Logo

Startovka závodu: Mistrovství ČR na krátké trati (finále)

Datum:
05.06.2022
Místo konání:
Nová Ves nad Nisou
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Černá Studnice
Ředitel závodu:
Picek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Novotný Dušan - R1
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
JURY:
Kašková Kateřina, Wolf Daniel, Kolínová Kristýna
Kategorie:
D16A     D16B     D16C     D18A     D18B     D18C     D20A     D20B     D21A     D21B     D21C     H16A     H16B     H16C     H18A     H18B     H18C     H20A     H20B     H20C     H21A     H21B     H21C     H21D    
Nahrávám data...

D16A 2.80 km, 100 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:10:00 451 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 A OOB TJ Turnov
12:12:00 452 Novotná Vendula PHK0777 8033203 A OK 99 Hradec Králové
12:14:00 453 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
12:16:00 454 Gregorová Alice DKP0758 8076607 A Oddíl OB Kotlářka
12:18:00 455 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
12:20:00 456 Haasová Klára LPU0655 8663174 A OK Lokomotiva Pardubice
12:22:00 457 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A Sportcentrum Jičín
12:24:00 458 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 A Slavia Liberec orienteering
12:26:00 459 Hlaváčová Lucie TBM0660 8088288 A KOS TJ Tesla Brno
12:28:00 460 Doušková Hana TBM0659 8149311 A KOS TJ Tesla Brno
12:30:00 461 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
12:32:00 462 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
12:34:00 463 Gallo Natálie AOP0652 8648623 A Orientační Běh Opava
12:36:00 464 Procházková Doubravka PBM0651 8028875 A TJ Spartak 1. brněnská
12:38:00 465 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 A SK Brno Žabovřesky
12:40:00 466 Bambousková Julie DOR0650 8660590 A OK Dobříš
12:42:00 467 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A Orientační Běh Opava
12:44:00 468 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 A SOB Olomouc

D16B 2.70 km, 110 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 544 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 A SKOB Ostrava
10:02:00 545 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A OK Kamenice
10:04:00 546 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B OK Dobříš
10:06:00 547 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
10:08:00 548 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 A OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 549 Votočková Amélie JIL0750 8047184 B OK Jilemnice
10:12:00 550 Chlupáčová Anežka SHK0760 8119417 B OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 551 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 A KOS TJ Tesla Brno
10:16:00 552 Měšťanová Tereza TAP0653 8208207 A KOB Tretra Praha
10:18:00 553 Kožíšková Kateřina ZTC0652 8008298 A Západočeské sportovní centrum OB
10:20:00 554 Houžvičková Daniela TUR0751 8014471 A OOB TJ Turnov
10:22:00 555 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 B OK Jiskra Nový Bor
10:24:00 556 Janošíková Marie VCB0752 8116697 A OB České Budějovice
10:26:00 557 Finstrlová Kristýna ZBM0752 8660429 A SK Brno Žabovřesky
10:28:00 558 Neumannová Alžběta PHK0650 8660553 A OK 99 Hradec Králové
10:30:00 559 Podlešáková Monika PHK0752 8515512 B OK 99 Hradec Králové
10:32:00 560 Oranyová Sylva SJI0751 8410786 A OK Jihlava
10:34:00 561 Košková Martina SHK0652 8113524 A OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 562 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B SKOB Ostrov
10:38:00 563 Jílková Lenka UOL0654 8680425 B SOB Olomouc
10:40:00 564 Vítková Hana SJI0750 8226390 A OK Jihlava
10:42:00 565 Malá Anežka JIL0751 8670769 A OK Jilemnice
10:44:00 566 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 567 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A SK Studenec
10:48:00 568 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:50:00 569 Netuková Anežka SHK0750 8660536 B OK Slavia Hradec Králové
10:52:00 570 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 A Slavia Liberec orienteering
10:54:00 571 Pipková Karolína LPU0756 8663190 A OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 572 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:58:00 573 Kotková Adéla RIC0655 8445334 A OB Říčany

D16C 2.40 km, 85 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 501 Přikrylová Ivana JPV0653 8013964 B Oddíl OS SK Prostějov
10:03:00 502 Zaoralová Eliška SSU0752 2001924 B SK Severka Šumperk
10:05:00 503 Kubáňová Tereza TBM0756 8663207 B KOS TJ Tesla Brno
10:07:00 504 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B KOS TJ Tesla Brno
10:09:00 505 Nožičková Lea LPU0753 8013856 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 506 Vejražková Anna KPY0750 2801009 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:13:00 507 Kaláčová Anna LPU0763 2083359 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 508 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 A TJ SOKOL Plumlov
10:17:00 509 Solařová Linda SHK0758 8109378 C OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 510 Konovalova Daria BOR0661 8304118 C OK Jiskra Nový Bor
10:21:00 511 Přikrylová Jana JPV0652 8013963 B Oddíl OS SK Prostějov
10:23:00 512 Zitková Andrea LPU0751 8109320 B OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 513 Dušková Viktorie TJN0655 2102568 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:27:00 514 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 A OK Kamenice
10:29:00 515 Stavrinou Kristýna SRK0751 8516423 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:31:00 516 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A Sokol Kostelec n. Č. l.
10:33:00 517 Šumpíková Barbora SHK0759 8014439 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 518 Ballonová Lucie PHK0664 8196053 B OK 99 Hradec Králové
10:37:00 519 Bublíková Klára TAP0752 8014519 C KOB Tretra Praha
10:39:00 520 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B SOS Jindřichův Hradec
10:41:00 521 Barnatová Magda ZBM0653 8648551 B SK Brno Žabovřesky
10:43:00 522 Mynářová Markéta ZBM0657 8516457 B SK Brno Žabovřesky
10:45:00 523 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 B K.O.B. Choceň
10:47:00 524 Stará Barbora FSP0752 2029170 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:49:00 525 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B SK Praga
10:51:00 526 Lipenská Barbora CHA0753 8445315 A OK Chrastava
10:53:00 527 Dvořáková Kateřina LPU0656 8109315 B OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 528 Šestáková Johana VLI0853 8119509 A Slavia Liberec orienteering
10:57:00 529 Slavíková Tereza CHT0656 8226328 B OOB SK Chrast
10:59:00 530 Podoubská Adéla TJN0658 8410780 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:01:00 531 Leinweberová Julie FSP0755 8042141 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:03:00 532 Dvořáková Veronika PGP0659 8140907 B SK Praga
11:05:00 533 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
11:07:00 534 Savruková Adéla TJN0656 8670806 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:09:00 535 Balcarová Marie VLI0658 8016312 B Slavia Liberec orienteering
11:11:00 536 Chrtková Anežka PHK0658 8039981 B OK 99 Hradec Králové
11:13:00 537 Štemberová Bára TJN0650 8662736 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:15:00 538 Klymeniuk Iryna BOR0767 8006849 B OK Jiskra Nový Bor
11:17:00 539 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B SK OB Chotěboř
11:19:00 540 Baloghová Milena JJN0750 8228091 B Team Jizerky
11:21:00 541 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A OK Jiskra Nový Bor
11:23:00 542 Rychlá Karolína AOP0757 8445307 A Orientační Běh Opava
11:25:00 543 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 A Orientační Běh Opava

D18A 3.00 km, 125 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:58:00 351 Pesničáková Soňa JJN0451 8662749 A Team Jizerky
13:00:00 352 Mellanová Judita TUR0559 8660382 A OOB TJ Turnov
13:02:00 353 Černá Ema ROU0451 8516925 A SKOB Roudnice nad Labem
13:04:00 354 Tomášková Linda TAP0455 8680610 B KOB Tretra Praha
13:06:00 355 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A SK Praga
13:08:00 356 Richtrová Kamila ZTC0451 8629751 A Západočeské sportovní centrum OB
13:10:00 357 Metelková Michaela PHK0550 8116745 A OK 99 Hradec Králové
13:12:00 358 Srbová Michaela LPU0557 8660560 A OK Lokomotiva Pardubice
13:14:00 359 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín
13:16:00 360 Morávková Zuzana SRK0551 8517323 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:18:00 361 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 A USK Praha
13:20:00 362 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:22:00 363 Martanová Lea TUR0555 8662713 A OOB TJ Turnov
13:24:00 364 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
13:26:00 365 Malečková Hana VSP0553 8028827 A USK Praha
13:28:00 366 Novotná Michaela TUR0551 8013862 A OOB TJ Turnov
13:30:00 367 Bulířová Ema TAP0452 8107770 A KOB Tretra Praha
13:32:00 368 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž

D18B 2.90 km, 110 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 620 Bruková Petra TRI0450 8660369 A TJ TŽ Třinec
10:42:00 621 Miková Lenka TBM0460 8663167 B KOS TJ Tesla Brno
10:44:00 622 Smékalová Viktorie UOL0450 8660355 B SOB Olomouc
10:46:00 623 Kosobudová Anna VTA0551 8670798 A SC vebr-sport
10:48:00 624 Randáková Adéla VRL0452 8660465 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:50:00 625 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B OK Jilemnice
10:52:00 626 Pecková Tereza VLI0551 8667966 B Slavia Liberec orienteering
10:54:00 627 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 A OOB TJ Turnov
10:56:00 628 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A SK Studenec
10:58:00 629 Koubová Hana DKP0558 8149896 A Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 630 Chvátilová Johana PHK0450 8660575 B OK 99 Hradec Králové
11:02:00 631 Ondrová Anna ZBM0553 8660428 B SK Brno Žabovřesky
11:04:00 632 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 A OB SK Zvole
11:06:00 633 Kubáková Nela SJH0451 8414138 A SOS Jindřichův Hradec
11:08:00 634 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:10:00 635 Cetlová Magdaléna AOP0552 8000238 A Orientační Běh Opava
11:12:00 636 Novotná Jitka SJH0454 8663172 A SOS Jindřichův Hradec
11:14:00 637 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 A USK Praha
11:16:00 638 Skácelová Kateřina JJN0550 8107705 B Team Jizerky
11:18:00 639 Šestáková Marie VLI0452 8667522 B Slavia Liberec orienteering
11:20:00 640 Kulová Laura ONO0552 8004351 A SKOB Ostrov
11:22:00 641 Bartošová Marie MLA0451 8033230 A MLOK Mariánské Lázně
11:24:00 642 Čápová Eliška STA0451 8482108 A OK Střelka
11:26:00 643 Plachá Zita STA0551 8116810 A OK Střelka
11:28:00 644 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A SK Brno Žabovřesky
11:30:00 645 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice
11:32:00 646 Krejčová Lucie PGP0455 8517325 A SK Praga
11:34:00 647 Skácelová Adéla JJN0454 8066769 A Team Jizerky
11:36:00 648 Dušková Tereza TBM0554 8414120 A KOS TJ Tesla Brno
11:38:00 649 Pračková Ema RIC0451 8004317 A OB Říčany

D18C 2.80 km, 110 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 592 Menclová Anna JEN0452 8461739 C OB Jenišovice
10:41:00 593 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A SOB Olomouc
10:43:00 594 Müllerová Marie KSU0565 8076633 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:45:00 595 Kubíková Magdaléna LPU0566 8183060 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 596 Venusová Anna STE0554 2148071 B SK SKI-OB Šternberk
10:49:00 597 Kolarczyková Eliška TRI0551 8033258 B TJ TŽ Třinec
10:51:00 598 Šánová Julie KSU0494 8107739 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:53:00 599 Tučková Anna LPU0455 8013839 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 600 De Heij Laura RIC0450 8656564 B OB Říčany
10:57:00 601 Zoubková Šárka TJN0554 8421840 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:59:00 602 Kopecká Anna JIL0552 8680308 B OK Jilemnice
11:01:00 603 Plachá Aneta JPV0555 8662307 B Oddíl OS SK Prostějov
11:03:00 604 Počtová Klára OPI0453 8014535 B Orientační sporty Písek
11:05:00 605 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B TJ SOKOL Plumlov
11:07:00 606 Holíková Simona ONO0553 8154979 B SKOB Ostrov
11:09:00 607 Andrlová Lea SHK0463 2113493 B OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 608 Klechová Karolína AOP0452 8004330 A Orientační Běh Opava
11:13:00 609 Smékalová Karolína UOL0451 8660366 B SOB Olomouc
11:15:00 610 Brožková Tereza LPU0457 8667532 B OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 611 Janošíková Eva VCB0552 8116770 A OB České Budějovice
11:19:00 612 Tomášová Anna SRK0554 8663141 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:21:00 613 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B TJ TŽ Třinec
11:23:00 614 Novotná Barbora TUR0552 8026584 B OOB TJ Turnov
11:25:00 615 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk
11:27:00 616 Stoklasová Zuzana LPU0456 8149874 A OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 617 Pinkavová Hana JPV0551 8012877 B Oddíl OS SK Prostějov
11:31:00 618 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A OK Jilemnice
11:33:00 619 Pilná Klára LPU0451 8302004 A OK Lokomotiva Pardubice

D20A 3.30 km, 130 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:19:00 251 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A OK Lokomotiva Pardubice
12:21:00 252 Thýnová Martina SHK0350 8670778 R OK Slavia Hradec Králové
12:23:00 253 Smolková Barbora TAP0356 8654912 R KOB Tretra Praha
12:25:00 254 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A SK Brno Žabovřesky
12:27:00 255 Pekařová Jana TUR0252 8107724 R OOB TJ Turnov
12:29:00 256 Zamouřilová Anežka PHK0354 8020280 A OK 99 Hradec Králové
12:31:00 257 Martanová Elin TUR0253 8659420 R OOB TJ Turnov
12:33:00 258 Holečková Petra SHK0250 8660572 R OK Slavia Hradec Králové
12:35:00 259 Vávrová Vanda SHK0360 8680365 R OK Slavia Hradec Králové
12:37:00 260 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:39:00 261 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 E OK 99 Hradec Králové
12:41:00 262 Smutná Anna Marie DKP0359 8022662 R Oddíl OB Kotlářka
12:43:00 263 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A OK Lokomotiva Pardubice
12:45:00 264 Mulíčková Markéta TBM0362 8656699 E KOS TJ Tesla Brno
12:47:00 265 Weissová Ľuboslava TBM0252 8017122 R KOS TJ Tesla Brno
12:49:00 266 Dittrichová Michaela LCE0250 8656732 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:51:00 267 Karlová Anna JIL0352 8656606 E OK Jilemnice
12:53:00 268 Semíková Lucie KAM0250 8670788 E OK Kamenice

D20B 3.10 km, 100 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 668 Linková Lucie JJN0254 8659384 B Team Jizerky
11:06:00 669 Pušová Bára LPU0357 8013925 A OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 670 Kalašová Anna DOK0353 7209352 C OK Doksy
11:10:00 671 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:12:00 672 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A SOB Olomouc
11:14:00 673 Bídová Markéta UOL0352 8660531 A SOB Olomouc
11:16:00 674 Jelínková Adéla LPU0254 8013867 B OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 675 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:20:00 676 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 B OB SK Zvole
11:22:00 677 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
11:24:00 678 Podrábská Marie JJN0251 8660394 B Team Jizerky
11:26:00 679 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 A OOB TJ Turnov
11:28:00 680 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 A Sportcentrum Jičín
11:30:00 681 Šafaříková Lucie OPI0350 8648555 B Orientační sporty Písek
11:32:00 682 Kosobudová Kateřina VTA0253 8680299 A SC vebr-sport
11:34:00 683 Chrástová Tereza TUR0255 8680409 A OOB TJ Turnov
11:36:00 684 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 A SK Praga
11:38:00 685 Raková Petra SHK0251 2049526 A OK Slavia Hradec Králové
11:40:00 686 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 A Orientační Běh Opava
11:42:00 687 Chrzová Eliška PGP0353 8226361 A SK Praga
11:44:00 688 Rýdlová Magdaléna JJN0252 8662747 A Team Jizerky
11:46:00 689 Marková Ema SSU0252 8655379 R SK Severka Šumperk
11:48:00 690 Mrózek Teresa SIT0251 8656736 R OK SILESIA

D21A 4.40 km, 185 m, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:11:00 101 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R KOS TJ Tesla Brno
12:13:00 102 Havlová Adéla BOR9161 8660528 C OK Jiskra Nový Bor
12:15:00 103 Bogarová Adélka PGP9056 8663183 E SK Praga
12:17:00 104 Kosová Tereza PHK0151 8660596 R OK 99 Hradec Králové
12:19:00 105 Hájková Eliška KAM9851 8404001 R OK Kamenice
12:21:00 106 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E OOB TJ Slovan Luhačovice
12:23:00 107 Voborníková Alena CTB9451 8660906 C SK OB Chotěboř
12:25:00 108 Poklopová Lenka SSU8952 8648618 C SK Severka Šumperk
12:27:00 109 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E KOS TJ Tesla Brno
12:29:00 110 Kamenická Karolína ZTC9651 8656698 R Západočeské sportovní centrum OB
12:31:00 111 Luštická Lucie TUR8650 8680582 C OOB TJ Turnov
12:33:00 112 Šiková Barbora ZTC9650 8656622 C Západočeské sportovní centrum OB
12:35:00 113 Peterová Jana LPU0057 8656599 E OK Lokomotiva Pardubice
12:37:00 114 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R KOB Tretra Praha
12:39:00 115 Voštová Lenka SHK9051 8642186 E OK Slavia Hradec Králové
12:41:00 116 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E OOB TJ Turnov
12:43:00 117 Štičková Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk
12:45:00 118 Jirčáková Martina LCE8951 8662427 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:47:00 119 Nováková Tereza LPU9757 8656515 C OK Lokomotiva Pardubice
12:49:00 120 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 E SK Praga
12:51:00 121 Matějů Martina PGP8556 8680605 E SK Praga
12:53:00 122 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 R OK Slavia Hradec Králové
12:55:00 123 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E OK Slavia Hradec Králové
12:57:00 124 Sokolářová Šárka TUR9999 8660903 E OOB TJ Turnov
12:59:00 125 Wiśniewska Hanna CHC9051 8640913 E K.O.B. Choceň
13:01:00 126 Gregorová Kamila SJH8150 8660904 E SOS Jindřichův Hradec
13:03:00 127 Omová Michaela TUR8153 8014489 E OOB TJ Turnov
13:05:00 128 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 E SK Brno Žabovřesky
13:07:00 129 Kosová Denisa PHK9150 8063475 E OK 99 Hradec Králové
13:09:00 130 Valentová Eva LCE8966 8660368 R OOB TJ Slovan Luhačovice
13:11:00 131 Stehlíková Jana LPU9053 8651929 E OK Lokomotiva Pardubice
13:13:00 132 Finstrlová Adéla ZBM9153 8644883 E SK Brno Žabovřesky

D21B 4.30 km, 145 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 749 Snížková Petra DKP7752 8013488 C Oddíl OB Kotlářka
10:03:00 750 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 C OK Kamenice
10:05:00 751 Mašínová Anna DKP0157 8659403 R Oddíl OB Kotlářka
10:07:00 752 Grycová Kateřina TBM0058 8100027 R KOS TJ Tesla Brno
10:09:00 753 Vyhnálková Barbora PGP9854 8656685 E SK Praga
10:11:00 754 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 755 Hermannová Anna TAP9251 8667510 C KOB Tretra Praha
10:15:00 756 Procházková Štěpánka LPU9460 8015315 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 757 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 C KOS TJ Tesla Brno
10:19:00 758 Matějková Barbora TUR0156 8191119 R OOB TJ Turnov
10:21:00 759 Kosová Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 760 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 C KOS TJ Tesla Brno
10:25:00 761 Kožinová Zuzana PGP9650 8140909 C SK Praga
10:27:00 762 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 763 Horová Pavla UOL9454 8656525 C SOB Olomouc
10:31:00 764 Kavánková Iva TZL9753 8654917 R SKOB Zlín
10:33:00 765 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R K.O.B. Choceň
10:35:00 766 Chmelařová Michaela SHK9151 8044394 C OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 767 Rollier Monika PHK8051 8005907 R OK 99 Hradec Králové
10:39:00 768 Benešová Jana SJH9451 8656518 R SOS Jindřichův Hradec
10:41:00 769 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C SK Praga
10:43:00 770 Poloprutská Markéta TUR9252 2020750 C OOB TJ Turnov
10:45:00 771 Mádlová Věra PBM8951 995814 C TJ Spartak 1. brněnská
10:47:00 772 Kubínová Veronika SKV9752 8656573 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:49:00 773 Chovancová Zuzana TZL9754 8518318 C SKOB Zlín
10:51:00 774 Landovská Petra KAM9354 8102793 E OK Kamenice
10:53:00 775 Fujáčková Ivana SJC8952 8000426 C Sportcentrum Jičín
10:55:00 776 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
10:57:00 777 Neradová Alena TUR8551 8035535 C OOB TJ Turnov
10:59:00 778 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C Sportcentrum Jičín
11:01:00 779 Knapová Lenka LPU9351 8663168 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 780 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R Oddíl OB Kotlářka
11:05:00 781 Kamarytová Marie VPM9191 8656581 C KOS Slavia Plzeň
11:07:00 782 Nechanická Klára TBM0055 8302000 E KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 783 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 R OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 784 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 785 Surkova Polina PGP0157 8014405 R SK Praga
11:15:00 786 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
11:17:00 787 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 788 Opálková Martina TBM0056 8659381 R KOS TJ Tesla Brno

D21C 3.90 km, 160 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 709 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E SK Brno Žabovřesky
10:02:00 710 Králová Vanda PGP8755 8660507 C SK Praga
10:04:00 711 Kleiberová Eliška CHC9952 8129952 C K.O.B. Choceň
10:06:00 712 Riby Rose DOK0052 8107748 C OK Doksy
10:08:00 713 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
10:10:00 714 Matušková Jana RBK9999 8662330 C SK Radioklub Blansko
10:12:00 715 Míchalová Šárka KPY0050 8410806 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:14:00 716 Chvalová Věra ZTC9452 8656688 C Západočeské sportovní centrum OB
10:16:00 717 Pavlová Martina LTP0151 8662324 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:18:00 718 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C Matfyz Praha
10:20:00 719 Baierová Hana TUR8989 8001989 C OOB TJ Turnov
10:22:00 720 Albrechtová Eva KAM7850 8648602 C OK Kamenice
10:24:00 721 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C OOB SK Chrast
10:26:00 722 Rýdlová Adéla JJN0151 8655484 C Team Jizerky
10:28:00 723 Hendrychová Zuzana ZBM8954 8660408 C SK Brno Žabovřesky
10:30:00 724 Horáková Barbora VSP0150 8670797 C USK Praha
10:32:00 725 Bialožytová Tereza PGP9055 8087800 C SK Praga
10:34:00 726 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R SKOB Zlín
10:36:00 727 Košárková Iva PGP8155 8656627 C SK Praga
10:38:00 728 Pavlíková Markéta DOK0053 8006747 C OK Doksy
10:40:00 729 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
10:42:00 730 Pekárková Eva TZL7653 8663119 C SKOB Zlín
10:44:00 731 Poláková Tereza SOP9951 8648576 C OOB TJ Slezan Opava
10:46:00 732 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:48:00 733 Svobodová Barbora JJN8950 8662281 C Team Jizerky
10:50:00 734 Nešporová Alžběta TZL0051 8662719 C SKOB Zlín
10:52:00 735 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C SK Praga
10:54:00 736 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 737 Holasová Lucie TUR8951 8680579 C OOB TJ Turnov
10:58:00 738 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 739 Nováková Kateřina OKP9450 8183064 C SK OK 24 Praha
11:02:00 740 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C Matfyz Praha
11:04:00 741 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
11:06:00 742 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E SK Brno Žabovřesky
11:08:00 743 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
11:10:00 744 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C TJ SOKOL Plumlov
11:12:00 745 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 C KOS TJ Tesla Brno
11:14:00 746 Paclíková Barbora DKP8654 8105252 C Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 747 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:18:00 748 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín

H16A 3.30 km, 125 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:05:00 401 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:07:00 402 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A OK Doksy
13:09:00 403 Habán Oliver JJN0602 8655464 A Team Jizerky
13:11:00 404 Pernička Václav TZL0602 8170602 A SKOB Zlín
13:13:00 405 Zurynek Jan TJN0605 8662746 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:15:00 406 Meduna Filip ONO0603 8028820 A SKOB Ostrov
13:17:00 407 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
13:19:00 408 Koliáš Štěpán PGP0610 8076030 A SK Praga
13:21:00 409 Elleder David TAP0615 8116696 A KOB Tretra Praha
13:23:00 410 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 A KOS TJ Tesla Brno
13:25:00 411 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 A SK Brno Žabovřesky
13:27:00 412 Mairich Filip JJN0600 8662716 A Team Jizerky
13:29:00 413 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A SK Brno Žabovřesky
13:31:00 414 Svoboda Antonín ZTC0601 8651736 A Západočeské sportovní centrum OB
13:33:00 415 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A USK Praha
13:35:00 416 Hyxa Jan VLI0702 8022656 A Slavia Liberec orienteering
13:37:00 417 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
13:39:00 418 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 A OOB TJ Turnov

H16B 2.90 km, 105 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 867 Pěček Jakub SKM0700 8660395 A KOB Směr Kroměříž
10:02:00 868 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B SKOB Ostrov
10:04:00 869 Stacke Václav LCE0703 8662435 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:06:00 870 Šmelík Daniel LCE0704 8662438 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:08:00 871 Jordán Alexandr KSU0626 8680281 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:10:00 872 Štichhauer Adam LPU0603 8663189 B OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 873 Patka Kryštof BOR0702 8304111 A OK Jiskra Nový Bor
10:14:00 874 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
10:16:00 875 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B SKOB Ostrava
10:18:00 876 Koča Vojtěch ZBM0602 8005438 B SK Brno Žabovřesky
10:20:00 877 Votoček Michal JIL0601 8680398 A OK Jilemnice
10:22:00 878 Jiroušek Dominik SRK0602 8670741 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:24:00 879 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B OOB TJ Turnov
10:26:00 880 Krupa Jan TRI0706 8116762 B TJ TŽ Třinec
10:28:00 881 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
10:30:00 882 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 B OB SK Zvole
10:32:00 883 Štábl Patrik KSU0606 8670783 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:34:00 884 Teringl Vojtěch VCB0702 8022634 A OB České Budějovice
10:36:00 885 Pachnik Jędrzej TJN0607 8000568 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:38:00 886 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B KOB Baník Sokolov
10:40:00 887 Buďárek Šimon STH0703 8680286 A SK Studenec
10:42:00 888 Gallo Ondřej AOP0802 8648624 A Orientační Běh Opava
10:44:00 889 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A Sportcentrum Jičín
10:46:00 890 Skripnik Matouš FSP0800 8028838 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:48:00 891 Srb Vladimír LPU0714 8667506 A OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 892 Shyp Oleksii BOR0711 8061222 C OK Jiskra Nový Bor
10:52:00 893 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B KOB Tretra Praha
10:54:00 894 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 A OB Vizovice
10:56:00 895 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 A Sportcentrum Jičín
10:58:00 896 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A KOS TJ Tesla Brno

H16C 2.80 km, 95 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 821 Račanský Jiří TBM0706 8004271 A KOS TJ Tesla Brno
10:03:00 822 Maglia Šimon ONO0702 8022369 B SKOB Ostrov
10:05:00 823 Vrábel Štěpán PHK0705 8006764 C OK 99 Hradec Králové
10:07:00 824 Kroutil Jošt TBM0712 8188288 B KOS TJ Tesla Brno
10:09:00 825 Plachý Ondřej JPV0707 8662279 B Oddíl OS SK Prostějov
10:11:00 826 Žižka Přemysl DOR0706 8332266 B OK Dobříš
10:13:00 827 Pánek Ondřej SSU0702 9200527 B SK Severka Šumperk
10:15:00 828 Finstrle Filip ZBM0702 8076007 B SK Brno Žabovřesky
10:17:00 829 Hlavatý Jan LPU0713 8196084 B OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 830 Urválek Jan TBM0707 8100019 B KOS TJ Tesla Brno
10:21:00 831 Kosák Eliáš PGP0704 8140934 C SK Praga
10:23:00 832 Kule Oliver ONO0701 8648612 B SKOB Ostrov
10:25:00 833 Marek Filip ZBM0706 8660413 B SK Brno Žabovřesky
10:27:00 834 Studničný Adam BOR0701 7531975 C OK Jiskra Nový Bor
10:29:00 835 Huleja Martin TZL0604 8000604 B SKOB Zlín
10:31:00 836 Hendrych Vít SJI0601 8109369 B OK Jihlava
10:33:00 837 Škrle Michael KRL0702 8075704 C Kometa Kralovice
10:35:00 838 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 A Oddíl OB Kotlářka
10:37:00 839 Seligr Lukáš PHK0709 2141894 C OK 99 Hradec Králové
10:39:00 840 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B SKOB Ostrov
10:41:00 841 Hrodek Ondřej Otto OPI0701 8077477 B Orientační sporty Písek
10:43:00 842 Lorenc Václav DOR0702 8154976 B OK Dobříš
10:45:00 843 Janeček Jáchym UOL0700 8113535 B SOB Olomouc
10:47:00 844 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B KOS TJ Tesla Brno
10:49:00 845 Ryška Matěj TRI0604 8667990 B TJ TŽ Třinec
10:51:00 846 Horák Filip PHK0701 2088727 B OK 99 Hradec Králové
10:53:00 847 Matyšek Ondřej PGP0703 2087642 B SK Praga
10:55:00 848 Hruška Marek DOR0604 8014485 C OK Dobříš
10:57:00 849 Vyhnis Šimon TAP0613 8154987 B KOB Tretra Praha
10:59:00 850 Fajfr Marek LPU0612 8014543 A OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 851 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 852 Pernička Martin TZL0800 8240800 A SKOB Zlín
11:05:00 853 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B SKOB Zlín
11:07:00 854 Zápotocký Jiří PGP0808 8648622 A SK Praga
11:09:00 855 Březina Karel CHA0605 8518330 B OK Chrastava
11:11:00 856 Stehlík Jakub ZTC0700 8013478 A Západočeské sportovní centrum OB
11:13:00 857 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B OK Jihlava
11:15:00 858 Schwab Filip TBM0710 8000710 A KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 859 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
11:19:00 860 Beneš Filip VLI0708 8033275 B Slavia Liberec orienteering
11:21:00 861 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 862 Maroušek Dominik DKP0716 8075979 A Oddíl OB Kotlářka
11:25:00 863 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 A Sportcentrum Jičín
11:27:00 864 Donda Jakub ONO0700 8656617 A SKOB Ostrov
11:29:00 865 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B OK Jilemnice
11:31:00 866 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A OK Jilemnice

H18A 3.50 km, 130 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:28:00 301 Titz Adam VSP0401 8151968 A USK Praha
12:30:00 302 Gajda Martin KAM0405 8656715 A OK Kamenice
12:32:00 303 Odehnal Tomáš PBM0500 8660444 A TJ Spartak 1. brněnská
12:34:00 304 Blaha Michal VSP0412 8655418 A USK Praha
12:36:00 305 Kovalchuk Serafim PHK0508 8003649 A OK 99 Hradec Králové
12:38:00 306 Stehlík Šimon ZTC0501 8670487 A Západočeské sportovní centrum OB
12:40:00 307 Kolář Šimon SHK0405 8005126 A OK Slavia Hradec Králové
12:42:00 308 Čtrnáct František PGP0401 8670467 A SK Praga
12:44:00 309 Peterka Jakub LLI0404 8659397 A LOK-o Liberec
12:46:00 310 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A OK Jilemnice
12:48:00 311 Račanský Jakub TBM0503 8100029 A KOS TJ Tesla Brno
12:50:00 312 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
12:52:00 313 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
12:54:00 314 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A TJ Spartak 1. brněnská
12:56:00 315 Tkáč Matěj JJN0401 8660911 A Team Jizerky
12:58:00 316 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
13:00:00 317 Donda Jiří ONO0403 8032771 A SKOB Ostrov
13:02:00 318 Strýček Jan PBM0503 8028870 A TJ Spartak 1. brněnská

H18B 3.30 km, 140 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 969 Černý Antonín TAP0402 8116720 A KOB Tretra Praha
10:03:00 970 Jiras Jan DOR0505 2042521 B OK Dobříš
10:05:00 971 Vítek Matěj SJI0500 8116794 B OK Jihlava
10:07:00 972 Racek Josef ZBM0400 8663130 B SK Brno Žabovřesky
10:09:00 973 Heller Jiří ROU0501 8662349 B SKOB Roudnice nad Labem
10:11:00 974 Trepáč Adam STE0504 8071293 B SK SKI-OB Šternberk
10:13:00 975 Štěrba Marek SKV0401 8654894 B TJ Slovan Karlovy Vary
10:15:00 976 Bukovác Filip PBM0501 8116740 A TJ Spartak 1. brněnská
10:17:00 977 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 A OOB TJ Turnov
10:19:00 978 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A USK Praha
10:21:00 979 Mrózek Paweł SIT0402 8002604 A OK SILESIA
10:23:00 980 Pompach Lukáš PHK0500 8061489 A OK 99 Hradec Králové
10:25:00 981 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 982 Sork Dominik TAP0504 8149881 A KOB Tretra Praha
10:29:00 983 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
10:31:00 984 Blaha Jiří VSP0411 8655423 A USK Praha
10:33:00 985 Salaba Dan JIL0404 8680328 A OK Jilemnice
10:35:00 986 Šeps Daniel SRK0504 8663121 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:37:00 987 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 A SK Brno Žabovřesky
10:39:00 988 Fajfer Filip NPA0401 8680282 B SK LOB Nová Paka
10:41:00 989 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 A USK Praha
10:43:00 990 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
10:45:00 991 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš
10:47:00 992 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
10:49:00 993 Němec David ZTC0504 8648544 A Západočeské sportovní centrum OB
10:51:00 994 Hoetzel Hugo TUR0505 8680581 A OOB TJ Turnov
10:53:00 995 Morávek Martin SRK0503 8663144 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:55:00 996 Choutka Matěj NPA0402 8482062 A SK LOB Nová Paka
10:57:00 997 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 A USK Praha
10:59:00 998 Beneš Jindřich KON0404 8660477 B KOB Konice
11:01:00 999 Otruba František PLU0501 8667537 B TJ SOKOL Plumlov

H18C 3.20 km, 125 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 915 Kurka Jaroslav SHK0501 8113527 B OK Slavia Hradec Králové
10:02:00 916 Krpata Michal LPU0403 8656545 B OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 917 Klapetek Václav AOP0503 51190 C Orientační Běh Opava
10:06:00 918 Kándl Matěj PGP0508 2102710 C SK Praga
10:08:00 919 Rak Tomáš SHK0400 7207030 C OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 920 Vejražka David KPY0401 2801247 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:12:00 921 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
10:14:00 922 Vacek František CHT0501 2067939 B OOB SK Chrast
10:16:00 923 Sláma Šimon LCE0502 8670814 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:18:00 924 Bozděch Tobiáš KPY0504 8119573 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:20:00 925 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:22:00 926 Pavelec Matěj NPA0501 8680363 B SK LOB Nová Paka
10:24:00 927 Klösel Samuel AOP0504 8237738 B Orientační Běh Opava
10:26:00 928 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B SKOB Ostrava
10:28:00 929 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
10:30:00 930 Mastník Ondřej JJN0501 8662692 B Team Jizerky
10:32:00 931 Tomanek Lukáš KSU0502 8680413 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:34:00 932 Málek David PHK0504 8000239 B OK 99 Hradec Králové
10:36:00 933 Snížek Ondřej DOR0406 8116788 B OK Dobříš
10:38:00 934 Janoch Samuel Jan MLA0502 8656638 B MLOK Mariánské Lázně
10:40:00 935 Bednařík Vilém PBM0509 8670461 A TJ Spartak 1. brněnská
10:42:00 936 Pokorný Jan JJN0400 8659408 A Team Jizerky
10:44:00 937 Pivec Jan MLA0503 8033228 B MLOK Mariánské Lázně
10:46:00 938 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 939 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 B OK Jiskra Nový Bor
10:50:00 940 Smolka Jakub TAP0500 8033221 A KOB Tretra Praha
10:52:00 941 Melišík Jan TAP0502 8660513 A KOB Tretra Praha
10:54:00 942 Kuchař Matěj TAP0405 8667509 A KOB Tretra Praha
10:56:00 943 Kubeček Josef SNA0402 8107749 C TJ START Náchod
10:58:00 944 Novák Stanislav NPA0404 8109325 B SK LOB Nová Paka
11:00:00 945 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 B OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 946 Tatarnikov Mykhailo PHK0405 8003652 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 947 Marek Matěj JJN0402 2103701 B Team Jizerky
11:06:00 948 Rožek Vojtěch RIC0501 8670552 C OB Říčany
11:08:00 949 Čermák Martin PHK0502 8226370 A OK 99 Hradec Králové
11:10:00 950 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
11:12:00 951 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B KOB Kladno
11:14:00 952 Nimshaus Viktor CHC0502 8012872 B K.O.B. Choceň
11:16:00 953 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 A OK Jihlava
11:18:00 954 Černý Matouš TAP0501 8014512 B KOB Tretra Praha
11:20:00 955 Typlt Tomáš NPA0406 8680412 B SK LOB Nová Paka
11:22:00 956 Pelc Matyáš CST0401 51330 C OB Strakonice
11:24:00 957 Štorek Jan JPV0505 8440505 A Oddíl OS SK Prostějov
11:26:00 958 Snížek Martin DOR0405 8116738 B OK Dobříš
11:28:00 959 Pekárek Tomáš LPU0515 8014532 B OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 960 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 A OK SILESIA
11:32:00 961 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 A Oddíl OB Kotlářka
11:34:00 962 Štábl Adam KSU0401 8662429 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:36:00 963 Kužel Jan FSP0400 515098 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:38:00 964 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A OK Slavia Hradec Králové
11:40:00 965 Kasza Tomáš PBM0512 8116805 B TJ Spartak 1. brněnská
11:42:00 966 Doucha Martin SNA0501 8076025 A TJ START Náchod
11:44:00 967 Bláha Adam KSU0525 8680331 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:46:00 968 Janda Jakub DOR0403 8662308 B OK Dobříš

H20A 3.80 km, 130 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:39:00 201 Světnický František STE0204 8656687 R SK SKI-OB Šternberk
12:41:00 202 Macek Ondřej LPU0209 8656535 R OK Lokomotiva Pardubice
12:43:00 203 Škvor Adam KAM0202 8680302 R OK Kamenice
12:45:00 204 Hájek Kryštof TUR0212 8680421 R OOB TJ Turnov
12:47:00 205 Richtr Lukáš ZTC0204 8656696 E Západočeské sportovní centrum OB
12:49:00 206 Tokár Radim ZTC0300 8660914 A Západočeské sportovní centrum OB
12:51:00 207 Kostka Jiří AOP0201 8012870 E Orientační Běh Opava
12:53:00 208 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
12:55:00 209 Čech Vít AOP0302 8004316 R Orientační Běh Opava
12:57:00 210 Vitebský Lukáš JJN0302 8662688 A Team Jizerky
12:59:00 211 Waněk Hubert LPU0309 8656616 B OK Lokomotiva Pardubice
13:01:00 212 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
13:03:00 213 Melišík Martin TAP0200 8654905 R KOB Tretra Praha
13:05:00 214 Mareček Šimon LPU0222 8000543 R OK Lokomotiva Pardubice
13:07:00 215 Valík Adam AOP0301 8648578 R Orientační Běh Opava
13:09:00 216 Chaloupský Jakub PHK0302 8644871 E OK 99 Hradec Králové
13:11:00 217 Štregl Matyáš TUR0301 8662306 R OOB TJ Turnov
13:13:00 218 Roháč Martin LCE0308 8017132 A OOB TJ Slovan Luhačovice

H20B 3.40 km, 145 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 1025 Jirka Matyáš UOL0203 7202871 B SOB Olomouc
10:02:00 1026 Milota Břetislav MLA0300 8116801 C MLOK Mariánské Lázně
10:04:00 1027 Mielec Radomír AOV0301 8660459 B OOB TJ Baník Ostrava
10:06:00 1028 Švarc Antonín DKP0203 8020122 R Oddíl OB Kotlářka
10:08:00 1029 Dostál František UOL0201 8516416 A SOB Olomouc
10:10:00 1030 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
10:12:00 1031 Novák Adam LPU0320 8109307 B OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 1032 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 A OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 1033 Štorek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov
10:18:00 1034 Martynek Petr TRI0304 8042121 B TJ TŽ Třinec
10:20:00 1035 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:22:00 1036 Šimek Jakub CHC0303 8113508 B K.O.B. Choceň
10:24:00 1037 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 A OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 1038 Váňa Vojtěch LPU0312 8109305 A OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 1039 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 B OK Jihlava
10:30:00 1040 Svoboda Radek STE0207 8022671 B SK SKI-OB Šternberk
10:32:00 1041 Synek Petr DOK0200 8657096 B OK Doksy
10:34:00 1042 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
10:36:00 1043 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 1044 Mareš Albert DKP0308 8226408 A Oddíl OB Kotlářka
10:40:00 1045 Malačka Milan DKP0210 8080811 R Oddíl OB Kotlářka
10:42:00 1046 Havlíček Albert BSO0304 8028818 B KOB Baník Sokolov
10:44:00 1047 Rücker Jan HOR0201 8140917 A TJ Jiskra Hořice
10:46:00 1048 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 A KOB Baník Sokolov
10:48:00 1049 Nechanický Jan TBM0200 8000321 R KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 1050 Čepička Ladislav ZTC0303 8109406 A Západočeské sportovní centrum OB
10:52:00 1051 Škácha Vít DKP0310 8654883 A Oddíl OB Kotlářka
10:54:00 1052 Jończy Jakub 88P0300 8071103 C MKS Paulinum Jelenia Góra
10:56:00 1053 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A Oddíl OB Kotlářka
10:58:00 1054 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 R SK Brno Žabovřesky

H20C 3.30 km, 145 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 1018 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 B OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 1019 Vališ Jan LPU0210 8109304 B OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 1020 Šimša Martin PGP0309 8654907 A SK Praga
11:07:00 1021 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B TJ TŽ Třinec
11:09:00 1022 Zamastil Michal LTU0203 8648549 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:11:00 1023 Kováč František MLA0201 8656612 B MLOK Mariánské Lázně
11:13:00 1024 Riby Thomas LTP0202 8662326 B OOB TJ Lokomotiva Teplice

H21A 5.10 km, 235 m, 23 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:40:00 1 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E OK 99 Hradec Králové
12:42:00 2 Hradec Pavel TUR8801 8183193 C OOB TJ Turnov
12:44:00 3 Wolf Daniel TUR9100 8086808 E OOB TJ Turnov
12:46:00 4 Semík Ondřej KAM9401 8651935 R OK Kamenice
12:48:00 5 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
12:50:00 6 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 R OK 99 Hradec Králové
12:52:00 7 Novotný Tomáš PHK8101 8670463 C OK 99 Hradec Králové
12:54:00 8 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 R OK Kamenice
12:56:00 9 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R SK Brno Žabovřesky
12:58:00 10 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E KOS TJ Tesla Brno
13:00:00 11 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín
13:02:00 12 Procházka Jan PGP8407 8409111 E SK Praga
13:04:00 13 Mrázek Jan SJC8102 8010100 R Sportcentrum Jičín
13:06:00 14 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
13:08:00 15 Pompura Daniel TBM0108 8100023 E KOS TJ Tesla Brno
13:10:00 16 Poklop Martin SSU8802 8660591 E SK Severka Šumperk
13:12:00 17 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
13:14:00 18 Dlabaja Tomas TUR8303 8013405 R OOB TJ Turnov
13:16:00 19 Horčička Vít TBM9919 8656558 E KOS TJ Tesla Brno
13:18:00 20 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E OK 99 Hradec Králové
13:20:00 21 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C Oddíl OB Kotlářka
13:22:00 22 Kubelka Tomáš LPU9307 8656587 E OK Lokomotiva Pardubice
13:24:00 23 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Brno Žabovřesky
13:26:00 24 Roudný Martin LPU0002 8656620 E OK Lokomotiva Pardubice
13:28:00 25 Petržela Jan PHK9200 8627109 E OK 99 Hradec Králové
13:30:00 26 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 E OK Lokomotiva Pardubice
13:32:00 27 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E OOB TJ Slovan Luhačovice
13:34:00 28 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E SK Brno Žabovřesky
13:36:00 29 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E OK Kamenice
13:38:00 30 Král Vojtěch SSU8841 8063501 E SK Severka Šumperk
13:40:00 31 Křivda Tomáš CHC9901 8460100 E K.O.B. Choceň
13:42:00 32 Hubáček Jonáš LCE9501 8629756 E OOB TJ Slovan Luhačovice
13:44:00 33 Šedivý Jan PGP8409 8644492 C SK Praga

H21B 4.70 km, 165 m, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 1167 Losman Petr PHK7901 8656658 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 1168 Kafka Miloš LPU8608 8517452 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 1169 Cahel Marek LCE8803 8662442 R OOB TJ Slovan Luhačovice
10:25:00 1170 Fodor Petr TUR8103 8680583 C OOB TJ Turnov
10:27:00 1171 Komanec Václav SHK8406 8076028 C OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 1172 Grundman Vojtěch CHC8801 8080807 C K.O.B. Choceň
10:31:00 1173 Müller Jonáš KSU9906 8662444 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:33:00 1174 Ondráček Radim EKP7414 8087414 C VŠTJ Ekonom Praha
10:35:00 1175 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 E SK Praga
10:37:00 1176 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:39:00 1177 Grundmann Jan LPU9410 8654891 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 1178 Kazda Adam ZBM9104 8660406 C SK Brno Žabovřesky
10:43:00 1179 Jonáš Martin PGP9606 8667535 C SK Praga
10:45:00 1180 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 C KOS Slavia Plzeň
10:47:00 1181 Bendák Jan PHK9800 8656628 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 1182 Chupek Jakub JPV9911 8655373 R Oddíl OS SK Prostějov
10:51:00 1183 Valeš Jiří ZTC9502 8656689 R Západočeské sportovní centrum OB
10:53:00 1184 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
10:55:00 1185 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
10:57:00 1186 Horáček Michal VLI7700 8003620 C Slavia Liberec orienteering
10:59:00 1187 Mudrák Štěpán LCE9601 8645928 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:01:00 1188 Habán Ivo VLI7707 8660474 C Slavia Liberec orienteering
11:03:00 1189 Adámek Filip TBM0101 8656745 E KOS TJ Tesla Brno
11:05:00 1190 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 C OK Jiskra Nový Bor
11:07:00 1191 Burda Matěj BOR9608 8200008 C OK Jiskra Nový Bor
11:09:00 1192 Jonáš Adam ZBM0102 8100060 R SK Brno Žabovřesky
11:11:00 1193 Luštický Martin TUR8700 8680589 R OOB TJ Turnov
11:13:00 1194 Lučan Vladimír LPU7710 8014507 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 1195 Hadač Filip AOP9301 8656686 E Orientační Běh Opava
11:17:00 1196 Melecký Martin SSU9001 8680373 R SK Severka Šumperk
11:19:00 1197 Bořil Jan TBM9700 8515513 C KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 1198 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 R OK Jilemnice
11:23:00 1199 Kettner Vojtěch KAM9601 8080832 R OK Kamenice
11:25:00 1200 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 1201 Smola Michal TZL8131 8667971 R SKOB Zlín
11:29:00 1202 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 R OK Kamenice
11:31:00 1203 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
11:33:00 1204 Flašar Jan PGP8610 8008610 C SK Praga
11:35:00 1205 Nožka Radek LPU9005 8656519 E OK Lokomotiva Pardubice

H21C 4.00 km, 185 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 1127 Vlček Martin TUR8702 8656670 C OOB TJ Turnov
10:20:00 1128 Makovský Jakub TAP8511 8651715 C KOB Tretra Praha
10:22:00 1129 Henych Petr VLI6001 8220800 C Slavia Liberec orienteering
10:24:00 1130 Dvorský Vojtěch KSU9400 8482075 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:26:00 1131 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
10:28:00 1132 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
10:30:00 1133 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C OOB SK Chrast
10:32:00 1134 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
10:34:00 1135 Mielec Jaromír AOP9701 8008123 C Orientační Běh Opava
10:36:00 1136 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C OK Jilemnice
10:38:00 1137 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
10:40:00 1138 Janda Martin DOB8002 8662322 C KOB Dobruška
10:42:00 1139 Tichý Radomír SHK0000 8670465 C OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 1140 Holas Ondřej TUR8501 8680590 C OOB TJ Turnov
10:46:00 1141 Bravený Adam VBM8801 8108810 C VSK Mendelu Brno
10:48:00 1142 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
10:50:00 1143 Balcar Aleš PHK8602 8116783 C OK 99 Hradec Králové
10:52:00 1144 Karásek Matěj TUR0000 8050013 C OOB TJ Turnov
10:54:00 1145 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C Oddíl OB Kotlářka
10:56:00 1146 Veselý Jakub PGP9503 8662310 C SK Praga
10:58:00 1147 Tichý Tomáš SJH9201 8014563 C SOS Jindřichův Hradec
11:00:00 1148 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
11:02:00 1149 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 1150 Kligl Radim TBM0103 8655419 C KOS TJ Tesla Brno
11:06:00 1151 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C SKOB Zlín
11:08:00 1152 Dutkowski Mikolaj DOB9200 8010192 R KOB Dobruška
11:10:00 1153 Bořil Tomáš TBM8833 8008833 C KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 1154 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 E OOB TJ Turnov
11:14:00 1155 Čech Petr SJI0001 8656540 C OK Jihlava
11:16:00 1156 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 1157 Žemlík Pavel TUR7135 2119202 C OOB TJ Turnov
11:20:00 1158 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 1159 Baier Martin TUR7603 8007603 C OOB TJ Turnov
11:24:00 1160 Bogar Kryštof BOR9402 8656508 C OK Jiskra Nový Bor
11:26:00 1161 Matějů Luboš PGP7601 8662333 C SK Praga
11:28:00 1162 Sysel Ctibor PGP8700 515161 R SK Praga
11:30:00 1163 Malý Aleš JIL8702 8087007 C OK Jilemnice
11:32:00 1164 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 1165 Kolárik Tomáš TZL9302 8680318 C SKOB Zlín
11:36:00 1166 Hepner David SHK7601 8655416 C OK Slavia Hradec Králové

H21D 3.90 km, 170 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 1073 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C SK Brno Žabovřesky
10:03:00 1074 Hrdinka Daniel VRL9701 8109430 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:05:00 1075 Novák Přemysl DKP0107 8656538 C Oddíl OB Kotlářka
10:07:00 1076 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:09:00 1077 Schulhof Jan TUR8900 7205003 E OOB TJ Turnov
10:11:00 1078 Goldschmidt Tobiáš TBM0005 8200031 C KOS TJ Tesla Brno
10:13:00 1079 Matějů Michal VLI7702 8116764 C Slavia Liberec orienteering
10:15:00 1080 Féder Medard LCE0111 8662443 E OOB TJ Slovan Luhačovice
10:17:00 1081 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 1082 Klement David DKP0110 8080816 C Oddíl OB Kotlářka
10:21:00 1083 Gregor Martin DKP7705 8014551 C Oddíl OB Kotlářka
10:23:00 1084 Arenth Ole Jorgen Bogen MOV9900 2028947 C SKOB Ostrava
10:25:00 1085 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 C Orientační Běh Opava
10:27:00 1086 Uhlík Michal SJC8007 8003099 R Sportcentrum Jičín
10:29:00 1087 Zakouřil Vít TUR9301 8680575 C OOB TJ Turnov
10:31:00 1088 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C SK Brno Žabovřesky
10:33:00 1089 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
10:35:00 1090 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
10:37:00 1091 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
10:39:00 1092 Vošta Zdeněk VCB8748 7207704 C OB České Budějovice
10:41:00 1093 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
10:43:00 1094 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
10:45:00 1095 Gedeon Dominik KSU9900 8016299 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:47:00 1096 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 C OOB TJ Turnov
10:49:00 1097 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
10:51:00 1098 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
10:53:00 1099 Paleček Ondřej STH0105 8656505 C SK Studenec
10:55:00 1100 Král Václav SSU8243 8033246 C SK Severka Šumperk
10:57:00 1101 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
10:59:00 1102 Rožek David RIC7403 8047210 C OB Říčany
11:01:00 1103 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Brno Žabovřesky
11:03:00 1104 Dlabaja Štěpán JJN8508 8185818 C Team Jizerky
11:05:00 1105 Švadlena Michal CHC0101 8656615 C K.O.B. Choceň
11:07:00 1106 Bořánek Michal VSP0007 8076041 C USK Praha
11:09:00 1107 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:11:00 1108 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C LOK-o Liberec
11:13:00 1109 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 C KOS TJ Tesla Brno
11:15:00 1110 Vlach Jiří AOV7900 8667994 C OOB TJ Baník Ostrava
11:17:00 1111 Hübner Jan CTB7902 8200032 C SK OB Chotěboř
11:19:00 1112 Srb Vladimír LPU7818 8667505 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 1113 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 R KOB Tretra Praha
11:23:00 1114 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:25:00 1115 Bílý Jakub DOK0104 8662323 C OK Doksy
11:27:00 1116 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:29:00 1117 Křivda Martin CHC9501 8659400 C K.O.B. Choceň
11:31:00 1118 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
11:33:00 1119 Pešek Ondřej CHC8502 8662296 C K.O.B. Choceň
11:35:00 1120 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C OOB SK Chrast
11:37:00 1121 Škoda Jakub DOK8800 8656596 R OK Doksy
11:39:00 1122 Bravený Vít ZBM9102 8137510 C SK Brno Žabovřesky
11:41:00 1123 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
11:43:00 1124 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
11:45:00 1125 Kořínek Jindřich TUR8406 8656588 C OOB TJ Turnov
11:47:00 1126 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C Orientační Běh Opava