Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Klubová startovka

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
LDT Volesko
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
VOLESKO 2020, 1:10 000, E=5 m, revize 8/2020, formát A4
Ředitel závodu:
Hanáková Magda
Hlavní rozhodčí:
Hanáková Marta - R3
Stavitel tratí:
Pova Ondřej - R1
JURY:
Bohuslav Václav, Pilař Karel, Rambousek Karel
Kluby:
999     NNN     2HD     31D     21G     BSO     CST     DCH     JES     KAM     KPY     KRL     KSH     LBE     LCV     LPM     LPU     LTP     MAS     MLA     NEK     ONO     SCP     SKV     SLA     VCB     VPM     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Kulhánek Jáchym 9990601 0 H14
12:04:00 Bauer David 9990701 0 H14
12:21:00 Bártová Kornelie 9990851 0 D12
12:22:00 Holá Valerie 9990651 0 D14
12:28:00 Gašek Šimon 9990702 0 H14
12:31:00 Buršíková Michaela 9990853 0 D12
12:32:00 Krul Michal 9990602 0 H14
12:37:00 Holý Tobiáš 9990801 0 H12
12:50:00 Pátková Viktorie 9990751 0 D14
12:55:00 Kollár Nikola 9990401 0 H16
12:57:00 Šperlová Iva 9990852 0 D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Tišerová Karolína NNN 0 T4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:06:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:07:00 Rickmeyer Tina 31D8650 8028926 D21
12:14:00 Müller Rico 31D6400 8020222 H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Hill Lucy 21G1850 2039807 HD10F
12:00:00 Hill Radka 21G8450 2039170 T1
12:30:00 Hill Richard 21G7600 1150693 H35
12:41:00 Hill Daisy 21G0950 7210809 D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Hejduk Jan BSO0001 1428929 C H20
12:00:00 Gregor Ondřej BSO1200 232239 C HD10F
12:00:00 Rambousková Daniela BSO1650 7876 C TF
12:00:00 Rambousek Marek BSO1400 7872 C TF
12:06:00 Rambousek Karel BSO7907 8028852 C H35
12:16:00 Veseleňák Karel BSO0601 232239 C H14
12:17:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 A H21
12:25:00 Hejduková Jana BSO7250 7873 C D45
12:28:00 Benešová Kateřina BSO0652 8686 C D14
12:36:00 Havlíček Viktor BSO0602 301430 C H14
12:46:00 Gregorová Kateřina BSO8151 7874 C D35
12:54:00 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 B D14
12:56:00 Havlíček Albert BSO0304 301433 B H18
13:04:00 Hejduk Zdeněk BSO0201 1428921 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Pelc Tadeáš CST0601 8109353 C H14
12:16:00 Muchl Vladimír CST5601 2133920 C H55
12:31:00 Pelcová Pavla CST7454 7749 C D45
12:44:00 Pelc Václav CST6702 2027924 C H21
12:46:00 Pelc Matyáš CST0401 8109386 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:56:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:04:00 Janda Josef JES4701 301667 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:17:00 Kříž Matěj KAM0900 2090857 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:25:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Kropáčová Silvie KRL1050 0 C D10
12:08:00 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C D10
12:21:00 Vlachová Adéla KRL0551 2126299 B D16
12:24:00 Bejvančický Josef KRL0703 2127632 C H14
12:28:00 Haller Maxmilián KRL1105 0 H10
12:29:00 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 C D12
12:32:00 Pokorná Anežka KRL0757 0 C D14
12:32:00 Bejvančický Jan KRL1003 0 C H10
12:33:00 Čadková Michaela KRL0954 0 C D12
12:36:00 Králová Lucie KRL0658 232611 C D14
12:39:00 Šebian Samuel KRL0903 0 C H12
12:42:00 Fišarová Adéla KRL0651 416314 C D14
12:42:00 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C H10
12:43:00 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 B D12
12:46:00 Bodurková Denisa KRL0752 2127645 B D14
12:47:00 Peterková Adéla KRL0953 0 C D12
12:49:00 Kropáč Filip KRL0503 0 C H16
12:56:00 Kropáčová Zuzana KRL0754 2127659 B D14
13:02:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Hulec Karel KSH1301 2073726 HD10F
12:00:00 Maun Petr KSH7301 51156 C T4
12:00:00 Maun Michal KSH1201 51155 C TF
12:00:00 Maunová Kateřina KSH1451 416184 TF
12:01:00 Maunová Martina KSH8051 9941 C D35
12:18:00 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C H45
12:25:00 Hulcová Pavla KSH7753 53726 C D35
12:35:00 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B D12
12:38:00 Hulec Jakub KSH8401 7200585 C H21
12:40:00 Hulec František KSH1101 2073725 C H10
12:54:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C T4
12:00:00 Šimonová Zuzana LBE1650 416331 C TF
12:26:00 Šimon Jakub LBE8801 52979 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Zierhutová Michaela LCV0250 438631 C T1
12:01:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C D75
12:05:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C D65
12:21:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D45
12:35:00 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C D45
12:40:00 Kozelka Jan LCV7000 301526 C H45
12:52:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C H65
13:06:00 Valeška Rudolf LCV4700 7891 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Čepička Antonín LPM1102 2129225 C HD10F
12:00:00 Bursa Áron LPM1101 0 C HD10F
12:00:00 Bartošová Magdalena LPM1251 0 C HD10F
12:00:00 Suchá Edita LPM1650 995848 TF
12:00:00 Šilhavá Lucie LPM9451 236985 C TF
12:00:00 Chvalová Věra LPM9452 8656688 C TU
12:06:00 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C H45
12:07:00 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C D45
12:09:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C H35
12:10:00 Tříska Jiří LPM7400 682338 C H45
12:11:00 Čepička Ladislav LPM0303 8648588 A H21
12:11:00 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C D45
12:15:00 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C H35
12:15:00 Kolovská Ilona LPM6352 301706 C D45
12:16:00 Jiroušek Petr LPM7001 301721 C H45
12:16:00 Kamenická Karolína LPM9651 8656698 E D21
12:16:00 Bartošová Milena LPM7755 2102775 C D35
12:20:00 Šilhavý Miroslav LPM5800 51153 C H45
12:22:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C D35
12:23:00 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C H21
12:24:00 Šilhavý Jakub LPM8500 51151 C H35
12:25:00 Šafránková Eliška LPM0953 2000560 C D12
12:25:00 Bohuslav Fanda LPM0900 8285 C H12
12:26:00 Třísková Tereza LPM0653 2082946 C D14
12:26:00 Stehlík Jakub LPM0700 8515517 B H14
12:28:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H55
12:29:00 Tříska Lukáš LPM0800 2082920 C H12
12:30:00 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 A D14
12:32:00 Stehlík Šimon LPM0501 8670487 A H21
12:36:00 Bohuslav Václav LPM7206 8670454 C H35
12:36:00 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C H45
12:41:00 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R H21
12:41:00 Bartoš Vojtěch LPM0802 0 C H12
12:42:00 Weissar Petr LPM7020 8003619 C H45
12:44:00 Šitra Šimon LPM1001 2090869 C H10
12:49:00 Bohuslavová Jana LPM7852 7207664 C D35
12:53:00 Suchý Petr LPM7820 8656565 C H21
12:53:00 Šitrová Štěpánka LPM0850 2088717 C D12
12:54:00 Pechová Iva LPM6151 2067245 C D55
12:58:00 Pavlásek Albert LPM0304 2113477 B H18
12:59:00 Stehlíková Tereza LPM0951 2103247 B D12
13:00:00 Šilhavá Jana LPM5951 51152 C D55
13:02:00 Weissar Samuel LPM0300 8149876 B H18
13:04:00 Janečková Eva LPM6150 52371 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:50:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:13:00 Riby Rose LTP0051 8662288 A D21
12:17:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C D45
12:32:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Brabec Matěj MAS0701 2026167 B H14
12:03:00 Millionová Hedvika MAS7351 2087633 C D45
12:18:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C H35
12:26:00 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 C H10
12:33:00 Kovář Jindřich MAS6800 7003022 C H35
12:33:00 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C H12
12:45:00 Pjenčák Adam MAS0802 2087659 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Benešová Marie MLA1250 1421918 C HD10F
12:00:00 Prinzová Lada MLA1150 1421921 C HD10F
12:00:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C T4
12:00:00 Pivcová Lucie MLA1650 1421925 C TF
12:00:00 Milota Jan MLA0500 232234 C TF
12:01:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C H75
12:05:00 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C H75
12:08:00 Petruš Ondřej MLA0701 8116798 C H14
12:12:00 Fišáková Leona MLA1151 2082925 C D10
12:12:00 Měchurová Zuzana MLA0499 0 D16
12:20:00 Beneš Josef MLA0702 2073701 C H14
12:23:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 2073705 C D12
12:24:00 Bína Pavel MLA6708 232231 C H45
12:27:00 Tenglerová Helena MLA6551 1421930 C D45
12:27:00 Herman Ondřej MLA0801 1421926 C H12
12:28:00 Petruš Marek MLA7500 8116729 C H45
12:28:00 Prinzová Nikola MLA8150 301471 C D35
12:33:00 Bartošová Marie MLA0451 8033230 B D16
12:33:00 Jelínková Radka MLA6951 416176 C D45
12:34:00 Kožíšková Hana MLA8350 1421928 C D35
12:38:00 Beneš Jan MLA1000 1421924 C H10
12:43:00 Janoch Samuel MLA0502 8656638 B H16
12:43:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C D35
12:43:00 Kváč Miroslav MLA0800 2073704 C H12
12:49:00 Prinz Mikuláš MLA0901 1421915 C H12
12:52:00 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C D35
12:54:00 Beneš Marek MLA7601 1421929 C H35
12:56:00 Bartoš Vojtěch MLA9802 8656598 C H21
12:58:00 Pivec Jan MLA0503 8116803 B H16
12:58:00 Fišáková Hana MLA7750 1421917 C D35
12:58:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C D55
13:00:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B H18
13:00:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C H35
13:06:00 Kováč František MLA0201 8656612 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Pávková Anna NEK1350 232229 C HD10F
12:01:00 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C D65
12:05:00 Marešová Marcela NEK7450 301416 C D45
12:06:00 Pávek Štěpán NEK0700 8660516 B H14
12:14:00 Cikhardtová Adéla NEK1150 2096220 C D10
12:21:00 Čížek Oldřich NEK0802 0 H12
12:39:00 Kolešová Jana NEK0850 2067349 C D12
12:40:00 Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 2035733 C D14
12:48:00 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C H35
12:49:00 Petýrková Karolína NEK0851 2067346 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Holíková Simona ONO0553 8660538 A D16
12:00:00 Hynková Anna ONO1250 301730 C HD10F
12:00:00 Ševčík Vít ONO1100 2102671 C HD10F
12:00:00 Donda Jiří ONO7600 2102676 C T1
12:00:00 Ševčík Adam ONO0300 1403425 C T4
12:04:00 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C D10
12:04:00 Urbánková Jana ONO7851 9200732 C D35
12:06:00 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B D16
12:07:00 Lisý Jan ONO4201 301501 C H75
12:08:00 Urbánek Lumír ONO6701 2102673 C H45
12:09:00 Ševčíková Petra ONO7450 49607 C D45
12:10:00 Hynková Marie ONO1050 2126391 C D10
12:10:00 Hynková Jana ONO8650 301498 C D21
12:10:00 Ječmenová Věra ONO8050 301420 C D35
12:10:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 C H14
12:13:00 Lisá Monika ONO6750 9101105 C D45
12:14:00 Kule Oliver ONO0701 1400426 B H14
12:18:00 Kulová Laura ONO0552 8004351 B D16
12:18:00 Maglia Šimon ONO0702 301495 C H14
12:19:00 Holíková Ilona ONO7552 2087686 C D45
12:20:00 Donda Jiří ONO0403 8631582 A H21
12:22:00 Holík Jaromír ONO7502 2087685 C H45
12:24:00 Pekárková Barbora ONO0655 2083364 C D14
12:24:00 Pecko Sára ONO0452 8116743 B D16
12:27:00 Ritterová Lída ONO0851 2103708 B D12
12:28:00 Urbánková Kateřina ONO9250 9200731 C D21
12:30:00 Černý Jan ONO7101 2061825 C H45
12:30:00 Ševčíková Anežka ONO0550 7201768 C D16
12:30:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 B H14
12:34:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C H45
12:34:00 Meduna Filip ONO0603 8028820 B H14
12:36:00 Černý Antonín ONO1001 2148165 C H10
12:37:00 Makovcová Julie ONO0951 301494 C D12
12:37:00 Ševčíková Olga ONO7650 2103709 D35
12:38:00 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B H14
12:38:00 Hynek Petr ONO7000 301490 C H45
12:42:00 Pekárek Martin ONO7203 7777781 C H35
12:45:00 Ječmenová Veronika ONO0950 7202883 C D12
12:48:00 Holíková Petra ONO0653 8660587 C D14
12:51:00 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C H35
12:51:00 Kučerová Veronika ONO0852 301492 C D12
12:52:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B D14
12:54:00 Oncirk Jan ONO0301 8660918 C H18
12:57:00 Ševčík Petr ONO7200 8662290 C H35
12:58:00 Halámková Jana ONO0657 1428926 C D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D45
12:22:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H55
12:22:00 Černá Eliška SCP9050 2088205 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Eretová Kateřina SKV8651 237530 C T4
12:03:00 Peřinová Zuzana SKV0551 2106733 C D16
12:03:00 Kubátová Lenka SKV5551 237549 C D65
12:07:00 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C D35
12:07:00 Savičová Irena SKV5352 51136 C D65
12:12:00 Řehák Miroslav SKV7101 7207367 C H35
12:13:00 Turková Martina SKV7852 2118940 C D35
12:14:00 Štěrba Marek SKV0401 8654894 A H21
12:15:00 Dvořáková Karla SKV0454 9005143 C D16
12:16:00 Turková Klára SKV1151 2118939 C D10
12:19:00 Štěrba Jiří SKV6401 331490 C H55
12:19:00 Žandová Marcela SKV9653 2058500 C D21
12:20:00 Soukupová Silva SKV0751 2103295 C D14
12:21:00 Fišer Pavel SKV7200 7654444 H35
12:27:00 Turek Jan SKV7302 7464855 C H35
12:27:00 Dítková Markéta SKV0451 682652 C D16
12:30:00 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C H10
12:34:00 Bauerová Aneta SKV0752 2059774 B D14
12:38:00 Frühaufová Julie SKV0754 8670313 B D14
12:39:00 Vlašímský Robert SKV7201 8303079 C H35
12:44:00 Peřinová Eliška SKV0755 2103720 C D14
12:45:00 Dítko Jan SKV7301 8109364 C H35
12:47:00 Turek Jakub SKV0801 7791777 B H12
12:55:00 Dítková Jitka SKV7752 682676 C D35
12:56:00 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C D55
13:00:00 Kubát Jaroslav SKV5203 51137 C H65
13:00:00 Řeháková Mirka SKV0652 8670477 B D14
13:02:00 Žandová Marie SKV6551 236486 C D55
13:03:00 Soukup David SKV7610 0 H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 Zábranský Emil SLA4200 420425 C H75
12:58:00 Švec Zdeněk SLA4700 8806 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Brossaud Thomas VCB9090 8007194 TF
12:23:00 Minařík Josef VCB0903 8226414 C H12
12:34:00 Minařík František VCB1103 8007194 C H10
12:40:00 Veselá Eva VCB7853 8013928 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Vodrážková Barbora VPM1050 434836 C D10
12:00:00 Sobota Petr VPM7800 1466 C T4
12:00:00 Krsová Anna VPM1251 0 C TF
12:06:00 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C D10
12:09:00 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B D16
12:09:00 Beránková Pavla VPM4350 330650 C D65
12:12:00 Staněk Rostislav VPM6801 886260 C H45
12:19:00 Vodrážková Kateřina VPM7995 980333 C D35
12:19:00 Vodrážka Štěpán VPM0802 2031365 B H12
12:22:00 Svoboda Antonín VPM0601 8651736 B H14
12:23:00 Tokárová Regina VPM6950 2067965 C D45
12:25:00 Beránek Petr VPM4502 330530 C H55
12:26:00 Polívka Vratislav VPM7003 301719 C H45
12:29:00 Šauli Filip VPM0301 8656560 A H21
12:29:00 Beránková Lenka VPM7051 2042504 C D45
12:31:00 Sobotová Jana VPM7250 1420788 C D35
12:31:00 Anděl Robin VPM0901 8109411 C H12
12:35:00 Vodrážka Ondřej VPM7702 995796 C H21
12:35:00 Krs Jakub VPM0801 52381 C H12
12:37:00 Kovářová Jitka VPM7350 2067329 C D45
12:47:00 Tokár Radim VPM0300 8660914 A H21
12:49:00 Řeháková Gabriela VPM0353 8660586 B D18
12:51:00 Láska Vít VPM0804 0 C H12
12:52:00 Grohmann Jan VPM0403 443084 B H16
12:55:00 Sobotová Kateřina VPM0851 8013929 B D12
13:01:00 Sobota Ondřej VPM0502 8014568 C H16
13:02:00 Blažek Jiří VPM5009 253118 C H65
13:03:00 Staňková Markéta VPM0153 7210111 B D20
13:04:00 Kadlecová Barbora VPM0750 0 C D14
13:08:00 Kovář Ondřej VPM0200 8660913 C H18

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
12:00 Vakant 0 Vakant HD10F
12:00 Vakant 0 Vakant HD10F
12:00 Vakant 0 Vakant HD10F
12:00 Vakant 0 Vakant HD10F
12:00 Vakant 0 Vakant HD10F
12:00 Vakant 0 Vakant HD10F
12:00 Vakant 0 Vakant HD10F
12:00 Vakant 0 Vakant HD10F
12:00 Vakant 0 Vakant HD10F
12:00 Vakant 0 Vakant HD10F
12:00 Vakant 0 Vakant HD10F
12:00 Vakant 0 Vakant HD10F
12:00 Vakant 0 Vakant HD10F
12:00 Vakant 0 Vakant HD10F
12:00 Vakant 0 Vakant HD10F
12:00 Vakant 0 Vakant T1
12:00 Vakant 0 Vakant T1
12:00 Vakant 0 Vakant T1
12:00 Vakant 0 Vakant T1
12:00 Vakant 0 Vakant T1
12:00 Vakant 0 Vakant T1
12:00 Vakant 0 Vakant T1
12:00 Vakant 0 Vakant T1
12:00 Vakant 0 Vakant T1
12:00 Vakant 0 Vakant T1
12:00 Vakant 0 Vakant T4
12:00 Vakant 0 Vakant T4
12:00 Vakant 0 Vakant T4
12:00 Vakant 0 Vakant T4
12:00 Vakant 0 Vakant T4
12:00 Vakant 0 Vakant T4
12:00 Vakant 0 Vakant T4
12:00 Vakant 0 Vakant T4
12:00 Vakant 0 Vakant T4
12:00 Vakant 0 Vakant TF
12:00 Vakant 0 Vakant TF
12:00 Vakant 0 Vakant TF
12:00 Vakant 0 Vakant TF
12:00 Vakant 0 Vakant TF
12:00 Vakant 0 Vakant TF
12:00 Vakant 0 Vakant TF
12:00 Vakant 0 Vakant TF
12:00 Vakant 0 Vakant TF
12:00 Vakant 0 Vakant TF
12:00 Vakant 0 Vakant TF
12:00 Vakant 0 Vakant TF
12:00 Vakant 0 Vakant TF
12:00 Vakant 0 Vakant TF
12:00 Vakant 0 Vakant TF
12:00 Vakant 0 Vakant TU
12:00 Vakant 0 Vakant TU
12:00 Vakant 0 Vakant TU
12:00 Vakant 0 Vakant TU
12:00 Vakant 0 Vakant TU
12:00 Vakant 0 Vakant TU
12:00 Vakant 0 Vakant TU
12:00 Vakant 0 Vakant TU
12:00 Vakant 0 Vakant TU
12:00 Vakant 0 Vakant TU
12:02 Vakant 0 Vakant H20
12:03 Vakant 0 Vakant D75
12:09 Vakant 0 Vakant H75
12:11 Vakant 0 Vakant H75
12:11 Vakant 0 Vakant D65
12:13 Vakant 0 Vakant D65
12:18 Vakant 0 Vakant D10
12:20 Vakant 0 Vakant D10
12:31 Vakant 0 Vakant H55
12:31 Vakant 0 Vakant D21
12:34 Vakant 0 Vakant H55
12:34 Vakant 0 Vakant D21
12:36 Vakant 0 Vakant D16
12:37 Vakant 0 Vakant D21
12:39 Vakant 0 Vakant D16
12:39 Vakant 0 Vakant D45
12:40 Vakant 0 Vakant H14
12:40 Vakant 0 Vakant D21
12:41 Vakant 0 Vakant D45
12:42 Vakant 0 Vakant H14
12:43 Vakant 0 Vakant D21
12:43 Vakant 0 Vakant D45
12:44 Vakant 0 Vakant H14
12:44 Vakant 0 Vakant H45
12:46 Vakant 0 Vakant H14
12:46 Vakant 0 Vakant H45
12:46 Vakant 0 Vakant H10
12:48 Vakant 0 Vakant H45
12:50 Vakant 0 Vakant H45
12:51 Vakant 0 Vakant D18
12:53 Vakant 0 Vakant D18
12:53 Vakant 0 Vakant H12
12:55 Vakant 0 Vakant H12
12:59 Vakant 0 Vakant H21
13:01 Vakant 0 Vakant D12
13:01 Vakant 0 Vakant D35
13:02 Vakant 0 Vakant H21
13:03 Vakant 0 Vakant D12
13:04 Vakant 0 Vakant H16
13:04 Vakant 0 Vakant D35
13:05 Vakant 0 Vakant H21
13:05 Vakant 0 Vakant D12
13:05 Vakant 0 Vakant D20
13:06 Vakant 0 Vakant H35
13:06 Vakant 0 Vakant D14
13:07 Vakant 0 Vakant H16
13:07 Vakant 0 Vakant D12
13:07 Vakant 0 Vakant D35
13:08 Vakant 0 Vakant H21
13:08 Vakant 0 Vakant H65
13:08 Vakant 0 Vakant D14
13:08 Vakant 0 Vakant D55
13:09 Vakant 0 Vakant H35
13:10 Vakant 0 Vakant H18
13:10 Vakant 0 Vakant H65
13:10 Vakant 0 Vakant D14
13:10 Vakant 0 Vakant D35
13:10 Vakant 0 Vakant D55
13:12 Vakant 0 Vakant H35
13:12 Vakant 0 Vakant D14
12:00 Jan Přinda 0010001 301713 Lomotiva Plzeň - Lochotín HD10F
12:00 Homola Matěj 0020001 2061774 Žabouš T1
12:00 Homolová Gabriela 0020003 0 Žabouš T1
12:00 Homolová Žofie 0020002 899175 Žabouš TF
12:00 Nedas Dušan 0030001 8580 Neregistrovaný T4