Logo

Startovka závodu: Cena východních Čech - E2

Datum:
28.08.2021
Místo konání:
Pustá Rybná
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
pro kategorie H/D16 – 21 1:15000, E = 5m; pro ostatní kategorie 1:10000, E = 5m
Ředitel závodu:
Pipek Kamil
Hlavní rozhodčí:
Hovorka Lukáš - R1
Stavitel tratí:
Lučan Vladimír - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12B     D12C     D14A     D16B     D18B     D21A     D21C     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65B     H10N     H10C     H12B     H12C     H14A     H16B     H18B     H21A     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65B     H65C     H75B     HDR     P     T    

D10N 2.83 km, 45 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Vlčková Alžběta VIC1351 2073733 C OB Vizovice
09:33:00 Kuhnová Šárka LPU1356 2070814 C OK Lokomotiva Pardubice
09:36:00 Lukešová Hana SHK1351 2144088 C OK Slavia Hradec Králové
09:39:00 Lipenská Jana Marie KON1191 515427 C KOB Konice
09:42:00 Nehasilová Anna BOR1450 7204511 C OK Jiskra Nový Bor
09:45:00 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
09:48:00 Maděrová Klárka 10001 2148211 Soustředění VLI
09:51:00 Ebnerová Alena KON1171 4634081 C KOB Konice
09:54:00 Stryková Zuzana LPU1351 9298 C OK Lokomotiva Pardubice
09:57:00 Košťálová Gabriela SHK1353 2143378 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Tomášková Lucie STE1350 232959 C SK SKI-OB Šternberk
10:03:00 Vakant 0
10:06:00 Maděrová Andrea 10002 4402231 Soustředění VLI
10:09:00 Helmeczi Ema LPU1166 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 Jedličková Michaela SHK1350 1398686 C OK Slavia Hradec Králové
10:15:00 Čeřovská Eliška KON1353 8116677 C KOB Konice
10:18:00 Mikušová Kateřina PTE1350 2102682 C TJ Sokol Ptení
10:21:00 Hovorková Nikol LPU1353 7209796 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 Feřtová Alžběta VLI1451 2144040 C Slavia Liberec orienteering
10:27:00 Vakant 0
10:30:00 Prúšová Zuzana TBM1161 2083414 C KOS TJ Tesla Brno
10:33:00 Vakant 0

D10C 1.94 km, 20 m, 9 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C Oddíl OB Kotlářka
09:34:00 Heczková Emma VLI1252 8862 C Slavia Liberec orienteering
09:37:00 Hepnerová Tereza PHK1155 1398689 C OK 99 Hradec Králové
09:40:00 Macháčková Eliška LPU1153 2090838 C OK Lokomotiva Pardubice
09:43:00 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 C OK Slavia Hradec Králové
09:46:00 Hrušová Kateřina PHK1380 434594 C OK 99 Hradec Králové
09:49:00 Pešíková Ela VLI1253 2120641 C Slavia Liberec orienteering
09:52:00 Horáková Anna Marie LPU1256 7001406 C OK Lokomotiva Pardubice
09:55:00 Kušičková Lucie HJL1251 2148069 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
09:58:00 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C OK 99 Hradec Králové
10:01:00 Kubešová Eliška VLI1152 4402224 C Slavia Liberec orienteering
10:04:00 Kay Leila LPU1155 2103249 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C SOB Olomouc
10:10:00 Pozdílková Kateřina PHK1251 8042139 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 Stryková Johana LPU1151 2045250 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 Vakant 0
10:19:00 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 C SK Radioklub Blansko
10:22:00 Kopecká Eliška PHK1250 2143333 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 Zitková Markéta LPU1251 8662351 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 Vakant 0
10:31:00 Vaňátková Thea LTU1150 2144168 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:34:00 Novotná Anna PHK1352 886826 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 Kušičková Jolana HJL1252 2419956 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů

D12B 3.27 km, 105 m, 8 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Jedličková Lucie SHK1050 1008173 B OK Slavia Hradec Králové
09:34:00 Vakant 0
09:38:00 Kadlecová Jolana BBM1052 2001996 C BETA URSUS Rosice
09:42:00 Pechová Marie VLI1050 2129242 C Slavia Liberec orienteering
09:46:00 Zapletalová Anna KON0979 52718 C KOB Konice
09:50:00 Macháčková Tereza LPU0951 8109392 B OK Lokomotiva Pardubice
09:54:00 Kvapilová Markéta PHK0950 7209356 C OK 99 Hradec Králové
09:58:00 Barsová Magdaléna VLI0955 7090004 C Slavia Liberec orienteering
10:02:00 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C SK Žabovřesky Brno
10:06:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 2420001 C OB Říčany
10:10:00 Froschová Magdalena LPU1052 8014517 B OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 Suchá Anežka PHK0960 2419861 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 Vakant 0
10:22:00 Macháčková Lucie SHK1155 2141921 B OK Slavia Hradec Králové
10:26:00 Volkova Maja 210002 8071304 VZA Slávia ŽU Žilina
10:30:00 Hrušová Lucie PHK1050 8022692 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 Švíglerová Anna LPU0952 8109379 B OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Čalounová Klára VLI0950 2001998 C Slavia Liberec orienteering
10:42:00 Bohdanecká Antonie SHK0960 8014570 C OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 Pozdílková Zuzana PHK0952 8042144 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 Jágrová Aneta RBK0951 8516957 B SK Radioklub Blansko
10:54:00 Zitková Veronika LPU1051 8663131 B OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 Vakant 0
11:02:00 Jelínková Eva PHK0953 2113479 B OK 99 Hradec Králové
11:06:00 Málková Karolína SHK1051 2124764 C OK Slavia Hradec Králové
11:10:00 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 B OB Vizovice
11:14:00 Vakant 0
11:18:00 Seligrová Pavlína PHK0957 2141908 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 Fenclová Hana LPU1054 8109335 B OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 Janíková Klára ZBM1057 2039072 C SK Žabovřesky Brno
11:30:00 Bábková Amálie PTE1051 8003670 C TJ Sokol Ptení
11:34:00 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 C Slavia Liberec orienteering

D12C 2.35 km, 25 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Tomášková Anna STE1051 2102861 C SK SKI-OB Šternberk
09:34:00 Řadová Ráchel SHK0961 2181305 C OK Slavia Hradec Králové
09:37:00 Šujanová Rozálie RBK0952 0 SK Radioklub Blansko
09:40:00 Fukátková Ludmila LPU1053 52171 C OK Lokomotiva Pardubice
09:43:00 Tejkalová Aneta KDZ1052 2134259 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
09:46:00 Jirousová Edita TAP1056 2113483 C KOB Tretra Praha
09:49:00 Pethsová Isabella KRN1051 8013976 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
09:52:00 Hovorková Elen LPU0954 2103243 B OK Lokomotiva Pardubice
09:55:00 Vakant 0
09:58:00 Fialová Andrea KON1061 2020738 C KOB Konice
10:01:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C TJ TŽ Třinec
10:04:00 Růžičková Magda PHK0951 2080949 C OK 99 Hradec Králové
10:07:00 Macková Gita LPU0961 8109409 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 Vakant 0
10:13:00 Hamáková Zuzana HJL1050 2148107 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
10:16:00 Vítková Eliška PHK1056 8007193 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 B SKOB Zlín
10:22:00 Pilgrová Alexandra CET0951 9720 C TJ Loko Česká Třebová
10:25:00 Ladýřová Alžběta SHK1058 1700078 C OK Slavia Hradec Králové
10:28:00 Kubíčková Nela LPU0969 2108901 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 Václavková Amálie KON1079 8013874 C KOB Konice
10:34:00 Jágrová Zuzana RBK1051 49682 C SK Radioklub Blansko
10:37:00 Šírová Marie VLI0956 2000580 C Slavia Liberec orienteering
10:40:00 Belžíková Nelly KVS0953 7062009 C SKOB Kobra Vsetín

D14A 3.61 km, 105 m, 9 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Vakant 0
09:33:00 Vavrdová Karolína PTE0880 8226431 C TJ Sokol Ptení
09:36:00 Málková Michaela PHK0853 8004344 B OK 99 Hradec Králové
09:39:00 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B Slavia Liberec orienteering
09:42:00 Benešová Anežka KON0757 2126251 C KOB Konice
09:45:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 B Oddíl OB Kotlářka
09:48:00 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 B OB Říčany
09:51:00 Matoušková Markéta PHK0855 8003654 B OK 99 Hradec Králové
09:54:00 Peňázová Charlotte ZBM0860 8033247 C SK Žabovřesky Brno
09:57:00 Dvořáková Ema KON0777 2067322 B KOB Konice
10:00:00 Klapková Alžběta PTE0852 8013938 B TJ Sokol Ptení
10:03:00 Strýčková Barbora ADA0852 8660375 B OOB Spartak Adamov
10:06:00 Czerneková Adéla TRI0854 49365 C TJ TŽ Třinec
10:09:00 Kubešová Tereza VLI0954 4402226 C Slavia Liberec orienteering
10:12:00 Vakant 0
10:15:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 B Orientační Běh Opava
10:18:00 Zitková Andrea LPU0751 8109320 B OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 Janíková Anna ZBM0862 8648635 B SK Žabovřesky Brno
10:24:00 Malá Anežka JIL0751 8670769 B OK Jilemnice
10:27:00 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 B Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Bartášková Karolína ASU0799 416509 B Magnus Orienteering
10:33:00 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:36:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 A OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:42:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 B KOB Konice
10:45:00 Pechová Alena VLI0854 2125375 C Slavia Liberec orienteering
10:48:00 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 C SK OB Chotěboř
10:51:00 Vakant 0
10:54:00 Valyavka Viktoriya 210004 8071292 VZA Slávia ŽU Žilina
10:57:00 Klöslová Sofie AOP0854 0 C Orientační Běh Opava
11:00:00 Šujanová Berenika RBK0752 2115694 C SK Radioklub Blansko
11:03:00 Kaplanová Viktorie HJL0850 2148137 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
11:06:00 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 B Slavia Liberec orienteering
11:09:00 Kunartová Dominika PHK0888 8482084 B OK 99 Hradec Králové
11:12:00 Pachmannová Iva AOP0852 8013944 B Orientační Běh Opava
11:15:00 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:18:00 Fedrová Anežka RBK0853 1413719 B SK Radioklub Blansko
11:21:00 Hamáková Adéla HJL0851 2148138 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů

D16B 5.54 km, 190 m, 9 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Kucharska Julia 220003 2133396 Bialy Szkwal
09:34:00 Pitrmucová Lucie JIL0651 2127639 C OK Jilemnice
09:38:00 Pobucká Eliška ASU0550 920658 C Magnus Orienteering
09:42:00 Kubíková Magdaléna LPU0566 2124759 C OK Lokomotiva Pardubice
09:46:00 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A SK Studenec
09:50:00 Kopecká Anna JIL0552 2124766 B OK Jilemnice
09:54:00 Mrskočová Markéta LPU0553 8654902 B OK Lokomotiva Pardubice
09:58:00 Šírová Anna VLI0659 2260366 C Slavia Liberec orienteering
10:02:00 Výchová Veronika SRK0557 8014445 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:06:00 Kay Nathalie LPU0559 2070810 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 Vakant 0
10:14:00 Haasová Klára LPU0655 8663174 A OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B TJ SOKOL Plumlov
10:22:00 Matěásková Šárka JIL0551 8670751 A OK Jilemnice
10:26:00 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 Vakant 0
10:34:00 Procházková Doubravka PBM0651 8028875 A TJ Spartak 1. brněnská
10:38:00 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
10:42:00 Heczková Anna VLI0652 302695 C Slavia Liberec orienteering
10:46:00 Srbová Michaela LPU0557 8660560 A OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 Matušincová Anna PHK0561 2102541 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 Skořepová Lucie LPU0657 8109317 B OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 Vakant 0
11:02:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D18B 6.58 km, 215 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 A TJ SOKOL Plumlov
09:37:00 Vakant 0
09:41:00 Richterová Julie ADA0351 49285 C OOB Spartak Adamov
09:45:00 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A OK Jilemnice
09:49:00 Vakant 8656534
09:53:00 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:57:00 Chvátilová Johana PHK0450 8660575 A OK 99 Hradec Králové
10:01:00 Adámková Klára JIL0452 8680319 A OK Jilemnice
10:05:00 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 Vakant 0
10:13:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A Slavia Liberec orienteering
10:17:00 Gottsteinová Ema JIL0451 8670793 A OK Jilemnice
10:21:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B TJ SOKOL Plumlov
10:25:00 Randáková Adéla VRL0452 8660465 A OOS TJ Spartak Vrchlabí

D21A 8.02 km, 255 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 Vakant 0
09:36:00 Lučanová Marta LPU7957 8014507 C OK Lokomotiva Pardubice
09:40:00 König Lucie AOP8851 553449 C Orientační Běh Opava
09:44:00 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C Matfyz Praha
09:48:00 Kulhavá Šárka LPU9357 219279 C OK Lokomotiva Pardubice
09:52:00 Vakant 0
09:56:00 Vítková Lucie PHK8055 2144189 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 E OK Slavia Hradec Králové
10:08:00 Liščinská Lenka JPV8577 8220785 C Oddíl OS SK Prostějov

D21C 6.35 km, 215 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 Stoszková Jana AOP8850 52986 C Orientační Běh Opava
09:36:00 Čiháková Barbora KNC9950 7207855 C Sokol Kostelec n. Č. l.
09:40:00 Vandělíková Marie ALB9050 8076035 C OOB Albrechtice nad Orlicí
09:44:00 Vakant 0
09:48:00 Čížková Markéta ADA9652 49862 C OOB Spartak Adamov
09:52:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 C SK OB Chotěboř
09:56:00 Kubíčková Jana PHK9999 8655422 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Janíková Marie UBM7852 2126231 C MENISKOS Brno
10:04:00 Vakant 0
10:08:00 Čížková Eliška ADA0051 49863 OOB Spartak Adamov
10:12:00 Píro Radka TTR9352 2125373 C OOB Třebíč
10:16:00 Vakant 0
10:20:00 Zrníková Adéla OSN0099 8662727 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:24:00 Krčálová Gabriela DKP8658 515053 C Oddíl OB Kotlářka
10:28:00 Kotrčová Lenka PDY9350 2115746 C Běhej Poděbrady
10:32:00 Krejčíková Marie TZL9252 9416043 C SKOB Zlín

D35B 6.57 km, 235 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Vakant 0
09:35:00 Kašparová Eva LPU7854 8013834 C OK Lokomotiva Pardubice
09:39:00 Kovalčíková Eva AOP7852 2085619 C Orientační Běh Opava
09:43:00 Míková Šárka DKP8255 8022636 C Oddíl OB Kotlářka
09:47:00 Ebnerová Eva KON8277 515485 C KOB Konice
09:51:00 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C OK 99 Hradec Králové
09:55:00 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
09:59:00 Vakant 0
10:03:00 Librová Lucie AOP8050 49386 C Orientační Běh Opava
10:07:00 Mokrá Julie VLI8051 8033227 C Slavia Liberec orienteering
10:11:00 Snížková Petra DKP7752 2095965 C Oddíl OB Kotlářka
10:15:00 Matušincová Lucie PHK8152 52185 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 Tichovská Martina PGP8658 8656501 C SK Praga
10:23:00 Kubíčková Eva UOL7752 2419904 C SOB Olomouc
10:27:00 Petrová Daniela LPU8454 8400365 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 Vakant 0
10:35:00 Vrbatová Petra VRL8552 331151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:39:00 Holasová Šarka AOP7853 2111725 C Orientační Běh Opava
10:43:00 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
10:47:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
10:51:00 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
10:55:00 Haasová Renata LPU7960 8014506 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 Čížová Andrea SHK8251 8076029 C OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 Kopáčková Jana ZBM7951 703370 C SK Žabovřesky Brno

D35C 3.80 km, 140 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
09:35:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C Běhej Poděbrady
09:38:00 Bouzková Katka SVS8151 53385 C Orientklub Vsetín
09:41:00 Vakant 0
09:44:00 Kvapilová Zuzana PHK7853 7300083 C OK 99 Hradec Králové
09:47:00 Sekaninová Jitka ASU7750 2080969 C Magnus Orienteering
09:50:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C KOB START Blansko
09:53:00 Zavadilová Simona PTE8485 1424653 C TJ Sokol Ptení
09:56:00 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C OB TJ Sokol Žamberk
09:59:00 Pozdílková Alena PHK8053 2122267 C OK 99 Hradec Králové
10:02:00 Vakant 0
10:05:00 Kopecká Tereza 270001 2419864 Sovy Bělečko
10:08:00 Šujanová Kateřina RBK7851 2127529 C SK Radioklub Blansko
10:11:00 Zrůbková Dana PTE7850 2127543 C TJ Sokol Ptení
10:14:00 Hrušová Dagmar PHK8050 232255 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 Tomášková Petra STE8250 2143383 C SK SKI-OB Šternberk
10:20:00 Vakant 0
10:23:00 Štáblová Michaela KSU7787 2073735 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:26:00 Mikeszová Martina 40002 2118478 Neregistrovaní
10:29:00 Mikušová Ivana PTE8365 1424645 C TJ Sokol Ptení
10:32:00 Pitrmucová Šárka JIL7852 2127629 C OK Jilemnice
10:35:00 Cipryánová Alena BZP7850 7207851 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:38:00 Krejčí Lenka PTE8350 52485 C TJ Sokol Ptení
10:41:00 Matěásková Eva JIL7651 2096127 C OK Jilemnice
10:44:00 Brabcová Jana 110003 845424 Brabici
10:47:00 Málková Šárka CST8351 8051083 C OB Strakonice

D45B 5.55 km, 180 m, 21 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 8149889 C SK Praga
09:34:00 Vakant 0
09:38:00 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C SK Radioklub Blansko
09:42:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
09:46:00 Vakant 0
09:50:00 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:54:00 Kostková Jana AOP7151 8648553 C Orientační Běh Opava
09:58:00 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C Slavia Liberec orienteering
10:02:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
10:06:00 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
10:10:00 Vakant 0
10:14:00 Štěpová Dana PGP7456 2099486 C SK Praga
10:18:00 Kundratová Jana TZL7350 8660357 C SKOB Zlín
10:22:00 Krčová Martina KSU7272 8680374 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:26:00 Benešová Marika KDZ7150 8014464 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:30:00 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C Slavia Liberec orienteering
10:34:00 Křivdová Lenka 90002 8655490 Sportovní klub hasičů KHK
10:38:00 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:42:00 Kovářová Anna CET7552 8663199 C TJ Loko Česká Třebová
10:46:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C Oddíl OS SK Prostějov
10:50:00 Tichovská Hana PGP6652 8005134 C SK Praga
10:54:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C SKOB Kobra Vsetín
10:58:00 Čiháková Lenka KNC6750 8667527 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:02:00 Příkazská Petra PHK7651 2102589 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 Slavíková Lenka TVR7350 2067389 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:10:00 Pachmannová Hana AOP7252 361977 C Orientační Běh Opava
11:14:00 Šťastná Viktorie UBM7656 49555 C MENISKOS Brno
11:18:00 Štichhauerová Kateřina LPU7468 8013866 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové

D45C 3.61 km, 160 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C OOB Spartak Adamov
09:34:00 Peňázová Iva 100001 446349 Brno
09:38:00 Vakant 0
09:42:00 Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 2109689 C SKOB Slaný
09:46:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice
09:50:00 Rajnohová Pavla UBM7654 515452 C MENISKOS Brno
09:54:00 Kadlecová Gabriela BBM7651 2117693 C BETA URSUS Rosice
09:58:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C OOB Spartak Adamov
10:02:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:06:00 Vakant 0
10:10:00 Paurová Lenka 150001 2060203 NEREG. PRAHA
10:14:00 Janovská Věra JIL7258 2127634 C OK Jilemnice
10:18:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C SKOB Kobra Vsetín
10:22:00 Linková Iva TUV6850 8061486 C SOK TJ Turnov
10:26:00 Nadera Agata 310001 8645189 CX80 Kalisz Polska
10:30:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
10:34:00 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:38:00 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C OK Jilemnice
10:42:00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:46:00 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:50:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
10:54:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Rosice
10:58:00 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
11:02:00 Procingerová Inka VRL7053 2082910 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:06:00 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C MENISKOS Brno
11:10:00 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice

D55B 4.52 km, 165 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Mádlová Iva SHK6351 9121 C OK Slavia Hradec Králové
09:34:00 Šírová Jana VLI6552 51226 C Slavia Liberec orienteering
09:37:00 Záveská Anna CET6450 331549 C TJ Loko Česká Třebová
09:40:00 Vakant 0
09:43:00 Bialožytová Pavla TRI6350 51446 C TJ TŽ Třinec
09:46:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:49:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C OB Havířov
09:52:00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
09:55:00 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
09:58:00 Komersová Jana KNC6550 8226399 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:01:00 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Mladá Boleslav
10:04:00 Málková Věra CST6550 2118474 C OB Strakonice
10:07:00 Vakant 0
10:10:00 Pokorná Eva TCB5751 52184 C SK Technik České Budějovice
10:13:00 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:16:00 Denysenko Tamara 210005 8012045 VZA Slávia ŽU Žilina
10:19:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C SK Severka Šumperk
10:22:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 Juračková Jana CHT6052 9237 C OOB SK Chrast
10:28:00 Mutinská Zdeňka KUO6499 8482088 C KOB Ústí nad Orlicí

D55C 3.43 km, 125 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 Jašková Monika TBM6363 8299099 C KOS TJ Tesla Brno
09:37:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
09:41:00 Vakant 0
09:45:00 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:49:00 Nováková Miloslava ZAM6051 2083373 C OB TJ Sokol Žamberk
09:53:00 Smrčková Olga LPU6055 9301 C OK Lokomotiva Pardubice
09:57:00 Víchová Ladislava LPU5851 8014508 C OK Lokomotiva Pardubice
10:01:00 Zelenková Lenka 50001 9920924 Zelenkovi
10:05:00 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 Juckelandt Sabine 160001 8606442 SV Robotron Dresden
10:13:00 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:17:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko

D65B 3.67 km, 145 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:27:00 Suchánková Libuše SOP4851 8003656 C OOB TJ Slezan Opava
10:31:00 Vakant 0
10:35:00 Liščinská Eva TBM4451 8004451 C KOS TJ Tesla Brno
10:39:00 Kubíková Květoslava LPU4752 8471811 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Bartoňová Marie BOR5351 2095936 C OK Jiskra Nový Bor
10:47:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C KOS TJ Tesla Brno
10:51:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C SKOB Zlín
10:55:00 Kosińska Halina 220002 2133393 Bialy Szkwal
10:59:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
11:03:00 Kupcová Věroslava DVP4850 52600 C DVP ORIENTATION

H10N 2.82 km, 45 m, 9 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Florián Eda 10004 4402222 Soustředění VLI
09:34:00 Míka Zbyněk DKP1301 2419920 C Oddíl OB Kotlářka
09:37:00 Vakant 0
09:40:00 Fukátko Václav LPU1302 52178 C OK Lokomotiva Pardubice
09:43:00 Bábek Tom PTE1402 52737 C TJ Sokol Ptení
09:46:00 Vakant 0
09:49:00 Václavek Alois KON1132 8014559 C KOB Konice
09:52:00 Koupil Štěpán LPU1206 2045219 C OK Lokomotiva Pardubice
09:55:00 Petráček Jan SHK1113 2111665 C OK Slavia Hradec Králové
09:58:00 Štembera Oskar TJN1201 682375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:01:00 Macek Václav ASU1249 886264 C Magnus Orienteering
10:04:00 Udržal Lukáš LPU1303 2053588 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 Stránský Filip SHK1302 331703 C OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 Matějů Josef VLI1300 2181294 C Slavia Liberec orienteering
10:13:00 Lipenský Jan František KON1131 2126256 C KOB Konice
10:16:00 Liber Tomáš AOP1302 2127594 C Orientační Běh Opava
10:19:00 Šabatka Filip LPU1107 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 Toužil Jan SHK1300 2181333 C OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C Oddíl OB Kotlářka
10:28:00 Florián Jáchym 10003 4402232 Soustředění VLI

H10C 2.38 km, 35 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Podlipný Filip SJC1202 2082905 C Sportcentrum Jičín
09:33:00 Míka Luboš DKP1101 8017720 C Oddíl OB Kotlářka
09:36:00 Fiala Matyáš SHK1102 8042133 C OK Slavia Hradec Králové
09:39:00 Macek Dan LPU1104 8109424 C OK Lokomotiva Pardubice
09:42:00 Matějů Eda VLI1200 2181916 C Slavia Liberec orienteering
09:45:00 Bohdanecký František SHK1104 8003635 C OK Slavia Hradec Králové
09:48:00 Nehasil František BOR1101 7131415 C OK Jiskra Nový Bor
09:51:00 Vakant 0
09:54:00 Šumpík Filip SHK1109 2144069 C OK Slavia Hradec Králové
09:57:00 Vakant 0
10:00:00 Peths Sebastian KRN1200 446353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:03:00 Handrk Adam 10005 4402228 Soustředění VLI
10:06:00 Lučan Ondřej LPU1101 8109426 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 Hanslík Jaroslav SHK1107 2222786 C OK Slavia Hradec Králové
10:12:00 Cepek Dominik PHK1104 0 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 Štábl Vít KSU1100 2053548 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:18:00 Sedlák Václav DKP1105 8008297 C Oddíl OB Kotlářka
10:21:00 Macháček Jakub SHK1202 2141929 C OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 Pavelec Daniel NPA1101 8006751 C SK LOB Nová Paka
10:27:00 Zapletal David KON1111 8898 C KOB Konice
10:30:00 Hrdinka Josef SHK1205 2181914 C OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 Vakant 0
10:36:00 Čihák Matěj HOR1100 2111759 C TJ Jiskra Hořice
10:39:00 Janík Jan UBM1301 2039202 C MENISKOS Brno

H12B 4.23 km, 135 m, 9 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Držka Filip LPU0901 2103270 C OK Lokomotiva Pardubice
09:35:00 Vakant 0
09:39:00 Kunart Lukáš PHK1010 8482087 B OK 99 Hradec Králové
09:43:00 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:47:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B Orientační Běh Opava
09:51:00 Novotný Kryštof PHK1002 8656702 B OK 99 Hradec Králové
09:55:00 Maloch David LPU0905 8109427 B OK Lokomotiva Pardubice
09:59:00 Vakant 0
10:03:00 Toužil Lukáš SHK1000 2102542 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 Chrtek Jan PHK1100 2126302 C OK 99 Hradec Králové
10:11:00 Holas Štěpán AOP0900 8004331 C Orientační Běh Opava
10:15:00 Kadaně Matěj LPU1001 8109408 B OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 Hrdlička Vojtěch VLI1004 4402233 C Slavia Liberec orienteering
10:23:00 Košťál Antonín SHK1004 2148060 C OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 Kopecký Matěj PHK1001 2088716 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 Liber Václav AOP1000 8680606 C Orientační Běh Opava
10:35:00 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 C Slavia Liberec orienteering
10:39:00 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 B OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Jelínek František PHK0900 8119518 B OK 99 Hradec Králové
10:47:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov
10:51:00 Lučan Matěj LPU0903 8109396 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 Cetl Jan AOP0902 307338 B Orientační Běh Opava
10:59:00 Pešík Matouš VLI0903 8130409 C Slavia Liberec orienteering
11:03:00 Čihák Jakub HOR0901 8014569 B TJ Jiskra Hořice

H12C 3.26 km, 95 m, 7 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 Sekanina Marek ASU1010 52539 C Magnus Orienteering
09:37:00 Vakant 0
09:41:00 Svejštil Martin ZAM1001 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
09:45:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
09:49:00 Vakant 0
09:53:00 Beneš Jan KON0909 2126250 C KOB Konice
09:57:00 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C OK Lokomotiva Pardubice
10:01:00 Zástava Marek SHK0908 2111664 C OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 Vakant 0
10:09:00 Čeřovský Filip KON1010 8008300 C KOB Konice
10:13:00 Retka Jakub LTU1000 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:17:00 Marek Pucherna SCP0900 51843 C OK Sparta Praha

H14A 5.53 km, 180 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Mikuš Matěj PTE0808 2135162 C TJ Sokol Ptení
09:34:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 A OB Vizovice
09:37:00 Sýkora Jakub PHK0708 7210073 B OK 99 Hradec Králové
09:40:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
09:43:00 Šípek Daniel LPU0806 8663155 B OK Lokomotiva Pardubice
09:46:00 Matěásko Marek JIL0702 2127648 B OK Jilemnice
09:49:00 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B SKOB Zlín
09:52:00 Podhorný Ondřej VLI0705 2419926 C Slavia Liberec orienteering
09:55:00 Goláň Antonín LPU0804 2122259 C OK Lokomotiva Pardubice
09:58:00 Zřídkaveselý Martin PBM0808 8482114 B TJ Spartak 1. brněnská
10:01:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 B Magnus Orienteering
10:04:00 Frosch Vítek LPU0801 8656503 B OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B USK Praha
10:10:00 Vakant 0
10:13:00 Matušinec Jakub PHK0802 2103293 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 Miča Jan KSU0701 2108916 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:19:00 Goláň František LPU0803 8663151 B OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 Vakant 0
10:25:00 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A OK Jilemnice
10:28:00 Buďárek Šimon STH0703 8680286 B SK Studenec
10:31:00 Tomášek Josef STE0808 2106723 B SK SKI-OB Šternberk
10:34:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B Slavia Liberec orienteering
10:37:00 Sekanina Ondřej ASU0745 2102553 B Magnus Orienteering
10:40:00 Hlavatý Jan LPU0713 2049541 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Pavelec Michal NPA0801 8006771 B SK LOB Nová Paka
10:46:00 Vakant 0
10:49:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:52:00 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 B Magnus Orienteering
10:55:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A OK Jihlava
10:58:00 Kadaník Petr LPU0802 9820 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C SOB Olomouc
11:04:00 Miklas Ondřej VLI0701 2420020 B Slavia Liberec orienteering
11:07:00 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 Seligr Lukáš PHK0709 0 B OK 99 Hradec Králové
11:13:00 Volkov Maksym 210003 8071316 VZA Slávia ŽU Žilina
11:16:00 Švestka Patrik KVS0810 2088217 C SKOB Kobra Vsetín

H16B 7.72 km, 235 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
09:33:00 Otruba František PLU0501 8667537 A TJ SOKOL Plumlov
09:36:00 Votoček Michal JIL0601 8680398 A OK Jilemnice
09:39:00 Sedláček David SRK0508 8014561 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:42:00 Och Štěpán BBM0602 0 C BETA URSUS Rosice
09:45:00 Klösel Samuel AOP0504 0 C Orientační Běh Opava
09:48:00 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:51:00 Bělohlávek Michal PHK0604 2127606 B OK 99 Hradec Králové
09:54:00 Richter Rudolf ADA0601 52668 B OOB Spartak Adamov
09:57:00 Vakant 0
10:00:00 Václavík Martin SLA0601 8109398 B SKOB Slaný
10:03:00 Klapetek Václav AOP0503 51190 C Orientační Běh Opava
10:06:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:09:00 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 Vakant 0
10:15:00 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:18:00 Slavík Ondřej TVR0500 232194 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
10:21:00 Lvovský Tadeáš BBM0701 0 C BETA URSUS Rosice
10:24:00 Štichhauer Adam LPU0603 8663189 A OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 Vakant 0
10:30:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 C SK OB Chotěboř
10:33:00 Suchý Štěpán PHK0607 2029188 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A SK Žabovřesky Brno
10:39:00 Strýček Jan PBM0503 8028870 A TJ Spartak 1. brněnská
10:42:00 Hájek Dominik LPU0607 8660514 A OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 Malý Antonín JIL0501 8680403 A OK Jilemnice
10:48:00 Švestka Štěpán KVS0600 8482098 C SKOB Kobra Vsetín
10:51:00 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:54:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
10:57:00 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A TJ Spartak 1. brněnská
11:03:00 Stach Ondřej JIL0602 8662678 A OK Jilemnice
11:06:00 Pavelec Matěj NPA0501 8680363 B SK LOB Nová Paka
11:09:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
11:12:00 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 Šťastný Kristián UBM0606 53275 C MENISKOS Brno
11:18:00 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 A OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 Vakant 0

H18B 9.78 km, 285 m, 15 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 Novák Adam LPU0320 8109307 B OK Lokomotiva Pardubice
09:36:00 Salaba Dan JIL0404 8680328 B OK Jilemnice
09:40:00 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 A OK Lokomotiva Pardubice
09:44:00 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
09:48:00 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 B OK Jilemnice
09:52:00 Fousek Vojtěch RBK0403 8000241 A SK Radioklub Blansko
09:56:00 Váňa Vojtěch LPU0312 8109305 A OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Vakant 0
10:04:00 Karásek František PLU0301 8061407 A TJ SOKOL Plumlov
10:08:00 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 Fajfer Filip NPA0401 8680282 A SK LOB Nová Paka
10:16:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
10:20:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 A TJ TŽ Třinec
10:24:00 Choutka Matěj NPA0402 8482062 B SK LOB Nová Paka
10:28:00 Rajnoha Tomáš UBM0303 2049608 B MENISKOS Brno
10:32:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 Novák Stanislav NPA0404 8109325 A SK LOB Nová Paka
10:40:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H21A 12.88 km, 370 m, 22 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Červinka Jan OKP8901 8002400 C SK OK 24 Praha
09:33:00 Bořil Tomáš TBM8833 8008833 C KOS TJ Tesla Brno
09:36:00 Brabec Jaroslav ZBM8242 8202202 C SK Žabovřesky Brno
09:39:00 Kopáček Jan CHT8510 8028864 C OOB SK Chrast
09:42:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
09:45:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C SKOB Ostrava
09:48:00 Píro Matěj TTR8802 1988888 C OOB Třebíč
09:51:00 Nechanický Jan TBM0200 8000321 R KOS TJ Tesla Brno
09:54:00 Vakant 0
09:57:00 Zentrich Dušan LCE0012 2082929 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:00:00 Komanec Václav SHK8406 8076028 C OK Slavia Hradec Králové
10:03:00 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 Fousek Jan MOV9100 52945 C SKOB Ostrava
10:09:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
10:12:00 Dutkowski Mikolaj DOB9200 8010192 C KOB Dobruška
10:15:00 Vakant 0
10:18:00 Jirásek Michal SHK8901 8656557 C OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 Hepner David SHK7601 8655416 C OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 Malý Aleš JIL8702 8087007 C OK Jilemnice
10:30:00 Vakant 0
10:33:00 Vakant 0
10:36:00 Vodička Oldřich LPU7715 8518324 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C OK Roztoky

H21C 9.94 km, 290 m, 28 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 Vakant 0
09:36:00 Švestka Vít KVS9700 53372 SKOB Kobra Vsetín
09:40:00 Málek Martin CST8902 8130389 C OB Strakonice
09:44:00 Ostřanský Filip ASU9243 8061501 C Magnus Orienteering
09:48:00 Zapletal Martin STE8500 8662724 C SK SKI-OB Šternberk
09:52:00 Vandělík Michal ALB8501 8012039 C OOB Albrechtice nad Orlicí
09:56:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
10:04:00 Cveček Martin PVP7400 8629813 C VSK Přírodní vědy Praha
10:08:00 Vakant 0
10:12:00 Hala Lukáš 240001 301244 TaDoLuMa Šlapanice
10:16:00 Krčál Jaroslav LPU8407 7207061 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 Vávra Martin HOR9700 8680422 C TJ Jiskra Hořice
10:24:00 Pilgr Ludek CET7601 2075655 C TJ Loko Česká Třebová
10:28:00 Tejkal Jan ADA8110 2103784 C OOB Spartak Adamov
10:32:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno
10:36:00 Žanda Jan CTB9901 8003618 C SK OB Chotěboř
10:40:00 Prášil Ondřej SJC8401 8170284 C Sportcentrum Jičín
10:44:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
10:48:00 Lejsek Tadeáš 190002 51675 Nereg

H35B 8.83 km, 255 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
09:34:00 Vakant 0
09:38:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 C Orientační Běh Opava
09:42:00 Vedra David TBM7402 8200033 C KOS TJ Tesla Brno
09:46:00 Václavek Jan LPU7816 8461733 C OK Lokomotiva Pardubice
09:50:00 Brosch Petr RBK7111 8482111 C SK Radioklub Blansko
09:54:00 Vlček Jiří VIC7700 7210090 C OB Vizovice
09:58:00 Miča Petr KSU7909 886296 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:02:00 Bureš Michal VLI7601 8014539 C Slavia Liberec orienteering
10:06:00 Jirásek Aleš LPU7601 8100176 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C Orientační Běh Opava
10:14:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
10:18:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
10:22:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
10:26:00 Heczko Robert VLI7801 8109342 Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Hanousek Martin CTB7910 8003608 C SK OB Chotěboř
10:34:00 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Černý Michal PHK8005 9360 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 Bouzek Petr SVS7901 53388 C Orientklub Vsetín
10:46:00 Bencúr Juraj AOP7700 8004329 C Orientační Běh Opava
10:50:00 Hasek Jakub 230001 53812 Haskovi
10:54:00 Vakant 0
10:58:00 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 Vítek Petr PHK7601 8007174 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 Stoszek Jakub AOP8300 2090837 C Orientační Běh Opava
11:10:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C OK Jihlava
11:14:00 Liščinský Tomáš TBM8411 2103680 C KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Maděra Josef VLI7900 8028859 C Slavia Liberec orienteering

H35C 6.47 km, 205 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 Tomášek Petr STE8001 52462 C SK SKI-OB Šternberk
09:35:00 Brodecký Radek RBK8004 410332 C SK Radioklub Blansko
09:38:00 Pozdílek Martin PHK7803 2113082 C OK 99 Hradec Králové
09:41:00 Vakant 0
09:44:00 Peths Jan KRN8101 8116812 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
09:47:00 Míka Pavel DKP7800 2080948 C Oddíl OB Kotlářka
09:50:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
09:53:00 Vakant 0
09:56:00 Matoušek Josef PHK7900 2143399 C OK 99 Hradec Králové
09:59:00 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
10:02:00 Jedlička Lukáš XHK8100 8670498 C MTBO Racing team Hradec Králové
10:05:00 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:08:00 Hrazdil Jirka 250001 8660449 Nemo
10:11:00 Mikuš Oldřich PTE8204 9201846 C TJ Sokol Ptení
10:14:00 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:20:00 Sluka Miroslav SBK7207 53214 C KOB START Blansko
10:23:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C Oddíl OB Kotlářka
10:26:00 Pitrmuc Jan JIL7703 2075603 C OK Jilemnice
10:29:00 Kvapil Ondřej PHK7804 8663194 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 Vakant 0
10:35:00 Vrbata Alan VRL7802 8648606 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:38:00 Volkov Alexander 210001 8071296 VZA Slávia ŽU Žilina
10:41:00 Klášterecký Tomáš BBM8100 0 C BETA URSUS Rosice

H45B 7.79 km, 230 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Macek Karel ASU7102 51882 C Magnus Orienteering
09:34:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C KOB ALFA Brno
09:37:00 Tichovský Martin PGP6100 8680347 C SK Praga
09:40:00 Novák Ivo OKP6200 8014533 C SK OK 24 Praha
09:43:00 Pavelka Martin KSU7503 2073731 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
09:46:00 Chaloupský David PHK7103 8660515 C OK 99 Hradec Králové
09:49:00 Žanda Jan CTB6701 8003600 C SK OB Chotěboř
09:52:00 Netopil Libor VAM7401 8061483 C OB Vamberk
09:55:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C Magnus Orienteering
09:58:00 Navrátil Václav KON6427 8461738 C KOB Konice
10:01:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:04:00 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C MENISKOS Brno
10:07:00 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 Tornai Szabolcs 290001 8434004 Szabi SE
10:13:00 Beneš Petr KDZ6700 8003595 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:16:00 Jakubský Radek SHK7603 8013423 C OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 Vakant 0
10:22:00 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 Růžička Ivan PHK6702 336760 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 Humlíček René UBM7101 8231271 C MENISKOS Brno
10:31:00 Vakant 0
10:34:00 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:37:00 Severýn Otto VLI7402 8116759 C Slavia Liberec orienteering
10:40:00 Slavík Tomáš TVR6800 436923 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
10:43:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
10:46:00 Novotný Radek PHK7402 8656595 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C SOB Olomouc
10:52:00 Vakant 0
10:55:00 Nadera Dariusz 310002 8660388 CX80 Kalisz Polska
10:58:00 Poborský Petr EKP7500 232116 C VŠTJ Ekonom Praha
11:01:00 Ptáček Jan PGP7205 2087658 C SK Praga
11:04:00 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C Magnus Orienteering
11:07:00 Videcký Jan KSU7504 8414126 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:10:00 Kunart Tomáš PHK7205 8482086 C OK 99 Hradec Králové
11:13:00 Vakant 0
11:16:00 Křivda Ivan 90001 9200535 Sportovní klub hasičů KHK
11:19:00 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
11:22:00 Štěpánek Martin TBM7327 8444884 C KOS TJ Tesla Brno
11:25:00 Rigó Marek ODR7101 8670763 C SKOB Odry
11:28:00 Bartášek Jiří ASU7448 416715 C Magnus Orienteering
11:31:00 Voborník Petr CTB6601 8414102 C SK OB Chotěboř
11:34:00 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:37:00 Dvořák Miloslav KON7537 8907 C KOB Konice
11:40:00 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
11:43:00 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
11:46:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C SKOB Kobra Vsetín

H45C 5.45 km, 180 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 Müller Libor OTK7201 433082 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
09:37:00 Štembera Jan TJN7513 8655375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:41:00 Matěásko Dušan JIL7503 2116463 C OK Jilemnice
09:45:00 Svěchota Milan MOV7202 8014553 C SKOB Ostrava
09:49:00 Macek Pavel LPU7517 8003594 C OK Lokomotiva Pardubice
09:53:00 Vých Luboš SRK7300 2095976 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:57:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:01:00 Vakant 0
10:05:00 Kušička Josef HJL7600 8014454 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
10:09:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Rosice
10:13:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C SKOB Kobra Vsetín
10:17:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:21:00 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
10:25:00 Mutinský Viktor KUO6501 8670813 C KOB Ústí nad Orlicí
10:29:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
10:33:00 Vakant 0
10:37:00 Kadaník Libor PHK7204 2025375 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 Vališ Jan LPU7104 8667967 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:49:00 Zentrich David OTK7101 53323 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:53:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C Oddíl OS SK Prostějov
10:57:00 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C OK 99 Hradec Králové
11:01:00 Dušek Václav PTE7619 8824 C TJ Sokol Ptení
11:05:00 Vakant 0
11:09:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 KOB START Blansko
11:13:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:17:00 Macháček Lubomír LPU7515 8014564 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 Janovský Petr JIL7202 2127638 C OK Jilemnice
11:25:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek
11:29:00 Chmelář Jan JPV7501 2113078 C Oddíl OS SK Prostějov
11:33:00 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:37:00 Švestka Jiří KVS6810 2088198 C SKOB Kobra Vsetín

H55B 6.72 km, 210 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Valach Petr LPU6505 1400423 C OK Lokomotiva Pardubice
09:35:00 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
09:39:00 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C SKOB Mladá Boleslav
09:43:00 Vávra Martin HOR6302 8680322 C TJ Jiskra Hořice
09:47:00 Bendák Petr LTU6500 8662683 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:51:00 Vakant 0
09:55:00 Ženčák Jaroslav 180001 2060274 ASPV OA
09:59:00 Záveský Richard CET6301 232860 C TJ Loko Česká Třebová
10:03:00 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:11:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C SOB Olomouc
10:15:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C TJ TŽ Třinec
10:19:00 Maceček Otakar MOV6102 8008264 C SKOB Ostrava
10:23:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C OB Havířov
10:27:00 Liber Vlastimil AOP6402 2127600 C Orientační Běh Opava
10:31:00 Vakant 0
10:35:00 Procházka Tomáš LPU6503 9270 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C TJ TŽ Třinec
10:43:00 Jalový Vlastimil RBK6120 8113514 C SK Radioklub Blansko
10:47:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C KOB Konice
10:51:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
10:55:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:59:00 Vakant 0
11:03:00 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice

H55C 5.80 km, 175 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB TJ Sokol Žamberk
10:34:00 Vakant 0
10:37:00 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 Kostka Evžen AOP5701 8014459 C Orientační Běh Opava
10:43:00 Kološ Oldřich LPU6003 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 Jašek Milan TBM6201 8311133 C KOS TJ Tesla Brno
10:49:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C VSK Mendelu Brno
10:52:00 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
10:58:00 Vakant 0
11:01:00 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
11:04:00 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C TJ START Náchod
11:07:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
11:10:00 Mertlík Jiří VRL6102 2134279 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:13:00 Tomášek Pavel OTK5800 53807 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:16:00 Vakant 0
11:19:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
11:22:00 Rykala Karel VAM6401 9671 C OB Vamberk
11:25:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C TJ Sokol Ptení
11:28:00 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

H65B 5.23 km, 160 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 Juračka Vojtěch CHT5404 9234 C OOB SK Chrast
09:36:00 Hrobař Rudolf SRK4702 8013968 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:40:00 Vakant 0
09:44:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 8226365 C VSK Mendelu Brno
09:48:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
09:52:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:56:00 Hrbas Vladimír KVS5301 8670810 C SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 Peška Antonín HLV4801 8517324 C KČT - OB Holešov
10:04:00 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
10:08:00 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
10:12:00 Stárek Jiří DOB5001 9818 C KOB Dobruška
10:16:00 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice

H65C 3.65 km, 135 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
09:35:00 Novotný Stanislav ZLH4800 8518356 C OOB TJ Zlaté Hory
09:39:00 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
09:43:00 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C Orientační Běh Opava
09:47:00 Kosiński Leszek 220001 2133393 Bialy Szkwal
09:51:00 Juckelandt Wolf-Gerod 160002 8606441 SV Robotron Dresden
09:55:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
09:59:00 Vakant 0
10:03:00 Novák Miroslav 110004 8007006 Brabici
10:07:00 Maliňák Josef SVS5501 53389 C Orientklub Vsetín

H75B 3.58 km, 145 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Vakant 0
10:42:00 Ptáček Jiří BOV4401 8006768 C TJ Baník Ostrava OKD
10:46:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
10:50:00 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 C SK Severka Šumperk
10:54:00 Dufek Jan TBM4231 2083416 C KOS TJ Tesla Brno
10:58:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
11:02:00 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové

HDR 2.83 km, 45 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Bouzek David SVS1300 253143 C Orientklub Vsetín
01:00:00 Brabcová Tina 110002 520540 Brabici
01:00:00 Brabec Lukáš 110001 52054 Brabici
01:00:00 Cipryánová Viktorie BZP1350 2113489 C Báječné ženy v orientačním běhu
01:00:00 Čapek Samuel PHK1600 53164 C OK 99 Hradec Králové
01:00:00 Ebnerová Barbora KON1399 4634082 C KOB Konice
01:00:00 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C OK Lokomotiva Pardubice
01:00:00 Hájek Aleš CET1501 2060236 C TJ Loko Česká Třebová
01:00:00 Hepner Martin PHK1501 9133 C OK 99 Hradec Králové
01:00:00 Klášterecká Milada 260001 0 Klastereckych
01:00:00 Klášterecký Antonín BBM1402 0 C BETA URSUS Rosice
01:00:00 Krejčí Viktor PTE1401 2135162 C TJ Sokol Ptení
01:00:00 Krejčík Vít TZL1515 416043 C SKOB Zlín
01:00:00 Ladýř Štěpán SHK1303 2181314 C OK Slavia Hradec Králové
01:00:00 Lejsek Mikuláš 190001 53334 Nereg
01:00:00 Melicharová Nina PHK1451 224919 C OK 99 Hradec Králové
01:00:00 Peths Johan KRN1700 51933 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
01:00:00 Pilgr Vladimír CET1401 0 C TJ Loko Česká Třebová
01:00:00 Procházková Sofie ADA1599 981840 OOB Spartak Adamov
01:00:00 Průšová Barbora 120001 515049 TJ Tesla Brno
01:00:00 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
01:00:00 Sluka Matouš SBK1411 49655 C KOB START Blansko
01:00:00 Srbová Julie SJI1850 2059730 C OK Jihlava
01:00:00 Strýček Matěj ADA1701 2073676 OOB Spartak Adamov
01:00:00 Tihon Michal PHK7905 8226369 C OK 99 Hradec Králové
01:00:00 Tihonová Magdalena PHK1450 9088 C OK 99 Hradec Králové
01:00:00 Vítek Michal PHK1402 9431 C OK 99 Hradec Králové
01:00:00 Walaski Vítek TRI1400 2113099 C TJ TŽ Třinec

P 3.45 km, 100 m, 9 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Barsová Lucie VLI6851 4402227 C Slavia Liberec orienteering
01:00:00 Belžík Karel KVS7105 7208222 C SKOB Kobra Vsetín
01:00:00 Beneš Miroslav KON6917 2125323 C KOB Konice
01:00:00 Čelechovská Radka UBM0451 2049602 C MENISKOS Brno
01:00:00 Červinková Barbora OKP9351 436949 C SK OK 24 Praha
01:00:00 Čeřovská Adéla KON8755 52722 C KOB Konice
01:00:00 Čiháková Olga HOR7651 2104603 C TJ Jiskra Hořice
01:00:00 Čížek Petr ADA7101 336714 C OOB Spartak Adamov
01:00:00 Floriánová Markéta 10008 4411237 Soustředění VLI
01:00:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C SK Radioklub Blansko
01:00:00 Handrk Pavel 10007 4411238 Soustředění VLI
01:00:00 Hrbasová Jana KVS5551 84822065 C SKOB Kobra Vsetín
01:00:00 Hrdličková Petra 10009 0 Soustředění VLI
01:00:00 Humlíček Petr UBM9701 8100897 C MENISKOS Brno
01:00:00 Humlíčková Jana UBM7351 8041173 C MENISKOS Brno
01:00:00 Humlíčková Martina UBM0151 8030501 C MENISKOS Brno
01:00:00 Jordanová Blanka 320003 410321 Neregistrovaní
01:00:00 Kadlec Petr BBM7600 2127617 C BETA URSUS Rosice
01:00:00 Kaplanová Alena HJL7550 2420049 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
01:00:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
01:00:00 Klapková Anežka PTE0553 301571 C TJ Sokol Ptení
01:00:00 Klapková Jarmila PTE7150 2127533 C TJ Sokol Ptení
01:00:00 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
01:00:00 Kunášková Markéta VLI1057 2148111 C Slavia Liberec orienteering
01:00:00 Kunášková Zuzana VLI8154 4402225 C Slavia Liberec orienteering
01:00:00 Labudík Milan TVR6200 206457 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
01:00:00 Mokrá Regina ABM6854 232740 C KOB ALFA Brno
01:00:00 Mráčková Markéta 140003 0 Pražská čtyřka
01:00:00 Ondráček Jan 280001 1418753 Palmovka
01:00:00 Pech Richard 20001 2148088 Och421
01:00:00 Stoss Martin 140004 0 Pražská čtyřka
01:00:00 Šimonová Barbora 140001 0 Pražská čtyřka
01:00:00 Štemberová Iva TJN7550 416039 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
01:00:00 Švestková Jana KVS7060 2088170 C SKOB Kobra Vsetín
01:00:00 Václavková Lenka KON8199 307329 KOB Konice
01:00:00 Valeš Milan 140002 0 Pražská čtyřka
01:00:00 Vítková Miroslava PTE6952 1421294 C TJ Sokol Ptení
01:00:00 Walaski Antonín TRI8006 416124 C TJ TŽ Třinec
01:00:00 Zapletalová Kamila KON7979 2126255 C KOB Konice

T 7.72 km, 240 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
01:00:00 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C Slavia Liberec orienteering
01:00:00 Čelechovský Matěj UBM0202 2049604 B MENISKOS Brno
01:00:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko
01:00:00 Ebner Zdeněk KON8215 2090872 C KOB Konice
01:00:00 Falta Radim KUO7802 8017736 C KOB Ústí nad Orlicí
01:00:00 Feřt Martin VLI7704 2118489 C Slavia Liberec orienteering
01:00:00 Feřtová Jitka VLI7853 2120063 C Slavia Liberec orienteering
01:00:00 Heczková Bohdana VLI7750 7200363 C Slavia Liberec orienteering
01:00:00 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C OK 99 Hradec Králové
01:00:00 Jahoda Jiří 30001 1428935 jElita
01:00:00 Jirásková Barbora SHK9050 2053561 OK Slavia Hradec Králové
01:00:00 Jireš František 50002 301639 Zelenkovi
01:00:00 Kopecký Martin PHK8001 2058528 C OK 99 Hradec Králové
01:00:00 Kubeša Vladimír VLI7507 8660479 C Slavia Liberec orienteering
01:00:00 Maděrová Michaela 10006 2126375 Soustředění VLI
01:00:00 Markoš Martin 30005 2419870 jElita
01:00:00 Masák Lukáš 30002 0 jElita
01:00:00 Matějů Kateřina VLI8054 2138152 C Slavia Liberec orienteering
01:00:00 Míka Štěpán DKP1504 8537 C Oddíl OB Kotlářka
01:00:00 Mokrý Pavel VLI7501 8102561 C Slavia Liberec orienteering
01:00:00 Pecka Lukáš HLV7707 2111811 C KČT - OB Holešov
01:00:00 Pešík Michal JLI7701 8051677 C OB Jizerky
01:00:00 Potočková Hana KUO9051 2144027 C KOB Ústí nad Orlicí
01:00:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
01:00:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
01:00:00 Smětáková Ivana HLV8153 52670 C KČT - OB Holešov
01:00:00 Sommer Jaroslav 30004 2148176 jElita
01:00:00 Šebelka Jan VLI7506 51227 C Slavia Liberec orienteering
01:00:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
01:00:00 Zelenka Martin 80001 886259 Zelenkovi