Logo

Startovka závodu: Bohemia Orienteering - E2

Datum:
22.07.2021
Místo konání:
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Krejčí Jaroslav - R1
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     D75     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     H80     T-OPEN     T10P     T10    

D10 1.84 km, 20 m, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:01:00 535 Kottíková Anežka JJN1155 2111796 C Team Jizerky
09:07:00 1317 Heczková Emma VLI1252 8862 C Slavia Liberec orienteering
09:13:00 1028 Mrázková Berta SJC1151 8010800 C Sportcentrum Jičín
09:19:00 674 Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 7080080 C TJ Lokomotiva Beroun
09:25:00 911 Šňupárková Barborka PGP1152 899160 C SK Praga
09:31:00 1072 Turková Klára SKV1151 2118939 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:01:00 1049 Komárková Radka SJH1151 8003655 C SOS Jindřichův Hradec
10:07:00 1417 Šichová Zuzana ZBM1155 2054644 C SK Žabovřesky Brno
10:13:00 827 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C SKOB Ostrov
10:19:00 925 Korbelová Tereza PHK1254 2080941 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 1252 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C SOK TJ Turnov
10:31:00 1357 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C KOS Slavia Plzeň
10:37:00 924 Korbelová Eliška PHK1253 2124758 C OK 99 Hradec Králové
11:01:00 639 Fáberová Lucie KRL1351 2126298 C Kometa Kralovice
11:07:00 644 Gelnerová Karolína KRL1350 2126273 C Kometa Kralovice
11:13:00 1383 Wohanková Michaela VRL1151 8973 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:19:00 638 Fáberová Hana KRL1153 2017667 C Kometa Kralovice
11:25:00 296 Zaoralová Barbora 8160003 8680604 816 NEREG. TJ Stěbořice
11:31:00 657 Valentová Ela KRL1253 2127659 C Kometa Kralovice
11:37:00 951 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C SK Radioklub Blansko
11:43:00 651 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C Kometa Kralovice

D12A 2.40 km, 50 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:02:00 550 Růtová Amálka JJN0951 2116464 C Team Jizerky
09:10:00 675 Schwarzová Martina Justína LBE0951 2112736 C TJ Lokomotiva Beroun
09:18:00 256 Volkova Maja 6510003 8071304 651 VZA Slávia ŽU Žilina
09:26:00 857 Dvořáková Lucie PGP0956 2143361 C SK Praga
10:06:00 1409 Marková Eva ZBM0954 8517355 B SK Žabovřesky Brno
10:14:00 818 Ječmenová Veronika ONO0950 7202883 C SKOB Ostrov
10:22:00 588 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B OK Kamenice
10:30:00 439 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
11:02:00 645 Gelnerová Markéta KRL0952 8008299 B Kometa Kralovice
11:10:00 1167 Tomíčková Eliška TBM1054 7300558 C KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 1307 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 B OB Vizovice
11:26:00 1374 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:34:00 647 Hanáková Aneta KRL0951 8113491 B Kometa Kralovice
11:42:00 388 Mullis Carolina DKP0951 8080812 B Oddíl OB Kotlářka
11:50:00 1370 Hančová Karolína VRL0952 8014548 B OOS TJ Spartak Vrchlabí

D12B 2.15 km, 35 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:06:00 886 Kubecová Markéta PGP0955 232246 C SK Praga
09:18:00 781 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 2181940 C MLOK Mariánské Lázně
10:06:00 1402 Finstrlová Denisa ZBM0951 2061853 C SK Žabovřesky Brno
10:18:00 1265 Kundratová Eva TZL0950 7209279 B SKOB Zlín
10:30:00 1253 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 B SOK TJ Turnov
10:42:00 790 Juřeníková Ema MOV0951 2045154 C SKOB Ostrava
10:54:00 172 Mačinskaite Méta 5220026 1206975 522 ORIENS
11:06:00 1271 Janíková Klára ZBM1057 2039072 C SK Žabovřesky Brno
11:18:00 831 Dvořáčková Eva OSN1050 8302010 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:30:00 637 Čadková Michaela KRL0954 434576 C Kometa Kralovice

D14A 2.79 km, 90 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:03:00 887 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 B SK Praga
09:11:00 1389 Nemšovská Magdalena VSP0853 8515520 C USK Praha
09:19:00 533 Baloghová Milena JJN0750 2073663 B Team Jizerky
09:27:00 1352 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B Slavia Liberec orienteering
09:35:00 330 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A OK Jiskra Nový Bor
09:43:00 979 Nováková Viktorie RUM0751 2801013 B ZOOB Rumburk
09:51:00 328 Kocmanová Adéla BOR0752 2115671 A OK Jiskra Nový Bor
09:59:00 345 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 A SK OB Chotěboř
10:07:00 795 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 A SKOB Ostrava
10:15:00 1413 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 B SK Žabovřesky Brno
10:23:00 587 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A OK Kamenice
10:31:00 1403 Finstrlová Kristýna ZBM0752 8660429 B SK Žabovřesky Brno
10:39:00 1292 Janošíková Marie VCB0752 8116697 A OB České Budějovice
11:03:00 631 Vejražková Anna KPY0750 2801009 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:11:00 636 Bodurková Denisa KRL0752 8648560 B Kometa Kralovice
11:19:00 762 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:27:00 499 Lipenská Barbora CHA0753 8013858 B OK Chrastava

D14B 2.35 km, 45 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 548 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B Team Jizerky
09:06:00 1314 Feřtová Anežka VLI0856 2120065 C Slavia Liberec orienteering
09:12:00 545 Podoubská Klára JJN0851 2111782 C Team Jizerky
09:18:00 564 Vokušová Veronika JJN0752 2069077 C Team Jizerky
09:24:00 1236 Novotná Karolína TUR0853 8680596 B OOB TJ Turnov
09:30:00 538 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B Team Jizerky
09:36:00 253 Valyavka Viktoriya 6510004 8071292 651 VZA Slávia ŽU Žilina
09:42:00 534 Cicvárková Klára JJN0751 2111784 C Team Jizerky
10:00:00 1406 Hiklová Eva ZBM0755 1633330 C SK Žabovřesky Brno
10:06:00 1362 Sobotová Kateřina VPM0851 8013929 B KOS Slavia Plzeň
10:12:00 1411 Peňázová Charlotte ZBM0860 8033247 C SK Žabovřesky Brno
10:18:00 167 Janulyte Aida 5220017 7203285 522 ORIENS
10:24:00 1050 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 C SOS Jindřichův Hradec
10:30:00 324 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 B BETA URSUS Rosice
10:36:00 1408 Janíková Anna ZBM0862 8648635 B SK Žabovřesky Brno
11:00:00 953 Šujanová Berenika RBK0752 2115693 C SK Radioklub Blansko
11:06:00 833 Dvořáčková Jana OSN0757 8312007 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:12:00 654 Kropáčová Zuzana KRL0754 8003638 B Kometa Kralovice
11:18:00 1363 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:24:00 710 Pavlíková Rozárie LIT0851 8116 C KOB Litvínov
11:30:00 487 Březinová Antonie CHA0851 2095935 C OK Chrastava
11:36:00 655 Pokorná Anežka KRL0757 8075697 B Kometa Kralovice

D16A 2.52 km, 110 m, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:05:00 956 Kotková Adéla RIC0655 8667545 A OB Říčany
09:11:00 889 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
09:17:00 1230 Mellanová Judita TUR0559 8660382 A OOB TJ Turnov
09:23:00 858 Dvořáková Veronika PGP0659 2143358 B SK Praga
09:29:00 1237 Novotná Michaela TUR0551 8013862 A OOB TJ Turnov
09:35:00 1107 Výchová Veronika SRK0557 8014445 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:41:00 1235 Novotná Barbora TUR0552 8680591 B OOB TJ Turnov
10:05:00 814 Holíková Simona ONO0553 8660538 A SKOB Ostrov
10:11:00 1043 Blažková Veronika SJH0551 8226309 A SOS Jindřichův Hradec
10:17:00 820 Kulová Laura ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov
10:23:00 1291 Janošíková Eva VCB0552 8116770 B OB České Budějovice
10:29:00 825 Urbánková Eva ONO0650 8667973 A SKOB Ostrov
10:35:00 130 Rampado Sonia 4810003 8010941 481 Terlaner Orientierungslauf
10:41:00 823 Pekárková Bára ONO0655 21263914 B SKOB Ostrov
10:47:00 801 Zahradníková Kateřina MOV0553 2102874 B SKOB Ostrava
10:53:00 161 Činčikaite Migle 5220014 8310268 522 ORIENS
10:59:00 1191 Savruková Adéla TJN0656 8670806 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:05:00 1111 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A TJ Stadion Nový Bor
11:11:00 84 Neumann Johanna 3990004 7777077 399 SV Lengefeld
11:17:00 658 Vlachová Adéla KRL0551 8013942 B Kometa Kralovice
11:23:00 385 Koubová Hana DKP0558 8149896 A Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 1193 Skalová Jolana TJN0653 8662689 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:35:00 406 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
11:41:00 641 Fišarová Adéla KRL0651 8003647 B Kometa Kralovice
11:47:00 407 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 A Oddíl OB Kotlářka
11:53:00 505 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
11:59:00 643 Gelnerová Anna KRL0653 8648594 A Kometa Kralovice

D16B 2.60 km, 50 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 179 Uksaaite Ugne 5220013 8001470 522 ORIENS
10:11:00 169 Kevenaite Agile 5220015 72034744 522 ORIENS
10:19:00 813 Holíková Petra ONO0653 8660587 C SKOB Ostrov
10:27:00 159 Batalova VIKTORIJA 5220018 8001061 522 ORIENS
10:35:00 181 Žiuraite Simona 5220011 8516938 522 ORIENS
10:43:00 163 Gabreliunaite Ugné 5220023 224418 522 ORIENS
10:51:00 1040 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B SOS Jindřichův Hradec
10:59:00 164 Gaižiunaite Toma 5220020 8261333 522 ORIENS
11:07:00 170 Kupryte Gabriele 5220016 12069935 522 ORIENS
11:15:00 837 Přibylová Anežka OSN0551 2126374 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:23:00 1197 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:31:00 652 Králová Lucie KRL0658 8075698 C Kometa Kralovice

D18A 2.78 km, 100 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:01:00 554 Skácelová Adéla JJN0454 8670820 A Team Jizerky
09:07:00 1220 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B OOB TJ Turnov
09:13:00 544 Pesničáková Soňa JJN0451 8662749 A Team Jizerky
09:19:00 1353 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A Slavia Liberec orienteering
09:25:00 318 Klechová Karolína AOP0452 8004330 B Orientační Běh Opava
09:31:00 855 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 A SK Praga
09:37:00 1061 Dítková Markéta SKV0451 682652 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:43:00 1228 Martanová Lea TUR0555 8662713 A OOB TJ Turnov
10:01:00 1154 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A KOB Tretra Praha
10:07:00 959 Černá Ema ROU0451 8516925 A SKOB Roudnice nad Labem
10:13:00 696 Nehasilová Veronika LDC0350 8019930 C KOB Děčín
10:19:00 240 Iurchuk Maria 6020003 2040698 602 FOTON
10:25:00 482 Vávrová Vanda HOR0350 8680365 A TJ Jiskra Hořice
10:31:00 821 Pecko Sára ONO0452 8116743 A SKOB Ostrov
11:01:00 400 Szymanská Zuzana DKP0463 8014458 C Oddíl OB Kotlářka
11:07:00 626 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:13:00 642 Fišarová Eliška KRL0351 8075687 A Kometa Kralovice
11:19:00 397 Smutná Anna Marie DKP0359 2103705 A Oddíl OB Kotlářka
11:25:00 517 Tomanicová Sofie CHA0450 436428 B OK Chrastava

D20A 3.07 km, 125 m, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:04:00 259 Patassiová Michaela 6550001 8670509 655 ŠK Sandberg
09:14:00 551 Rýdlová Adéla JJN0151 8655484 R Team Jizerky
09:24:00 423 Dolejší Kateřina DOK0156 8006733 A OK Doksy
09:34:00 1120 Marková Ema STE0252 8655379 A SK SKI-OB Šternberk
09:44:00 553 Rýdlová Magdaléna JJN0252 8662747 A Team Jizerky
10:04:00 1042 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A SOS Jindřichův Hradec
10:14:00 440 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 A OK Dobříš
10:24:00 927 Kosová Tereza PHK0151 8660596 R OK 99 Hradec Králové
10:34:00 165 Girinskaite Malvina 5220019 8648802 522 ORIENS
11:04:00 396 Řadová Lucie DKP0251 9201760 B Oddíl OB Kotlářka
11:14:00 1158 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A KOS TJ Tesla Brno
11:24:00 843 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B Běhej Poděbrady
11:34:00 404 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R Oddíl OB Kotlářka

D21E 3.48 km, 190 m, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:01:00 871 Jelínková Šárka PGP9153 8007177 C SK Praga
09:07:00 555 Svobodová Barbora JJN8950 8662281 C Team Jizerky
09:13:00 1234 Nieke Patricia TUR9552 8210495 R OOB TJ Turnov
09:19:00 872 Jelínková Zora PGP8851 232167 C SK Praga
09:25:00 1242 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 R OOB TJ Turnov
09:31:00 900 Surkova Polina PGP0157 8014405 A SK Praga
09:37:00 346 Benešová Jana CTB9452 8656518 R SK OB Chotěboř
09:43:00 1447 Luštická Lucie TUR8650 8680582 C OOB TJ Turnov
09:49:00 349 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R SK OB Chotěboř
09:55:00 847 Bogarová Adélka PGP9056 8663183 E SK Praga
10:01:00 1387 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C USK Praha
10:07:00 236 Kalinina Veronika 6010001 8310938 601 TROPA
10:13:00 938 Nováková Jana 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
10:19:00 1407 Indráková Adéla ZBM9153 2051514 E SK Žabovřesky Brno
10:25:00 578 Hlubučková Kristýna KAM9551 8663175 C OK Kamenice
10:31:00 1109 Štičková Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk
11:01:00 1159 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 C KOS TJ Tesla Brno
11:07:00 735 Chvalová Věra LPM9452 8656688 C OK Lokomotiva Plzeň
11:13:00 1162 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E KOS TJ Tesla Brno

D21A 3.23 km, 170 m, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 866 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C SK Praga
09:04:00 749 Jansová Doubravka LPU9750 2070818 C OK Lokomotiva Pardubice
09:08:00 1333 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
09:12:00 883 Kožinová Anna PGP9350 8005121 C SK Praga
09:16:00 711 Balcarová Barbora LLI9751 434595 C LOK-o Liberec
09:20:00 885 Kožinová Zuzana PGP9650 8140909 C SK Praga
09:24:00 1226 Kosíková Eliška TUR0052 8656585 C OOB TJ Turnov
09:28:00 139 Velkere Liva 5040003 8645130 504 Aluksne OK
09:32:00 1245 Thořová Markéta TUR9952 8663148 R OOB TJ Turnov
09:36:00 896 Ryšavá Vendula PGP8153 8662726 C SK Praga
09:40:00 1232 Neradová Alena TUR8551 886283 C OOB TJ Turnov
09:44:00 1032 Šmejcová Anna SJC9552 9933 C Sportcentrum Jičín
09:48:00 884 Kožinová Jana PGP6651 8680353 C SK Praga
09:52:00 431 Pavlíková Markéta DOK0053 8006747 R OK Doksy
10:00:00 601 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
10:04:00 274 Huang Yiching 7000001 8648704 700 Moxina
10:08:00 581 Jančová Jana KAM9450 232162 C OK Kamenice
10:12:00 210 Valatkaite Julija 5230028 8657272 523 Medeina OK
10:16:00 572 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 R OK Kamenice
10:20:00 1132 Kučerová Lucie STH9251 331285 C SK Studenec
10:24:00 571 Albrechtová Eva KAM7850 8648602 C OK Kamenice
10:28:00 480 Rückerová Šárka HOR0050 8013831 C TJ Jiskra Hořice
10:32:00 577 Hájková Eliška KAM9851 8404001 C OK Kamenice
10:36:00 666 Chládková Simona KUO9651 434574 C KOB Ústí nad Orlicí
10:40:00 1396 Auermüllerová Anna ZBM0060 410338 C SK Žabovřesky Brno
10:44:00 777 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C Matfyz Praha
10:48:00 331 Králová Vanda BZP8750 8660507 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:00:00 627 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:04:00 567 Kundratová Lucie JZL0051 7203458 C TJ Jižní svahy Zlín
11:08:00 622 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:12:00 689 Vavrysová Barbara LCE9751 8680368 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:16:00 494 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
11:20:00 1018 Bernatíková Hana SIT0252 8662702 A OK SILESIA
11:24:00 495 Knížková Šárka CHA9850 8659402 C OK Chrastava
11:28:00 648 Hanáková Magda KRL9651 8075695 C Kometa Kralovice
11:32:00 395 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C Oddíl OB Kotlářka
11:36:00 971 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
11:40:00 412 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
11:44:00 1117 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C TJ Stadion Nový Bor

D21B 2.76 km, 125 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 628 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:04:00 955 Formánková Anna RIC9950 2060261 C OB Říčany
09:08:00 136 Olberkyte Erika 5040006 8645123 504 Aluksne OK
09:12:00 1283 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C VSK Mendelu Brno
09:16:00 317 Kašparová Šárka AOP7251 7522295 C Orientační Běh Opava
09:20:00 1025 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
09:24:00 1062 Eretová Kateřina SKV8651 237530 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:28:00 879 Kopecká Johana PGP9956 2021848 C SK Praga
09:32:00 1067 Ondrová Kateřina SKV8951 416217 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:36:00 1227 Linková Alena TUR9751 1403419 C OOB TJ Turnov
09:40:00 717 Fürstová Anna LLI9854 8659388 C LOK-o Liberec
09:44:00 1243 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 B OOB TJ Turnov
09:48:00 1076 Žandová Marcela SKV9653 2058500 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:52:00 1240 Paříková Iva TUR0061 8404050 C OOB TJ Turnov
09:56:00 556 Švihovská Eva JJN8350 8008017 C Team Jizerky
10:00:00 1346 Szenczi Kristýna VLI8650 8013918 C Slavia Liberec orienteering
10:04:00 454 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:08:00 860 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 C SK Praga
10:12:00 455 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:16:00 1078 Žandová Monika SKV8751 2085621 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:20:00 192 Jaugelaite Ona 5230030 670809 523 Medeina OK
10:24:00 333 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:28:00 1126 Ducháčková Kateřina STH9356 416278 C SK Studenec
10:32:00 613 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:36:00 4 Boros Kitti 1330002 8636778 133 ASKÖ Henndorf
10:40:00 919 Hápová Petra PHK0051 8662722 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 579 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 A OK Kamenice
10:48:00 24 Nováková Jana 7871103 BOR OK Jiskra Nový Bor
10:52:00 922 Hlaváčková Petra PHK0052 9369 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 519 Vejstrková Martina CHA9651 8194 C OK Chrastava
11:08:00 969 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 C OK Roztoky
11:12:00 359 Pangrácová Anna DKL9150 8518315 C KOB Kladno
11:16:00 449 Zurynková Jana EKP7053 515496 C VŠTJ Ekonom Praha
11:20:00 624 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:24:00 450 Zurynková Michaela EKP9850 416340 C VŠTJ Ekonom Praha
11:28:00 615 Nováková Jana 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
11:32:00 447 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
11:36:00 89 Heraschenko Dianora 4010003 8061995 401 OC Muenchen
11:40:00 444 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
11:44:00 360 Pangrácová Marie DKL9051 8028804 C KOB Kladno

D21C 2.43 km, 90 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:05:00 975 Kotyšanová Lucie RUM8750 301543 C ZOOB Rumburk
09:13:00 261 Barbora Pavlíková 6570002 1931991 657 KOB Čingov Spišská Nová Ve
09:21:00 1141 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C Orientklub Vsetín
10:01:00 355 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
10:09:00 201 Markevičiene Inga 5230026 8105130 523 Medeina OK
10:17:00 1083 Hrdličková Ludmila SLA9851 301621 C SKOB Slaný
10:25:00 200 Mačiukuniene Daina 5230025 8110401 523 Medeina OK
10:33:00 665 Boková Ivana KUO9951 7210086 C KOB Ústí nad Orlicí
11:05:00 286 Šperlová Zuzana 8080001 8226372 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec
11:13:00 706 Neradová Eva LIT8951 8115 C KOB Litvínov
11:21:00 380 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 307 Chlupová Milena 8260001 2067632 826 NEREG. Harrachov

D35A 3.06 km, 115 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:04:00 1029 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C Sportcentrum Jičín
09:10:00 1275 Janošíková Lenka UOL7651 301554 C SOB Olomouc
09:16:00 232 Śliwczyńska Ilona 5890001 8121278 589 Team 360
09:22:00 1326 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C Slavia Liberec orienteering
10:04:00 464 Dudová Irena HCE8250 8013859 C TJ Hostivice
10:10:00 1410 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C SK Žabovřesky Brno
10:16:00 1080 Asterová Jana SLA7451 8648627 C SKOB Slaný
10:22:00 237 Kheldert Elena 6010004 8004286 601 TROPA
10:28:00 940 Tihonová Martina PHK8651 2096126 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 411 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C Oddíl OB Kotlářka
11:10:00 87 Straube Hanka 3990002 8100973 399 SV Lengefeld
11:16:00 367 Blažková Kristina DKP8251 8014545 C Oddíl OB Kotlářka
11:22:00 299 Tomíčková Dana 8170003 8518312 817 NEREG. ESOX ODEI
11:28:00 985 Havlínová Zuzana SCP8150 8226305 C OK Sparta Praha
11:34:00 700 Vaňková Saša LDC8550 8022673 C KOB Děčín

D35B 2.88 km, 110 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:05:00 339 Málková Šárka CST8351 8051083 C OB Strakonice
09:13:00 348 Paulová Hana CTB7851 2039078 C SK OB Chotěboř
10:01:00 1299 Rücklová Alena VCB8150 2104583 C OB České Budějovice
10:09:00 791 Juřeníková Hana MOV8052 420413 C SKOB Ostrava
10:17:00 964 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
10:25:00 207 Mureniene Agne 5230021 8004609 523 Medeina OK
10:33:00 1427 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C OB SK Zvole
10:41:00 197 Nováková Jana 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
10:49:00 524 Kalousková Pavla JEN8451 7788 C OB Jenišovice
11:13:00 1272 Janíková Marie UBM7852 2126231 C MENISKOS Brno
11:21:00 668 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C SKOB Kobra Vsetín
11:29:00 701 Benešová Zuzana LIT8353 2106732 C KOB Litvínov
11:37:00 292 Láčíková Sabina 8130001 2051488 813 NEREG. BRNO

D40A 2.90 km, 130 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:06:00 1315 Feřtová Jitka VLI7853 2120063 C Slavia Liberec orienteering
09:10:00 1030 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
09:14:00 909 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
09:18:00 1073 Turková Martina SKV7852 2118940 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:22:00 895 Ryšavá Magdalena PGP7650 8517318 C SK Praga
09:26:00 1336 Mokrá Julie VLI8051 8033227 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 888 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
09:34:00 521 Biolik Agnieszka CHC7751 8197778 C K.O.B. Choceň
09:38:00 867 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
09:42:00 1060 Dítková Jitka SKV7752 8400082 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:06:00 265 Baláková Andrea 6720001 7770701 672 NYKOPING OK
10:10:00 1303 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice
10:14:00 127 Ziv Keren 4710003 2067623 471 Emek Hefer Israel
10:18:00 826 Urbánková Jana ONO7851 9200732 C SKOB Ostrov
10:22:00 788 Horáčková Vladimíra MOV7750 8651342 C SKOB Ostrava
10:26:00 238 Bannikova Elena 6020001 8630814 602 FOTON
10:30:00 441 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C OK Dobříš
10:34:00 1301 Teringlová Martina VCB7851 8515516 C OB České Budějovice
11:02:00 460 Linhartová Martina GIG7750 8033241 C GIGANT Orienteering
11:06:00 1211 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
11:10:00 1375 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:14:00 769 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:18:00 739 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
11:22:00 390 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 498 Lankašová Barbora CHA8050 8109403 C OK Chrastava
11:30:00 1170 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha

D40B 2.64 km, 110 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:01:00 536 Kottíková Pavlína JJN7751 2078479 C Team Jizerky
09:05:00 1004 Káňová Hana SFM7652 2061800 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:09:00 1139 Bouzková Katka SVS8151 53385 C Orientklub Vsetín
09:13:00 1339 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C Slavia Liberec orienteering
09:17:00 1058 Bauerová Kateřina SKV7751 2059772 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:21:00 344 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
09:25:00 1425 Valenčíková Irena ZPV7950 8226360 C KOB ZPV Prostějov
09:29:00 904 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C SK Praga
09:33:00 1074 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:01:00 817 Ječmenová Věra ONO8050 7209469 C SKOB Ostrov
10:05:00 687 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:09:00 1416 Šichová Radka ZBM8051 434829 C SK Žabovřesky Brno
10:13:00 1146 Cichrová Iveta TAP7752 8003629 C KOB Tretra Praha
10:17:00 946 Forstová Veronika PZR8181 4767 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:21:00 589 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
10:25:00 1174 Vacíková Jana TEP7950 7210928 C Tempo Praha
11:01:00 362 Pilátová Petra DKL8051 2115739 C KOB Kladno
11:05:00 504 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C OK Chrastava
11:09:00 838 Přibylová Jana OSN7853 2023960 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:13:00 507 Pachnerová Dominika CHA7750 8210077 C OK Chrastava
11:17:00 954 Šujanová Kateřina RBK7851 2127529 C SK Radioklub Blansko
11:21:00 500 Lipenská Eva CHA7951 2095943 C OK Chrastava
11:25:00 1382 Wohanková Kateřina VRL7955 425552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:29:00 832 Dvořáčková Jana OSN7850 8226322 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:33:00 58 Hernandez Vanesa 3850002 410121 385 SV IHW Alex Berlin
11:37:00 488 Březinová Michaela CHA7751 2095938 C OK Chrastava
11:41:00 1114 Kučerková Romana STB8196 682355 C TJ Stadion Nový Bor
11:45:00 512 Poláková Veronika CHA8150 7201775 C OK Chrastava

D45A 2.70 km, 105 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:02:00 319 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
09:08:00 1393 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
09:14:00 906 Šejnová Magdalena PGP7053 2129235 C SK Praga
09:20:00 1319 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
09:26:00 914 Vildmonová Pavla PGP7454 7207787 C SK Praga
09:32:00 1121 Marková Eva STE7550 2080963 C SK SKI-OB Šternberk
09:38:00 1341 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C Slavia Liberec orienteering
09:44:00 19 Rasmussen Angelique 2310002 981611 231 Allerod OK
09:50:00 669 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C TJ Lokomotiva Beroun
09:56:00 144 Katlapa Linda 5050002 2067625 505 Ozons
10:02:00 1335 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C Slavia Liberec orienteering
10:08:00 681 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:14:00 934 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 128 Ragona Federica 4810004 8220222 481 Terlaner Orientierungslauf
10:26:00 336 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:32:00 1361 Sobotová Jana VPM7250 8022362 C KOS Slavia Plzeň
10:38:00 335 Papicová Silvie BZP7651 2113471 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:44:00 1296 Míková Lenka VCB7653 7207856 C OB České Budějovice
10:50:00 1266 Kundratová Jana TZL7350 8660357 C SKOB Zlín
10:56:00 529 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C OB Jenišovice
11:02:00 733 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C OK Lokomotiva Plzeň
11:08:00 15 wenderickx Nancy 1550002 1991111 155 HAMOK
11:14:00 243 Schneider-Schiess Silvia 6310002 8662084 631 LG Stettlen
11:20:00 737 Pechová Iva LPM6151 8014556 C OK Lokomotiva Plzeň
11:26:00 531 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
11:32:00 97 Frenzel Friederike 4050001 7750203 405 OK Mark Brandenburg
11:38:00 709 Pavlíková Klára LIT7451 7210115 C KOB Litvínov
11:44:00 290 Zámečníková Jitka 8120001 2103763 812 NEREG. Zámečníci
11:50:00 952 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko

D45B 2.50 km, 100 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:05:00 691 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
09:11:00 1218 Ferbasová Zdeňka TUR7361 2103240 C OOB TJ Turnov
09:17:00 138 Velkere Iveta 5040002 8645140 504 Aluksne OK
09:23:00 715 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C LOK-o Liberec
09:29:00 1310 Benešová Radka VLI7653 2127548 C Slavia Liberec orienteering
09:35:00 957 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
09:41:00 856 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C SK Praga
09:47:00 1344 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
10:05:00 786 Bergrová Petra MOV7452 52981 C SKOB Ostrava
10:11:00 1128 Junková Petra STH7451 220254 C SK Studenec
10:17:00 812 Holíková Ilona ONO7552 2087686 C SKOB Ostrov
10:23:00 1293 Janošíková Olga VCB7552 426399 C OB České Budějovice
10:29:00 1404 Firešová Andrea ZBM7353 1111097 C SK Žabovřesky Brno
10:35:00 931 Mašatová Zora PHK7599 331063 OK 99 Hradec Králové
10:41:00 1401 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C SK Žabovřesky Brno
10:47:00 794 Štětínská Soňa MOV7650 232406 C SKOB Ostrava
11:05:00 844 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
11:11:00 967 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
11:17:00 1364 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:23:00 29 Hallikma Maret 2710002 8150713 271 Myracarud

D50A 2.61 km, 120 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:02:00 746 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C OK Lokomotiva Pardubice
09:06:00 Nováková Jana 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
09:10:00 752 Knapová Iva LPU6052 8648581 C OK Lokomotiva Pardubice
09:14:00 807 Valentová Helena OKP6550 8013931 C SK OK 24 Praha
09:18:00 852 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 8005137 C SK Praga
09:22:00 107 Nadera Agata 5910001 8645189 591 CX80 KALISZ
09:26:00 228 Trykozko Urszula 5840003 8072469 584 orienteering.waw.pl
09:30:00 118 Asboltné Kerekes Ágnes 4390001 8518823 439 Honvéd Bottyán
09:34:00 552 Rýdlová Magda JJN6850 8662737 C Team Jizerky
09:38:00 350 Voborníková Eva CTB6851 2080977 C SK OB Chotěboř
09:42:00 264 Pánková Martina 6580002 445621 658 TJ Rapid Bratislava, oddie
09:46:00 108 Wengrin Ágnes 4340002 8230423 434 TIPO OC
10:02:00 697 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C KOB Děčín
10:06:00 926 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 698 Patzeltová Beatrice LDC6850 8345 C KOB Děčín
10:14:00 1101 Janečková Veronika SOB7151 53017 C SOBSA
10:18:00 603 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C KOB Kamenický Šenov
10:22:00 1039 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
10:26:00 632 Dulovcová Marie KRE7051 7207876 C OOB TJ Sokol Křemže
10:30:00 459 Würzová Kateřina FYD6952 8670782 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:02:00 405 Škáchová Petra DKP7054 7201760 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 484 Bartáková Eva CHA7051 331779 C OK Chrastava
11:10:00 373 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
11:14:00 56 Kubald Katrin 3840001 8150269 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin
11:18:00 35 Mare Parve 2710014 8488448 271 Myracarud
11:22:00 997 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
11:26:00 32 Joonas Erika 2710012 7206067 271 Myracarud
11:30:00 509 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
11:34:00 381 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 968 Klinkerová Jitka ROZ6450 7205037 C OK Roztoky
11:42:00 59 Leonhardt Annette 3850001 9672101 385 SV IHW Alex Berlin

D50B 2.39 km, 70 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 729 Gabryšová Tereza LME6850 8013891 C SK Los Mělník
09:04:00 1003 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:08:00 693 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C TJ Lokomotiva Chomutov
09:12:00 1077 Žandová Marie SKV6551 236486 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:16:00 539 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C Team Jizerky
09:20:00 1201 Baziková Lucie TJP6451 434807 C TJ Sokol Troja
09:24:00 1093 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
09:28:00 1066 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:32:00 546 Pokorná Hana JJN6951 2073666 C Team Jizerky
10:08:00 1428 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
10:12:00 1152 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
10:16:00 1254 Linková Iva TUV6850 8061486 C SOK TJ Turnov
10:20:00 180 Viksviene Renata 5220002 8654422 522 ORIENS
10:24:00 793 Pavlíčková Lenka MOV7151 436425 C SKOB Ostrava
10:28:00 436 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
10:32:00 332 Krotilová Magdaléna BZP7150 2092416 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:36:00 193 Jaugeliene Rasa 5230011 303416 523 Medeina OK
10:40:00 1155 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
11:00:00 623 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:04:00 248 Wylenmann Jeanette 6330002 8640292 633 OLG Pfäffikon
11:08:00 471 Sedláčková Jana HLV7060 2260118 C KČT - OB Holešov
11:12:00 742 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C OK Lokomotiva Plzeň
11:16:00 1369 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:20:00 1180 Kočibová Ivana TJN6354 8662700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D55A 2.44 km, 100 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:01:00 1169 Sládková Eva TEH5751 8663158 C Sokol Tehov
09:09:00 463 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C OB Havířov
09:17:00 134 Zvaigzne Mudite 5020002 9990555 502 A2
09:25:00 873 Ježková Regina PGP6352 8005133 C SK Praga
09:33:00 1020 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
09:41:00 143 Bruvere Iveta 5050001 2067624 505 Ozons
09:49:00 1069 Šplinarová Jana SKV6451 237532 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:57:00 1421 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
10:05:00 1034 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C Sportcentrum Jičín
10:13:00 1051 Tichá Jana SJH6451 51925 C SOS Jindřichův Hradec
10:21:00 435 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C OK Dobříš
10:29:00 151 Bikeliene Ema 5210009 303287 521 OK Labirintas
10:37:00 608 Slezáčková Věra KAS6550 682680 C KOB Kamenický Šenov
10:45:00 633 Troupová Vladěna KRE6351 51412 C OOB TJ Sokol Křemže
10:53:00 466 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice
11:01:00 936 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
11:09:00 999 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
11:17:00 54 Feldmann Gudrun 3840007 8003553 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin
11:25:00 340 Málková Věra CST6550 2118474 C OB Strakonice
11:33:00 69 Müller Anke 3890004 606498 389 Post Dresden

D55B 2.35 km, 100 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:09:00 314 Marečková Iva ADA6551 2032121 C OOB Spartak Adamov
09:19:00 783 Miturová Radka MLA6552 8656680 C MLOK Mariánské Lázně
09:29:00 1063 Krejčová Vlasta SKV6351 2104601 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:09:00 527 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
10:19:00 217 Mikalauskiene Daiva 5250003 7205459 525 Saule OK
10:29:00 1016 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
10:39:00 202 Misiuniene Irina 5230004 8667561 523 Medeina OK
10:49:00 599 Šafková Petra KAM6650 8189818 C OK Kamenice
10:59:00 682 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:09:00 51 Brettschneider Gudrun 3840004 8003551 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin
11:19:00 61 Bueschemann Evelyn 3860002 8070704 386 CTG Koblenz

D60 2.28 km, 80 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:01:00 102 Jenövári Gabriella 4320003 8383380 432 HSE Budapest
09:06:00 427 Kapounová Jitka DOK6050 886261 C OK Doksy
09:11:00 147 Cerjaka Maija 5070002 8650184 507 Kapa OK
09:16:00 430 Nováková Pavla DOK5950 886256 C OK Doksy
09:21:00 915 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C SK Praga
09:26:00 252 Denysenko Tamara 6510005 8012045 651 VZA Slávia ŽU Žilina
09:31:00 870 Jelínková Radana PGP5851 301361 C SK Praga
09:36:00 611 Flašarová Marie KCK5756 49615 C KOB Český Krumlov
10:01:00 1015 Šabatková Zdeňka SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
10:06:00 21 Garriga Sala Anna 2610003 7207676 261 Club Orientació Bergueda
10:11:00 211 Žiaukiene Daiva 5230010 8001483 523 Medeina OK
10:16:00 352 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
10:21:00 196 Kutkiene Violeta 5230016 2099567 523 Medeina OK
10:26:00 679 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:31:00 271 Thorsson Marianne 6750001 7570307 675 IK Trenne
10:36:00 1262 Jelínková Dagmar TZL5757 7209285 C SKOB Zlín
10:41:00 1009 Gazdačková Jana SHK5851 9117 C OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 918 Běhounová Jiřina PHK5651 8648580 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 334 Kujanová Martina BZP5850 301647 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:01:00 618 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:06:00 490 Kadavá Eva CHA5750 8171 C OK Chrastava
11:11:00 1182 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:16:00 399 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
11:21:00 45 Kuleva Angelina 3810001 8105101 381 AngyOL
11:26:00 802 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
11:31:00 972 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
11:36:00 990 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
11:41:00 368 Dudová Hana DKP5752 49892 C Oddíl OB Kotlářka

D65 2.22 km, 85 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:02:00 142 Abola Alida 5050003 8680001 505 Ozons
09:06:00 1223 Konopáčová Jana TUR5650 8208 C OOB TJ Turnov
09:10:00 754 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
09:14:00 222 Wysocka Jolanta 5820001 8086619 582 Slask-OTeam
09:18:00 101 Jenei Margit 4320002 4660121 432 HSE Budapest
09:22:00 1065 Kubátová Lenka SKV5551 237549 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:26:00 40 Jumppanen Helena 3010002 7311 301 Pihkaniskat
09:30:00 720 Korejčíková Dáďa LLI5550 8546 C LOK-o Liberec
10:02:00 683 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:06:00 190 Gvildiene Virginija 5230002 8651332 523 Medeina OK
10:10:00 1 Haider Anna 1320002 8630860 132 HSV RIED
10:14:00 1007 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 273 Martensson Ingrid 6760002 13787 676 OK Vilse 87
10:22:00 176 Stanioniene Angele 5220022 8275057 522 ORIENS
10:26:00 1280 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
10:30:00 156 Krasuckiene Egle 5210005 8071848 521 OK Labirintas
10:34:00 213 Dudiene Violeta 5240002 1301702 524 OK Rudamina
10:38:00 353 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
10:42:00 158 Staneviciene Ruta 5210008 8654444 521 OK Labirintas
10:46:00 1288 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C OB České Budějovice
10:50:00 149 Baleisiene Roma 5210003 8629866 521 OK Labirintas
11:02:00 1376 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:06:00 1000 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
11:10:00 5 Blommen Paulette 1510001 4999 151 OMEGA
11:14:00 387 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
11:18:00 988 Jahnová Helena SCP5550 682101 C OK Sparta Praha
11:22:00 383 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 804 Nováková Jana NPA5552 2060214 C SK LOB Nová Paka
11:30:00 502 Lusková Olga CHA5650 8170 C OK Chrastava
11:34:00 1176 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:38:00 516 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C OK Chrastava

D70 2.15 km, 85 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:05:00 1238 Omová Jana TUR5150 2025351 C OOB TJ Turnov
09:17:00 1327 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
09:29:00 1246 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
09:41:00 1388 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha
10:05:00 270 Nováková Jana 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
10:17:00 272 Mansson Gunnel 6760001 2311090 676 OK Vilse 87
10:29:00 948 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:41:00 153 Bumeliene Skaidra 5210002 1111114 521 OK Labirintas
11:05:00 705 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
11:17:00 514 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C OK Chrastava

D75 2.13 km, 50 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:47:00 692 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
09:59:00 609 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov
10:11:00 607 Nejezchlebová Věra KAS4551 682619 C KOB Kamenický Šenov
11:11:00 493 Kašková Eva CHA4650 887906 C OK Chrastava
11:23:00 82 Eulitz Ilse 3980001 1969 398 OLV WEIMAR

F3 2.38 km, 65 m, 12 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 810 Davidová Jana ONO7852 2061777 C SKOB Ostrov
09:00:00 766 Retka Jiří LTU8200 2116474 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:00:00 741 Šoupa Martin LPM0500 301717 C OK Lokomotiva Plzeň
09:00:00 978 Nováková Markéta RUM7451 2801028 C ZOOB Rumburk
09:00:00 976 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 ZOOB Rumburk
09:00:00 966 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C SKOB Roudnice nad Labem
09:00:00 570 Albrecht Vladimír KAM7800 981812 C OK Kamenice
09:00:00 568 Albrecht Adam KAM0203 8648638 C OK Kamenice
09:00:00 562 Tkáč Jan JJN6700 2027227 C Team Jizerky
09:00:00 690 Kraus Jindřich LCV9401 253146 TJ Lokomotiva Chomutov
09:00:00 678 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
09:00:00 585 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
09:00:00 1430 Mazzarese Kenneth TRT9999 2067638 KOS Třešť
09:00:00 1429 Heczková Anna VLI0652 302695 C Slavia Liberec orienteering
09:00:00 1340 Petrová Věra VLI6251 51218 C Slavia Liberec orienteering
09:00:00 1439 Francke Jan DOK8400 688312 C OK Doksy
09:00:00 1452 Šitrová Štěpánka LPM0850 2088717 C OK Lokomotiva Plzeň
09:00:00 1434 Hlavničková Anna 8300001 2140718 830 - NEREG. KUNRATICE
09:00:00 1145 Cichra Pavel TAP7401 2127555 C KOB Tretra Praha
09:00:00 1068 Skuhrovcová Helena SKV9999 8493 TJ Slovan Karlovy Vary
09:00:00 981 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C SKOB Bruntál
09:00:00 1285 Pinterová Kateřina VBM6651 515032 C VSK Mendelu Brno
09:00:00 1215 Drahoňovská Petra TUR7455 888638 C OOB TJ Turnov
09:00:00 1153 Richterová Ilona TAP6953 2029220 C KOB Tretra Praha
09:00:00 225 Chwiejczak Dorota 5840004 259382 584 orienteering.waw.pl
09:00:00 223 Olbrycht Anna 5830002 412377 583 OLBnO1
09:00:00 116 Beatrix Szebeniné Orsány 4380002 45370 438 Budapest none club
09:00:00 294 Zaoral Jan 8160001 301264 816 NEREG. TJ Stěbořice
09:00:00 279 Korbelová Petra 8070001 2419927 807 NEREG. NOVÝ HRADEC KRÁLOVÉ
09:00:00 276 Paurová Lenka 8040001 2060203 804 NEREG. PRAHA
09:00:00 92 Vilz Marion 4020002 563371 402 TV Eitelborn
09:00:00 90 Cherniavsky Inessa 4010002 7204579 401 OC Muenchen
09:00:00 49 Kuhl Bettina 3830002 1407595 383 VS Berlin
09:00:00 114 Keszthelyi Ildikó 4370001 8247896 437 MAKE
09:00:00 109 GÖSSWEIN Judit 4350004 307565 435 MAFC
09:00:00 103 Varga János 4330001 46111 433 Vacuum SC
09:00:00 418 Průša Josef DLT0401 2111711 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
09:00:00 417 Průša Josef DLT7301 2111710 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
09:00:00 416 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
09:00:00 478 Čiháková Olga HOR7651 2104603 C TJ Jiskra Hořice
09:00:00 420 Průšová Johanka DLT0651 2067637 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
09:00:00 419 Průšová Hana DLT7451 2116186 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
09:00:00 303 Krpcová Adéla 8200001 2067630 820 NEREG. Krpcovi
09:00:00 298 Javůrková Eva 8170004 2096221 817 NEREG. ESOX ODEI
09:00:00 295 Zaoral Jiří 8160002 8000240 816 NEREG. TJ Stěbořice
09:00:00 415 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
09:00:00 414 Leníková Jana DLT6151 440490 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
09:00:00 393 Prouzová Zuzana DKP6250 49865 C Oddíl OB Kotlářka

F5 3.54 km, 180 m, 18 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 438 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
09:00:00 479 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
09:00:00 472 Hanuš Jaroslav HOB0001 436928 C SK OB Horní Benešov
09:00:00 305 Pytlík Jaroslav 8240001 2067631 824 NEREG. Pytlík
09:00:00 300 Schejbal Petr 8180003 2067627 818 NEREG. OSTRAVA
09:00:00 287 Šimerka Jan 8110001 7210932 811 NEREG. Šimerka
09:00:00 302 Schejbalová Kristina 8180001 2067629 818 NEREG. OSTRAVA
09:00:00 301 Schejbal Vladimír 8180002 2067628 818 NEREG. OSTRAVA
09:00:00 995 Schejbalová Karina SCP8050 410788 C OK Sparta Praha
09:00:00 965 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C SKOB Roudnice nad Labem
09:00:00 1098 Janeček Jiří SOB0001 7201191 C SOBSA
09:00:00 1096 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
09:00:00 907 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C SK Praga
09:00:00 542 Pavlova Irena JJN7650 2073667 C Team Jizerky
09:00:00 540 Pavel Jiří JJN7100 2070804 C Team Jizerky
09:00:00 598 Šafka Jan KAM6649 51278 OK Kamenice
09:00:00 543 Pavlova Lenka JJN0850 2070803 C Team Jizerky
09:00:00 1100 Janeček Ondřej SOB0201 4188 C SOBSA
09:00:00 1440 Francke Karel DOK9999 2124775 OK Doksy
09:00:00 1436 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
09:00:00 1450 Bořil Jan TBM9700 8515513 C KOS TJ Tesla Brno
09:00:00 1446 Melichar Jaromír LLI6301 2092413 C LOK-o Liberec
09:00:00 1350 Šebelková Štěpánka VLI7851 2127581 C Slavia Liberec orienteering
09:00:00 1103 Randíková Magdaléna SOB8851 2067886 C SOBSA
09:00:00 1102 Randík Jan SOB8703 7209786 C SOBSA
09:00:00 1337 Mokrý Pavel VLI7501 8102561 C Slavia Liberec orienteering
09:00:00 1124 Tran Ngoc Mai STE9950 7000510 C SK SKI-OB Šternberk
09:00:00 123 Pataki Virag 4420002 1396265 442 PVS
09:00:00 122 Pataki Gabor 4420001 990801 442 PVS
09:00:00 278 Juklíčková Zuzana 8050002 2134330 805 NEREG. ZuKuŠiJo
09:00:00 277 Juklíček Jakub 8050001 2134340 805 NEREG. ZuKuŠiJo
09:00:00 117 Zsolt Szebeni 4380001 45250 438 Budapest none club
09:00:00 111 Ludvig István 4350002 45376 435 MAFC
09:00:00 110 Ludvig Agnes 4350001 45375 435 MAFC
09:00:00 113 Herter Laszlo 4360001 46136 436 MAFC BUD
09:00:00 112 Piroska Bacsó 4350003 46100 435 MAFC
09:00:00 281 Křížová Darina 8080007 2420005 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec
09:00:00 1448 Heczková Bohdaba VLI7750 7200363 C Slavia Liberec orienteering

H10 2.04 km, 25 m, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:03:00 1031 Podlipný Filip SJC1202 2082905 C Sportcentrum Jičín
09:09:00 1309 Beneš Max VLI1100 2039826 C Slavia Liberec orienteering
09:15:00 558 Švihovský Daniel JJN1101 7654324 C Team Jizerky
09:21:00 1119 Marek Martin STE1100 2073656 C SK SKI-OB Šternberk
09:27:00 1355 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 B Slavia Liberec orienteering
09:33:00 342 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C SK OB Chotěboř
09:39:00 1322 Horáček Jáchym VLI1111 8003621 C Slavia Liberec orienteering
09:45:00 1385 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C USK Praha
10:03:00 944 Forst Matouš PZR1100 7210855 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:09:00 131 Rampado Thomas 4810002 231911 481 Terlaner Orientierungslauf
10:15:00 676 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:21:00 1206 Mazzarese David TRT1100 2102555 C KOS Třešť
10:27:00 476 Čihák Matěj HOR1100 2111759 C TJ Jiskra Hořice
10:33:00 1405 Hikl Martin ZBM1104 9920011 C SK Žabovřesky Brno
10:39:00 1297 Minařík František VCB1103 8007194 C OB České Budějovice
10:45:00 1088 Zápotocký Tomáš SLA1200 2087720 C SKOB Slaný
10:51:00 233 Kalinin Lukian 6010003 2300130 601 TROPA
11:03:00 365 Balga Filip DKP1104 8516913 C Oddíl OB Kotlářka
11:09:00 1270 Janík Jan UBM1301 2039202 C MENISKOS Brno
11:15:00 646 Haller Maxmilián KRL1102 2127636 C Kometa Kralovice
11:21:00 1112 Kučerka Radek STB1101 1417127 C TJ Stadion Nový Bor
11:27:00 731 Čepička Antonín LPM1102 2129225 C OK Lokomotiva Plzeň

H12A 2.66 km, 40 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:06:00 327 Kocman Lukáš BOR1102 2127892 C OK Jiskra Nový Bor
09:14:00 1347 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 C Slavia Liberec orienteering
09:22:00 901 Svítil Martin PGP0903 8005120 C SK Praga
09:30:00 329 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B OK Jiskra Nový Bor
09:38:00 910 Šňupárek Jenda PGP1005 8680429 C SK Praga
10:02:00 474 Čihák Jakub HOR0901 8014569 B TJ Jiskra Hořice
10:10:00 204 Murenas Aleksas 5230019 8261351 523 Medeina OK
10:18:00 1356 Anděl Robin VPM0901 8109411 B KOS Slavia Plzeň
10:26:00 186 Drulia Tauras 5230008 222493 523 Medeina OK
10:34:00 1298 Minařík Josef VCB0903 8226414 C OB České Budějovice
10:42:00 685 Toman Matěj LBM0909 52038 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:50:00 785 Berger Tomáš MOV1002 1400415 C SKOB Ostrava
10:58:00 1289 Janošík Ivan VCB1002 331401 C OB České Budějovice
11:06:00 1415 Šicha Matěj ZBM1002 2127531 C SK Žabovřesky Brno
11:14:00 763 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:22:00 1372 Kutlvašr Vladimír VRL1002 438036 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:30:00 375 Junek Šimon DKP1011 7756777 C Oddíl OB Kotlářka

H12B 2.28 km, 40 m, 11 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 561 Tkáč Jakub JJN1001 2027207 C Team Jizerky
09:12:00 672 Kofroň Jan LBE1000 8236 C TJ Lokomotiva Beroun
09:24:00 560 Švihovský Matyáš JJN1000 7770109 C Team Jizerky
10:00:00 1150 Kučera Tomáš TAP0907 8022663 C KOB Tretra Praha
10:12:00 963 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C SKOB Roudnice nad Labem
10:24:00 1144 Cichra Patrik TAP0903 8007172 C KOB Tretra Praha
10:36:00 523 Kalousek Dominik JEN0901 8680290 C OB Jenišovice
10:48:00 1294 Míka Ondřej VCB1003 887942 C OB České Budějovice
11:00:00 808 Černý Antonín ONO1001 2148165 B SKOB Ostrov
11:12:00 765 Retka Jakub LTU1000 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:24:00 634 Bejvančický Jan KRL1003 2099507 C Kometa Kralovice
11:36:00 470 Sedláček Matěj HLV1000 53833 C KČT - OB Holešov
11:48:00 650 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C Kometa Kralovice

H14A 2.99 km, 80 m, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 865 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B SK Praga
09:04:00 1217 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B OOB TJ Turnov
09:08:00 1349 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B Slavia Liberec orienteering
09:12:00 1092 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B TJ START Náchod
09:16:00 1328 Hyxa Jan VLI0702 2126343 B Slavia Liberec orienteering
09:20:00 1394 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B USK Praha
09:24:00 908 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
09:28:00 255 Volkov Maksym 6510002 8071316 651 VZA Slávia ŽU Žilina
09:32:00 1308 Beneš Filip VLI0708 8033275 B Slavia Liberec orienteering
09:36:00 890 Matyšek Ondřej PGP0703 2087642 C SK Praga
09:40:00 1070 Turek Jakub SKV0801 7791777 B TJ Slovan Karlovy Vary
09:44:00 537 Nožička Jan JJN0800 8636193 B Team Jizerky
09:48:00 771 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C OOB Aš
09:52:00 902 Svítil Patrik PGP0706 8670812 C SK Praga
09:56:00 1316 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
10:00:00 1268 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B SKOB Zlín
10:04:00 1125 Buďárek Šimon STH0703 8680286 B SK Studenec
10:08:00 1264 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B SKOB Zlín
10:12:00 184 Drulia Aras 5230009 1394121 523 Medeina OK
10:16:00 1267 Linhart Adam TZL0814 8109339 B SKOB Zlín
10:20:00 1086 Zápotocký Jiří SLA0800 2801037 B SKOB Slaný
10:24:00 819 Kule Oliver ONO0701 8648612 B SKOB Ostrov
10:28:00 1414 Saitl David ZBM0805 2103687 C SK Žabovřesky Brno
11:00:00 95 Kumbier Lionel 4040002 8118208 404 Berliner Turnerschaft
11:04:00 1305 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 A OB Vizovice
11:08:00 374 Junek Matouš DKP0817 1302784 B Oddíl OB Kotlářka
11:12:00 86 Neumann Rasmus 3990003 7707777 399 SV Lengefeld

H14B 2.74 km, 65 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 208 Tarela Eimantas 5230023 8071831 523 Medeina OK
10:13:00 677 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:21:00 166 Jankas Jakubas 5220024 206991 522 ORIENS
10:29:00 1399 Finstrle Filip ZBM0702 2092386 B SK Žabovřesky Brno
10:37:00 182 Bogužinskas Kasparas 5230022 8014397 523 Medeina OK
11:01:00 250 Wylenmann Lorenz 6330003 8636809 633 OLG Pfäffikon
11:09:00 1208 Dvořáček Jan TTR0701 53153 C OOB Třebíč
11:17:00 834 Přibyl Daniel OSN0808 2011898 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:25:00 511 Polák Tomáš CHA0801 8005439 C OK Chrastava
11:33:00 635 Bejvančický Josef KRL0703 2127632 C Kometa Kralovice

H16A 2.81 km, 115 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 422 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A OK Doksy
09:05:00 1279 Vodička Igor UOL0502 8662672 B SOB Olomouc
09:10:00 1219 Hoetzel Hugo TUR0505 8680581 A OOB TJ Turnov
09:15:00 146 Šolmanis Uvis 5060002 8200100 506 Auseklis IK
09:20:00 1231 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B OOB TJ Turnov
09:25:00 1091 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
09:30:00 1390 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A USK Praha
09:35:00 664 Jareš Ondřej KUL0600 8662371 C KOB Ústí nad Labem
09:40:00 898 Střelba Antonín PGP0605 8007173 C SK Praga
09:45:00 16 Nielsen Erik Groenborg 2310004 8656158 231 Allerod OK
09:50:00 841 Novák Jan 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 798 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 A SKOB Ostrava
10:05:00 475 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
10:10:00 239 Iurchuk Andrey 6020002 8016157 602 FOTON
10:15:00 815 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B SKOB Ostrov
10:20:00 234 Kalinin Matvey 6010002 8652408 601 TROPA
10:25:00 177 Strolia Salvijus 5220009 8003278 522 ORIENS
10:30:00 206 Murenas Kasparas 5230020 8667558 523 Medeina OK
10:35:00 961 Heller Jiří ROU0501 8662349 A SKOB Roudnice nad Labem
10:40:00 171 Mackevičius Tadas 5220008 8068035 522 ORIENS
10:45:00 800 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B SKOB Ostrava
10:50:00 124 Eshel Sahar 4710002 8250465 471 Emek Hefer Israel
11:00:00 486 Březina Karel CHA0605 8518330 B OK Chrastava
11:05:00 80 Cionoiu Daniel 3970002 8007005 397 TV Coburg-Neuses
11:10:00 249 Wylenmann Leander 6330004 8640942 633 OLG Pfäffikon
11:15:00 616 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:20:00 840 Zrník Tomáš OSN0606 8662686 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:25:00 991 Kuc David SCP0600 1007532 C OK Sparta Praha
11:30:00 949 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
11:35:00 1198 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:40:00 384 Koliáš Štěpán DKP0610 8076030 A Oddíl OB Kotlářka

H16B 2.64 km, 80 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 1359 Sobota Ondřej VPM0502 8014568 C KOS Slavia Plzeň
10:15:00 921 Hlaváček Pavel PHK0601 2073754 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 583 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
10:39:00 322 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C BETA URSUS Rosice
10:51:00 168 Karvelis Džiugas 5220007 2024096 522 ORIENS
11:03:00 1365 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:15:00 1186 Novák Jan 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
11:27:00 653 Kropáč Filip KRL0503 8075702 B Kometa Kralovice
11:39:00 830 Dvořáček Tomáš OSN0505 8302005 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

H18A 3.18 km, 200 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:02:00 17 Nielsen Hans Groenborg 2310003 8664243 231 Allerod OK
09:08:00 1386 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha
09:14:00 563 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 A Team Jizerky
09:20:00 723 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A LOK-o Liberec
09:26:00 547 Pokorný Jan JJN0400 8659408 A Team Jizerky
09:32:00 257 Novota Lukáš Mário 6540002 8017117 654 ATU Košice
09:38:00 861 Hřivna Jakub PGP0305 8662292 B SK Praga
09:44:00 1248 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A OOB TJ Turnov
09:50:00 863 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
09:56:00 1229 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B OOB TJ Turnov
10:02:00 882 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
10:08:00 1277 Krampla Michal Jan UOL0302 8116830 B SOB Olomouc
10:14:00 876 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
10:20:00 1391 Průša Dominik VSP0406 8667982 A USK Praha
10:26:00 849 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B SK Praga
10:32:00 443 Snížek Ondřej DOR0406 8116788 B OK Dobříš
10:38:00 605 Hnízdil Matěj KAS0301 7130603 B KOB Kamenický Šenov
10:44:00 437 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
10:50:00 1044 Dundáček Karel SJH0401 8662342 B SOS Jindřichův Hradec
10:56:00 725 Bejvl Marek LME0400 8061505 A SK Los Mělník
11:02:00 442 Snížek Martin DOR0405 8116738 A OK Dobříš
11:08:00 247 Wylenmann Aurel 6330005 8641017 633 OLG Pfäffikon
11:14:00 629 Vejražka David KPY0401 2801247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:20:00 386 Mareš Albert DKP0308 8226408 A Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 744 Weissar Samuel LPM0300 8149876 B OK Lokomotiva Plzeň
11:32:00 992 Kuc Radim SCP0400 9540001 C OK Sparta Praha
11:38:00 402 Škácha Vít DKP0310 8654883 A Oddíl OB Kotlářka
11:44:00 1377 Procinger Jakub VRL0305 8004345 A OOS TJ Spartak Vrchlabí

H18B 3.02 km, 110 m, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:57:00 175 Spundzevičius Gytis 5220021 8002569 522 ORIENS
11:09:00 828 Dvořáček Jakub OSN0303 8648630 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:21:00 708 Pavlík Matěj LIT0401 8112 C KOB Litvínov
11:33:00 836 Přibyl Jan OSN0300 2031346 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

H20A 3.37 km, 210 m, 16 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:03:00 864 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
09:15:00 1276 Jirka Matyáš UOL0203 7202871 A SOB Olomouc
10:03:00 1133 Link Lukáš STH0205 8659414 A SK Studenec
10:15:00 1017 Zalaba Tomáš SHK0105 8397397 A OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 1134 Paleček Ondřej STH0105 8656505 R SK Studenec
11:03:00 382 Klement David DKP0110 8080816 B Oddíl OB Kotlářka
11:15:00 409 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A Oddíl OB Kotlářka
11:27:00 1210 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
11:39:00 377 Klaška Martin DKP0100 8322332 B Oddíl OB Kotlářka

H20B 3.03 km, 140 m, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:03:00 532 Adamec Martin JJN0100 2080828 C Team Jizerky
09:19:00 712 Bradáč David LLI0203 2032132 B LOK-o Liberec
09:35:00 549 Růta Matyáš JJN0102 8659386 B Team Jizerky
10:55:00 1263 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín
11:11:00 1188 Novák Jan 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
11:27:00 1378 Procinger Jan VRL0102 8028873 B OOS TJ Spartak Vrchlabí

H21E 4.40 km, 275 m, 19 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 1184 Nagy Josef TJN0006 8656507 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:04:00 913 Veselý Jakub PGP9503 8662310 R SK Praga
09:08:00 1241 Schulhof Jan TUR8900 8660452 R OOB TJ Turnov
09:12:00 1035 Zikmund Zdeněk SJC9703 8045221 C Sportcentrum Jičín
09:16:00 848 Buzek Martin PGP8401 8005129 C SK Praga
09:20:00 1214 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R OOB TJ Turnov
09:24:00 320 Sklenář Martin AOP9501 8648541 C Orientační Běh Opava
09:28:00 1033 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C Sportcentrum Jičín
09:32:00 1249 Wolf Daniel TUR9100 8086808 R OOB TJ Turnov
09:36:00 1027 Mrázek Jan SJC8102 8010100 E Sportcentrum Jičín
09:40:00 1233 Neumann Josef TUR8407 8606459 C OOB TJ Turnov
09:44:00 748 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 R OK Lokomotiva Pardubice
09:48:00 874 Jonáš Martin PGP9606 8667535 C SK Praga
09:52:00 426 Fürst Matouš DOK9602 8651739 R OK Doksy
10:04:00 958 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
10:08:00 600 Šmelík Martin KAM9604 682340 C OK Kamenice
10:12:00 189 Gipas Marijonas 5230012 8633638 523 Medeina OK
10:16:00 596 Semík Ondřej KAM9401 8644887 C OK Kamenice
10:20:00 937 Novák Jan 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
10:24:00 3 Barany Tamas 1330001 8330202 133 ASKÖ Henndorf
10:28:00 941 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
10:32:00 1397 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
10:36:00 203 Mockaitis Rejus 5230029 8638427 523 Medeina OK
10:40:00 220 Dulius Dominykas 5270001 8662185 527 OSK Arboro
10:44:00 597 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C OK Kamenice
10:48:00 1108 Melecký Martin SSU9001 8680373 C SK Severka Šumperk
10:52:00 23 Novák Jan 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
11:04:00 688 Hubáček Michal LCE9301 8670742 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:08:00 63 Kretzschmar Matthias 3870005 8606439 387 USV TU Dresden
11:12:00 1164 Nakvosas Gytis TBM9508 8635553 C KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 11 Michael Van Baelen 1530003 58899 153 Dreamteam
11:20:00 621 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:24:00 1160 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E KOS TJ Tesla Brno
11:28:00 1179 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H21A 4.11 km, 240 m, 19 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 1022 Karásek Matěj SJC0001 8499900 R Sportcentrum Jičín
09:03:00 721 Melichar Petr LLI0001 8659416 C LOK-o Liberec
09:06:00 428 Novák Daniel DOK8700 8656618 C OK Doksy
09:09:00 713 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C LOK-o Liberec
09:12:00 1023 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
09:15:00 722 Novák Jan 8656608 BOR OK Jiskra Nový Bor
09:18:00 1056 Bauer Lukáš SKV7701 8644880 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:21:00 1351 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
09:24:00 724 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C LOK-o Liberec
09:27:00 1334 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 1090 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
09:33:00 846 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
09:36:00 140 Velkeris Janis 5040005 8645134 504 Aluksne OK
09:39:00 1244 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 R OOB TJ Turnov
09:42:00 1123 Šklíba Michal STE9900 7201758 C SK SKI-OB Šternberk
09:45:00 1250 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 A OOB TJ Turnov
09:48:00 559 Švihovský Jaromír JJN8000 8008018 C Team Jizerky
09:51:00 1284 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C VSK Mendelu Brno
09:54:00 868 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
10:00:00 1129 Kučera Michal STH9201 446371 C SK Studenec
10:03:00 930 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
10:06:00 1131 Kučera Tomáš STH9402 410774 C SK Studenec
10:09:00 576 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
10:12:00 188 Gipas Augustinas 5230013 1304276 523 Medeina OK
10:15:00 591 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
10:18:00 1418 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C SK Žabovřesky Brno
10:21:00 1053 Tichý Tomáš SJH9201 8014563 C SOS Jindřichův Hradec
10:24:00 1130 Kučera Štěpán STH9401 9041 C SK Studenec
10:27:00 773 Dvořáček Dan MFP7903 8629750 C Matfyz Praha
10:30:00 797 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C SKOB Ostrava
11:00:00 1194 Šklíba David TJN9902 2053560 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:03:00 378 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 448 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
11:09:00 656 Pova Ondřej KRL9304 8075694 C Kometa Kralovice
11:12:00 445 Černý Ondřej EKP8511 8045215 C VŠTJ Ekonom Praha
11:15:00 369 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
11:18:00 1157 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 1055 Plíhal Tomáš SJI8509 8660510 C OK Jihlava
11:24:00 280 Kříž Jan 8080006 8116752 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec
11:27:00 489 Čechlovský Jan CHA9300 2070852 C OK Chrastava
11:30:00 1185 Novotný Marek TJN9901 8680399 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:33:00 372 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C Oddíl OB Kotlářka
11:36:00 65 Richter Friedmar 3870001 8003139 387 USV TU Dresden
11:39:00 394 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka

H21B 3.31 km, 200 m, 16 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:02:00 753 Moravec Marek LPU8811 416269 C OK Lokomotiva Pardubice
09:06:00 98 Bugár Gergely 4320004 8357345 432 HSE Budapest
09:10:00 760 Žák Jan LPU9802 8141421 C OK Lokomotiva Pardubice
09:14:00 1345 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering
09:18:00 745 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C OK Lokomotiva Pardubice
09:22:00 262 Pavlík Michal 6570001 1231990 657 KOB Čingov Spišská Nová Ve
09:26:00 119 Novák Jan 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
09:30:00 1002 Bernatík Lukáš SFM9801 2800327 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:34:00 758 Roudný Václav LPU0001 8656528 C OK Lokomotiva Pardubice
09:38:00 1331 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
09:42:00 757 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
09:46:00 452 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:50:00 1142 Malý Jakub SVS9100 2129248 C Orientklub Vsetín
09:54:00 912 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C SK Praga
09:58:00 750 Jurica Jan LPU9611 1400447 C OK Lokomotiva Pardubice
10:02:00 594 Rýdel Jiří KAM9200 428234 C OK Kamenice
10:06:00 565 Pešík Marek JLI8301 830713 C OB Jizerky
10:10:00 584 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
11:02:00 805 Zikmund Zdeněk NPA6705 2060300 C SK LOB Nová Paka
11:06:00 338 Málek Martin CST8902 8130389 C OB Strakonice
11:10:00 9 Melis Toon 1530001 4699 153 Dreamteam
11:14:00 703 Macek Jiří LIT8401 8107 C KOB Litvínov
11:18:00 10 Miel Deferme 1530004 0 153 Dreamteam
11:22:00 358 Klíma Kamil DKL8201 8667960 C KOB Kladno
11:26:00 1190 Picek Jan TJN9101 8662742 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:30:00 702 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C KOB Litvínov
11:34:00 1178 Janeček Mirek TJN9804 2027208 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:38:00 363 Spilka Marek DKL8300 8003633 C KOB Kladno
11:42:00 619 Klomínský Václav KPY8700 8660916 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:46:00 1195 Šmaus Jan TJN9700 8662721 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:50:00 12 Wout Keuppens 1530005 98775 153 Dreamteam
11:54:00 275 Červinka Mário 8030001 8003603 803 NEREG. SKN HRADEC KRÁLOVÉ
11:58:00 8 Keuppens Arno 1530002 4689 153 Dreamteam

H21C 2.76 km, 160 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:03:00 851 Čtrnáct Šimon PGP0001 8516919 C SK Praga
09:13:00 1057 Bauer Matyáš SKV0402 2059773 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:23:00 541 Pavel Martin JJN0004 2045201 C Team Jizerky
10:03:00 614 Vacek Vladimír KNC9300 8667542 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:13:00 1358 Hasman Ondřej VPM0002 8656735 C KOS Slavia Plzeň
10:23:00 526 Švarc Lukáš JEN9001 8003645 C OB Jenišovice
10:53:00 1115 Ludvík Matyáš STB9801 8660584 C TJ Stadion Nový Bor
11:03:00 52 Brettschneider Max 3840005 8003565 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin
11:13:00 1104 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
11:23:00 1165 Thiemel Jiří TBM8905 515175 C KOS TJ Tesla Brno
11:33:00 518 Vejstrk Daniel CHA9105 2049588 C OK Chrastava
11:43:00 1156 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno
11:53:00 659 Žákovec Jan KRL9505 8075704 C Kometa Kralovice

H35A 3.54 km, 190 m, 17 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:01:00 1392 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
09:07:00 770 Kovář Jindřich MAS6800 7003022 C OOB Aš
09:13:00 1024 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
09:19:00 1423 Valenčík Radim ZPV7901 8517455 C KOB ZPV Prostějov
10:01:00 960 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C SKOB Roudnice nad Labem
10:07:00 799 Vojvodík Martin MOV7400 7000317 C SKOB Ostrava
10:13:00 25 Viles Lleí 2610002 8070808 261 Club Orientació Bergueda
10:19:00 126 Yakir Goldner 4710004 2067622 471 Emek Hefer Israel
10:25:00 185 Drulia Mantas 5230007 8071824 523 Medeina OK
10:31:00 1412 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
10:37:00 962 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C SKOB Roudnice nad Labem
10:43:00 939 Tihon Michal PHK7905 8226369 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 1046 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C SOS Jindřichův Hradec
10:55:00 1084 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
11:01:00 1095 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
11:07:00 125 Marchenko Alexey 4710001 2067621 471 Emek Hefer Israel
11:13:00 96 Schwartz Matthias 4040001 8719081 404 Berliner Turnerschaft
11:19:00 1089 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
11:25:00 982 Boudný Jan SCP7417 8116774 C OK Sparta Praha
11:31:00 304 Albrecht David 8230001 8116731 823 NEREG. HO Skol
11:37:00 984 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C OK Sparta Praha
11:43:00 410 Tuček Michal DKP8202 2103753 C Oddíl OB Kotlářka
11:49:00 1381 Wohanka Petr VRL7305 8087305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H35B 3.12 km, 145 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:26:00 1005 Koťátko Aleš SFM8303 2023814 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:42:00 660 Dubský Aleš KUL8401 8226415 C KOB Ústí nad Labem
09:58:00 137 Sijats Martins 5040004 8645132 504 Aluksne OK
10:14:00 1426 Perkner Radim ZVO8001 2115681 C OB SK Zvole
10:30:00 1099 Janeček Ondřej SOB7001 53016 C SOBSA
10:46:00 1143 Bolf Vojtěch TAP8300 2118471 C KOB Tretra Praha

H40A 3.34 km, 200 m, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:01:00 1323 Horáček Michal VLI7700 8003620 C Slavia Liberec orienteering
09:04:00 1138 Bouzek Petr SVS7901 53388 C Orientklub Vsetín
09:07:00 1338 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C Slavia Liberec orienteering
09:10:00 1059 Dítko Jan SKV7301 8109364 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:13:00 1311 Bureš Michal VLI7601 8014539 C Slavia Liberec orienteering
09:16:00 1075 Vlašímský Robert SKV7201 8303079 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:19:00 1343 Severýn Otto VLI7402 8116759 C Slavia Liberec orienteering
09:22:00 343 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
09:25:00 1071 Turek Jan SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:28:00 892 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
09:31:00 1348 Šebelka Jan VLI7506 51227 C Slavia Liberec orienteering
09:34:00 759 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
09:37:00 854 Dvořák Josef PGP8006 8482120 C SK Praga
09:40:00 1312 Feřt Martin VLI7704 2118489 C Slavia Liberec orienteering
10:01:00 198 Novák Jan 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
10:04:00 923 Korbel Michal PHK7703 8226379 C OK 99 Hradec Králové
10:07:00 242 Novák Jan 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
10:10:00 1127 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
10:13:00 816 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C SKOB Ostrov
10:16:00 582 Jedlička Adam KAM7700 2075620 C OK Kamenice
10:19:00 205 Murenas Aurimas 5230018 8651329 523 Medeina OK
10:22:00 590 Neškudla Jan KAM8000 8226404 C OK Kamenice
10:25:00 20 Aubets Ramon 2610006 8191971 261 Club Orientació Bergueda
11:01:00 950 Brosch Petr RBK7111 2061849 C SK Radioklub Blansko
11:04:00 1304 Vlček Jiří VIC7700 7210090 C OB Vizovice
11:07:00 361 Pilát Miroslav DKL7900 8011573 C KOB Kladno
11:10:00 1207 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C OOB Třebíč
11:13:00 625 Pavlíček Lubomír KPY7800 1470170 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:16:00 66 Golinowski Pawel 3880004 8648666 388 OK Felsvorsprung
11:19:00 942 Matyšek Bronislav PLU7823 515418 C TJ SOKOL Plumlov
11:22:00 64 Lehmann Karsten 3870004 7300414 387 USV TU Dresden
11:25:00 510 Polák Jaroslav CHA7500 8028844 C OK Chrastava
11:28:00 1166 Tomíček Oldřich TBM7903 8517311 KOS TJ Tesla Brno
11:31:00 738 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
11:34:00 60 Rohner Uwe 3850003 8662646 385 SV IHW Alex Berlin
11:37:00 734 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň

H40B 3.18 km, 140 m, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:02:00 671 Kofroň Jan LBE8001 1459072 C TJ Lokomotiva Beroun
09:10:00 347 Paul Pavel CTB7601 2039076 C SK OB Chotěboř
09:18:00 254 Volkov Alexander 6510001 8071296 651 VZA Slávia ŽU Žilina
09:26:00 357 Jedlička Michal DKL8000 8226368 C KOB Kladno
10:14:00 822 Pekárek Martin ONO7203 7777781 C SKOB Ostrov
10:22:00 1400 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C SK Žabovřesky Brno
10:30:00 241 Iurchuk Sergey 6020004 2080415 602 FOTON
11:10:00 283 Šperl Milan 8080002 8670803 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec
11:18:00 1136 Hromádka Miroslav SUL6000 8138 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
11:26:00 835 Přibyl Jan OSN7801 2023952 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:34:00 764 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:42:00 485 Březina Jan CHA7604 2095960 C OK Chrastava

H45A 3.39 km, 150 m, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 899 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
09:03:00 1001 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:06:00 227 Krasuski Marcin 5840001 8060972 584 orienteering.waw.pl
09:09:00 845 Baldrian Petr PGP7203 888639 C SK Praga
09:12:00 1216 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
09:15:00 42 Ahtiainen Akseli 3020001 8664491 302 Kalevan Rasti
09:18:00 Novák Jan 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
09:21:00 878 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C SK Praga
09:24:00 1318 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
09:27:00 973 Babický Jan RUM7601 4641700 ZOOB Rumburk
09:30:00 714 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C LOK-o Liberec
09:33:00 522 Biolik Grzegorz CHC7608 8210276 C K.O.B. Choceň
09:36:00 148 Cerjaks Kaspars 5070001 8643013 507 Kapa OK
09:39:00 1118 Marek Antonín STE7501 8028819 C SK SKI-OB Šternberk
09:42:00 875 Kabát Jan PGP6901 8636797 C SK Praga
09:45:00 1247 Vambera Filip TUR7305 2103248 C OOB TJ Turnov
09:48:00 18 Nielsen Niels-Peter Vest 2310001 981612 231 Allerod OK
10:00:00 267 Johansson Magnus 6720004 7730808 672 NYKOPING OK
10:03:00 1011 Prokeš Tomáš SHK7503 7204995 C OK Slavia Hradec Králové
10:06:00 1079 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C SKOB Slaný
10:09:00 209 Vaitiekus Arturas 5230003 8654401 523 Medeina OK
10:12:00 235 Kalinin Oleg 6010005 8638356 601 TROPA
10:15:00 323 Dvořák Miloš BBM7300 2127611 C BETA URSUS Rosice
10:18:00 129 Rampado Giuliano 4810001 8665395 481 Terlaner Orientierungslauf
10:21:00 694 Gálus Igor LDC7302 7400074 C KOB Děčín
10:24:00 778 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
10:27:00 1097 Jandera Tomáš SOB7300 8662373 C SOBSA
10:30:00 1041 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SOS Jindřichův Hradec
10:33:00 580 Chramosta Tomáš KAM7601 8226410 C OK Kamenice
10:36:00 1087 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C SKOB Slaný
10:39:00 187 Gaižutis Ramunas 5230014 8004010 523 Medeina OK
10:57:00 91 Cherniavsky Sergey 4010001 8303014 401 OC Muenchen
11:00:00 506 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C OK Chrastava
11:03:00 1371 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:06:00 371 Illner Jakub DKP6601 8303052 C Oddíl OB Kotlářka
11:09:00 707 Pavlík Libor LIT7605 7210130 C KOB Litvínov
11:12:00 630 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:15:00 289 Zámečník Pavel! 8120002 2801012 812 NEREG. Zámečníci
11:18:00 76 SCHMIEDEBERG Nils 3920001 8663316 392 OK Ost
11:21:00 699 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C KOB Děčín
11:24:00 81 Cionoiu Gheorghe 3970001 2041785 397 TV Coburg-Neuses
11:27:00 446 Janeček Jura EKP6701 8662291 C VŠTJ Ekonom Praha
11:30:00 640 Fišar Miroslav KRL7201 8075690 C Kometa Kralovice
11:33:00 57 Bleidorn Stefan 3850004 8241268 385 SV IHW Alex Berlin
11:36:00 244 Schwarzenberger Stefan 6310001 8641466 631 LG Stettlen
11:39:00 26 Fjodorov Ain 2710003 8120972 271 Myracarud
11:42:00 829 Dvořáček Jiří OSN7502 8007171 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

H45B 3.16 km, 120 m, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:01:00 662 Hinterholzinger Petr KUL6702 8226319 C KOB Ústí nad Labem
09:07:00 1006 Urbánek Martin SFM7400 2143366 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:13:00 661 Dvořák Radim KUL7501 8226387 C KOB Ústí nad Labem
09:19:00 977 Novák Petr RUM7401 2120650 C ZOOB Rumburk
09:25:00 1106 Vých Luboš SRK7300 2095976 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:31:00 1260 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
09:37:00 663 Jareš Daniel KUL6900 8076027 C KOB Ústí nad Labem
10:01:00 811 Holík Jaromír ONO7502 2087685 C SKOB Ostrov
10:07:00 686 Toman Ondřej LBM7517 8109428 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:13:00 1398 Finstrle Aleš ZBM7603 2051547 C SK Žabovřesky Brno
10:19:00 1269 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C SKOB Zlín
10:25:00 1251 Kvapil Petr TUV7402 8322 C SOK TJ Turnov
10:31:00 199 Mačiukunas Gediminas 5230024 8014396 523 Medeina OK
10:37:00 1149 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
10:43:00 574 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice
10:49:00 194 Keraišis Marius 5230027 8667260 523 Medeina OK
10:55:00 1290 Janošík Radek VCB7402 416301 C OB České Budějovice
11:01:00 970 Valenta Jan ROZ6600 2129252 C OK Roztoky
11:07:00 366 Balga Jiří DKP7302 2134331 C Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 1196 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:19:00 77 Sicker Rene 3930002 7003439 393 Wehrsdorf OL-Team
11:25:00 315 Odehnal Luděk ADA7400 2053551 C OOB Spartak Adamov
11:31:00 667 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C SKOB Kobra Vsetín
11:37:00 398 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C Oddíl OB Kotlářka

H50A 3.26 km, 145 m, 16 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 457 Žáček Martin FSP6803 1396842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:03:00 719 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C LOK-o Liberec
09:06:00 453 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:09:00 145 Šolmanis Egons 5060001 8220001 506 Auseklis IK
09:12:00 258 Novota Mikuláš 6540001 8017124 654 ATU Košice
09:15:00 43 Kettunen Petri 3020002 1190773 302 Kalevan Rasti
09:18:00 716 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
09:21:00 226 Krasuski Bartłomiej 5840002 8040670 584 orienteering.waw.pl
09:24:00 853 Drbal Jan PGP7101 8670478 C SK Praga
10:00:00 602 Eichler Petr KAS6900 8113517 C KOB Kamenický Šenov
10:03:00 824 Urbánek Lumír ONO6701 2102673 C SKOB Ostrov
10:06:00 604 Hnízdil Jan KAS7100 8517454 C KOB Kamenický Šenov
10:09:00 784 Berger Tomáš MOV6901 52771 C SKOB Ostrava
10:12:00 44 Bolland Brendan 3620001 9041330 362 WAROC
10:15:00 1038 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
10:18:00 695 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
10:21:00 566 Zaydlar Michal JLI7100 301631 C OB Jizerky
10:24:00 1395 Auermüller Vít ZBM6701 8076006 C SK Žabovřesky Brno
10:27:00 219 Novák Jan 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
10:30:00 1258 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
10:42:00 993 Lohr Ivo SCP6801 442853 C OK Sparta Praha
10:45:00 27 Haldna Tonis 2710001 8670212 271 Myracarud
10:48:00 732 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C OK Lokomotiva Plzeň
10:51:00 14 Deferme Gunther 1550001 320304 155 HAMOK
10:54:00 39 Tänav Tonu 2710007 8670210 271 Myracarud
10:57:00 251 Wylenmann Peter 6330001 8640982 633 OLG Pfäffikon
11:00:00 520 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
11:03:00 48 Finkenstaedt Björn 3830001 8657683 383 VS Berlin
11:06:00 1420 Novotný Tomáš ZLH7001 8518353 C OOB TJ Zlaté Hory
11:09:00 743 Weissar Petr LPM7020 8003619 C OK Lokomotiva Plzeň
11:12:00 79 Wolf Tobias 3950001 8077697 395 Berchziechen und Struechew
11:15:00 55 Jobst Henry 3840008 8251070 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin
11:18:00 36 Nadera Dariusz 5910002 8660388 591 CX80 KALISZ
11:21:00 617 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:24:00 401 Škácha Michal DKP7103 7201769 C Oddíl OB Kotlářka
11:27:00 72 Röhl Stefan 3900003 8667613 390 LOK Berlin
11:30:00 28 Hallikma Heiti 2710004 8040370 271 Myracarud
11:33:00 1116 Müller Rico STB6400 8020222 C TJ Stadion Nový Bor
11:36:00 34 Korb Randy 2710010 504934 271 Myracarud
11:39:00 768 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:42:00 31 Joonas Eero 2710011 8644505 271 Myracarud
11:45:00 839 Zrník Tomáš OSN7118 8659415 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:48:00 38 Pold Heigo 2710006 1394130 271 Myracarud
11:51:00 379 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
11:54:00 530 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
11:57:00 364 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C KOB Kladno
12:00:00 33 Keerberg Erik 2710005 9102079 271 Myracarud

H50B 3.02 km, 105 m, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:05:00 104 Novák Jan 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
09:11:00 106 Molnár Attila 4340004 8484444 434 TIPO OC
09:17:00 1321 Honzík Tomáš VLI7000 8008283 C Slavia Liberec orienteering
09:23:00 105 Faggyas László 4340006 8170617 434 TIPO OC
10:05:00 1045 Dundáček Milan SJH6902 8648639 C SOS Jindřichův Hradec
10:11:00 1010 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 787 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
10:23:00 809 Černý Jan ONO7101 2061825 C SKOB Ostrov
10:29:00 796 Štětínský Pavel MOV7104 52780 C SKOB Ostrava
10:35:00 477 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
10:41:00 528 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C OB Jenišovice
10:47:00 792 Pavlíček Daniel MOV7100 52775 C SKOB Ostrava
11:05:00 469 Sedláček Jaroslav HLV6404 7200377 C KČT - OB Holešov
11:11:00 376 Kalousek Jiří DKP6901 8030301 C Oddíl OB Kotlářka
11:17:00 740 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C OK Lokomotiva Plzeň
11:23:00 293 Votava David 8150001 8517319 815 NEREG. DSVJ
11:29:00 70 Rothkegel Thomas 3890001 8002326 389 Post Dresden
11:35:00 1368 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H55A 3.12 km, 155 m, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 462 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
09:04:00 772 Pilař Karel MAS5501 7003021 C OOB Aš
09:08:00 1286 Pulec Pavel VBM6201 8516924 C VSK Mendelu Brno
09:12:00 862 Hurta Vladimír PGP6305 8670816 C SK Praga
09:16:00 321 Sklenář Miroslav AOP6302 8004335 C Orientační Běh Opava
09:20:00 881 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
09:24:00 316 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
09:28:00 1278 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C SOB Olomouc
10:00:00 1052 Tichý Martin SJH6401 995864 C SOS Jindřichův Hradec
10:04:00 1300 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice
10:08:00 174 Saldukas Vygintas 5220005 8654414 522 ORIENS
10:12:00 980 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C SKOB Bruntál
10:16:00 920 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 216 Mikalauskas Robertas 5250002 8646210 525 Saule OK
10:24:00 595 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
10:28:00 481 Vávra Martin HOR6302 8680322 C TJ Jiskra Hořice
10:32:00 761 Würz Martin LTP6303 8644882 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:36:00 215 Kniuksta Romualdas 5250001 8629910 525 Saule OK
10:40:00 774 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
10:44:00 592 Ročejdl Marek KAM6400 995804 C OK Kamenice
11:00:00 408 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
11:04:00 620 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:08:00 1199 Žucha Jiří TJN6603 8226303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:12:00 50 Brettschneider Gerhard 3840003 8003563 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin
11:16:00 88 Depta Peter 4000001 8670951 400 OLG Siegerland
11:20:00 246 Novák Jan 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
11:24:00 53 Demmig Sven 3840002 8200466 384 Kaulsdorfer-OLV Berlin
11:28:00 67 Matthews Johannes 3890005 8654363 389 Post Dresden
11:32:00 245 Grote Andreas 6320001 8638368 632 OLC Skog Fribourg
11:36:00 68 Muller Matthias 3890003 8606456 389 Post Dresden
11:40:00 337 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
11:44:00 1192 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:48:00 998 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
11:52:00 1054 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava

H55B 2.74 km, 105 m, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:02:00 756 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
09:14:00 260 Ščehovič Roman 6560001 421318 656 TJ Slávia Ekonóm Banská B
09:26:00 1200 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C TJ Sokol Troja
10:02:00 525 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
10:14:00 932 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 173 Petraitis Rolandas 5220025 8651364 522 ORIENS
10:38:00 325 Ptáček Pavel BBM6508 980377 C BETA URSUS Rosice
10:50:00 160 Cicenas Rimantas 5220003 8651324 522 ORIENS
11:02:00 1281 Rykala Karel VAM6401 9671 C OB Vamberk
11:14:00 93 Vilz Wolfgang 4020001 8104444 402 TV Eitelborn
11:26:00 1366 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:38:00 1110 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor

H60A 3.02 km, 100 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:02:00 141 Velkeris Vilnis 5040001 8645127 504 Aluksne OK
09:07:00 133 Zvaigzne Edmunds 5020001 8008811 502 A2
09:12:00 755 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
09:17:00 1122 Neumann Jaroslav STE5902 8116698 C SK SKI-OB Šternberk
09:22:00 263 Formanko Dušan 6580001 2099591 658 TJ Rapid Bratislava, oddie
09:27:00 1222 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
09:32:00 1019 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
09:37:00 782 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
09:42:00 461 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C OB Havířov
10:02:00 680 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:07:00 917 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C OK 99 Hradec Králové
10:12:00 152 Bikelis Vytautas 5210010 303007 521 OK Labirintas
10:17:00 1148 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
10:22:00 775 Minchev Ivan MFP5700 13676 C Matfyz Praha
10:27:00 162 DAUDERIS RIMANTAS 5220001 8719027 522 ORIENS
10:32:00 1008 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 191 Gvildys Jonas Gediminas 5230001 1100023 523 Medeina OK
10:42:00 465 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
11:02:00 313 Mareček Jiří ADA5901 8091212 C OOB Spartak Adamov
11:07:00 37 Parve Martti 2710013 8282261 271 Myracarud
11:12:00 62 Krausbauer Uwe 3860001 8300850 386 CTG Koblenz
11:17:00 7 Bruylant Dominique 1520003 8182129 152 ASUB
11:22:00 986 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C OK Sparta Praha
11:27:00 75 Spengler Andreas 3910001 8011771 391 LG Dessau
11:32:00 1209 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč

H60B 2.59 km, 95 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:50:00 132 Dandens Viesturs 5010001 8202888 501 GAUJIENA
10:06:00 842 Blabla Zdeněk PCB5901 8660458 C SKP České Budějovice
10:54:00 1187 Novák Jan 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
11:10:00 297 Javůrek Antonín 8170002 301298 817 NEREG. ESOX ODEI
11:26:00 30 Hnik Paul 2710009 771970 271 Myracarud
11:42:00 989 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
11:58:00 736 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň

H65A 2.77 km, 100 m, 11 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 229 Parzewski Jerzy 5860001 8001099 586 KU AZS WAT Warszawa
09:04:00 135 Kokins Juris 5030001 8642050 503 Meridians
09:08:00 41 Jumppanen Jarmo 3010001 7571955 301 Pihkaniskat
09:12:00 1274 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc
09:16:00 1320 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C Slavia Liberec orienteering
09:20:00 456 Wald František FSP5300 8033205 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:24:00 747 Farář Václav LPU5201 8663180 C OK Lokomotiva Pardubice
09:28:00 1282 Hanzl Vlastimil VBM5329 8226365 C VSK Mendelu Brno
09:32:00 224 Olbrycht Janusz 5830001 886663 583 OLBnO1
09:36:00 99 Bugár József 4320001 2072282 432 HSE Budapest
09:40:00 120 Novák Jan 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
09:44:00 1221 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C OOB TJ Turnov
10:00:00 351 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
10:04:00 212 Duda Kostas 5240001 8420420 524 OK Rudamina
10:08:00 178 Šalkauskas Algirdas 5220006 8310270 522 ORIENS
10:12:00 945 Forst Vlastimil PZR5603 51900 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:16:00 684 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:20:00 150 Baleisis Kestutis 5210004 8100855 521 OK Labirintas
10:24:00 789 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
10:28:00 155 Eimaitis Bernardas 5210007 8651344 521 OK Labirintas
10:32:00 1147 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
10:36:00 214 Gavenas Gintaras 5240003 8664292 524 OK Rudamina
10:40:00 157 Krasuckis Rimantas 5210006 2068058 521 OK Labirintas
10:44:00 2 Sepp Hones 1320001 8116117 132 HSV RIED
10:48:00 1287 Hejzlar Josef VCB5601 53728 C OB České Budějovice
11:00:00 994 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C OK Sparta Praha
11:04:00 356 Chotětický Václav DKL5202 7886 C KOB Kladno
11:08:00 508 Novák Jan 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
11:12:00 987 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
11:16:00 610 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
11:20:00 492 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C OK Chrastava
11:24:00 326 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
11:28:00 1181 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H65B 2.44 km, 110 m, 11 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:08:00 115 Magyar János 4370002 8203661 437 MAKE
09:20:00 1064 Kubát Jaroslav SKV5203 51137 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:32:00 1140 Maliňák Josef SVS5501 53389 C Orientklub Vsetín
09:44:00 429 Novák Tom DOK5500 886255 C OK Doksy
09:56:00 183 Novák Jan 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
10:08:00 413 John Vladimír DLP5500 8185555 C OOB TJ Dukla Praha
11:08:00 341 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C OB Strakonice
11:20:00 1177 Horák Petr TJN5602 8680309 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:32:00 83 Boerner Wolfgang 3990006 8650395 399 SV Lengefeld

H70 2.52 km, 85 m, 11 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:01:00 877 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C SK Praga
09:04:00 1105 Hrobař Rudolf SRK4702 8013968 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:07:00 670 Hamáček Bohuslav LBE5000 411760 C TJ Lokomotiva Beroun
09:10:00 1342 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
09:13:00 231 Michałek Janusz 5880001 8202030 588 KOS Modrzew Skwierzyna
09:16:00 974 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
09:19:00 221 Andrzej Wysocki 5820002 8222893 582 Slask-OTeam
09:22:00 751 Knap Jan LPU5101 8116813 C OK Lokomotiva Pardubice
09:25:00 880 Novák Jan 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
09:28:00 1329 Ježek Ladislav VLI4900 8516753 C Slavia Liberec orienteering
09:31:00 916 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C SK Praga
09:34:00 100 Gábor Molnár 4320005 8044135 432 HSE Budapest
09:37:00 869 Jelínek Martin PGP5103 232091 C SK Praga
09:40:00 230 Woźniak Józef 5860002 8093120 586 KU AZS WAT Warszawa
09:43:00 1324 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
10:01:00 947 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:04:00 1261 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C SKOB Zlín
10:07:00 1257 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
10:10:00 154 Bumelis Vidimantas 5210001 8664293 521 OK Labirintas
10:13:00 195 Kutka Rimvydas 5230015 2099564 523 Medeina OK
10:16:00 458 Juřina Robert FYD4900 8332 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:01:00 803 Novák Karel NPA5001 2060215 C SK LOB Nová Paka
11:04:00 483 Barták Jiří CHA5100 8516930 C OK Chrastava
11:07:00 983 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
11:10:00 1259 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:13:00 391 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 491 Kadavý Zdeněk CHA4901 8155 C OK Chrastava
11:19:00 73 Ziesche Jürgen 3900001 236105 390 LOK Berlin
11:22:00 1135 Dubský Josef SUL4700 8135 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
11:25:00 501 Lusk Karel CHA5002 8160 C OK Chrastava
11:28:00 1175 Böhm Karel TJN5101 8680370 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:31:00 513 Novák Jan 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
11:34:00 1183 Lukavec Míla TJN4901 8656720 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:37:00 1419 Novotný Stanislav ZLH4800 8518356 C OOB TJ Zlaté Hory
11:40:00 515 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C OK Chrastava
11:43:00 1367 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:46:00 13 Peeters André 1540001 1006679 154 TROL
11:49:00 71 Frenzel Michael 3900002 8003213 390 LOK Berlin
11:52:00 6 Vanaken Rogier 1510002 8654998 151 OMEGA

H75 2.29 km, 60 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:03:00 451 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:15:00 780 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
09:27:00 943 Novotný František PUL4200 205614 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
09:39:00 1094 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod
09:51:00 473 Kašpar Josef HOB4601 51937 C SK OB Horní Benešov
10:15:00 1085 Novák Jan 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
10:27:00 606 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
10:39:00 269 Novák Jan 0 BOR OK Jiskra Nový Bor
11:03:00 78 Kämpfer Gerhard 3940001 1551 394 HSG Merseburg e. V.
11:15:00 74 Güth Hans 3910002 8626409 391 LG Dessau
11:27:00 392 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C Oddíl OB Kotlářka
11:39:00 1021 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín

H80 2.12 km, 55 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:53:00 935 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 779 Rychlý Rudolf MKP4100 2260138 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:17:00 1189 Novák Jan 0 BOR OK Jiskra Nový Bor

T-OPEN 2.80 km, 50 m, 7 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 727 Dittrtová Lucia LME6852 2102533 C SK Los Mělník
09:00:00 728 Vakant 0 Vakant
09:00:00 730 Izák Pavel LME7102 2061860 C SK Los Mělník
09:00:00 726 Vakant 0 Vakant
09:00:00 85 Neumann Lena 3990005 7122003 399 SV Lengefeld
09:00:00 94 Jobst Ivonne 4040003 1975308 404 Berliner Turnerschaft
09:00:00 649 Hanáková Marta KRL7151 8075700 C Kometa Kralovice

T10P 2.80 km, 50 m, 7 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 1171 Němcová Rozárie TEP1450 7210118 C Tempo Praha
09:00:00 1172 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
09:00:00 1173 Pecánková Barbora TEP1451 0 C Tempo Praha
09:00:00 1161 Kozáková Michaela TBM1552 515006 C KOS TJ Tesla Brno
09:00:00 1047 Komárek Štěpán SJH1602 8662283 C SOS Jindřichův Hradec
09:00:00 1113 Kučerková Adéla STB1450 682506 C TJ Stadion Nový Bor
09:00:00 1137 Bouzek David SVS1300 253143 C Orientklub Vsetín
09:00:00 1330 Kolaja Bedřich VLI1301 1398538 C Slavia Liberec orienteering
09:00:00 1332 Kolaja Jaromír VLI1501 2067313 Slavia Liberec orienteering
09:00:00 1384 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
09:00:00 1313 Feřtová Alžběta VLI1451 2144040 C Slavia Liberec orienteering
09:00:00 1205 Mazzarese Aiden TRT1500 2148130 C KOS Třešť
09:00:00 1273 Bublová Matylda UOL1550 2045237 C SOB Olomouc
09:00:00 1295 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
09:00:00 933 Melicharová Nina PHK1451 224919 C OK 99 Hradec Králové
09:00:00 354 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
09:00:00 389 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 403 Škáchová Evelína DKP1552 51366 C Oddíl OB Kotlářka
09:00:00 285 Šperlová Marie 8080004 2113398 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec
09:00:00 218 Nakvosas Tadas 5260001 201280 526 OK Azuolas
09:00:00 266 Johansson Alex 6720003 770701 672 NYKOPING OK
09:00:00 282 Křížová Ella 8080005 2000558 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec
09:00:00 673 Kofroň Ondřej LBE1200 1426044 C TJ Lokomotiva Beroun
09:00:00 767 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:00:00 905 Svítilová Veronika PGP1550 2131197 C SK Praga
09:00:00 569 Albrecht Jiří KAM1700 515491 C OK Kamenice
09:00:00 496 Lankaš Antonín CHA1200 8167 C OK Chrastava
09:00:00 497 Lankaš Vojtěch CHA1500 8173 C OK Chrastava
09:00:00 557 Švihovská Tereza JJN1450 500263 C Team Jizerky

T10 2.80 km, 50 m, 7 kontrol, Start: 3

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 1325 Horáčková Eliška VLI1450 4402235 C Slavia Liberec orienteering
09:00:00 1354 Votava Jan VLI1400 2106735 C Slavia Liberec orienteering
09:00:00 1302 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C OB České Budějovice
09:00:00 1306 Vlčková Alžběta VIC1351 2073733 C OB Vizovice
09:00:00 1422 Valenčík Martin ZPV1200 7210921 C KOB ZPV Prostějov
09:00:00 1424 Valenčíková Helena ZPV1250 7001405 C KOB ZPV Prostějov
09:00:00 1373 Kutlvašrová Marta VRL1451 206476 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:00:00 1380 Wohanka Jakub VRL1301 8987 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:00:00 1168 Tomíčková Ivana TBM1364 2096247 C KOS TJ Tesla Brno
09:00:00 586 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
09:00:00 928 Liška Albert PHK1313 9400 C OK 99 Hradec Králové
09:00:00 268 Johansson Oliver 6720002 730808 672 NYKOPING OK
09:00:00 284 Šperlová Kateřina 8080003 8226318 808 NEREG. TJ Radon Vysoká Pec
09:00:00 1048 Komárková Ondřejka SJH1351 995845 C SOS Jindřichův Hradec
09:00:00 1163 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C KOS TJ Tesla Brno
09:00:00 929 Liška Viktor PHK1111 9393 C OK 99 Hradec Králové
09:00:00 1026 Mrázek Emil SJC1300 8010900 C Sportcentrum Jičín