Logo

Startovka závodu: Grand prix Silesia - E1

Klubová startovka

Datum:
16.07.2021
Místo konání:
Jakubčovice
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kovalčík Tomáš, Borunský Tomáš - R2
Kluby:
51P     38S     75S     SPE     ADA     AOP     AOV     BBM     BFM     BOV     BZP     CET     CST     DKP     DOR     DVP     EKP     FSP     GIG     HAV     HLV     HOB     JHB     JPV     KON     KOR     KRN     KSU     KVS     KYL     LBE     LBM     LCE     LPU     LTU     MOV     ODR     OOL     OOP     OTK     PGP     PLU     PTE     PZR     RBK     RIC     RUZ     SBK     SBR     SFM     SJC     SJH     SJI     SMB     SOP     SPR     SRK     STE     TBM     TRI     TRT     TVR     TZL     UOL     VBM     VIC     VLI     VPM     VRL     VSP     ZAM     ZBM     ZLH     ZVO     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Jurczyk Aleksandra 51P9350 2028220 HDR
15:40:00 Jurczyk Marta 51P0050 2028219 D21B
17:11:00 Jurczyk Tomasz 51P9400 8640246 H21A
17:15:00 Kwiatkowski Lubomir 51P2000 2028215 H21B
17:25:00 Borgiel Jarek 51P9700 8055091 H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:43:00 Denysenko Tamara 38S6150 8012045 D55
16:10:00 Volkova Maja 38S0950 8071304 D12
16:14:00 Valyavka Viktoriya 38S0850 8071292 D14
16:33:00 Volkov Maksym 38S0700 8071316 H14
17:10:00 Volkov Alexander 38S8000 8071296 H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:57:00 Palicka Miroslav 75S5900 8667993 H55A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:51:00 Pijakova Iveta SPE6251 8025010 D55
17:17:00 Pijak Jaroslav SPE5801 8025012 H55A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:08:00 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C H35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Fiala Ondřej AOP1900 0 C HDR
15:30:00 Holušová Veronika AOP1250 8004293 C HDR
15:30:00 Podmol Vít AOP1501 0 C HDR
15:45:00 Barcíková Renáta AOP6753 8656574 C D45A
15:57:00 Podmol Ondřej AOP1300 8648542 C H10
16:20:00 Sedlář Vladimír AOP4201 889315 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:33:00 Fukalová Radmila AOV7051 232136 C D45A
15:35:00 Mielec Jaromír AOV6901 515430 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:37:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C H45B
16:42:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Chudík Martin BFM0604 2087511 B P
15:39:00 Chudík Michael BFM7103 2087516 C H45B
16:00:00 Chudíková Magdalena BFM1051 2087504 C D12
16:13:00 Telecký Martin BFM5201 2113052 H65
16:40:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C D45B
16:48:00 Řehová Renata BFM7151 2037840 C D45B
17:16:00 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 C D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:18:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C H75
16:22:00 Ptáček Jiří BOV4401 1421897 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:14:00 Králová Vanda BZP8750 8660507 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Pešek Kryštof CET1502 361914 C HDR
15:30:00 Pešková Barbora CET1351 339546 C HDR
15:30:00 Pešková Dorota CET1751 9720 C HDR
15:30:00 Kovář Radim CET0501 2056307 C P
15:48:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C H70
15:50:00 Pešková Jana CET8251 9718 C D21B
15:54:00 Kovářová Anna CET7552 8663199 C D21B
17:14:00 Pešek Kamil CET8002 336732 C H35B
17:21:00 Kovář Lukáš CET0102 2035730 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:55:00 Málková Věra CST6550 2118474 C D55
17:07:00 Málek Martin CST6501 8246117 C H55A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:25:00 Černý Vojtěch DKP0712 8226356 B H14
16:41:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 B D20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:35:00 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C D45A
16:04:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B D12
16:28:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C H55B
16:38:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C D45B
17:18:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:15:00 Kupcová Věroslava DVP4850 52600 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:52:00 Blahová Markéta EKP6951 224915 C D45B
17:03:00 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Čechová Jana FSP8353 8476 C T
16:16:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D21A
16:58:00 Čech Jan FSP7900 8660502 C H35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:40:00 Linhartová Martina GIG7750 8033241 C D35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:36:00 Korbelářová Johana HAV9350 52943 C D21B
15:49:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C D55
16:45:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C H55A
16:55:00 Sochor Jan HAV8801 881004 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:51:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 7200377 C H45B
16:29:00 Sedláček Matěj HLV1000 53833 C H12
16:46:00 Sedláčková Jana HLV7060 2260118 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Hendrych Jaromír HOB6001 301316 C P
15:30:00 Hendrych Jan HOB9301 4755 C P
15:30:00 Hendrych Vlastimil HOB5601 231950 C P
15:30:00 Hendrychová Pavla HOB6251 301312 C P
15:30:00 Kubeša Kamil HOB9101 51932 C T
16:54:00 Hendrychová Marcela HOB7051 301304 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:01:00 Stupal František JHB8603 52353 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C P
15:39:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C D45A
15:41:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C H45B
16:05:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C H45B
16:42:00 Plachá Andrea JPV7676 8516420 C D35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:28:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C H75
16:55:00 Navrátil Václav KON6427 8461738 C H55A
17:25:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C H55A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:47:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C H45B
16:50:00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Holinková Marianka KRN1399 886824 HDR
15:30:00 Rychlý Jakub KRN1500 2102867 C HDR
15:30:00 Malec Vladimír KRN5900 0 C P
15:37:00 Hrouza Jan KRN1300 52627 C H10N
15:45:00 Holinková Milada KRN5950 8648621 C D55
16:10:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C D21A
16:46:00 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C D35A
16:58:00 Minarčík Tomáš KRN8102 9910199 C H35B
17:13:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C H21A
17:14:00 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C H35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:31:00 Kašpar Jaroslav KSU7004 8663115 C H45B
17:10:00 Videcký Jan KSU7504 8414126 C H35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:59:00 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C H45B
16:25:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C H45A
16:32:00 Švestka Štěpán KVS0600 8482098 C H16
17:26:00 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Navrátilová Marie KYL0950 0 C P
15:53:00 Hájková Iveta KYL6350 515180 C D55
15:57:00 Hájek Marek KYL6800 515146 C H45B
15:58:00 Hájková Petra KYL9350 8670481 C D21B
16:38:00 Navrátil Sam KYL0500 0 C H16
16:59:00 Navrátil Marek KYL7100 9005224 C H21B
17:19:00 Hájek Václav KYL9800 8680617 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:31:00 Uhlířová Lada LBE7450 218788 C D45A
15:43:00 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C D45A
15:46:00 Uhlířová Eliška LBE1150 331238 C D10
15:50:00 Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 0 C D10
15:52:00 Uhlířová Marie LBE0950 2103787 C D12
16:02:00 Schwarzová Martina Justína LBE0951 8014483 C D12
16:24:00 Nosál Stanislav LBE4600 8022665 C H75
16:45:00 Uhlíř Patrik LBE7000 331179 C H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Štěpánková Petra LBM8651 2121006 C P
16:03:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C H10
16:19:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C H65
16:31:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Škodová Michaela LCE1352 0 C HDR
15:55:00 Škoda František LCE1113 2082902 C H10
16:01:00 Macka Matyáš LCE1313 331424 C H10
16:03:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C D55
16:07:00 Macka Sebastián LCE1112 207812 C H10
16:13:00 Hubáček Marián LCE1111 8680393 C H10
16:18:00 Sedláčková Klára LCE0854 218971 B D14
16:22:00 Hubáčková Sabina LCE0851 8482100 A D14
16:41:00 Škoda František LCE7439 2045222 C H45A
16:52:00 Hubáčková Renata LCE8151 2088219 C D35A
16:55:00 Hubáček Josef LCE6127 2017666 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Hovorková Žofie LPU1752 2039122 C HDR
15:32:00 Srbová Michaela LPU0557 8660560 A D16
15:52:00 Kovářová Jana LPU0251 8670795 B D21B
16:17:00 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C D65
16:50:00 Hovorka Jan LPU7907 9337 C H35A
16:59:00 Kološ Oldřich LPU6003 9652405 C H55A
17:05:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C H55A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:26:00 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 B D14
16:31:00 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B H12
16:34:00 Kotyk Vojtěch LTU0502 2057585 C H16
17:18:00 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:49:00 Brychlec Lukáš MOV7501 7207617 C H45B
15:57:00 Rokoszová Jaroslava MOV6351 51373 C D55
16:15:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C H65
16:26:00 Vávra Jiří MOV4102 52773 C H75
16:36:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 A H16
16:59:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C H21A
17:06:00 Brychlecová Eva MOV8551 7210801 C D35B
17:15:00 Maceček Otakar MOV6102 8008264 C H55A
17:20:00 Vojvodík Martin MOV7400 8014474 C H35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:16:00 Rigó Marek ODR7101 8670763 C H35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:43:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C H55A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:30:00 Nosek Jiří OOP4401 52766 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:53:00 Sadílek Ondřej OTK7300 8116712 C H45B
16:01:00 Kunz Petr OTK6910 52344 C H45B
16:23:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:56:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C D21A
16:02:00 Košárková Aneta PGP1255 8656668 C D10N
16:08:00 Slavíková Lucie PGP9150 8680366 C D21A
16:47:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C H45A
17:19:00 Košárek Pavel PGP7107 8656636 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:44:00 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C D35A
17:00:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C H35A
17:06:00 Travnicek Jan PLU7501 8660365 C H35A
17:24:00 Krtička Jan PLU7931 2067929 C H35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:48:00 Vítková Lucie PTE9474 8656506 C D21B
16:26:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:44:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C H70
16:19:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C D65
16:23:00 Uchytil Tomáš PZR7621 8006730 C H45A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C P
15:32:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C D21B
15:47:00 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C D45A
15:52:00 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 C D10
15:54:00 Jágrová Aneta RBK0951 8516957 B D12
15:58:00 Jágrová Zuzana RBK1051 8013953 C D12
16:08:00 Fedrová Anežka RBK0853 1413719 B D14
16:24:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C H55B
16:46:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A H16
17:28:00 Brosch Petr RBK7111 8482111 C H35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Vláčilová Marie RIC1299 9943 HDR
15:42:00 Vláčilová Anna RIC0657 52857 C D16
16:19:00 Vláčilová Barbora RIC0457 52859 C D18
16:35:00 Vláčil Daniel RIC7307 8222077 C H45A
17:04:00 Vláčilová Kateřina RIC7757 887622 C D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:36:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B D16
16:35:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B H14
16:43:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C H45A
16:56:00 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C H35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Jirka Martin SBK1818 52430 C HDR
15:30:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C T
15:30:00 Jirková Lenka SBK8383 920679 C T
15:31:00 Urban Mio SBK1414 1985526 C H10N
15:33:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 H45B
16:04:00 Beržinská Soňa SBK8554 8202028 C D21A
16:11:00 Urban Jan SBK1234 500884 C H10
16:49:00 Buřt Vladimír SBK6301 8007189 C H55A
17:00:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C D35B
17:03:00 Peťovský Jan SBK6201 52076 C H55A
17:09:00 Jirka Michal SBK8403 8401151 C H21A
17:11:00 Urban Jan SBK7537 8303038 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:01:00 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C H55A
17:20:00 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Palarčík Kryštof SFM1100 2143377 C HDR
15:30:00 Davidová Petra SFM7651 2125376 C P
15:30:00 Koťátková Barbora SFM8651 2035161 C P
15:30:00 Koťátková Dana SFM6051 2127563 C P
15:37:00 Klose Petra SFM7351 49482 C D45A
15:44:00 Davidová Tereza SFM0252 2121755 C D21B
15:45:00 David Vladimír SFM7401 2800312 C H45B
15:55:00 Urbánek Martin SFM7400 2143366 C H45B
15:59:00 Chodurová Milena SFM5750 2125335 C D55
16:36:00 Káňová Hana SFM7652 2260146 C D45B
16:37:00 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C H45A
16:42:00 David Vladimír SFM0600 2119196 C H16
16:44:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C D45B
16:50:00 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C D35A
17:02:00 Koťátko Aleš SFM8303 2023814 C H35B
17:13:00 Bernatík Lukáš SFM9801 8004044 C H21B
17:14:00 Palarčíková Kateřina SFM7850 2148135 C D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:16:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Melicharová Rozálie SJH0850 8113522 C P
16:05:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C H10
16:23:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B H14
16:37:00 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 B H12
16:39:00 Nouza Petr SJH6501 8003622 C H45A
16:45:00 Smékal Jan SJH0405 2113419 C H18
16:54:00 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C H35A
17:06:00 Duba Vojtěch SJH8003 8013940 C H35B
17:08:00 Nouzová Alena SJH7151 8116757 C D35B
17:12:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C D35B
17:17:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Srbová Julie SJI1850 2059730 C HDR
16:20:00 Vítková Hana SJI0750 8226390 A D14
16:29:00 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B H14
16:30:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A H16
16:35:00 Prášil Adam SJI0901 8033299 B H12
16:40:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A H16
16:51:00 Prášil Aleš SJI7415 2127589 C H45A
17:09:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C H55A
17:10:00 Vítková Lenka SJI7852 2081356 C D35B
17:18:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C H35A
17:21:00 Kaňák Petr SJI6115 8149879 C H55A
17:21:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:47:00 Svobodová Hana SMB5951 7705 C D55
17:23:00 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C H55A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Peterek Antonín SOP1601 2420050 C HDR
15:30:00 Smolka Filip SOP1702 49389 C HDR
15:30:00 Válka Jan SOP1701 52765 C HDR
15:34:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C H70
15:38:00 Válková Zuzana SOP8852 49388 C D21B
15:42:00 Smolková Lucie SOP9052 0 C D21B
15:43:00 Slavíček Pavel SOP7201 0 C H45B
16:24:00 Červenková Eliška SOP0751 7209463 C D14
16:34:00 Hájková Jitka SOP7150 515407 C D45B
16:47:00 Moravec Stanislav SOP5801 8648582 C H55A
16:52:00 Smolka Ondřej SOP8612 8632140 C H35A
17:26:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C H35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:07:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:34:00 Cejpková Karolína SRK0552 8663142 A D16
17:02:00 Cejpková Lenka SRK7652 9501 C D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Burdová Olga STE7651 2122260 C P
15:40:00 Burdová Helena STE0653 8516424 B D16
15:51:00 Lubrichová Eva STE7556 8670771 C D45A
16:12:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C D14
16:49:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C H21A
17:13:00 Hepnar Luboš STE6307 8655383 C H55A
17:22:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:11:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C D65
16:48:00 Drábková Zuzana TBM8452 8100025 C D35A
16:53:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 R H21A
17:07:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 R H21A
17:09:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C H21B
17:23:00 Šrom Jakub TBM9502 2042538 C H21A
17:23:00 Thiemel Jiří TBM8905 515175 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:38:00 Sližová Lucie TRI0659 8022675 C D16
16:03:00 Sliž Eduard TRI7601 8003662 C H45B
16:57:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Mazzarese Aiden TRT1500 2148130 C HDR
15:59:00 Mazzarese David TRT1100 2102555 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Stiborová Blanka TVR7650 301254 C HDR
15:30:00 Labudík Milan TVR6200 206457 C P
15:30:00 Svačinková Berenika TVR0450 2067394 C P
15:38:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C H70
15:49:00 Slavíková Lenka TVR7350 2067389 C D45A
15:56:00 Svačinková Kateřina TVR9850 436926 C D21B
16:33:00 Slavík Tomáš TVR6800 436923 C H45A
16:44:00 Slavík Ondřej TVR0500 232194 C H16
17:24:00 Svačinková Jitka TVR7750 436921 C D35B
17:24:00 Stibor Zbyněk TVR7600 301259 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:46:00 Jelínek Petr TZL4902 8662705 C H70
16:06:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C D21A
16:14:00 Láznička Alois TZL3613 8680310 C H75
16:15:00 Šidla Dalibor TZL1200 7053367 C H10
16:27:00 Václavík Vojtěch TZL0711 2113089 C H14
16:27:00 Šidla Jan TZL6808 8053367 C H45A
16:32:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C H75
16:37:00 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B H14
16:51:00 Lanc Marian TZL5806 53897 C H55A
17:05:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:29:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C H45A
16:56:00 Kubíčková Eva UOL7752 2419904 C D35A
17:03:00 Horký Jan UOL7100 8113510 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:27:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Kubíčková Petra VIC1650 0 C HDR
15:33:00 Kubíček Ota VIC1401 425428 C H10N
17:16:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:40:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C H70
16:02:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C D21A
16:07:00 Severýn Otto VLI7402 8116759 C H45B
16:09:00 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C D65
16:11:00 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C H65
16:17:00 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C H65
16:21:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C D65
16:32:00 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C D45B
17:01:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:22:00 Jirka Jakub VPM7905 8252429 C H35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:30:00 Wohanka Metoděj VRL1601 2042537 C HDR
15:34:00 Wohanková Gabriela VRL7652 8033284 C D21B
15:39:00 Satur Jakub VRL1204 2260355 C H10N
16:04:00 Saturová Eliška VRL1254 2181281 C D10N
16:08:00 Vrbatová Barbora VRL1054 2080950 B D12
16:09:00 Vrbata Alan VRL1203 2085611 C H10
16:38:00 Vrbatová Petra VRL8552 331151 C D35A
17:12:00 Vrbata Alan VRL7802 8648606 C H35A
17:17:00 Wohanka Pavel VRL7501 8330550 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:36:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C H70
17:19:00 Semík Jan VSP6507 8109425 C H55A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:11:00 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C H55A
17:12:00 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C H35B
17:22:00 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:41:00 Beránková Šárka ZBM7356 2067240 C D45A
15:48:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C D10
15:56:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C D12
16:06:00 Marková Eva ZBM0954 8517355 B D12
16:16:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 B D14
16:31:00 Kyncl Tomáš ZBM7201 8660405 C H45A
16:33:00 Kyncl Ondřej ZBM1003 2115684 C H12
16:54:00 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C D35A
16:57:00 Kožoušek Adam ZBM8512 8660423 C H21B
17:00:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C H35B
17:04:00 Auermüller Vít ZBM6701 8076006 C H35A
17:05:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C H21B
17:08:00 Polách David ZBM8003 2144039 C H35B
17:15:00 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C H21A
17:26:00 Rudolf Tomáš ZBM8402 2419966 C H35B
17:28:00 Košíková Jana ZBM8352 8014554 C D35B
17:30:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C H35A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:32:00 Novotný Stanislav ZLH4800 8518356 C H70
15:42:00 Babák Jiří ZLH4801 8515553 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:46:00 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 A D21B
16:49:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C H45A

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
15:30 Čech Jan 0050001 232182 HDR
15:30 Rychtarová Lucie 0010003 0 HDR
15:30 Sadílková Markéta 0030001 2134272 HDR
15:30 Conny Berggren 0190005 2109207 P
15:30 Marková Marta 0170001 2115674 P
15:30 Mazzarese Kenneth 0130001 0 P
15:30 Rébl Miroslav 0160001 52050 P
15:30 Rychtarová Barbora 0010001 0 P
15:30 Sadílková Gabriela 0030003 0 P
15:30 Sadílková Zuzana 0030002 2134305 P
15:30 Šabatová Lenka 0020001 0 P
15:30 Eliška Chrástecká 0050002 416195 T
15:30 Jireš František 0090002 301639 T
15:30 Šidík Petr 0180001 253128 T
15:30 0 H20
15:35 Uchytil Ivo 0120001 2080939 H10N
15:41 0 H10N
15:44 0 D16
15:50 0 H70
15:53 0 D45A
15:54 0 D10
15:58 Alma Svennerud 0190002 8040817 D21A
16:00 Čablová Kristina 0100001 9005140 D21A
16:00 0 D21B
16:01 Zelenková Lenka 0090001 9920924 D55
16:05 0 D55
16:06 0 D10N
16:09 0 H45B
16:10 Märta Svennerud 0190001 7071005 D14
16:12 Anna Simonsson 0190003 8091219 D21A
16:12 0 D12
16:13 Rychtarová Irena 0010004 0 D65
16:17 0 H10
16:18 0 D21A
16:21 0 D18
16:21 0 H65
16:25 0 D65
16:28 0 D14
16:30 0 H55B
16:34 0 H75
16:39 0 H12
16:39 0 H14
16:43 0 D20
16:47 0 H18
16:48 0 H16
16:51 Hugo Larsson 0190004 8030219 H21A
16:53 Kniebügl Anton 0140001 416747 H55A
16:53 0 H45A
16:56 0 D45B
16:58 0 D35A
17:02 Zeman Radek 0080001 2032199 H35A
17:04 Rychtar Jan 0010002 0 H35B
17:20 Hala Lukáš 0040001 301244 H35B
17:25 0 H21B
17:27 0 H55A
17:28 0 H35B
17:29 0 H21A
17:30 0 D35B
17:32 0 H35A