Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.09.2021
Místo konání:
Frymburk, areál Ranč U tří Anč
Pořadatel:
VCB - OB České Budějovice
Mapa:
Marta
Ředitel závodu:
Teringlová Martina
Hlavní rozhodčí:
Hejzlar Josef - R3
Stavitel tratí:
Teringl Radek - R2
JURY:
Hulec Filip, Šafařík Ivo, Hudečková Helena
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     DF     H10     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P     T    

D10 1.69 km, 65 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:25:00 Hendrychová Karolína KRE1250 428714 C OOB TJ Sokol Křemže

D12 2.23 km, 100 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 Kůrková Ema VTA1053 2025211 C SC vebr-sport
11:09:00 Marešová Tereza MIL1050 682697 C Tesil Milevsko
11:11:00 Legátová Alice VTA0952 7210236 C SC vebr-sport
11:13:00 Jarošová Linda VCB0950 8013897 B OB České Budějovice
11:15:00 Novotná Barbora VTA0957 2221503 B SC vebr-sport
11:17:00 Sobotková Lada OPI0951 2064782 B Orientační sporty Písek

D14 2.63 km, 135 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:41:00 Čerklová Eva KRE0751 8516427 B OOB TJ Sokol Křemže
11:43:00 Janošíková Marie VCB0752 8116697 A OB České Budějovice
11:45:00 Maršíková Lucie KRE0850 2148186 B OOB TJ Sokol Křemže

D16 2.68 km, 125 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Hendrychová Veronika KRE0650 2126293 C OOB TJ Sokol Křemže
11:24:00 Janošíková Eva VCB0552 8116770 B OB České Budějovice

D18 3.16 km, 150 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 A OB České Budějovice

D20 3.58 km, 180 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Rudová Magdaléna VTA0254 7208074 B SC vebr-sport
11:16:00 Svobodová Anna VTA0151 8680400 A SC vebr-sport

D21 3.97 km, 210 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:28:00 Kovářová Julie VCB8854 7210125 C OB České Budějovice
11:32:00 Rudová Anna VTA0051 7208097 C SC vebr-sport
11:36:00 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice

D35 3.08 km, 165 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:46:00 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
11:48:00 Hrodková Markéta OPI7850 2039227 C Orientační sporty Písek

D45 2.68 km, 125 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Brossaud Petra VCB7450 426368 C OB České Budějovice
11:32:00 Svobodová Martina VTA7151 9101708 C SC vebr-sport
11:34:00 Sobotková Lenka OPI7401 2091538 C Orientační sporty Písek
11:36:00 Hudečková Helena VTA6951 8655469 C SC vebr-sport
11:38:00 Nováková Alena KRE7450 8660908 C OOB TJ Sokol Křemže
11:40:00 Jarošová Irena VCB7551 2118452 C OB České Budějovice
11:42:00 Vorlíčková Lenka VTA6751 2025202 C SC vebr-sport
11:44:00 Gottfriedová Marcela VCB7055 426396 C OB České Budějovice

D55 2.63 km, 135 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Troupová Vladěna KRE6351 51412 C OOB TJ Sokol Křemže
11:23:00 Pokorná Eva TCB5751 52184 C SK Technik České Budějovice
11:25:00 Kovaříčková Darja KRE6352 51413 C OOB TJ Sokol Křemže

DF 2.15 km, 90 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Urbanová Johana VCB1050 219228 C OB České Budějovice
11:13:00 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C OB České Budějovice

H10 1.69 km, 65 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Brossaud Thomas VCB1101 426355 C OB České Budějovice
11:33:00 Kotek Matěj VTA1101 2116455 C SC vebr-sport
11:35:00 Novák Michal KRE1100 8116772 C OOB TJ Sokol Křemže
11:37:00 Hulec František KSH1101 2073725 C OB Kašperské Hory

H12 2.23 km, 100 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:29:00 Bušek Vojtěch VCB0901 2771488 C OB České Budějovice
11:31:00 Minařík Josef VCB0903 8226414 C OB České Budějovice
11:33:00 Kozák Matěj VCB0920 426356 B OB České Budějovice
11:35:00 Minařík František VCB1103 8007194 C OB České Budějovice
11:37:00 Janošík Ivan VCB1002 331401 C OB České Budějovice
11:39:00 Míka Ondřej VCB1003 887942 C OB České Budějovice

H14 2.76 km, 150 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Teringl Vojtěch VCB0702 8022634 A OB České Budějovice
11:02:00 Svoboda Jan VTA0701 7207619 B SC vebr-sport
11:04:00 Jaroš Jáchym VCB0800 2127644 B OB České Budějovice
11:06:00 Hrodek Ondřej Otto OPI0701 2088203 C Orientační sporty Písek

H16 3.16 km, 150 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:41:00 Mengler Vojtěch VTA0502 2025207 B SC vebr-sport
11:43:00 Hrdlička Šimon OPI0601 8014482 A Orientační sporty Písek
11:45:00 Khýn Hubert VTA0603 2025201 C SC vebr-sport

H21 4.69 km, 245 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:18:00 Link Lukáš STH0205 8659414 A SK Studenec
11:26:00 Hulec Filip PCB9401 8001109 C SKP České Budějovice
11:34:00 Hulec Jakub KSH8401 7200585 C OB Kašperské Hory
11:42:00 Šafařík Ivo OPI7402 8004272 C Orientační sporty Písek

H35 4.01 km, 210 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Král Lukáš VTA8201 9201375 C SC vebr-sport
11:17:00 Mareš Ladislav MIL7202 8695 C Tesil Milevsko
11:19:00 Deim Karel VTA7202 7210237 C SC vebr-sport
11:21:00 Mackerle Adam VCB7700 219225 OB České Budějovice
11:23:00 Ruda Petr VTA7301 7208092 C SC vebr-sport

H45 2.76 km, 150 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Jaroš Jakub VCB7100 2118457 C OB České Budějovice
11:14:00 Svoboda Luděk VTA7101 2019559 SC vebr-sport
11:16:00 Padrta Martin KRE7502 8667975 C OOB TJ Sokol Křemže
11:18:00 Sobotka Petr OPI7300 2088168 C Orientační sporty Písek
11:20:00 Novák Milan KRE7300 8116675 C OOB TJ Sokol Křemže
11:22:00 Kopecky Martin OPI7400 2800341 C Orientační sporty Písek
11:24:00 Bušek Josef VCB6700 2181958 C OB České Budějovice

H55 2.68 km, 125 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Maršík Miloš KRE6600 2127618 C OOB TJ Sokol Křemže
11:02:00 Hrdlička Pavel OPI6500 8022348 C Orientační sporty Písek
11:04:00 Blabla Zdeněk PCB5901 8660458 C SKP České Budějovice

H65 2.63 km, 135 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Rychtecký Josef VCB4801 8648557 C OB České Budějovice
11:03:00 Khýn Miroslav VTA5401 2025212 C SC vebr-sport

H75 1.59 km, 65 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Bouček Václav OCB4101 51410 C OC České Budějovice

HDR 2.15 km, 90 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Bláha Jaroslav 0010003 219223 Dohlášky
11:00:00 Bláha Bohuslav 0010004 219221 Dohlášky
11:00:00 Mareš Ladislav MIL1300 1421295 C Tesil Milevsko
11:00:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
11:00:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
11:00:00 Pecánková Barbora TEP1451 49546 C Tempo Praha
11:00:00 Srb Dominik 0020001 51414 KRE
11:00:00 Urbanová Josefína VCB1250 219229 C OB České Budějovice
11:00:00 Urbanová Zuzana VCB7850 219230 OB České Budějovice

HF 2.15 km, 90 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Hulec Karel KSH1301 2073726 C OB Kašperské Hory

P 1.74 km, 75 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Kůrka František 0030001 219224 Kůrkovci
11:00:00 Legátová Ivana VTA7551 2221509 C SC vebr-sport
11:00:00 Michnerová Veronika 0010002 219226 Dohlášky
11:00:00 Novotná Petra 0010001 219227 Dohlášky
11:00:00 Poláková Jolana VTA6851 897379 C SC vebr-sport

T 3.57 km, 185 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Bouček Jakub OCB9501 416348 C OC České Budějovice
11:00:00 Kozák Martin VCB7720 426363 C OB České Budějovice