Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
31.10.2021
Místo konání:
Vrchlabí - sportovní areál Vejsplachy
Pořadatel:
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Mapa:
Vrchlabí, M 1 : 7 500, E5m, formát A3
Ředitel závodu:
Poláková Lucie - R3
Hlavní rozhodčí:
Leštínský Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Polák Vlastimil - R2
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    

D10N 2.00 km, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 1 Hovorková Nikol LPU1353 7209796 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 2 Voleská Andrea 0050001 2222807 KAM
10:07:00 3 Košťálová Gabriela SHK1353 2143378 C OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 4 Nováková Kateřina VRL1253 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:13:00 5 Křížová Magdalena LPU1257 7807223 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 6 Janečková Eliška DKP1453 8012873 C Oddíl OB Kotlářka
10:19:00 7 Poláková Gabriela VRL1351 8013854 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:22:00 8 Kuhnová Šárka LPU1356 2070814 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 9 Hakenová Kateřina STH1451 2124786 C SK Studenec
10:28:00 10 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 11 Vondroušová Laura JIL1251 2139475 C OK Jilemnice
10:34:00 12 Jedličková Michaela SHK1350 1398686 C OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 13 Kárníková Alžběta LPU1354 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 14 Zajícová Zuzana VRL135X 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:43:00 15 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 16 Jalová Kristýna RBK1150 980373 C SK Radioklub Blansko
10:49:00 17 Melicharová Nina PHK1451 224919 C OK 99 Hradec Králové
10:52:00 18 Stryková Zuzana LPU1351 9298 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 19 Vakant 0 Vakant
10:58:00 20 Vakant 0 Vakant

D10C 2.10 km, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 21 Novotná Anna PHK1352 2144152 C OK 99 Hradec Králové
10:06:00 22 Horáková Anna Marie LPU1256 7001406 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 23 Šolcová Elsa SJC1152 2221500 C Sportcentrum Jičín
10:12:00 24 Macháčková Eliška LPU1153 2090838 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 25 Rychnovská Eliška SJI1151 2115732 C OK Jihlava
10:18:00 26 Horáková Eliška PHK1152 2099496 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 27 Helmeczi Ema LPU1166 7207493 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 28 Kvapilová Simona PHK1150 7209658 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 29 Zitková Markéta LPU1251 8662351 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 30 Matějková Eliška SNA1153 9645 C TJ START Náchod
10:33:00 31 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 C OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 32 Kopecká Eliška PHK1250 2143333 C OK 99 Hradec Králové
10:39:00 33 Munzarová Klára 0210001 2032160 OBR
10:42:00 34 Pozdílková Kateřina PHK1251 8042139 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 35 Spilková Magdalena JIL1151 2122268 C OK Jilemnice
10:48:00 36 Maráková Sofie SNA1151 2148100 C TJ START Náchod
10:51:00 37 Hrušová Kateřina PHK1380 434594 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 38 Stryková Johana LPU1151 2045250 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 39 Besedová Magdaléna PHK1252 232884 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 40 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 41 Kušičková Lucie HJL1251 8014454 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
11:06:00 42 Hanousková Michaela SJC1351 8000334 C Sportcentrum Jičín
11:09:00 43 Vaňátková Thea LTU1150 2144168 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:12:00 44 Krykorková Zuzana SJC1153 2102075 C Sportcentrum Jičín
11:15:00 45 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 46 Hakenová Petra STH1251 2008984 C SK Studenec
11:21:00 47 Vakant 0 Vakant
11:24:00 48 Vakant 0 Vakant

D12C 2.70 km, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 49 Kubíčková Nela LPU0969 2108901 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 50 Jirsová Tereza JIL0952 2116443 C OK Jilemnice
10:07:00 51 Nožičková Ema LPU0953 8109429 B OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 52 Kvapilová Markéta PHK0950 8137511 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 53 Zitková Veronika LPU1051 8663131 B OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 54 Havrdová Selina SJC0950 8071009 B Sportcentrum Jičín
10:19:00 55 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 B OK Jilemnice
10:22:00 56 Švíglerová Anna LPU0952 8109379 B OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 57 Grusserová Diana PHK0999 8013885 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 58 Munzarová Monika LPU1056 8013836 B OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 59 Řadová Ráchel SHK0961 2181305 C OK Slavia Hradec Králové
10:34:00 60 Pozdílková Zuzana PHK0952 8042144 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 61 Šimková Lucie STH0951 2116482 B SK Studenec
10:40:00 62 Jedličková Lucie SHK1050 8013848 B OK Slavia Hradec Králové
10:43:00 63 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B Sportcentrum Jičín
10:46:00 64 Netopilová Simona VAM0950 1700083 C OB Vamberk
10:49:00 65 Fenclová Hana LPU1054 8109335 B OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 66 Renská Adéla SNA0951 2148124 C TJ START Náchod
10:55:00 67 Macháčková Lucie SHK1155 2141921 B OK Slavia Hradec Králové
10:58:00 68 Macháčková Tereza LPU0951 8109392 B OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 69 Hrušová Lucie PHK1050 8022692 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 70 Hovorková Elen LPU0954 2103243 B OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 71 Vrbatová Barbora VRL1054 2080950 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:10:00 72 Macková Gita LPU0961 8109409 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 73 Lánská Adéla STH0954 2144167 C SK Studenec
11:16:00 74 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 C OK Slavia Hradec Králové
11:19:00 75 Nová Klára VRL1053 8013842 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:22:00 76 Jelínková Eva PHK0953 2113479 B OK 99 Hradec Králové
11:25:00 77 Sochorová Kristýna SHK0953 2134362 B OK Slavia Hradec Králové
11:28:00 78 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C OK 99 Hradec Králové
11:31:00 79 Vakant 0 Vakant

D12D 2.40 km, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 80 Kopecká Cecilie ZAM0951 2053564 C OB TJ Sokol Žamberk
10:06:00 81 Jirešová Anna VRL0959 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:09:00 82 Vítková Eliška PHK1056 8007193 C OK 99 Hradec Králové
10:12:00 83 Lánská Dagmar STH0952 2008983 C SK Studenec
10:15:00 84 Venclová Aneta ZAM1051 2053565 C OB TJ Sokol Žamberk
10:18:00 85 Nováková Věra STH1055 2008988 C SK Studenec
10:21:00 86 Vakant 0 Vakant
10:24:00 87 Hamáková Zuzana HJL1050 2148107 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů

D14C 4.10 km, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 88 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 A Sportcentrum Jičín
10:04:00 89 Kubíková Adéla LPU0761 2127660 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 90 Ondrušová Zuzana PHK0757 2148113 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 91 Pipková Karolína LPU0756 8663190 A OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 92 Stavrinou Kristýna SRK0751 9523 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:16:00 93 Nožičková Lea LPU0753 8013856 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 94 Dobiášová Johana SHK0856 2144078 B OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 95 Balcarová Olga SNA0851 8076019 B TJ START Náchod
10:25:00 96 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 A OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 97 Podlešáková Monika PHK0752 8515512 A OK 99 Hradec Králové
10:31:00 98 Šumpíková Barbora SHK0759 8014439 C OK Slavia Hradec Králové
10:34:00 99 Matoušková Markéta PHK0855 8003654 B OK 99 Hradec Králové
10:37:00 100 Solařová Linda SHK0758 8109378 C OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 101 Hančová Karolína VRL0952 8014548 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:43:00 102 Čapková Markéta PHK0850 8013911 B OK 99 Hradec Králové
10:46:00 103 Dominová Julie LPU0857 8663171 B OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 104 Bulušková Barbora STH0750 2133892 B SK Studenec
10:52:00 105 Selixová Mariana SHK0752 2181284 C OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 106 Votočková Amélie JIL0750 2133886 B OK Jilemnice
10:58:00 107 Netuková Anežka SHK0750 8660536 A OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 108 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:04:00 109 Kaplanová Viktorie HJL0850 8006737 B Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
11:07:00 110 Vltavská Eliška SJC0850 8000336 B Sportcentrum Jičín
11:10:00 111 Malá Anežka JIL0751 8670769 A OK Jilemnice
11:13:00 112 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A Sportcentrum Jičín
11:16:00 113 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 B SK Studenec
11:19:00 114 Hlavsová Tereza SHK0857 51405 C OK Slavia Hradec Králové
11:22:00 115 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A SK Studenec
11:25:00 116 Jedličková Veronika SHK0850 8022635 B OK Slavia Hradec Králové
11:28:00 117 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A SK Praga
11:31:00 118 Kynčlová Anna JIL0852 2127635 B OK Jilemnice
11:34:00 119 Vakant 0 Vakant

D14D 3.30 km, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 120 Kaláčová Anna LPU0763 2083359 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 121 Julišová Kateřina ZAM0851 426310 C OB TJ Sokol Žamberk
10:57:00 122 Vakant 0 Vakant
11:00:00 123 Hamáková Adéla HJL0851 8016306 B Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů

D16C 5.20 km, 16 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 124 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
10:05:00 125 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 126 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:11:00 127 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 B Sportcentrum Jičín
10:14:00 128 Skořepová Lucie LPU0657 8109317 B OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 129 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 B OK 99 Hradec Králové
10:20:00 130 Dvořáková Kateřina LPU0656 8109315 B OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 131 Malínská Nela SJC0650 2114997 B Sportcentrum Jičín
10:26:00 132 Výchová Veronika SRK0557 8014445 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:29:00 133 Metelková Michaela PHK0550 8116745 A OK 99 Hradec Králové
10:32:00 134 Tomášová Anna SRK0554 2027214 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:35:00 135 Ballonová Lucie PHK0664 2181282 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 136 Kubíková Magdaléna LPU0566 2124759 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 137 Rážová Aneta PHK0662 2120068 B OK 99 Hradec Králové
10:44:00 138 Losmanová Natálie LPU0565 8109313 B OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 139 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 B K.O.B. Choceň
10:50:00 140 Kuhnová Alžběta LPU0652 2045220 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 141 Vakant 0 Vakant

D18C 5.70 km, 16 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 142 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
10:36:00 143 Matěásková Šárka JIL0551 8670751 A OK Jilemnice
10:39:00 144 Tučková Anna LPU0455 8013839 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 145 Burešová Karolína ZAM0352 9284 B OB TJ Sokol Žamberk
10:45:00 146 Besedová Katka PHK0351 8648619 C OK 99 Hradec Králové
10:48:00 147 Erlebachová Aneta 0080002 8003632 SA Špindl
10:51:00 148 Vrábelová Hana PHK0454 8007192 B OK 99 Hradec Králové
10:54:00 149 Kosinová Kristýna SJC0453 8145608 C Sportcentrum Jičín
10:57:00 150 Licková Štěpánka LTU0452 8662730 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 151 Vakant 0 Vakant

D21C 7.60 km, 23 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 152 Nováková Zuzana NPA9151 8116676 C SK LOB Nová Paka
10:06:00 153 Šádková Lucie PHK9654 224885 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 154 Kučerová Lucie STH9251 331285 C SK Studenec
10:12:00 155 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 156 Doležalová Libuše SNA8851 7211249 C TJ START Náchod
10:18:00 157 Brožková Lucie LPU0154 8667525 A OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 158 Metelková Taťána PHK7250 434591 C OK 99 Hradec Králové
10:24:00 159 Lučanová Marta LPU7957 8014507 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 160 Vítková Lucie PHK8055 8006766 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 161 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 E OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 162 Škodová Šárka LTU8951 410778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:36:00 163 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 164 Karlová Anna JIL0352 8656606 E OK Jilemnice
10:42:00 165 Jelínková Adéla LPU0254 8013867 A OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 166 Ducháčková Kateřina STH9356 416278 C SK Studenec
10:48:00 167 Škorpíková Barbora LPU0060 8109302 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 168 Šmejcová Anna SJC9552 9933 C Sportcentrum Jičín
10:54:00 169 Vakant 0 Vakant
10:57:00 170 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga

D21D 5.70 km, 16 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 171 Kašparová Barbora SLA0251 2085001 B SKOB Slaný
10:06:00 172 Vejrová Iva STH8852 8656522 C SK Studenec
10:09:00 173 Jalová Martina RBK8355 232117 SK Radioklub Blansko
10:12:00 174 Kotrčová Lenka PDY9350 2115746 C Běhej Poděbrady
10:15:00 175 Skalická Karolína ZAM9652 1400431 C OB TJ Sokol Žamberk
10:18:00 176 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C Běhej Poděbrady
10:21:00 177 Goňová Nikola ZAM9752 436955 C OB TJ Sokol Žamberk
10:24:00 178 Vakant 0 Vakant
10:27:00 179 Vandělíková Marie ALB9050 8076035 C OOB Albrechtice nad Orlicí

D35C 6.40 km, 19 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 180 Ježková Dana SNA7850 1401856 C TJ START Náchod
10:04:00 181 Čížová Andrea SHK8251 2102550 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 182 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
10:10:00 183 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:13:00 184 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:16:00 185 Voleská Alice 0050002 2051530 KAM
10:19:00 186 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 187 Odvodyová Šárka LPU8352 8352000 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 188 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
10:28:00 189 Vandasová Markéta VAM7250 8170272 C OB Vamberk
10:31:00 190 Suchá Eva SHK7851 8656671 C OK Slavia Hradec Králové
10:34:00 191 Renská Lenka SNA8053 2148070 C TJ START Náchod
10:37:00 192 Toužilová Martina SHK8051 9165 C OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 193 Jiroutová Eva SNA8051 2144091 C TJ START Náchod
10:43:00 194 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
10:46:00 195 Hejtmánková Kateřina PDY8450 53640 C Běhej Poděbrady
10:49:00 196 Pračková Zita RIC7850 2045228 C OB Říčany
10:52:00 197 Kopecká Magdaléna TJN8251 2148140 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:55:00 199 Vakant 0 Vakant
10:58:00 198 Palasová Petra SJC8658 8008016 C Sportcentrum Jičín
11:01:00 200 Lišková Kateřina PHK8151 2102525 OK 99 Hradec Králové

D35D 5.20 km, 16 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 201 Málková Šárka CST8351 8051083 C OB Strakonice
10:04:00 202 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
10:07:00 203 Kárníková Kamila LPU8153 2118499 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 204 Nimshausová Hana CHC8151 9822 C K.O.B. Choceň
10:13:00 205 Hrušová Dagmar PHK8050 232255 C OK 99 Hradec Králové
10:16:00 206 Kroupová Kateřina LPU8154 2075645 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 207 Slavíková Jana SHK7352 420436 C OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 208 Šumpíková Katka 0040001 2039160 Slavia HK
10:25:00 209 Janečková Marketa 0140001 8033270 PBK
10:28:00 210 Kvapilová Zuzana PHK7853 7209356 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 211 Vörösová Markéta LPU7868 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 212 Brožová Jana LTU8250 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:37:00 213 Poláčková Petra 0200001 0 Praha
10:40:00 214 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C OB TJ Sokol Žamberk
10:43:00 215 Posoldová Eva SJC7957 8033285 C Sportcentrum Jičín
10:46:00 216 Kotyková Libuše LTU7854 2108882 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:49:00 217 Novotná Jitka 0220001 0 SHK
10:52:00 218 Knedlíková Zuzana SNA8052 2122269 C TJ START Náchod
10:55:00 219 Hladká Petra KOR7950 8660542 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:58:00 220 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
11:01:00 221 Šafářová Ivana CET8051 9724 C TJ Loko Česká Třebová
11:04:00 222 Kadaňová Barbora LPU8253 8013926 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 223 Vakant 0 Vakant

D45C 5.30 km, 19 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 224 Jakubská Naděžda SHK7652 8022650 C OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 225 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
10:08:00 226 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
10:11:00 227 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:14:00 228 Stodůlková Lenka LTU6752 206478 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:17:00 229 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 230 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
10:23:00 231 Pipková Táňa LPU7156 8117156 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 232 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 233 Knapová Iva LPU6052 8648581 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 234 Brožková Květa KUO7451 8680395 C KOB Ústí nad Orlicí
10:35:00 235 Švíglerová Pavla LPU7658 8013872 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 236 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:41:00 237 Waňková Dita LPU7158 7200595 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 238 Kubečková Terezie LIP7650 995872 C SOS Mamuti z Lipovky
10:47:00 239 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 240 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:53:00 241 Krpatová Zuzana LPU7558 8042136 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 242 Macháčková Markéta XHK7650 8109324 C MTBO Racing team Hradec Králové
10:59:00 243 Melicharová Zdeňka PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 244 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 245 Vakant 0 Vakant
11:08:00 246 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice

D45D 4.80 km, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 247 Koucká Ivana EKP6850 515195 C VŠTJ Ekonom Praha
10:06:00 248 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C OK Jilemnice
10:09:00 249 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C TJ Jiskra Hořice
10:12:00 250 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 251 Nová Martina VRL7656 8999 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:18:00 252 Rykalová Jitka VAM7251 7210243 C OB Vamberk
10:21:00 253 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:24:00 254 Besedová Petra PHK7654 1417264 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 255 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:30:00 256 Maňáková Silvie PHK7151 2000571 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 257 Čiháková Olga HOR7651 2104603 C TJ Jiskra Hořice
10:36:00 258 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
10:39:00 259 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:42:00 260 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 261 Štichhauerová Kateřina LPU7468 8013866 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 262 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 263 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
10:54:00 264 Vakant 0 Vakant
10:57:00 265 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 266 Kaplanová Alena HJL7550 2148137 C Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů
11:03:00 267 Dohnálková Jana SHK7252 1400421 C OK Slavia Hradec Králové

D55C 4.70 km, 18 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 268 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C OK Sparta Praha
10:05:00 269 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
10:08:00 270 Víchová Ladislava LPU5851 8014508 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 271 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 272 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
10:17:00 273 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 C OK Slavia Hradec Králové
10:20:00 274 Koblížková Hana ZAM5851 9031 C OB TJ Sokol Žamberk
10:23:00 275 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C OK RECO Sport
10:26:00 276 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C OK Jilemnice
10:29:00 277 Vakant 0 Vakant
10:32:00 278 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka

D55D 4.10 km, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 279 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
11:04:00 280 Šabatková Zdeňka SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 281 Hlaváčová Jarka MFP6050 2081364 C Matfyz Praha
11:10:00 282 Gazdačková Jana SHK5851 9117 C OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 283 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
11:16:00 284 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:19:00 285 Kočibová Ivana TJN6354 8662700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:22:00 286 Filipová Dagmar LTU5650 8006752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:25:00 287 Vakant 0 Vakant

D65C 4.10 km, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:27:00 288 Vakant 0 Vakant
10:30:00 289 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice
10:33:00 290 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
10:36:00 291 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 292 Jiranová Alena PHK5351 9371 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 293 Kubíková Květoslava LPU4752 8471811 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 294 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:48:00 295 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB TJ Sokol Žamberk
10:51:00 296 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C Oddíl OB Kotlářka
10:54:00 297 Běhounová Jiřina PHK5651 8648580 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 298 Nováková Jana NPA5552 2060214 C SK LOB Nová Paka

H10N 2.00 km, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 299 Šafář Jan CET1402 320290 C TJ Loko Česká Třebová
11:04:00 300 Kubíček Jonáš JIL1301 425538 C OK Jilemnice
11:07:00 301 Hainiš Pavel LTU1102 2057587 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:10:00 302 Stránský Filip SHK1302 331703 C OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 303 Jirout Filip SNA1401 2148062 C TJ START Náchod
11:16:00 304 Liška Albert PHK1313 8005148 C OK 99 Hradec Králové
11:19:00 305 Jakubec Jan SJC1503 2112770 C Sportcentrum Jičín
11:22:00 306 Jalový Kryštof RBK1401 52015 C SK Radioklub Blansko
11:25:00 307 Kopecký Šimon JIL1302 426379 C OK Jilemnice
11:28:00 308 Vítek Michal PHK1402 2144189 C OK 99 Hradec Králové
11:31:00 309 Vakant 0 Vakant
11:34:00 310 Vakant 0 Vakant

H10C 2.20 km, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 311 Šimek Oldřich STH1104 2134336 C SK Studenec
10:05:00 312 Janeček Tomáš DKP1206 8648577 C Oddíl OB Kotlářka
10:08:00 313 Jirout Jáchym SNA1201 9621 C TJ START Náchod
10:11:00 314 Řehák Jan SJC1103 9916 C Sportcentrum Jičín
10:14:00 315 Vrbata Alan VRL1203 2085611 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:17:00 316 Slavík František SHK1110 410782 C OK Slavia Hradec Králové
10:20:00 317 Vošvrda Václav SJC1203 8202261 C Sportcentrum Jičín
10:23:00 318 Pompach Tobiáš PHK1201 9433 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 319 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 C Sportcentrum Jičín
10:29:00 320 Šumpík Filip SHK1109 2144069 C OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 321 Urbanec Patrik STH1101 2144164 C SK Studenec
10:35:00 322 Pavelec Daniel NPA1101 8006751 C SK LOB Nová Paka
10:38:00 323 Vejvoda Martin SJC1102 2134326 C Sportcentrum Jičín
10:41:00 324 Domin Ondřej LPU1103 886271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 325 Kopecký Mikuláš SJC1204 2080844 C Sportcentrum Jičín
10:47:00 326 Macek Dan LPU1104 8109424 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 327 Mayer Antonín SHK1206 2039999 C OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 328 Chrtek Jan PHK1100 2126302 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 329 Macháček Jakub SHK1202 2141929 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 330 Čihák Matěj HOR1100 2111759 C TJ Jiskra Hořice
11:02:00 331 Šafář Jakub CET1103 9725 C TJ Loko Česká Třebová
11:05:00 332 Holata Vojtěch PDY1303 2115740 C Běhej Poděbrady
11:08:00 333 Voleský Viktor 0050003 2102864 KAM
11:11:00 334 Hauschwitz Roman JIL1102 425563 C OK Jilemnice
11:14:00 335 Lučan Ondřej LPU1101 8109426 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 336 Nonner Prokop JIL1101 253359 C OK Jilemnice
11:20:00 337 Vakant 0 Vakant
11:23:00 338 Vakant 0 Vakant

H12C 2.90 km, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 339 Wohanka Antonín VRL1201 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:05:00 340 Držka Filip LPU0901 2103270 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 341 Valenta Jakub JIL0902 2139477 C OK Jilemnice
10:11:00 342 Novotný Kryštof PHK1002 8656702 B OK 99 Hradec Králové
10:14:00 343 Lučan Matěj LPU0903 8109396 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 344 Kopecký Matěj PHK1001 2181932 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 345 Bernard Mikuláš HOR0902 2059759 C TJ Jiskra Hořice
10:23:00 346 Brož Jindřich LTU0903 2057580 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:26:00 347 Jakubský David SHK0905 8014481 B OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 348 Hanousek Jan SJC1005 8519812 C Sportcentrum Jičín
10:32:00 349 Částek Filip SHK1006 2419868 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 350 Kárník Štěpán LPU1002 8109417 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 351 Sochor Jakub SHK0903 2134345 B OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 352 Kadaně Matěj LPU1001 8109408 B OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 353 Košťál Antonín SHK1004 2148060 C OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 354 Jelínek František PHK0900 2113356 B OK 99 Hradec Králové
10:50:00 355 Toužil Lukáš SHK1000 2102542 C OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 356 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 B OK Jilemnice
10:56:00 357 Procházka Ondřej PHK0902 2039190 C OK 99 Hradec Králové
10:59:00 358 Kuklík Tobiáš JIL0904 2221477 C OK Jilemnice
11:02:00 359 Čihák Jakub HOR0901 8014569 B TJ Jiskra Hořice
11:05:00 360 Jirout Vilém SNA1001 2124797 C TJ START Náchod
11:08:00 361 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 B OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 362 Renský Matěj SNA0903 2148119 C TJ START Náchod
11:14:00 363 Nonner Hynek JIL0903 426343 C OK Jilemnice
11:17:00 364 Vakant 0 Vakant

H12D 2.40 km, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 365 Kašpar Ladislav SLA1000 2099516 C SKOB Slaný
10:33:00 366 Bednář Filip LPU1011 2070812 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 367 Munzar Petr 0210002 2801445 OBR
10:39:00 368 Zástava Marek SHK0908 2111664 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 369 Polák Vlastimil VRL1001 8454321 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:45:00 370 Peška Ondřej LPU1006 2032156 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 371 Novák Vojtěch VRL1003 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:51:00 372 Vakant 0 Vakant

H14C 4.70 km, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 373 Goláň František LPU0803 8663151 B OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 374 Metelka Tomáš PHK0801 8226302 A OK 99 Hradec Králové
10:08:00 375 Kubeček Antonín SNA0803 8022684 A TJ START Náchod
10:11:00 376 Kotyk Šimon LTU0802 8136464 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:14:00 377 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 A Sportcentrum Jičín
10:17:00 378 Hlavatý Jan LPU0713 2049541 B OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 379 Hanák Matěj LTU0701 8662709 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:23:00 380 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B TJ START Náchod
10:26:00 381 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A Sportcentrum Jičín
10:29:00 382 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:32:00 383 Horák Filip PHK0701 2088727 B OK 99 Hradec Králové
10:35:00 384 Pavelec Michal NPA0801 8006771 B SK LOB Nová Paka
10:38:00 385 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A OK Jilemnice
10:41:00 386 Pešek Ondřej SJC0802 8226384 B Sportcentrum Jičín
10:44:00 387 Matěásko Marek JIL0702 2127648 A OK Jilemnice
10:47:00 388 Beneda Vojtěch SHK0703 2122253 C OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 389 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 390 Vrábel Štěpán PHK0705 9387 B OK 99 Hradec Králové
10:56:00 391 Macháček Tomáš SHK0811 2141903 B OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 392 Hladký Matěj KOR0700 7003026 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:02:00 393 Karásek Šimon SJC0804 8499900 C Sportcentrum Jičín
11:05:00 394 Šlambora Kryštof SHK0806 8076016 C OK Slavia Hradec Králové
11:08:00 395 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C Sportcentrum Jičín
11:11:00 396 Goláň Antonín LPU0804 2122259 B OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 397 Bezvoda Jakub SHK0807 2113060 C OK Slavia Hradec Králové
11:17:00 398 Spilka Petr JIL0803 2144174 C OK Jilemnice
11:20:00 399 Šípek Daniel LPU0806 8663155 B OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 400 Kurka Antonín SHK0700 2144092 B OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 401 Borovec Šimon CHC0701 9550 C K.O.B. Choceň
11:29:00 402 Vakant 0 Vakant

H14D 3.30 km, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 403 Kolátor Štěpán HOR0801 2049536 C TJ Jiskra Hořice
11:09:00 404 Lánský Jan STH0709 2144183 C SK Studenec
11:12:00 405 Vakant 0 Vakant

H16C 6.90 km, 21 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 406 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 A OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 407 Podolský Petr SHK0507 8014546 B OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 408 Pompach Lukáš PHK0500 8061489 A OK 99 Hradec Králové
10:10:00 409 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
10:13:00 410 Krejčí Martin KOR0600 2095970 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:16:00 411 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 412 Nimshaus Viktor CHC0502 8012872 B K.O.B. Choceň
10:22:00 413 Dolejší Matouš SJC0606 2053584 C Sportcentrum Jičín
10:25:00 414 Málek David PHK0504 7260020 B OK 99 Hradec Králové
10:28:00 415 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:31:00 416 Kokrda Adam PHK0503 2133882 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 417 Pavelec Matěj NPA0501 8680363 B SK LOB Nová Paka
10:37:00 418 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 419 Morávek Martin SRK0503 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:43:00 420 Čermák Martin PHK0502 8226370 A OK 99 Hradec Králové
10:46:00 421 Stavrinou David SRK0506 2027238 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:49:00 422 Pirkl Jakub CHC0503 2128454 C K.O.B. Choceň
10:52:00 423 Zounar Adam SRK0507 2080847 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:55:00 424 Štichhauer Adam LPU0603 8663189 A OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 425 Jiroušek Dominik SRK0602 2091551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:01:00 426 Lazák Jan LTU0500 8662729 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:04:00 427 Doucha Martin SNA0501 8076025 A TJ START Náchod
11:07:00 428 Vakant 0 Vakant

H18C 7.60 km, 22 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 429 Novák Adam LPU0320 8109307 B OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 430 Balcar Jiří SNA0301 8022679 B TJ START Náchod
10:24:00 431 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:27:00 432 Langr Jakub KOR0401 8014469 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:30:00 433 Retek David LTU0402 8004736 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:33:00 434 Fajfer Filip NPA0401 8680282 A SK LOB Nová Paka
10:36:00 435 Kuhn Vojtěch LPU0404 2049547 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 436 Choutka Matěj NPA0402 8482062 A SK LOB Nová Paka
10:42:00 437 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:45:00 438 Typlt Tomáš NPA0406 8680412 A SK LOB Nová Paka
10:48:00 439 Karban Mikuláš HOR0301 2078473 C TJ Jiskra Hořice
10:51:00 440 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 A OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 441 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 442 Jakubský Adam SHK0406 8014452 B OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 443 Čičovský Daniel SRK0406 2420027 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:03:00 444 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 445 Vakant 0 Vakant

H21C 9.40 km, 30 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 446 Veselý Jiří PHK8700 8149872 C OK 99 Hradec Králové
10:04:00 447 Důrek Milan SHK9100 8663191 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 449 Jalový Milan RBK8347 8667513 C SK Radioklub Blansko
10:10:00 450 Zamastil Michal LTU0203 8648549 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:13:00 451 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A OK Slavia Hradec Králové
10:16:00 452 Daněk Jáchym VRL8901 8989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:19:00 453 Jedlička Michal SHK7309 8024748 C OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 455 Škoda Jáchym LTU8700 1420240 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:25:00 454 Vandělík Michal ALB8501 8012039 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:28:00 456 Pinkas Jan ZAM9606 2075607 OB TJ Sokol Žamberk
10:31:00 457 Šitina Jakub LTU0001 8662680 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:34:00 458 Šabatka Jan SHK9001 9193 C OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 460 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A OK Jilemnice
10:40:00 461 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:43:00 462 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 R OK 99 Hradec Králové
10:46:00 463 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 464 Krunčík Pavel SRK8501 682691 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:52:00 465 Kučera Michal STH9201 446371 C SK Studenec
10:55:00 466 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 A OK Slavia Hradec Králové
10:58:00 467 Pračka Tomáš RIC7302 8116718 C OB Říčany
11:01:00 468 Stach Ondřej JIL0602 8662678 A OK Jilemnice
11:04:00 469 Voleský Leoš KAM7900 2049553 C OK Kamenice
11:07:00 471 Pokorný David SRK9701 8000049 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:10:00 472 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
11:13:00 473 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C OK 99 Hradec Králové
11:16:00 474 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 A OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 475 Salaba Dan JIL0404 8680328 A OK Jilemnice
11:22:00 476 Málek Martin CST8902 8130389 C OB Strakonice
11:25:00 470 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
11:28:00 448 Lučan Vladimír LPU7710 515170 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 459 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín
11:34:00 477 Vakant 0 Vakant

H21D 7.60 km, 22 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 478 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C OK 99 Hradec Králové
10:06:00 479 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 480 Vávra Martin HOR9700 8680422 C TJ Jiskra Hořice
10:12:00 481 Vakant 0 Vakant

H35C 8.90 km, 25 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 482 Václavek Jan LPU7816 8461733 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 483 Kadečka Petr ALB8400 8670738 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:08:00 484 Korbel Michal PHK7703 8226379 C OK 99 Hradec Králové
10:11:00 485 Albrecht David 0030001 8116731 HO Skol
10:14:00 486 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka
10:17:00 487 Kříž Libor LPU7804 8007804 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 488 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB TJ Sokol Žamberk
10:23:00 489 Podlešák Marek PHK7802 2088213 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 490 Souček Tomáš SHK8200 8662339 C OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 491 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 492 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
10:35:00 493 Vodička Oldřich LPU7715 8518324 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 494 Roll Martin ALB8401 7206 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:41:00 495 Jiran Jan PHK7701 8662364 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 496 Vandas Luděk VAM6601 8261111 C OB Vamberk
10:47:00 497 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 C OK RECO Sport
10:50:00 498 Odvody Zdeněk LPU8206 8206000 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 499 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
10:56:00 500 Macháček Jiří XHK7601 8109421 C MTBO Racing team Hradec Králové
10:59:00 501 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 502 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C Sportcentrum Jičín
11:05:00 503 Koblížek Kamil KUO8001 8667546 C KOB Ústí nad Orlicí
11:08:00 504 Francke Jan DOK8400 688312 C OK Doksy
11:11:00 505 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:14:00 506 Kotyk Pavel LTU7901 2001909 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:17:00 507 Morávek Martin SRK7701 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:20:00 508 Vakant 0 Vakant

H35D 7.00 km, 22 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 509 Hanousek Martin CTB7910 8003608 C SK OB Chotěboř
10:05:00 510 Kárník Jan LPU7811 8051262 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 511 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:11:00 512 Kadaně Miroslav LPU7817 8014567 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 513 Pozdílek Martin PHK7803 2113082 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 514 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:20:00 515 Nekvapil Ondřej LPU7403 8035529 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 516 Matoušek Josef PHK7900 2143399 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 517 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:29:00 518 Zitka Adam LPU8402 8663196 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 519 Matějka Luboš SNA7602 2419981 C TJ START Náchod
10:35:00 520 Spilka Petr 0090002 2124761 Spilkovi
10:38:00 521 Goláň Oldřich LPU7417 7210917 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 522 Kvapil Ondřej PHK7804 8663194 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 523 Kutílek Jakub LPU8609 2079499 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 524 Novák Michal SHK7802 2420035 C OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 525 Hovorka Pavel LPU7908 8482109 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 526 Vrábel Petr PHK7604 9352 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 527 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 528 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 529 Šafář Miroslav CET7001 232633 C TJ Loko Česká Třebová
11:05:00 530 Macek Pavel LPU7517 8003594 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 531 Vakant 0 Vakant

H45C 7.40 km, 22 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 532 Vakant 0 Vakant
10:04:00 533 Novák Jiří NPA7502 8680311 C SK LOB Nová Paka
10:07:00 534 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
10:10:00 535 Dvořák Luboš LPU6801 9232 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 536 Dunka Štěpán 0080003 8151987 SA Špindl
10:16:00 537 Filičko Marek LPU7102 8582019 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 538 Školník Jan BRU7301 2011799 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:22:00 539 Honzík Tomáš VLI7000 8008283 C Slavia Liberec orienteering
10:25:00 540 Tesař Zdeněk SJC7401 8053543 C Sportcentrum Jičín
10:28:00 541 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
10:31:00 542 Zaydlar Michal JLI7100 301631 C OB Jizerky
10:34:00 543 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 544 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C Sportcentrum Jičín
10:40:00 545 Czagan Jan LPU7106 8226345 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 546 Brožek Tomáš KUO6902 8680335 C KOB Ústí nad Orlicí
10:46:00 547 Netopil Libor VAM7401 8061483 C OB Vamberk
10:49:00 548 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:52:00 549 Pipek Kamil LPU7310 8516912 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 550 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C OK 99 Hradec Králové
10:58:00 551 Zemánek Mojmír JIL7103 9702 C OK Jilemnice
11:01:00 552 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 553 Jakubský Radek SHK7603 8013423 C OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 554 Novotný Radek PHK7402 8656595 C OK 99 Hradec Králové
11:10:00 555 Kolář Viktor SHK7300 8005126 C OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 556 Fencl Petr LPU6901 2102522 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 557 Panáček Aleš SHK7604 7210098 C OK Slavia Hradec Králové
11:19:00 558 Sokolář Zdeněk SNA7201 8014538 C TJ START Náchod

H45D 5.80 km, 18 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 559 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 560 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:08:00 561 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:11:00 562 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:14:00 563 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:17:00 564 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
10:20:00 565 Ulman Aleš TJN7201 0 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:23:00 566 Macháček Lubomír LPU7515 8014564 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 567 Beseda Pavel PHK6910 2126272 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 568 Šumpík Michal 0040002 2039174 Slavia HK
10:32:00 569 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 570 Munzar Petr 0210004 2125322 OBR
10:38:00 571 Hanuš Karel STH6701 9754 C SK Studenec
10:41:00 572 Vychopeň Tomáš BRU6800 2144119 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:44:00 573 Vališ Jan LPU7104 8667967 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 574 Kubín Jan HOR7400 2126355 C TJ Jiskra Hořice
10:50:00 575 Věříš Jan LPU7103 8113506 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 576 Šimek Oldřich STH7101 2116485 C SK Studenec
10:56:00 577 Mrkvička Jiří TJN7101 0 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:59:00 578 Bílek Tomáš SJC7307 8515100 C Sportcentrum Jičín
11:02:00 579 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C OK Slavia Hradec Králové
11:05:00 580 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:08:00 581 Vých Luboš SRK7300 2095976 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:11:00 582 Vakant 0 Vakant
11:14:00 583 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec

H55C 7.00 km, 20 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 584 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C OK 99 Hradec Králové
10:06:00 585 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C OB Vamberk
10:09:00 586 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
10:12:00 587 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C OB TJ Sokol Žamberk
10:15:00 588 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 589 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
10:21:00 590 Roudný Václav LPU6102 7209277 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 591 Vávra Martin HOR6302 8680322 C TJ Jiskra Hořice
10:27:00 592 Prášil Jan NPA5601 7208214 C SK LOB Nová Paka
10:30:00 593 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
10:33:00 594 Košťál Pavel 0170001 8014478 DD
10:36:00 595 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
10:39:00 596 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 597 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C TJ START Náchod
10:45:00 598 Hausvater Karel SHK5801 8670804 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 599 Vakant 0 Vakant

H55D 5.10 km, 19 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 600 Čermák Libor PHK5600 2181286 C OK 99 Hradec Králové
10:04:00 601 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
10:07:00 602 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 603 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
10:13:00 604 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C Sportcentrum Jičín
10:16:00 605 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 606 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 607 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
10:25:00 608 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 609 Hynek Petr SNA6302 1459067 C TJ START Náchod
10:31:00 610 Jánek Ladislav LPU6103 7200905 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 611 Čičovský Jiří SRK6502 2420025 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:37:00 612 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 613 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
10:43:00 614 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
10:46:00 615 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
10:49:00 616 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:52:00 617 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 618 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
10:58:00 619 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C OB Kunvald
11:01:00 620 Rykala Karel VAM6401 9671 C OB Vamberk
11:04:00 621 Vakant 0 Vakant

H65C 5.20 km, 21 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 622 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
10:38:00 623 Farář Václav LPU5201 8663180 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 624 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
10:44:00 625 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 626 Langr Stanislav SNA5403 9633 C TJ START Náchod
10:50:00 627 Knap Jan LPU5101 8116813 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 628 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:56:00 629 Mrštík Václav LPU5002 8656516 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 630 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
11:02:00 631 Stárek Jiří DOB5001 9818 C KOB Dobruška
11:05:00 632 Francke Karel 0160001 2124775 neregistrovaný
11:08:00 633 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C OB Kunvald
11:11:00 634 Horák Petr TJN5602 0 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:14:00 635 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
11:17:00 636 Lukavec Míla TJN4901 2060202 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:20:00 637 Novák Karel NPA5001 2060215 C SK LOB Nová Paka
11:23:00 638 Vakant 0 Vakant

H65D 4.20 km, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 639 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
10:06:00 640 Vlček Josef TYN5602 8008271 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:09:00 641 Šponar Josef ZAM4701 8008294 C OB TJ Sokol Žamberk
10:12:00 642 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 643 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB TJ Sokol Žamberk
10:18:00 644 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:21:00 645 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
10:24:00 646 Vakant 0 Vakant

H75C 4.20 km, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 647 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
11:03:00 648 Seidl Karel SRK4301 9474 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:06:00 649 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 650 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C OK 99 Hradec Králové
11:12:00 651 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 652 Vakant 0 Vakant
11:18:00 653 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod

HDR 1.60 km, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 654 Novák František STH1303 2001975 C SK Studenec
10:00:00 655 Hovorková Žofie LPU1752 2039122 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 656 Lučan Jakub LPU1401 515134 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 657 Jedlička Michal SHK1600 4145 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 658 Novák Tadeáš NPA1701 515421 C SK LOB Nová Paka
10:00:00 659 Haken Václav STH1601 2001961 SK Studenec
10:00:00 660 Maclová Adina LPU1951 9867 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 661 Čapek Samuel PHK1600 53164 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 662 Mayerová Anna SHK1450 8076036 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 663 Kuklikova Sofie 0240001 0 Kuklikova
10:00:00 664 Odvody Vilém LPU1502 828384 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 665 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 666 Bernard Jonatán 0190001 52892 Hořice
10:00:00 667 Grusser Jan PHK1717 2129249 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 668 Palasová Tina SJC1777 9956 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 669 Školník Antonín BRU1700 425512 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 670 Vrábel Ondřej PHK1500 51176 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 671 Leštínský Vojtěch VRL1616 9201758 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 672 Holatová Veronika PDY1551 2260357 C Běhej Poděbrady
10:00:00 673 Palas Tomáš SJC1501 500267 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 674 Hauschwitz Radim JIL1503 426352 OK Jilemnice
10:00:00 675 Culek Tibor PHK1303 2222847 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 676 Sokolář Vojtěch SNA1601 0 C TJ START Náchod
10:00:00 677 Koláčková Anna+Julie 0100001 51345 Koláčkovi
10:00:00 678 Zahradník Václav SJC1200 8102799 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 679 Jiřišta Vladimir JIL1502 2139478 OK Jilemnice
10:00:00 680 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C SK Studenec

P 3.30 km, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 681 Hanousková Radka 0130002 2115012 Jičín 002
10:00:00 682 Helmeczi Kateřina LPU2222 7210076 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 683 Kubíková Irena LPU6956 1080493 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 684 Šolc Erazim 0120002 0 Čeřovka Jičín
10:00:00 685 Šolc Jakub 0120003 0 Čeřovka Jičín
10:00:00 686 Hanousek Václav 0130001 8482063 Jičín 002
10:00:00 687 Věříšová Lenka LPU7761 2129221 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 688 Mádle Vít 0190004 2087718 Hořice
10:00:00 689 Munzarová Michala 0210003 2801444 OBR
10:00:00 690 Kuklík Tomáš JIL7901 426308 C OK Jilemnice
10:00:00 691 Rychnovský Radek 0180001 2771362 42
10:00:00 692 Bernard Jan 0190002 2102559 Hořice
10:00:00 693 Bernardová Kateřina 0190003 8680365 Hořice
10:00:00 694 Makaloušová Hana 0080001 8005424 SA Špindl
10:00:00 695 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 696 Spilková Marcela 0090001 2144184 Spilkovi
10:00:00 697 Stránská Zuzana SHK7754 2001974 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 698 Hurdálek Tomáš KOR8901 2060299 OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 699 Důrková Pavla SHK9352 2051524 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 700 Jirsová Dagmar 0090003 0 Spilkovi
10:00:00 701 Pozdílková Alena PHK8053 2122267 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 702 Langová Marie PHK7350 425511 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 703 Dousková Jiřina 0120001 4742 Čeřovka Jičín
10:00:00 704 Koláčková Martina 0100002 218785 Koláčkovi
10:00:00 705 Stránský Robert 0110001 0 011-0
10:00:00 706 Havlík Poláková Pavlína VRL785X 8886 OOS TJ Spartak Vrchlabí

T 5.70 km, 16 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 707 Holata Radek PDY8103 2067966 C Běhej Poděbrady
10:00:00 708 Koláček Jan 0100003 428243 Koláčkovi
10:00:00 709 Czagan Jan 0070001 2129185 SDH Dědek
10:00:00 710 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
10:00:00 711 Malečková Iva VSP7559 2067949 C USK Praha
10:00:00 712 Hruša Petr 0230001 416203 Vysoká nad Labem
10:00:00 713 Kopecký Martin PHK8001 2058528 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 714 Macl Jan LPU9102 7209785 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 715 Pušová Bára LPU0357 8013925 A OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 716 Culková Dita 0060001 0 OK Slavia
10:00:00 717 Procházka Martin 0020001 1150698 Tatrmani
10:00:00 718 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
10:00:00 719 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 720 Pohlová Kateřina 0010001 0 NNN
10:00:00 721 Zahradník Jakub SJC8604 7207701 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 722 Charvát Jan VRL9601 9101704 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 723 Charvátová Lucie VRL9351 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 724 Válek Lukáš KOR8249 2061791 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 725 Charvát Roman VRL6501 426311 OOS TJ Spartak Vrchlabí