Logo

Startovka závodu: MTBO5Days E1: Free Order

Datum:
02.07.2021
Místo konání:
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Hasman Ondřej
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     M70     MW10     Open     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60     W70    

M11 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 401 Vakant 0 Vakant
12:02:00 402 Vakant 0 Vakant
12:04:00 403 Vakant 0 Vakant
12:06:00 404 Miheljak Andraž 45S1000 8277078 OK Slovenj Gradec
12:08:00 405 Hähnel Ron 48D1000 8140610 OL-Team Wehrsdorf
12:10:00 406 Andrejc Aljoša 45S1100 8277083 OK Slovenj Gradec
12:12:00 407 Wohanka Antonín VRL1201 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

M14 7.07 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:21:00 601 Vakant 0 Vakant
12:23:00 602 Vakant 0 Vakant
12:25:00 603 Hajn Štěpán 0180002 0 018 - Pawlansky Team
12:27:00 604 Bílek Vojtěch ZUP0802 8517313 C MTBO ČZU Praha
12:29:00 605 Toloch Otakar GIG0900 8116668 C GIGANT Orienteering
12:31:00 606 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 C KOS TJ Tesla Brno
12:33:00 607 Anděl Robin VPM0901 8109411 C KOS Slavia Plzeň
12:35:00 608 La Carbonara Matteo TBM0801 8023023 C KOS TJ Tesla Brno
12:37:00 609 Valavičius Matas 0510003 8004029 051 - OK Takas
12:39:00 610 Schwab Filip TBM0710 8000710 C KOS TJ Tesla Brno
12:41:00 611 Sausaitis Arnas 0060002 8001149 006 - LTU MTBO Team
12:43:00 612 Vít Tomáš BSO0800 8116771 C KOB Baník Sokolov
12:45:00 613 Bohuslav Fanda LPM0900 8667972 OK Lokomotiva Plzeň
12:47:00 614 Světnický Antonín STE0800 8014451 SK SKI-OB Šternberk
12:49:00 615 Miheljak Tevž 45S0700 8277084 OK Slovenj Gradec
12:51:00 616 Stránský Daniel STB1000 8660579 C TJ Stadion Nový Bor
12:53:00 617 Malý Matyáš TBM0910 8680332 C KOS TJ Tesla Brno

M17 10.36 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 631 Vakant 0 Vakant
12:02:00 632 Vakant 0 Vakant
12:04:00 633 Espigares Tapia Eloy 0090003 8664283 009 - SRK Sherpa Raid Kids
12:06:00 634 Pauly Titouan 0770003 2011968 077 - CMO
12:08:00 635 Bohuslav Josef LPM0401 8656621 OK Lokomotiva Plzeň
12:10:00 636 Balna Rapolas 0060006 8091851 006 - LTU MTBO Team
12:12:00 637 Piszczorowicz Hugo 0210005 8002025 021 - FRENCH TEAM FFCO
12:14:00 638 Andersons Jekabs Toms 0610001 8012020 061 - Ogre OK/SC
12:16:00 639 Denoual Maxence 0590002 8111004 059 - Noyon CO
12:18:00 640 Folprecht Matyáš TBM0606 8662278 C KOS TJ Tesla Brno
12:20:00 641 Bogar Vojtěch BOR0604 8013870 C OK Jiskra Nový Bor
12:22:00 642 Zrník Tomáš GIG0601 8662686 A GIGANT Orienteering
12:24:00 643 Hnilica Hannes 21A0400 8070504 OLT Transdanubien
12:26:00 644 Arturs Strakšs 0480006 8334593 048 - A2
12:28:00 645 Vakant 0 Vakant
12:30:00 646 Cortés Martínez Francis 0350001 8032415 035 - ITACA AVENTURA
12:32:00 647 de la Torre Roldan 0090010 8008937 009 - SRK Sherpa Raid Kids
12:34:00 648 BLOT TIMOTHY 0210006 8662149 021 - FRENCH TEAM FFCO
12:36:00 649 Malý Rostislav VEY0600 8022386 C YETTI Vejprty
12:38:00 650 Toloch Eduard GIG0600 8116791 C GIGANT Orienteering
12:40:00 651 Lauret Jocelin 0210018 8260091 021 - FRENCH TEAM FFCO
12:42:00 652 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 C KOS TJ Tesla Brno
12:44:00 653 LAUDET ALEXIS 0210017 2113828 021 - FRENCH TEAM FFCO
12:46:00 654 Griksas Justas 0060009 8662209 006 - LTU MTBO Team
12:48:00 655 Leclerc Nicolas 0210019 8002074 021 - FRENCH TEAM FFCO
12:50:00 656 Fernandez Moruno Juan Pedr 0260001 8665047 026 - CODAN EXTREMADURA
12:52:00 657 Vayssat Mathieu 0210004 8220104 021 - FRENCH TEAM FFCO
12:54:00 658 Silvarrey Oreiro Marcos 0500001 8027204 050 - Gallaecia raid
12:56:00 659 Lukosius Nojus 0060008 8252529 006 - LTU MTBO Team

M20 13.29 km, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 671 Vakant 0 Vakant
12:03:00 672 Vakant 0 Vakant
12:05:00 673 Vakant 0 Vakant
12:07:00 674 Demaret-Joly Albin 0210003 8002044 021 - FRENCH TEAM FFCO
12:09:00 675 Villar Jose Antonio 0280001 8632155 028 - BMT Casas DE VES
12:11:00 676 Smolen Karel GIG0300 8226341 C GIGANT Orienteering
12:13:00 677 Černík Adam XHK0400 8013922 C MTBO Racing team Hradec Králové
12:15:00 678 Espigares Tapia Noel 0090004 8659361 009 - SRK Sherpa Raid Kids
12:17:00 679 Norgaard Mikkel Brunstedt 0680001 8010313 068 - OK Ost Birkerod 2
12:19:00 680 Kovář Ondřej VPM0200 7208210 E KOS Slavia Plzeň
12:21:00 681 Čepička Václav SLA0301 8028872 C SKOB Slaný
12:23:00 682 Obreo Montero Alfonso 0350003 8670265 035 - ITACA AVENTURA
12:25:00 683 Lauvergne Noa 0210015 8131003 021 - FRENCH TEAM FFCO
12:27:00 684 Piszczorowicz Theo 0590008 8200801 059 - Noyon CO
12:29:00 685 Wohanka Richard SLA0100 8656731 A SKOB Slaný

M21E 14.48 km, 70 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:20:00 45 Schaffner Beat 0020001 8111973 002 - Thoemus Team
12:22:00 15 Vakant 0 Vakant
12:24:00 40 Vakant 0 Vakant
12:26:00 59 Vakant 0 Vakant
12:28:00 1 Bogar Kryštof BOR9402 8656508 E OK Jiskra Nový Bor
12:30:00 41 Pospíšek Marek TBM8907 7207621 E KOS TJ Tesla Brno
12:32:00 26 Šabatka Zdeněk XHK8900 8660923 E MTBO Racing team Hradec Králové
12:34:00 6 Plíhal Tomáš SJI8509 8660510 E OK Jihlava
12:36:00 7 Odvody Zdeněk XPU8206 8206000 E PARDUBICE BIKERS
12:38:00 8 Munoz Guerrero Francis 0300003 8647686 030 - C.D. Altair
12:40:00 9 Wohanka Pavel VRL7501 8330550 E OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:42:00 10 Courtois Yoann 27F9400 8622643 L.O. Sanchey
12:44:00 11 Rygl Miroslav TBM7205 8636760 E KOS TJ Tesla Brno
12:46:00 12 Škoda Jakub VLI8800 8656596 E Slavia Liberec orienteering
12:48:00 13 Chousa Esteban Enrique 0630001 8515071 063 - Club Imperdible
12:50:00 14 Laciga Radek VSP8200 8656559 E USK Praha
12:52:00 5 Kanta Martin XPU9705 8116811 E PARDUBICE BIKERS
12:54:00 16 Pucherna Jan TAP7701 8151177 E KOB Tretra Praha
12:56:00 17 Julius Juodišius 0170002 8001234 017 - OK Fortuna 3
12:58:00 18 Hess Hendrik 0660001 8301933 066 - USV TU Dresden
13:00:00 19 Huster Mark 54D7700 8050377 SV Sachsen 90 Werdau
13:02:00 20 Chmelař Lukáš XHK9100 8663200 E MTBO Racing team Hradec Králové
13:04:00 21 Kalina Miroslav SPC8211 8033200 E SPORTICUS team
13:06:00 22 Pinsard Florian 0320001 8002711 032 - Balise 25 1
13:08:00 23 Grundmann Jan GIG9410 8654891 E GIGANT Orienteering
13:10:00 24 Ambrazas Ignas 0060010 8061117 006 - LTU MTBO Team
13:12:00 25 Domín Nikolas EKP8806 8662314 E VŠTJ Ekonom Praha
13:14:00 3 Ludvík Vojtěch STB9301 8656551 E TJ Stadion Nový Bor
13:16:00 27 Deriaz Samson 0470001 1210508 047 - ADOC
13:18:00 28 Tóth Zoltan 14H7800 8646370 MTBO Hungary
13:20:00 29 Svoboda Honza SMR7901 8656561 E SNS Smržovka
13:22:00 30 Štáfek Pavel SKL7401 8660555 E SMS Team Kladno
13:24:00 31 Riabinin Petr 0390001 0 039 - UKS Falenica Warszawa
13:26:00 32 Heinols Atis 0480001 8080800 048 - A2
13:28:00 33 Courtois Thomas 27F9401 0 L.O. Sanchey
13:30:00 34 Pruner Petr SPC8207 8660573 E SPORTICUS team
13:32:00 35 Pourre Jeremi 0400001 8041198 040 - Balise 25 3
13:34:00 36 Steinthal Thomas 0720001 8180499 072 - FIF Hilleroed Orienterin
13:36:00 37 Sanz Alejandre Juan 0260003 8646243 026 - CODAN EXTREMADURA
13:38:00 38 Ryzhov Anton 0750001 8284828 075 - ESV Dresden MTBO 2
13:40:00 39 Smrt Martin EKP8431 8631579 E VŠTJ Ekonom Praha
13:42:00 2 Hradil Jiří TZL8604 8656568 E SKOB Zlín
13:44:00 42 Štochel Miroslav MFP9300 8004355 E Matfyz Praha
13:46:00 43 Garcia Jose Ramon 0640001 8011727 064 - Pena Guara 2
13:48:00 44 Graubner Jan TZL8236 8068608 E SKOB Zlín
13:50:00 46 Rygl Jaroslav TBM7044 0 E KOS TJ Tesla Brno
13:52:00 47 Debray Paul 0460001 8002126 046 - Balise 25 4
13:54:00 48 Štěpánek Martin TBM7327 8444884 E KOS TJ Tesla Brno
13:56:00 49 Wilms Lukas 0570001 8050006 057 - Orienteering-Team CAU Ki
13:58:00 50 Bílek Ondřej ZUP8101 8516418 E MTBO ČZU Praha
14:00:00 52 Pinsard Nicolas 0530001 8160377 053 - Bol d'air
14:02:00 53 Štěňha Martin SPC7608 8667520 E SPORTICUS team
14:04:00 54 Maris Heinols 0480002 8334582 048 - A2
14:06:00 55 Ludvík Matyáš STB9801 8660584 E TJ Stadion Nový Bor
14:08:00 56 Marin Vargas Juan Fran 0090002 8643490 009 - SRK Sherpa Raid Kids
14:10:00 57 Stránský Jiří STB8100 8663143 E TJ Stadion Nový Bor
14:12:00 51 Bogar František BOR8904 8116722 E OK Jiskra Nový Bor

M21A 13.29 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:37:00 151 Vakant 0 Vakant
12:39:00 152 Vakant 0 Vakant
12:41:00 153 Vakant 0 Vakant
12:43:00 154 Vakant 0 Vakant
12:45:00 155 David Josef DMS8101 8013432 A Dynamo Malá Skála
12:47:00 156 Bitter Aleš KNC8803 8629814 A Sokol Kostelec n. Č. l.
12:49:00 157 Müller Pavel VSP7901 8116706 E USK Praha
12:51:00 158 Haničák Tomáš DMS7700 8014501 A Dynamo Malá Skála
12:53:00 159 Bartoš Marián VSP8201 8660511 A USK Praha
12:55:00 160 Vaněček Jan ZUP8003 8004120 A MTBO ČZU Praha
12:57:00 161 Popule Tomáš LPM8803 8033218 A OK Lokomotiva Plzeň
12:59:00 162 Horák Jan LDC9800 8019937 A KOB Děčín
13:01:00 163 Hegner Lukáš LPM8104 8660467 E OK Lokomotiva Plzeň
13:03:00 164 Štregl Petr VRL7303 2017676 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:05:00 165 Havlíček Tomáš KNC8700 8012061 A Sokol Kostelec n. Č. l.
13:07:00 166 Medlík Jan TSU8246 8003641 A LKT 80 Šumperk
13:09:00 167 Pucherna Petr ZUP8002 8001090 C MTBO ČZU Praha
13:11:00 168 Ševčík Matěj XHK7908 8044398 A MTBO Racing team Hradec Králové
13:13:00 169 Drobník Lukáš SJC8500 8040385 E Sportcentrum Jičín
13:15:00 170 Štregl Tomáš VRL7406 8003612 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:17:00 171 Bedő Csaba 14H9200 8648821 MTBO Hungary
13:19:00 172 Suchý Jiří SJI9201 301278 A OK Jihlava
13:21:00 173 Buriánek Vojta SMR7801 8028837 A SNS Smržovka
13:23:00 174 Hora Vojtěch VSP8301 8663123 A USK Praha
13:25:00 175 Tomeček Karel TSU8300 1400407 A LKT 80 Šumperk

M21B 9.57 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:10:00 201 Vakant 0 Vakant
13:12:00 202 Vakant 0 Vakant
13:14:00 203 Jedlička Marek XHK7502 8028863 A MTBO Racing team Hradec Králové
13:16:00 204 Březina Vojtěch TSU8600 8656581 C LKT 80 Šumperk
13:18:00 205 Panovec Kryštof GIG0011 8662750 C GIGANT Orienteering
13:20:00 206 Doležal Tomáš 0380001 0 038 - Humbuk
13:22:00 207 Bláha Adam SPC9212 8116809 B SPORTICUS team
13:24:00 208 Horák Pavel VSP7200 8660356 A USK Praha
13:26:00 209 Jedlička Lukáš XHK8100 8670498 A MTBO Racing team Hradec Králové
13:28:00 210 Kaluža Luboš ABR8200 1436949 C A-team NOVO Bruntál
13:30:00 211 Sochor Jan SBK6922 8663124 C KOB START Blansko

M40A 13.16 km, 25 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:10:00 431 Vakant 0 Vakant
12:12:00 432 Vakant 0 Vakant
12:14:00 433 Vakant 0 Vakant
12:16:00 434 Kříž Libor XPU7804 8007804 E PARDUBICE BIKERS
12:18:00 435 Raj Gregor 45S7400 8277075 OK Slovenj Gradec
12:20:00 436 Sedláček Petr TSU8109 8662355 A LKT 80 Šumperk
12:22:00 437 Hons Miši SMR7700 8414103 C SNS Smržovka
12:24:00 438 Miheljak Blaž 45S7500 8277082 OK Slovenj Gradec
12:26:00 439 Schwab David TBM7401 8007401 C KOS TJ Tesla Brno
12:28:00 440 THIERY Sebastien 0590004 8191272 059 - Noyon CO
12:30:00 441 Musil Pavel SJC7705 8250250 C Sportcentrum Jičín
12:32:00 442 Röhner Uwe 0340001 8662646 034 - IHW Alex Berlin
12:34:00 443 BARRERA TELLO JULIO 0370001 8668759 037 - club ibon
12:36:00 444 Bureš Pavel XBM7549 8621762 C PELLS ABND RACING TEAM
12:38:00 445 Andrejc Gregor 45S7000 8277080 OK Slovenj Gradec
12:40:00 446 La Carbonara Claudio TBM7337 8022288 C KOS TJ Tesla Brno
12:42:00 447 Bang Norgaard Morten 0650005 8140772 065 - OK Ost Birkerod 1
12:44:00 448 Folprecht Jaroslav TBM7305 8680615 C KOS TJ Tesla Brno
12:46:00 449 Horák Martin LDC7100 8019924 C KOB Děčín
12:48:00 450 Jašek Petr ABR7601 8662350 C A-team NOVO Bruntál
12:50:00 451 Fernandez Collado Andres M 0260002 8661783 026 - CODAN EXTREMADURA
12:52:00 452 de la Torre Vega An 0090011 8008967 009 - SRK Sherpa Raid Kids
12:54:00 453 Pais Mart 0440001 8454545 044 - Metsaratturid MTBO
12:56:00 454 Linhart Aleš GIG7200 8670772 C GIGANT Orienteering
12:58:00 455 Handtrack Olaf 0160001 8515599 016 - Eintracht Munster 2020 e
13:00:00 456 Pilz Mark 54D7600 8200070 SV Sachsen 90 Werdau
13:02:00 457 Obuškevič Jan SMR7000 8033204 C SNS Smržovka

M40B 9.57 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:38:00 471 Vakant 0 Vakant
13:40:00 472 Vakant 0 Vakant
13:42:00 473 Smaržík Jan LPM6910 8656654 C OK Lokomotiva Plzeň
13:44:00 474 Kadlec Jakub VEY8101 0 C YETTI Vejprty
13:46:00 475 Izdný Pavel SJI7613 8149899 A OK Jihlava
13:48:00 476 Čepička Václav SLA7201 8028857 C SKOB Slaný
13:50:00 477 Pročke Michal 0070001 436445 007 - Hakoach
13:52:00 478 Nedopílek David ABR7602 8663195 C A-team NOVO Bruntál
13:54:00 479 Molnár Attila 12H7001 8484444 Tipo Orienteering Club
13:56:00 480 Chamraďa Dušan GIG7601 2051543 C GIGANT Orienteering
13:58:00 481 Zemko Zdeněk SLA7300 8014550 C SKOB Slaný
14:00:00 482 Bohuslav Václav LPM7206 8670454 C OK Lokomotiva Plzeň
14:02:00 483 Malý Martin TBM7610 8470600 C KOS TJ Tesla Brno
14:04:00 484 Vít Daniel BSO7300 8670451 C KOB Baník Sokolov
14:06:00 485 Malý Zdeněk VEY7200 207803 C YETTI Vejprty
14:08:00 486 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C SNS Smržovka
14:10:00 487 Ranonis Gediminas 0430002 8200878 043 - OK Fortuna 2
14:12:00 488 Kurečka Robert ABM7210 8648589 KOB ALFA Brno
14:14:00 489 Provazník Dušan TBM7301 2127612 C KOS TJ Tesla Brno
14:16:00 490 Vajda Péter 14H8000 8012262 MTBO Hungary
14:18:00 491 Kunz Martin GIG7100 8009153 C GIGANT Orienteering

M50 11.67 km, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 531 Vakant 0 Vakant
12:03:00 532 Vakant 0 Vakant
12:05:00 533 Vakant 0 Vakant
12:07:00 534 Leclerc Laurent 27F7901 8002417 L.O. Sanchey
12:09:00 535 Hejna Jiří SPC6201 8663134 C SPORTICUS team
12:11:00 536 Vít Vlastimil BSO6800 8655481 C KOB Baník Sokolov
12:13:00 537 Mach Radovan OKP6605 8631586 C SK OK 24 Praha
12:15:00 538 Kašpar Jaroslav TSU7000 8663115 C LKT 80 Šumperk
12:17:00 539 Pařízek Petr SMR7001 8414115 C SNS Smržovka
12:19:00 540 Bogar Leoš BOR6603 8116755 C OK Jiskra Nový Bor
12:21:00 541 Skoupý Jan GIG7001 8655402 C GIGANT Orienteering
12:23:00 542 Sanz Balgauer Carlos 0260004 8646244 026 - CODAN EXTREMADURA
12:25:00 543 Dankó István 12H6900 8646369 Tipo Orienteering Club
12:27:00 544 Janků Josef KVS6200 8680377 C SKOB Kobra Vsetín
12:29:00 545 Kolář Rudolf ABR6301 8663187 C A-team NOVO Bruntál
12:31:00 546 Novotný Petr TZL6601 8680411 C SKOB Zlín
12:33:00 547 Mahler Georges 0130001 8170962 013 - SCAPA Nancy
12:35:00 548 Jurgaitis Vaidas 0450001 8638431 045 - Sakas OSK
12:37:00 549 Deijgers Dirk 0040001 9200995 004 - HAMOK
12:39:00 550 Šimek Miroslav LME6300 8116719 C SK Los Mělník
12:41:00 551 CUCALON SENEN 0220001 8668760 022 - Pena Guara 1
12:43:00 552 Espigares Diaz Manuel 0090005 8664267 009 - SRK Sherpa Raid Kids
12:45:00 553 Vervoort Wim 0030002 8330901 003 - CO Liege belgique
12:47:00 555 Thiermann Sven 0270003 8071927 027 - OLV Potsdam
12:49:00 556 Veselý Jan ZUP6500 8051965 C MTBO ČZU Praha
12:51:00 557 Pauly Alexis 0770001 9008009 077 - CMO
12:53:00 558 Pinsard Frederic 0120001 8040464 012 - AS SAMOIS
12:55:00 559 Niggli Jurg 0110002 8201167 011 - OJura
12:57:00 560 Tevelis Ričardas 0420001 8648933 042 - O! Klaipeda
12:59:00 561 Hajn Zbyněk 0180001 0 018 - Pawlansky Team
13:01:00 562 Valík Luděk GIG7101 8004332 C GIGANT Orienteering
13:03:00 564 Argaláš Jaroslav TBM6213 8662684 C KOS TJ Tesla Brno
13:05:00 566 Dube-Spuhn Michael 0490001 8021066 049 - TSV Karlshorst
13:07:00 567 Poreiters Didzis 0730001 8111108 073 - Ozons/RSP
13:09:00 568 Denoual Jean-Luc 0590001 8023968 059 - Noyon CO
13:11:00 569 Vanka Petr OKP6801 8663182 C SK OK 24 Praha
13:13:00 570 Němec Lubomír ABR6201 8013377 C A-team NOVO Bruntál
13:15:00 571 Ginés Emilio 0140001 8034498 014 - CD POSEIDÓN
13:17:00 572 Řízek Jaroslav VIP6501 995791 C SK VIPrahlo
13:19:00 573 Rubaževičius Jurgis 0250001 8654370 025 - OK Fortuna 1
13:21:00 574 Moriana Lucas 0200001 8044383 020 - VELETA
13:23:00 575 Kareis Martin VLI6501 8680572 C Slavia Liberec orienteering
13:25:00 576 Toloch Alexandr GIG7000 8662147 C GIGANT Orienteering
13:27:00 577 Naveros Rejon Ramiro 0090007 8668749 009 - SRK Sherpa Raid Kids
13:29:00 578 Molnár Tibor 0150001 8664650 015 - Soproni Mafc
13:31:00 579 Žilovas Devis 0510002 8667806 051 - OK Takas
13:33:00 580 Madella Remo 0560001 8680058 056 - REM MAPS
13:35:00 581 Král Jiří TSU5941 8663159 C LKT 80 Šumperk
13:37:00 582 Rolandas Griksas 0450002 8648781 045 - Sakas OSK
13:39:00 583 Zilinskas Tautvydas 0710002 8629900 071 - IOSK Budakalnis
13:41:00 584 Dudić Marko 45S7100 8277079 OK Slovenj Gradec
13:43:00 563 Svoboda Petr SLA6803 8028802 C SKOB Slaný
13:45:00 585 Nekoranec Petr TZL6700 8482067 C SKOB Zlín
13:47:00 586 Zrník Tomáš GIG7118 8659415 C GIGANT Orienteering
13:49:00 565 Šimek Tomáš FSP6304 8014442 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:51:00 587 Sausaitis Mindaugas 0420002 8001154 042 - O! Klaipeda
13:53:00 554 Náhlovský David TBM6512 8028874 C KOS TJ Tesla Brno

M60 10.36 km, 76 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:04:00 801 Peter Müller 8303534 081 - Mythen-Sport.ch
13:06:00 802 Vakant 0 Vakant
13:08:00 803 Vakant 0 Vakant
13:10:00 804 Vrábel Jaromír ABR6102 8014511 C A-team NOVO Bruntál
13:12:00 805 Sonnenberg Sergej 1ZD0000 8629992 Osnabrücker TB
13:14:00 806 Maliňák Vladimír KVS5901 8662677 C SKOB Kobra Vsetín
13:16:00 807 Hermet Andre 0210001 8631433 021 - FRENCH TEAM FFCO
13:18:00 808 Vodovnik Mirko 45S5600 8277081 OK Slovenj Gradec
13:20:00 809 Denaix Michel 0210002 8210460 021 - FRENCH TEAM FFCO
13:22:00 810 Sucksdorf Bjarke 0600002 8009105 060 - Allerod OK
13:24:00 811 Dravetz Walter TZL5418 8230954 C SKOB Zlín
13:26:00 812 Flašar Jan KCK5701 8028814 C KOB Český Krumlov
13:28:00 813 Pospíšek Zbyněk TBM6007 8663197 C KOS TJ Tesla Brno
13:30:00 814 Jankó Tamás 22H5800 8300958 Hegyisport Szentendre Egy.
13:32:00 815 Fremder Dietmar 48D5600 8653191 OL-Team Wehrsdorf
13:34:00 816 Adrián Petr EKP5600 8627106 C VŠTJ Ekonom Praha
13:36:00 817 Jánoška Jozef RBA5902 8100017 C TJ Rapid Bratislava
13:38:00 818 Havlíček Ivo KNC5800 0 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:40:00 819 Doehler Bernd 0100001 8190454 010 - TUS Karlsruhe-Rueppurr
13:42:00 820 Breitwieser Steffen 0550001 8000891 055 - SV Wissenschaft quedlinb
13:44:00 821 Hansen Troels Bent 0600001 8664222 060 - Allerod OK
13:46:00 822 Männel Harald 48D5500 8644826 OL-Team Wehrsdorf
13:48:00 823 Heinrich Peter 74D6000 8005663 ESV Dresden MTBO
13:50:00 824 Kadlec Luděk VEY5600 8116733 C YETTI Vejprty
13:52:00 833 Rahm Walter 0800001 8499999 080 - OLG Pfäffikon

M70 7.22 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 851 Vakant 0 Vakant
12:03:00 852 Nejedlý Petr TZL5101 8680304 C SKOB Zlín
12:05:00 853 Hidas Sándor 14H4800 8120248 MTBO Hungary
12:07:00 854 Bjornoen Soren 0650002 8120444 065 - OK Ost Birkerod 1
12:09:00 855 Timmermans Rob 0540001 8664182 054 - Asub
12:11:00 856 Deseő László 14H4300 8130343 MTBO Hungary
12:13:00 857 Jelínek Petr TZL4902 8662705 C SKOB Zlín
12:15:00 858 Kuchař Vladimír BOR4902 8160171 C OK Jiskra Nový Bor

MW10 1.00 km, 4 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 1038 Vakant 0 Vakant
12:00:00 1029 Křenek Martin VPM1301 2097292 KOS Slavia Plzeň
12:00:00 1033 Vakant 0 Vakant
12:00:00 1003 Jedličková Michaela XHK1350 1398686 C MTBO Racing team Hradec Králové
12:00:00 1025 Müllerová Karla VSP1351 887608 C USK Praha
12:00:00 1021 Pucherna Štěpán TAP1400 7518567 KOB Tretra Praha
12:00:00 1027 Šimek Přemysl LME1400 2118504 C SK Los Mělník
12:00:00 1026 Müllerová Ludmila VSP1550 900753 USK Praha
12:00:00 1019 Kurečková Zuzana TBM1377 2060216 KOS TJ Tesla Brno
12:00:00 1018 Malá Lucie TBM1165 7204480 KOS TJ Tesla Brno
12:00:00 1017 Schwabová Barbora TBM1188 7210817 C KOS TJ Tesla Brno
12:00:00 1020 Nehasil František BOR1101 7131415 OK Jiskra Nový Bor
12:00:00 1006 Pais Martina 0440004 656566 044 - Metsaratturid MTBO
12:00:00 1005 Pais Marta 0440003 656569 044 - Metsaratturid MTBO
12:00:00 1002 Kalina Oskar SPC1502 7201195 C SPORTICUS team
12:00:00 1001 Ševčíková Linda EKP1353 2051473 C VŠTJ Ekonom Praha
12:00:00 1023 Horák Kryštof VSP1400 8116691 C USK Praha
12:00:00 1022 Straková Nora LME1350 416325 C SK Los Mělník
12:00:00 1004 Odvodyová Nikola XPU1252 1234562 C PARDUBICE BIKERS
12:00:00 1024 Jašek Vít ABR1111 52511 C A-team NOVO Bruntál
12:00:00 1035 Vakant 0 Vakant
12:00:00 1008 Drobník Kryštof SJC1502 7431985 C Sportcentrum Jičín
12:00:00 1036 Vakant 0 Vakant
12:00:00 1034 Vakant 0 Vakant
12:00:00 1011 Rauch Tobiáš VPM1300 52376 KOS Slavia Plzeň
12:00:00 1007 Bouchal Vít VPM1616 995860 KOS Slavia Plzeň
12:00:00 1013 Drobník Tadeáš SJC1301 1985821 C Sportcentrum Jičín
12:00:00 1012 Rauch Jonáš VPM1500 1499 KOS Slavia Plzeň
12:00:00 1030 Vakant 0 Vakant
12:00:00 1028 Křenek Jan VPM1101 7209476 KOS Slavia Plzeň
12:00:00 1031 Vakant 0 Vakant
12:00:00 1032 Vakant 0 Vakant
12:00:00 1037 Vakant 0 Vakant

Open 7.94 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 959 Vakant 0 Vakant
12:00:00 958 Vakant 0 Vakant
12:00:00 972 Vakant 0 Vakant
12:00:00 956 Vakant 0 Vakant
12:00:00 955 Vakant 0 Vakant
12:00:00 960 Vakant 0 Vakant
12:00:00 971 Vakant 0 Vakant
12:00:00 967 Vakant 0 Vakant
12:00:00 970 Vakant 0 Vakant
12:00:00 969 Vakant 0 Vakant
12:00:00 974 Vakant 0 Vakant
12:00:00 973 Vakant 0 Vakant
12:00:00 968 Vakant 0 Vakant
12:00:00 950 Baceviciute Medeina 0710003 0 071 - IOSK Budakalnis
12:00:00 951 Majer Filip 0760001 2060391 076 - Plzeň
12:00:00 979 Fišer Jiří SLP8503 8033201 OOB Slavia Praha
12:00:00 952 Černá Lucie LPM8354 8013969 C OK Lokomotiva Plzeň
12:00:00 953 Szlávy Anna 0150002 46093 015 - Soproni Mafc
12:00:00 954 Pospíšková Magdalena TBM9150 2011851 C KOS TJ Tesla Brno
12:00:00 963 Vakant 0 Vakant
12:00:00 965 Vakant 0 Vakant
12:00:00 964 Vakant 0 Vakant
12:00:00 957 Vakant 0 Vakant
12:00:00 962 Vakant 0 Vakant
12:00:00 961 Vakant 0 Vakant
12:00:00 966 Vakant 0 Vakant

W11 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:20:00 411 Vakant 0 Vakant
12:22:00 412 Vakant 0 Vakant
12:24:00 413 Vakant 0 Vakant
12:26:00 414 La Carbonara Noemi TBM1156 2083415 C KOS TJ Tesla Brno
12:28:00 415 Raj Lili Ivana 45S1050 8277077 OK Slovenj Gradec
12:30:00 416 Ryglová Beáta TBM1158 2083404 C KOS TJ Tesla Brno
12:32:00 417 Chamraďa Elvira GIG1050 2133900 C GIGANT Orienteering
12:34:00 418 Jedličková Lucie XHK1050 8013848 C MTBO Racing team Hradec Králové
12:36:00 419 Andrejc Miša 45S1051 8654107 OK Slovenj Gradec
12:38:00 420 Kalinová Lisa SPC1158 8109400 C SPORTICUS team

W14 6.34 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:42:00 701 Vakant 0 Vakant
12:44:00 702 Vakant 0 Vakant
12:46:00 703 Kalinová Ella SPC0961 8014488 C SPORTICUS team
12:48:00 704 Annija Ošane 0480004 8653170 048 - A2
12:50:00 705 Kalvaityte Patricija 0060004 8001056 006 - LTU MTBO Team
12:52:00 706 Ryglová Adéla TBM0857 8033296 C KOS TJ Tesla Brno
12:54:00 707 Villar Thiery Faustine 0590005 8260808 059 - Noyon CO
12:56:00 708 Adele Balanasa 0480003 8653174 048 - A2
12:58:00 709 Raj Ema Pika 45S0850 8654106 OK Slovenj Gradec
13:00:00 710 Folprecht Mia TBM0858 8670789 C KOS TJ Tesla Brno
13:02:00 711 Šimková Anežka LME0950 8003648 C SK Los Mělník

W17 8.13 km, 62 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 721 Vakant 0 Vakant
12:02:00 722 Vakant 0 Vakant
12:04:00 723 Martinez Gomez Sofia 0240001 8670900 024 - COMPAS
12:06:00 724 Boussier Jade 0210011 8200405 021 - FRENCH TEAM FFCO
12:08:00 725 Tevelyte Eidvile 0060003 8088077 006 - LTU MTBO Team
12:10:00 726 Kadlecová Tereza VEY0650 8656571 C YETTI Vejprty
12:12:00 727 Doncel Rodríguez Laura 0350002 8030305 035 - ITACA AVENTURA
12:14:00 728 BARDINE ENOLA 0210010 8270405 021 - FRENCH TEAM FFCO
12:16:00 729 Denisovaite Rugile 0060005 8180180 006 - LTU MTBO Team
12:18:00 730 Sipos Anne-Caroline 0210014 1603766 021 - FRENCH TEAM FFCO
12:20:00 731 de la Torre Roldan 0090009 8307042 009 - SRK Sherpa Raid Kids
12:22:00 732 Lauvergne Gaia 0210016 8150606 021 - FRENCH TEAM FFCO
12:24:00 733 Vytene Puisyte 0060011 8648818 006 - LTU MTBO Team
12:26:00 734 TISSANDIER AGATHE 0210013 8181105 021 - FRENCH TEAM FFCO
12:28:00 735 Brunstedt Norgaard Miri 0650004 8030406 065 - OK Ost Birkerod 1
12:30:00 736 Thiermann Lucy 0270002 8066320 027 - OLV Potsdam
12:32:00 737 Burešová Veronika XBM0550 8033210 C PELLS ABND RACING TEAM
12:34:00 738 Poreitere Ramona 0730002 8100900 073 - Ozons/RSP
12:36:00 739 Colle Lola 0210012 8162919 021 - FRENCH TEAM FFCO
12:38:00 740 Anete Actina 0480007 8653165 048 - A2
12:40:00 741 Vanková Anna OKP0550 8116822 C SK OK 24 Praha
12:42:00 742 Zemková Pavlína SLA0551 8660529 C SKOB Slaný
12:44:00 743 Stránská Sofie STB0851 8660578 C TJ Stadion Nový Bor
12:46:00 744 Leclerc Margaux 0210009 8002107 021 - FRENCH TEAM FFCO
12:48:00 745 Kurečková Klára TBM0667 8008286 C KOS TJ Tesla Brno
12:50:00 746 Lopez Martin Sara 0330001 8657346 033 - COMA
12:52:00 747 Messnerová Lucie VRL0456 8033294 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:54:00 748 Chamraďa Natali GIG0450 8656746 A GIGANT Orienteering
12:56:00 749 Eva Grauda 0480005 8004589 048 - A2

W20 8.98 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 751 Vakant 0 Vakant
12:05:00 752 Vakant 0 Vakant
12:07:00 753 Colle Lou 0210008 8030902 021 - FRENCH TEAM FFCO
12:09:00 754 Štreglová Zuzana VRL0251 2020709 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:11:00 755 Niggli Natalja 0110004 8390001 011 - OJura
12:13:00 756 Hnilica Jana 21A0250 8240102 OLT Transdanubien
12:15:00 757 Linnus Mari 0700001 8648690 070 - Värska OK Peko
12:17:00 758 Niggli Alina 0110001 8030822 011 - OJura
12:19:00 759 Kuchařová Rozálie SJC0251 8631581 C Sportcentrum Jičín
12:21:00 760 Pauly Lilou 0210007 8002137 021 - FRENCH TEAM FFCO

W21E 12.11 km, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:01:00 118 Vakant 0 Vakant
13:03:00 112 Vakant 0 Vakant
13:05:00 103 Dannowski Anke 74D7850 8150678 ESV Dresden MTBO
13:07:00 117 Tamás Bianka 14H9900 8009961 MTBO Hungary
13:09:00 102 Devillers Constance 0360001 8002125 036 - Balise 25 2
13:11:00 106 Mědílková Iva SPC7160 8667533 E SPORTICUS team
13:13:00 107 Svobodová Katu SMR8451 8033266 E SNS Smržovka
13:15:00 108 Rudkiewicz Lucie 0320002 8270100 032 - Balise 25 1
13:17:00 109 Ančicová Stanislava VBA8454 8407222 C ŠK VAZKA Bratislava
13:19:00 110 Nedomlelová Lucie XHK0250 8662718 E MTBO Racing team Hradec Králové
13:21:00 111 Haltof Ewa ABR9499 8660544 E A-team NOVO Bruntál
13:23:00 113 Hrdinová Marie VSP7852 8660472 E USK Praha
13:25:00 115 Bártíková Zuzana XPU8954 8090145 E PARDUBICE BIKERS
13:27:00 105 Drobníková Markéta SJC8450 8482121 E Sportcentrum Jičín
13:29:00 104 Tichovská Martina VSP8650 8656501 E USK Praha
13:31:00 101 Kubínová Veronika SKV9752 8656573 E TJ Slovan Karlovy Vary
13:33:00 119 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 E SPORTICUS team
13:35:00 120 Kubínová Romana SKV9452 8008510 E TJ Slovan Karlovy Vary
13:37:00 121 Červená Adéla XHK9750 8663209 E MTBO Racing team Hradec Králové
13:39:00 122 Wohanková Gabriela VRL7652 8033284 E OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:41:00 123 Musilová Vendula SJC8355 8350350 E Sportcentrum Jičín
13:43:00 124 Karolina Mickevičiute Juo 0170001 8401234 017 - OK Fortuna 3
13:45:00 125 Lacigová Michaela VSP8152 8028810 E USK Praha
13:47:00 126 Kamererová Valerie STB9450 8660581 E TJ Stadion Nový Bor
13:49:00 114 Nováková Kateřina OKP9450 8656576 E SK OK 24 Praha
13:51:00 116 Schaffner Christine 0020002 8642214 002 - Thoemus Team
13:53:00 128 Christoffersen Cacilie 0650006 8240592 065 - OK Ost Birkerod 1

W21A 8.98 km, 39 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:29:00 251 Vakant 0 Vakant
12:31:00 252 Vakant 0 Vakant
12:33:00 253 Vakant 0 Vakant
12:35:00 273 Bogarová Adélka VSP9050 8663183 C USK Praha
12:37:00 254 Jedličková Zuzana XHK8150 8656667 A MTBO Racing team Hradec Králové
12:39:00 255 Zilinskiene Kira 0710001 8629911 071 - IOSK Budakalnis
12:41:00 256 Horáková Kateřina LDC0351 8662319 C KOB Děčín
12:43:00 257 Tichá Jana KNC9250 8033273 A Sokol Kostelec n. Č. l.
12:45:00 258 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 A SNS Smržovka
12:47:00 259 Balažič Petja 45S8350 8654098 OK Slovenj Gradec
12:49:00 260 Štembergová Lucie EKP8851 0 A VŠTJ Ekonom Praha
12:51:00 261 Odvodyová Šárka XPU8352 8352000 A PARDUBICE BIKERS
12:53:00 262 Haničáková Denisa DMS8350 8013469 A Dynamo Malá Skála
12:55:00 263 Tomečková Zuzana TSU8279 8660549 A LKT 80 Šumperk
12:57:00 264 Hanzlíčková Martina EKP8452 8028858 A VŠTJ Ekonom Praha
12:59:00 265 Kiacová Veronika XPU9953 8116780 A PARDUBICE BIKERS
13:01:00 266 Puchernová Zuzana TAP8453 8190384 A KOB Tretra Praha
13:03:00 267 Arlauskiene Ramune 0060001 8654420 006 - LTU MTBO Team
13:05:00 268 Denoual Marine 0590003 8110800 059 - Noyon CO
13:07:00 269 Nováková Lenka EKP8062 8660580 E VŠTJ Ekonom Praha
13:09:00 270 Zrníková Adéla GIG0050 8662727 A GIGANT Orienteering
13:11:00 271 La Carbonara Hana TBM7652 8100026 A KOS TJ Tesla Brno
13:13:00 272 Barnetová Veronika XPU9952 8116790 A PARDUBICE BIKERS
13:15:00 274 Hnátková Tereza SPC9271 8660537 A SPORTICUS team

W21B 7.28 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:10:00 301 Vakant 0 Vakant
13:12:00 302 Vakant 0 Vakant
13:14:00 303 Vakant 0 Vakant
13:16:00 304 Baumann Viola 0010001 8020686 001 - Gerecse Egyesület
13:18:00 305 Horová Klára VSP8455 8008455 A USK Praha
13:20:00 306 Hejnová Aneta SPC9356 8660588 C SPORTICUS team
13:22:00 307 Nehasilová Petra BOR8253 8655486 C OK Jiskra Nový Bor
13:24:00 308 Štěpánová Dita DOB7956 8660522 A KOB Dobruška
13:26:00 309 Niggli Daria 0110003 8390000 011 - OJura
13:28:00 310 Vajda-Kovács Ágnes 14H8250 8212072 MTBO Hungary
13:30:00 311 Ranoniene Loreta 0430001 8070978 043 - OK Fortuna 2
13:32:00 312 Coufalová Markéta TSU8894 8013846 C LKT 80 Šumperk
13:34:00 313 Rohtla Merle 0440002 8454546 044 - Metsaratturid MTBO
13:36:00 314 Hodová Eliška TZL0056 8006746 C SKOB Zlín

W40 8.13 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:03:00 882 Malá Alice TBM7991 8670786 C KOS TJ Tesla Brno
13:05:00 860 Vakant 0 Vakant
13:07:00 901 Vakant 0 Vakant
13:09:00 900 Pauly Marianne 0770002 9171719 077 - CMO
13:11:00 899 Pařízková Věrka SMR7151 8033216 E SNS Smržovka
13:13:00 898 Kummerlöwe Juliane 0270001 8055138 027 - OLV Potsdam
13:15:00 897 Reinartaite Vaida 0740001 8653235 074 - Fortuna
13:17:00 896 Itaniemi Janita GIG8051 2133887 C GIGANT Orienteering
13:19:00 895 Visinski Andrejc Maja 45S8150 8654092 OK Slovenj Gradec
13:21:00 894 Chmelíková Michaela GIG7550 8662361 C GIGANT Orienteering
13:23:00 893 Walther Katja 0520001 8170678 052 - Naturfreunde Villach AT
13:25:00 892 Kordiš Miheljak Urška 45S7550 8654109 OK Slovenj Gradec
13:27:00 891 Ryglová Kateřina TBM7372 8660363 C KOS TJ Tesla Brno
13:29:00 890 Macholdová Iva SMR7452 8022350 C SNS Smržovka
13:31:00 889 Mair Lucy 0580001 8181977 058 - OL Kufstein
13:33:00 888 Vaněčková Petra ZUP7950 8000318 A MTBO ČZU Praha
13:35:00 887 Füzy Anna 14H7650 8180976 MTBO Hungary
13:37:00 886 Török Lavinia 0190001 8180572 019 - ÖTK Wien
13:39:00 885 Honsová Lenka SMR7750 8116767 C SNS Smržovka
13:41:00 884 Černá Jitka 0090001 8516157 009 - SRK Sherpa Raid Kids
13:43:00 883 Vavrysová Lenka TZL7400 8636196 C SKOB Zlín
13:45:00 881 Mezga Tanja 45S7301 8654111 OK Slovenj Gradec
13:47:00 880 Randáková Helena VRL7452 8518812 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:49:00 879 Roldan Segura Cristina 0090012 8008948 009 - SRK Sherpa Raid Kids
13:51:00 878 Valíková Petra GIG7350 8656684 C GIGANT Orienteering
13:53:00 877 Raj Nastja 45S0000 8654110 OK Slovenj Gradec
13:55:00 875 Jelínková Irena TBM7664 8680408 C KOS TJ Tesla Brno
13:57:00 874 Jašková Šárka ABR7751 8660585 C A-team NOVO Bruntál
13:59:00 873 Straková Linda LME7950 8013864 C SK Los Mělník
14:01:00 872 Zemková Helena SLA7450 8028831 C SKOB Slaný
14:03:00 871 Štreglová Andrea VRL7552 8075000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:05:00 870 Michálková Alice GIG7650 8680315 C GIGANT Orienteering
14:07:00 869 Gajdová Kristina VSP7752 2115689 C USK Praha
14:09:00 868 Rychterová Dana SMR6950 8116694 C SNS Smržovka
14:11:00 867 Janků Kateřina KVS7450 8482074 C SKOB Kobra Vsetín
14:13:00 866 Linhartová Martina GIG7750 8033241 C GIGANT Orienteering
14:15:00 864 Balčiunaite Lina 0510001 8648797 051 - OK Takas
14:17:00 863 Miranda Guerrero Miriam 0300002 8659366 030 - C.D. Altair
14:19:00 862 Schwabová Kateřina TBM7371 8001411 C KOS TJ Tesla Brno
14:21:00 861 Brunstedt Katja 0650003 8290174 065 - OK Ost Birkerod 1

W50 7.22 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:23:00 905 Vakant 0 Vakant
12:25:00 906 Vakant 0 Vakant
12:27:00 925 Renard Françoise 0030001 8664168 003 - CO Liege belgique
12:29:00 924 Abelová Ivana STB6798 8660583 C TJ Stadion Nový Bor
12:31:00 922 Tapia Roldan Eloisa 0090006 8664279 009 - SRK Sherpa Raid Kids
12:33:00 921 Rodriguez Paloma 0200002 8044367 020 - VELETA
12:35:00 920 Piszczorowicz Sophie 0590007 8090970 059 - Noyon CO
12:37:00 918 Németh Ágnes 12H6950 339831 Tipo Orienteering Club
12:39:00 917 Villar Aurelie 0590006 8190970 059 - Noyon CO
12:41:00 915 Courtois Agnes 27F6450 0 L.O. Sanchey
12:43:00 914 Gil Poveda Yolanda 0090008 1394864 009 - SRK Sherpa Raid Kids
12:45:00 913 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:47:00 911 Maliňáková Eva TSU6550 8662711 C LKT 80 Šumperk
12:49:00 909 Rubaževičiene Giedre 0250002 8653255 025 - OK Fortuna 1
12:51:00 908 Dohnalová Jindra VIP6251 8635828 C SK VIPrahlo
12:53:00 907 Spehr Uta 0100002 8655887 010 - TUS Karlsruhe-Rueppurr

W60 7.22 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 931 Vakant 0 Vakant
13:02:00 939 Havlíčková Jindřiška KNC6150 8662276 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:04:00 937 Králová Dana TSU5896 8662287 C LKT 80 Šumperk
13:06:00 936 Flašarová Marie KCK5756 49615 C KOB Český Krumlov
13:08:00 935 Pospíšková Luisa TBM5959 8663184 C KOS TJ Tesla Brno
13:10:00 934 Lacigová Ivana VSP5950 8116699 C USK Praha
13:12:00 933 Balažič Irena 45S6050 8035510 OK Slovenj Gradec
13:14:00 932 Perůtková Ivana TSU5850 8680404 C LKT 80 Šumperk

W70 6.00 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:22:00 942 Vakant 0 Vakant
13:24:00 941 Vakant 0 Vakant
13:26:00 943 Brunstedt Kirsten 0650001 8130748 065 - OK Ost Birkerod 1