOS TJ Tesla Brno
13:57:00 Macek Vojtech ASU0748 426313 B Magnus Orienteering
14:01:00 Svirak Jonatan TBM0608 2087656 B KOS TJ Tesla Brno

H16C 6.40 km, 20 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:45:00 Otta Krystof BFM0608 2129253 C SKOB Frýdek - Místek
12:47:00 Repka Michal MOV0504 436424 C SKOB Ostrava
12:49:00 Merta Frantisek BFM0507 428272 SKOB Frýdek - Místek
12:51:00 Bicanek Jan SIT0501 8226307 B OK SILESIA
12:53:00 Slavik Ondrej TVR0500 232194 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:55:00 Klosel Samuel AOP0504 8237738 C Orientační Běh Opava

H18B 9.60 km, 75 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:25:00 Karasek Frantisek PLU0301 8061407 A TJ SOKOL Plumlov
12:30:00 Stryk Stepan KSU0306 8680426 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:35:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B TJ TŽ Třinec
12:40:00 Benes Jindrich KON0404 8660477 A KOB Konice
12:45:00 Mielec Radomir AOV0301 8660459 B OOB TJ Baník Ostrava
12:50:00 Graubner Tadeas TZL0407 2067944 B SKOB Zlín
12:55:00 Kovarik Tomas SIT0401 8656740 B OK SILESIA
13:00:00 Penaz Vojtech VRB0303 8662338 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:05:00 Mrozek Pawel SIT0402 8002604 B OK SILESIA
13:10:00 Bjolek Michal BFM0305 8109360 A SKOB Frýdek - Místek
13:15:00 Rada Stepan ABM0404 8028817 B KOB ALFA Brno
13:20:00 Maly Tomas VRB0414 8662353 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:25:00 Stabl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:30:00 Vesely Jonas VIC0411 8482077 B OB Vizovice
13:35:00 Martynek Petr TRI0304 8042121 B TJ TŽ Třinec
13:40:00 Gryc Ondrej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
13:45:00 Sliz Rostislav TRI0302 8662309 B TJ TŽ Třinec
13:50:00 Eichler Vitek TZL0401 8680338 B SKOB Zlín
13:55:00 Penaz Radek VRB0313 8662362 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:00:00 Hanousek Matej RBK0404 301286 B SK Radioklub Blansko

H20B 13.00 km, 135 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:50:00 Storek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov
12:55:00 Dostal Frantisek UOL0201 8516416 B SOB Olomouc
13:00:00 Bialozyt Marek TRI0301 8629759 A TJ TŽ Třinec
13:05:00 Blank Noah SKM0201 8670821 B KOB Směr Kroměříž
13:10:00 Tuharsky Erik TRI0100 8028879 B TJ TŽ Třinec

H21B 14.80 km, 200 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Zdrahal Tomas OOL8801 8198811 C SK Haná orienteering
12:07:00 Burkart David VIC9602 8113519 C OB Vizovice
12:11:00 Melecky Martin SSU9001 8680373 C SK Severka Šumperk
12:15:00 Panovec Krystof LCE0011 8662750 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:19:00 Mielec Jaromir AOP9701 515123 C Orientační Běh Opava
12:23:00 Chloupek Adam LCE9300 8660447 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:27:00 Sklenar Martin AOP9501 8648541 C Orientační Běh Opava
12:31:00 Goldschmidt Tobias TBM0005 8200031 C KOS TJ Tesla Brno
12:35:00 Rydel Jiri KAM9200 428234 C OK Kamenice
12:39:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:43:00 Otrusina Jiri JPV8201 8662320 C Oddíl OS SK Prostějov
12:47:00 Holas Tomas AOP7802 8648545 C Orientační Běh Opava
12:51:00 Binarova Adela UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
12:59:00 Hajek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
13:03:00 Skrivanek Marcel JPV7713 8005132 C Oddíl OS SK Prostějov
13:07:00 Chaloupka Josef UOL9801 2090849 C SOB Olomouc
13:11:00 Horvat Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
13:15:00 Yasur Rotem 0050001 8032002 Israel Orienteering
13:19:00 Finstrle Ludek ZBM7902 8660402 C SK Žabovřesky Brno
13:23:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:27:00 Mitzafon Peleg 0050003 8462001 Israel Orienteering
13:31:00 Hrabos Matej TBM9547 8071299 C KOS TJ Tesla Brno
13:35:00 Kovarik Martin SIT0101 8655413 A OK SILESIA
13:39:00 Ehl Jiri TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
13:43:00 Horky Jan UOL7100 8113510 C SOB Olomouc
13:47:00 Cech Radovan TBM7835 8007835 C KOS TJ Tesla Brno
13:51:00 Ivri Matan 0050002 8402345 Israel Orienteering
13:55:00 Kolarik Tomas TZL9302 8680318 C SKOB Zlín
13:59:00 Skyva Petr STE6501 8655385 C SK SKI-OB Šternberk
14:03:00 Kovalcik Tomas AOP7301 8003660 C Orientační Běh Opava
14:07:00 Vlach Jiri AOV7900 8667994 C OOB TJ Baník Ostrava
14:11:00 Gryc Vojtech TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
14:15:00 Vaclavek Tomas STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk

H21C 9.40 km, 75 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C KOB ALFA Brno
12:04:00 Jirka Jakub VPM7905 8252429 C KOS Slavia Plzeň
12:06:00 Kopecky David UOL7800 8461740 C SOB Olomouc
12:08:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C SK Žabovřesky Brno
12:10:00 Krampla Tomas UOL6601 2148092 C SOB Olomouc
12:12:00 Prochazka Jakub SOP9903 7207864 C OOB TJ Slezan Opava
12:14:00 Kuriak Jakub 64S9300 9858585 ROB Klub KYSUCA
12:16:00 Thiemel Jiri TBM8905 515175 C KOS TJ Tesla Brno
12:18:00 Sidik Petr 0110001 253128 ASTDČSV
12:20:00 Sedlacek Tomas ASU8601 995882 C Magnus Orienteering
12:22:00 Vlcek Jiri VIC7700 7210090 C OB Vizovice

H35B 11.70 km, 120 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 Slama Lumir LCE8103 2091534 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:05:00 Borunsky Tomas AOP7402 8004294 C Orientační Běh Opava
13:10:00 Marek Martin VIC7624 8660360 C OB Vizovice
13:15:00 Mrkvica Petr ZLH7800 8663166 C OOB TJ Zlaté Hory
13:20:00 Spanhel Zdenek VIC7631 425423 C OB Vizovice
13:25:00 Hanousek Kamil RBK7401 2115695 C SK Radioklub Blansko
13:30:00 Fendrych Michal STE7607 8116678 C SK SKI-OB Šternberk
13:40:00 Hubik Martin TBM8503 2035154 C KOS TJ Tesla Brno

H35C 7.20 km, 40 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:30:00 Maslan Jakub TZL7801 8670811 C SKOB Zlín
13:32:00 Kubicek Petr VIC7801 2126305 C OB Vizovice
13:34:00 Peterek Vit SOP8600 980372 C OOB TJ Slezan Opava
13:36:00 Spak Zdenek 0120005 428279 MOV-Neregistrovaní
13:38:00 Rigo Marek ODR7101 8670763 C SKOB Odry
13:40:00 Havlik Jindra KSU7800 2058486 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:42:00 Smolka Ondrej SOP8612 8632140 C OOB TJ Slezan Opava

H40B 11.10 km, 150 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:22:00 Brosch Petr RBK7111 8482111 C SK Radioklub Blansko
12:27:00 Pernicka Petr TZL7336 8104170 C SKOB Zlín
12:32:00 Tuharsky Martin TRI7702 7863 C TJ TŽ Třinec
12:37:00 Greschner Lubos ASU7848 7203335 C Magnus Orienteering
12:42:00 Klech Richard VRB7201 8662299 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:47:00 Byrtus Petr SIT7702 8237667 C OK SILESIA
12:52:00 Burda Tomas STE7600 2118486 C SK SKI-OB Šternberk
12:57:00 Kawulok Marek SIT8001 8003610 C OK SILESIA
13:02:00 Rytir Michal SKM7325 7210886 C KOB Směr Kroměříž
13:07:00 Kulisek Tomas HOB7101 51936 C SK OB Horní Benešov
13:12:00 Valik Ludek AOP7101 8004332 C Orientační Běh Opava
13:17:00 Dittrich Pavel SKM7501 8680419 C KOB Směr Kroměříž
13:22:00 Paulicek Michal UOL7701 8670456 C SOB Olomouc
13:27:00 Pecek Martin SKM7301 253369 C KOB Směr Kroměříž

H45B 9.70 km, 75 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:04:00 Kusak Ivan TZL6502 7211007 C SKOB Zlín
12:09:00 Binar Robert OOL7501 8116829 C SK Haná orienteering
12:14:00 Sedlacek Jaroslav HLV6404 7200377 C KČT - OB Holešov
12:19:00 Pavelka Martin KSU7503 2073731 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:24:00 Sadilek Ondrej OTK7300 8116712 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
12:29:00 Stabl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:34:00 Mielec Jaromir AOV6901 515430 C OOB TJ Baník Ostrava
12:39:00 Hepnar Lubos STE6307 8140910 C SK SKI-OB Šternberk
12:44:00 Smelik Juraj LCE6603 8662438 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:49:00 Cernoch Karel TZL6835 8003592 C SKOB Zlín
12:54:00 Slezak Libor LCE6207 8662710 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:59:00 Perinka Jan AOP6301 8648546 C Orientační Běh Opava
13:04:00 Bernatik Ales SFM7201 8648610 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:09:00 Gentric Marc STE6901 8013403 C SK SKI-OB Šternberk
13:14:00 Pecek Vitezslav SKM7104 8670802 C KOB Směr Kroměříž
13:19:00 Komenda Kamil PBM7201 8516931 C TJ Spartak 1. brněnská
13:24:00 Smekal David UOL7503 886282 C SOB Olomouc
13:29:00 Vlcek Roman SKM7000 8670823 C KOB Směr Kroměříž
13:34:00 Silnousek Jiri STE7200 2073426 C SK SKI-OB Šternberk
13:39:00 Kratochvil Karel HOB7001 8003614 C SK OB Horní Benešov

H45C 6.90 km, 10 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:18:00 Kaspar Jaroslav KSU7004 8663115 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:20:00 Prikryl Jiri JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
12:22:00 Otta Jakub BFM7603 52377 C SKOB Frýdek - Místek
12:24:00 Matuska Pavel RBK7001 8116742 C SK Radioklub Blansko
12:26:00 Sliz Eduard TRI7601 8003662 C TJ TŽ Třinec
12:28:00 Blazevi Roman LOV7301 7200335 C lepus.cz
12:30:00 Toman Ondrej LBM7517 52017 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:32:00 Polacek Lubos JPV7214 2112735 C Oddíl OS SK Prostějov
12:34:00 Bochnak Zbynek LOV7600 8013937 C lepus.cz
12:36:00 Pinkava Roman JPV7606 2000579 C Oddíl OS SK Prostějov
12:38:00 Urbanek Martin SFM7400 2143366 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:40:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek
12:42:00 Mastela Rafal HAV7300 2032312 C OB Havířov
12:44:00 Juracak Miroslav BFM7605 49455 C SKOB Frýdek - Místek

H50B 8.90 km, 75 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C KOB Konice
12:08:00 Sklenar Josef SBR6601 8656690 C SKOB Bruntál
12:13:00 Jakobi Zdenek HAV5701 1421900 C OB Havířov
12:18:00 Pavlik Radek ASU6849 8666874 C Magnus Orienteering
12:23:00 Navratil Rostislav TRI6601 8482090 C TJ TŽ Třinec
12:28:00 Mudrak Stanislav LCE6701 8662441 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:33:00 Lanc Marian TZL5806 53897 C SKOB Zlín
12:38:00 Tesar Jiri AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
12:43:00 Rehacek Petr SBR6302 8663161 C SKOB Bruntál
12:48:00 Sochor Tomas HAV6301 515436 C OB Havířov
12:53:00 Vodicka Ludek SBR5501 8014529 C SKOB Bruntál
12:58:00 Slavik Tomas TVR6800 436923 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
13:03:00 Krejcik Zbynek TZL5704 8071221 C SKOB Zlín
13:08:00 Macek Karel ASU7102 51882 C Magnus Orienteering
13:23:00 Novotny Tomas ZLH7001 8518353 C OOB TJ Zlaté Hory
13:28:00 Navratil Vaclav KON6427 8461738 C KOB Konice

H55B 8.00 km, 55 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Sklenar Miroslav AOP6302 8004335 C Orientační Běh Opava
12:06:00 Plachy Martin JPV6515 8663138 C Oddíl OS SK Prostějov
12:10:00 Cetl Vladimir AOP6602 0 C Orientační Běh Opava
12:14:00 Simek Roman UOL6503 8005432 C SOB Olomouc
12:18:00 Vrubel Karel TZL6401 8007255 C SKOB Zlín
12:22:00 Rysavy Jiri OOP5803 2049558 C TJ Opava
12:26:00 Raclavsky Vladislav UOL6600 2092433 C SOB Olomouc
12:30:00 Hadac Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava

H55C 6.40 km, 20 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:27:00 Visna Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
12:31:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
12:33:00 Lecian Oldrich OOP6100 8007175 C TJ Opava
12:35:00 Zeman Ludvik BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
14:05:00 Moravec Stanislav SOP5801 8648582 C OOB TJ Slezan Opava

H60B 6.00 km, 10 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Kostka Evzen AOP5701 8014459 C Orientační Běh Opava
12:07:00 Trzicky Josef HAV5900 2092319 OB Havířov
12:12:00 Jirka Jiri DKL5501 8014450 C KOB Kladno
12:17:00 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno

H65B 5.10 km, 50 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:15:00 Novak Miroslav 0020001 8007006 Brabici
12:20:00 Robotka Libor PBM5303 8719038 C TJ Spartak 1. brněnská
12:25:00 Slovacek Rudolf TZL5402 8014457 C SKOB Zlín
12:30:00 Krmasek Bohdan AOP5301 7207625 C Orientační Běh Opava
12:35:00 Jelinek Vit TZL5102 8662674 C SKOB Zlín
12:40:00 Koudelny Jiri TTR5401 52251 C OOB Třebíč
12:45:00 Strachota Jaroslav ASU5600 52556 C Magnus Orienteering
12:50:00 Skoda Premek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering

H70B 4.40 km, 50 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:05:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
12:10:00 Sonnek Milos AOP4801 51192 C Orientační Běh Opava
12:15:00 Vlach Oldrich BOV4403 8051251 C TJ Baník Ostrava OKD
12:20:00 Pospisil Karel TVR5000 2001952 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:25:00 Skacel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
12:30:00 Jurcak Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
12:35:00 Novotny Stanislav ZLH4800 8518356 C OOB TJ Zlaté Hory
12:40:00 Pilc Oldrich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
12:45:00 Babak Jiri ZLH4801 8515553 C OOB TJ Zlaté Hory
12:50:00 Peska Antonin HLV4801 8517324 C KČT - OB Holešov

H70C 4.40 km, 50 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:07:00 Diener Herbert MOV4101 51374 C SKOB Ostrava
13:12:00 Dvorak Vlastimil BOV4901 2113502 C TJ Baník Ostrava OKD
13:17:00 Sevcik Bretislav OOP5001 8680346 C TJ Opava
13:22:00 Klech Josef HOB4701 51939 C SK OB Horní Benešov

H75B 4.40 km, 50 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Havlik Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
12:07:00 Mrkvica Miroslav ZLH4600 64865 C OOB TJ Zlaté Hory
12:12:00 Nosek Jiri OOP4401 52766 C TJ Opava
12:17:00 Laznicka Alois TZL3613 8680310 C SKOB Zlín
12:22:00 Benes Karel HAV4201 1421901 C OB Havířov
12:27:00 Ptacek Jiri BOV4401 8006768 C TJ Baník Ostrava OKD
12:32:00 Sedlar Vladimir AOP4201 889315 C Orientační Běh Opava
12:37:00 Ostransky Josef SSU4302 8061472 C SK Severka Šumperk

H80B 3.20 km, 10 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:10:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín
12:15:00 Opletal Jaroslav TRI3700 52289 C TJ TŽ Třinec

HDR 2.70 km, 20 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Volejnicka Vincent 0120009 0 MOV-Neregistrovaní
12:00:00 Mokroszova Izabela TRI1651 49312 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Panna Marek 0120006 2075664 MOV-Neregistrovaní
12:00:00 Absolon Stepan PLU 2087695 TJ SOKOL Plumlov
12:00:00 Matysek Josef PLU1400 2096224 C TJ SOKOL Plumlov
12:00:00 Hubik Albert 0120003 0 MOV-Neregistrovaní
12:00:00 Hubik Hugo 0120002 0 MOV-Neregistrovaní
12:00:00 Procner Viktor BFM1301 49468 C SKOB Frýdek - Místek
12:00:00 Kratochvilova Amalie HOB1651 8013898 C SK OB Horní Benešov
12:00:00 Freith Kvido BFM1601 428209 C SKOB Frýdek - Místek
12:00:00 Malisova Ema BFM1152 410795 C SKOB Frýdek - Místek
12:00:00 Zacek Pavel 0130002 2222788 -
12:00:00 Zacek Jaroslav 0130001 2221446 -
12:00:00 Lukes Matej 0120001 428235 MOV-Neregistrovaní
12:00:00 Kotatko Albert SFM1701 2031348 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:00:00 Mrkvica Vit ZLH1600 7758623 C OOB TJ Zlaté Hory
12:00:00 Palarcik Krystof SFM1100 2143377 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:00:00 Peckova Natalie SKM1550 52199 C KOB Směr Kroměříž
12:00:00 Karasek Richard 0080001 433096 BEAR PAWS
12:00:00 Maly David VRB1100 2067390 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:00:00 Havlikova Katerina 0060001 0 Havlíková
12:00:00 Marsalkova Sara TRI1152 8663 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Rychly Jakub KRN1500 2102867 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:00:00 Sasynova Nikol SIT1052 7209795 C OK SILESIA
12:00:00 Dudkova Nela SIT1051 7209459 C OK SILESIA
12:00:00 Srovnalova Julie SIT1351 8655462 C OK SILESIA
12:00:00 Szotkowska Kristyna SIT1551 7861 C OK SILESIA
12:00:00 Smolka Filip SOP1702 49389 C OOB TJ Slezan Opava
12:00:00 Zajicova Petra LOV7351 52952 C lepus.cz
12:00:00 Tesarova Lucie AOP1451 331752 C Orientační Běh Opava
12:00:00 Tesarova Eva AOP1650 232620 C Orientační Běh Opava
12:00:00 Kulisek Tadeas HOB1201 301303 C SK OB Horní Benešov
12:00:00 Kubicek Ota VIC1401 425428 C OB Vizovice

P4 3.90 km, 30 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Janca Jaroslav 0120011 0 MOV-Neregistrovaní
12:00:00 Navratil Adam TRI9900 8655 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Volejnickova Nikol 0120010 0 MOV-Neregistrovaní
12:00:00 Sadilkova Martina 0120008 2134305 MOV-Neregistrovaní
12:00:00 Hajkova Jitka SOP7150 515407 C OOB TJ Slezan Opava
12:00:00 Absolon Milan PLU10 52490 TJ SOKOL Plumlov
12:00:00 Matysek Radoslav PLU8007 8116824 C TJ SOKOL Plumlov
12:00:00 Rehova Natalie BFM0051 410794 SKOB Frýdek - Místek
12:00:00 Jirkova Petra VPM8450 8416122 C KOS Slavia Plzeň
12:00:00 Tuharska Aneta TRI7751 49377 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Kotatko Ales SFM8303 2023814 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:00:00 Krhutova Martina TRI7450 8651 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Klechova Anna VRB1454 887621 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:00:00 Malec Vladimir KRN5900 52661 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:00:00 Czudek Tomasz 0090001 0 -
12:00:00 Svacinkova Berenika TVR0450 2067394 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:00:00 Bruk Miroslav TRI6100 2214548 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Brukova Jana TRI7150 7207881 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Zielina Marek TRI8001 8656 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Kanova Hana SFM7652 2260146 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:00:00 Hruby Miroslav AOV7301 361945 C OOB TJ Baník Ostrava
12:00:00 Blank Radka SKM7351 8660386 C KOB Směr Kroměříž
12:00:00 Kasparova Jana STE7351 2069100 C SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Mrozkova Olga SIT7351 7206554 C OK SILESIA
12:00:00 Chudik Michael BFM7103 2087516 C SKOB Frýdek - Místek
12:00:00 Hrabicova Iva OOP6150 8005139 C TJ Opava
12:00:00 Walaski Antonin TRI8006 416124 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 Jagr Jaroslav SBK7549 410339 KOB START Blansko
12:00:00 Sklenarova Dita SBR7750 8648636 C SKOB Bruntál

P7 6.90 km, 40 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Szabla Rafal 0120007 7207727 MOV-Neregistrovaní
12:00:00 Karaskova Lucie 0080002 2120651 BEAR PAWS
12:00:00 Penaz Radek VRB7606 2092364 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:00:00 Bjolek Lukas BFM7601 2113076 C SKOB Frýdek - Místek