Logo

Startovka závodu: Veteraniáda ČR v nočním OB

Klubová startovka

Datum:
16.10.2021
Místo konání:
Chotíkov – parkoviště Globus Hypermarket
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
1 : 10 000, e=5 m, formát A3, stav srpen 2021, Pretex
Ředitel závodu:
Kroupa Štěpán
Hlavní rozhodčí:
Richtr Aleš - R1
Stavitel tratí:
Kamaryt Tomáš - R1
JURY:
Plochová Dominika, Kašková Kateřina, Kurfürst Pavel
Kluby:
15G     47S     AOP     BOR     BSO     DCE     DKP     DOB     DOK     DOR     EKP     FSP     HOR     CHA     CHT     JIL     JJN     KPY     KSU     LCE     LDC     LLI     LPM     LPU     MAS     MFP     MLA     ONO     PGP     PHK     PLU     RBK     RIC     ROZ     RUZ     SBR     SCP     SHK     SJC     SJH     SJI     SKV     SLA     SOB     SPC     SPR     STH     TAP     TJN     TUR     TUV     UOL     VLI     VSP     ZAK     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:22:00 52 1509 Windsor Ben 15G9000 8190817 T4
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
21:19:00 109 1388 Mikluš Marián 47S7200 8000029 H35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:48:00 18 1455 Kostka Evžen AOP5701 8014459 C H60
20:40:00 70 1371 Kostková Jana AOP7151 8648553 C D50
20:41:00 71 1445 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C H55
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:06:00 36 1458 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C H60
20:56:00 86 1448 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C H55
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:52:00 82 1397 Rambousek Karel BSO7907 8028852 C H40
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:45:00 15 1463 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C H65
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:51:00 81 1447 Klaška Pavel DKP6500 8650 C H55
20:58:00 88 1398 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C H40
21:10:00 100 1377 Škáchová Petra DKP7054 8017712 C D50
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
21:16:00 106 1401 Janda Martin DOB8002 8662322 C H40
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:40:00 10 1355 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C D40
20:27:00 57 1487 Synková Petra DOK7950 7200372 C T3
20:28:00 58 1393 Synek Antonín DOK7800 7200371 C H40
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:48:00 18 1383 Bochenková Jana DOR6150 8116687 C D60
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:00:00 30 1457 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C H60
20:36:00 66 1362 Konečná Marcela EKP7257 8662277 C D45
21:31:00 121 1390 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C H35
21:33:00 123 1440 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C H50
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:48:00 18 1408 Skripnik Ondřej FSP7502 8028842 C H45
20:09:00 39 1484 Bartoň Theodor FSP1100 2029180 C T3
20:27:00 57 1510 Skripnik Matouš FSP0800 8116721 B T4
20:45:00 75 1427 Kurfürst Pavel FSP7400 8022689 C H45
21:18:00 108 1369 Bartoňová Terezie FSP7550 2092410 C D45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:42:00 12 1454 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C H60
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:46:00 16 1356 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C D40
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:18:00 48 1418 Klvaňa Milan CHT7500 8226323 C H45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:39:00 09 1405 Votoček Tomáš JIL7041 2127658 C H45
20:54:00 84 1365 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C D45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
21:00:00 90 1375 Rýdlová Magda JJN6850 8662737 C D50
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:40:00 70 1395 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C H40
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:20:00 50 1352 Rajnošek Tereza KSU8691 7865718 C D35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:37:00 67 1512 Cahel Marek LCE8803 8662442 C T4
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:10:00 40 1360 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C D40
21:21:00 111 1437 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C H50
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:03:00 33 1413 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C H45
21:13:00 103 1387 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C H35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:58:00 28 1358 Šafránková Martina LPM7753 0 D40
20:24:00 54 1420 Bohuslav Václav LPM7206 8670454 C H45
20:33:00 63 1488 Šafránková Eliška LPM0953 2000560 C T3
20:57:00 87 1431 Weissar Petr LPM7020 8003619 C H50
21:00:00 90 1366 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C D45
21:04:00 94 1399 Šafránek Petr LPM7905 2000609 C H40
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:54:00 24 1410 Haas Karel LPU7304 8014526 C H45
20:00:00 30 1466 Farář Václav LPU5201 8663180 C H65
20:12:00 42 1459 Roudný Václav LPU6102 7209277 C H60
20:39:00 69 1425 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C H45
21:06:00 96 1367 Držková Markéta LPU7670 2073755 C D45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
21:05:00 95 1433 Kovář Jindřich MAS6800 8667511 C H50
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:46:00 76 1396 Dvořáček Dan MFP7903 8008081 C H40
21:15:00 105 1378 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C D50
21:37:00 127 1441 Siegl Roman MFP6700 8648567 C H50
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:18:00 48 1475 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C H75
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:36:00 06 1404 Pekárek Martin ONO7203 7777781 C H45
20:30:00 60 1422 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C H45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:51:00 21 1481 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 B T3
19:52:00 22 1357 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C D40
20:03:00 33 1483 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 B T3
20:09:00 39 1415 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C H45
20:15:00 45 1485 Štěpová Dana PGP7456 2099486 C T3
20:21:00 51 1419 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C H45
20:22:00 52 1392 Dvořák Josef PGP8006 8482120 C H40
20:25:00 55 1353 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C D35
20:25:00 55 1472 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C H70
20:51:00 81 1491 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A T3
21:10:00 100 1400 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C H40
21:29:00 119 1439 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C H50
21:41:00 131 1442 Janas Petr PGP7106 8151151 C H50
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:45:00 75 1372 Chaloupská Pavlína PHK7051 8644871 C D50
21:17:00 107 1436 Chaloupský David PHK7103 8660515 C H50
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:57:00 27 1411 Trhlík Tomáš PLU7407 8071274 C H45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:48:00 78 1364 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C D45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:45:00 75 1490 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C T3
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:54:00 24 1384 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C D60
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:42:00 12 1406 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C H45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:13:00 43 1470 Toman Stanislav SBR4801 51917 C H70
21:06:00 96 1450 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C H55
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:48:00 78 1428 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C H45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:37:00 07 1380 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C D55
20:27:00 57 1421 Čečka Jiří SHK7600 8109416 C H45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:30:00 60 1477 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H80
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:43:00 13 1381 Tichá Jana SJH6451 8482089 C D55
20:36:00 66 1424 Blažek Petr SJH7402 8636796 C H45
21:01:00 91 1449 Nouza Petr SJH6501 8003622 C H55
21:11:00 101 1451 Tichý Martin SJH6401 995864 C H55
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:57:00 27 1482 Vítková Hana SJI0750 8226390 A T3
20:02:00 32 1505 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A T4
20:12:00 42 1507 Frýba Dominik SJI9702 8113526 C T4
20:34:00 64 1394 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C H40
21:01:00 91 1432 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C H50
21:25:00 115 1389 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C H35
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:21:00 51 1486 Žandová Monika SKV8751 2085621 C T3
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
21:13:00 103 1435 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C H50
21:25:00 115 1438 Doubek Petr SLA7000 8648574 C H50
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:12:00 42 1416 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C H45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:45:00 15 1407 Lebeda Dušan SPC7312 2134273 C H45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:31:00 61 1473 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C H70
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
21:22:00 112 1402 Junek Petr STH7801 8660910 C H40
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:36:00 06 1453 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C H60
19:40:00 10 1462 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C H65
19:55:00 25 1465 Šomvársky Ján TAP5500 232173 C H65
20:15:00 45 1417 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C H45
20:50:00 80 1373 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C D50
21:05:00 95 1376 Petrová Martina TAP6852 232196 C D50
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:35:00 05 1461 Horák Petr TJN5602 8680309 C H65
19:51:00 21 1409 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C H45
20:33:00 63 1423 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C H45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
19:50:00 20 1464 Folprecht Miroslav TUR5501 8680597 C H65
19:54:00 24 1456 Dragowski Robert TUR5906 8116717 C H60
19:57:00 27 1504 Lamač František TUR0901 8014470 B T4
20:07:00 37 1506 Tomášek Prokop TUR0711 2120075 A T4
20:17:00 47 1508 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B T4
20:32:00 62 1511 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B T4
21:09:00 99 1434 Žemlík Pavel TUR7135 2119202 C H50
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:04:00 34 1359 Tomášková Radka TUV7851 2120062 C D40
20:39:00 69 1489 Tomášková Matilda TUV0998 8656542 B T3
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:46:00 76 1446 Šimek Roman UOL6503 8005432 C H55
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:05:00 35 1467 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C H65
20:07:00 37 1469 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C H70
20:19:00 49 1471 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C H70
20:42:00 72 1426 Šesták Marek VLI7403 8004275 C H45
20:42:00 72 1513 Ježowicz Roman VLI8002 2113390 C T4
21:07:00 97 1386 Martan Jiří VLI7300 8662685 C H35
21:12:00 102 1368 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C D45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:00:00 30 1412 Průša Michal VSP7310 8667547 C H45
20:06:00 36 1414 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C H45
20:42:00 72 1363 Arnoštová Kateřina VSP7652 8226388 C D45
20:51:00 81 1429 Arnošt Kamil VSP7301 8007180 C H45
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
20:55:00 85 1374 Furuczová Jelka ZAK7150 8000989 C D50
21:45:00 135 1443 Furucz Dušan ZAK7100 8007101 C H50

Ostatní kluby

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
19:30 00 1452 Vakant 0 Vakant H60
19:30 00 1460 Vakant 0 Vakant H65
19:31 01 1379 Vakant 0 Vakant D55
19:32 02 1499 Vakant 0 Vakant T4
19:33 03 1403 Vakant 0 Vakant H45
19:33 03 1478 Vakant 0 Vakant T3
19:34 04 1354 Vakant 0 Vakant D40
19:37 07 1500 Vakant 0 Vakant T4
19:39 09 1479 Vakant 0 Vakant T3
19:42 12 1382 Vakant 0 Vakant D60
19:42 12 1501 Vakant 0 Vakant T4
19:45 15 1480 Vakant 0 Vakant T3
19:47 17 1502 Vakant 0 Vakant T4
19:52 22 1503 Vakant 0 Vakant T4
20:01 31 1468 Vakant 0 Vakant H70
20:12 42 1474 Vakant 0 Vakant H75
20:15 45 1351 Vakant 0 Vakant D35
20:16 46 1391 Vakant 0 Vakant H40
20:24 54 1476 Vakant 0 Vakant H80
20:30 60 1361 Vakant 0 Vakant D45
20:35 65 1370 Vakant 0 Vakant D50
20:36 66 1444 Vakant 0 Vakant H55
20:47 77 1514 Vakant 0 Vakant T4
20:52 82 1515 Vakant 0 Vakant T4
20:53 83 1430 Vakant 0 Vakant H50
20:57 87 1492 Vakant 0 Vakant T3
20:57 87 1516 Vakant 0 Vakant T4
21:01 91 1385 Vakant 0 Vakant H35
21:02 92 1517 Vakant 0 Vakant T4
21:03 93 1493 Vakant 0 Vakant T3
21:07 97 1518 Vakant 0 Vakant T4
21:09 99 1494 Vakant 0 Vakant T3
21:15 105 1495 Vakant 0 Vakant T3
21:21 111 1496 Vakant 0 Vakant T3
21:27 117 1497 Vakant 0 Vakant T3
21:33 123 1498 Vakant 0 Vakant T3