Logo

Startovka závodu: Orienteering Adventure - E1

Datum:
06.08.2021
Místo konání:
Pořadatel:
OAV - Orienteering Adventure
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Polák Vlastimil - R2
Kategorie:
BEGINNERS     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H75     HDR     P     T    

BEGINNERS 1.68 km, 35 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:03:00 4 Zuzanna Jankowska 0050002 871977 trackcourse.com
09:06:00 1 Haider Anna 26A5650 8630860 HSV Ried
09:09:00 3 Marešová Tereza MIL1050 682697 C Tesil Milevsko
09:12:00 5 Navrátilová Marie KYL0950 0 C SK SP Kylešovice
09:15:00 2 Biolik Emil 0050001 981644 trackcourse.com

D10 1.29 km, 35 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:01:00 10 Klose Kateřina SFM1251 2127595 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:05:00 8 Besedová Magdaléna PHK1252 232884 C OK 99 Hradec Králové
09:09:00 11 Matyšková Stela PLU1150 2087695 C TJ SOKOL Plumlov
09:13:00 9 Tomášková Lucie STE1350 232959 C SK SKI-OB Šternberk
09:17:00 12 Létalová Eva SFM1250 49488 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:21:00 7 Zítová Kateřina LDC1150 1420237 C KOB Děčín

D12 1.68 km, 35 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:21:00 22 Tomášková Anna STE1051 2102861 C SK SKI-OB Šternberk
09:24:00 15 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 C OK Slavia Hradec Králové
09:27:00 16 Kundratová Eva TZL0950 7209279 B SKOB Zlín
09:30:00 21 Málková Karolína SHK1051 2124764 C OK Slavia Hradec Králové
09:33:00 19 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 B SK Praga
09:36:00 18 Tejkalová Aneta KDZ1052 2134259 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
09:39:00 20 Šimková Lucie STH0951 2116482 B SK Studenec
09:42:00 23 Luterová Laura PLU1051 2044897 C TJ SOKOL Plumlov
09:45:00 17 Netopilová Simona VAM0950 9478 C OB Vamberk

D14 2.22 km, 35 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:02:00 25 Nemšovská Magdalena VSP0853 8515520 C USK Praha
09:05:00 26 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
09:08:00 34 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 B TJ SOKOL Plumlov
09:11:00 33 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 A SK OB Chotěboř
09:14:00 28 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
09:17:00 29 Slezáková Vendula PLU0854 2061810 C TJ SOKOL Plumlov
09:20:00 30 Kvášovská Ludmila LTU0753 2001944 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:23:00 32 Štefková Michaela PLU0851 681869 B TJ SOKOL Plumlov
09:26:00 31 Dosbabová Veronika TTR0851 52247 C OOB Třebíč
09:29:00 27 Novotná Karolína TUR0853 8680596 B OOB TJ Turnov

D16 2.77 km, 70 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 41 Cejpková Karolína SRK0552 8663142 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:23:00 47 Matoušková Jana MOV0551 8670491 A SKOB Ostrava
10:26:00 42 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A TJ Stadion Nový Bor
10:29:00 43 Novotná Michaela TUR0551 8013862 A OOB TJ Turnov
10:32:00 40 Hovorková Marie LDC0650 8008279 B KOB Děčín
10:35:00 39 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
10:38:00 44 Výchová Veronika SRK0557 8014445 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:41:00 45 Seidenglanzová Johana SSU0650 6710 C SK Severka Šumperk
10:44:00 38 Matěásková Šárka JIL0551 8670751 A OK Jilemnice
10:47:00 46 Venusová Anna STE0554 2148071 C SK SKI-OB Šternberk

D18 2.92 km, 75 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:52:00 56 Lukašáková Sára STE0450 8680430 B SK SKI-OB Šternberk
09:56:00 51 Tomášková Linda TAP0455 2134349 B KOB Tretra Praha
10:00:00 54 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk
10:04:00 60 Nešporová Marie TTR0351 416215 C OOB Třebíč
10:08:00 61 Bídová Markéta UOL0352 8660531 A SOB Olomouc
10:12:00 57 Gottsteinová Ema JIL0451 8670793 A OK Jilemnice
10:16:00 59 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:20:00 63 Skácelová Adéla JJN0454 8670820 A Team Jizerky
10:24:00 58 Besedová Katka PHK0351 8648619 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 55 Adámková Klára JIL0452 8680319 A OK Jilemnice
10:32:00 64 Brumlichová Kristýna NPA0351 2122273 C SK LOB Nová Paka
10:36:00 62 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B OOB TJ Turnov
10:40:00 52 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B TJ SOKOL Plumlov
10:44:00 53 Janovská Vendula JIL0453 8663114 A OK Jilemnice

D21A 3.90 km, 80 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:02:00 75 Omová Michaela TUR8153 7205003 R OOB TJ Turnov
09:06:00 78 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
09:10:00 79 Nováková Zuzana NPA9151 8116676 C SK LOB Nová Paka
09:14:00 80 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
09:18:00 66 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:22:00 71 Šmejcová Anna SJC9552 9983 C Sportcentrum Jičín
09:26:00 77 Nováková Světlana NPA0151 8013845 A SK LOB Nová Paka
09:30:00 73 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
09:34:00 72 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:38:00 69 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C Matfyz Praha
09:42:00 82 Peterová Jana LPU0057 8656599 E OK Lokomotiva Pardubice
09:46:00 81 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C OK 99 Hradec Králové
09:50:00 86 Pachnik Malgorzata DOB9399 8110693 C KOB Dobruška
09:54:00 67 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
09:58:00 68 Klíchová Jana SSU8151 8033234 C SK Severka Šumperk
10:02:00 84 Ďoubalová Věra DOB8751 8008301 C KOB Dobruška
10:06:00 76 Bernatíková Hana SIT0252 8662702 A OK SILESIA
10:10:00 85 Surkova Polina PGP0157 8014405 A SK Praga
10:14:00 74 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A SOB Olomouc
10:18:00 83 Neradová Alena TUR8551 886283 C OOB TJ Turnov
10:22:00 70 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C USK Praha

D21B 3.19 km, 70 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:22:00 101 Klapalová Hana VAM8850 52074 C OB Vamberk
10:24:00 96 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:26:00 97 Kolešová Helena LPU8857 253357 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 98 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:30:00 94 Peremská Dana SRK9351 9536 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:32:00 100 Kundratová Lucie JZL0051 7203458 C TJ Jižní svahy Zlín
10:34:00 95 Kastnerová Lucie 0160001 0 OBA
10:36:00 99 Skyvová Kristýna STE7054 8655383 C SK SKI-OB Šternberk
10:38:00 92 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 C SK Žabovřesky Brno
10:40:00 93 Kabelková Tereza 0160003 0 OBA

D21C 2.92 km, 75 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:04:00 109 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C SK Žabovřesky Brno
09:08:00 111 Horčičková Linda UOL8650 301553 C SOB Olomouc
09:12:00 106 Kulichová Zuzana TTR9151 8517352 C OOB Třebíč
09:16:00 112 Davidová Tereza SFM0252 2121755 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:20:00 108 Neradová Eva LIT8951 8115 C KOB Litvínov
09:24:00 107 Valachová Martina LPU9054 410785 C OK Lokomotiva Pardubice
09:28:00 113 Müllerová Petra BZP9050 8113498 C Báječné ženy v orientačním běhu
09:32:00 110 Urbánková Tereza SFM0250 2143388 B O-RUNNAŘI Beskydy
09:36:00 104 Peterková Viktorie LLI7551 51205 C LOK-o Liberec
09:40:00 105 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C SKOB Kobra Vsetín

D35A 3.19 km, 70 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:01:00 130 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C TJ SOKOL Plumlov
09:03:00 132 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:05:00 117 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:07:00 126 Biolik Agnieszka CHC7751 8197778 C K.O.B. Choceň
09:09:00 123 Gajdová Kristina VSP7752 2115689 C USK Praha
09:11:00 125 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
09:13:00 119 Randáková Helena VRL7452 515185 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:15:00 128 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
09:17:00 131 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
09:19:00 124 Matoušková Jana STE7951 2025355 C SK SKI-OB Šternberk
09:21:00 121 Straube Hanka 31D7350 8100973 SV Lengefeld
09:23:00 129 Smutná Pavla VAM8651 9669 C OB Vamberk
09:25:00 127 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:27:00 120 Štáfková Jitka PGP8056 515056 C SK Praga
09:29:00 118 Šklíbová Jana SRK7651 8517323 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:31:00 122 Suchá Eva SHK7851 8656671 C OK Slavia Hradec Králové
09:33:00 133 Vaňková Saša LDC8550 1425355 C KOB Děčín
09:37:00 134 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

D35B 2.81 km, 60 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:02:00 153 Zítová Pavla LDC8151 8013440 C KOB Děčín
09:04:00 146 Drhlíková Markéta VAM8250 9518 C OB Vamberk
09:06:00 155 Tomášková Petra STE8250 2143383 C SK SKI-OB Šternberk
09:08:00 150 Odvodyová Šárka LPU8352 8352000 C OK Lokomotiva Pardubice
09:10:00 148 Dvořáčková Jana OSN7850 8226322 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:12:00 139 Hladká Petra KOR7950 8660542 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:14:00 154 Dosbabová Magda TTR8152 2011822 C OOB Třebíč
09:16:00 152 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB TJ Sokol Žamberk
09:18:00 151 Klose Petra SFM7351 49482 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:20:00 156 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C SOS Jindřichův Hradec
09:22:00 149 Palarčíková Kateřina SFM7850 2148135 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:24:00 143 Smětáková Ivana HLV8153 52670 C KČT - OB Holešov
09:26:00 141 Nikolajuk Joanna 0240001 8664862 UKS Orientpark.pl Iwiny
09:28:00 145 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C OB TJ Sokol Žamberk
09:30:00 140 Urbánková Šárka SFM7650 2143390 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:32:00 138 Nouzová Alena SJH7151 8116757 C SOS Jindřichův Hradec
09:34:00 142 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
09:36:00 147 Dvořáčková Jana TTR8154 224888 C OOB Třebíč
09:40:00 144 Tomandlová Radka 0310002 2099521 NOK HoRa

D45A 2.81 km, 60 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:42:00 164 Kubečková Terezie LIP7650 995872 C SOS Mamuti z Lipovky
09:44:00 166 Trykozko Urszula 0030003 8072469 orienteering.waw.pl
09:46:00 161 Ryšavá Magdalena PGP7650 8517318 C SK Praga
09:48:00 160 Kundratová Jana TZL7350 8660357 C SKOB Zlín
09:50:00 171 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C KOB Děčín
09:52:00 169 Štreglová Andrea VRL7552 8075000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:54:00 172 Müllerová Zorka BZP6750 7000809 C Báječné ženy v orientačním běhu
09:56:00 173 Šmelíková Hana ASU6999 8071314 C Magnus Orienteering
09:58:00 176 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
10:00:00 167 Nechutová Alena PZR6969 8022352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:02:00 163 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
10:04:00 162 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
10:06:00 170 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:08:00 175 Patzeltová Beatrice LDC6850 8345 C KOB Děčín
10:10:00 159 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
10:12:00 174 Šmelíková Barbora VBA6952 8130169 ŠK VAZKA Bratislava
10:14:00 168 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
10:16:00 177 Smutná Jana VAM6251 7210067 C OB Vamberk
10:18:00 165 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C OK 99 Hradec Králové

D45B 2.59 km, 45 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:26:00 195 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C Matfyz Praha
09:28:00 184 Sadílková Lenka VIC7055 416050 C OB Vizovice
09:30:00 200 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:32:00 186 Kubecová Jana STB7399 1417131 C TJ Stadion Nový Bor
09:34:00 188 Neumannová Kamila STE6751 52514 C SK SKI-OB Šternberk
09:36:00 198 Káňová Hana SFM7652 2260146 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:38:00 189 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
09:40:00 192 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:42:00 205 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
09:44:00 187 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:46:00 182 Junková Petra STH7451 220254 C SK Studenec
09:48:00 202 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
09:50:00 191 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C SK SKI-OB Šternberk
09:52:00 185 Kándlová Adéla DCE7550 2113044 C KOB Dobřichovice
09:54:00 197 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
09:56:00 181 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
09:58:00 201 Besedová Petra PHK7654 1417264 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 183 Zámečníková Jitka 0070001 2103763 NEREG. Zámečníci
10:02:00 194 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:04:00 180 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
10:06:00 203 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:08:00 196 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C LOK-o Liberec
10:10:00 199 Boháčová Alena KUN7450 9021 C OB Kunvald
10:12:00 193 Novotná Hedvika TUR7454 416139 C OOB TJ Turnov
10:14:00 204 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín
10:16:00 190 Zemánková Eva SRK7452 9796 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:18:00 206 Lubrichová Eva STE7556 8670771 C SK SKI-OB Šternberk

D55A 2.59 km, 45 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:02:00 220 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C SK Praga
09:04:00 222 Komersová Jana KNC6550 8226399 C Sokol Kostelec n. Č. l.
09:06:00 216 Holinková Milada KRN5950 8648621 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
09:08:00 213 Teplá Hana SHK6561 7001407 C OK Slavia Hradec Králové
09:10:00 219 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
09:12:00 214 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice
09:14:00 218 Kuleva Angelina 0080001 8101105 AngyOL
09:16:00 223 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
09:18:00 215 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
09:20:00 217 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
09:22:00 221 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport

D55B 2.32 km, 55 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:57:00 229 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
10:01:00 236 Hájková Iveta KYL6350 515180 C SK SP Kylešovice
10:05:00 235 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
10:09:00 231 Havlíčková Jindřiška KNC6150 9201322 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:13:00 238 Kosikova Helena TUR6550 8656585 C OOB TJ Turnov
10:17:00 233 Peremská Dana SRK6351 9535 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:21:00 232 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:25:00 230 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
10:29:00 228 Chodurová Milena SFM5750 2125335 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:33:00 237 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:37:00 234 Chroustová Petra VBM6655 9102082 C VSK Mendelu Brno

D65 2.32 km, 55 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:21:00 242 Suchánková Libuše SOP4851 8003656 C OOB TJ Slezan Opava
09:25:00 247 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:29:00 246 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
09:33:00 243 Omová Jana TUR5150 2025351 C OOB TJ Turnov
09:37:00 245 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
09:41:00 240 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
09:45:00 244 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
09:49:00 241 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D75 1.98 km, 45 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:09:00 250 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
09:13:00 249 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha

H10 1.29 km, 35 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:29:00 261 Junek Kryštof STH1201 7202572 C SK Studenec
09:33:00 254 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C USK Praha
09:37:00 255 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C SK OB Chotěboř
09:41:00 258 Šimek Oldřich STH1104 2134336 C SK Studenec
09:45:00 256 Tomášek Matěj STE1202 2108900 C SK SKI-OB Šternberk
09:49:00 257 Nouza Vítek SJH1104 336789 C SOS Jindřichův Hradec
09:53:00 259 Binar Vít STE1201 2049585 C SK SKI-OB Šternberk
09:57:00 260 Podlipný Filip SJC1202 8056400 C Sportcentrum Jičín
10:01:00 253 Šíma Vojtěch SRK1203 2091532 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

H12 1.68 km, 35 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:51:00 266 Košťál Antonín SHK1004 2148060 C OK Slavia Hradec Králové
09:54:00 274 Létal Jonáš SFM0901 8022666 B O-RUNNAŘI Beskydy
09:57:00 264 Hladký Radovan KOR0900 7003046 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 269 Gajda Petr VSP0903 8028811 B USK Praha
10:03:00 272 Junek Šimon DKP1011 7756777 C Oddíl OB Kotlářka
10:06:00 268 Lutera Oliver PLU1001 2044898 B TJ SOKOL Plumlov
10:09:00 273 Šíma Antonín SRK1001 2080830 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:12:00 263 Kvášovský Filip LTU0902 2133881 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:15:00 265 Klose Albert SFM1000 2061790 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:18:00 275 Forst Albert MFP0901 218851 C Matfyz Praha
10:21:00 276 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 B SOS Jindřichův Hradec
10:24:00 267 Létal Hynek SFM1001 2061826 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:27:00 270 Leško Michal SHK1002 2148053 C OK Slavia Hradec Králové
10:30:00 271 Prášil Adam SJI0901 8033299 B OK Jihlava

H14 2.77 km, 70 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:35:00 290 Kubeček Antonín LIP0800 8022684 B SOS Mamuti z Lipovky
09:38:00 287 Šmelík Daniel LCE0704 8662739 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:41:00 283 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B SKOB Zlín
09:44:00 288 Tomášek Josef STE0808 2106723 B SK SKI-OB Šternberk
09:47:00 292 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
09:50:00 284 Junek Matouš DKP0817 1302784 B Oddíl OB Kotlářka
09:53:00 285 Světnický Antonín STE0800 8014451 B SK SKI-OB Šternberk
09:56:00 279 Hladký Matěj KOR0700 7003026 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:59:00 280 Pavelec Michal NPA0801 8006771 B SK LOB Nová Paka
10:02:00 289 Dvořáček Jan TTR0701 53153 C OOB Třebíč
10:05:00 281 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SOS Jindřichův Hradec
10:08:00 293 Veljačík Jonáš DKP0818 8007188 B Oddíl OB Kotlářka
10:11:00 291 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B TJ START Náchod
10:17:00 286 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B OK Jihlava
10:20:00 282 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B USK Praha

H16 3.37 km, 65 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:42:00 308 Lazák Jan LTU0500 8662729 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:46:00 301 David Vladimír SFM0600 2119196 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:50:00 309 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 A TJ Lokomotiva Beroun
09:54:00 305 Otruba František PLU0501 8667537 A TJ SOKOL Plumlov
09:58:00 307 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C OOB Třebíč
10:02:00 306 Pavelec Matěj NPA0501 8680363 B SK LOB Nová Paka
10:06:00 295 Kándl Matěj PGP0508 2102710 C SK Praga
10:10:00 304 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B SKOB Ostrava
10:14:00 302 Navrátil Sam KYL0500 0 C SK SP Kylešovice
10:18:00 303 Karásek Antonín PLU0503 8061467 B TJ SOKOL Plumlov
10:22:00 299 Stach Ondřej JIL0602 8662678 A OK Jilemnice
10:26:00 298 Tomanek Lukáš KSU0502 8680413 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:30:00 294 Dvořáček Tomáš OSN0505 8302005 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:34:00 300 Štorek Jan JPV0505 8440505 B Oddíl OS SK Prostějov
10:38:00 310 Malý Antonín JIL0501 8680403 A OK Jilemnice
10:42:00 296 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
10:46:00 297 Votoček Michal JIL0601 8680398 A OK Jilemnice

H18 3.94 km, 60 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:43:00 318 Kubeček Josef LIP0400 2124794 C SOS Mamuti z Lipovky
09:47:00 316 Novák Stanislav NPA0404 8109325 A SK LOB Nová Paka
09:51:00 317 Balcar Jiří SNA0301 8022679 B TJ START Náchod
09:55:00 319 Typlt Tomáš NPA0406 8680412 A SK LOB Nová Paka
09:59:00 324 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:03:00 321 Choutka Matěj NPA0402 8482062 B SK LOB Nová Paka
10:07:00 325 Rajman Filip UOL0301 8670770 B SOB Olomouc
10:11:00 327 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha
10:15:00 312 Dvořáček Jakub OSN0303 8648630 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:19:00 315 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 B OK Jilemnice
10:23:00 320 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A LOK-o Liberec
10:27:00 323 Fajfer Filip NPA0401 8680282 A SK LOB Nová Paka
10:31:00 322 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:35:00 313 Salaba Dan JIL0404 8680328 B OK Jilemnice
10:39:00 314 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 326 Retek David LTU0402 2134343 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

H21A 4.43 km, 95 m, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:01:00 337 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C SK Žabovřesky Brno
09:03:00 362 Dvořáček Dan MFP7903 8629750 C Matfyz Praha
09:05:00 354 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
09:07:00 335 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
09:09:00 361 Vlášek Jakub TAP9702 8009702 C KOB Tretra Praha
09:11:00 336 Ptáček Jiří SRK9002 7210306 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:13:00 351 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 A KOB Tretra Praha
09:15:00 334 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
09:17:00 365 Ďoubal Jan DOB8600 897364 C KOB Dobruška
09:19:00 347 Hošek Radim TAP8737 8087370 C KOB Tretra Praha
09:21:00 341 Hanák Jan SLA8002 8660460 C SKOB Slaný
09:23:00 348 Plíhal Tomáš SJI8509 8660510 C OK Jihlava
09:25:00 345 Bogar Kryštof BOR9402 8656508 C OK Jiskra Nový Bor
09:27:00 333 Melišík Martin TAP0200 8654905 R KOB Tretra Praha
09:29:00 342 Dostál František UOL0201 8516416 B SOB Olomouc
09:31:00 366 Toman Viktor PGP9305 8140923 C SK Praga
09:33:00 350 Malý Aleš JIL8702 8087007 C OK Jilemnice
09:35:00 339 Dlabaja Tomas TUR8303 8013405 R OOB TJ Turnov
09:37:00 352 Krunčík Pavel SRK8501 682691 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:39:00 343 Dragowski Kuba TUR9003 8628698 R OOB TJ Turnov
09:41:00 346 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C OOB SK Chrast
09:43:00 367 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:45:00 360 Choc Josef 0160002 0 OBA
09:47:00 363 Jirka Matyáš UOL0203 7202871 A SOB Olomouc
09:49:00 355 Burda Matěj BOR9608 8200008 C OK Jiskra Nový Bor
09:51:00 349 Šitina Jakub LTU0001 8662680 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:53:00 358 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
09:55:00 364 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
09:57:00 340 Pachnik Wojciech DOB9101 8210991 C KOB Dobruška
09:59:00 332 Balcar Aleš PHK8602 8116783 C OK 99 Hradec Králové
10:01:00 356 Komanec Václav SHK8406 995807 C OK Slavia Hradec Králové
10:03:00 357 Locker Daniel SRK0200 405991 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:05:00 353 Škrabánek Matěj SJI9203 2073707 C OK Jihlava
10:09:00 359 Schulhof Jan TUR8900 8660452 R OOB TJ Turnov
10:11:00 338 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C OK Jihlava
10:13:00 344 Novák Jiří NPA7502 8680311 C SK LOB Nová Paka

H21B 4.11 km, 80 m, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:55:00 381 Ptáček Pavel BBM9600 7207026 C BETA URSUS Rosice
09:57:00 374 Chaloupka Josef UOL9801 2090849 C SOB Olomouc
09:59:00 387 Koleš Jan LPU8610 1602619 C OK Lokomotiva Pardubice
10:01:00 384 Štorek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov
10:03:00 386 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
10:05:00 372 Nerad Jaroslav LIT9001 8108 C KOB Litvínov
10:07:00 383 Klapal Jan VAM9000 515142 C OB Vamberk
10:09:00 380 Bernatík Lukáš SFM9801 8004044 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:11:00 379 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
10:13:00 389 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B SK Severka Šumperk
10:15:00 377 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C LOK-o Liberec
10:17:00 373 Bláha David SRK9510 9491 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:19:00 385 Macek Jiří LIT8401 8107 C KOB Litvínov
10:21:00 388 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C LOK-o Liberec
10:23:00 390 Klomínský Václav KPY8700 8660916 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:25:00 371 Navrátil Marek KYL7100 9005224 C SK SP Kylešovice
10:27:00 378 Klapal Michal VAM8802 9670 C OB Vamberk
10:29:00 375 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
10:31:00 382 Strakoš Matěj SFM9901 2800317 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:35:00 376 Kulich Martin ZBM9009 8516452 C SK Žabovřesky Brno

H21C 3.94 km, 60 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:03:00 400 Nikolajuk Bartosz 0240002 2146537 UKS Orientpark.pl Iwiny
09:07:00 396 Knotek Vojtěch 0150002 2095961 Uragan Zbraslav
09:11:00 399 Valach Ondřej LPU9205 410786 OK Lokomotiva Pardubice
09:15:00 394 Rusz Vratislav KUN9801 9024 OB Kunvald
09:19:00 392 Tejkal Jan ADA8110 2103784 C OOB Spartak Adamov
09:23:00 395 Bradáč David LLI0203 2032132 B LOK-o Liberec
09:27:00 398 Duben Jiří Šumík LDC8800 8349 C KOB Děčín
09:31:00 393 Tomalík Ondřej SHK8904 1404034 C OK Slavia Hradec Králové
09:35:00 397 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno

H35A 4.11 km, 80 m, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:01:00 408 Andrš Jiří VAM8601 7260010 C OB Vamberk
09:03:00 413 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C KOB Litvínov
09:05:00 417 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C SK SKI-OB Šternberk
09:07:00 426 Tůma Martin LIT8204 7205004 C KOB Litvínov
09:09:00 423 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
09:11:00 419 Šklíba Jan SRK7501 8515523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:13:00 409 Matoušek Jiří STE7504 2025356 C SK SKI-OB Šternberk
09:15:00 416 Veverka Tomáš VAM8401 7204619 C OB Vamberk
09:17:00 406 Tomášek Tomáš STE8000 8013460 C SK SKI-OB Šternberk
09:19:00 404 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
09:21:00 420 Skyva Petr STE6501 8655385 C SK SKI-OB Šternberk
09:23:00 407 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
09:25:00 403 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C SOS Jindřichův Hradec
09:27:00 410 Mareš Ladislav MIL7202 8695 C Tesil Milevsko
09:29:00 411 Koldinský Jan KPY8506 8116797 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:31:00 428 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
09:33:00 415 Odvody Zdeněk LPU8206 8206000 C OK Lokomotiva Pardubice
09:35:00 424 Drhlík Petr VAM8301 2134332 C OB Vamberk
09:37:00 421 Travnicek Jan PLU7501 8660365 C TJ SOKOL Plumlov
09:39:00 427 Tomášek Petr STE8001 52462 C SK SKI-OB Šternberk
09:41:00 414 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
09:43:00 405 Matyšek Radoslav PLU8007 8116824 C TJ SOKOL Plumlov
09:45:00 418 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C OOB Spartak Adamov
09:47:00 412 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C SOS Jindřichův Hradec
09:49:00 422 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C Slavia Liberec orienteering
09:53:00 425 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C TJ Růžená

H35B 3.76 km, 65 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:02:00 436 Zít Jan LDC8200 8022628 C KOB Děčín
09:04:00 432 Šatánek Martin SFM8201 49490 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:06:00 434 Duba Vojtěch SJH8003 8013940 C SOS Jindřichův Hradec
09:08:00 430 Šíma Jiří SRK8304 2144171 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:10:00 435 Koťátko Aleš SFM8303 2023814 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:12:00 431 Hubík Hubert PLU8201 8670809 C TJ SOKOL Plumlov
09:14:00 440 Sebera Václav SFM8302 49483 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:16:00 439 Kvášovský Jakub LTU7802 2116474 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:18:00 438 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB TJ Sokol Žamberk
09:20:00 441 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C OOB Třebíč
09:22:00 433 Lutera Michal PLU8101 2102795 C TJ SOKOL Plumlov
09:24:00 437 Sebera Josef SFM8301 49442 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:26:00 442 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

H45A 3.76 km, 65 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 452 Biolik Grzegorz CHC7608 8210276 C K.O.B. Choceň
09:32:00 461 Netopil Libor VAM7401 8061483 C OB Vamberk
09:34:00 473 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
09:36:00 468 Poborský Petr EKP7500 232116 C VŠTJ Ekonom Praha
09:38:00 462 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C SOB Olomouc
09:40:00 477 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C KOB Děčín
09:42:00 467 Binar Robert OOL7501 8116829 C SK Haná orienteering
09:44:00 449 Gálus Igor LDC7302 7400074 C KOB Děčín
09:46:00 459 Bendák Petr LTU6500 8662683 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:48:00 448 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C TJ Lokomotiva Beroun
09:50:00 470 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C Magnus Orienteering
09:52:00 474 Zámečník Pavel 0070002 2801012 NEREG. Zámečníci
09:54:00 456 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C KOB Děčín
09:56:00 463 Nouza Petr SJH6501 8003622 C SOS Jindřichův Hradec
09:58:00 447 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
10:00:00 475 Krasuski Bartłomiej 0030002 8040670 orienteering.waw.pl
10:02:00 465 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
10:04:00 464 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:06:00 471 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:08:00 446 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C SK Studenec
10:10:00 466 Krasuski Marcin 0030001 8060972 orienteering.waw.pl
10:12:00 455 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
10:14:00 453 Bernatík Aleš SFM7201 2023813 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:16:00 472 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:18:00 460 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
10:20:00 451 Pastuszek Jakub VSP7500 53399 C USK Praha
10:22:00 476 Sadílek Martin VIC6901 8123400 C OB Vizovice
10:24:00 445 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
10:26:00 457 Jirásek Milan VSP7403 8116685 C USK Praha
10:28:00 450 Šmelík Juraj LCE6603 8662438 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:30:00 469 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
10:34:00 458 Prášil Aleš SJI7415 2127589 C OK Jihlava
10:36:00 454 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha

H45B 3.35 km, 65 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 492 Vých Luboš SRK7300 2095976 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:15:00 501 Hájek Marek KYL6800 515146 C SK SP Kylešovice
10:17:00 485 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C SKOB Kobra Vsetín
10:19:00 486 David Vladimír SFM7401 2800312 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:21:00 498 Pešta Jiří MIL7201 49858 C Tesil Milevsko
10:23:00 497 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 500 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:27:00 489 Šimek Oldřich STH7101 2116485 C SK Studenec
10:29:00 484 Šabata Milan SRK6901 8648565 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:31:00 496 Urbánek Martin SFM7400 2143366 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:33:00 495 Trhlík Tomáš PLU7407 7412075 C TJ SOKOL Plumlov
10:35:00 490 Zemánek Miroslav SRK7401 2027222 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:37:00 502 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:39:00 487 Odehnal Luděk ADA7400 8237726 C OOB Spartak Adamov
10:41:00 493 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
10:43:00 488 Nechuta Milan PZR7007 8022374 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:45:00 491 Rusz Roman KUN7201 425598 C OB Kunvald
10:47:00 499 Tomandl Jan 0310001 2090861 NOK HoRa
10:49:00 494 Horčička Petr UOL7007 52472 C SOB Olomouc

H55A 3.35 km, 65 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:39:00 510 Valach Petr LPU6505 1400423 C OK Lokomotiva Pardubice
09:41:00 507 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
09:43:00 515 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
09:45:00 518 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
09:47:00 513 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
09:49:00 509 Trejtnar Pavel KUN5801 9028 C OB Kunvald
09:51:00 508 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
09:53:00 511 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
09:55:00 516 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C SKOB Bruntál
09:57:00 519 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:59:00 514 Teplý Jiří SHK6401 9123 C OK Slavia Hradec Králové
10:01:00 506 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C OK Jihlava
10:03:00 512 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
10:05:00 517 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C TJ Lokomotiva Beroun
10:07:00 520 Procházka Tomáš LPU6503 9270 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 521 Sklenář Miroslav AOP6302 8004335 C Orientační Běh Opava

H55B 2.52 km, 60 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 530 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:07:00 533 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
10:10:00 532 Světnický Alexandr OOL6300 8008282 C SK Haná orienteering
10:13:00 534 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
10:16:00 527 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
10:19:00 525 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 531 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C OB TJ Sokol Žamberk
10:25:00 529 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
10:28:00 528 Štorek Petr JPV6505 8515515 C Oddíl OS SK Prostějov
10:31:00 526 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C OB Kunvald

H65 2.52 km, 60 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:01:00 538 Ziesche Juergen 0300001 8277288 LOK Berlin
09:04:00 553 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C OK Sparta Praha
09:07:00 556 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C TJ START Náchod
09:10:00 550 Hrobař Rudolf SRK4702 8013968 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:13:00 555 Hones Sepp 26A5400 8116117 HSV Ried
09:16:00 547 Štregl Tomáš VRL5001 8662306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:19:00 537 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C SK Praga
09:22:00 540 Frenzel Michael 0300003 8003213 LOK Berlin
09:25:00 545 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C KOB Kladno
09:28:00 539 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
09:31:00 554 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C OB Kunvald
09:34:00 541 Farář Václav LPU5201 8663180 C OK Lokomotiva Pardubice
09:37:00 543 Erlebach Josef JIL5201 8516412 C OK Jilemnice
09:40:00 549 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha
09:43:00 542 Ďoubal Jaromír 0200001 682690 DOBneregistrovani
09:46:00 552 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
09:49:00 546 Genderjahn Ludwig 0300002 8022400 LOK Berlin
09:52:00 548 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C Slavia Liberec orienteering
09:55:00 544 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:58:00 551 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
10:01:00 557 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk

H75 1.98 km, 45 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:01:00 559 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov

HDR 1.29 km, 35 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 561 Tomášek David STE1500 2049563 C SK SKI-OB Šternberk
09:00:00 562 Štáfková Zuzana PGP1450 0 C SK Praga
09:00:00 563 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
09:00:00 564 Mareš Ladislav MIL1300 1421295 C Tesil Milevsko
09:00:00 565 Kuchařová HanMaj 0180003 0 Psí Tým
09:00:00 566 Chrástová Markéta STH1550 9974 C SK Studenec
09:00:00 567 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:00:00 568 Krunčíková Anna SRK1752 0 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:00:00 569 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
09:00:00 570 Pecánková Barbora TEP1451 49546 C Tempo Praha
09:00:00 571 Horčičková Šárka UOL1750 0 C SOB Olomouc
09:00:00 572 Podlipná Klára SJC1451 0 C Sportcentrum Jičín
09:00:00 573 Klapalová Michaela VAM8450 981834 C OB Vamberk
09:00:00 574 Kulichová Anna 0150001 116 Uragan Zbraslav
09:00:00 578 Koťátko Albert SFM1701 2031348 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:00:00 575 Létalová Jana SFM1450 49449 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:00:00 576 Sebera Eduard SFM1400 0 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:00:00 579 Lukešová Hana SHK1351 0 C OK Slavia Hradec Králové
09:00:00 580 Košťálová Gabriela SHK1353 0 C OK Slavia Hradec Králové
09:00:00 581 Kutlvašrová Marta VRL1451 206476 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:00:00 577 Palarčík Kryštof SFM1100 2143377 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:00:00 582 Matyšek Josef PLU1400 2096224 C TJ SOKOL Plumlov
09:00:00 583 Zít Václav LDC1300 7205956 C KOB Děčín
09:00:00 584 Schulhof Matěj TUR2020 8100 C OOB TJ Turnov
09:00:00 587 Klapal Tomáš VAM1600 0 C OB Vamberk
09:00:00 585 Hubík Hubert PLU1300 2124774 C TJ SOKOL Plumlov
09:00:00 586 Hubík Radan PLU1500 7790004 C TJ SOKOL Plumlov

P 2.22 km, 35 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 591 Malec Vladimír KRN5900 52661 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
09:00:00 592 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C SKOB Bruntál
09:00:00 593 Odehnalová Radka ADA7656 2050641 C OOB Spartak Adamov
09:00:00 594 Luterová Kristýna PLU7878 2419928 C TJ SOKOL Plumlov
09:00:00 595 Ruszová Svatava KUN0751 9022 OB Kunvald
09:00:00 596 Podivínská Ivana 0220001 51557 SK Podivín Šalingrad
09:00:00 597 Podivínský Tomáš 0220002 8109331 SK Podivín Šalingrad
09:00:00 598 Grabmüller Radek KPY8300 2419985 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
09:00:00 599 Vrobelová Iveta LPU2226 0 OK Lokomotiva Pardubice
09:00:00 600 Košťálová Eva 0010002 2017683 Ztracený rodič
09:00:00 601 Koch Damián 0280002 0 Kochovi
09:00:00 602 Přibyl Václav LPU2222 0 OK Lokomotiva Pardubice
09:00:00 603 Chmelařová Blanka 0230001 8885 Péčkaři
09:00:00 604 Šabatová Jana SRK6853 301130 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:00:00 605 Šatánková Veronika SFM8253 0 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:00:00 606 Typovská Anna SFM9950 0 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:00:00 607 Hubíková Iva PLU8350 7208232 C TJ SOKOL Plumlov
09:00:00 608 Koťátková Barbora SFM8651 2035161 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:00:00 609 Lukešová Klára 0010001 2049540 Ztracený rodič
09:00:00 610 Davidová Petra SFM7651 2125376 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:00:00 611 Koťátková Dana SFM6051 2127563 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:00:00 613 Kuchař Jiří 0180001 8759 Psí Tým
09:00:00 614 Chrástová Dana STH7551 0 C SK Studenec
09:00:00 612 Ruszová Ema KUN7151 9017 C OB Kunvald
09:00:00 615 Dubnová Daniela LDC9251 7001408 C KOB Děčín
09:00:00 616 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C SK Praga
09:00:00 617 Šimerka Jan 0100001 7210932 Šimerka
09:00:00 618 Michaela Schaferová 0110001 52490 PLU

T 3.37 km, 65 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 622 Bravená Martina VBM8751 53208 C VSK Mendelu Brno
09:00:00 623 Kochová Teodora 0280001 361961 Kochovi
09:00:00 624 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
09:00:00 625 Matějů Kateřina VLI8054 336783 C Slavia Liberec orienteering
09:00:00 626 Šidík Petr 0320001 253128 ASTDČSV
09:00:00 627 Güttler Dominik 0340001 1155115 AC nedoběhnu
09:00:00 628 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
09:00:00 629 Borovička Milan FSP6104 888613 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:00:00 630 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:00:00 633 Anna Kuchařová 0180002 2080940 Psí Tým
09:00:00 634 Fejková Marcela 0210001 9480 Rotující Kedluben
09:00:00 637 Prokeš Tomáš SHK7503 7204995 C OK Slavia Hradec Králové
09:00:00 632 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C OOB SK Chrast
09:00:00 635 Štryncl Pavel JLI7700 8140177 C OB Jizerky
09:00:00 636 Pešík Marek JLI8301 830713 C OB Jizerky
09:00:00 631 Pešík Michal JLI7701 8051677 C OB Jizerky
09:00:00 638 Keltner Marek JLI7600 8130409 C OB Jizerky