Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.10.2021
Místo konání:
Markoušovice - louka u hřbitova
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Kozí kameny
Ředitel závodu:
Bendák Petr
Hlavní rozhodčí:
Lazák Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Panchártková Tereza, Panchártek Jan - R1
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    

D10N 3.80 km, 100 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 1 Vakant 0 Vakant
10:09:00 2 Vakant 0 Vakant
10:15:00 3 Vakant 0 Vakant
10:21:00 4 Hakenová Kateřina STH1451 2124786 C SK Studenec
10:27:00 5 Hovorková Nikol LPU1353 7209796 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 6 Cyrany Magdalena SJC1453 2115014 C Sportcentrum Jičín
10:39:00 7 Stryková Zuzana LPU1351 9298 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 8 Movchanskaya Maria VRL1153 2126286 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:51:00 9 Kubíková Andrea LPU1299 9247 OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 10 Melicharová Nina PHK1451 224919 C OK 99 Hradec Králové
11:03:00 11 Kuhnová Šárka LPU1356 2070814 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 12 Poláková Gabriela VRL1351 8013854 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:15:00 13 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 14 Schmidtová Eva VRL1251 2096245 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:27:00 15 Kárníková Alžběta LPU1354 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice

D10C 2.50 km, 85 m, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 16 Vakant 0 Vakant
10:05:00 17 Vakant 0 Vakant
10:08:00 18 Vakant 0 Vakant
10:11:00 19 Vakant 0 Vakant
10:14:00 20 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 21 Lepšová Julie SRK1152 2027219 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:20:00 22 Kopecká Eliška PHK1250 2143333 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 23 Kušičková Jolana HJL1252 2419956 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
10:26:00 24 Hostinská Barbora LPU1162 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 25 Krykorková Zuzana SJC1153 2102075 C Sportcentrum Jičín
10:32:00 26 Korbelová Eliška PHK1253 2124758 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 27 Cyrany Anežka SJC1253 4336 C Sportcentrum Jičín
10:38:00 28 Saturová Eliška VRL1254 2181281 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:41:00 29 Novotná Anna PHK1352 2144152 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 30 Šolcová Elsa SJC1152 2221500 C Sportcentrum Jičín
10:47:00 31 Hepnerová Tereza PHK1155 1398689 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 32 Macháčková Eliška LPU1153 2090838 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 33 Horáková Eliška PHK1152 2099496 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 34 Vondroušová Laura JIL1251 2139475 C OK Jilemnice
10:59:00 35 Korbelová Tereza PHK1254 2080941 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 36 Helmeczi Ema LPU1166 7207493 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 37 Vojtová Julie PHK1153 0 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 38 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 C OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 39 Stryková Johana LPU1151 2045250 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 40 Hakenová Petra STH1251 2008984 C SK Studenec
11:17:00 41 Odvodyová Nikola LPU1252 1234562 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 42 Kušičková Lucie HJL1251 2148069 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
11:23:00 43 Kay Leila LPU1155 2103249 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 44 Hanousková Michaela SJC1351 8000334 C Sportcentrum Jičín
11:29:00 45 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice

D12C 2.80 km, 100 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 46 Švíglerová Anna LPU0952 8109379 B OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 47 Havrdová Selina SJC0950 8071009 B Sportcentrum Jičín
10:07:00 48 Netopilová Simona VAM0950 1700083 C OB Vamberk
10:10:00 49 Suchá Anežka PHK0960 2419861 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 50 Holingerová Alžběta CHC0953 2141896 C K.O.B. Choceň
10:16:00 51 Macháčková Tereza LPU0951 8109392 B OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 52 Jirsová Tereza JIL0952 2116443 C OK Jilemnice
10:22:00 53 Řadová Ráchel SHK0961 2181305 C OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 54 Šimková Lucie STH0951 2116482 B SK Studenec
10:28:00 55 Buďárková Natálie VRL1052 2127523 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:31:00 56 Bohdanecká Antonie SHK0960 8014570 C OK Slavia Hradec Králové
10:34:00 57 Renská Adéla SNA0951 2148124 C TJ START Náchod
10:37:00 58 Sochorová Kristýna SHK0953 8461735 B OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 59 Kolmanová Anna JIL0953 426360 C OK Jilemnice
10:43:00 60 Mojžíšová Nela PHK1053 9436 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 61 Hovorková Elen LPU0954 2103243 B OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 62 Macháčková Kateřina CHC0951 9544 C K.O.B. Choceň
10:52:00 63 Macková Gita LPU0961 8109409 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 64 Kvapilová Markéta PHK0950 7209356 C OK 99 Hradec Králové
10:58:00 65 Fenclová Hana LPU1054 8109335 B OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 66 Nová Klára VRL1053 8013842 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:04:00 67 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B Sportcentrum Jičín
11:07:00 68 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 C OK Slavia Hradec Králové
11:10:00 69 Froschová Magdalena LPU1052 8014517 B OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 70 Macháčková Lucie SHK1155 2141921 B OK Slavia Hradec Králové
11:16:00 71 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:19:00 72 Hrušová Lucie PHK1050 8022692 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 73 Movchanskaya Sofia VRL0958 2126278 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:25:00 74 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 B OK Jilemnice
11:28:00 75 Rutová Renata PHK0959 2148204 C OK 99 Hradec Králové
11:31:00 76 Munzarová Monika LPU1056 8013836 B OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 77 Jelínková Eva PHK0953 2113479 B OK 99 Hradec Králové
11:37:00 78 Kubíčková Nela LPU0969 2108901 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 79 Grusserová Diana PHK0999 8013885 C OK 99 Hradec Králové
11:43:00 80 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:46:00 81 Pozdílková Zuzana PHK0952 8042144 C OK 99 Hradec Králové
11:49:00 82 Lánská Adéla STH0954 2144167 C SK Studenec
11:52:00 83 Vakant 0 Vakant
11:55:00 84 Vakant 0 Vakant
11:58:00 85 Vakant 0 Vakant
12:01:00 86 Vakant 0 Vakant
12:04:00 87 Vakant 0 Vakant

D12D 2.50 km, 75 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 88 Fukátková Ludmila LPU1053 52171 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 89 Bucharová Marie VRL0954 2214513 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:12:00 90 Valentová Adriana STH1057 2008992 C SK Studenec
11:16:00 91 Koupilová Eva LPU0970 7210076 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 92 Kopecká Cecilie ZAM0951 2053564 C OB TJ Sokol Žamberk
11:24:00 93 Hamáková Zuzana HJL1050 8014454 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
11:28:00 94 Vítková Eliška PHK1056 8007193 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 95 Nováková Dita VRL0957 2001972 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:36:00 96 Nováková Věra STH1055 2008988 C SK Studenec
11:40:00 97 Linderová Ema PHK1059 9463 C OK 99 Hradec Králové
11:44:00 98 Lánská Dagmar STH0952 2008983 C SK Studenec
11:48:00 99 Vakant 0 Vakant
11:52:00 100 Vakant 0 Vakant

D14C 3.00 km, 90 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 101 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A Sportcentrum Jičín
10:04:00 102 Balcarová Olga SNA0851 8076019 B TJ START Náchod
10:07:00 103 Kynčlová Anna JIL0852 2127635 B OK Jilemnice
10:10:00 104 Vltavská Eliška SJC0850 8000336 B Sportcentrum Jičín
10:13:00 105 Jedličková Veronika SHK0850 8022635 B OK Slavia Hradec Králové
10:16:00 106 Votočková Amélie JIL0750 2133886 B OK Jilemnice
10:19:00 107 Hlavsová Tereza SHK0857 51405 C OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 108 Pipková Karolína LPU0756 8663190 A OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 109 Kunartová Dominika PHK0888 8482084 B OK 99 Hradec Králové
10:28:00 110 Solařová Linda SHK0758 8109378 C OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 111 Novotná Vendula PHK0777 8033203 A OK 99 Hradec Králové
10:34:00 112 Bulušková Barbora STH0750 2133892 B SK Studenec
10:37:00 113 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:40:00 114 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 A Sportcentrum Jičín
10:43:00 115 Podlešáková Monika PHK0752 8515512 A OK 99 Hradec Králové
10:46:00 116 Hančová Karolína VRL0952 8014548 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:49:00 117 Málková Michaela PHK0853 8004344 B OK 99 Hradec Králové
10:52:00 118 Netuková Anežka SHK0750 8660536 A OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 119 Linderová Anna PHK0852 2049527 C OK 99 Hradec Králové
10:58:00 120 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:01:00 121 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 B SK Studenec
11:04:00 122 Čapková Markéta PHK0850 8013911 B OK 99 Hradec Králové
11:07:00 123 Bryscejnová Marieta ZAM0752 2075607 C OB TJ Sokol Žamberk
11:10:00 124 Ondrušová Zuzana PHK0757 2148113 C OK 99 Hradec Králové
11:13:00 125 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A SK Studenec
11:16:00 126 Kubíková Adéla LPU0761 2127660 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 127 Šumpíková Barbora SHK0759 8014439 C OK Slavia Hradec Králové
11:22:00 128 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 A OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 129 Malá Anežka JIL0751 8670769 A OK Jilemnice
11:28:00 130 Kaplanová Viktorie HJL0850 8006737 B Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
11:31:00 131 Selixová Mariana SHK0752 2181284 C OK Slavia Hradec Králové
11:34:00 132 Bašová Ema KOR0850 2067990 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:37:00 133 Stavrinou Kristýna SRK0751 8516423 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:40:00 134 Janáčková Michaela LPU0759 2122286 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 135 Dobiášová Johana SHK0856 2144078 B OK Slavia Hradec Králové
11:46:00 136 Vakant 0 Vakant
11:49:00 137 Vakant 0 Vakant
11:52:00 138 Vakant 0 Vakant
11:55:00 139 Vakant 0 Vakant

D14D 2.90 km, 100 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 140 Vakant 0 Vakant
10:11:00 141 Vakant 0 Vakant
10:15:00 142 Vakant 0 Vakant
10:19:00 143 Seligrová Pavlína PHK0957 2141908 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 144 Hamáková Adéla HJL0851 8016306 B Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
10:27:00 145 Čížková Alena SHK0851 1428939 C OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 146 Hamáčková Amálie VRL0854 2214541 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:35:00 147 Nimshausová Helena CHC0854 2128449 C K.O.B. Choceň
10:39:00 148 Julišová Kateřina ZAM0851 426310 C OB TJ Sokol Žamberk
10:43:00 149 Selixová Anežka SHK0852 2126384 C OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 150 Kaláčová Anna LPU0763 2083359 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 151 Němcová Kateřina ZAM0852 2058527 C OB TJ Sokol Žamberk
10:55:00 152 Valentová Kateřina LPU0852 2025339 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 153 Lapáčková Anna SHK0854 2120662 C OK Slavia Hradec Králové

D16C 3.10 km, 110 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 154 Kopecká Anna JIL0552 8680308 B OK Jilemnice
10:08:00 155 Dvořáková Kateřina LPU0656 8109315 B OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 156 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A SK Studenec
10:16:00 157 Výchová Veronika SRK0557 8014445 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:20:00 158 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 B OK 99 Hradec Králové
10:24:00 159 Janáčková Tereza LPU0558 331619 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 160 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 B K.O.B. Choceň
10:32:00 161 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 162 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:40:00 163 Tomášová Anna SRK0554 8663141 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:44:00 164 Kuhnová Alžběta LPU0652 2045220 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 165 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B OK Slavia Hradec Králové
10:52:00 166 Kubíková Magdaléna LPU0566 2124759 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 167 Cejpková Karolína SRK0552 8663142 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 168 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 169 Kopecká Martina PHK0555 7210231 A OK 99 Hradec Králové
11:08:00 170 Bílková Karolína SJC0653 8518819 C Sportcentrum Jičín
11:12:00 171 Skořepová Lucie LPU0657 8109317 B OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 172 Plecháčová Marie NPA0652 2122274 C SK LOB Nová Paka
11:20:00 173 Rážová Aneta PHK0662 2120068 B OK 99 Hradec Králové
11:24:00 174 Morávková Zuzana SRK0551 8663139 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:28:00 175 Ballonová Lucie PHK0664 2181282 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 176 Kay Nathalie LPU0559 2070810 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 177 Matěásková Šárka JIL0551 8670751 A OK Jilemnice
11:40:00 178 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 B Sportcentrum Jičín
11:44:00 179 Kosková Adéla VLI0656 2080995 C Slavia Liberec orienteering
11:48:00 180 Vakant 0 Vakant
11:52:00 181 Vakant 0 Vakant
11:56:00 182 Vakant 0 Vakant
12:00:00 183 Vakant 0 Vakant

D18C 3.30 km, 125 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:26:00 184 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 185 Burešová Karolína ZAM0352 9284 B OB TJ Sokol Žamberk
11:32:00 186 Čapková Anna PHK0451 8667978 B OK 99 Hradec Králové
11:35:00 187 Randáková Adéla VRL0452 8660465 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:38:00 188 Vrábelová Hana PHK0454 8007192 B OK 99 Hradec Králové
11:41:00 189 Hanušová Kateřina VRL0455 8670740 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:44:00 190 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
11:47:00 191 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A OK Jilemnice
11:50:00 192 Vakant 0 Vakant
11:53:00 193 Vakant 0 Vakant

D21C 4.00 km, 160 m, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 194 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E OOB TJ Turnov
10:06:00 195 Kulhavá Šárka LPU9357 8014525 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 196 Chmelařová Michaela SHK9151 8044394 C OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 197 Jelínková Adéla LPU0254 8013867 A OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 198 Randáková Helena VRL7452 8518812 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:22:00 199 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 R OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 200 Ďoubalová Věra DOB8751 8008301 C KOB Dobruška
10:30:00 201 Brožková Lucie LPU0154 8667525 A OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 202 Semrádová Jana CHC9951 8425544 C K.O.B. Choceň
10:38:00 203 Jansová Doubravka LPU9750 8230897 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 204 Benešová Lucie SJC8951 8030189 C Sportcentrum Jičín
10:46:00 205 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 206 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 207 Lučanová Marta LPU7957 8014507 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 208 Doležalová Libuše SNA8851 7211249 C TJ START Náchod
11:02:00 209 Vítková Lucie PHK8055 8006766 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 210 Filipová Tereza SRK0050 8022669 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:10:00 211 Kleiberová Eliška CHC9952 2132920 C K.O.B. Choceň
11:14:00 212 Koderičová Tereza PHK9666 1406191 C OK 99 Hradec Králové
11:18:00 213 Nováková Zuzana NPA9151 8116676 C SK LOB Nová Paka
11:22:00 214 Justová Eliška SHK9351 8662297 C OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 215 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:30:00 216 Gallová Veronika STH0053 2035745 C SK Studenec
11:34:00 217 Rückerová Šárka HOR0050 8013831 C TJ Jiskra Hořice
11:38:00 218 Škorpíková Barbora LPU0060 8109302 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 219 Vakant 0 Vakant
11:46:00 220 Vakant 0 Vakant
11:50:00 221 Vakant 0 Vakant
11:54:00 222 Vakant 0 Vakant

D21D 3.10 km, 115 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:42:00 223 Vejrová Iva STH8852 8656522 C SK Studenec
10:46:00 224 Bašová Hana PHK8556 49630 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 225 Müllerová Petra BZP9050 8113498 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:54:00 226 Šimková Klára CHC0054 9570 C K.O.B. Choceň
10:58:00 227 Peremská Dana SRK9351 9536 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:02:00 228 Vakant 0 Vakant
11:06:00 229 Vakant 0 Vakant

D35C 3.40 km, 120 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 230 Jiřištová Zuzana DKP8254 8116737 C Oddíl OB Kotlářka
10:03:00 231 Palasová Petra SJC8658 8008016 C Sportcentrum Jičín
10:05:00 232 Vakant 0 Vakant
10:07:00 251 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 234 Vakant 0 Vakant
10:11:00 235 Samková Renáta PHK7456 1413977 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 236 Jiroutová Eva SNA8051 2144091 C TJ START Náchod
10:15:00 237 Novotná Martina PHK8255 416264 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 238 Vandasová Markéta VAM7250 8170272 C OB Vamberk
10:19:00 239 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 240 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
10:23:00 241 Černíková Barbora DOB7878 681856 C KOB Dobruška
10:25:00 242 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 243 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:29:00 244 Posoldová Eva SJC7957 8033285 C Sportcentrum Jičín
10:31:00 245 Čížová Andrea SHK8251 8076029 C OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 246 Schmidtová Jana VRL7553 8975 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:35:00 247 Mojžíšová Jana PHK8254 9366 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 248 Suchá Eva SHK7851 8656671 C OK Slavia Hradec Králové
10:39:00 249 Renská Lenka SNA8053 2148070 C TJ START Náchod
10:41:00 250 Kašparová Eva LPU7854 8013834 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 233 Vakant 0 Vakant
10:45:00 252 Šklíbová Jana SRK7651 8517323 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:47:00 253 Vakant 0 Vakant
10:49:00 254 Čečková Martina SHK7753 8660534 C OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 255 Lišková Kateřina PHK8151 2102525 OK 99 Hradec Králové

D35D 3.10 km, 105 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 256 Hladká Petra KOR7950 8660542 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:07:00 257 Vakant 0 Vakant
10:11:00 258 Vakant 0 Vakant
10:15:00 259 Vakant 0 Vakant
10:19:00 260 Kroupová Kateřina LPU8154 2075645 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 261 Šumpíková Katka 0140001 2039160 Slavia HK
10:27:00 262 Kadaňová Barbora LPU8253 8013926 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 263 Bohdanecká Barbora SHK7950 8003669 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 264 Kvapilová Zuzana PHK7853 7300083 C OK 99 Hradec Králové
10:39:00 265 Kučerová Petra 0040001 0 Jičín
10:43:00 266 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
10:47:00 267 Holmanová Iva SHK7751 682611 C OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 268 Vörösová Markéta LPU7868 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 269 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C OB TJ Sokol Žamberk
10:59:00 270 Slavíková Jana SHK7352 420436 C OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 271 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:07:00 272 Věříšová Lenka LPU7761 2129221 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 273 Šafářová Ivana CET8051 9724 C TJ Loko Česká Třebová
11:15:00 274 Nimshausová Hana CHC8151 9822 C K.O.B. Choceň
11:19:00 275 Gallová Helena STH7750 2008993 C SK Studenec
11:23:00 276 Tomandlová Radka 0060001 2099521 NOK HoRa
11:27:00 277 Poláková Lucie VRL8254 2096239 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:31:00 278 Matěásková Eva JIL7651 2096127 C OK Jilemnice
11:35:00 279 Stará Petra VRL7354 425562 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:39:00 280 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB TJ Sokol Žamberk

D45C 3.30 km, 125 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 281 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:11:00 282 Vakant 0 Vakant
10:14:00 283 Vakant 0 Vakant
10:17:00 284 Pipková Táňa LPU7156 8117156 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 285 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
10:23:00 286 Knapová Iva LPU6052 8648581 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 287 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
10:29:00 288 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 289 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 290 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:38:00 291 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
10:41:00 292 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:44:00 293 Kosková Třísková Lenka VLI7554 2113480 C Slavia Liberec orienteering
10:47:00 294 Smutná Jana VAM6251 7210067 C OB Vamberk
10:50:00 295 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 296 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
10:56:00 297 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:59:00 298 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
11:02:00 299 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
11:05:00 300 Švíglerová Pavla LPU7658 8013872 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 301 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
11:11:00 302 Jakubská Naděžda SHK7652 8022650 C OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 303 Zemánková Eva SRK7452 2144177 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:17:00 304 Brožková Květa KUO7451 8680395 C KOB Ústí nad Orlicí
11:20:00 305 Vakant 0 Vakant
11:23:00 306 Chaloupská Pavlína PHK7051 8644871 C OK 99 Hradec Králové

D45D 2.90 km, 90 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 307 Pešková Renata SJC7550 8230510 C Sportcentrum Jičín
10:06:00 308 Janovská Věra JIL7258 2127634 C OK Jilemnice
10:10:00 309 Francová Julínková Dana LPU6555 425573 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 310 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
10:18:00 311 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 312 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
10:26:00 313 Janáčková Kateřina LPU7664 2070813 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 314 Dohnálková Jana SHK7252 1400421 C OK Slavia Hradec Králové
10:34:00 315 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:38:00 316 Divecká Růžena SHK6753 9157 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 317 Nová Martina VRL7656 8999 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:46:00 318 Fundová Hana SHK6752 410739 C OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 319 Nadera Agata CX8001 8645189 CX80 Kalisz
10:54:00 320 Rykalová Jitka VAM7251 7210243 C OB Vamberk
10:58:00 321 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:02:00 322 Roudná Eva LPU6554 51183 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 323 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:10:00 324 Benešová Marika KDZ7150 8014464 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
11:14:00 325 Machová Iveta NPA6851 7207884 C SK LOB Nová Paka
11:18:00 326 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C OK Slavia Hradec Králové
11:22:00 327 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 328 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 329 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:34:00 330 Štichhauerová Kateřina LPU7468 8013866 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 331 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C TJ Jiskra Hořice
11:42:00 332 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C OK Jilemnice
11:46:00 333 Krpatová Zuzana LPU7558 8042136 C OK Lokomotiva Pardubice
11:50:00 334 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C OK 99 Hradec Králové
11:54:00 335 Vakant 0 Vakant

D55C 3.10 km, 80 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 336 Vakant 0 Vakant
10:06:00 337 Vakant 0 Vakant
10:09:00 338 Vakant 0 Vakant
10:12:00 339 Nožková Dagmar ZAM6251 2092408 C OB TJ Sokol Žamberk
10:15:00 340 Šabatková Zdeňka SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 341 Justová Jana PHK6153 207818 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 342 Vychodilová Jiřina SHK5951 9897 C OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 343 Panchártková Jitka PHK5951 253368 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 344 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
10:30:00 345 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
10:33:00 346 Macháčková Jana SHK6450 7211287 C OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 347 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C OK Jilemnice
10:39:00 348 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 349 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
10:45:00 350 Novotná Ivana PHK6354 219240 C OK 99 Hradec Králové
10:48:00 351 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:51:00 352 Mádlová Iva SHK6351 9121 C OK Slavia Hradec Králové
10:54:00 353 Víchová Ladislava LPU5851 8014508 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 354 Bienová Věra SJC5752 8000438 C Sportcentrum Jičín
11:00:00 355 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 356 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
11:06:00 357 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka

D55D 2.70 km, 80 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 358 Weisbauerová Blanka LPU6351 9251 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 359 Vondráčková Zdeňka SNA6251 9608 C TJ START Náchod
10:44:00 360 Nováková Miloslava ZAM6051 2083373 C OB TJ Sokol Žamberk
10:48:00 361 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:52:00 362 Vakant 0 Vakant
10:56:00 363 Vakant 0 Vakant

D65C 2.50 km, 70 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 364 Běhounová Jiřina PHK5651 8648580 C OK 99 Hradec Králové
10:06:00 365 Vakant 0 Vakant
10:10:00 366 Vakant 0 Vakant
10:14:00 367 Kubíková Květoslava LPU4752 8471811 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 368 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:22:00 369 Malá Marie LPU4753 301172 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 370 Jiranová Alena PHK5351 9371 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 371 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB TJ Sokol Žamberk
10:34:00 372 Sikorová Marie BOV4852 8051250 C TJ Baník Ostrava OKD
10:38:00 373 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice

H10N 3.80 km, 100 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 374 Skalka Jindřich LTU1500 0 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:08:00 375 Fahrner Šimon PHK1349 9400 OK 99 Hradec Králové
10:14:00 376 Čížek Antonín SHK1105 1428930 C OK Slavia Hradec Králové
10:20:00 377 Liška Albert PHK1313 8005148 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 378 Udržal Lukáš LPU1303 2053588 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 379 Andrle Tomáš SHK1111 2111614 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 380 Jakubec Jan SJC1503 2112770 C Sportcentrum Jičín
10:44:00 381 Stránský Filip SHK1302 331703 C OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 382 Gross Adam TAP1108 2181293 C KOB Tretra Praha
10:56:00 383 Šimek Jan CHC1301 2134304 C K.O.B. Choceň
11:02:00 384 Fukátko Václav LPU1302 253155 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 385 Šatínský Jan SHK1103 2148180 C OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 386 Šafář Jan CET1402 320290 C TJ Loko Česká Třebová
11:20:00 387 Jirout Filip SNA1401 2148062 C TJ START Náchod
11:26:00 388 Kubíček Jonáš JIL1301 425538 C OK Jilemnice
11:32:00 389 Vítek Michal PHK1402 9431 C OK 99 Hradec Králové
11:38:00 390 Sýkora Jan SRK1204 2134327 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:44:00 391 Toužil Jan SHK1300 2181333 C OK Slavia Hradec Králové
11:50:00 392 Vakant 0 Vakant
11:56:00 393 Vakant 0 Vakant

H10C 2.50 km, 75 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 394 Macek Dan LPU1104 8109424 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 395 Šumpík Filip SHK1109 2144069 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 396 Pompach Tobiáš PHK1201 9433 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 397 Vejvoda Martin SJC1102 2134326 C Sportcentrum Jičín
10:13:00 398 Klabzuba Jan SRK1207 2027216 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:16:00 399 Mojžíš Radovan PHK1200 9405 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 400 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 C Sportcentrum Jičín
10:22:00 401 Satur Jakub VRL1204 2260355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:25:00 402 Řehák Jan SJC1103 9916 C Sportcentrum Jičín
10:28:00 403 Bohdanecký František SHK1104 8003635 C OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 404 Kopecký Mikuláš SJC1204 2080844 C Sportcentrum Jičín
10:34:00 405 Nonner Prokop JIL1101 253359 C OK Jilemnice
10:37:00 406 Vošvrda Václav SJC1203 8202261 C Sportcentrum Jičín
10:40:00 407 Šimek Oldřich STH1104 2134336 C SK Studenec
10:43:00 408 Hanslík Jaroslav SHK1107 2222786 C OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 409 Chrtek Jan PHK1100 2126302 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 410 Lučan Ondřej LPU1101 8109426 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 411 Slavík František SHK1110 410782 C OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 412 Votroubek Jan SRK1206 2039811 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:58:00 413 Šabatka Filip LPU1107 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 414 Jirout Jáchym SNA1201 9621 C TJ START Náchod
11:04:00 415 Macháček Jakub SHK1202 2141929 C OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 416 Šafář Jakub CET1103 9725 C TJ Loko Česká Třebová
11:10:00 417 Udržal Jakub LPU1100 886715 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 418 Cepek Dominik PHK1104 0 C OK 99 Hradec Králové
11:16:00 419 Vlk Vojtěch SRK1202 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:19:00 420 Pavelec Daniel NPA1101 8006751 C SK LOB Nová Paka
11:22:00 421 Čihák Matěj HOR1100 2111759 C TJ Jiskra Hořice
11:25:00 422 Hauschwitz Roman JIL1102 425563 C OK Jilemnice
11:28:00 423 Vakant 0 Vakant
11:31:00 424 Vakant 0 Vakant
11:34:00 425 Vakant 0 Vakant
11:37:00 426 Vakant 0 Vakant

H12C 2.90 km, 100 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 427 Fiala Matyáš SHK1102 8042133 C OK Slavia Hradec Králové
11:05:00 428 Renský Matěj SNA0903 2148119 C TJ START Náchod
11:07:00 429 Hanousek Jan SJC1005 8519812 C Sportcentrum Jičín
11:09:00 430 Kopecký Matěj PHK1001 2181932 C OK 99 Hradec Králové
11:11:00 431 Sochor Jakub SHK0903 8022640 B OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 432 John Martin VRL0902 2139476 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:15:00 433 Kárník Štěpán LPU1002 8109417 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 434 Kuklík Tobiáš JIL0904 2221477 C OK Jilemnice
11:19:00 435 Jelínek František PHK0900 8119518 B OK 99 Hradec Králové
11:21:00 436 Šimek Vojtěch CHC1002 8113489 B K.O.B. Choceň
11:23:00 437 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B TJ Jiskra Hořice
11:25:00 438 Novotný Vít PHK0901 8017734 B OK 99 Hradec Králové
11:27:00 439 Vlach Antonín SJC0903 8519805 B Sportcentrum Jičín
11:29:00 440 Maloch David LPU0905 8109427 B OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 441 Jirout Vilém SNA1001 2124797 C TJ START Náchod
11:33:00 442 Čihák Jakub HOR0901 8014569 B TJ Jiskra Hořice
11:35:00 443 Držka Filip LPU0901 2103270 C OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 444 Jakubský David SHK0905 8014481 B OK Slavia Hradec Králové
11:39:00 445 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 B OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 446 Kunart Lukáš PHK1010 8482087 B OK 99 Hradec Králové
11:43:00 447 Kadaně Matěj LPU1001 8109408 B OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 448 Nonner Hynek JIL0903 426343 C OK Jilemnice
11:47:00 449 Procházka Ondřej PHK0902 2039190 C OK 99 Hradec Králové
11:49:00 450 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2001971 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:51:00 451 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 B OK Jilemnice
11:53:00 452 Novotný Kryštof PHK1002 8656702 B OK 99 Hradec Králové
11:55:00 453 Vakant 0 Vakant
11:57:00 454 Vakant 0 Vakant
11:59:00 455 Vakant 0 Vakant
12:01:00 456 Vakant 0 Vakant

H12D 2.80 km, 110 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 457 Vakant 0 Vakant
10:12:00 458 Vakant 0 Vakant
10:18:00 459 Bartoš Šimon HOR1001 2032106 C TJ Jiskra Hořice
10:24:00 460 Polák Vlastimil VRL1001 8454321 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:30:00 461 Peška Ondřej LPU1006 2032156 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 462 Šíma Antonín SRK1001 2080830 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:42:00 463 Matějec Jonáš VRL1004 2096240 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:48:00 464 Zástava Marek SHK0908 2111664 C OK Slavia Hradec Králové
10:54:00 465 Novák Vojtěch VRL1003 2126277 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H14C 3.40 km, 125 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 466 Hladký Matěj KOR0700 8109384 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:06:00 467 Šípek Daniel LPU0806 8663155 B OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 468 Termer Štěpán VSP0807 0 B USK Praha
10:12:00 469 Metelka Tomáš PHK0801 8226302 A OK 99 Hradec Králové
10:15:00 470 Hlavatý Jan LPU0713 2049541 B OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 471 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C Sportcentrum Jičín
10:21:00 472 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B TJ START Náchod
10:24:00 473 Goláň Antonín LPU0804 2122259 B OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 474 Buďárek David VRL0703 2135168 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:30:00 475 Horák Filip PHK0701 2088727 B OK 99 Hradec Králové
10:33:00 476 Borovec Šimon CHC0701 9550 C K.O.B. Choceň
10:36:00 477 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 B OK Slavia Hradec Králové
10:39:00 478 Matěásko Marek JIL0702 2127648 A OK Jilemnice
10:42:00 479 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 B OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 480 Vrábel Štěpán PHK0705 9387 B OK 99 Hradec Králové
10:48:00 481 Čečka Matěj SHK0901 8005119 B OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 482 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A OK Jilemnice
10:54:00 483 Šlambora Kryštof SHK0806 8076016 C OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 484 Posolda Tomáš SJC0803 8109334 B Sportcentrum Jičín
11:00:00 485 Goláň František LPU0803 8663151 B OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 486 Pochop Petr STH0701 2035746 C SK Studenec
11:06:00 487 Macháček Tomáš SHK0811 2141903 B OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 488 Frosch Vítek LPU0801 8656503 B OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 489 Spilka Petr JIL0803 2144174 C OK Jilemnice
11:15:00 490 Zídek Filip PHK0706 2124787 C OK 99 Hradec Králové
11:18:00 491 Pavelec Michal NPA0801 8006771 B SK LOB Nová Paka
11:21:00 492 Bezvoda Jakub SHK0807 2113060 C OK Slavia Hradec Králové
11:24:00 493 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A Sportcentrum Jičín
11:27:00 494 Seligr Lukáš PHK0709 2141894 B OK 99 Hradec Králové
11:30:00 495 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 A Sportcentrum Jičín
11:33:00 496 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C OK Slavia Hradec Králové
11:36:00 497 Buďárek Šimon STH0703 8680286 A SK Studenec
11:39:00 498 Kubeček Antonín SNA0803 8022684 A TJ START Náchod
11:42:00 499 Pešek Ondřej SJC0802 8226384 B Sportcentrum Jičín
11:45:00 500 Vakant 0 Vakant
11:48:00 501 Vakant 0 Vakant
11:51:00 502 Vakant 0 Vakant
11:54:00 503 Vakant 0 Vakant

H14D 3.10 km, 125 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 504 Tejkl Ondřej SHK0810 2181296 C OK Slavia Hradec Králové
11:06:00 505 Marek Bořivoj KOR0701 2419999 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:12:00 506 Lánský Jan STH0709 2144183 C SK Studenec
11:18:00 507 Kolátor Štěpán HOR0801 2049536 C TJ Jiskra Hořice
11:24:00 508 Vít Petr KOR0805 2181291 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:30:00 509 Šatínský Filip SHK0800 2148145 C OK Slavia Hradec Králové
11:36:00 510 Vakant 0 Vakant
11:42:00 511 Vakant 0 Vakant

H16C 3.40 km, 120 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:57:00 512 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 513 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:01:00 514 Podolský Petr SHK0507 8014546 B OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 515 Málek David PHK0504 8000239 B OK 99 Hradec Králové
11:05:00 516 Jiroušek Dominik SRK0602 8670741 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:07:00 517 Krejčí Martin KOR0600 2095970 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:09:00 518 Morávek Martin SRK0503 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:11:00 519 Dolejší Matouš SJC0606 2053584 C Sportcentrum Jičín
11:13:00 520 Sedláček David SRK0508 8014561 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:15:00 521 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B Sportcentrum Jičín
11:17:00 522 Setunský Jan VRL0608 2139488 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:19:00 523 Pavelec Matěj NPA0501 8680363 B SK LOB Nová Paka
11:21:00 524 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 525 Pulc Ondřej ZAM0505 2096135 B OB TJ Sokol Žamberk
11:25:00 526 Hostinský Matěj LPU0604 2102530 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 527 Vlach František SJC0603 8515867 B Sportcentrum Jičín
11:29:00 528 Pirkl Jakub CHC0503 2128454 C K.O.B. Choceň
11:31:00 529 Štichhauer Adam LPU0603 8663189 A OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 530 Doucha Martin SNA0501 8076025 A TJ START Náchod
11:35:00 531 Zounar Adam SRK0507 8516923 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:37:00 532 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:39:00 533 Nimshaus Viktor CHC0502 8012872 B K.O.B. Choceň
11:41:00 534 Baše Ondřej KOR0503 2087679 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:43:00 535 Pompach Lukáš PHK0500 8061489 A OK 99 Hradec Králové
11:45:00 536 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
11:47:00 537 Suchý Štěpán PHK0607 2029188 C OK 99 Hradec Králové
11:49:00 538 Stavrinou David SRK0506 8680305 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:51:00 539 Čermák Martin PHK0502 8226370 A OK 99 Hradec Králové
11:53:00 540 Vakant 0 Vakant
11:55:00 541 Vakant 0 Vakant
11:57:00 542 Vakant 0 Vakant
11:59:00 543 Vakant 0 Vakant

H18C 3.70 km, 160 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 544 Votoček Michal JIL0601 8680398 A OK Jilemnice
11:03:00 545 Oberreiter Matyáš LPU0411 8109310 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 546 Salaba Dan JIL0404 8680328 A OK Jilemnice
11:09:00 547 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 548 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A OK Jilemnice
11:15:00 549 Choutka Matěj NPA0402 8482062 A SK LOB Nová Paka
11:18:00 550 Rak Tomáš SHK0400 7207030 B OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 551 Novák Stanislav NPA0404 8109325 A SK LOB Nová Paka
11:24:00 552 Langr Jakub KOR0401 8014469 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:27:00 553 Fajfer Filip NPA0401 8680282 A SK LOB Nová Paka
11:30:00 554 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:33:00 555 Typlt Tomáš NPA0406 8680412 A SK LOB Nová Paka
11:36:00 556 Kuhn Vojtěch LPU0404 2049547 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 557 Retek David LTU0402 2134343 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:42:00 558 Jakubský Adam SHK0406 8014452 B OK Slavia Hradec Králové
11:45:00 559 Stach Ondřej JIL0602 8662678 A OK Jilemnice
11:48:00 560 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C OK Lokomotiva Pardubice
11:51:00 561 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C OK 99 Hradec Králové
11:54:00 562 Vakant 0 Vakant
11:57:00 563 Vakant 0 Vakant

H21C 4.70 km, 200 m, 22 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 564 Vališ Jan LPU0210 8109304 B OK Lokomotiva Pardubice
10:03:00 565 Důrek Milan SHK9100 1417129 C OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 566 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín
10:07:00 567 Veselý Ondřej PHK8505 1602626 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 568 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
10:11:00 569 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 570 Mielec Jaromír AOP9701 8008123 C Orientační Běh Opava
10:15:00 571 Procinger Jakub VRL0305 8004345 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:17:00 572 Kos Oldřich LPU9302 7207355 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 573 Gebrt Jan SHK9801 8656729 C OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 574 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R K.O.B. Choceň
10:23:00 575 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 576 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 577 Losman Petr PHK7901 8656658 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 578 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:31:00 579 Hepner David SHK7601 8655416 C OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 580 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 A OK Jilemnice
10:35:00 581 Hubáček Michal LCE9301 8670742 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:37:00 582 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 583 Dvořáček Radek 0170001 682344 Doudleby nad Orlicí
10:41:00 584 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
10:43:00 585 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
10:45:00 586 Bendák Jan PHK9800 8656628 R OK 99 Hradec Králové
10:47:00 587 Waněk Adam LPU9505 8662365 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 588 Justa Pavel PHK8701 8003625 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 589 Fencl Jonáš LPU9902 8656603 R OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 590 Novotný Radek PHK7402 8656595 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 591 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 592 Krunčík Pavel SRK8501 682691 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:59:00 593 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 A OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 594 Veselý Jiří PHK8700 8149872 C OK 99 Hradec Králové
11:03:00 595 Pokorný David SRK9701 8000049 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:05:00 596 Lučan Vladimír LPU7710 515170 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 597 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:09:00 598 Macek Ondřej LPU0209 8656535 A OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 599 Malý Aleš JIL8702 8087007 C OK Jilemnice
11:13:00 600 Komanec Václav SHK8406 8076028 C OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 601 Nožka Radek LPU9005 8656519 E OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 602 Novák Jiří NPA7502 8680311 C SK LOB Nová Paka
11:19:00 603 Jedlička Michal SHK7309 8024748 C OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 604 Bartoň Zdeněk NPA8301 2073743 C SK LOB Nová Paka
11:23:00 605 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:25:00 606 Samek Tomáš PHK0001 8656629 C OK 99 Hradec Králové
11:27:00 607 Čermák Jan LPU9301 8654903 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 608 Locker Daniel SRK0200 405991 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:31:00 609 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 610 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 R OK Jilemnice
11:35:00 611 Grundmann Jan LPU9410 8654891 C OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 612 Šabatka Jan SHK9001 9193 C OK Slavia Hradec Králové
11:39:00 613 Tejkal Jan ADA8110 2103784 C OOB Spartak Adamov
11:41:00 614 Kafka Miloš LPU8608 8517452 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 615 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A OK Slavia Hradec Králové
11:45:00 616 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
11:47:00 617 Kavalír Jáchym PHK9901 8656632 R OK 99 Hradec Králové
11:49:00 618 Dragowski Kuba TUR9003 8628698 R OOB TJ Turnov
11:51:00 619 Svoboda Ondřej SHK7605 8000235 C OK Slavia Hradec Králové
11:53:00 620 Vakant 0 Vakant
11:55:00 621 Vakant 0 Vakant
11:57:00 622 Vakant 0 Vakant

H21D 4.00 km, 160 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 623 Vakant 0 Vakant
10:05:00 624 Vakant 0 Vakant
10:08:00 625 Léhar Adam LPU9114 8022693 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 626 Nymsa Zdeněk TYN8502 682669 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:14:00 627 Filip Filip SHK9000 2058468 C OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 628 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C OK 99 Hradec Králové

H35C 4.00 km, 185 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 629 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
10:04:00 630 Erlebach Michal STH8301 8005118 C SK Studenec
10:06:00 631 Vakant 0 Vakant
10:08:00 632 Vakant 0 Vakant
10:10:00 633 Souček Tomáš SHK8200 8662339 C OK Slavia Hradec Králové
10:12:00 634 Vodička Oldřich LPU7715 8518324 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 635 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB TJ Sokol Žamberk
10:16:00 636 Kopecký Martin PHK8001 2058528 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 637 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C Sportcentrum Jičín
10:20:00 638 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 639 Roll Martin ALB8401 7206 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:24:00 640 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 641 Filip Libor SRK7101 2080850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:28:00 642 Hovorka Jan LPU7907 9337 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 643 Kadečka Petr ALB8400 8670738 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:32:00 644 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 645 Novák Tomáš VRL7902 51598 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:36:00 646 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 647 Tihon Michal PHK7905 8226369 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 648 Šimek Jiří CHC7901 9554 C K.O.B. Choceň
10:42:00 649 Morávek Martin SRK7701 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:44:00 650 Vandas Luděk VAM6601 8261111 C OB Vamberk
10:46:00 651 Šklíba Jan SRK7501 8515523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:48:00 652 Balek Jan 0020001 0 JduSiToZkusit
10:50:00 653 Václavek Jan LPU7816 8461733 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 654 Macháček Jiří XHK7601 8109421 C MTBO Racing team Hradec Králové

H35D 3.90 km, 135 m, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 655 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 656 Haken Adam STH8102 2134356 C SK Studenec
10:41:00 657 Pozdílek Martin PHK7803 2113082 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 658 Macek Pavel LPU7517 8003594 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 659 Mojžíš Robert PHK7902 2148209 C OK 99 Hradec Králové
10:53:00 660 Kárník Jan LPU7811 920672 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 661 Marek Robert KOR7700 2419912 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:01:00 662 Kubík Ondřej LPU7404 8028828 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 663 Šafář Miroslav CET7001 232633 C TJ Loko Česká Třebová
11:09:00 664 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 665 Baše Petr KOR7701 2083356 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:17:00 666 Goláň Oldřich LPU7417 7210917 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 667 Holinger Jiří CHC7707 2141906 C K.O.B. Choceň
11:25:00 668 Nekvapil Ondřej LPU7403 8035529 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 669 Šnokhous Jan SJC8002 8357666 C Sportcentrum Jičín
11:33:00 670 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 671 Vrábel Petr PHK7604 9352 C OK 99 Hradec Králové
11:41:00 672 Maloch Pavel LPU7719 9287 C OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 673 Kvapil Ondřej PHK7804 8663194 C OK 99 Hradec Králové
11:49:00 674 Kadaně Miroslav LPU7817 8014567 C OK Lokomotiva Pardubice
11:53:00 675 Vakant 0 Vakant
11:57:00 676 Vakant 0 Vakant
12:01:00 677 Vakant 0 Vakant

H45C 3.70 km, 160 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 678 Vakant 0 Vakant
10:03:00 679 Vakant 0 Vakant
10:05:00 680 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
10:07:00 681 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:09:00 682 Školník Jan BRU7301 2011799 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:11:00 683 Votoček Tomáš JIL7041 2127658 C OK Jilemnice
10:13:00 684 Grusser Jan PHK7505 2129249 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 685 Matěásko Dušan JIL7503 2116463 C OK Jilemnice
10:17:00 686 Fencl Petr LPU6901 2102522 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 687 Tesař Zdeněk SJC7401 8053543 C Sportcentrum Jičín
10:21:00 688 Kubeček Štěpán LIP7600 7207623 C SOS Mamuti z Lipovky
10:23:00 689 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C SK Studenec
10:25:00 690 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 691 Jakubský Radek SHK7603 8013423 C OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 692 Czagan Jan LPU7106 8226345 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 693 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 694 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 695 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C Sportcentrum Jičín
10:37:00 696 Beneš Petr KDZ6700 8003595 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:39:00 697 Pipek Kamil LPU7310 8516912 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 698 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
10:43:00 699 Brožek Tomáš KUO6902 8680335 C KOB Ústí nad Orlicí
10:45:00 700 Čečka Jiří SHK7600 8109416 C OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 701 Janáček Tomáš LPU7312 1000459 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 702 Nadera Dariusz CX8002 8660388 CX80 Kalisz
10:51:00 703 Netopil Libor VAM7401 8061483 C OB Vamberk
10:53:00 704 Křivda Ivan CHC6701 9200535 C K.O.B. Choceň
10:55:00 705 Panáček Aleš SHK7604 7210098 C OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 706 Sedlák Radek LIP7500 8629812 C SOS Mamuti z Lipovky

H45D 3.60 km, 130 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 707 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:22:00 708 Vališ Jan LPU7104 8667967 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 709 Buchar Marcel VRL7408 9005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:28:00 710 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
10:31:00 711 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:34:00 712 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 713 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:40:00 714 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:43:00 715 Zamouřil Petr PHK6808 2126381 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 716 Šumpík Michal 0140002 2039174 Slavia HK
10:49:00 717 Tomandl Jan 0060002 2090861 NOK HoRa
10:52:00 718 Kadaník Libor PHK7204 2025375 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 719 Pešek Vladimír 0120001 2115010 TJ Sokol Košov
10:58:00 720 Dostál Dalibor VRL7308 7206528 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:01:00 721 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 722 Věříš Jan LPU7103 682602 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 723 Janovský Petr JIL7202 2127638 C OK Jilemnice
11:10:00 724 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
11:13:00 725 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:16:00 726 Kušička Josef HJL7600 1425339 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
11:19:00 727 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:22:00 728 Kubín Jan HOR7400 2126355 C TJ Jiskra Hořice
11:25:00 729 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:28:00 730 Hanuš Karel STH6701 9754 C SK Studenec
11:31:00 731 Dudášek Karel DOB7001 888649 C KOB Dobruška
11:34:00 732 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
11:37:00 733 Šimek Oldřich STH7101 2116485 C SK Studenec
11:40:00 734 Bílek Tomáš SJC7307 8515100 C Sportcentrum Jičín
11:43:00 735 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:46:00 736 Macháček Lubomír LPU7515 8014564 C OK Lokomotiva Pardubice
11:49:00 737 Vakant 0 Vakant
11:52:00 738 Vakant 0 Vakant
11:55:00 739 Vakant 0 Vakant
11:58:00 740 Vakant 0 Vakant
12:01:00 741 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec

H55C 3.50 km, 95 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 742 Vakant 0 Vakant
10:08:00 743 Vakant 0 Vakant
10:12:00 744 Vakant 0 Vakant
10:16:00 745 Teplý Jiří SHK6401 9123 C OK Slavia Hradec Králové
10:20:00 746 Kološ Oldřich LPU6003 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 747 Čermák Libor PHK5600 2181286 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 748 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:32:00 749 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 750 Starý Pavel VRL6301 2025354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:40:00 751 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
10:44:00 752 Číža Petr SHK5902 2102550 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 753 Fikejs Vladimír ZAM5702 232634 C OB TJ Sokol Žamberk
10:52:00 754 Hausvater Karel SHK5801 8670804 C OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 755 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:00:00 756 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 757 Chmelař Pavel SHK6402 9151 C OK Slavia Hradec Králové
11:08:00 758 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C OB Vamberk
11:12:00 759 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
11:16:00 760 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
11:20:00 761 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C TJ START Náchod
11:24:00 762 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice

H55D 3.40 km, 105 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 763 Filip Aleš SHK5501 9192 C OK Slavia Hradec Králové
10:23:00 764 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 765 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C Sportcentrum Jičín
10:29:00 766 Vychodil Tomáš SHK6301 51182 C OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 767 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
10:35:00 768 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 769 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 770 Funda Michal SHK6403 410744 C OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 771 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
10:47:00 772 Divecký Josef SHK6102 9120 C OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 773 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
10:53:00 774 Hynek Petr SNA6302 1459067 C TJ START Náchod
10:56:00 775 Lulay Miloš LPU5502 8003599 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 776 Justa Jaromír PHK6101 995884 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 777 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 778 Rykala Karel VAM6401 9671 C OB Vamberk
11:08:00 779 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 780 Mertlík Jiří VRL6102 2134279 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:14:00 781 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C OK Slavia Hradec Králové
11:17:00 782 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB TJ Sokol Žamberk
11:20:00 783 Vakant 0 Vakant
11:23:00 784 Vakant 0 Vakant
11:26:00 785 Vakant 0 Vakant

H65C 3.20 km, 100 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:56:00 786 Sikora Miroslav BOV4802 8051255 C TJ Baník Ostrava OKD
10:59:00 787 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 788 Erlebach Josef JIL5201 8516412 C OK Jilemnice
11:05:00 789 Stárek Jiří DOB5001 9818 C KOB Dobruška
11:08:00 790 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 791 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:14:00 792 Langr Stanislav SNA5403 9633 C TJ START Náchod
11:17:00 793 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:20:00 794 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
11:23:00 795 Farář Václav LPU5201 8663180 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 796 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:29:00 797 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 798 Štregl Tomáš VRL5001 8662306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:35:00 799 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
11:38:00 800 Knap Jan LPU5101 8116813 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 801 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
11:44:00 802 Mrštík Václav LPU5002 8656516 C OK Lokomotiva Pardubice
11:47:00 803 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
11:50:00 804 Vakant 0 Vakant
11:53:00 805 Vakant 0 Vakant

H65D 2.90 km, 80 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 806 Vakant 0 Vakant
10:05:00 807 Vakant 0 Vakant
10:09:00 808 Sáňka Bedřich LPU5102 2032164 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 809 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
10:17:00 810 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 811 Bílek Vratislav SJC4801 9948 C Sportcentrum Jičín
10:25:00 812 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 813 Sedloň Josef SNA5600 7244 C TJ START Náchod

H75C 2.60 km, 75 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 814 Vakant 0 Vakant
10:08:00 815 Vakant 0 Vakant
10:12:00 816 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 817 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
10:20:00 818 Seidl Karel SRK4301 9474 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:24:00 819 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 820 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod
10:32:00 821 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB TJ Sokol Žamberk

HDR 3.80 km, 100 m, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 822 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 823 Novák Tadeáš NPA1701 515421 C SK LOB Nová Paka
10:00:00 824 Vojtová Klára PHK1351 0 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 825 Jiřišta Vladimir JIL1502 2139478 OK Jilemnice
10:00:00 826 Lučan Jakub LPU1401 515134 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 827 Kakos Martin LPU1304 835307 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 828 Stryková Kamila LPU1651 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 829 Odvody Vilém LPU1502 828384 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 830 Tihonová Magdalena PHK1450 9088 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 831 Vošvrdová Eliška 0200002 2102077 Kbelnice
10:00:00 832 Vítek Jan HOR1300 2113495 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 833 Hanč Jan VRL 8980 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 834 Čapek Samuel PHK1600 53164 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 835 Palasová Tina SJC1777 9956 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 836 Palas Tomáš SJC1501 500267 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 837 Sedláková Anna LIP1550 7207339 C SOS Mamuti z Lipovky
10:00:00 838 Panchártková Nina MTU2050 8662676 MOF
10:00:00 839 Hovorková Žofie LPU1752 2039122 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 840 Nymsová Marie Ema TYN1350 9746 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 841 Nymsa Matyáš TYN1300 9747 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 842 Kutlvašrová Marta VRL1451 2001908 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 843 Vrábel Ondřej PHK1500 51176 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 844 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C SK Studenec
10:00:00 845 Školník Antonín BRU1700 425512 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 846 Hepner Martin PHK1501 9133 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 847 Grusser Jan PHK1717 0 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 848 Hanslíková Anna SHK1356 2029128 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 849 Potůčková Johana PHK 9416 OK 99 Hradec Králové
10:00:00 850 Potůček Jáchym PHK 2027202 OK 99 Hradec Králové
10:00:00 851 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 852 Haken Václav STH1601 2001961 SK Studenec
10:00:00 853 Jedlička Michal SHK1600 4145 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 854 Culek Tibor PHK1303 0 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 855 Veselá Jana PHK8650 7772 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 856 Novák František STH1303 2001975 C SK Studenec
10:00:00 903 Císařová Josefína SHK1252 0 C OK Slavia Hradec Králové

P 3.10 km, 110 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 867 Jarešová Jana 0220002 0 J+J
10:00:00 868 Hlavsová Jana 0220001 0 J+J
10:00:00 869 Sedláková Hana LIP7850 426328 C SOS Mamuti z Lipovky
10:00:00 870 Borovičková Vendula 0150001 2115757 Ostružno
10:00:00 871 Hanč Pavel VRL5601 8996 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 872 Kuklík Tomáš JIL7901 426308 C OK Jilemnice
10:00:00 873 Žaloudek Vilém LPU2222 7204993 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 874 Vítová Eva KOR6950 2181287 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 875 Schröterová Ladislava 0070001 0 xxx
10:00:00 876 Valušiak Cyril 0090001 2035726 Vrchlabí
10:00:00 877 Korbelová Petra 0080001 2419927 Nový Hradec Králové
10:00:00 878 Kaplanová Alena HJL7550 2148137 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
10:00:00 879 Stránská Zuzana SHK7754 2001974 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 880 Culková Dita 0050001 0 SHK
10:00:00 881 Válek Lukáš KOR8249 2061791 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 882 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 883 Hájková Eva VRL7454 2096244 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 884 Hanousková Radka 0100002 2115012 Jičín 002
10:00:00 885 Hanousek Václav 0100001 8482063 Jičín 002
10:00:00 886 Kubátová Dana VRL6851 8968 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 887 Pozdílková Alena PHK8053 2122267 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 888 Šimková Markéta CHC7856 9560 C K.O.B. Choceň
10:00:00 889 Čížková Dana SHK7752 8008276 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 857 Dostálová Kateřina VRL7254 1413338 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 858 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 859 Bártova Anna VRL2 2126281 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 860 Bucharová Lucie VRL1 2126301 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 861 Kubíková Irena LPU6956 1080493 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 862 Kay Kateřina LPU7963 2001986 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 863 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 864 Stryková Kateřina LPU7855 232606 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 865 Spilková Marcela 0210001 2144184 Spilkovi
10:00:00 866 Vošvrda Michal 0200001 0 Kbelnice

T 3.50 km, 205 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 890 Hruša Petr 0160001 416203 Vysoká nad Labem
10:00:00 891 Doležal Lukáš 0130001 9154 UHAF
10:00:00 892 Tihonová Martina PHK8651 2096126 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 893 Spilka Petr 0210002 2124761 Spilkovi
10:00:00 894 Zamouřil Jáchym 0190001 2102586 RajP
10:00:00 895 Zamouřilová Anežka PHK0354 8020280 A OK 99 Hradec Králové
10:00:00 896 Pušová Bára LPU0357 8013925 A OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 897 Teplá Hana SHK6561 7001407 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 898 Procházka Martin 0010001 1150698 Tatrmani
10:00:00 899 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 900 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 901 Kopecká Tereza 0030001 2419864 Sovy Bělečko
10:00:00 902 Pražáková Tereza SHK9999 9125 OK Slavia Hradec Králové