Logo

Startovka závodu: Cena východních Čech - E1

Klubová startovka

Datum:
27.08.2021
Místo konání:
Pustá Rybná
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:10000, E = 5m
Ředitel závodu:
Pipek Kamil
Hlavní rozhodčí:
Hovorka Lukáš - R1
Stavitel tratí:
Pipek Ondřej - R3
Kluby:
24D     25H     22I     ABM     ADA     ALB     AOP     ASU     BBM     BFM     BOR     BOV     BRU     BZP     CET     CST     CTB     DKP     DOB     DVP     EKP     HAV     HJL     HLV     HOR     CHT     JIL     JLI     JPV     KAM     KDZ     KNC     KON     KOR     KRN     KSU     KUO     KVS     LCE     LPU     LTU     MFP     MOV     NPA     ODR     OKP     OSN     OTK     PBM     PDY     PGP     PHK     PLU     POB     PTE     PVP     PZR     RBK     RIC     ROZ     SBK     SFM     SHK     SJC     SJI     SLA     SMB     SNA     SOB     SOP     SPR     SRK     SSU     STE     STH     SVS     TAP     TBM     TCB     TJN     TRI     TTR     TUR     TUV     TVR     TYN     TZL     UBM     UOL     VAM     VBM     VIC     VLI     VRL     VSP     XHK     ZAM     ZBM     ZLH     ZPV     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:05:00 Juckelandt Sabine 160001 8606442 D55C
16:50:00 Juckelandt Wolf-Gerod 160002 8606441 H65C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:05:00 Tornai Szabolcs 290001 8434004 H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Černý Matouš 130001 9360 HDR
01:00:00 Janíčková Patricie 320001 1421908 P
01:00:00 Jordanová Blanka 320003 410321 P
01:00:00 Šilarová Michaela 320002 2056307 P
15:58:00 Mikeszová Martina 40002 2118478 D35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:20:00 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Procházková Sofie ADA1599 981840 HDR
01:00:00 Strýček Matěj ADA1701 2073676 HDR
01:00:00 Čížek Petr ADA7101 336714 C P
01:00:00 Richter Rudolf ADA5113 352315 C P
15:00:00 Strýčková Barbora ADA0852 8660375 B D14A
15:00:00 Richterová Julie ADA0351 49285 C D18B
15:17:00 Čížková Eliška ADA0051 49863 D21C
15:31:00 Čížková Markéta ADA9652 49862 C D21C
15:34:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C D45C
15:45:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C H12B
15:48:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C D45C
15:57:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C H35C
16:04:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C D45C
16:50:00 Richter Rudolf ADA0601 52668 B H16B
17:23:00 Tejkal Jan ADA8110 2103784 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:03:00 Vandělíková Marie ALB9050 8076035 C D21C
17:09:00 Vandělík Michal ALB8501 8012039 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Stoszek Daniel AOP1500 52939 C HDR
15:07:00 Liber Václav AOP1000 8680606 C H12B
15:09:00 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C H35B
15:10:00 König Lucie AOP8851 553449 C D21A
15:15:00 Cetl Jan AOP0902 307338 B H12B
15:18:00 Klöslová Sofie AOP0854 0 C D14A
15:27:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B H12B
15:29:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 C H35B
15:29:00 Stoszková Jana AOP8850 52986 C D21C
15:29:00 Kovalčíková Eva AOP7852 2085619 C D35B
15:32:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 B D14A
15:39:00 Stoszek Jakub AOP8300 2090837 C H35B
15:39:00 Holas Štěpán AOP0900 8004331 C H12B
15:39:00 Holasová Šarka AOP7853 2111725 C D35B
15:47:00 Bencúr Juraj AOP7700 8004329 C H35B
15:58:00 Pachmannová Iva AOP0852 8013944 B D14A
16:08:00 Čech Vít AOP0302 8004316 A H21A
16:34:00 Klösel Samuel AOP0504 0 C H16B
16:36:00 Kostková Jana AOP7151 8648553 C D45B
16:36:00 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C H65C
16:41:00 Kostka Evžen AOP5701 8014459 C H55C
16:52:00 Pachmannová Hana AOP7252 361977 C D45B
16:56:00 Klapetek Václav AOP0503 51190 C H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:12:00 Pobucká Eliška ASU0550 920658 C D16B
15:14:00 Bartášková Karolína ASU0799 416509 B D14A
15:28:00 Macek Václav ASU1249 886264 C H10N
15:41:00 Macek Karel ASU7102 51882 C H45B
15:45:00 Sekanina Marek ASU1010 52539 C H12C
15:51:00 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C H45B
15:52:00 Sekaninová Jitka ASU7750 2080969 C D35C
15:59:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 B H14A
16:01:00 Bartášek Jiří ASU7448 416715 C H45B
16:17:00 Sekanina Ondřej ASU0745 2102553 B H14A
16:45:00 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 B H14A
16:55:00 Ostřanský Filip ASU9243 8061501 C H21C
16:55:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Klášterecký Antonín BBM1402 0 C HDR
01:00:00 Kadlec Petr BBM7600 2127617 C P
15:52:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C D45C
16:02:00 Kadlecová Jolana BBM1052 2001996 C D12B
16:07:00 Klášterecký Tomáš BBM8100 0 C H35C
16:12:00 Kadlecová Gabriela BBM7651 2117693 C D45C
16:16:00 Och Štěpán BBM0602 0 C H16B
16:26:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C H45C
17:20:00 Lvovský Tadeáš BBM0701 0 C H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:28:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C D45C
16:06:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C H45C
16:35:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C H55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:07:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C H35B
15:33:00 Nehasil František BOR1101 7131415 C H10C
16:24:00 Bartoňová Marie BOR5351 2095936 C D65B
16:29:00 Nehasilová Anna BOR1450 7204511 C D10N
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:31:00 Ptáček Jiří BOV4401 8006768 C H75B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:52:00 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Cipryánová Viktorie BZP1350 2113489 C HDR
16:08:00 Cipryánová Alena BZP7850 7207851 C D35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Hájek Aleš CET1501 2060236 C HDR
01:00:00 Pilgr Vladimír CET1401 0 C HDR
15:53:00 Záveská Anna CET6450 331549 C D55B
16:08:00 Hájková Ludmila CET7554 9722 C D45B
16:12:00 Pilgrová Alexandra CET0951 9720 C D12C
16:24:00 Záveský Richard CET6301 232860 C H55B
16:42:00 Kovářová Anna CET7552 8663199 C D45B
16:52:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C H65B
16:59:00 Kovář Lukáš CET0102 2035730 C H21C
17:13:00 Pilgr Ludek CET7601 2075655 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:50:00 Málková Šárka CST8351 8051083 C D35C
16:07:00 Málek Martin CST6501 8246117 C H45B
16:15:00 Málková Věra CST6550 2118474 C D55B
17:33:00 Málek Martin CST8902 8130389 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:05:00 Hanousek Martin CTB7910 8003608 C H35B
15:19:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 C D21C
15:30:00 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 C D14A
16:03:00 Žanda Jan CTB6701 8003600 C H45B
16:23:00 Voborník Petr CTB6601 8414102 C H45B
17:08:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 C H16B
17:17:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C H21C
17:31:00 Žanda Jan CTB9901 8003618 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:03:00 Sedlák Václav DKP1105 8008297 C H10C
15:05:00 Míková Šárka DKP8255 8022636 C D35B
15:14:00 Míka Zbyněk DKP1301 2419920 C H10N
15:23:00 Krčálová Gabriela DKP8658 515053 C D21C
15:26:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C H10N
15:31:00 Míka Luboš DKP1101 8017720 C H10C
15:33:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D35B
16:15:00 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C D10N
16:17:00 Míka Pavel DKP7800 2080948 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:48:00 Dutkowski Mikolaj DOB9200 8010192 C H21A
16:50:00 Stárek Jiří DOB5001 9818 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:36:00 Kupcová Věroslava DVP4850 52600 C D65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:17:00 Poborský Petr EKP7500 232116 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:55:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C D55B
16:22:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C H55B
16:42:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:28:00 Kušičková Jolana HJL1252 2419956 C D10C
15:44:00 Kušičková Lucie HJL1251 2148069 C D10C
15:46:00 Hamáková Adéla HJL0851 2148138 C D14A
16:10:00 Kaplanová Viktorie HJL0850 2148137 C D14A
16:34:00 Hamáková Zuzana HJL1050 2148107 C D12C
16:40:00 Kušička Josef HJL7600 8014454 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Pecka Lukáš HLV7707 2111811 C T
01:00:00 Smětáková Ivana HLV8153 52670 C T
16:54:00 Peška Antonín HLV4801 8517324 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Čiháková Olga HOR7651 2104603 C P
15:25:00 Čihák Matěj HOR1100 2111759 C H10C
15:29:00 Čihák Jakub HOR0901 8014569 B H12B
16:32:00 Vávra Martin HOR6302 8680322 C H55B
16:52:00 Vávra Radek HOR6301 2032106 C H55B
17:04:00 Čihák Jan HOR0601 8670737 A H16B
17:21:00 Vávra Martin HOR9700 8680422 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:13:00 Juračková Jana CHT6052 9237 C D55B
16:32:00 Kopáček Jan CHT8510 8028864 C H21A
16:38:00 Juračka Vojtěch CHT5404 9234 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 A D21A
15:04:00 Adámková Klára JIL0452 8680319 A D18B
15:06:00 Kopecká Anna JIL0552 2124766 B D16B
15:07:00 Malá Věra JIL7752 9077 C D35B
15:14:00 Matěásková Šárka JIL0551 8670751 A D16B
15:14:00 Gottsteinová Ema JIL0451 8670793 A D18B
15:18:00 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A D18B
15:35:00 Malá Daniela JIL9451 405969 C D21C
15:38:00 Pitrmucová Lucie JIL0651 2127639 C D16B
16:00:00 Janovská Věra JIL7258 2127634 C D45C
16:00:00 Malá Anežka JIL0751 8670769 B D14A
16:08:00 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C D45C
16:12:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C D45B
16:16:00 Janovský Petr JIL7202 2127638 C H45C
16:24:00 Matěásková Eva JIL7651 2096127 C D35C
16:25:00 Matěásko Marek JIL0702 2127648 B H14A
16:26:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C D65B
16:28:00 Malý Antonín JIL0501 8680403 A H16B
16:30:00 Malý Aleš JIL8702 8087007 C H21A
16:30:00 Stach Ondřej JIL0602 8662678 A H16B
16:32:00 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C H45C
16:33:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C H55C
16:35:00 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A H14A
16:38:00 Votoček Michal JIL0601 8680398 A H16B
16:39:00 Malý Evžen JIL6102 9070 C H55C
16:41:00 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 B H18B
16:46:00 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C H65B
16:48:00 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C H65C
16:49:00 Salaba Dan JIL0404 8680328 B H18B
17:04:00 Matěásko Dušan JIL7503 2116463 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Pešík Michal JLI7701 8051677 C T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:32:00 Liščinská Lenka JPV8577 8220785 C D21A
16:10:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C H45C
16:32:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C D45B
16:50:00 Chmelář Jan JPV7501 2113078 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:28:00 Semíková Lucie KAM0250 8670788 E D21A
15:56:00 Gajda Jan KAM0105 8656513 R H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:24:00 Benešová Marika KDZ7150 8014464 C D45B
16:24:00 Tejkalová Aneta KDZ1052 2134259 C D12C
17:01:00 Beneš Petr KDZ6700 8003595 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:13:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C D55C
15:13:00 Čiháková Barbora KNC9950 7207855 C D21C
16:11:00 Komersová Jana KNC6550 8226399 C D55B
16:38:00 Čiháková Lenka KNC6750 8667527 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Ebnerová Barbora KON1399 4634082 C HDR
01:00:00 Beneš Miroslav KON6917 2125323 C P
01:00:00 Čeřovská Adéla KON8755 52722 C P
01:00:00 Václavková Lenka KON8199 307329 P
01:00:00 Ebner Zdeněk KON8215 2090872 C T
15:00:00 Václavek Alois KON1132 8014559 C H10N
15:04:00 Benešová Anežka KON0757 2126251 C D14A
15:16:00 Zapletalová Anna KON0979 52718 C D12B
15:28:00 Dvořáková Ema KON0777 2067322 B D14A
15:37:00 Ebnerová Eva KON8277 515485 C D35B
15:38:00 Lipenský Jan František KON1131 2126256 C H10N
15:42:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 B D14A
15:49:00 Čeřovský Filip KON1010 8008300 C H12C
15:50:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C D45C
15:55:00 Beneš Jan KON0909 2126250 C H12C
15:56:00 Fialová Andrea KON1061 2020738 C D12C
15:56:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C D35C
16:01:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C H12C
16:05:00 Čeřovská Eliška KON1353 8116677 C D10N
16:08:00 Václavková Amálie KON1079 8013874 C D12C
16:17:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C H75B
16:19:00 Lipenská Jana Marie KON1191 515427 C D10N
16:27:00 Ebnerová Alena KON1171 4634081 C D10N
16:29:00 Navrátil Václav KON6427 8461738 C H45B
16:44:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C H55B
16:59:00 Dvořák Miloslav KON7537 8907 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:10:00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C D45C
16:24:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C H45C
16:40:00 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Peths Johan KRN1700 51933 C HDR
15:05:00 Peths Sebastian KRN1200 446353 C H10C
16:22:00 Pethsová Isabella KRN1051 8013976 C D12C
16:29:00 Peths Jan KRN8101 8116812 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:17:00 Štábl Vít KSU1100 2053548 C H10C
15:31:00 Miča Petr KSU7909 886296 C H35B
15:47:00 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C H45B
15:57:00 Miča Jan KSU0701 2108916 B H14A
16:11:00 Videcký Jan KSU7504 8414126 C H45B
16:14:00 Krčová Martina KSU7272 8680374 C D45B
16:16:00 Štáblová Michaela KSU7787 2073735 C D35C
16:19:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A H18B
16:25:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C H45B
16:32:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A H16B
16:43:00 Pavelka Martin KSU7503 2073731 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Falta Radim KUO7802 8017736 C T
01:00:00 Potočková Hana KUO9051 2144027 C T
15:49:00 Mutinská Zdeňka KUO6499 8482088 C D55B
16:36:00 Mutinský Viktor KUO6501 8670813 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Belžík Karel KVS7105 7208222 C P
01:00:00 Hrbasová Jana KVS5551 84822065 C P
01:00:00 Švestková Jana KVS7060 2088170 C P
15:38:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C D45C
15:59:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C H45B
16:00:00 Belžíková Nelly KVS0953 7062009 C D12C
16:20:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C D45B
16:34:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C H45C
16:34:00 Hrbas Vladimír KVS5301 8670810 C H65B
16:51:00 Švestka Patrik KVS0810 2088217 C H14A
17:03:00 Švestka Vít KVS9700 53372 H21C
17:06:00 Švestka Jiří KVS6810 2088198 C H45C
17:14:00 Švestka Štěpán KVS0600 8482098 C H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:14:00 Dittrichová Michaela LCE0250 8656732 E D21A
15:47:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C D55B
16:22:00 Zentrich Dušan LCE0012 2082929 C H21A
16:36:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C HDR
01:00:00 Maclová Adina LPU1951 0 C HDR
15:01:00 Maloch David LPU0905 8109427 B H12B
15:02:00 Kay Leila LPU1155 2103249 C D10C
15:02:00 Švíglerová Anna LPU0952 8109379 B D12B
15:02:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 A D14A
15:02:00 Lučanová Marta LPU7957 8014507 C D21A
15:03:00 Víchová Ladislava LPU5851 8014508 C D55C
15:04:00 Fukátko Václav LPU1302 52178 C H10N
15:08:00 Stryková Johana LPU1151 2045250 C D10C
15:08:00 Mrskočová Markéta LPU0553 8654902 B D16B
15:11:00 Roudná Eva LPU6554 51183 C D55C
15:11:00 Macek Dan LPU1104 8109424 C H10C
15:12:00 Koupil Štěpán LPU1206 2045219 C H10N
15:12:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R D21A
15:14:00 Fenclová Hana LPU1054 8109335 B D12B
15:16:00 Horáková Anna Marie LPU1256 7001406 C D10C
15:17:00 Smrčková Olga LPU6055 9301 C D55C
15:17:00 Lučan Matěj LPU0903 8109396 C H12B
15:17:00 Kašparová Eva LPU7854 8013834 C D35B
15:18:00 Kay Nathalie LPU0559 2070810 C D16B
15:19:00 Držka Filip LPU0901 2103270 C H12B
15:20:00 Šabatka Filip LPU1107 9269 C H10N
15:21:00 Haasová Renata LPU7960 8014506 C D35B
15:23:00 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C H35B
15:24:00 Macháčková Eliška LPU1153 2090838 C D10C
15:24:00 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C D16B
15:25:00 Kadaně Matěj LPU1001 8109408 B H12B
15:30:00 Zitková Veronika LPU1051 8663131 B D12B
15:30:00 Srbová Michaela LPU0557 8660560 A D16B
15:33:00 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 B H12B
15:34:00 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C D10C
15:34:00 Kulhavá Šárka LPU9357 219279 C D21A
15:35:00 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C H35B
15:36:00 Skořepová Lucie LPU0657 8109317 B D16B
15:37:00 Lučan Ondřej LPU1101 8109426 C H10C
15:40:00 Zitková Markéta LPU1251 8662351 C D10C
15:41:00 Václavek Jan LPU7816 8461733 C H35B
15:42:00 Valachová Jana LPU6654 253353 C D45C
15:42:00 Macháčková Tereza LPU0951 8109392 B D12B
15:44:00 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B H21A
15:52:00 Hovorková Elen LPU0954 2103243 B D12C
15:52:00 Zitková Andrea LPU0751 8109320 B D14A
15:53:00 Věříš Jan LPU7103 682602 C H45B
15:54:00 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 C H21A
15:54:00 Froschová Magdalena LPU1052 8014517 B D12B
15:55:00 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B H14A
15:57:00 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C H12C
16:02:00 Fukátková Ludmila LPU1053 52171 C D12C
16:03:00 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C H35C
16:03:00 Goláň František LPU0803 8663151 B H14A
16:09:00 Kadaník Petr LPU0802 9820 C H14A
16:11:00 Stryková Zuzana LPU1351 9298 C D10N
16:13:00 Šípek Daniel LPU0806 8663155 B H14A
16:14:00 Macková Gita LPU0961 8109409 C D12C
16:14:00 Vališ Jan LPU7104 8667967 C H45C
16:16:00 Kubíková Květoslava LPU4752 8471811 C D65B
16:18:00 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 A H16B
16:21:00 Hlavatý Jan LPU0713 2049541 C H14A
16:23:00 Helmeczi Ema LPU1166 0 C D10N
16:23:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A H18B
16:26:00 Kubíčková Nela LPU0969 2108901 C D12C
16:28:00 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C D45B
16:28:00 Procházka David LPU9113 8656511 R H21A
16:28:00 Procházka Tomáš LPU6503 9270 C H55B
16:30:00 Udržal Lukáš LPU1303 2053588 C H10N
16:30:00 Macháček Lubomír LPU7515 8014564 C H45C
16:31:00 Váňa Vojtěch LPU0312 8109305 A H18B
16:32:00 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C H65B
16:33:00 Kuhnová Šárka LPU1356 2070814 C D10N
16:38:00 Roudný Václav LPU6102 7209277 C H55B
16:39:00 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A H18B
16:40:00 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A H16B
16:40:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C H65C
16:41:00 Hovorková Nikol LPU1353 7209796 C D10N
16:43:00 Goláň Antonín LPU0804 2122259 C H14A
16:45:00 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 A H18B
16:45:00 Czagan Jan LPU7106 8226345 C H45B
16:46:00 Macek Pavel LPU7517 8003594 C H45C
16:48:00 Valach Petr LPU6505 1400423 C H55B
16:49:00 Procházka Radek LPU6504 2060272 C H55C
16:52:00 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B H16B
16:53:00 Frosch Vítek LPU0801 8656503 B H14A
16:54:00 Štichhauerová Kateřina LPU7468 8013866 C D45B
17:01:00 Kološ Oldřich LPU6003 9652405 C H55C
17:02:00 Nekvapil Ondřej LPU7403 8035529 C H45C
17:04:00 Haasová Klára LPU0655 8663174 A D16B
17:06:00 Štichhauer Adam LPU0603 8663189 A H16B
17:08:00 Kubíková Magdaléna LPU0566 2124759 C D16B
17:09:00 Belej Jiří LPU7421 2045236 C H45B
17:18:00 Hájek Dominik LPU0607 8660514 A H16B
17:24:00 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B H16B
17:27:00 Krčál Jaroslav LPU8407 7207061 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 HDR
01:00:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C T
01:00:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C T
15:00:00 Vaňátková Thea LTU1150 2144168 C D10C
15:07:00 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C D55C
15:47:00 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B H12B
15:49:00 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C H35C
15:51:00 Retka Jakub LTU1000 2057577 C H12C
16:09:00 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C D55B
16:14:00 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 B D14A
16:19:00 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C H35C
16:20:00 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 C H16B
16:47:00 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C H55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:08:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C D21A
16:05:00 Siegl Roman MFP6700 8648567 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:00:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C H21A
16:10:00 Fousek Jan MOV9100 52945 C H21A
16:20:00 Svěchota Milan MOV7202 8014553 C H45C
16:34:00 Maceček Otakar MOV6102 8008264 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:39:00 Pavelec Daniel NPA1101 8006751 C H10C
16:05:00 Hušková Eva NPA5754 7203468 C D55B
16:11:00 Pavelec Michal NPA0801 8006771 B H14A
16:21:00 Fajfer Filip NPA0401 8680282 A H18B
16:27:00 Choutka Matěj NPA0402 8482062 B H18B
16:33:00 Novák Stanislav NPA0404 8109325 A H18B
16:36:00 Pavelec Matěj NPA0501 8680363 B H16B
16:44:00 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:49:00 Rigó Marek ODR7101 8670763 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Červinková Barbora OKP9351 436949 C P
15:36:00 Červinka Jan OKP8901 8002400 C H21A
16:37:00 Novák Ivo OKP6200 8014533 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:27:00 Zrníková Adéla OSN0099 8662727 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:48:00 Zentrich David OTK7101 53323 C H45C
16:59:00 Tomášek Pavel OTK5800 53807 C H55C
17:00:00 Müller Libor OTK7201 433082 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:04:00 Procházková Doubravka PBM0651 8028875 A D16B
16:26:00 Strýček Jan PBM0503 8028870 A H16B
16:29:00 Zřídkaveselý Martin PBM0808 8482114 B H14A
17:26:00 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:05:00 Kotrčová Lenka PDY9350 2115746 C D21C
16:14:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C D35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:11:00 Tichovská Martina PGP8658 8656501 C D35B
15:22:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C D21A
15:28:00 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A D16B
15:49:00 Tichovský Martin PGP6100 8680347 C H45B
16:02:00 Štěpová Dana PGP7456 2099486 C D45B
16:22:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 8149889 C D45B
16:29:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A H18B
16:35:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C H45B
16:41:00 Ptáček Jan PGP7205 2087658 C H45B
16:42:00 Košárek Pavel PGP7107 8656636 C H21A
16:43:00 Košárková Aneta PGP1255 8656668 C D10N
16:48:00 Tichovská Hana PGP6652 8005134 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Hepner Martin PHK1501 9133 C HDR
01:00:00 Melicharová Nina PHK1451 224919 C HDR
01:00:00 Tihon Michal PHK7905 8226369 C HDR
01:00:00 Tihonová Magdalena PHK1450 9088 C HDR
01:00:00 Vítek Michal PHK1402 9431 C HDR
01:00:00 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C T
01:00:00 Kopecký Martin PHK8001 2058528 C T
15:04:00 Kosová Tereza PHK0151 8660596 R D21A
15:05:00 Novotný Kryštof PHK1002 8656702 B H12B
15:06:00 Hrušová Lucie PHK1050 8022692 C D12B
15:08:00 Chvátilová Johana PHK0450 8660575 A D18B
15:10:00 Hrušová Kateřina PHK1380 434594 C D10C
15:10:00 Matoušková Markéta PHK0855 8003654 B D14A
15:10:00 Matušincová Anna PHK0561 2102541 C D16B
15:11:00 Chrtek Jan PHK1100 2126302 C H12B
15:11:00 Kubíčková Jana PHK9999 8655422 C D21C
15:13:00 Čapková Petra PHK7850 2053587 C D35B
15:15:00 Matušincová Lucie PHK8152 52185 C D35B
15:17:00 Vítek Petr PHK7601 8007174 C H35B
15:18:00 Novotná Anna PHK1352 886826 C D10C
15:20:00 Jelínková Eva PHK0953 2113479 B D12B
15:22:00 Hepnerová Tereza PHK1155 1398689 C D10C
15:23:00 Kopecký Matěj PHK1001 2088716 C H12B
15:26:00 Kopecká Eliška PHK1250 2143333 C D10C
15:26:00 Vítková Lucie PHK8055 2144189 C D21A
15:27:00 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C D35B
15:32:00 Pozdílková Kateřina PHK1251 8042139 C D10C
15:34:00 Seligrová Pavlína PHK0957 2141908 C D12B
15:35:00 Jelínek František PHK0900 8119518 B H12B
15:41:00 Kunart Lukáš PHK1010 8482087 B H12B
15:42:00 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C D10C
15:43:00 Chaloupský David PHK7103 8660515 C H45B
15:45:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C D55B
15:46:00 Kvapilová Markéta PHK0950 7209356 C D12B
15:53:00 Matoušek Josef PHK7900 2143399 C H35C
15:53:00 Matušinec Jakub PHK0802 2103293 C H14A
15:54:00 Pozdílková Alena PHK8053 2122267 C D35C
15:56:00 Kunartová Dominika PHK0888 8482084 B D14A
15:58:00 Pozdílková Zuzana PHK0952 8042144 C D12B
16:04:00 Chaloupský Jakub PHK0302 8656647 A H21A
16:05:00 Kvapil Ondřej PHK7804 8663194 C H35C
16:05:00 Seligr Lukáš PHK0709 0 B H14A
16:08:00 Málková Michaela PHK0853 8004344 B D14A
16:10:00 Kvapilová Zuzana PHK7853 7300083 C D35C
16:12:00 Kadaník Libor PHK7204 2025375 C H45C
16:15:00 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C H35C
16:15:00 Kunart Tomáš PHK7205 8482086 C H45B
16:16:00 Veselý Jiří PHK8700 8149872 C H21A
16:18:00 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C H55B
16:20:00 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 R H21A
16:20:00 Růžičková Magda PHK0951 2080949 C D12C
16:21:00 Novotný Petr PHK3802 9422 C H75B
16:22:00 Hrušová Dagmar PHK8050 232255 C D35C
16:25:00 Pozdílek Martin PHK7803 2113082 C H35C
16:30:00 Vítková Eliška PHK1056 8007193 C D12C
16:39:00 Růžička Ivan PHK6702 336760 C H45B
16:43:00 Melichar Igor PHK6504 8028839 C H55C
16:46:00 Příkazská Petra PHK7651 2102589 C D45B
16:56:00 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C D45B
16:57:00 Sýkora Jakub PHK0708 7210073 B H14A
17:03:00 Novotný Radek PHK7402 8656595 C H45B
17:12:00 Bělohlávek Michal PHK0604 2127606 B H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:10:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 A D18B
15:22:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B D16B
15:22:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B D18B
16:51:00 Karásek František PLU0301 8061407 A H18B
17:02:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B H16B
17:16:00 Otruba František PLU0501 8667537 A H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Mráčková Markéta 140003 0 P
01:00:00 Stoss Martin 140004 0 P
01:00:00 Šimonová Barbora 140001 0 P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Krejčí Viktor PTE1401 2135162 C HDR
01:00:00 Klapková Anežka PTE0553 301571 C P
01:00:00 Klapková Jarmila PTE7150 2127533 C P
01:00:00 Vítková Miroslava PTE6952 1421294 C P
15:08:00 Bábek Tom PTE1402 52737 C H10N
15:24:00 Bábková Amálie PTE1051 8003670 C D12B
15:24:00 Vavrdová Karolína PTE0880 8226431 C D14A
15:38:00 Klapková Alžběta PTE0852 8013938 B D14A
15:48:00 Zrůbková Dana PTE7850 2127543 C D35C
16:00:00 Zavadilová Simona PTE8485 1424653 C D35C
16:13:00 Mikuš Oldřich PTE8204 9201846 C H35C
16:18:00 Mikušová Ivana PTE8365 1424645 C D35C
16:26:00 Krejčí Lenka PTE8350 52485 C D35C
16:31:00 Mikušová Kateřina PTE1350 2102682 C D10N
16:54:00 Dušek Václav PTE7619 8824 C H45C
16:55:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C H55C
16:59:00 Mikuš Matěj PTE0808 2135162 C H14A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:15:00 Cveček Martin PVP7400 8629813 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:46:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C P
15:09:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C D55C
15:12:00 Jágrová Aneta RBK0951 8516957 B D12B
15:14:00 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 C D10C
15:20:00 Šujanová Berenika RBK0752 2115694 C D14A
15:43:00 Brosch Petr RBK7111 8482111 C H35B
15:58:00 Jágrová Zuzana RBK1051 49682 C D12C
16:10:00 Šujanová Rozálie RBK0952 0 D12C
16:12:00 Fedrová Anežka RBK0853 1413719 B D14A
16:28:00 Šujanová Kateřina RBK7851 2127529 C D35C
16:35:00 Fousek Vojtěch RBK0403 8000241 A H18B
16:50:00 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C D45B
17:00:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A H16B
17:07:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C H55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:16:00 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 B D14A
15:45:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C H35B
15:50:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 2420001 C D12B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:42:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Sluka Matouš SBK1411 49655 C HDR
01:00:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C T
16:01:00 Sluka Miroslav SBK7207 53214 C H35C
16:06:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C D35C
16:18:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:02:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C D45C
16:13:00 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Ladýř Štěpán SHK1303 2181314 C HDR
01:00:00 Jirásková Barbora SHK9050 2053561 T
15:02:00 Stránský Filip SHK1302 331703 C H10N
15:06:00 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 C D10C
15:07:00 Macháček Jakub SHK1202 2141929 C H10C
15:08:00 Málková Karolína SHK1051 2124764 C D12B
15:09:00 Košťál Antonín SHK1004 2148060 C H12B
15:13:00 Fiala Matyáš SHK1102 8042133 C H10C
15:18:00 Bohdanecká Antonie SHK0960 8014570 C D12B
15:19:00 Hrdinka Josef SHK1205 2181914 C H10C
15:24:00 Petráček Jan SHK1113 2111665 C H10N
15:24:00 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 E D21A
15:25:00 Čížová Andrea SHK8251 8076029 C D35B
15:27:00 Hanslík Jaroslav SHK1107 2222786 C H10C
15:28:00 Jedličková Lucie SHK1050 1008173 B D12B
15:34:00 Toužil Jan SHK1300 2181333 C H10N
15:35:00 Šumpík Filip SHK1109 2144069 C H10C
15:37:00 Toužil Lukáš SHK1000 2102542 C H12B
15:40:00 Hepner David SHK7601 8655416 C H21A
15:52:00 Jirásek Michal SHK8901 8656557 C H21A
15:54:00 Ladýřová Alžběta SHK1058 1700078 C D12C
15:57:00 Toužil Karel SHK7602 9134 C H45B
16:00:00 Macháčková Lucie SHK1155 2141921 B D12B
16:03:00 Zástava Marek SHK0908 2111664 C H12C
16:04:00 Řadová Ráchel SHK0961 2181305 C D12C
16:06:00 Komanec Václav SHK8406 8076028 C H21A
16:07:00 Mádlová Iva SHK6351 9121 C D55B
16:09:00 Košťálová Gabriela SHK1353 2143378 C D10N
16:18:00 Souček Tomáš SHK8200 8662339 C H21A
16:21:00 Jedličková Michaela SHK1350 1398686 C D10N
16:38:00 Hepnerová Dagmar SHK5451 9108 C D65B
16:39:00 Lukešová Hana SHK1351 2144088 C D10N
16:40:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C H21A
16:51:00 Jakubský Radek SHK7603 8013423 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:21:00 Podlipný Filip SJC1202 2082905 C H10C
15:23:00 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C D35B
16:12:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C H21A
16:29:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H75B
16:57:00 Prášil Ondřej SJC8401 8170284 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Srbová Julie SJI1850 2059730 C HDR
15:37:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C H35B
16:41:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A H14A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:32:00 Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 2109689 C D45C
17:22:00 Václavík Martin SLA0601 8109398 B H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:51:00 Svobodová Hana SMB5951 7705 C D55B
16:54:00 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:51:00 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C H55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:13:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C H35B
15:39:00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C D55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:28:00 Suchánková Libuše SOP4851 8003656 C D65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:07:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:46:00 Výchová Veronika SRK0557 8014445 A D16B
16:40:00 Hrobař Rudolf SRK4702 8013968 C H65B
16:48:00 Sedláček David SRK0508 8014561 C H16B
17:10:00 Vých Luboš SRK7300 2095976 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:57:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C D55B
16:23:00 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 C H75B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:50:00 Tomášková Anna STE1051 2102861 C D12C
16:04:00 Tomášková Petra STE8250 2143383 C D35C
16:17:00 Tomášková Lucie STE1350 232959 C D10N
16:23:00 Tomášek Petr STE8001 52462 C H35C
16:23:00 Tomášek Josef STE0808 2106723 B H14A
17:35:00 Zapletal Martin STE8500 8662724 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:01:00 Uvizlová Radka STH8451 9081 C D21C
15:40:00 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A D16B
16:27:00 Buďárek Šimon STH0703 8680286 B H14A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Bouzek David SVS1300 253143 C HDR
15:19:00 Bouzek Petr SVS7901 53388 C H35B
16:12:00 Bouzková Katka SVS8151 53385 C D35C
16:44:00 Maliňák Josef SVS5501 53389 C H65C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:16:00 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A D21A
16:16:00 Jirousová Edita TAP1056 2113483 C D12C
16:38:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Průšová Barbora 120001 515049 HDR
01:00:00 Sobková Lenka 120002 0 P
15:23:00 Jašková Monika TBM6363 8299099 C D55C
15:25:00 Vedra David TBM7402 8200033 C H35B
15:50:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 R H21A
16:07:00 Prúšová Zuzana TBM1161 2083414 C D10N
16:22:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C D65B
16:24:00 Nechanický Jan TBM0200 8000321 R H21A
16:27:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C H75B
16:34:00 Bořil Tomáš TBM8833 8008833 C H21A
16:34:00 Liščinská Eva TBM4451 8004451 C D65B
16:53:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C H21C
17:05:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C H21C
17:07:00 Štěpánek Martin TBM7327 8444884 C H45B
17:09:00 Jašek Milan TBM6201 8311133 C H55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:43:00 Pokorná Eva TCB5751 52184 C D55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Štemberová Iva TJN7550 416039 C P
15:16:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A D16B
15:36:00 Štembera Oskar TJN1201 682375 C H10N
16:08:00 Štembera Jan TJN7513 8655375 C H45C
16:55:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B H14A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Walaski Vítek TRI1400 2113099 C HDR
01:00:00 Walaski Antonín TRI8006 416124 C P
01:00:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C T
15:44:00 Czerneková Adéla TRI0854 49365 C D14A
16:01:00 Bialožytová Pavla TRI6350 51446 C D55B
16:17:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 A H18B
16:30:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C H55B
16:32:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C D12C
16:50:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:33:00 Píro Radka TTR9352 2125373 C D21C
16:26:00 Píro Matěj TTR8802 1988888 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:38:00 Richtr Lukáš TUR0204 8656696 E H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:40:00 Linková Iva TUV6850 8061486 C D45C
15:55:00 Šritr Martin TUV6802 8061476 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Labudík Milan TVR6200 206457 C P
16:06:00 Slavíková Lenka TVR7350 2067389 C D45B
16:19:00 Slavík Tomáš TVR6800 436923 C H45B
16:24:00 Slavík Ondřej TVR0500 232194 C H16B
16:42:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C H65C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C P
15:56:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C D45C
16:04:00 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C H45C
16:22:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C H45C
16:42:00 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Krejčík Vít TZL1515 416043 C HDR
15:21:00 Krejčíková Marie TZL9252 9416043 C D21C
15:48:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 B D12C
15:51:00 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B H14A
16:16:00 Kundratová Jana TZL7350 8660357 C D45B
16:18:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C D65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Čelechovská Radka UBM0451 2049602 C P
01:00:00 Humlíček Petr UBM9701 8100897 C P
01:00:00 Humlíčková Jana UBM7351 8041173 C P
01:00:00 Humlíčková Martina UBM0151 8030501 C P
01:00:00 Čelechovský Matěj UBM0202 2049604 B T
15:09:00 Janík Jan UBM1301 2039202 C H10C
15:09:00 Janíková Marie UBM7852 2126231 C D21C
15:46:00 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C D45C
16:14:00 Rajnohová Pavla UBM7654 515452 C D45C
16:27:00 Humlíček René UBM7101 8231271 C H45B
16:43:00 Rajnoha Tomáš UBM0303 2049608 B H18B
17:11:00 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:38:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C D10C
16:36:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C H55B
16:37:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C H14A
16:47:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:33:00 Netopil Libor VAM7401 8061483 C H45B
17:05:00 Rykala Karel VAM6401 9671 C H55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:48:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 8226365 C H65B
17:03:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C H55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:04:00 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 B D12B
15:33:00 Vlček Jiří VIC7700 7210090 C H35B
16:13:00 Vlčková Alžběta VIC1351 2073733 C D10N
16:47:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 A H14A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Barsová Lucie VLI6851 4402227 C P
01:00:00 Kunášková Markéta VLI1057 2148111 C P
01:00:00 Kunášková Zuzana VLI8154 4402225 C P
01:00:00 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C T
01:00:00 Feřt Martin VLI7704 2118489 C T
01:00:00 Feřtová Jitka VLI7853 2120063 C T
01:00:00 Heczková Bohdana VLI7750 7200363 C T
01:00:00 Kubeša Vladimír VLI7507 8660479 C T
01:00:00 Matějů Kateřina VLI8054 2138152 C T
01:00:00 Mokrý Pavel VLI7501 8102561 C T
01:00:00 Šebelka Jan VLI7506 51227 C T
01:00:00 Trojan Miroslav VLI7200 1425358 C T
15:03:00 Maděra Josef VLI7900 8028859 C H35B
15:03:00 Mokrá Julie VLI8051 8033227 C D35B
15:04:00 Heczková Emma VLI1252 8862 C D10C
15:08:00 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B D14A
15:10:00 Trojanová Vendula VLI1052 2087692 C D12B
15:12:00 Pešíková Ela VLI1253 2120641 C D10C
15:13:00 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 C H12B
15:16:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A D18B
15:21:00 Hrdlička Vojtěch VLI1004 4402233 C H12B
15:22:00 Matějů Josef VLI1300 2181294 C H10N
15:22:00 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 B D14A
15:26:00 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C D45C
15:26:00 Čalounová Klára VLI0950 2001998 C D12B
15:26:00 Šírová Anna VLI0659 2260366 C D16B
15:27:00 Heczko Robert VLI7801 8109342 H35B
15:29:00 Matějů Eda VLI1200 2181916 C H10C
15:30:00 Kubešová Eliška VLI1152 4402224 C D10C
15:31:00 Pešík Matouš VLI0903 8130409 C H12B
15:32:00 Pechová Marie VLI1050 2129242 C D12B
15:36:00 Kubešová Tereza VLI0954 4402226 C D14A
15:41:00 Šírová Jana VLI6552 51226 C D55B
15:44:00 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 C D12B
15:44:00 Heczková Anna VLI0652 302695 C D16B
15:45:00 Severýn Otto VLI7402 8116759 C H45B
15:50:00 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 B D14A
15:56:00 Barsová Magdaléna VLI0955 7090004 C D12B
15:58:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C H21A
16:04:00 Pechová Alena VLI0854 2125375 C D14A
16:06:00 Šírová Marie VLI0956 2000580 C D12C
16:10:00 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C D45B
16:19:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 A H14A
16:30:00 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C D45B
16:31:00 Miklas Ondřej VLI0701 2420020 B H14A
16:37:00 Feřtová Alžběta VLI1451 2144040 C D10N
16:39:00 Podhorný Ondřej VLI0705 2419926 C H14A
16:49:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B H14A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:01:00 Vlachová Hana VRL6251 8962 C D55C
15:02:00 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A D18B
15:06:00 Randáková Adéla VRL0452 8660465 A D18B
15:34:00 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 B D14A
15:35:00 Vrbatová Petra VRL8552 331151 C D35B
15:44:00 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C D45C
15:51:00 Vrbata Alan VRL7802 8648606 C H35C
16:02:00 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B D14A
16:06:00 Procingerová Inka VRL7053 2082910 C D45C
16:26:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C H55B
16:42:00 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A H16B
16:42:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C H65B
16:53:00 Mertlík Jiří VRL6102 2134279 C H55C
16:54:00 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B H16B
16:56:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C T
15:21:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C H35B
16:07:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B H14A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:31:00 Jedlička Lukáš XHK8100 8670498 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:21:00 Nováková Miloslava ZAM6051 2083373 C D55C
15:41:00 Svejštil Martin ZAM1001 7210085 C H12C
16:30:00 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C D35C
16:37:00 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C H55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:01:00 Kopáčková Jana ZBM7951 703370 C D35B
15:06:00 Janíková Anna ZBM0862 8648635 B D14A
15:38:00 Brabec Jaroslav ZBM8242 8202202 C H21A
15:38:00 Janíková Klára ZBM1057 2039072 C D12B
15:48:00 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C D12B
15:48:00 Peňázová Charlotte ZBM0860 8033247 C D14A
16:44:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:52:00 Novotný Stanislav ZLH4800 8518356 C H65C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:34:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C D45B

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
01:00 Jahodová Berková Andrea 30003 2126395 jElita P
01:00 Jahoda Jiří 30001 1428935 jElita T
01:00 Markoš Martin 30005 2419870 jElita T
01:00 Masák Lukáš 30002 0 jElita T
01:00 Sommer Jaroslav 30004 2148176 jElita T
15:00 Vakant 0 D12B
15:00 Vakant 0 D16B
15:01 Vakant 0 H35B
15:03 Vakant 0 H12B
15:06 Vakant 0 H10N
15:06 Vakant 0 D21A
15:07 Vakant 0 D21C
15:09 Vakant 0 D35B
15:12 Vakant 0 D14A
15:12 Vakant 0 D18B
15:15 Vakant 0 H35B
15:15 Vakant 0 D55C
15:15 Vakant 0 H10C
15:15 Vakant 0 D21C
15:18 Vakant 0 H10N
15:18 Vakant 0 D21A
15:19 Vakant 0 D35B
15:20 Vakant 0 D10C
15:20 Vakant 0 D16B
15:20 Vakant 0 D18B
15:22 Vakant 0 D12B
15:23 Vakant 0 H10C
15:25 Vakant 0 D21C
15:26 Vakant 0 D14A
15:30 Vakant 0 D45C
15:30 Vakant 0 D21A
15:31 Vakant 0 D35B
15:32 Vakant 0 H10N
15:32 Vakant 0 D16B
15:36 Vakant 0 D10C
15:37 Vakant 0 D55B
15:40 Vakant 0 D12B
15:40 Vakant 0 D14A
15:43 Vakant 0 H12B
15:43 Vakant 0 H12C
15:46 Vakant 0 H21A
15:46 Vakant 0 D10C
15:47 Vakant 0 H12C
15:49 Vakant 0 H14A
15:52 Vakant 0 D12B
15:53 Vakant 0 H12C
15:54 Vakant 0 D14A
15:55 Vakant 0 H35C
15:58 Vakant 0 D45C
15:59 Vakant 0 D55B
15:59 Vakant 0 H12C
16:01 Vakant 0 H14A
16:02 Vakant 0 H21A
16:02 Vakant 0 D35C
16:04 Vakant 0 D45B
16:11 Vakant 0 H35C
16:14 Vakant 0 H21A
16:18 Vakant 0 D12C
16:19 Vakant 0 H75B
16:20 Vakant 0 D65B
16:20 Vakant 0 H55B
16:21 Vakant 0 H45B
16:22 Vakant 0 H16B
16:25 Vakant 0 H18B
16:25 Vakant 0 H75B
16:26 Vakant 0 D45B
16:27 Vakant 0 H35C
16:28 Vakant 0 D12C
16:28 Vakant 0 H45C
16:30 Vakant 0 D65B
16:31 Vakant 0 H55C
16:32 Vakant 0 D35C
16:33 Vakant 0 H14A
16:35 Vakant 0 D10N
16:36 Vakant 0 H65B
16:37 Vakant 0 H18B
16:40 Vakant 0 H55B
16:44 Vakant 0 D45B
16:44 Vakant 0 H45C
16:45 Vakant 0 D10N
16:45 Vakant 0 H55C
16:46 Vakant 0 H16B
16:46 Vakant 0 H65C
16:47 Vakant 0 H18B
16:53 Vakant 0 H45B
16:57 Vakant 0 H45B
16:57 Vakant 0 H55C
16:58 Vakant 0 H45C
16:58 Vakant 0 H16B
17:01 Vakant 0 H21C
17:08 Vakant 0 H45C
17:10 Vakant 0 H16B
17:11 Vakant 0 H21C
17:25 Vakant 0 H21C
01:00 Floriánová Markéta 10008 4411237 Soustředění VLI P
01:00 Handrk Pavel 10007 4411238 Soustředění VLI P
01:00 Hrdličková Petra 10009 0 Soustředění VLI P
01:00 Maděrová Michaela 10006 2126375 Soustředění VLI T
15:01 Handrk Adam 10005 4402228 Soustředění VLI H10C
15:10 Florián Eda 10004 4402222 Soustředění VLI H10N
15:16 Florián Jáchym 10003 4402232 Soustředění VLI H10N
16:25 Maděrová Andrea 10002 4402231 Soustředění VLI D10N
16:47 Maděrová Klárka 10001 2148211 Soustředění VLI D10N
01:00 Pech Richard 20001 2148088 Och421 P
15:59 Konfršt Josef 70001 2126341 OB Vepřová H35C
01:00 Jireš František 50002 301639 Zelenkovi T
01:00 Zelenka Martin 80001 886259 Zelenkovi T
15:19 Zelenková Lenka 50001 9920924 Zelenkovi D55C
16:09 Křivda Ivan 90001 9200535 Sportovní klub hasičů KHK H45B
16:18 Křivdová Lenka 90002 8655490 Sportovní klub hasičů KHK D45B
15:54 Peňázová Iva 100001 446349 Brno D45C
01:00 Brabcová Tina 110002 520540 Brabici HDR
01:00 Brabec Lukáš 110001 52054 Brabici HDR
16:34 Brabcová Jana 110003 845424 Brabici D35C
16:54 Novák Miroslav 110004 8007006 Brabici H65C
15:36 Paurová Lenka 150001 2060203 NEREG. PRAHA D45C
16:16 Ženčák Jaroslav 180001 2060274 ASPV OA H55B
01:00 Lejsek Mikuláš 190001 53334 Nereg HDR
17:19 Lejsek Tadeáš 190002 51675 Nereg H21C
15:36 Volkova Maja 210002 8071304 VZA Slávia ŽU Žilina D12B
16:03 Denysenko Tamara 210005 8012045 VZA Slávia ŽU Žilina D55B
16:06 Valyavka Viktoriya 210004 8071292 VZA Slávia ŽU Žilina D14A
16:15 Volkov Maksym 210003 8071316 VZA Slávia ŽU Žilina H14A
16:21 Volkov Alexander 210001 8071296 VZA Slávia ŽU Žilina H35C
15:34 Kucharska Julia 220003 2133396 Bialy Szkwal D16B
16:32 Kosińska Halina 220002 2133393 Bialy Szkwal D65B
16:38 Kosiński Leszek 220001 2133393 Bialy Szkwal H65C
15:11 Hasek Jakub 230001 53812 Haskovi H35B
17:29 Hala Lukáš 240001 301244 TaDoLuMa Šlapanice H21C
16:09 Hrazdil Jirka 250001 8660449 Nemo H35C
16:20 Kopecká Tereza 270001 2419864 Sovy Bělečko D35C
01:00 Ondráček Jan 280001 1418753 Palmovka P
15:24 Nadera Agata 310001 8645189 CX80 Kalisz Polska D45C
16:31 Nadera Dariusz 310002 8660388 CX80 Kalisz Polska H45B