Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček, West cup - E2

Klubová startovka

Datum:
28.08.2021
Místo konání:
Nejdek, Vysoká Jedle
Pořadatel:
NEK - Nejdek Orienteering
Mapa:
Vysoké jedle 1:10000, 1:15000 , aktualizace 2020
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Mareš Alexander - R3
Stavitel tratí:
Newiak Nick - R3
Kluby:
31D     3LD     71D     BOR     BSO     BZP     DCH     DKL     DKP     DLT     DOK     FSP     HOR     CHA     JEJ     JES     KAM     KPY     KRL     KSH     LBE     LCE     LCV     LIT     LLI     LME     LOU     LPM     LPU     MAS     MFP     MLA     NEK     ODV     ONO     OOL     PGP     PHK     ROU     RUM     SCP     SKV     SLA     SRK     STB     STE     TTR     VBM     VIC     VLI     VPM     VSP     ZVO     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:26:00 Straube Hanka 31D7350 8100973 D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:45:00 Fell Tobias 3LD8000 8110680 H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 Conrad Helmut 71D4000 7501901 H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:23:00 Kábrtová Oldřiška BOR8752 7209434 C D21
10:34:00 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 R H21
10:40:00 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C H55
10:46:00 Sucharda Jiří BOR5802 8160183 C H55
11:01:00 Pavlovec Jan BOR9503 8116796 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Rambousková Daniela BSO1650 232238 C TF/HDR
10:00:00 Rambousek Marek BSO1400 7872 C TF/HDR
10:13:00 Schimm Dieter BSO4401 8689 C H75
10:13:00 Veseleňák Karel BSO0601 232239 C H16
10:19:00 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B H16
10:37:00 Solomko Adam BSO0002 9102149 C H21
10:42:00 Hejduková Jana BSO7250 7873 C D45
10:46:00 Hejduk Jan BSO0001 1428929 C H21
10:55:00 Spiřík František BSO0603 8683 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C D21
10:50:00 Přívozníková Pavla BZP8650 7203455 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Jirásek Jaroslav DCH7105 8030 C H45
10:07:00 Čech Petr DCH6002 681885 C H55
10:27:00 Jirásek Pavel DCH7404 2127900 H45
10:58:00 Schejbal Ladislav DCH5301 232373 C H65
11:04:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C H65
11:09:00 Jirásek Petr DCH7403 8042 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:49:00 Novotný Jiří DKL4601 51621 C H65
11:13:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C H65
11:14:00 Lohová Monika DKL8052 8008263 C D35
12:03:00 Spilka Marek DKL8300 2104586 C H35
12:09:00 Kubánek Adam DKL8500 8648608 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R D21
10:22:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C H21
10:23:00 Koubová Hana DKP0558 8149896 A D16
10:24:00 Mareš Albert DKP0308 8226408 A H18
10:52:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B H16
10:55:00 Klement David DKP0110 8080816 B H21
10:56:00 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C D35
10:57:00 Hlavatá Pavla DKP7050 8014441 C D45
10:58:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C H55
11:01:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B H16
11:02:00 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C D35
11:08:00 Blažková Kristina DKP8251 7300472 C D35
11:17:00 Machar Dan DKP1002 8080823 B H12
12:00:00 Fröhlich Martin DKP8207 7300471 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Nosek Martina DLT7251 236061 C T3
10:00:00 Leníková Jana DLT6151 440490 C T3
10:00:00 Nosek Petr DLT6901 336778 C T3
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:45:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 886258 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 Borovička Milan FSP6104 888613 C H55
11:24:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C H55
11:14:00 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Procházková Anna JEJ1550 8166 C TF/HDR
11:39:00 Procházka Vít JEJ8000 2067930 C H35
11:53:00 Hlaváček Jakub JEJ0800 0 C H14
11:59:00 Králíček Jan JEJ0701 301444 C H14
12:05:00 Kouřil Vojtěch JEJ0700 2121097 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Jandová Lenka JES7251 301670 C D45
10:52:00 Janda Josef JES4701 301667 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Zámečník Lukáš KAM1100 301462 C HD10F
10:10:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 B D14
10:11:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C D55
10:49:00 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C H21
11:23:00 Kříž Matěj KAM0900 2090857 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Galuška Viktor KPY1200 53731 C HD10F
10:00:00 Grabmüller Radek KPY8300 2419985 C T3
10:00:00 Kameníková Petra KPY8050 2091542 T3
10:00:00 Kameník Lukáš KPY1700 8061469 TF/HDR
10:00:00 Kameník Matěj KPY1500 301391 TF/HDR
10:01:00 Kohl Jiří KPY6201 8226340 C H55
10:01:00 Slejška Jorik KPY0506 515401 H16
10:05:00 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C D35
10:09:00 Vejražka David KPY0401 2801247 C H18
10:10:00 Holešta Jakub KPY0502 8517329 B H16
10:14:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C D21
10:16:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 B H16
10:17:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C D55
10:24:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C H45
10:25:00 Žebrák Adam KPY0505 8007190 B H16
10:32:00 Pospíšilová Eliška KPY0651 2091552 C D16
10:32:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C D21
10:33:00 Varhaníková Halka KPY7550 2087668 C D45
10:38:00 Kovandová Kamila KPY0550 2060246 C D16
10:39:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 1470170 C H35
10:40:00 Valenta Martin KPY0507 2060247 C H16
10:43:00 Vejražková Anna KPY0750 2801009 B D14
10:44:00 Svobodová Alžběta KPY0551 2091547 C D16
10:46:00 Galuška Jáchym KPY0601 2091563 C H16
10:54:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C H45
10:57:00 Kameník Jan KPY7900 2129232 C H35
11:04:00 Klomínský Václav KPY8700 2181301 C H21
11:41:00 Galuška Radovan KPY0903 52678 C H12
11:50:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A D18
11:51:00 Galuška Ondřej KPY7700 2060245 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Žákovec Jan KRL9505 2127655 C T4
10:01:00 Kropáčová Zuzana KRL0754 2127659 B D14
10:02:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 A D16
10:03:00 Hanáková Marta KRL7151 2126298 C D45
10:04:00 Fáberová Hana KRL1153 416318 C D10
10:10:00 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C D10
10:13:00 Bodurková Denisa KRL0752 2127645 B D14
10:15:00 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 B D12
10:16:00 Fáberová Lucie KRL1351 416186 C D10
10:20:00 Hanáková Magda KRL9651 7140196 C D21
10:20:00 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C D35
10:21:00 Čadková Michaela KRL0954 232961 C D12
10:22:00 Pokorná Anežka KRL0757 2099507 B D14
10:26:00 Vlachová Adéla KRL0551 2126299 B D16
10:28:00 Gelnerová Karolína KRL1350 2126273 C D10
10:35:00 Fišarová Adéla KRL0651 416314 B D16
10:36:00 Fišar Miroslav KRL7201 416319 C H45
10:41:00 Králová Lucie KRL0658 232611 C D16
10:42:00 Bodurka Jaroslav KRL7301 2099518 C H45
10:48:00 Kropáč Jiří KRL6702 434576 C H45
10:58:00 Kropáč Filip KRL0503 2017667 B H16
11:09:00 Houba Petr KRL7801 2134275 C H35
11:36:00 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C H35
11:47:00 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B D14
10:51:00 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Kapoun Luděk LBE7400 1451524 C H45
10:37:00 Kapoun Luděk LBE0501 995812 C H16
11:53:00 Kapoun Jáchym LBE1002 1451523 C H12
11:56:00 Kapoun Matěj LBE0801 1452976 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Červák Jan LCE8001 7205564 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C D45
10:00:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C D65
10:00:00 Kraus Jindřich LCV9401 253146 T3
10:46:00 Valeška Rudolf LCV4700 7891 C H65
10:55:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Pavlík Přemek LIT1414 8109 C HD10F
10:00:00 Pavlík Eliáš LIT1717 8106 C TF/HDR
10:51:00 Tůma Martin LIT8204 7205004 C H35
10:53:00 Pavlíková Jitka LIT8352 8113 C D35
10:58:00 Pavlík Tobiáš LIT1111 8111 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Krausová Marie LLI4451 51214 C D75
10:19:00 Kraus Jan LLI4501 51213 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Dittrtová Lucia LME6852 2102533 C T4
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Šunková Sára LOU1051 2148246 C D12
10:10:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 C H21
10:37:00 Šunková Berta LOU0850 2143397 B D14
10:48:00 Šunková Karolína LOU7550 2143334 C D45
11:07:00 Šunka Hubert LOU1200 2143387 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Bartošová Magdalena LPM1251 0 C HD10F
10:00:00 Tříska Jiří LPM7400 682338 C T3
10:03:00 Stehlíková Tereza LPM0951 8013914 B D12
10:06:00 Čepička Ladislav LPM0303 8648588 A H18
10:09:00 Dvořáková Tereza LPM0952 2102687 C D12
10:12:00 Pavlásek Albert LPM0304 2113477 B H18
10:14:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C D35
10:18:00 Němec David LPM0504 8648544 A H18
10:25:00 Weissar Samuel LPM0300 8149876 B H21
10:26:00 Bartošová Milena LPM7755 2102775 C D35
10:27:00 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C D45
10:28:00 Stehlík Jakub LPM0700 8013478 A H16
10:32:00 Němcová Klára LPM7752 2011846 C D35
10:33:00 Šafránková Eliška LPM0953 2000560 C D12
10:39:00 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C D45
10:43:00 Weissar Petr LPM7020 8003619 C H21
10:56:00 Třísková Tereza LPM0653 2082946 C D16
10:57:00 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C H45
11:15:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C H35
11:35:00 Tříska Lukáš LPM0800 2082920 B H14
11:36:00 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C H45
11:47:00 Bartoš Vojtěch LPM0802 0 C H14
11:48:00 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C H35
11:57:00 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Frank Jiří MAS9600 301505 C H21
10:16:00 Šulc Marek MAS9302 2026166 C H21
11:32:00 Pjenčák Adam MAS0802 2087659 C H14
11:33:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C H35
11:38:00 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C H14
11:47:00 Křížková Marie MAS0450 8660361 B D18
12:21:00 Křížek Filip MAS7800 8660453 C H35
12:23:00 Křížek Vilém MAS1000 301515 C H12
12:23:00 Křížek Ivo MAS0801 301726 B H14
12:30:00 Kovář Jindřich MAS6800 7003022 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:27:00 Blahutová Lucie MFP0950 0 C D12
10:29:00 Blahutová Martina MFP0550 53611 C D16
10:33:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C H45
11:05:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Benešová Marie MLA1250 1421918 C HD10F
10:00:00 Petrušová Anna MLA1550 232210 C HD10F
10:00:00 Milota Jan MLA0500 232234 C TF/HDR
10:00:00 Pivcová Lucie MLA1650 1421925 C TF/HDR
10:00:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B H18
10:00:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 2181940 C D12
10:01:00 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C H75
10:02:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C D55
10:04:00 Pivec Jan MLA0503 8116803 B H16
10:07:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C H75
10:07:00 Kamaryt Michal MLA9205 1421919 C H21
10:08:00 Macurová Jana MLA6657 301485 C D55
10:10:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C H55
10:11:00 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C D35
10:14:00 Miturová Radka MLA6552 8656680 C D55
10:19:00 Macura Jan MLA9306 8109363 C H21
10:21:00 Beneš Marek MLA7601 1421929 C H45
10:25:00 Prinzová Lada MLA1150 1421921 C D10
10:31:00 Macura Jaroslav MLA5903 301486 C H55
10:31:00 Macura Vít MLA9800 1421922 C H21
10:36:00 Jelínková Radka MLA6951 416176 C D45
10:38:00 Placková Veronika MLA8250 8033229 C D35
10:39:00 Bína Pavel MLA6708 232231 C H45
10:44:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C D35
10:51:00 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C D45
10:52:00 Hermannová Natálie MLA0851 8016037 C D14
11:03:00 Petruš Marek MLA7500 8116729 C H45
11:04:00 Placek Nikolas MLA1200 888609 C H10
11:10:00 Kváč Martin MLA1102 2073704 C H10
11:16:00 Kováč František MLA0201 8656612 B H21
11:20:00 Kožíšková Hana MLA8350 1421928 C D35
11:21:00 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C H45
11:23:00 Prinzová Nikola MLA8150 301471 C D35
11:30:00 Pivec Lukáš MLA7600 8116735 C H35
11:32:00 Prinz Mikuláš MLA0901 1421915 C H12
11:39:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C H45
11:41:00 Petruš Ondřej MLA0701 8116798 B H14
11:42:00 Placek Petr MLA8000 8109418 C H35
11:44:00 Bartošová Marie MLA0451 8033230 B D18
11:50:00 Kváč Miroslav MLA0800 8014558 C H14
11:56:00 Beneš Jan MLA1000 1421924 C H12
12:02:00 Placek Tomas MLA0902 8014515 B H12
12:02:00 Beneš Josef MLA0702 416180 C H14
12:11:00 Herman Ondřej MLA0801 1421926 B H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Gregorová Vendula NEK1250 2146036 C D10
10:03:00 Horák Jáchym NEK0301 0 C H18
10:12:00 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C D65
10:12:00 Petýrková Karolína NEK0851 0 C D12
10:31:00 Cikhardtová Adéla NEK1150 2096262 C D10
10:37:00 Pávková Anna NEK1350 0 C D10
11:13:00 Soukup Ondřej NEK1201 2145642 C H10
11:29:00 Gregor Josef NEK1000 232229 H12
12:11:00 Fecko Richard NEK1100 2067349 C H12
12:14:00 Pávek Štěpán NEK0700 8660516 B H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kocur Tomáš ODV8900 2148160 C T3
10:02:00 Berná Markéta ODV7651 52889 C D35
10:04:00 Syblíková Rozálie ODV0856 2419987 C D14
10:19:00 Berná Klára ODV0851 2143338 B D14
10:28:00 Dudlová Hana ODV0854 52893 C D14
10:29:00 Dudlová Jana ODV7751 2135182 C D35
10:31:00 Dudl Vojtěch ODV0600 52891 C H16
10:42:00 Dudl Jan ODV7703 2134286 C H35
10:43:00 Ziegenfuss Denis ODV0602 2148159 C H16
11:21:00 Berný Jan ODV7702 52117 C H35
11:44:00 Berný Jáchym ODV1000 2143374 C H12
12:05:00 Koukal Jan ODV1001 2148154 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Davidová Jana ONO7852 2061777 C T3
10:00:00 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B T3
10:00:00 Mašková Isabela ONO1850 49619 C TF/HDR
10:04:00 Frey Jaromír ONO4100 8656637 C H75
10:06:00 Ševčíková Petra ONO7450 8022372 C D45
10:07:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B H16
10:07:00 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C D10
10:08:00 Holíková Simona ONO0553 8660538 A D16
10:09:00 Urbánek Lumír ONO6701 8013394 C H45
10:10:00 Lisý Jan ONO4201 301501 C H75
10:14:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 A D16
10:15:00 Donda Jiří ONO0403 8631582 A H18
10:18:00 Hynek Petr ONO7000 301490 C H45
10:20:00 Halámková Jana ONO0657 1428926 B D16
10:22:00 Hynková Anna ONO1250 301730 C D10
10:28:00 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C H21
10:30:00 Hynková Marie ONO1050 8008269 C D12
10:30:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C H45
10:34:00 Meduna Filip ONO0603 8028820 A H16
10:34:00 Ritterová Lída ONO0851 2103708 B D14
10:36:00 Ječmenová Veronika ONO0950 8016054 C D12
10:41:00 Urbánková Jana ONO7851 8013408 C D35
10:46:00 Nejedlá Barbora ONO0750 9201325 C D14
10:47:00 Kulová Laura ONO0552 8004351 B D16
10:49:00 Ševčík Vít ONO1100 2146030 C H10
10:53:00 Medunová Bára ONO0555 8013853 C D16
10:59:00 Pekárková Bára ONO0655 21263914 B D16
11:12:00 Černý Jan ONO7101 2061825 C H45
11:17:00 Kule Oliver ONO0701 8648612 B H14
11:18:00 Hájek Jiří ONO6400 8656589 C H45
11:20:00 Černý Antonín ONO1001 2148165 B H12
11:23:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 A H14
11:27:00 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C H35
11:27:00 Holík Jaromír ONO7502 2087685 C H45
11:35:00 Ritter Jakub ONO1000 2117426 B H12
11:41:00 Pecko Sára ONO0452 8116743 A D18
11:44:00 Maglia Šimon ONO0702 8022369 C H14
11:53:00 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B D18
11:54:00 Pekárek Martin ONO7203 8022619 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Světnický Alexandr OOL6300 8008282 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Hýbl Lukáš PGP7504 7210112 C H45
11:00:00 Čermák Radek PGP6405 1413333 C H45
11:26:00 Frýdecký Tomáš PGP1004 766112 C H12
11:29:00 Šnejdar Martin PGP0806 8076039 C H14
11:42:00 Komín David PGP7405 9767 C H45
11:48:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C H45
10:41:00 Svobodová Lenka PHK9551 995893 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:43:00 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 D65
11:07:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C D65
10:16:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H55
10:16:00 Rakovec Miloš SCP4500 8014467 C H75
10:24:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Nduwimana Ania SKV1152 301446 C HD10F
10:00:00 Nduwimana Lisa SKV0952 301447 C T3
10:00:00 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C T3
10:00:00 Frűhauf Ladislav SKV8301 301523 C T4
10:00:00 Nduwimana Eva SKV8051 301441 C T4
10:03:00 Savičová Irena SKV5352 51136 C D65
10:05:00 Šplinarová Jana SKV6451 0 C D55
10:05:00 Kubínová Romana SKV9452 8008510 C D21
10:11:00 Žandová Marcela SKV9653 2058500 C D21
10:13:00 Turková Klára SKV1151 2118939 C D10
10:17:00 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C D35
10:20:00 Žandová Marie SKV6551 236486 C D55
10:24:00 Bártová Darina SKV1052 2001907 C D12
10:25:00 Peřinová Eliška SKV0755 2103720 C D14
10:27:00 Kubátová Lenka SKV5551 237549 C D65
10:31:00 Vlašímská Karolína SKV0851 682698 C D14
10:35:00 Turková Martina SKV7852 0 C D35
10:37:00 Kubát Jaroslav SKV5203 51137 C H65
10:44:00 Žandová Monika SKV8751 2085621 C D21
10:45:00 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C D45
10:45:00 Dítko Jan SKV7301 8109364 C H45
10:47:00 Dítková Jitka SKV7752 8400082 C D35
10:48:00 Turek Jan SKV7302 7464855 C H35
10:50:00 Peřinová Zuzana SKV0551 2106733 C D16
11:03:00 Vlašímský Robert SKV7201 8303079 C H35
11:20:00 Turek Jakub SKV0801 7791777 B H14
11:59:00 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:40:00 Švec Zdeněk SLA4700 8806 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Morávková Zuzana SRK0551 8663139 A D16
10:13:00 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C H55
10:18:00 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C D45
10:23:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C D35
10:49:00 Morávek Martin SRK0503 8663144 B H16
11:06:00 Morávek Martin SRK7701 7207351 C H35
11:24:00 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Müller Ronja STB1453 2032226 C TF/HDR
10:00:00 Kučerková Adéla STB1450 682506 C TF/HDR
10:17:00 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A D16
10:29:00 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C D21
10:59:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C D35
11:01:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C H10
11:06:00 Kubec Pavel STB6601 1416365 C H45
11:15:00 Müller Rico STB6400 8020222 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:26:00 Světnický Antonín STE0800 8014451 B H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C D45
10:25:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C H55
10:38:00 Křížová Lenka TTR8551 515158 C D21
10:55:00 Kříž Jan TTR1201 2129231 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:52:00 Bravený Adam VBM8801 8108810 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 Sadílková Lenka VIC7055 416050 C D45
11:30:00 Sadílek Martin VIC6901 8123400 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Křenek Martin VPM1301 2097292 C HD10F
10:00:00 Rauch Tobiáš VPM1300 52376 C HD10F
10:00:00 Sobota Petr VPM7800 0 C T3
10:00:00 Rauch David VPM1515 434837 C TF/HDR
10:00:00 Bouchal Vít VPM1616 995860 C TF/HDR
10:00:00 Rauch Jonáš VPM1500 1499 C TF/HDR
10:07:00 Beránková Hedvika VPM0850 8013879 B D14
10:08:00 Sobotová Jana VPM7250 8022362 C D35
10:11:00 Kožíšková Kateřina VPM0652 8008298 A D16
10:19:00 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C D10
10:21:00 Tokár Radim VPM0300 8660914 A H18
10:28:00 Blažek Jiří VPM5009 253118 C H55
10:40:00 Sobotová Kateřina VPM0851 8013929 B D14
10:43:00 Nykles Vladimír VPM4702 442856 C H65
10:49:00 Kadlecová Barbora VPM0750 434819 C D14
10:52:00 Křenek Jan VPM1101 7209476 C H10
10:54:00 Anděl Robert VPM8001 8028884 C H35
10:58:00 Bouchal Jiří VPM8449 8663206 C H21
11:04:00 Sobota Ondřej VPM0502 8014568 C H16
11:11:00 Křenková Eva VPM8350 330653 C D35
11:12:00 Křenek Jaroslav VPM7502 2060397 C H35
11:38:00 Anděl Robin VPM0901 8109411 B H12
11:38:00 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B D18
11:50:00 Materna Josef VPM0902 8007996 B H12
12:12:00 Rauch Tomáš VPM8501 887625 C H35
12:17:00 Krs Jakub VPM0801 8014479 C H14
12:18:00 Rauch Stanislav VPM8201 887624 C H35
12:26:00 Vodrážka Štěpán VPM0802 8022383 B H14
12:27:00 Vodrážka Ondřej VPM7702 995796 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C T4
10:34:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H55
11:18:00 Píchal Jan VSP5202 52281 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:22:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A H16
10:30:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C D45

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:05 Vakant 0 Vakant D75
10:08 Vakant 0 Vakant D75
10:11 Vakant 0 Vakant D75
10:18 Vakant 0 Vakant D65
10:21 Vakant 0 Vakant D65
10:22 Vakant 29138 0 Vakant H55
10:22 Vakant 0 Vakant H75
10:23 Vakant 0 Vakant D55
10:24 Vakant 0 Vakant D65
10:25 Vakant 0 Vakant H75
10:26 Vakant 0 Vakant D55
10:27 Vakant 0 Vakant H18
10:28 Vakant 0 Vakant H75
10:29 Vakant 0 Vakant D55
10:30 Vakant 0 Vakant H18
10:33 Vakant 0 Vakant H18
10:34 Vakant 0 Vakant D10
10:39 Vakant 0 Vakant D12
10:40 Vakant 0 Vakant D10
10:42 Vakant 0 Vakant D12
10:45 Vakant 0 Vakant D12
10:47 Vakant 0 Vakant D21
10:49 Vakant 0 Vakant H55
10:50 Vakant 0 Vakant D21
10:52 Vakant 0 Vakant H55
10:53 Vakant 0 Vakant D21
10:55 Vakant 0 Vakant H55
10:55 Vakant 0 Vakant D14
10:58 Vakant 0 Vakant D14
11:00 Vakant 0 Vakant D45
11:01 Vakant 0 Vakant D14
11:02 Vakant 0 Vakant D16
11:03 Vakant 0 Vakant D45
11:05 Vakant 0 Vakant D16
11:06 Vakant 0 Vakant D45
11:07 Vakant 0 Vakant H16
11:07 Vakant 0 Vakant H21
11:08 Vakant 0 Vakant D16
11:10 Vakant 0 Vakant H16
11:10 Vakant 0 Vakant H21
11:13 Vakant 0 Vakant H16
11:13 Vakant 0 Vakant H21
11:16 Vakant 0 Vakant H65
11:16 Vakant 0 Vakant H10
11:19 Vakant 0 Vakant H65
11:19 Vakant 0 Vakant H10
11:22 Vakant 0 Vakant H65
11:22 Vakant 0 Vakant H10
11:26 Vakant 0 Vakant D35
11:29 Vakant 0 Vakant D35
11:51 Vakant 0 Vakant H45
11:54 Vakant 0 Vakant H45
11:56 Vakant 0 Vakant D18
11:57 Vakant 0 Vakant H45
11:59 Vakant 0 Vakant D18
12:02 Vakant 0 Vakant D18
12:08 Vakant 0 Vakant H14
12:14 Vakant 0 Vakant H12
12:15 Vakant 0 Vakant H35
12:17 Vakant 0 Vakant H12
12:20 Vakant 0 Vakant H12
12:20 Vakant 0 Vakant H14
12:24 Vakant 0 Vakant H35
10:00 Eliáš Vojtěch 0010001 0 neregistrovani TF/HDR
10:35 Stohanzlová Kristýna 0020001 2085635 LPU D21
10:00 Nedas Jan 0030001 8580 Neregistrovaný TF/HDR
10:13 Snížek Filip 0050001 301439 Chelsea FC H21
10:21 Kadlecová Zuzana 0060001 301452 USK Outdoor Plzeň D45
11:45 Kábrt Filip 0070001 51473 OK Offie H35
10:00 Lhotka Ondřej 0080001 301415 Lhotkovi T4
10:00 Lhotková Martina 0080002 301409 Lhotkovi TF/HDR
10:37 Kirsch Stefan 0090001 8060959 TV Coburg-Neuses H55
10:00 Svitáček Matěj 0100009 2134264 TJ Radon Vysoká Pec HD10F
10:00 Volný Oliver 0100012 2118473 TJ Radon Vysoká Pec HD10F
10:00 Rutrle Michal 0100005 2419996 TJ Radon Vysoká Pec HD10F
10:00 Dragoun Jan 0100006 2419986 TJ Radon Vysoká Pec HD10F
10:00 Slezák Martin 0100004 2134269 TJ Radon Vysoká Pec HD10F
10:00 Lebeda Lukáš 0100010 2117425 TJ Radon Vysoká Pec TF/HDR
10:00 Volná Laura 0100011 2420010 TJ Radon Vysoká Pec TF/HDR
10:00 Svitáčková Johanka 0100008 2118481 TJ Radon Vysoká Pec TF/HDR
10:00 Děrgel Antonín 0100003 2113398 TJ Radon Vysoká Pec TF/HDR
10:00 Hering Antonín 0100007 2134268 TJ Radon Vysoká Pec TF/HDR
10:00 Děrgel Václav 0100013 2118502 TJ Radon Vysoká Pec TF/HDR
10:18 Lebedová Veronika 0100001 2118466 TJ Radon Vysoká Pec D12
12:08 Andresík Matyáš 0100002 2419989 TJ Radon Vysoká Pec H12
10:00 Koldinská Veronika 0110001 2103717 vkoldi T4
10:00 Maratová Klára 0120003 7001404 StillAliveCZ T4
10:08 Vávrová Sára 0120001 7210925 StillAliveCZ D21
11:01 Vávra Petr 0120002 7210810 StillAliveCZ H65
10:54 Döhler Ute 0130003 2790 SV Pechbrunn D45
11:33 Döhler Thomas 0130001 1800 SV Pechbrunn H45
10:00 Váchová Ilona 0140001 2113446 Ski klub Karlovy Vary T3
10:00 Dvořáková Nikol 0150006 301489 LK Slovan K. Vary HD10F
10:00 Burešová Jůlie 0150001 301467 LK Slovan K. Vary HD10F
10:00 Ciprysová Magdaléna 0150004 301473 LK Slovan K. Vary T3
10:00 Ciprysová Alžběta 0150005 301481 LK Slovan K. Vary T3
10:00 Šperlová Iva 0150003 301472 LK Slovan K. Vary T3
10:00 Šperlová Anna 0150002 301468 LK Slovan K. Vary T3
10:00 Píšová Jitka 0180001 2035170 Píšovi T3
10:00 Píša Pavel 0180002 2111813 Píšovi T4
10:00 van Dorp Vianne Mirr 0190001 301459 Groningen Orienteers T3
10:40 Radim Hartoš 0200001 2103250 SSK Vítkovice H21
11:17 Bohuňková Veronika 0210001 1459066 Veronika.Bohunkova D35
10:00 Šnejdar Ondřej 0230001 2001953 - T3
10:00 Šnejdarová Miroslava 0230002 2420046 - T3
11:00 Habart Jiří KLJ 0 Kolemjdoucí H35