Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1

Datum:
25.06.2021
Místo konání:
Mariánské Lázně
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Vora
Ředitel závodu:
Placek Petr
Hlavní rozhodčí:
Milota Josef - R1
Stavitel tratí:
Bartoš Luděk - R1, Bartošová Marie
JURY:
Suchý Petr, Nádeníček Josef, Sobotová Jana
Kategorie:
D10F     D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10F     H10C     H12B     H14B     H16B     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H75C     T1     T2     TF    

D10F 2.30 km, 28 m, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:36:00 Peláková Daniela MLA1155 2214516 C MLOK Mariánské Lázně
17:38:00 Šňupárková Barborka PGP1152 899160 C SK Praga
17:40:00 Zabolotná Kiára MLA1152 51494 C MLOK Mariánské Lázně

D10C 1.50 km, 20 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:25:00 Gelnerová Karolína KRL1350 2099507 C Kometa Kralovice
17:27:00 Fryšová Zuzana DCH1151 2039224 C Radioelektronika Cheb
17:29:00 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C Kometa Kralovice
17:31:00 Gregorová Vendula NEK1250 2146036 C Nejdek Orienteering
17:33:00 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C SKOB Ostrov
17:35:00 Nykodymová Anna MLA1154 7880 C MLOK Mariánské Lázně
17:37:00 Maternová Jana VPM1150 7982 C KOS Slavia Plzeň
17:39:00 Benešová Marie MLA1250 1421918 C MLOK Mariánské Lázně
17:41:00 Škultéty Kristýna NEK1251 2146044 C Nejdek Orienteering
17:43:00 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C KOS Slavia Plzeň

D12B 1.70 km, 20 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 Vodrážková Barbora VPM1050 434836 C KOS Slavia Plzeň
17:02:00 Čadková Michaela KRL0954 2127659 C Kometa Kralovice
17:04:00 Povišerová Aneta MLA1050 2181953 C MLOK Mariánské Lázně
17:06:00 Gelnerová Markéta KRL0952 8008299 B Kometa Kralovice
17:08:00 Stehlíková Tereza LPM0951 8013914 B OK Lokomotiva Plzeň
17:10:00 Ječmenová Veronika ONO0950 7202883 C SKOB Ostrov
17:12:00 Fryšová Žaneta DCH0959 2141932 C Radioelektronika Cheb
17:14:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 8656680 C MLOK Mariánské Lázně
17:16:00 Hanáková Aneta KRL0951 8113491 C Kometa Kralovice

D14B 2.00 km, 22 m, 17 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 Pospíchalová Veronika NEK0853 2138180 C Nejdek Orienteering
17:02:00 Bodurková Denisa KRL0752 8648560 B Kometa Kralovice
17:04:00 Hermannová Natálie MLA0851 8016037 C MLOK Mariánské Lázně
17:06:00 Fojtíková Nikola BSO0853 232236 C KOB Baník Sokolov
17:08:00 Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 2035733 C Nejdek Orienteering
17:10:00 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B OB Kašperské Hory
17:12:00 Nejedlá Barbora ONO0750 0 C SKOB Ostrov
17:14:00 Zapletalová Adéla Agnes MLA0753 1421917 C MLOK Mariánské Lázně
17:16:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 8515520 C USK Praha
17:18:00 Pokorná Anežka KRL0757 8075697 C Kometa Kralovice
17:20:00 Fryšová Andrea DCH0760 2141931 C Radioelektronika Cheb
17:22:00 Šléglová Lucie MLA0754 0 C MLOK Mariánské Lázně
17:24:00 Peřinová Eliška SKV0755 2103720 C TJ Slovan Karlovy Vary
17:26:00 Dvořáková Kateřina LPM0750 2088719 C OK Lokomotiva Plzeň
17:28:00 Fojtíková Vendula BSO0854 7876 C KOB Baník Sokolov
17:30:00 Sobotová Kateřina VPM0851 8013929 B KOS Slavia Plzeň
17:32:00 Ritterová Lída ONO0851 2103708 B SKOB Ostrov
17:34:00 Kropáčová Zuzana KRL0754 8003638 B Kometa Kralovice
17:36:00 Mattesová Pavla BSO0750 236987 C KOB Baník Sokolov

D16B 2.30 km, 30 m, 19 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:38:00 Vlachová Adéla KRL0551 8013942 B Kometa Kralovice
17:40:00 Peřinová Zuzana SKV0551 2106733 C TJ Slovan Karlovy Vary
17:42:00 Fišarová Adéla KRL0651 8003647 B Kometa Kralovice
17:44:00 Kožíšková Kateřina VPM0652 8008298 A KOS Slavia Plzeň
17:46:00 Kotková Adéla RIC0655 8667545 A OB Říčany
17:48:00 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 B Slavia Liberec orienteering
17:50:00 Králová Lucie KRL0658 8075698 C Kometa Kralovice
17:52:00 Třísková Tereza LPM0653 2082946 C OK Lokomotiva Plzeň
17:54:00 Kulová Laura ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov
17:56:00 Gelnerová Anna KRL0653 8648594 A Kometa Kralovice
17:58:00 Halámková Jana ONO0657 1428926 C SKOB Ostrov
18:00:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
18:02:00 Folprechtová Julie VSP0653 8013908 C USK Praha
18:04:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 A SKOB Ostrov
18:06:00 Neumann Johanna 0090003 7777077 SV Lengefeld
18:08:00 Pekárková Bára ONO0655 21263914 B SKOB Ostrov

D18B 2.50 km, 30 m, 21 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:28:00 Neumann Lena 0090004 7122003 SV Lengefeld
17:30:00 Pecko Sára ONO0452 8116743 A SKOB Ostrov
17:32:00 Nádeníčková Iva NEK0350 8660520 B Nejdek Orienteering
17:34:00 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B SKOB Ostrov

D21C 2.80 km, 32 m, 22 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:53:00 Chvalová Věra LPM9452 8656688 C OK Lokomotiva Plzeň
17:55:00 Marešová Klára NEK0250 8660518 B Nejdek Orienteering
17:57:00 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C TJ Stadion Nový Bor
17:59:00 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660521 A Nejdek Orienteering
18:01:00 Hanáková Magda KRL9651 8075695 C Kometa Kralovice
18:03:00 Eretová Kateřina SKV8651 237530 C TJ Slovan Karlovy Vary
18:05:00 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 C OK Lokomotiva Plzeň
18:07:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
18:09:00 Fišarová Eliška KRL0351 8075707 A Kometa Kralovice
18:11:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
18:13:00 Straube Hanka 0090001 7770777 SV Lengefeld
18:15:00 Ryšavá Vendula PGP8153 8662726 C SK Praga
18:17:00 Hanáková Lenka KRL9951 8075706 C Kometa Kralovice
18:19:00 Hořejší Jana DKP9052 8947 C Oddíl OB Kotlářka
18:21:00 Kosíková Eliška TUR0052 8656585 C OOB TJ Turnov

D35C 2.50 km, 30 m, 21 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 Váchová Ilona 0050001 2113446 Ski klub Karlovy Vary
17:02:00 Pinkrová Šárka HCE8350 2126387 C TJ Hostivice
17:04:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
17:06:00 Ječmenová Věra ONO8050 7209469 C SKOB Ostrov
17:08:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 8517318 C SK Praga
17:10:00 Urbánková Jana ONO7851 8013408 C SKOB Ostrov
17:12:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
17:14:00 Romová Kateřina KRL8051 434576 C Kometa Kralovice
17:16:00 Kalousková Pavla JEN8451 7788 C OB Jenišovice
17:18:00 Hejduková Jana BSO7250 7873 C KOB Baník Sokolov
17:20:00 Dítková Jitka SKV7752 8400082 C TJ Slovan Karlovy Vary
17:22:00 Sobotová Jana VPM7250 8022362 C KOS Slavia Plzeň

D45C 2.10 km, 26 m, 18 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:33:00 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C OK Lokomotiva Plzeň
17:35:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
17:37:00 Pechová Iva LPM6151 8014556 C OK Lokomotiva Plzeň
17:39:00 Folprechtová Kateřina VSP7460 8670466 C USK Praha
17:41:00 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C TJ Slovan Karlovy Vary
17:43:00 Marešová Marcela NEK7450 301416 C Nejdek Orienteering
17:45:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
17:47:00 Hanáková Marta KRL7151 8075700 C Kometa Kralovice
17:49:00 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C OK Lokomotiva Plzeň
17:51:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
17:53:00 Fryšová Tereza DCH7654 4451 C Radioelektronika Cheb
17:55:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C KOB Kladno
17:57:00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
17:59:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C OK Jihlava

D55C 2.00 km, 28 m, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:01:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
17:03:00 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C SKOB Ostrov
17:05:00 Šplinarová Jana SKV6451 237532 C TJ Slovan Karlovy Vary
17:07:00 Šafková Petra KAM6650 8189818 C OK Kamenice
17:09:00 Žandová Marie SKV6551 236486 C TJ Slovan Karlovy Vary

D65C 2.00 km, 28 m, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:15:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
17:17:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
17:19:00 Dlouhá Lenka MAS5150 232364 C OOB Aš
17:21:00 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary
17:23:00 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C TJ Sokol Troja
17:25:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov
17:27:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
17:29:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha

H10F 2.30 km, 28 m, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:20:00 Štembera Oskar TJN1201 682375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:22:00 Stingl Vojtěch BSO1201 8685 C KOB Baník Sokolov
17:24:00 Soukup Ondřej NEK1201 2145642 C Nejdek Orienteering
17:26:00 Pinkr Jan HCE1300 1407428 C TJ Hostivice
17:28:00 Klier Šimon MLA1101 7884 C MLOK Mariánské Lázně

H10C 1.50 km, 20 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:01:00 Čepička Antonín LPM1102 2129225 C OK Lokomotiva Plzeň
17:03:00 Placek Nikolas MLA1200 888609 C MLOK Mariánské Lázně
17:05:00 Fecko Richard NEK1100 2067349 C Nejdek Orienteering
17:07:00 Kváč Martin MLA1102 2073704 C MLOK Mariánské Lázně
17:09:00 Haller Maxmilián KRL1102 2127636 C Kometa Kralovice
17:11:00 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C TJ Hostivice
17:13:00 Gregor Josef NEK1000 232229 Nejdek Orienteering

H12B 1.70 km, 20 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:22:00 Ritter Jakub ONO1000 2117426 C SKOB Ostrov
17:24:00 Anděl Robin VPM0901 8109411 B KOS Slavia Plzeň
17:26:00 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C Kometa Kralovice
17:28:00 Beneš Jan MLA1000 1421924 C MLOK Mariánské Lázně
17:30:00 Šňupárek Jenda PGP1005 8680429 C SK Praga
17:32:00 Placek Tomas MLA0902 8014515 B MLOK Mariánské Lázně
17:34:00 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 C OOB Aš
17:36:00 Kalousek Dominik JEN0901 8680290 C OB Jenišovice
17:38:00 Materna Josef VPM0902 2060382 C KOS Slavia Plzeň
17:40:00 Černý Antonín ONO1001 2148165 C SKOB Ostrov
17:42:00 Gregor Josef NEK1000 0 Nejdek Orienteering
17:44:00 Bohuslav Fanda LPM0900 8285 C OK Lokomotiva Plzeň

H14B 2.30 km, 30 m, 20 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:42:00 Beneš Josef MLA0702 2073701 C MLOK Mariánské Lázně
17:44:00 Neumann Rasmus 0090002 7707777 SV Lengefeld
17:46:00 Vilém Štěpán VLI0902 8518320 B Slavia Liberec orienteering
17:48:00 Tříska Lukáš LPM0800 2082920 B OK Lokomotiva Plzeň
17:50:00 Šrámek David MLA0704 1421916 C MLOK Mariánské Lázně
17:52:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:54:00 Stehlík Jakub LPM0700 8013478 A OK Lokomotiva Plzeň
17:56:00 Herman Ondřej MLA0801 1421926 B MLOK Mariánské Lázně
17:58:00 Brabec Matěj MAS0701 2026161 B OOB Aš
18:00:00 Folprecht Lukáš VSP0802 8226436 C USK Praha
18:02:00 Plevný Albert DCH0711 8662372 C Radioelektronika Cheb
18:04:00 Kváč Miroslav MLA0800 8014558 C MLOK Mariánské Lázně
18:06:00 Pjenčák Adam MAS0802 2087659 C OOB Aš
18:08:00 Bruckner Filip DCH0714 8109390 C Radioelektronika Cheb
18:10:00 Turek Jakub SKV0801 7791777 B TJ Slovan Karlovy Vary
18:12:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 A SKOB Ostrov
18:14:00 Petruš Ondřej MLA0701 8116798 C MLOK Mariánské Lázně
18:16:00 Mála Matyáš MAS0800 0 C OOB Aš
18:18:00 Kule Oliver ONO0701 8648612 B SKOB Ostrov
18:20:00 Vodrážka Štěpán VPM0802 8022383 B KOS Slavia Plzeň

H16B 2.60 km, 32 m, 20 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:05:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B SKOB Ostrov
17:07:00 Sedláček David SRK0508 8014561 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:09:00 Spiřík František BSO0603 8683 C KOB Baník Sokolov
17:11:00 Kropáč Filip KRL0503 8075702 C Kometa Kralovice
17:13:00 Veseleňák Karel BSO0601 232239 C KOB Baník Sokolov
17:15:00 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A USK Praha
17:17:00 Pivec Jan MLA0503 8116803 B MLOK Mariánské Lázně
17:19:00 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B KOB Baník Sokolov
17:21:00 Sobota Ondřej VPM0502 8014568 C KOS Slavia Plzeň

H21C 3.20 km, 38 m, 24 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:19:00 Šulc Marek MAS9302 2026166 C OOB Aš
17:21:00 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
17:23:00 Žákovec Jan KRL9505 8075704 C Kometa Kralovice
17:25:00 Havlíček Albert BSO0304 8028818 A KOB Baník Sokolov
17:27:00 Frank Jiří MAS9600 301505 C OOB Aš
17:29:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha
17:31:00 Newiak Nick NEK0101 8109361 A Nejdek Orienteering
17:33:00 Hejduk Jan BSO0001 1428929 C KOB Baník Sokolov
17:35:00 Suchý Petr LPM7820 8656565 C OK Lokomotiva Plzeň
17:37:00 Vodrážka Ondřej VPM7702 995796 C KOS Slavia Plzeň
17:39:00 Kováč František MLA0201 8656612 B MLOK Mariánské Lázně
17:41:00 Stehlík Petr LPM7903 8515517 C OK Lokomotiva Plzeň
17:43:00 Hejduk Zdeněk BSO0201 1428921 B KOB Baník Sokolov
17:45:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B MLOK Mariánské Lázně
17:47:00 Švarc Lukáš JEN9001 8003645 C OB Jenišovice
17:49:00 Stehlík Šimon LPM0501 8670487 A OK Lokomotiva Plzeň
17:51:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 A KOB Baník Sokolov
17:53:00 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 C KOS Slavia Plzeň
17:55:00 Němec David LPM0504 8648544 A OK Lokomotiva Plzeň
17:57:00 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C OK Kamenice
17:59:00 Preibisch Jan MLA8300 8109366 C MLOK Mariánské Lázně
18:01:00 Weissar Samuel LPM0300 8149876 B OK Lokomotiva Plzeň

H35C 2.80 km, 32 m, 22 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:05:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
17:07:00 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
17:09:00 Pinkr Josef HCE8200 1421894 C TJ Hostivice
17:11:00 Houba Petr KRL7801 2134275 C Kometa Kralovice
17:13:00 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C Slavia Liberec orienteering
17:15:00 Ševčík Petr ONO7200 8662290 C SKOB Ostrov
17:17:00 Anděl Robert VPM8001 8028884 C KOS Slavia Plzeň
17:19:00 Kalousek Zdeněk 0040001 51544 Kalouskovi
17:21:00 Folprecht Eduard TUV7304 8670480 C SOK TJ Turnov
17:23:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
17:25:00 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C SKOB Ostrov
17:27:00 Turek Jan SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary
17:29:00 Bohuslav Václav LPM7206 8670454 C OK Lokomotiva Plzeň
17:31:00 Rambousek Karel BSO7907 8028852 C KOB Baník Sokolov
17:33:00 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C SKOB Ostrov

H45C 2.60 km, 32 m, 20 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:49:00 Nádeníček Josef NEK7000 2121001 C Nejdek Orienteering
17:51:00 Weissar Petr LPM7020 8003619 C OK Lokomotiva Plzeň
17:53:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
17:55:00 Urbánek Lumír ONO6701 8013394 C SKOB Ostrov
17:57:00 Hanák Martin KRL6701 8075694 C Kometa Kralovice
17:59:00 Fryš Zdeněk DCH7503 4450 C Radioelektronika Cheb
18:01:00 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C OB Kašperské Hory
18:03:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
18:05:00 Kropáč Jiří KRL6702 8075687 C Kometa Kralovice
18:07:00 Vlach Miroslav DCH6101 2106737 C Radioelektronika Cheb
18:09:00 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C OK Lokomotiva Plzeň
18:11:00 Pekárek Martin ONO7203 7777781 C SKOB Ostrov
18:13:00 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C OK Lokomotiva Plzeň
18:15:00 Štembera Jan TJN7513 8655375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
18:17:00 Dítko Jan SKV7301 8109364 C TJ Slovan Karlovy Vary
18:19:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C SKOB Ostrov
18:21:00 Müller Rico STB6400 8020222 C TJ Stadion Nový Bor

H55C 2.30 km, 30 m, 19 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:14:00 Hrstka Vladislav JHB5702 995881 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
18:16:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
18:18:00 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C OK Jihlava
18:20:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
18:22:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha

H65C 2.10 km, 26 m, 18 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:05:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
18:07:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C TJ Sokol Troja
18:09:00 Böhm Eduard 0010001 8130948 ASKÖ Salzburg-Henndorf
18:11:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
18:13:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C TJ Lokomotiva Chomutov
18:15:00 Hones Sepp 0020001 8116117 HSV Ried
18:17:00 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C OK Sparta Praha
18:19:00 John Vladimír DLP5500 8185555 C OOB TJ Dukla Praha
18:21:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice

H75C 2.00 km, 28 m, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:37:00 Bouček Václav OCB4101 51410 C OC České Budějovice
17:39:00 Bohuslav Václav LPM4201 51479 C OK Lokomotiva Plzeň
17:41:00 Frey Jaromír ONO4100 8656637 C SKOB Ostrov
17:43:00 Schimm Dieter BSO4401 8689 C KOB Baník Sokolov
17:45:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha

T1 1.70 km, 20 m, 14 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:50:00 Hořejší Jan 0030001 0 Hořejší
17:50:00 Davidová Jana ONO7852 2061777 C SKOB Ostrov
17:50:00 Milota Jan MLA0500 232234 C MLOK Mariánské Lázně
17:50:00 Haider Anna 0020002 6030806 HSV Ried

T2 2.50 km, 30 m, 21 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:50:00 Bouček Jakub OCB9501 416348 C OC České Budějovice
17:50:00 Materna Josef 0100001 8007996 JM
17:50:00 Sobota Petr VPM7800 1420788 C KOS Slavia Plzeň
17:50:00 Řehořek Jaroš SKV6301 237509 C TJ Slovan Karlovy Vary

TF 2.30 km, 28 m, 8 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:50:00 Gelnerová Martina KRL7850 2126273 C Kometa Kralovice
17:50:00 Müller Ronja STB1453 2032226 C TJ Stadion Nový Bor
17:50:00 Rambousek Marek BSO1400 7872 C KOB Baník Sokolov
17:50:00 Klier Matyáš 0 nereg.
17:50:00 Petýrková Karolína NEK0851 0 C Nejdek Orienteering
17:50:00 Stehlíková Kateřina LPM7750 2104599 C OK Lokomotiva Plzeň
17:50:00 Pinkr Lukáš 0060001 51541 HCE
17:50:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
17:50:00 Pivcová Lucie MLA1650 1421925 C MLOK Mariánské Lázně
17:50:00 Petrušová Anna MLA1550 232210 C MLOK Mariánské Lázně
17:50:00 Povišerová Lucie MLA1350 301443 C MLOK Mariánské Lázně
17:50:00 Suchá Edita LPM1650 995848 C OK Lokomotiva Plzeň
17:50:00 Kalousková Aneta JEN1350 2134344 C OB Jenišovice