Logo

Startovka závodu: BOR CUP 4.závod

Datum:
18.04.2021
Místo konání:
Srní u České Lípy
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Kraví hora
Ředitel závodu:
Karvánek Petr - R1
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Kategorie:
A    
Nahrávám data...

A 10.60 km, 34 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:00:00 1 Balák Otakar BOR8101 8525 C OK Jiskra Nový Bor
09:00:30 2 Beránek Petr BOR6701 8402 C OK Jiskra Nový Bor
09:01:00 3 Bogar Kryštof BOR9402 886300 C OK Jiskra Nový Bor
09:01:30 4 Folbrechtová Šárka BOR9051 1602628 C OK Jiskra Nový Bor
09:02:00 5 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 C OK Jiskra Nový Bor
09:02:30 6 Koudelka Tomáš BOR7513 8224477 C OK Jiskra Nový Bor
09:03:00 7 Koudelková Eliška BOR0652 8224455 B OK Jiskra Nový Bor
09:03:30 8 Lamač Vítek BOR1100 8421841 C OK Jiskra Nový Bor
09:04:00 9 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A OK Jiskra Nový Bor
09:04:30 10 Najman Jaroslav BOR7909 8489 C OK Jiskra Nový Bor
09:05:00 11 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B OK Jiskra Nový Bor
09:05:30 12 Patka Marek BOR0902 8304112 B OK Jiskra Nový Bor
09:06:00 13 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
09:06:30 14 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 R OK Jiskra Nový Bor
09:07:00 15 Pavlovec Jan BOR9503 8116796 C OK Jiskra Nový Bor
09:07:30 16 Pavlovec Petr BOR6303 9200728 C OK Jiskra Nový Bor
09:08:00 17 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B OK Jiskra Nový Bor
09:08:30 18 Svoboda Jan BOR7200 8160180 C OK Jiskra Nový Bor
09:09:00 19 Šákr Vít BOR9301 2032136 C OK Jiskra Nový Bor
09:09:30 20 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C OK Jiskra Nový Bor
09:40:00 21 Gálus Igor LDC7302 7400074 C KOB Děčín
09:40:30 22 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
09:41:00 23 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
09:41:30 24 Lusk Karel CHA5002 8160 C OK Chrastava
09:42:00 25 Lusková Olga CHA5650 8170 C OK Chrastava
09:42:30 26 Männel Harald 48D5500 8644826 OL-Team Wehrsdorf
09:43:00 27 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
09:43:30 28 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
09:44:00 29 Nehasilová Veronika LDC0350 8019930 C KOB Děčín
09:44:30 30 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
09:45:00 31 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C OK Jiskra Nový Bor
09:45:30 32 Rančák Josef BOR5004 8719003 C OK Jiskra Nový Bor
09:46:00 33 Štěpán Petr LDC7301 7007007 C KOB Děčín
09:46:30 34 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C OK Jiskra Nový Bor
09:47:00 35 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
09:47:30 36 Vaňková Saša LDC8550 1425355 C KOB Děčín
09:48:00 37 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C OK Jiskra Nový Bor
09:48:30 38 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A OOB TJ Turnov
09:49:00 39 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C OK Jiskra Nový Bor
09:49:30 40 Zaydlar Michal JLI7100 301631 C OB Jizerky
10:20:00 41 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
10:20:30 42 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C SKOB Roudnice nad Labem
10:21:00 43 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C KOB Kamenický Šenov
10:21:30 44 Hnízdil Jan KAS7100 8517454 C KOB Kamenický Šenov
10:22:00 45 Hnízdil Matěj KAS0301 8116704 B KOB Kamenický Šenov
10:22:30 46 Koucká Ivana EKP6850 515195 C VŠTJ Ekonom Praha
10:23:00 47 Koucký Martin EKP9700 2032158 C VŠTJ Ekonom Praha
10:23:30 48 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
10:24:00 49 Leníková Jana DLT6151 440490 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:24:30 50 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
10:25:00 51 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:25:30 52 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:26:00 53 Novák Petr RUM7401 2120650 C ZOOB Rumburk
10:26:30 54 Nováková Viktorie RUM0751 2801013 B ZOOB Rumburk
10:27:00 55 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C SKOB Roudnice nad Labem
10:27:30 56 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C SKOB Roudnice nad Labem
10:28:00 57 Průša Josef DLT7301 2111710 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:28:30 58 Průša Josef DLT0401 2111711 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:29:00 59 Průšová Hana DLT7451 2116186 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:29:30 60 Slezáčková Věra KAS6550 8033243 C KOB Kamenický Šenov
11:00:00 61 Klein Martin LTP0404 8662293 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:00:30 62 Marková Hana LLI0450 2060281 B LOK-o Liberec
11:01:00 63 Marková Jana LLI7152 2049529 C LOK-o Liberec
11:01:30 64 Martan Jiří VLI7300 8662685 C Slavia Liberec orienteering
11:02:00 65 Martanová Daniela VLI7452 8149885 C Slavia Liberec orienteering
11:02:30 66 Martanová Elin TUR0253 8659420 A OOB TJ Turnov
11:03:00 67 Martanová Lea TUR0555 8662713 A OOB TJ Turnov
11:03:30 68 Mědílková Iva SPC7160 7204522 C SPORTICUS team
11:04:00 69 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C SK Žabovřesky Brno
11:04:30 70 Nosál Stanislav LBE4600 8022665 C TJ Lokomotiva Beroun
11:05:00 71 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C Oddíl OB Kotlářka
11:05:30 72 Szymanská Zuzana DKP0463 8014458 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 73 Szymanský Filip 10001 8008302 1 Klup
11:06:30 74 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C SK Žabovřesky Brno
11:07:00 75 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
11:07:30 76 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
11:08:00 77 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
11:08:30 78 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:09:00 79 Žejdlíková Eliška LTP0350 8226439 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:09:30 80 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
11:40:00 81 Bogarová Adélka PGP9056 8663183 E SK Praga
11:40:30 82 Dolejší Jan DOK0602 8116777 A OK Doksy
11:41:00 83 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
11:41:30 84 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
11:42:00 85 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:42:30 86 Marek Matěj TJN0409 2103701 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:43:00 87 Melišík Jan TAP0502 8660513 A KOB Tretra Praha
11:43:30 88 Melišík Martin TAP0200 8654905 A KOB Tretra Praha
11:44:00 89 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C KOB Tretra Praha
11:44:30 90 Podrábská Marie JJN0251 8660394 A Team Jizerky
11:45:00 91 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
11:45:30 92 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
11:46:00 93 Savruková Adéla TJN0656 8670806 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:46:30 94 Skalová Jolana TJN0653 8662689 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:47:00 95 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
11:47:30 96 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B Slavia Liberec orienteering
11:48:00 97 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A Slavia Liberec orienteering
11:48:30 98 Štembera Jan TJN7513 8655375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:49:00 99 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:49:30 100 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:50:00 101 Tomášková Linda TAP0455 2134349 B KOB Tretra Praha
11:50:30 102 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C SK Praga
11:51:00 103 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C SK Praga
11:51:30 104 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.