Logo

Startovka závodu: Český pohár MTBO – 8. kolo

Klubová startovka

Datum:
22.08.2021
Místo konání:
Jesenice u Rakovníka
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
Mapa:
Viklan
Ředitel závodu:
Otta Pavel
Hlavní rozhodčí:
Urbaník Robert
Stavitel tratí:
Bílý Milan
Kluby:
94P     ABR     BLI     BOR     DMS     DOB     EKP     GIG     CHA     KCK     KNC     KUO     KVS     LDC     LME     LOV     LPM     MFP     MLA     OKP     RBK     SBK     SJC     SJI     SKL     SKV     SLA     SMR     SPC     STB     TAP     TBM     TCB     TJN     TSU     TZL     VAM     VEY     VLI     VPM     VRL     VSP     XHK     XPU     ZPV     ZUP     RCP     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:26:00 43 Marcinkiewicz Grzegorz Henryk 94P8602 2034197 M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:47:00 663 Vrábel Jaromír ABR6102 8014511 C M60
11:06:00 570 Nimec Lubomír ABR6201 8013377 C M50
11:22:00 530 Nedopílek David ABR7602 8663195 C M40B
11:30:00 561 Koláo Rudolf ABR6301 8663187 C M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 315 Ohera Karel BLI7803 8028830 A M21A
10:24:00 254 Matoušková Petra BLI7650 8014528 A W21B
11:13:00 531 Vozka Radim BLI7402 8028848 C M40B
11:16:00 795 Vozková Veronika BLI1050 8028812 C W11
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:29:00 668 Kuchao Vladimír BOR4902 8160171 C M60
10:41:00 18 Bogar Kryštof BOR9402 8656508 E M21E
11:21:00 557 Bogar Leoš BOR6603 8116755 C M50
11:31:00 102 Bogar Vojtich BOR0604 8013870 C M17
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:43:00 419 Hanieáková Denisa DMS8350 8013469 A W21A
11:04:00 311 David Josef DMS8101 8013432 A M21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 257 Štipánová Dita DOB7956 8660522 A W21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:24:00 72 Nováková Lenka EKP8062 8660580 E W21E
10:26:00 670 Adrián Petr EKP5600 8627106 C M60
12:14:00 27 Domín Nikolas EKP8806 8662314 E M21E
12:20:00 46 Smrt Martin EKP8431 8631579 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 506 Kroc Dalibor GIG7400 8680300 C M40A
10:18:00 802 Toloch Otakar GIG0900 8116668 C M14
10:43:00 545 Kunz Martin GIG7100 8009153 C M40B
10:48:00 560 Zrník Tomáš GIG7118 8659415 C M50
11:00:00 577 Toloch Alexandr GIG7000 8662147 C M50
11:01:00 541 Chamraia Dušan GIG7601 8013916 C M40B
11:08:00 5 Grundmann Jan GIG9410 8654891 E M21E
11:13:00 794 Chamraia Elvira GIG1050 2133900 C W11
11:18:00 455 Itaniemi Janita GIG8051 8013909 C W40
11:21:00 162 Chamraia Natali GIG0450 8656746 A W17
11:22:00 359 Smolen Karel GIG0300 8226341 C M20
11:39:00 460 Michálková Alice GIG7650 8680315 C W40
11:40:00 111 Toloch Eduard GIG0600 8116791 C M17
11:49:00 105 Zrník Tomáš GIG0601 8662686 A M17
11:51:00 462 Chmelíková Michaela GIG7550 8662361 C W40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 518 Polák Jaroslav CHA7500 8028844 C M40A
10:30:00 803 Polák Tomáš CHA0801 8005439 C M14
10:49:00 416 Poláková Veronika CHA8150 8008287 A W21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:23:00 659 Flašar Jan KCK5701 8028814 C M60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 591 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 8670499 C W50
10:11:00 667 Havlíeek Ivo KNC5800 8237694 C M60
10:22:00 310 Havlíeek Tomáš KNC8700 8012061 A M21A
10:49:00 313 Švarcbach Michal KNC7001 8013920 A M21A
10:51:00 676 Havlíeková Jindoiška KNC6150 8662276 C W60
10:58:00 409 Tichá Jana KNC9250 8033273 A W21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:46:00 422 Chládková Simona KUO9651 8667546 W21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 673 Malioák Vladimír KVS5901 8662677 C M60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 312 Horák Jan LDC9800 8019937 A M21A
10:18:00 253 Horáková Kateoina LDC0351 8662319 C W21B
10:56:00 508 Horák Martin LDC7100 8019924 C M40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:34:00 532 Záruba Karel LME7302 8116726 C M40B
11:20:00 833 Šimková Anežka LME0950 8003648 C W14
11:48:00 562 Šimek Miroslav LME6300 8116719 C M50
12:00:00 470 Straková Linda LME7950 8013864 C W40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:55:00 539 Bochoák Zbynik LOV7600 8013937 C M40B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:43:00 324 Popule Tomáš LPM8803 8033218 A M21A
11:01:00 40 Hegner Lukáš LPM8104 8660467 E M21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:17:00 29 Štochel Miroslav MFP9300 8004355 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 810 Petruš Ondoej MLA0701 8116798 C M14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:39:00 575 Mach Radovan OKP6605 8631586 C M50
10:51:00 556 Novák Libor OKP6504 8028825 C M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:40:00 322 Jalový Milan RBK8347 8667513 A M21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 208 Jiráeek Josef SBK8501 8201285 B M21B
10:19:00 207 Sochor Jan SBK6922 8663124 C M21B
10:37:00 538 Šafek Jioí SBK7621 8000013 C M40B
11:10:00 406 Uhnavá Markéta SBK8485 8010108 A W21A
12:11:00 36 Jirka Michal SBK8403 8401151 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 256 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C W21B
10:06:00 812 Tuma Lukáš SJC0800 8001802 C M14
10:12:00 412 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 A W21B
10:16:00 880 Kuchaoová Rozálie SJC0251 8317686 C W20
10:16:00 304 Drobník Lukáš SJC8500 8040385 E M21A
10:23:00 504 Musil Pavel SJC7705 8250250 C M40A
10:33:00 71 Musilová Vendula SJC8355 8350350 E W21E
10:44:00 510 Mrázek Jan SJC8102 8010100 C M40A
10:44:00 665 Kuchao Pavel SJC6000 8008787 C M60
10:45:00 68 Drobníková Markéta SJC8450 8482121 E W21E
10:46:00 519 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C M40B
10:53:00 517 Tuma Jaroslav SJC7305 8001607 C M40A
10:53:00 21 Stránský Vojtich SJC9000 8656552 E M21E
11:13:00 421 Šmejcová Anna SJC9552 0 W21A
11:16:00 356 Tuma Matij SJC0202 8001809 E M20
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:27:00 261 Novotná Petra SJI8350 8516414 C W21B
10:34:00 319 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C M21A
10:46:00 305 Suchý Jioí SJI9201 8136471 A M21A
10:52:00 307 Paulíeek Jioí SJI7727 8116713 A M21A
11:11:00 10 Plíhal Tomáš SJI8509 8660510 E M21E
11:19:00 535 Izdný Pavel SJI7613 8149899 A M40B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:50:00 31 Štáfek Pavel SKL7401 8660555 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 590 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C W50
10:42:00 65 Kubínová Romana SKV9452 8008510 E W21E
10:51:00 33 Kubínová Veronika SKV9752 8656573 E W21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:28:00 534 Zemko Zdenik SLA7300 8014550 C M40B
10:49:00 542 Eepieka Václav SLA7201 8028857 C M40B
10:58:00 303 Svoboda Petr SLA6803 8028802 C M21A
11:05:00 775 Kunst Miroslav SLA1101 436970 M11
11:06:00 166 Zemková Pavlína SLA0551 8660529 C W17
11:17:00 830 Svobodová Andrea SLA0751 995793 W14
11:19:00 796 Kunstová Anežka SLA1050 425546 W11
11:19:00 354 Wohanka Richard SLA0100 8656731 A M20
11:31:00 352 Eepieka Václav SLA0301 8028872 C M20
11:42:00 469 Zemková Helena SLA7450 8028831 C W40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 806 Weber Sebastian SMR0900 8033278 C M14
10:15:00 808 Weber Maxmilian SMR0700 8109423 C M14
10:31:00 321 Buriánek Vojta SMR7801 8028837 A M21A
10:35:00 514 Obuškevie Jan SMR7000 8033204 C M40A
10:40:00 527 Weber Roman SMR7701 0 C M40B
10:45:00 571 Paoízek Petr SMR7001 8414115 C M50
10:47:00 13 Svoboda Honza SMR7901 8656561 E M21E
10:54:00 66 Svobodová Katu SMR8451 8033266 E W21E
11:07:00 308 Zavrtálek Petr SMR8401 8648591 A M21A
11:10:00 540 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C M40B
11:21:00 468 Macholdová Iva SMR7452 8022350 C W40
11:22:00 405 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 A W21A
11:48:00 466 Paoízková Virka SMR7151 8033216 E W40
11:54:00 461 Weberová Ivana SMR7650 0 C W40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:25:00 318 Hegner Filip SPC8108 8116707 A M21A
10:30:00 64 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 E W21E
10:32:00 37 Vedral Martin SPC8306 8518319 E M21E
10:39:00 70 Midílková Iva SPC7160 8667533 E W21E
10:41:00 505 Geisler Michal SPC7504 8667508 C M40A
11:14:00 6 Štioha Martin SPC7608 8667520 E M21E
11:19:00 403 Hnátková Tereza SPC9271 8660537 A W21A
11:22:00 793 Kalinová Lisa SPC1158 8109400 C W11
11:23:00 822 Kalinová Ella SPC0961 8014488 C W14
11:25:00 408 Vedralová Veronika SPC8853 8660565 A W21A
11:26:00 39 Kalina Miroslav SPC8211 8033200 E M21E
11:39:00 555 Hejna Jioí SPC6201 8663134 C M50
11:53:00 12 Pruner Petr SPC8207 8660573 E M21E
12:02:00 24 Sajal Martin SPC7803 8033209 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 592 Abelová Ivana STB6798 8660583 C W50
10:20:00 660 Ludvík Petr STB5701 8660582 C M60
10:24:00 804 Stránský Daniel STB1000 8660579 C M14
10:48:00 63 Kamererová Valerie STB9450 8660581 E W21E
10:56:00 20 Ludvík Vojtich STB9301 8656551 E M21E
11:02:00 22 Stránský Jioí STB8100 8663143 E M21E
11:12:00 164 Stránská Sofie STB0851 8660578 C W17
11:23:00 3 Ludvík Matyáš STB9801 8660584 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 309 Šebesta Petr TAP7604 8032476 A M21A
10:21:00 258 Veruoáková Petra TAP8350 8076017 C W21B
10:31:00 533 Veruoák Jioí TAP8003 8461737 C M40B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 882 Králová Jolana TBM0360 0 C W20
10:21:00 807 Malý Matyáš TBM0910 8680332 C M14
10:38:00 669 Pospíšek Zbynik TBM6007 8663197 C M60
10:40:00 67 Králová Vilma TBM9950 8656725 E W21A
10:54:00 678 Pospíšková Luisa TBM5959 8663184 C W60
11:05:00 34 Ševeík Martin TBM7632 8662360 E M21E
11:14:00 834 Ryglová Adéla TBM0857 8033296 C W14
11:16:00 544 Malý Martin TBM7610 8470600 C M40B
11:27:00 454 Malá Alice TBM7991 8670786 C W40
11:41:00 7 Rygl Jaroslav TBM7044 8667970 E M21E
11:45:00 564 Král Jan TBM6901 8645929 C M50
11:47:00 26 Štipánek Martin TBM7327 8444884 E M21E
11:56:00 28 Rygl Miroslav TBM7205 8042122 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 671 Pšenieka Miloslav TCB6101 8016049 C M60
11:36:00 574 Princ David TCB6901 8116820 C M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:26:00 828 Nagyová Zuzana TJN0863 8659409 W14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 259 Coufalová Markéta TSU8894 8013846 C W21B
10:04:00 203 Boezina Vojtich TSU8600 8656581 C M21B
10:09:00 593 Malioáková Eva TSU6550 8662711 C W50
10:11:00 512 Sedláeek Petr TSU8109 8662355 A M40A
10:54:00 580 Král Jioí TSU5941 8663159 C M50
10:57:00 679 Králová Dana TSU5896 8662287 C W60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:32:00 674 Dravetz Walter TZL5418 8230954 C M60
10:41:00 666 Nejedlý Petr TZL5101 8680304 C M60
11:03:00 566 Novotný Petr TZL6601 8680411 C M50
11:12:00 568 Strakoš Bohumil TZL6345 8000120 C M50
11:30:00 449 Vavrysová Lenka TZL7400 8636196 C W40
11:42:00 594 Nekoranec Petr TZL6700 8482067 C M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:18:00 554 Doležal Josef VAM6101 8013915 C M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:50:00 664 Kadlec Ludik VEY5600 8116733 C M60
11:04:00 550 Malý Zdenik VEY7200 207803 C M40B
11:15:00 167 Kadlecová Tereza VEY0650 8656571 C W17
11:52:00 109 Malý Rostislav VEY0600 361972 C M17
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:44:00 15 Škoda Jakub VLI8800 8656596 E M21E
11:07:00 536 Meier Milan VLI7301 8662311 C M40B
11:24:00 581 Kareis Martin VLI6501 8680572 C M50
11:24:00 467 Zápotocká Anna VLI7250 51217 C W40
11:43:00 110 Meier David VLI0606 8004347 C M17
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 805 Andil Robin VPM0901 8109411 C M14
10:13:00 881 Kováoová Lucie VPM0350 8656583 C W20
10:14:00 672 Fajtl Jaroslav VPM6001 8656554 C M60
10:17:00 522 Andil Robert VPM8001 8028884 C M40A
10:29:00 507 Beránek Jan VPM7202 887603 M40A
10:30:00 263 Streckerová Jana VPM8850 8033286 C W21B
10:35:00 14 Hašek Jan VPM0001 8629758 E M21E
10:38:00 511 Les Martin VPM7906 8028813 A M40A
10:58:00 537 Hasman Jan VPM6901 0 C M40B
10:59:00 16 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 E M21E
11:07:00 407 Svobodová Alexandra VPM0051 8656520 A W21A
11:15:00 572 Svoboda Radek VPM6903 8109322 C M50
11:16:00 420 Lesová Markéta VPM8494 8013833 A W21A
11:17:00 32 Hasman Ondoej VPM0002 8656735 E M21E
11:25:00 792 Andilová Viktorie VPM1155 2127528 W11
11:28:00 358 Kováo Ondoej VPM0200 8660913 E M20
11:29:00 831 Beránková Hedvika VPM0850 8013879 W14
11:34:00 353 Svoboda Vojtich VPM0207 8656719 A M20
11:36:00 456 Kováoová Jitka VPM7350 2067329 C W40
11:37:00 104 Svoboda Antonín VPM0601 8651736 A M17
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:36:00 69 Wohanková Gabriela VRL7652 8033284 E W21E
10:55:00 323 Štregl Tomáš VRL7406 8003612 A M21A
11:08:00 772 Wohanka Antonín VRL1201 2096236 C M11
11:09:00 163 Messnerová Lucie VRL0456 8033294 A W17
11:35:00 44 Wohanka Pavel VRL7501 8330550 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 320 Bartoš Marián VSP8201 8660511 A M21A
10:32:00 526 Gajda Jan VSP6801 8656513 M40A
10:52:00 529 Pastuszek Jakub VSP7500 8660551 C M40B
11:00:00 677 Lacigová Ivana VSP5950 8116699 C W60
11:44:00 11 Laciga Radek VSP8200 8656559 E M21E
11:45:00 453 Košíková Jitka VSP7799 8020233 C W40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 209 Netuka Martin XHK7302 8197304 A M21B
10:16:00 206 Šafáo Jan XHK7700 8116828 C M21B
10:27:00 73 Nedomlelová Lucie XHK0250 8662718 E W21E
10:28:00 314 Jiran Jan XHK7701 8662364 C M21A
10:37:00 316 Ševeík Matij XHK7908 8044398 A M21A
10:50:00 19 Chmelao Lukáš XHK9100 8663200 E M21E
10:52:00 417 Jiranová Kateoina XHK8350 8667992 A W21A
11:25:00 357 Eerník Adam XHK0400 8013922 C M20
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:38:00 17 Kanta Martin XPU9705 8116811 E M21E
10:50:00 520 Koíž Libor XPU7804 8007804 E M40A
10:57:00 62 Bártíková Zuzana XPU8954 8090145 E W21E
11:01:00 410 Kiacová Veronika XPU9953 8116780 A W21A
11:27:00 565 Kiac Jioí XPU6305 8414096 C M50
11:28:00 415 Barnetová Veronika XPU9952 8116790 A W21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:57:00 573 Koeeek Miroslav ZPV6213 8660478 C M50
11:33:00 579 Holinka Martin ZPV6712 8660377 C M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:20:00 525 Bašus Petr ZUP7400 8226400 C M40A
10:26:00 515 Šoupárek Ondoej ZUP6949 8662695 A M40A
10:27:00 811 Bílek Vojtich ZUP0802 8517313 C M14
10:33:00 813 Folprecht Lukáš ZUP0800 8226436 C M14
10:47:00 509 Folprecht Eduard ZUP7300 8670480 C M40A
10:55:00 418 Ryšavá Vendula ZUP8151 8662726 E W21A
11:02:00 773 Šoupárek Jenda ZUP1000 8680429 C M11
11:04:00 414 Folprechtová Kateoina ZUP7452 8670466 A W21A
11:18:00 165 Folprechtová Julie ZUP0650 8013908 C W17
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:35:00 662 Autrata Vlastimil RCP6041 8116670 M60

Ostatní kluby

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:00 251 Vakant 0 Vakant W21B
10:00 801 Vakant 0 Vakant M14
10:00 589 Vakant 0 Vakant W50
10:01 877 Vakant 0 Vakant W20
10:01 301 Vakant 0 Vakant M21A
10:01 201 Vakant 0 Vakant M21B
10:02 657 Vakant 0 Vakant M60
10:02 503 Vakant 0 Vakant M40A
10:04 302 Vakant 0 Vakant M21A
10:05 658 Vakant 0 Vakant M60
10:05 501 Vakant 0 Vakant M40A
10:20 2 Vakant 0 Vakant M21E
10:21 60 Vakant 0 Vakant W21E
10:23 1 Vakant 0 Vakant M21E
10:33 552 Vakant 0 Vakant M50
10:34 401 Vakant 0 Vakant W21A
10:36 551 Vakant 0 Vakant M50
10:37 402 Vakant 0 Vakant W21A
10:48 675 Vakant 0 Vakant W60
10:59 771 Vakant 0 Vakant M11
11:03 161 Vakant 0 Vakant W17
11:10 791 Vakant 0 Vakant W11
11:11 827 Vakant 0 Vakant W14
11:12 450 Vakant 0 Vakant W40
11:13 351 Vakant 0 Vakant M20
11:15 451 Vakant 0 Vakant W40
11:28 101 Vakant 0 Vakant M17
11:09 559 Janowski Piotr 0010002 8280665 KOS Warszawa M50
11:46 112 Janowski Filip 0010001 8080305 KOS Warszawa M17
10:04 883 Szaturska Aleksandra 0020003 8032070 Polish MTBO National Team W20
10:10 879 Nyga Julia 0020004 8631680 Polish MTBO National Team W20
10:42 553 Wroniak Adam 0020006 8000591 Polish MTBO National Team M50
11:32 41 Niebielski Bartosz 0020002 8000846 Polish MTBO National Team M21E
11:34 103 Wroniak Krzysztof 0020005 8000596 Polish MTBO National Team M17
12:08 9 Kielak Hubert 0020001 8032070 Polish MTBO National Team M21E
11:57 457 Zambiasi Clizia 0030001 8088086 Semiperdo Orienteering Maniago W40
10:29 38 Castellaz Maurizio 0040005 8519782 Italian MTBO National Team M21E
11:20 4 Mariani Antonio 0040003 8131595 Italian MTBO National Team M21E
11:29 25 Bettega Fabiano 0040004 8670980 Italian MTBO National Team M21E
11:38 45 Dallavalle Luca 0040002 8635852 Italian MTBO National Team M21E
12:05 8 Turra Piero 0040001 8670982 Italian MTBO National Team M21E
10:15 255 Riabinina Alesia 0050002 0 UKS Falenica, Warszawa W21B
11:59 35 Riabinin Petr 0050001 8032064 UKS Falenica, Warszawa M21E
10:13 969 Pelant Petr 0060001 8670799 TBM Brno_nereg M21B
11:33 465 Walther Katja 0070001 8042123 Naturfreunde Villach W40