Place:
Martinice v Krkonoších, u rybníku Zákřežník
Organiser:
JIL - OK Jilemnice
Used map:
Javorek – jih, 1:10 000, E=5 m, 2017, revize září 2020
Director:
Vik Martin - R2
Course setter:
Hrouda Matěj - R3
D10
1.80 km, 30 m, 8 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
16:30:00 |
00 |
Vrbatová Barbora |
VRL0000 |
2080950 |
|
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:32:00 |
02 |
Valentová Adriana |
STH1057 |
2008992 |
C |
SK Studenec |
16:34:00 |
04 |
Hanousková Michaela |
SJC1351 |
2115012 |
|
Sportcentrum Jičín |
16:36:00 |
06 |
Polonská Julie Ágnes |
VRL1352 |
2126253 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:38:00 |
08 |
Vaňátková Thea |
LTU1150 |
2144168 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:40:00 |
10 |
Tušiaková Kristýna |
STH1155 |
0 |
C |
SK Studenec |
16:42:00 |
12 |
Kutlvašrová Marta |
VRL1451 |
206476 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:44:00 |
14 |
Hakenová Petra |
STH1251 |
2008984 |
C |
SK Studenec |
16:46:00 |
16 |
Čapková Kateřina |
LTU1050 |
2143349 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:48:00 |
18 |
Jirešová Anička |
VRL0000 |
2126248 |
|
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:50:00 |
20 |
Nováková Věra |
STH1055 |
2008988 |
C |
SK Studenec |
16:52:00 |
22 |
Jakubcová Karolína |
SJC1050 |
8112770 |
C |
Sportcentrum Jičín |
16:54:00 |
24 |
Nová Klára |
VRL1053 |
2126249 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:56:00 |
26 |
Spilková Magdalena |
JIL1151 |
2122268 |
C |
OK Jilemnice |
16:58:00 |
28 |
Česáková Apolena |
0030002 |
0 |
|
Sportovní akademie Špindlerův Mlýn |
17:00:00 |
30 |
Wohanková Michaela |
VRL1151 |
8973 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
17:02:00 |
32 |
Rozsívalová Kateřina |
LTU1051 |
2144151 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
17:04:00 |
34 |
Buďárková Natálie |
VRL1052 |
2127523 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
17:06:00 |
36 |
Laštovková Zuzana |
JIL1051 |
2039176 |
C |
OK Jilemnice |
D12
2.30 km, 35 m, 9 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
16:30:00 |
00 |
Záveská Eliška |
VRL0955 |
2126259 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:32:00 |
02 |
Vltavská Eliška |
SJC0850 |
2114998 |
C |
Sportcentrum Jičín |
16:34:00 |
04 |
Horáčková Justýna |
STH0956 |
0 |
C |
SK Studenec |
16:36:00 |
06 |
Kutlvašrová Pavla |
VRL0951 |
2096243 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:38:00 |
08 |
Kynčlová Anna |
JIL0852 |
2127635 |
B |
OK Jilemnice |
16:40:00 |
10 |
Lánská Dagmar |
STH0952 |
2144161 |
C |
SK Studenec |
16:42:00 |
12 |
Hanušová Markéta |
VRL0852 |
2085588 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:44:00 |
14 |
Šišková Andrea |
JIL0855 |
425595 |
C |
OK Jilemnice |
16:46:00 |
16 |
Vyziblová Viktorie |
SJC0853 |
8226352 |
C |
Sportcentrum Jičín |
16:48:00 |
18 |
Vohníková Anička |
VRL0000 |
2126237 |
|
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:50:00 |
20 |
Laštovková Jana |
JIL0853 |
2134347 |
C |
OK Jilemnice |
16:52:00 |
22 |
Lánská Adéla |
STH0954 |
2144167 |
C |
SK Studenec |
16:54:00 |
24 |
Hamáčková Amálie |
VRL0854 |
2126244 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:56:00 |
26 |
Kolmanová Anna |
JIL0953 |
426360 |
C |
OK Jilemnice |
16:58:00 |
28 |
Havrdová Selina |
SJC0950 |
8071009 |
C |
Sportcentrum Jičín |
17:00:00 |
30 |
Hančová Karolína |
VRL0952 |
7201198 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
17:02:00 |
32 |
Jirsová Tereza |
JIL0952 |
2116443 |
C |
OK Jilemnice |
17:04:00 |
34 |
Bartošová Štěpánka |
HOR0850 |
2032106 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
17:06:00 |
36 |
Bucharová Marie |
VRL0954 |
9005 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
17:08:00 |
38 |
Chrástová Barbora |
STH0851 |
8033224 |
B |
SK Studenec |
17:10:00 |
40 |
Salabová Pavlína |
JIL0954 |
426308 |
C |
OK Jilemnice |
17:12:00 |
42 |
Nováková Dita |
VRL0957 |
2126236 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
17:14:00 |
44 |
Mužná Josefína |
SJC0854 |
4348 |
C |
Sportcentrum Jičín |
17:16:00 |
46 |
Čivrná Eliška |
VRL0851 |
8226375 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
17:18:00 |
48 |
Šimková Lucie |
STH0951 |
2116482 |
C |
SK Studenec |
D14
3.20 km, 45 m, 11 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
16:36:00 |
06 |
Závodná Zuzana |
LTU0750 |
426320 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:39:00 |
09 |
Malínská Nela |
SJC0650 |
8344417 |
B |
Sportcentrum Jičín |
16:42:00 |
12 |
Brdlíková Eliška |
VRL0753 |
2120624 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:45:00 |
15 |
Malá Anežka |
JIL0751 |
8670769 |
B |
OK Jilemnice |
16:48:00 |
18 |
Potůčková Emílie |
LTU0752 |
2057582 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:51:00 |
21 |
Bulušková Barbora |
STH0750 |
9043 |
B |
SK Studenec |
16:54:00 |
24 |
Plecháčová Marie |
NPA0652 |
2122274 |
C |
SK LOB Nová Paka |
16:57:00 |
27 |
Havrdová Sheila |
SJC0750 |
8101007 |
B |
Sportcentrum Jičín |
17:00:00 |
30 |
Holohlavská Ema |
JIL0652 |
2096121 |
C |
OK Jilemnice |
17:03:00 |
33 |
Kvášovská Ludmila |
LTU0753 |
2001944 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
H10
2.00 km, 30 m, 8 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
16:30:00 |
00 |
Wohanka Antonín |
VRL1201 |
2096236 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:32:00 |
02 |
Řehák Jan |
0010001 |
9916 |
|
SJC |
16:34:00 |
04 |
Vejvoda Martin |
SJC1102 |
0 |
C |
Sportcentrum Jičín |
16:36:00 |
06 |
Retka Jakub |
LTU1000 |
2057577 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:38:00 |
08 |
Hanousek Jan |
SJC1005 |
4275 |
C |
Sportcentrum Jičín |
16:40:00 |
10 |
Hauschwitz Roman |
JIL1102 |
425563 |
C |
OK Jilemnice |
16:42:00 |
12 |
Brož Jiří |
LTU1101 |
2108872 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:44:00 |
14 |
Kopecký Mikuláš |
SJC1204 |
2080844 |
C |
Sportcentrum Jičín |
16:46:00 |
16 |
Pavelec Daniel |
NPA1101 |
2122275 |
C |
SK LOB Nová Paka |
16:48:00 |
18 |
Bartoš Šimon |
HOR1001 |
8680422 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
16:50:00 |
20 |
Vošvrda Václav |
SJC1203 |
0 |
C |
Sportcentrum Jičín |
16:52:00 |
22 |
Šimek Oldřich |
STH1104 |
2134336 |
C |
SK Studenec |
16:54:00 |
24 |
Polák Vlastimil |
VRL1001 |
9000 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:56:00 |
26 |
Ticháček Jáchym |
SJC1004 |
9914 |
C |
Sportcentrum Jičín |
16:58:00 |
28 |
Vrbata Alan |
VRL0000 |
2085611 |
|
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
17:00:00 |
30 |
Nonner Prokop |
JIL1101 |
253359 |
C |
OK Jilemnice |
H12
2.50 km, 40 m, 11 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
16:30:00 |
00 |
Horák Vít |
JIL0801 |
2144187 |
C |
OK Jilemnice |
16:32:00 |
02 |
Bernard Mikuláš |
HOR0902 |
2059759 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
16:34:00 |
04 |
Brož Jindřich |
LTU0903 |
2057580 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:36:00 |
06 |
Vlach Antonín |
SJC0903 |
2115011 |
C |
Sportcentrum Jičín |
16:38:00 |
08 |
Gottstein Matouš |
JIL0901 |
2124769 |
C |
OK Jilemnice |
16:40:00 |
10 |
Kolátor Štěpán |
HOR0801 |
2035741 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
16:42:00 |
12 |
Čapek Karel |
LTU0801 |
2143370 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:44:00 |
14 |
Kutlvašr Vladimír |
VRL1002 |
438036 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:46:00 |
16 |
Valenta Jakub |
JIL0902 |
426380 |
C |
OK Jilemnice |
16:48:00 |
18 |
Pešek Ondřej |
SJC0802 |
8226384 |
B |
Sportcentrum Jičín |
16:50:00 |
20 |
Kotyk Šimon |
LTU0802 |
2085654 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:52:00 |
22 |
Pavelec Michal |
NPA0801 |
2122281 |
B |
SK LOB Nová Paka |
16:54:00 |
24 |
Spilka Petr |
JIL0803 |
2144174 |
C |
OK Jilemnice |
16:56:00 |
26 |
Kobík Kryštof |
LTU0901 |
2103286 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:58:00 |
28 |
Tuma Lukáš |
SJC0800 |
8001103 |
C |
Sportcentrum Jičín |
17:00:00 |
30 |
Jirouš Matouš |
JIL0805 |
425574 |
C |
OK Jilemnice |
17:02:00 |
32 |
Karásek Šimon |
SJC0804 |
2103299 |
C |
Sportcentrum Jičín |
17:04:00 |
34 |
John Martin |
VRL0902 |
2096240 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
17:06:00 |
36 |
Nonner Hynek |
JIL0903 |
426343 |
C |
OK Jilemnice |
17:08:00 |
38 |
Posolda Tomáš |
SJC0803 |
8109334 |
C |
Sportcentrum Jičín |
17:10:00 |
40 |
Škorpil Marek |
HOR0900 |
8667965 |
B |
TJ Jiskra Hořice |
H14
3.80 km, 70 m, 12 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
16:32:00 |
02 |
Kopecký Matyáš |
SJC0702 |
8654570 |
B |
Sportcentrum Jičín |
16:34:00 |
04 |
Česák Nathan |
0030003 |
0 |
|
Sportovní akademie Špindlerův Mlýn |
16:36:00 |
06 |
Dlabola Jakub |
SJC0602 |
8052360 |
B |
Sportcentrum Jičín |
16:38:00 |
08 |
Buďárek David |
VRL0703 |
2135168 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:40:00 |
10 |
Vaníček Jan |
SJC0705 |
8051111 |
B |
Sportcentrum Jičín |
16:42:00 |
12 |
Pochop Petr |
STH0701 |
2035746 |
C |
SK Studenec |
16:44:00 |
14 |
Setunský Jan |
VRL0608 |
2126241 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:46:00 |
16 |
Pěnička Šimon |
SJC0707 |
2102085 |
C |
Sportcentrum Jičín |
16:48:00 |
18 |
Stach Ondřej |
JIL0602 |
8662678 |
B |
OK Jilemnice |
16:50:00 |
20 |
Kubát Vojtěch |
VRL0701 |
8680327 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:52:00 |
22 |
Ticháček Jakub |
SJC0704 |
8190207 |
B |
Sportcentrum Jičín |
16:54:00 |
24 |
Meduna Ondřej |
STH0707 |
9934 |
C |
SK Studenec |
16:56:00 |
26 |
Matěásko Marek |
JIL0702 |
2127648 |
B |
OK Jilemnice |
16:58:00 |
28 |
Anýž Edward |
STH0711 |
2008985 |
C |
SK Studenec |
17:00:00 |
30 |
Třešňák Matěj |
JIL0701 |
8670765 |
B |
OK Jilemnice |
17:02:00 |
32 |
Hanák Matěj |
LTU0701 |
8662709 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
17:04:00 |
34 |
Vlach František |
SJC0603 |
2114992 |
C |
Sportcentrum Jičín |
17:06:00 |
36 |
Lánský Jan |
STH0709 |
2144183 |
C |
SK Studenec |
17:08:00 |
38 |
Kutáček Ondřej |
LTU0700 |
2103289 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
P4D
4.10 km, 75 m, 16 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
16:33:00 |
03 |
Čapková Eva |
LTU7852 |
9201756 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:36:00 |
06 |
Hrnčířová Magda |
STH0051 |
7204974 |
A |
SK Studenec |
16:39:00 |
09 |
Bucharová Anička |
VRL0000 |
2126243 |
|
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:42:00 |
12 |
Semeráková Jitka |
LTU6750 |
1426052 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:45:00 |
15 |
Hrnčířová Ivana |
STH0351 |
7207502 |
B |
SK Studenec |
16:48:00 |
18 |
Česáková Iva |
0030001 |
0 |
|
Sportovní akademie Špindlerův Mlýn |
16:51:00 |
21 |
Komárková Lucie |
LTU7851 |
8662725 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:54:00 |
24 |
Junková Kateřina |
STH7351 |
7204984 |
C |
SK Studenec |
16:57:00 |
27 |
Buďárková Eliška |
VRL0554 |
2134289 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
17:00:00 |
30 |
Lazáková Šárka |
LTU6952 |
2057594 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
17:03:00 |
33 |
Hančová Alice |
VRL7052 |
206480 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
17:06:00 |
36 |
Kotyková Libuše |
LTU7854 |
2108882 |
|
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
17:09:00 |
39 |
Kábrtová Iva |
PEN6350 |
2113055 |
C |
OK RECO Sport |
P4H
4.60 km, 85 m, 17 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
16:30:00 |
00 |
Zlesák Ondřej |
JIL7601 |
9067 |
C |
OK Jilemnice |
16:33:00 |
03 |
Hanousek Václav |
0020001 |
8482063 |
|
Jičín 002 |
16:36:00 |
06 |
Štregl Tomáš |
VRL5001 |
9001 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:39:00 |
09 |
Zlesák Zdeněk |
JIL4701 |
9066 |
C |
OK Jilemnice |
16:42:00 |
12 |
Vydra Pavel |
PEN6200 |
2113100 |
C |
OK RECO Sport |
16:45:00 |
15 |
Čivrný Jan |
VRL0501 |
8656604 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:48:00 |
18 |
Chrz Martin |
JIL7002 |
8680342 |
C |
OK Jilemnice |
16:51:00 |
21 |
Erbert Ladislav |
PEN7700 |
8516415 |
C |
OK RECO Sport |
16:54:00 |
24 |
Vaňátko Jakub |
LTU8100 |
2001938 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:57:00 |
27 |
Kohout Pavel |
JIL7502 |
7202888 |
C |
OK Jilemnice |
17:00:00 |
30 |
Kvášovský Jakub |
LTU7802 |
2116474 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
P6
6.40 km, 100 m, 18 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
16:30:00 |
00 |
Lazák Jan |
LTU6900 |
8662675 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:32:00 |
02 |
Polák Vlastimil |
VRL7702 |
7702000 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:34:00 |
04 |
Havrdová Renata |
SJC7756 |
8113000 |
C |
Sportcentrum Jičín |
16:36:00 |
06 |
Zemánek Mojmír |
JIL7103 |
9702 |
C |
OK Jilemnice |
16:38:00 |
08 |
Šnokhous Jan |
SJC8002 |
8357666 |
C |
Sportcentrum Jičín |
16:40:00 |
10 |
Farář Jaroslav |
VRL5002 |
2096242 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:42:00 |
12 |
Čapek Karel |
LTU7803 |
2001930 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:44:00 |
14 |
Kovačič Marek |
OSN6600 |
8670817 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
16:46:00 |
16 |
Retek David |
LTU0402 |
2134343 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:48:00 |
18 |
Wohanka Petr |
VRL7305 |
2075629 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:50:00 |
20 |
Erlebach Josef |
JIL5201 |
8516412 |
C |
OK Jilemnice |
16:52:00 |
22 |
Kotyk Pavel |
LTU7901 |
2001909 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:54:00 |
24 |
Buchar Marcel |
VRL7408 |
2124762 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:56:00 |
26 |
Vávra Martin |
HOR6302 |
8680322 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
16:58:00 |
28 |
Brož Michal |
LTU8000 |
2057588 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
17:00:00 |
30 |
Chrást Tomáš |
STH7401 |
8670473 |
C |
SK Studenec |
17:02:00 |
32 |
Jakubec Petr |
SJC8106 |
2115757 |
C |
Sportcentrum Jičín |
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
16:30:00 |
00 |
Choutka Matěj |
NPA0402 |
2122280 |
B |
SK LOB Nová Paka |
16:30:00 |
00 |
Chrástová Magdaléna |
STH0551 |
8656541 |
A |
SK Studenec |
16:30:00 |
00 |
Chrástová Tereza |
STH0251 |
8656737 |
A |
SK Studenec |
16:30:00 |
00 |
Fajfer Filip |
NPA0401 |
8680282 |
B |
SK LOB Nová Paka |
16:30:00 |
00 |
Hanuš Filip |
VRL0604 |
8116669 |
A |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:30:00 |
00 |
Hanušová Kateřina |
VRL0455 |
2078482 |
A |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:30:00 |
00 |
Kalibán Jaroslav |
NPA5101 |
2059741 |
C |
SK LOB Nová Paka |
16:30:00 |
00 |
Kotyk Vojtěch |
LTU0502 |
2057585 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:30:00 |
00 |
Lazák Jan |
LTU0500 |
8662729 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:30:00 |
00 |
Novák Stanislav |
NPA0404 |
8109325 |
B |
SK LOB Nová Paka |
16:30:00 |
00 |
Pavelec Matěj |
NPA0501 |
2122282 |
B |
SK LOB Nová Paka |
16:30:00 |
00 |
Pirožek Vojtěch |
LTU0400 |
8662734 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:30:00 |
00 |
Potůček Oto |
LTU0501 |
2057586 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:30:00 |
00 |
Randáková Adéla |
VRL0452 |
7207062 |
A |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
16:30:00 |
00 |
Rücker Jan |
HOR0201 |
8659404 |
A |
TJ Jiskra Hořice |
16:30:00 |
00 |
Typlt Tomáš |
NPA0406 |
8680412 |
B |
SK LOB Nová Paka |
16:30:00 |
00 |
Vávrová Vanda |
HOR0350 |
8680365 |
A |
TJ Jiskra Hořice |
16:30:00 |
00 |
Zamastil Michal |
LTU0203 |
8648549 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:30:00 |
00 |
Šitina Jakub |
LTU0001 |
8662680 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
16:30:00 |
00 |
Šitina Tomáš |
LTU0300 |
8662708 |
B |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |