Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček, West cup - E3

Datum:
29.08.2021
Místo konání:
Nejdek, Vysoká Jedle
Pořadatel:
NEK - Nejdek Orienteering
Mapa:
Vysoké jedle 1:10000, aktualizace 2020
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Mareš Alexander - R3
Stavitel tratí:
Zieba Jaroslav
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T3     T4     TF/HDR    

D10 2.07 km, 50 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C SKOB Ostrov
10:03:00 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C KOS Slavia Plzeň
10:06:00 Hynková Anna ONO1250 301730 C SKOB Ostrov
10:09:00 Cikhardtová Adéla NEK1150 2096262 C Nejdek Orienteering
10:12:00 Turková Klára SKV1151 2118939 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:15:00 Gregorová Vendula NEK1250 232229 C Nejdek Orienteering
10:18:00 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C Kometa Kralovice
10:21:00 Prinzová Lada MLA1150 1421921 C MLOK Mariánské Lázně
10:24:00 Vakant 0 Vakant
10:27:00 Pávková Anna NEK1350 2146042 C Nejdek Orienteering
10:30:00 Vakant 0 Vakant

D12 2.28 km, 50 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Vodrážková Barbora VPM1050 434836 C KOS Slavia Plzeň
10:10:00 Stehlíková Tereza LPM0951 8013914 B OK Lokomotiva Plzeň
10:10:00 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 B Kometa Kralovice
10:10:00 Dvořáková Tereza LPM0952 0 C OK Lokomotiva Plzeň
10:10:00 Vakant 0 Vakant
10:10:00 Vakant 0 Vakant
10:10:00 Petýrková Karolína NEK0851 2067346 C Nejdek Orienteering
10:10:00 Vakant 0 Vakant
10:10:00 Čadková Michaela KRL0954 232961 C Kometa Kralovice
10:10:00 Lebedová Veronika 0100001 2118466 TJ Radon Vysoká Pec
10:10:00 Blahutová Lucie MFP0950 0 C Matfyz Praha
10:10:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 2181940 C MLOK Mariánské Lázně
10:10:00 Šunková Sára LOU1051 2148246 C SK Moravan Louňovice
10:10:00 Beránková Julie VPM1051 2042508 C KOS Slavia Plzeň
10:10:00 Hynková Marie ONO1050 8008269 C SKOB Ostrov
10:10:00 Šafránková Eliška LPM0953 2000560 C OK Lokomotiva Plzeň
10:10:00 Ječmenová Veronika ONO0950 8016054 C SKOB Ostrov

D14 3.12 km, 75 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Kropáčová Zuzana KRL0754 2127659 B Kometa Kralovice
10:30:00 Pokorná Anežka KRL0757 2099507 B Kometa Kralovice
10:30:00 Bodurková Denisa KRL0752 2127645 B Kometa Kralovice
10:30:00 Beránková Hedvika VPM0850 8013879 B KOS Slavia Plzeň
10:30:00 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B OB Kašperské Hory
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Pospíchalová Veronika NEK0853 301476 C Nejdek Orienteering
10:30:00 Sobotová Kateřina VPM0851 8013929 B KOS Slavia Plzeň
10:30:00 Székelyová Viktória MLA0752 1421911 C MLOK Mariánské Lázně
10:30:00 Nejedlá Barbora ONO0750 9201325 C SKOB Ostrov
10:30:00 Hermannová Natálie MLA0851 8016037 C MLOK Mariánské Lázně
10:30:00 Vejražková Anna KPY0750 2801009 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:30:00 Syblíková Rozálie ODV0856 2419987 C TJ Aero Odolena Voda
10:30:00 Berná Klára ODV0851 2143338 B TJ Aero Odolena Voda
10:30:00 Dudlová Hana ODV0854 52893 C TJ Aero Odolena Voda
10:30:00 Kadlecová Barbora VPM0750 434819 C KOS Slavia Plzeň
10:30:00 Šunková Berta LOU0850 2143397 B SK Moravan Louňovice
10:30:00 Ritterová Lída ONO0851 2103708 B SKOB Ostrov
10:30:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 B OK Kamenice
10:30:00 Peřinová Eliška SKV0755 2103720 C TJ Slovan Karlovy Vary

D16 3.88 km, 140 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Medunová Bára ONO0555 8013853 C SKOB Ostrov
11:00:00 Koubová Hana DKP0558 8149896 A Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Pekárková Bára ONO0655 21263914 B SKOB Ostrov
11:00:00 Králová Lucie KRL0658 232611 C Kometa Kralovice
11:00:00 Vlachová Adéla KRL0551 2126299 B Kometa Kralovice
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Kožíšková Kateřina VPM0652 8008298 A KOS Slavia Plzeň
11:00:00 Halámková Jana ONO0657 1428926 B SKOB Ostrov
11:00:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 A Kometa Kralovice
11:00:00 Peřinová Zuzana SKV0551 2106733 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:00:00 Pospíšilová Eliška KPY0651 2091552 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:00:00 Morávková Zuzana SRK0551 8663139 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 Kovandová Kamila KPY0550 2060246 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:00:00 Svobodová Alžběta KPY0551 2091547 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:00:00 Blahutová Martina MFP0550 53611 C Matfyz Praha
11:00:00 Holíková Simona ONO0553 8660587 A SKOB Ostrov
11:00:00 Kulová Laura ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov
11:00:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 A SKOB Ostrov
11:00:00 Třísková Tereza LPM0653 2082946 C OK Lokomotiva Plzeň

D18 4.91 km, 160 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B KOS Slavia Plzeň
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B SKOB Ostrov
11:10:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:10:00 Pecko Sára ONO0452 8116743 A SKOB Ostrov
11:10:00 Křížková Marie MAS0450 8660361 B OOB Aš

D21 6.46 km, 200 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Žandová Marcela SKV9653 2058500 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:00:00 Žandová Monika SKV8751 2085621 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:00:00 Kubínová Romana SKV9452 8008510 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:00:00 Křížová Lenka TTR8551 515158 C OOB Třebíč
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vávrová Sára 0120001 7210925 StillAliveCZ
10:00:00 Svobodová Lenka PHK9551 995893 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:00:00 Straube Hanka 31D7350 8100973 SV Lengefeld
10:00:00 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Kábrtová Oldřiška BOR8752 7209434 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:00:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:00:00 Stohanzlová Kristýna 0020001 2085635 LPU

D35 4.91 km, 160 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Křenková Eva VPM8350 330653 C KOS Slavia Plzeň
10:50:00 Székelyová Erika MLA7752 2059738 C MLOK Mariánské Lázně
10:50:00 Lohová Monika DKL8052 8008263 C KOB Kladno
10:50:00 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:50:00 Sobotová Jana VPM7250 8022362 C KOS Slavia Plzeň
10:50:00 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C Oddíl OB Kotlářka
10:50:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně
10:50:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:50:00 Prinzová Nikola MLA8150 301471 C MLOK Mariánské Lázně
10:50:00 Vakant 0 Vakant
10:50:00 Vakant 0 Vakant
10:50:00 Blažková Kristina DKP8251 8014545 C Oddíl OB Kotlářka
10:50:00 Ječmenová Věra ONO8050 7209469 C SKOB Ostrov
10:50:00 Bohuňková Veronika 0210001 1459066 Veronika.Bohunkova
10:50:00 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
10:50:00 Bartošová Milena LPM7755 2102775 C OK Lokomotiva Plzeň
10:50:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
10:50:00 Kožíšková Hana MLA8350 1421928 C MLOK Mariánské Lázně
10:50:00 Přívozníková Pavla BZP8650 7203455 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:50:00 Dudlová Jana ODV7751 2135182 C TJ Aero Odolena Voda
10:50:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C TJ Stadion Nový Bor
10:50:00 Placková Veronika MLA8250 8033229 C MLOK Mariánské Lázně
10:50:00 Berná Markéta ODV7651 52889 C TJ Aero Odolena Voda
10:50:00 Pavlíková Jitka LIT8352 8113 C KOB Litvínov
10:50:00 Dítková Jitka SKV7752 8400082 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:50:00 Hynková Jana ONO8650 301498 C SKOB Ostrov
10:50:00 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C Kometa Kralovice
10:50:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C Matfyz Praha
10:50:00 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C Oddíl OB Kotlářka
10:50:00 Urbánková Jana ONO7851 8013408 C SKOB Ostrov
10:50:00 Turková Martina SKV7852 0 C TJ Slovan Karlovy Vary

D45 3.88 km, 140 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Döhler Ute 0130003 2790 SV Pechbrunn
10:20:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
10:20:00 Hanáková Marta KRL7151 2126298 C Kometa Kralovice
10:20:00 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:20:00 Varhaníková Halka KPY7550 2087668 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:20:00 Vakant 0 Vakant
10:20:00 Vakant 0 Vakant
10:20:00 Vakant 0 Vakant
10:20:00 Patzeltová Beatrice LDC6850 8345 C KOB Děčín
10:20:00 Hlavatá Pavla DKP7050 8014441 C Oddíl OB Kotlářka
10:20:00 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C OK Lokomotiva Plzeň
10:20:00 Hejduková Jana BSO7250 7873 C KOB Baník Sokolov
10:20:00 Šunková Karolína LOU7550 2143334 C SK Moravan Louňovice
10:20:00 Sadílková Lenka VIC7055 416050 C OB Vizovice
10:20:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
10:20:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
10:20:00 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:20:00 Ševčíková Petra ONO7450 8022372 C SKOB Ostrov
10:20:00 Kadlecová Zuzana 0060001 301452 USK Outdoor Plzeň
10:20:00 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:20:00 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C MLOK Mariánské Lázně

D55 3.30 km, 80 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Vakant 0 Vakant
10:40:00 Vakant 0 Vakant
10:40:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
10:40:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C OK Kamenice
10:40:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:40:00 Šplinarová Jana SKV6451 0 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:40:00 Miturová Radka MLA6552 8656680 C MLOK Mariánské Lázně
10:40:00 Vakant 0 Vakant
10:40:00 Žandová Marie SKV6551 236486 C TJ Slovan Karlovy Vary

D65 2.74 km, 70 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C Nejdek Orienteering
11:10:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Savičová Irena SKV5352 51136 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:10:00 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 ZOOB Rumburk
11:10:00 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C OK Chrastava
11:10:00 Nyklová Helena 0160001 301337 Rudné
11:10:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov

D75 2.54 km, 70 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Vakant 0 Vakant
10:40:00 Vakant 0 Vakant
10:40:00 Vakant 0 Vakant

H10 2.09 km, 55 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Pavlík Tobiáš LIT1111 8111 C KOB Litvínov
10:05:00 Šunka Hubert LOU1200 2143387 C SK Moravan Louňovice
10:08:00 Kváč Martin MLA1102 2073704 C MLOK Mariánské Lázně
10:11:00 Kříž Jan TTR1201 2129231 C OOB Třebíč
10:14:00 Placek Nikolas MLA1200 888609 C MLOK Mariánské Lázně
10:17:00 Křenek Jan VPM1101 7209476 C KOS Slavia Plzeň
10:23:00 Ševčík Vít ONO1100 2146030 C SKOB Ostrov
10:26:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C TJ Stadion Nový Bor
10:29:00 Vakant 0 Vakant
10:32:00 Vakant 0 Vakant
10:35:00 Vakant 0 Vakant

H12 2.87 km, 75 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:10:00 Kříž Matěj KAM0900 2090857 C OK Kamenice
10:10:00 Anděl Robin VPM0901 8109411 B KOS Slavia Plzeň
10:10:00 Prinz Mikuláš MLA0901 1421915 C MLOK Mariánské Lázně
10:10:00 Galuška Radovan KPY0903 52678 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:10:00 Haller Maxmilián KRL1102 2127636 C Kometa Kralovice
10:10:00 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C Kometa Kralovice
10:10:00 Lepší Jindřich 301475 Nejdek Orienteering
10:10:00 Vakant 0 Vakant
10:10:00 Vakant 0 Vakant
10:10:00 Černý Antonín ONO1001 2148165 B SKOB Ostrov
10:10:00 Fecko Richard NEK1100 2011870 C Nejdek Orienteering
10:10:00 Gregor Josef NEK1000 301477 Nejdek Orienteering
10:10:00 Machar Dan DKP1002 8080823 B Oddíl OB Kotlářka
10:10:00 Beneš Jan MLA1000 1421924 C MLOK Mariánské Lázně
10:10:00 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:10:00 Placek Tomas MLA0902 8014515 B MLOK Mariánské Lázně
10:10:00 Berný Jáchym ODV1000 2143374 C TJ Aero Odolena Voda
10:10:00 Koukal Jan ODV1001 2148154 C TJ Aero Odolena Voda
10:10:00 Materna Josef VPM0902 8007996 B KOS Slavia Plzeň
10:10:00 Křížek Vilém MAS1000 301515 C OOB Aš
10:10:00 Andresík Matyáš 0100002 2419989 TJ Radon Vysoká Pec
10:10:00 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B TJ Jiskra Hořice
10:10:00 Frýdecký Tomáš PGP1004 766112 C SK Praga
10:10:00 Ritter Jakub ONO1000 2117426 B SKOB Ostrov

H14 3.88 km, 140 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Bartoš Vojtěch LPM0802 2082913 C OK Lokomotiva Plzeň
10:30:00 Krs Jakub VPM0801 8014479 C KOS Slavia Plzeň
10:30:00 Turek Jakub SKV0801 7791777 B TJ Slovan Karlovy Vary
10:30:00 Světnický Antonín STE0800 8014451 B SK SKI-OB Šternberk
10:30:00 Kule Oliver ONO0701 8648612 B SKOB Ostrov
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Pávek Štěpán NEK0700 8660516 B Nejdek Orienteering
10:30:00 Kváč Miroslav MLA0800 8014558 C MLOK Mariánské Lázně
10:30:00 Herman Ondřej MLA0801 1421926 B MLOK Mariánské Lázně
10:30:00 Hlaváček Jakub JEJ0800 2039181 C Ještěrky Jesenice
10:30:00 Kouřil Vojtěch JEJ0700 2121097 C Ještěrky Jesenice
10:30:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 A SKOB Ostrov
10:30:00 Beneš Josef MLA0702 416180 C MLOK Mariánské Lázně
10:30:00 Maglia Šimon ONO0702 8022369 C SKOB Ostrov
10:30:00 Pjenčák Adam MAS0802 2087659 C OOB Aš
10:30:00 Tříska Lukáš LPM0800 2082920 B OK Lokomotiva Plzeň
10:30:00 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C OOB Aš
10:30:00 Králíček Jan JEJ0701 301444 C Ještěrky Jesenice
10:30:00 Křížek Ivo MAS0801 301726 B OOB Aš

H16 5.53 km, 190 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B SKOB Ostrov
11:00:00 Galuška Jáchym KPY0601 2091563 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:00:00 Spiřík František BSO0603 8683 C KOB Baník Sokolov
11:00:00 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B KOB Baník Sokolov
11:00:00 Veseleňák Karel BSO0601 232239 C KOB Baník Sokolov
11:00:00 Kropáč Filip KRL0503 2017667 B Kometa Kralovice
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Sobota Ondřej VPM0502 8014568 C KOS Slavia Plzeň
11:00:00 Janoch Samuel MLA0502 8656638 B MLOK Mariánské Lázně
11:00:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A OB SK Zvole
11:00:00 Dudl Vojtěch ODV0600 52891 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Valenta Martin KPY0507 2060247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:00:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:00:00 Holešta Jakub KPY0502 8517329 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:00:00 Ziegenfuss Denis ODV0602 2148159 C TJ Aero Odolena Voda
11:00:00 Meduna Filip ONO0603 8028820 A SKOB Ostrov
11:00:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Morávek Martin SRK0503 8663144 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 Slejška Jorik KPY0506 515401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:00:00 Žebrák Adam KPY0505 8007190 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

H18 7.15 km, 210 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Čepička Ladislav LPM0303 8648588 A OK Lokomotiva Plzeň
11:10:00 Tokár Radim VPM0300 8660914 A KOS Slavia Plzeň
11:10:00 Mareš Albert DKP0308 8226408 A Oddíl OB Kotlářka
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Horák Jáchym NEK0301 2146044 C Nejdek Orienteering
11:10:00 Weissar Samuel LPM0300 8149876 B OK Lokomotiva Plzeň
11:10:00 Vejražka David KPY0401 2801247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:10:00 Pavlásek Albert LPM0304 2113477 B OK Lokomotiva Plzeň
11:10:00 Pivec Jan MLA0503 8033228 B MLOK Mariánské Lázně
11:10:00 Donda Jiří ONO0403 2102676 A SKOB Ostrov

H21 8.89 km, 275 m, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Bouchal Jiří VPM8449 8663206 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Šulc Marek MAS9302 2026166 C OOB Aš
10:00:00 Klement David DKP0110 8080816 B Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Frank Jiří MAS9600 301505 C OOB Aš
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C OK Kamenice
10:00:00 Klomínský Václav KPY8700 2181301 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:00:00 Macura Jan MLA9306 8109363 C MLOK Mariánské Lázně
10:00:00 Bravený Adam VBM8801 8108810 C VSK Mendelu Brno
10:00:00 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C SKOB Ostrov
10:00:00 Kováč František MLA0201 8656612 B MLOK Mariánské Lázně
10:00:00 Červák Jan LCE8001 7205564 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:00:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 C SK Moravan Louňovice
10:00:00 Kamaryt Michal MLA9205 1421919 C MLOK Mariánské Lázně
10:00:00 Pavlovec Jan BOR9503 8116796 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Hejduk Jan BSO0001 1428929 C KOB Baník Sokolov
10:00:00 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 R OK Jiskra Nový Bor

H35 7.15 km, 210 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 1470170 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:50:00 Pekárek Martin ONO7203 8022619 C SKOB Ostrov
10:50:00 Fell Tobias 3LD8000 8110680 Berliner Turnerschaft
10:50:00 Fišer Pavel SKV7200 301442 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:50:00 Galuška Ondřej KPY7700 2060245 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:50:00 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
10:50:00 Vodrážka Ondřej VPM7702 995796 C KOS Slavia Plzeň
10:50:00 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C Kometa Kralovice
10:50:00 Křenek Jaroslav VPM7502 2060397 C KOS Slavia Plzeň
10:50:00 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C Slavia Liberec orienteering
10:50:00 Tůma Martin LIT8204 7205004 C KOB Litvínov
10:50:00 Vakant 0 Vakant
10:50:00 Vakant 0 Vakant
10:50:00 Rauch Tomáš VPM8501 887625 C KOS Slavia Plzeň
10:50:00 Stehlík Petr LPM7903 8515517 C OK Lokomotiva Plzeň
10:50:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
10:50:00 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:50:00 Beránek Jan VPM7202 887603 C KOS Slavia Plzeň
10:50:00 Kubánek Adam DKL8500 8648608 C KOB Kladno
10:50:00 Spilka Marek DKL8300 8003633 C KOB Kladno
10:50:00 Rauch Stanislav VPM8201 887624 C KOS Slavia Plzeň
10:50:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
10:50:00 Berný Jan ODV7702 52117 C TJ Aero Odolena Voda
10:50:00 Placek Petr MLA8000 8109418 C MLOK Mariánské Lázně
10:50:00 Morávek Martin SRK7701 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:50:00 Dudl Jan ODV7703 2134286 C TJ Aero Odolena Voda
10:50:00 Kábrt Filip 0070001 51473 OK Offie
10:50:00 Kameník Jan KPY7900 2129232 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:50:00 Píchal Jan VSP5202 52281 C USK Praha
10:50:00 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C SKOB Ostrov
10:50:00 Turek Jan SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:50:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C OOB Aš
10:50:00 Procházka Vít JEJ8000 2067930 C Ještěrky Jesenice
10:50:00 Křížek Filip MAS7800 8660453 C OOB Aš
10:50:00 Kovář Jindřich MAS6800 8667511 C OOB Aš

H45 6.34 km, 220 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Kropáč Jiří KRL6702 434576 C Kometa Kralovice
10:20:00 Döhler Thomas 0130001 1800 SV Pechbrunn
10:20:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:20:00 Bodurka Jaroslav KRL7301 2099518 C Kometa Kralovice
10:20:00 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C OK Lokomotiva Plzeň
10:20:00 Hynek Petr ONO7000 301490 C SKOB Ostrov
10:20:00 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C OB Kašperské Hory
10:20:00 Weissar Petr LPM7020 8003619 C OK Lokomotiva Plzeň
10:20:00 Vakant 0 Vakant
10:20:00 Vakant 0 Vakant
10:20:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 Hájek Jiří ONO6400 8656589 C SKOB Ostrov
10:20:00 Čermák Radek PGP6405 1413333 C SK Praga
10:20:00 Černý Jan ONO7101 2061825 C SKOB Ostrov
10:20:00 Holík Jaromír ONO7502 2087685 C SKOB Ostrov
10:20:00 Beneš Marek MLA7601 1421929 C MLOK Mariánské Lázně
10:20:00 Sadílek Martin VIC6901 8123400 C OB Vizovice
10:20:00 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C MLOK Mariánské Lázně
10:20:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C SKOB Ostrov
10:20:00 Müller Rico STB6400 8020222 C TJ Stadion Nový Bor
10:20:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
10:20:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:20:00 Urbánek Lumír ONO6701 8013394 C SKOB Ostrov
10:20:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C Matfyz Praha
10:20:00 Dítko Jan SKV7301 8109364 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:20:00 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 886258 C OK Doksy
10:20:00 Komín David PGP7405 9767 C SK Praga
10:20:00 Hýbl Lukáš PGP7504 7210112 C SK Praga

H55 4.47 km, 160 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Hnyk Michal SKV6002 2075610 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:40:00 Sucharda Jiří BOR5802 8160183 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
10:40:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
10:40:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
10:40:00 Vakant 0 Vakant
10:40:00 Vakant 0 Vakant
10:40:00 Vakant 0 Vakant
10:40:00 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C SKOB Roudnice nad Labem
10:40:00 Blažek Jiří VPM5009 253118 C KOS Slavia Plzeň
10:40:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
10:40:00 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
10:40:00 Borovička Milan FSP6104 888613 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:40:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
10:40:00 Kohl Jiří KPY6201 8226340 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:40:00 Čech Petr DCH6002 681885 C Radioelektronika Cheb
10:40:00 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:40:00 Kirsch Stefan 0090001 8060959 TV Coburg-Neuses
10:40:00 Vakant 29138 0 Vakant
10:40:00 Světnický Alexandr OOL6300 8008282 C SK Haná orienteering

H65 3.30 km, 80 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Schejbal Ladislav DCH5301 232373 C Radioelektronika Cheb
11:10:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C KOB Kladno
11:10:00 Conrad Helmut 71D4000 7501901 USV TU Dresden
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Nykles Vladimír VPM4702 442856 C KOS Slavia Plzeň
11:10:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
11:10:00 Novotný Jiří DKL4601 51621 C KOB Kladno
11:10:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
11:10:00 Vávra Petr 0120002 7210810 StillAliveCZ
11:10:00 Janda Josef JES4701 301667 C OK Rakovník
11:10:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C TJ Lokomotiva Chomutov

H75 2.74 km, 70 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Vakant 0 Vakant
10:40:00 Vakant 0 Vakant
10:40:00 Vakant 0 Vakant
10:40:00 Rakovec Miloš SCP4500 8014467 C OK Sparta Praha
10:40:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
10:40:00 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně
10:40:00 Frey Jaromír ONO4100 8656637 C SKOB Ostrov

HD10F 2.83 km, 45 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Bartošová Magdalena LPM1251 2082944 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 Galuška Viktor KPY1200 53731 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:00:00 Křenek Martin VPM1301 2097292 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Pelikán Vít KAM1203 2148226 C OK Kamenice
10:00:00 Soukup Ondřej NEK1201 2145642 C Nejdek Orienteering
10:00:00 Rutrle Michal 0100005 2419996 TJ Radon Vysoká Pec
10:00:00 Rauch Tobiáš VPM1300 52376 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Benešová Marie MLA1250 1421918 C MLOK Mariánské Lázně
10:00:00 Pavlík Přemek LIT1414 8109 C KOB Litvínov
10:00:00 Slezák Martin 0100004 2134269 TJ Radon Vysoká Pec
10:00:00 Zámečník Lukáš KAM1100 2115738 C OK Kamenice

T3 3.01 km, 85 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Grabmüller Radek KPY8300 2419985 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:00:00 Kameníková Petra KPY8050 2091542 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:00:00 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B SKOB Ostrov
10:00:00 Tříska Jiří LPM7400 682338 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 Váchová Ilona 0140001 2113446 Ski klub Karlovy Vary
10:00:00 Sobota Petr VPM7800 0 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Píšová Jitka 0180001 2035170 Píšovi
10:00:00 Snížek Filip 0050001 301439 Chelsea FC
10:00:00 Frűhauf Ladislav SKV4201 301523 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:00:00 Davidová Jana ONO7852 2061777 C SKOB Ostrov
10:00:00 Vacíková Jana TEP7950 7210928 C Tempo Praha
10:00:00 Cipris František SKV7952 2127851 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:00:00 Leníková Jana DLT6151 440490 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:00:00 Kocur Tomáš ODV8900 2148160 C TJ Aero Odolena Voda
10:00:00 Kraus Jindřich LCV9401 253146 TJ Lokomotiva Chomutov
11:00:00 Kutová Jana 681791 Kolemjdoucí
11:00:00 Kuta Jan 2082917 Kolemjdoucí

T4 4.77 km, 185 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Pelikánová Lenka KAM8350 2181334 C OK Kamenice
10:00:00 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Houba Petr KRL7801 2134275 C Kometa Kralovice
10:00:00 Pelikán Tomáš KAM8200 2420069 C OK Kamenice
10:00:00 Lhotka Ondřej 0080001 301415 Lhotkovi
10:00:00 Maratová Klára 0120003 7001404 StillAliveCZ
10:00:00 Píša Pavel 0180002 2111813 Píšovi

TF/HDR 2.85 km, 50 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Rauch David VPM1515 434837 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Mašková Isabela ONO1850 49619 C SKOB Ostrov
10:00:00 Bouchal Vít VPM1616 995860 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Kameník Lukáš KPY1700 2222841 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:00:00 Němcová Rozárie TEP1450 7210118 C Tempo Praha
10:00:00 Pelikánová Jitka KAM1451 2214540 C OK Kamenice
10:00:00 Pecánková Barbora TEP1451 49546 C Tempo Praha
10:00:00 Stehlíková Kateřina LPM7750 2104599 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
10:00:00 Děrgel Antonín 0220001 301460 Pernink
10:00:00 Děrgel Václav 0220002 2221476 Pernink
10:00:00 Nedas Jan 0030001 8580 Neregistrovaný
10:00:00 Rauch Jonáš VPM1500 1499 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Eliáš Vojtěch 0010001 0 neregistrovani
10:00:00 Müller Ronja STB1453 2032226 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Kučerková Adéla STB1450 682506 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Lhotková Martina 0080002 301409 Lhotkovi
10:00:00 Hering Antonín 0100007 2134268 TJ Radon Vysoká Pec
10:00:00 Lebeda Lukáš 0100010 2117425 TJ Radon Vysoká Pec
10:00:00 Kameník Matěj KPY1500 2221441 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:00:00 Pavlík Eliáš LIT1717 8106 C KOB Litvínov
10:00:00 Procházková Anna JEJ1550 8166 C Ještěrky Jesenice