Startovka závodu: Veteraniáda ČR na krátké trati, oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
28.09.2020
Místo konání:
Křižánky
Pořadatel:
PBM - TJ Spartak 1. brněnská
Mapa:
Sochův kout, 1:10 000, ekvidistance 5m, stav srpen 2020
Ředitel závodu:
Mareček Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Kheil Radim - R3
Stavitel tratí:
Zřídkaveselý Libor - R3
JURY:
Kamenický Radan, Venhoda Milan, Zelinka Jiří
Kluby:
JBM     33P     ABM     ADA     AOP     AOV     ASU     BBM     BFM     BOR     BOV     BZP     BZR     CET     CST     CTB     DKP     DLP     DOB     EKP     FSP     HAV     HLV     HOR     CHA     CHC     CHT     JEN     JHB     JPV     JZL     KAM     KBP     KON     KRE     KRN     KSU     KUN     KUO     KVS     LBM     LCE     LIT     LOU     LPU     LTU     MBM     MFP     MKP     MLA     MOV     NPA     OLP     OOL     OOP     OSN     OTK     PBM     PCB     PDY     PEN     PGP     PHK     PLU     PTE     PZR     RBK     RIC     ROZ     RUZ     SBK     SBR     SCP     SFM     SHK     SJC     SJH     SJI     SNA     SOB     SPR     SRK     SSU     STE     TAP     TBM     TJN     TRI     TTR     TUR     TVR     TZL     UBM     UOL     VAM     VBM     VCB     VLI     VRL     VSP     ZAM     ZBM     ZPV     Ostatní kluby
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8666873 Gawel Jiří JBM5700 H60 12:27:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8091968 Cych Piotr 33P6800 H50 12:24:00
8650821 Cych Agnieszka 33P9950 D21C 12:53:00
(24)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
337648 Kurečková Zuzana ABM1352 C HDR 11:00:00
219255 Poloučková Vilma ABM7251 C P 11:00:00
438041 Poloučková Hana ABM0350 B D18C 11:02:00
2075673 Tomanová Elena ABM6666 C D45 11:04:00
332962 Palát Tomáš ABM0307 B H18C 11:05:00
232736 Mokrý Jan ABM6611 C H35C 11:11:00
8648589 Kurečka Robert ABM7210 C H45C 11:23:00
52057 Otrusinová Helena ABM7054 C D45C 11:28:00
8010 Radová Martina ABM7451 C D45C 11:32:00
232740 Mokrá Regina ABM6854 C D45C 11:36:00
438042 Polouček Pavel ABM7100 C H45C 11:37:00
8028817 Rada Štěpán ABM0404 B H16C 11:40:00
49694 Svoboda Petr ABM7124 C H45C 11:45:00
52041 Mulíčková Eva ABM7469 C D45 11:48:00
8090147 Palát Petr ABM7415 C H45 11:54:00
7003038 Novotný Ondřej ABM9211 C H21C 12:01:00
52521 Šnyrch František ABM4902 C H65C 12:17:00
2060216 Kurečková Klára ABM0657 C D14C 12:22:00
886814 Mokrý Ondřej ABM9410 C H21C 12:29:00
361987 Karafiátová Eliška ABM0752 B D14C 12:34:00
8680585 Florián Vojtěch ABM9901 C H21C 12:41:00
337650 Mulíček Ondřej ABM7405 C H45 12:42:00
8656699 Mulíčková Markéta ABM0362 A D21C 12:43:00
7209784 Otrusina Jan ABM9210 C H21C 12:57:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52597 Oujeská Simona ADA0551 C P 11:00:00
2127612 Provazník Dušan ADA7301 C P 11:00:00
2087717 Strýček Jiří ADA6701 C P 11:00:00
49285 Richterová Julie ADA0351 C D18C 11:06:00
2073658 Strýčková Monika ADA7454 C D45 11:24:00
2085589 Oujeský Lukáš ADA0504 C H16C 11:26:00
2053551 Odehnal Luděk ADA7400 C H45 11:40:00
8660375 Strýčková Barbora ADA0852 C D12C 11:41:00
9101103 Oujeský Tomáš ADA7433 C H35 11:48:00
2085630 Oujeský Dan ADA0701 C H14C 11:59:00
52668 Richter Rudolf ADA0601 B H14C 12:07:00
51368 Věžník Antonín ADA5505 C H65C 12:07:00
49864 Procházka Jiří ADA7512 C H21C 12:09:00
2032151 Truhlář Karel ADA5111 C H65C 12:11:00
2073729 Procházka Ferdinand ADA1001 C H10C 12:20:00
352314 Procházková Lucie ADA7651 C D35C 12:27:00
8028875 Procházková Doubravka ADA0651 A D14C 12:30:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8000245 Kovalčík Petr AOP0901 B H12C 11:03:00
7522295 Kašparová Šárka AOP7251 C D45 11:16:00
51197 Kovalčíková Eva AOP7852 C D40 11:17:00
8648553 Kostková Jana AOP7151 C D45 11:22:00
980374 Valíková Petra AOP7351 C D45 11:38:00
8004313 Kovalčík Tomáš AOP7301 C H45 11:38:00
8656723 Hadač Miroslav AOP6501 C H55 11:43:00
8004329 Bencúr Juraj AOP7700 C H40 12:07:00
8004292 Kovalčíková Alena AOP0751 B D14C 12:14:00
682679 Hadačová Gabriela AOP6751 C D50 12:26:00
352349 Tesař Jiří AOP6702 C H50 12:28:00
8648546 Peřinka Jan AOP6301 C H55 12:29:00
8004332 Valík Luděk AOP7101 C H45 12:34:00
8662321 Schuster Martin AOP6502 C H55 12:41:00
2096115 Kostka Evžen AOP5701 C H60 12:49:00
7200365 Sklenář Martin AOP9501 C H21C 13:03:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8667994 Vlach Jiří AOV7900 C H40 12:03:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8663157 Křečková Lenka ASU9271 C D21C 12:45:00
8666874 Pavlík Radek ASU6849 C H50 12:46:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2117700 Kadlecová Adéla BBM0551 C P 11:00:00
2117693 Kadlecová Gabriela BBM7651 C P 11:00:00
2001996 Kadlecová Jolana BBM1052 C D10N 11:04:00
7790320 Denemarek Ivo BBM7901 C H35C 11:13:00
2085655 Dvořák Jakub BBM0502 C H16C 11:14:00
8003658 Lebar Daniel BBM7400 C H45 11:20:00
2127611 Dvořák Miloš BBM7300 C H45C 11:21:00
331476 Krejčiříková Nikol BBM7850 C D40 11:23:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C H65 11:31:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C H65C 12:13:00
7207026 Ptáček Pavel BBM9600 C H21C 12:17:00
2088166 Dvořáková Lucie BBM0750 B D14C 12:46:00
8482061 Ptáček Pavel BBM6508 C H55 12:47:00
8659381 Opálková Martina BBM0050 R D21C 13:13:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49454 Juračák Miroslav BFM7605 P 11:00:00
2113071 Řeháková Jana BFM7152 C D45 11:10:00
49455 Juračáková Judita BFM1053 C D10C 11:46:00
2113057 Mutina Vlastimil BFM5701 C H60 13:07:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8445 Pávková Jana BOR6550 C D55 11:55:00
8160174 Vácha Tomáš BOR7409 C H45 12:20:00
8160175 Vobr Marek BOR7801 C H40 12:35:00
8160176 Dikoš Pavel BOR6003 C H60 13:11:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9576 Stará Pavla BOV4251 C D75 11:30:00
2060210 Vlach Oldřich BOV4403 C H75 12:26:00
1421897 Ptáček Jiří BOV4401 C H75 12:30:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660507 Králová Vanda BZP8750 C D21C 12:39:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8149884 Čechová Zuzana BZR6951 C D50 11:56:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2085582 Čípa Jiří CET5002 C H70 11:17:00
331549 Záveská Anna CET6450 C D55 11:35:00
232860 Záveský Richard CET6301 C H55 11:59:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2118474 Málková Věra CST6550 C D55 11:17:00
8246117 Málek Martin CST6501 C H55 12:07:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51833 Hübnerová Johana CTB1551 C HDR 11:00:00
2120621 Nováková Hana CTB7551 C P 11:00:00
8226396 Novák Matyáš CTB0601 B H14C 11:37:00
8003661 Novák Tobiáš CTB1103 C H10C 12:00:00
8648583 Nováková Anna Marie CTB0951 C D12C 12:01:00
8648548 Novák Pavel CTB7001 C H50 12:26:00
8200032 Hübner Jan CTB7902 C H40 12:47:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8080825 Šubrt Vojtěch DKP0502 B H16C 11:24:00
8069069 Svoboda Jiří DKP7504 C H45 11:34:00
8651714 Tomeš Jaroslav DKP8109 C H35 11:42:00
8080834 Šubrt Antonín DKP7100 C H45 12:10:00
8303052 Illner Jakub DKP6601 C H50 12:14:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515033 Strnad Jakub DLP0703 C H14C 11:43:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662322 Janda Martin DOB8002 C H40 13:01:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51595 Ondráček Viktor EKP1515 C HDR 11:00:00
8045215 Černý Ondřej EKP8511 C H35 11:16:00
2060242 Kalous Tomáš EKP0601 C H14C 11:23:00
52852 Ondráček Lubor EKP1111 C H10N 11:30:00
2088154 Kalousová Radka EKP7550 C D45 11:30:00
8719071 Ondráčková Veronika EKP7850 C D40 11:33:00
8662327 Šedivý Jiří EKP5500 C H65 11:45:00
51588 Kalousová Adéla EKP0950 C D12C 12:03:00
8655417 Kalous Vladislav EKP7702 C H40 12:21:00
8659405 Koucký Roman EKP6301 C H55 12:23:00
51604 Šedivá Miroslava EKP5750 C D60 12:24:00
8087414 Ondráček Radim EKP7414 C H45 12:50:00
2080937 Kalousová Jolana EKP0760 C D14C 12:50:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8014442 Šimek Tomáš FSP6304 C H55 11:49:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1421893 Sochorová Hana HAV6250 C D55 11:47:00
1425330 Kaděrová Barbora HAV7051 C D50 11:52:00
2032312 Mastela Rafal HAV7300 C H45 11:56:00
1426051 Vričanová Sylva HAV6751 C D50 12:06:00
1426031 Hanzlová Svatava HAV6651 C D50 12:30:00
515436 Sochor Tomáš HAV6301 C H55 12:33:00
1421900 Jakobi Zdeněk HAV5701 C H60 12:33:00
1421901 Beneš Karel HAV4201 C H75 12:34:00
8660919 Lužný Ladislav HAV6000 C H60 12:37:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52670 Smětáková Ivana HLV8153 C D35C 12:05:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8680322 Vávra Martin HOR6302 C H55 11:47:00
8670484 Škorpil Martin HOR5700 C H60 12:53:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8516930 Ševčík Milan CHA5003 C H70 11:21:00
51231 Pavlík Milan CHA5400 C H65 11:29:00
2420039 Krtička Jáchym CHA1000 C H10C 12:02:00
887906 Kašková Eva CHA4650 C D70 12:04:00
1426021 Kaška Rudolf CHA5500 C H65 12:09:00
8670479 Kašková Kateřina CHA7850 C D35 12:25:00
8028878 Vydra Ivan CHA6600 C H50 13:02:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8655490 Křivdová Lenka CHC7251 C D45 11:18:00
9200535 Křivda Ivan CHC6701 C H50 12:08:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515504 Korecký Marek CHT1701 C HDR 11:00:00
8003626 Korecký Radan CHT1401 C HDR 11:00:00
336706 Burešová Petra CHT0001 P 11:00:00
8226364 Korecký Miroslav CHT7901 C H35 11:06:00
49857 Kučerová Vladimíra CHT6460 C D55 11:23:00
232886 Halamková Valerie CHT D10C 11:26:00
8033277 Korecká Lenka CHT8053 C D40 11:27:00
9234 Juračka Vojtěch CHT5404 C H65 11:37:00
2419858 Havlíčková Hana CHT1153 C D10C 11:42:00
51953 Matras Jaroslav CHT5301 C H65 12:03:00
51949 Starka František CHT4801 C H65C 12:03:00
51948 Vítek Josef CHT4802 C H65C 12:09:00
7207853 Korecká Eva CHT1054 C D12C 12:13:00
52323 Vodrážka Oldřich CHT4701 C H65C 12:15:00
52175 Krejsová Martina CHT8152 C D35C 12:29:00
9237 Juračková Jana CHT6052 C D60 12:38:00
51897 Jansová Alena CHT5852 C D60 12:42:00
7210808 Matras Tomáš CHT8001 C H40 12:43:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8033263 Zabořilová Romana JEN7457 C D45 11:26:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C D55 12:05:00
52353 Stupal František JHB8603 C H21C 12:13:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8663202 Štorek David JPV0202 B H18C 11:03:00
8662320 Otrusina Jiří JPV8201 C H35 11:08:00
2108899 Plachý Ondřej JPV0707 B H14C 11:25:00
8440505 Štorek Jan JPV0505 B H16C 11:36:00
8235111 Perknovský Radim JPV8235 C H35 11:36:00
8516420 Plachá Andrea JPV7676 C D40 11:39:00
8006556 Štorková Simona JPV6556 C D55 11:43:00
2108881 Plachá Aneta JPV0555 C D16C 11:45:00
8515515 Štorek Petr JPV6505 C H55 11:45:00
8006112 Jeřábek Luboš JPV6112 C H55 11:51:00
8488884 Chmelař Miroslav JPV6217 C H55 11:55:00
2115705 Plachý Matyáš JPV1010 C H10C 12:04:00
8006773 Fajkusová Jitka JPV6773 C D50 12:10:00
7210862 Skřivanek Marcel JPV7713 C H40 12:13:00
2103780 Plachý Martin JPV6515 C H55 12:35:00
8656711 Fajkus Radim JPV9509 C H21C 12:49:00
8656693 Vystavěl Ondřej JPV9807 C H21C 13:01:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53801 Chromčák František JZL5201 C H65 11:25:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52273 Škvorová Zuzana KAM7350 C D45 11:06:00
7040267 Škvor Martin KAM6700 C H50 12:32:00
8663176 Janda Ondřej KAM0113 A H21C 12:47:00
8052300 Pašek František KAM7600 C H40 12:53:00
8033276 Škvorová Barbora KAM9150 C D21C 12:57:00
8656609 Čechová Tereza KAM9852 E D21C 13:11:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
6645 Valter Petr KBP4500 C H65 11:39:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
336795 Kalous Daniel KON2001 HDR 11:00:00
8007713 Hlavová Miroslava KON6389 C D55 11:07:00
341715 Skácel Jaroslav KON4617 C H70 11:19:00
8660471 Grepl Ladislav KON6111 C H55 12:01:00
2092398 Kalousová Julie KON0850 C D12C 12:07:00
515485 Ebnerová Eva KON8277 C D35 12:21:00
8516915 Kalous Antonín KON7708 C H40 12:33:00
1417263 Navrátil Václav KON6427 C H55 12:43:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51412 Troupová Vladěna KRE6351 C D55 11:19:00
51413 Kovaříčková Darja KRE6352 C D55 11:27:00
7207876 Dulovcová Marie KRE7051 C D50 12:34:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102867 Rychlý Jakub KRN1500 C HDR 11:00:00
8414134 Rychlý Pavel KRN8505 C H35 11:34:00
8654885 Rychlá Pavlína KRN8559 C D35 12:09:00
8654916 Rychlá Karolína KRN0757 B D14C 12:16:00
52643 Zavřel Michal KRN6804 C H50 13:08:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2051479 Růžička Lukáš KSU7849 C P 11:00:00
2051494 Růžička Matěj KSU0901 C H12C 11:05:00
2051883 Růžičková Zuzana KSU1250 D10N 11:06:00
8670790 Turczerová Hana KSU9393 C D21D 11:20:00
8662343 Tomanek Daniel KSU7410 C H45 11:36:00
8680320 Šrámek Jaromír KSU5801 C H60 12:23:00
8660457 Turczer Petr KSU7945 C H40 12:25:00
8663112 Janů Zdeněk KSU5749 C H60 12:59:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9028 Trejtnar Pavel KUN5801 C H60 12:17:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8482088 Mutinská Zdeňka KUO6499 C D55 11:03:00
8667546 Koblížek Kamil KUO8001 C H40 12:27:00
8670813 Mutinský Viktor KUO6501 C H55 13:01:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2001910 Mikulčíková Irena KVS7750 C D40 11:09:00
8670745 Švestka Vítězslav KVS7301 C H45 11:58:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52047 Kycl Michal LBM0500 C H16C 11:22:00
2112754 Eliášek Patrik LBM0801 C H12C 11:23:00
52038 Toman Matěj LBM0909 B H12C 11:31:00
2112765 Eliášek Jakub LBM1101 C H10N 11:40:00
52026 Kycl Miroslav LBM7100 C H45C 11:41:00
52082 Kycl Ondřej LBM0501 C H16C 11:42:00
2113043 Eliášková Hana LBM8051 C D35C 12:01:00
52055 Tomanová Jana LBM4955 C D70 12:08:00
2122244 Štěpánek Jiří LBM5401 C H65 12:11:00
219277 Tomanová Veronika LBM7751 C D35C 12:17:00
2113045 Salajková Věra LBM5558 C D65 12:23:00
219280 Janská Iva LBM5795 C D60 12:40:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52701 Slezáková Jitka LCE6351 C D55 11:29:00
52694 Ferdusová Eva LCE6461 C D55 11:39:00
8670733 Hubáčková Dagmar LCE6569 C D55 11:49:00
8662710 Slezák Libor LCE6207 C H55 11:57:00
8670819 Vavrysová Iva LCE6359 C D55 11:57:00
8680417 Vavrys Petr LCE6413 C H55 12:19:00
8660447 Chloupek Adam LCE9300 E H21C 12:19:00
8645928 Mudrák Stanislav LCE6701 C H50 12:44:00
8660397 Vlažná Mirka LCE5852 C D60 12:54:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8110 Neradová Alena LIT5051 C D70 12:02:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2143334 Šunková Karolína LOU7550 C D45C 11:20:00
2148246 Šunková Sára LOU1051 C D10C 11:24:00
2143397 Šunková Berta LOU0850 B D12C 11:51:00
7205005 Šunka Jan LOU7600 C H40 12:11:00
2143387 Šunka Hubert LOU1200 C H10C 12:32:00
(28)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656529 Zvěřina Petr LPU8208 R H35 11:00:00
2116196 Štěrba Pavel LPU5408 C H65 11:13:00
515126 Zvěřinová Nina LPU1253 C D10N 11:16:00
8663169 Zitková Radka LPU7958 C D40 11:21:00
8000246 Šabatka Petr LPU8106 C H35 11:22:00
515170 Lučan Vladimír LPU7710 C H35 11:28:00
7203457 Vávra Jaroslav LPU7308 C H45 11:28:00
51183 Roudná Eva LPU6554 C D55 11:33:00
8013872 Švíglerová Pavla LPU7658 C D40 11:37:00
8656530 Udržal Tomáš LPU8002 C H35 11:40:00
8116813 Knap Jan LPU5101 C H65 11:41:00
2073755 Držková Markéta LPU7670 C D40 11:43:00
8663196 Zitka Adam LPU8402 C H35 11:46:00
8033225 Mrskočová Dana LPU7356 C D40 11:47:00
8014507 Lučanová Marta LPU7957 C D40 11:51:00
8471811 Kubíková Květa LPU4752 C D70 12:00:00
8663180 Farář Václav LPU5201 C H65 12:05:00
7209277 Roudný Václav LPU6102 C H55 12:09:00
8656548 Zvěřinová Martina LPU8357 E D35 12:15:00
7207852 Vícha Vladimír LPU5801 C H60 12:21:00
8518324 Vodička Oldřich LPU7715 C H40 12:23:00
8230369 Demlová Jitka LPU6955 C D50 12:24:00
2125366 Novotná Jiřina LPU5654 C D60 12:30:00
8648581 Knapová Iva LPU6052 C D60 12:36:00
7209354 Držka Štěpán LPU7604 C H40 12:39:00
2060272 Procházka Radek LPU6504 C H55 12:45:00
8014508 Víchová Ladislava LPU5851 C D60 12:48:00
2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C H60 12:51:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8667964 Hindráková Martina LTU6451 C D55 11:11:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656681 Zelinka Jiří MBM8740 C H21C 12:15:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660371 Sieglová Dagmar MFP7050 C D50 11:50:00
8648567 Siegl Roman MFP6700 C H50 12:20:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8200018 Koč Zdeněk MKP4700 C H70 11:15:00
336747 Koč Lumír MKP5401 C H65 11:53:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416175 Sklenářová Jana MLA6258 C D55 11:05:00
8656644 Opavová Stanislava MLA5451 C D65 12:27:00
8116748 Sklenář Jan MLA4201 C H75 12:28:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52774 Juřeník Josef MOV5201 C H65 12:13:00
8014553 Svěchota Milan MOV7202 C H45 12:44:00
9101189 Holec Honza MOV6701 C H50 13:00:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2070822 Pavelcová Gabriela NPA7851 C D40 11:11:00
7003002 Zikmund Zdeněk NPA6705 C H50 12:22:00
7203468 Hušková Eva NPA5754 C D60 12:22:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8185555 John Vladimír OLP5502 C H65 11:51:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52531 Albert František OOL5804 C H60 12:15:00
8028829 Višňa Milan OOL5904 C H60 12:39:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49301 Ševčík Břetislav OOP5001 C H70 11:09:00
8654881 Rychlý Miloš OOP5302 C H65 11:15:00
232338 Hrabicová Iva OOP6150 C D55 11:45:00
2112733 Kociánová Eva OOP6750 C D50 12:32:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8009 Voráčková Karolína OSN1456 C HDR 11:00:00
8007171 Dvořáček Jiří OSN7502 C H45 11:22:00
8680294 Janíčková Jitka OSN7356 C D45 11:40:00
52142 Voráčková Anežka OSN1260 C D10C 11:44:00
8656600 Nechanická Daniela OSN7557 C D45 11:46:00
8006654 Wurzelová Dana OSN6654 C D50 12:02:00
9201331 Voráčková Lenka OSN8555 C D35 12:03:00
8670817 Kovačič Marek OSN6600 C H50 12:10:00
7205006 Nechanický Pavel OSN7209 C H45 12:12:00
8648571 Kamenická Lenka OSN6955 C D50 12:16:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C H60 12:19:00
8081227 Kamenická Tereza Ester OSN0888 B D14C 12:52:00
9201330 Voráček Michal OSN8000 C H40 12:55:00
8122027 Kamenický Radan OSN6004 C H60 13:05:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670735 Volencová Ivana OTK5250 C D65 12:45:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Růžková Amálie PBM1650 C HDR 11:00:00
8660444 Zřídkaveselý Martin PBM0808 B H12C 11:11:00
8116826 Sladká Zora PBM6059 C D55 11:15:00
52051 Ramachová Michaela PBM1151 C D10N 11:18:00
8667953 Ježek David PBM0813 B H12C 11:19:00
52027 Robotková Tereza PBM1150 C D10N 11:22:00
2051534 Komenda Jakub PBM0712 B H14C 11:31:00
0 Duchoňová Natalie PBM0951 C D12C 11:39:00
8516931 Komenda Kamil PBM7201 C H45 11:50:00
8660552 Ježková Ivana PBM0560 B D16C 11:51:00
0 Robotková Naďa PBM7950 D40 11:53:00
7209368 Rachmanová Magda PBM8550 D35 12:01:00
8719038 Robotka Libor PBM5303 C H65 12:15:00
8226315 Sladká Magdalena PBM8450 C D35 12:29:00
0 Stojan Luděk PBM5600 C H50 12:58:00
7209359 Robotka Jan PBM7800 C H40 13:03:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660458 Blabla Zdeněk PCB5901 C H60 12:29:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2115746 Kotrčová Lenka PDY9350 C D21D 11:26:00
2112725 Šiler Štěpán PDY1101 C H10N 11:44:00
8660526 Šilerová Eva PDY8050 C D40 11:45:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C D55 11:37:00
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C H55 12:21:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8040749 Kotecký Roman PGP4900 C H70 11:25:00
8151151 Janas Petr PGP7106 C H45 11:46:00
8662280 Jandera Kryštof PGP0700 B H14C 11:53:00
8303009 Střelba Ondřej PGP7510 C H45 12:00:00
8670478 Drbal Jan PGP7101 C H45 12:16:00
8636797 Kabát Jan PGP6901 C H50 12:52:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1413977 Samková Renáta PHK7456 C D45 11:12:00
8084000 Mikulecký Jan PHK3801 C H80 11:17:00
410789 Fagré Iva PHK7554 C D45 11:20:00
7202881 Souček Pavel PHK5503 C H65 11:35:00
219239 Novotná Ivana PHK6354 C D55 11:53:00
8660597 Kosová Michaela PHK6752 C D50 12:00:00
515050 Mašata Roman PHK7107 C H45 12:04:00
2059745 Hlaváček Lubomír PHK6401 C H55 12:05:00
9833 Kavalírová Kateřina PHK6756 C D50 12:08:00
8656629 Samek Tomáš PHK0001 A H21C 12:23:00
8660393 Běhoun Pavel PHK5701 C H60 12:25:00
8648580 Běhounová Jiřina PHK5651 C D60 12:44:00
7210813 Kamenický Jan PHK6601 C H50 12:50:00
9650526 Kavalír Karel PHK6503 C H55 12:51:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2067929 Krtička Jan PLU7931 C H40 12:59:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1421294 Vítková Miroslava PTE6952 C P 11:00:00
8226430 Vítek Zbyněk PTE6622 C H45C 11:49:00
(17)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7210889 Forstová Viola PZR1551 C HDR 11:00:00
2144083 Pařízek Miloš PZR7701 C H21D 11:02:00
8659407 Kříž Pavel PZR4800 C H70 11:03:00
2075659 Nechutová Alena PZR6969 C D45C 11:12:00
53709 Sobotka Petr PZR7008 C H35C 11:17:00
53196 Suková Renata PZR7352 C D45C 11:22:00
410394 Suk Marek PZR6701 C H45C 11:25:00
2134287 Pařízková Kateřina PZR7951 C D21D 11:28:00
7210903 Pařízek Petr PZR0504 C H16C 11:28:00
8659406 Křížová Zdenka PZR5051 C D70 12:06:00
4767 Forstová Veronika PZR8181 C D35 12:07:00
51900 Forst Vlastimil PZR5603 C H60 12:11:00
7210855 Forst Matouš PZR1100 C H10C 12:16:00
8655485 Rosecká Alena PZR5654 C D60 12:34:00
8656611 Pospíšil Jaromír PZR4417 C H75 12:36:00
49824 Hladílek Jan PZR8814 C H21C 12:37:00
232492 Skryja Bořivoj PZR6106 C H55 12:49:00
(24)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52015 Jalový Kryštof RBK1401 HDR 11:00:00
2067938 Pekárková Radka RBK6767 C P 11:00:00
416103 Tesařová Jitka RBK6451 C P 11:00:00
49601 Jalová Marie RBK5761 C D55C 11:01:00
980373 Jalová Kristýna RBK1150 C D10N 11:12:00
2127529 Šujanová Kateřina RBK7851 C D40 11:15:00
49900 Jalový Vlastimil RBK6120 C H45C 11:27:00
2061781 Broschová Alžběta RBK1151 C D10C 11:28:00
2061836 Broschová Lucie RBK7451 C D45 11:34:00
4643 Pekárek Aleš RBK6602 C H45C 11:35:00
8000241 Fousek Vojtěch RBK0403 A H16C 11:38:00
49682 Jágrová Zuzana RBK1051 C D10C 11:40:00
53201 Veselá Veronika RBK0852 C D12C 11:43:00
2115694 Šujanová Rozálie RBK0952 C D12C 11:47:00
203400 Veselá Martina RBK1052 C D10C 11:50:00
52092 Henková Svatava RBK5454 C D65C 11:54:00
8516957 Jágrová Aneta RBK0951 C D12C 11:55:00
8660437 Brosch Ondřej RBK0606 A H14C 12:03:00
52078 Henek Milan RBK5307 C H65C 12:05:00
0 Fedrová Anežka RBK0853 C D12C 12:17:00
1413717 Fousek Martin RBK7801 C H40 12:17:00
2061849 Brosch Petr RBK7111 C H45 12:22:00
751114 Veselý Martin RBK7502 C H45 12:26:00
8667995 Mazalová Monika RBK9252 C D21C 13:07:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
887622 Vláčil Daniel RIC7307 C H45 12:06:00
8226354 Pecháček Libor RIC7600 C H40 12:29:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8656678 Voltrová Svatava ROZ6150 C D55 12:03:00
8662318 Šimík Daniel ROZ6900 C H50 12:56:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8648570 Gregor Petr RUZ7500 C H45 12:24:00
8654910 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C H45 12:32:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
410339 Jágr Jaroslav SBK7549 P 11:00:00
49683 Kolařík Zdeněk SBK5406 C H65 12:07:00
8662315 Jágrová Vlasta SBK7789 C D35C 12:09:00
2011795 Seifertová Marie SBK5555 C D65 12:29:00
49685 Kolaříková Věra SBK5251 C D65 12:37:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51917 Toman Stanislav SBR4801 C H70 11:05:00
8656690 Sklenář Josef SBR6601 C H50 12:42:00
8663161 Řeháček Petr SBR6302 C H55 12:53:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8028840 Buriánek Jaromír SCP4700 C H70 11:23:00
8666866 Šístek Daniel SCP7507 C H45 11:30:00
8000236 Veljačik Pavel SCP6200 C H55 12:25:00
682101 Jahnová Helena SCP5550 C D65 12:31:00
8663133 Podivínský Tomáš SCP7201 C H45 12:40:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C D65 12:47:00
8116774 Boudný Jan SCP7417 C H45 12:48:00
8676001 Hošek Ladislav SCP6001 C H60 13:13:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49442 Sebera Josef SFM8301 C H35 11:50:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662339 Souček Tomáš SHK8200 C H35 11:32:00
7204995 Prokeš Tomáš SHK7503 C H45 12:08:00
2017663 Thýnová Ivana SHK6651 C D50 12:12:00
9107 Fejlková Alice SHK5351 C D65 12:39:00
8670804 Hausvater Karel SHK5801 C H60 12:55:00
410797 Gazdačko Milan SHK5702 C H60 13:03:00
2017669 Kohout Josef SHK6902 C H50 13:10:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8008014 Palas Jan SJC8507 C H35 11:20:00
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C H80 11:21:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8116757 Nouzová Alena SJH7151 C D45C 11:16:00
51925 Tichá Jana SJH6451 C D55 11:21:00
336789 Nouza Vítek SJH1104 C H10N 11:34:00
8660392 Benešová Iva SJH7051 C D50 12:18:00
8004613 Nouza Michal SJH0505 A H21C 12:33:00
8014444 Komárek Arnošt SJH7702 C H40 12:41:00
8651725 Beneš Jan SJH7001 C H50 12:54:00
8003622 Nouza Petr SJH6501 C H55 12:59:00
995864 Tichý Martin SJH6401 C H55 13:03:00
(30)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2103711 Lauerman Jan SJI1515 C HDR 11:00:00
886813 Lauermanová Eva SJI1353 C HDR 11:00:00
888644 Prošek Filip SJI1401 C HDR 11:00:00
8033211 Chudíková Barbora SJI7850 C D40 11:05:00
8028816 Venhoda Milan SJI7104 C H45 11:26:00
8667505 Srb Vladimír SJI7801 C H35 11:30:00
8662358 Lauerman Jan SJI7419 C H45 11:44:00
8667506 Srb Vladimír SJI0701 A H14C 11:49:00
8660560 Srbová Michaela SJI0551 A D16C 11:57:00
8656540 Čech Petr SJI0001 R H21C 12:03:00
8116725 Orany Vojtěch SJI0401 B H21C 12:07:00
2127589 Prášil Jakub SJI0702 B H14C 12:11:00
8116794 Vítek Matěj SJI0500 A H21C 12:11:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C H60 12:13:00
889294 Orany Tomáš SJI7311 C H45 12:14:00
2081356 Vítková Lenka SJI7852 C D35C 12:15:00
8028815 Vítek Jaroslav SJI7201 C H45 12:18:00
8226390 Vítková Hana SJI0750 B D14C 12:26:00
8516414 Novotná Petra SJI8350 C D35 12:27:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 C H45 12:28:00
219258 Rachůnek Stanislav SJI6801 C H50 12:30:00
53631 Petráček Aleš SJI6301 C H55 12:31:00
8648620 Zeman Jaroslav SJI5901 C H60 12:31:00
7209360 Hrstková Dana SJI6051 C D60 12:32:00
8149899 Izdný Pavel SJI7613 C H40 12:37:00
219243 Vacek Milan SJI6901 C H50 12:40:00
2073707 Škrabánek Matěj SJI9203 C H21C 12:43:00
8028823 Prošek Michal SJI7823 C H40 12:51:00
8109370 Venhoda Matěj SJI0301 B H21C 12:53:00
8028807 Kadlec Jan SJI8306 C H21C 12:59:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9630 Plocek Jakub SNA1203 C HDR 11:00:00
8655470 Doucha Jiří SNA7105 C H45 11:14:00
1451527 Slavík Pavel SNA7349 C H45C 11:39:00
1401856 Ježková Dana SNA7850 C D40 11:49:00
8014538 Sokolář Zdeněk SNA7201 C H45 12:30:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8662356 Janderová Markéta SOB7750 C D40 11:19:00
8662373 Jandera Tomáš SOB7300 C H45 12:36:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8135135 Pilc Oldřich SPR5100 C H65 11:47:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8013968 Hrobař Rudolf SRK4702 C H70 11:13:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8061435 Ostřanská Iveta SSU6591 C D55 11:09:00
52563 Krtička Mikuláš SSU1100 C H10N 11:28:00
8033234 Klíchová Jana SSU8151 C D35 11:59:00
52578 Krtička Antonín SSU1000 C H10C 12:06:00
51508 Valenta Jiří SSU6301 C H55 12:11:00
8061472 Ostřanský Josef SSU4302 C H75 12:22:00
1406132 Králová Zdenka SSU6091 C D60 12:26:00
7204982 Krtička Luděk SSU7847 C H40 12:31:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8116758 Pudel Jarda STE7505 C H45 12:02:00
8116678 Fendrych Michal STE7607 C H40 12:05:00
8655374 Václavek Tomáš STE5809 C H60 12:45:00
8655386 Hepnar Luboš STE6307 C H55 13:05:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2081352 Melišíková Radka TAP7152 C D45 11:28:00
7209455 Fiala Zdeněk TAP5501 C H65 11:33:00
232196 Petrová Martina TAP6852 C D50 12:14:00
232198 Pavlů Veronika TAP6952 C D50 12:22:00
515440 Tihon Jaroslav TAP6102 C H55 12:57:00
(112)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2083423 Boučková Anna TBM0051 C D20C 11:00:00
53235 Minařík Luboš TBM5711 C H21D 11:00:00
2083414 Prúšová Zuzana TBM1161 C HDR 11:00:00
2124790 Svirák Timotej TBM1411 C HDR 11:00:00
1450163 Vaculín Vilém TBM1305 C HDR 11:00:00
2083370 Dobrovolný Vladimír TBM7009 C P 11:00:00
2081392 Hanousková Boučková Daniela TBM7282 C P 11:00:00
7204507 Hustá Helena TBM7961 P 11:00:00
2067219 Ježková Ilona TBM7256 C P 11:00:00
2067978 Kroutil Petr TBM7803 C P 11:00:00
232377 Mudráková Michaela TBM7555 C P 11:00:00
8001411 Schwabová Kateřina TBM7371 C P 11:00:00
2135173 Svirák Pavel TBM7806 P 11:00:00
2127550 Sviráková Božena TBM7887 P 11:00:00
416206 Vaculínová Hana TBM8354 C P 11:00:00
8117119 Kroutil Tadeáš TBM0928 C H12C 11:01:00
2120617 Kroutilová Eva TBM7861 C D40 11:01:00
8115113 Grycová Petra TBM7467 C D45 11:02:00
53269 Hájek Ondřej TBM7511 C H35C 11:03:00
8323322 Karlík Jan TBM8809 C H21D 11:06:00
2127861 Mikula Marek TBM0902 C H12C 11:07:00
8007659 Čechová Marcela TBM7659 C D40 11:07:00
2087676 Doušková Daniela TBM1358 C D10N 11:08:00
8100029 Račanský Jakub TBM0503 A H16C 11:10:00
2103680 Liščinský Tomáš TBM8411 C H35 11:10:00
2067215 Doušková Vlasta TBM7060 C D45C 11:10:00
8670824 Lička Adam TBM0326 A H18C 11:11:00
8008044 Hájek Štěpán TBM0804 B H12C 11:13:00
8299099 Jašková Monika TBM6363 C D45C 11:14:00
2120661 Kroutilová Eliška TBM1361 C D10N 11:14:00
8180018 Gryc Ondřej TBM0406 A H16C 11:16:00
2111764 Svirák Benjamin TBM0915 C H12C 11:17:00
8007401 Schwab David TBM7401 C H45 11:18:00
1700079 Hustý Jakub TBM7708 H35C 11:19:00
2122243 Navrátil Jakub TBM0811 B H12C 11:21:00
8188288 Kroutil Jošt TBM0712 B H14C 11:21:00
2083409 Klíčová Kateřina TBM7658 C D21D 11:22:00
2127859 Hustá Magdalena TBM1157 C D10C 11:22:00
7080127 Denemarek Max TBM0800 B H12C 11:25:00
8667996 Zajíčková Lenka TBM7152 C D45C 11:26:00
2083417 Hanousek Prokop TBM0613 C H14C 11:27:00
8058058 Doušek Vilém TBM0904 C H12C 11:29:00
2067207 Fuchsová Marcela TBM7260 C D45C 11:30:00
0 Němcová Adéla TBM1176 C D10C 11:30:00
49660 Liščinská Eva TBM4451 C D75 11:32:00
2111765 Svirák Samuel TBM1125 C H10N 11:32:00
8311133 Jašek Milan TBM6201 C H45C 11:33:00
2087656 Svirák Jonatan TBM0608 B H14C 11:33:00
8654918 Ehl Ondřej TBM0404 B H16C 11:34:00
8050030 Zabloudil Pavel TBM5003 C H70 11:35:00
52592 Skřivanek František TBM1108 C H10N 11:36:00
8007275 Kubáňová Jana TBM7275 C D45 11:36:00
2083404 Ryglová Beáta TBM1158 C D10C 11:36:00
8149878 Mudráková Natálie TBM0953 C D12C 11:37:00
53270 Miková Iva TBM7071 C D45C 11:38:00
8070717 Ptáček Jonáš TBM0717 B H14C 11:39:00
8663167 Miková Lenka TBM0460 B D16C 11:41:00
2118463 Hübner Václav TBM1112 C H10N 11:42:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C D45 11:42:00
7201210 Sedlář Petr TBM7319 C H45 11:42:00
2000591 Dušek Vladimír TBM7400 C H45C 11:43:00
8663178 Čech Radan TBM0611 B H14C 11:45:00
8033296 Ryglová Adéla TBM0857 C D12C 11:45:00
8414120 Dušková Tereza TBM0554 B D16C 11:47:00
8100019 Urválek Jan TBM0707 B H14C 11:51:00
7210817 Schwabová Barbora TBM1188 C D10C 11:52:00
2083386 Mikulová Klára TBM0553 C D16C 11:53:00
8180908 Čechová Johana TBM0888 B D12C 11:53:00
8648605 Hiršová Marcela TBM7079 C D50 11:54:00
8004271 Račanský Jiří TBM0706 B H14C 11:57:00
2083375 Baláčová Natálie TBM0560 C D16C 11:59:00
8663145 Mudrák Daniel TBM0629 B H14C 12:01:00
8017701 Ehl Jiří TBM7701 C H40 12:01:00
8000710 Schwab Filip TBM0710 B H14C 12:05:00
8088388 Eliášová Viktorie TBM1052 C D12C 12:09:00
8662367 Eliáš Vojtěch TBM0604 B H14C 12:09:00
2083371 Verner Jan TBM1114 C H10C 12:10:00
2083403 Sedláčková Hana TBM0778 C D14C 12:12:00
8660363 Ryglová Kateřina TBM7372 C D35C 12:13:00
2127895 Hustý Matyáš TBM1029 C H10C 12:14:00
2058523 Skřivanková Anna TBM0853 B D12C 12:15:00
2059757 Hlaváč Jiří TBM6116 C H55 12:15:00
2067201 Bružeňáková Mia TBM0652 C D14C 12:18:00
8077877 Ptáčková Julie TBM0980 C D12C 12:19:00
49412 Grycová Jana TBM6969 C D50 12:20:00
8644875 Kavan Tomáš TBM8603 C H21C 12:21:00
8232425 Doušková Klára TBM7761 C D35C 12:23:00
8120028 Dobrovolná Anna TBM0758 B D14C 12:24:00
53234 Hájek Vojtěch TBM1201 C H10C 12:24:00
2083416 Dufek Jan TBM4231 C H75 12:24:00
2083358 Ptáček Ondřej TBM7120 C H21C 12:25:00
53296 Urválek Jiří TBM6107 C H55 12:27:00
8123459 Doušková Kateřina TBM0679 A D14C 12:28:00
7204525 Kubáň Patrik TBM1001 C H10C 12:30:00
2042538 Šrom Jakub TBM9502 C H21C 12:31:00
8667955 Ehlová Martina TBM0655 A D14C 12:32:00
8301247 Procházková Helena TBM5351 C D65 12:33:00
8662331 Mudrák Pavel TBM6900 C H50 12:34:00
8334332 Rajnoha David TBM0003 B H21C 12:35:00
2087664 Vernerová Hana TBM0780 C D14C 12:36:00
53233 Gryc Jan TBM6709 C H50 12:38:00
8667974 Fuchsová Ema TBM0653 B D14C 12:40:00
52361 Eremiášová Jana TBM5451 C D65 12:41:00
8088288 Hlaváčová Lucie TBM0660 B D14C 12:44:00
8663207 Kubáňová Tereza TBM0756 B D14C 12:48:00
8100027 Gryc Tomáš TBM6903 C H50 12:48:00
8644873 Horvát Petr TBM9437 E H21C 12:51:00
8654911 Kuchařová Ada TBM5855 C D60 12:52:00
53272 Strejček Petr TBM7228 C H21C 12:55:00
53246 Slámová Hana TBM4951 C D60 12:58:00
8125988 Grycová Veronika TBM9859 C D21C 12:59:00
8656601 Nechanická Klára TBM0055 E D21C 13:03:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670777 Kunc Radovan TJN5549 C H65 11:43:00
1302798 Zuzánek Zdeněk TJN5901 C H50 12:16:00
8670743 Kuncová Jiřina TJN5752 C D60 12:50:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8670488 Jastrzembská Jarmila TRI6450 C D55 11:31:00
8660461 Argalášová Gabriela TRI6850 C D50 12:04:00
2096226 Prokop Lubomír TRI6001 C H60 12:41:00
8655451 Tesařová Jana TRI9751 C D21C 13:09:00
(23)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52237 Syslová Iva TTR6151 C D55C 11:03:00
52251 Koudelný Jiří TTR5401 C H65 11:11:00
303944 Klusáčková Jitka TTR6152 C D55 11:13:00
52242 Nešporová Marie TTR7251 C D45 11:14:00
2092373 Cícha Václav TTR0401 B H16C 11:20:00
53153 Dvořáček Jan TTR0701 C H14C 11:29:00
995847 Nešpor Jiří TTR0502 C H16C 11:30:00
2092365 Cíchová Pavlína TTR7452 C D45C 11:44:00
2115150 Věžník Roman TTR1111 C H10N 11:46:00
52235 Sysel Svatobor TTR6202 C H45C 11:51:00
7300192 Nešpor Jan TTR0101 B H20C 11:55:00
7001410 Orálek Miroslav TTR5201 C H65 11:55:00
2420061 Dvořáčková Eliška TTR0951 C D12C 11:57:00
49689 Nešporová Terezie TTR0852 C D12C 12:05:00
52240 Dvořáček Jan TTR7701 C H40 12:09:00
2011822 Dosbabová Magda TTR8152 C D35 12:19:00
224888 Dvořáčková Jana TTR8154 C D35C 12:19:00
8014510 Věžník Roman TTR7901 C H40 12:19:00
52253 Orálková Libuše TTR5351 C D65 12:25:00
8109391 Cícha Matěj TTR0102 B H21C 12:39:00
2092381 Cícha Radek TTR7503 C H45 12:46:00
8663162 Nešpor Jan TTR6101 C H55 12:55:00
2103756 Klusáček Martin TTR5601 C H60 13:01:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8680597 Folprecht Miroslav TUR5501 C H65 11:23:00
8014534 Zakouřil Tomáš TUR7500 C H45 11:32:00
500850 Dlabaja Tomáš TUR8303 R H35 11:38:00
8660468 Provazník Jiří TUR5102 C H65 11:59:00
886283 Neradová Alena TUR8551 C D35 12:05:00
8007603 Baier Martin TUR7603 C H40 12:15:00
1302868 Zakouřilová Kamila TUR8557 C D35 12:23:00
8001989 Baierová Hana TUR8989 C D21C 12:49:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2067389 Slavíková Lenka TVR7350 C D45 11:00:00
2001952 Pospíšil Karel TVR5000 C H70 11:01:00
436923 Slavík Tomáš TVR6800 C H50 12:36:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8185818 Dlabaja Štěpán TZL8508 C H35 11:12:00
53321 Valla Stanislav TZL3125 C H80 11:15:00
8680310 Láznička Alois TZL3613 C H80 11:19:00
8260628 Krejčíková Monika TZL6262 C D55 11:25:00
8662674 Jelínek Vít TZL5102 C H65 11:27:00
2049597 Šmakal Pavel TZL4801 C H70 11:27:00
8660357 Kundratová Jana TZL7350 C D45 11:32:00
8680285 Schäfer Michal TZL6304 C H55 11:41:00
7210876 Chovancová Jana TZL7352 C D45 11:44:00
8007255 Vrubel Karel TZL6401 C H55 11:53:00
8014457 Slováček Rudolf TZL5402 C H65 12:01:00
8053367 Šidla Jan TZL6808 C H50 12:12:00
7209285 Jelínková Dagmar TZL5757 C D60 12:28:00
7210888 Háj Bohumil TZL5601 C H60 12:35:00
8662735 Horynová Eva TZL5254 C D65 12:35:00
8246428 Jeřábková Jitka TZL9453 R D21C 12:41:00
8071221 Krejčík Zbyněk TZL5704 C H60 12:43:00
7210880 Hájová Jana TZL6051 C D60 12:56:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8030501 Humlíčková Martina UBM0151 C D20C 11:02:00
2049608 Rajnoha Tomáš UBM0303 B H18C 11:07:00
8100030 Račanský Jan UBM7903 C H35C 11:09:00
1410001 Čelechovská Zora UBM7451 C D45C 11:18:00
515452 Rajnohová Pavla UBM7654 C D21D 11:24:00
515472 Rajnoha Miroslav UBM7104 C H45C 11:31:00
2039072 Janíková Klára UBM1053 C D10C 11:34:00
8041173 Humlíčková Jana UBM7351 C D45C 11:40:00
8231271 Humlíček René UBM7101 C H45C 11:47:00
2126231 Janíková Marie UBM7852 C D35C 12:03:00
2039202 Janík Jan UBM1301 C H10C 12:26:00
8100897 Humlíček Petr UBM9701 C H21C 12:45:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8116830 Krampla Michal Jan UOL0302 B H18C 11:09:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C H65 11:19:00
682350 Horčičková Eva UOL7051 C D50 11:58:00
52451 Poklopová Ivana UOL6451 C D55 12:01:00
8005432 Šimek Roman UOL6503 C H55 12:39:00
8670456 Paulíček Michal UOL7701 C H40 12:57:00
2148092 Krampla Tomáš UOL6601 C H50 13:04:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9678 Veverková Yveta VAM6452 C D55 11:01:00
8170272 Vandasová Markéta VAM7250 C D45 11:08:00
7204619 Veverka Tomáš VAM8401 C H35 11:26:00
8061483 Netopil Libor VAM7401 C H45 11:48:00
1416361 Klapalová Jana VAM6451 C D55 11:51:00
7210067 Smutná Jana VAM6251 C D55 12:07:00
8261111 Vandas Luděk VAM6601 C H50 12:18:00
9669 Smutná Pavla VAM8651 C D21C 12:51:00
2126289 Tupec Jiří VAM5801 C H60 13:09:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
209751 Čechová Adéla VBM1351 C HDR 11:00:00
2121762 Šedivý Jiří VBM8207 C H35 11:24:00
8210972 Fučík Karel VBM7246 C H45 11:24:00
8477774 Fučíková Hana VBM7751 C D40 11:25:00
7204512 Lička Lukáš VBM7301 C H45C 11:29:00
8014465 Chmelík Aleš VBM4732 C H70 11:29:00
53489 Jemelíková Lada VBM6555 C D55 11:41:00
8226365 Hanzl Vlastimil VBM5329 C H65 11:57:00
682079 Bravená Alexandra VBM6155 C D55 11:59:00
8656569 Mazal Zdeněk VBM8103 C H21C 12:05:00
8680303 Jordanov Nikolaj VBM6501 C H55 12:13:00
2087637 Bauer Emil VBM4410 C H75 12:32:00
8516924 Pulec Pavel VBM6201 C H55 12:37:00
8116734 Kořan Pavel VBM7401 C H40 12:45:00
53238 Potěšilová Vladimíra VBM5655 C D60 12:46:00
53237 Potěšil Václav VBM5613 C H60 12:47:00
2011839 Henek Vladan VBM8002 C H40 12:49:00
416021 Svoboda Vladimír VBM5715 C H60 12:57:00
330625 Kociánová Lenka VBM8553 C D21C 13:05:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2081379 Teringlová Veronika VCB1251 C D10N 11:02:00
8013928 Veselá Eva VCB7853 C D40 11:13:00
7206551 Teringlová Martina VCB7851 C D40 11:31:00
8028835 Teringl Radek VCB6502 C H55 12:17:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8659398 Přinda Oldřich VLI5101 C H65 11:17:00
8111113 Škoda Přemek VLI5301 C H65 11:21:00
8004352 Karmazín Petr VLI4901 C H70 11:31:00
8606435 Hickethier Manfred VLI5201 C H65 11:49:00
2131185 Karmazínová Ivana VLI5150 C D65 12:43:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C H70 11:11:00
2096237 Knobloch Jindřich VRL4901 C H70 11:33:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8045137 Hořínek Jaroslav VSP5000 C H70 11:07:00
2115689 Gajdová Kristina VSP7752 C D40 11:29:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8226348 Andrš Petr ZAM8401 C H35 11:04:00
8033289 Kmentová Lenka ZAM8552 C D35 12:11:00
(58)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52454 Heroudková Adéla ZBM0261 B D18C 11:00:00
1111187 Oujezdský Matyáš ZBM0307 C H18C 11:01:00
2103686 Baše Tomáš ZBM7402 C H35C 11:01:00
8202202 Brabec Jaroslav ZBM8242 C H35 11:02:00
2067937 Cicvárková Lucie ZBM7651 C D40 11:03:00
2092389 Bašeová Klára ZBM0252 B D18C 11:04:00
2419992 Macháček Petr ZBM0112 C H21D 11:08:00
2067254 Cicvárek Martin ZBM0801 C H12C 11:09:00
2054644 Šichová Zuzana ZBM1155 C D10N 11:10:00
2051518 Zelený Vladan ZBM0405 C H16C 11:12:00
8660426 Urbánek Adam ZBM0302 A H18C 11:13:00
2419966 Rudolf Tomáš ZBM8402 C H35 11:14:00
8660380 Bulička Martin ZBM0807 B H12C 11:15:00
2051489 Cicvárek Ivo ZBM7504 C H45 11:16:00
8663130 Racek Josef ZBM0400 B H16C 11:18:00
301217 Koča Jaroslav ZBM8206 C H35 11:18:00
2103688 Urbánek Petr ZBM7303 C H45C 11:19:00
2111737 Beránek Miroslav ZBM7705 C H35C 11:23:00
2051480 Urbánková Lenka ZBM7551 C D45C 11:24:00
2103687 Saitl David ZBM0805 C H12C 11:27:00
1260179 Smítal Rostislav ZBM7903 C H35C 11:27:00
2092394 Baše Matěj ZBM0509 C H16C 11:32:00
2103690 Bašeová Jolana ZBM1051 C D10C 11:32:00
8660418 Kučera Tomáš ZBM0605 A H14C 11:35:00
434829 Šichová Radka ZBM8051 C D40 11:35:00
136 Cicvárek Lukáš ZBM1305 C H10N 11:38:00
2111752 Beránková Kamila ZBM1152 C D10C 11:38:00
8660413 Marek Filip ZBM0706 B H14C 11:41:00
2067240 Beránková Šárka ZBM7356 C D45C 11:42:00
8660428 Ondrová Anna ZBM0553 A D16C 11:43:00
8660430 Pauschek Karel ZBM8509 C H35 11:44:00
8005438 Koča Vojtěch ZBM0602 B H14C 11:47:00
1180510 Smítalová Ester ZBM1056 C D10C 11:48:00
8660424 Finstrlová Julie ZBM0552 A D16C 11:49:00
8648635 Janíková Anna ZBM0862 B D12C 11:49:00
8660405 Kyncl Tomáš ZBM7201 C H45 11:52:00
2103279 Stehlíková Barbora ZBM0559 C D16C 11:55:00
2051515 Cicvárek Radim ZBM0601 C H14C 11:55:00
8660445 Kočová Klára ZBM0850 B D12C 11:59:00
2090859 Kučerová Renata ZBM7654 C D35C 12:07:00
53172 Pomikálek Antonín ZBM1202 C H10C 12:08:00
2111731 Beránková Julie ZBM0956 C D12C 12:11:00
1111280 Smítalová Jana ZBM8053 C D35C 12:11:00
1280112 Smítal Vendelín ZBM1203 C H10C 12:12:00
8014554 Košíková Jana ZBM8352 C D35 12:13:00
815422 Kočová Lenka ZBM8160 C D35 12:17:00
2111735 Koča František ZBM1100 C H10C 12:18:00
49376 Florianová Adéla ZBM0754 C D14C 12:20:00
2115684 Kyncl Ondřej ZBM1003 C H10C 12:22:00
2087665 Finstrlová Alena ZBM7550 C D35C 12:25:00
8660419 Jordanov Alexandr ZBM9503 C H21C 12:27:00
2127531 Šicha Matěj ZBM1002 C H10C 12:28:00
9920011 Hikl Martin ZBM1104 C H10C 12:33:00
2088711 Auermüller Vít ZBM6701 C H45 12:38:00
8116744 Tomanová Eliška ZBM0658 B D14C 12:38:00
8648551 Barnatová Magda ZBM0653 C D14C 12:42:00
8660416 Tesařová Markéta ZBM9456 E D21C 12:55:00
995814 Mádlová Věra ZBM8951 C D21C 13:01:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660478 Křeček Miroslav ZPV6213 C H55 12:03:00
52582 Křečková Petra ZPV7076 C D50 12:28:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
2801012 Zámečník Pavel 0010002 Zámečníci H35C 11:25
2103763 Zámečníková Jitka 0010001 Zámečníci D35C 12:21
7201772 Florian Michal 0020001 TBM H50 13:06
2126341 Konfršt Josef 0030001 OB Vepřová H35C 11:21
361922 Záveský Jan 0040001 Česká Třebová H21D 11:04
0 Bašeová Magdalena 0050001 Brno D45C 11:34
2092384 Kraus Martin 0060001 KOB RA H35C 11:07
2122287 Navrátil Ondřej 0070001 KMCH H35C 11:05
7884 Červenka Jiří 0080001 Červenka P 11:00
2087636 Lasota Marek 0090001 Lasota - neregistrován H35C 11:15
2026163 Redlichová Kateřina 0100001 RBK Blansko D10N 11:00
9097 Redlichová Jana 0100002 RBK Blansko D21C 12:37
52352 Stupalová Tamara 0120001 JHB D21C 12:47
515049 Sobková Lenka 0130001 Tesla P 11:00
2127857 Mikula Martin 0150001 - P 11:00