Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
30.10.2021
Místo konání:
Hlubočky
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
Mapa:
Farářův hrob, měřítko 1:10000, E5m
Ředitel závodu:
Smička Jindřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Bartoňová Eva - R3
Stavitel tratí:
Kubíček Jiří - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P    

D10C 1.70 km, 20 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:29:00 Urbanczyková Nela TRI1150 307455 C TJ TŽ Třinec
11:31:00 Tomášková Lucie STE1350 232959 C SK SKI-OB Šternberk
11:33:00 Čeřovská Eliška KON1353 8116677 C KOB Konice
11:35:00 Kopecká Eliška SSU1252 2771933 C SK Severka Šumperk
11:37:00 Vlčková Alžběta VIC1351 7210090 C OB Vizovice
11:41:00 Janků Michala STE1150 52510 C SK SKI-OB Šternberk
11:43:00 Brázdilová Kristýna HLV1154 416088 C KČT - OB Holešov
11:45:00 Tichá Anna SSU1150 2111615 C SK Severka Šumperk
11:47:00 Tomíčková Ivana TBM1364 2096247 C KOS TJ Tesla Brno
11:49:00 Otrubová Veronika PLU1277 1400409 C TJ SOKOL Plumlov
11:51:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C SOB Olomouc

D12C 2.00 km, 20 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:48:00 Paulíčková Adela UOL0951 2118494 B SOB Olomouc
11:50:00 Luterová Laura PLU1051 2044897 C TJ SOKOL Plumlov
11:52:00 Volkova Maja 38S0950 8071304 Slávia ŽU Žilina
11:54:00 Kopecká Tereza UOL1050 8013869 C SOB Olomouc
11:56:00 Tomášková Anna STE1051 2102861 C SK SKI-OB Šternberk
11:58:00 Tomíčková Eliška TBM1054 7300558 C KOS TJ Tesla Brno
12:00:00 Hýblová Eliška JPV0952 8226380 B Oddíl OS SK Prostějov
12:02:00 Bábková Amálie PTE1051 8003670 C TJ Sokol Ptení
12:04:00 Soldánová Pavlína JPV0999 8012881 C Oddíl OS SK Prostějov
12:06:00 Tomanková Alice KSU0959 8680326 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:08:00 Václavková Amálie KON1079 8013874 C KOB Konice
12:10:00 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 B OB Vizovice
12:12:00 Jordánová Nelly KSU1050 2108906 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:14:00 Vojčáková Anastázie ZLH1050 428256 C OOB TJ Zlaté Hory
12:16:00 Kočandrlová Natálie KSU0979 446412 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:18:00 Zapletalová Anna KON0979 52718 C KOB Konice

D14C 2.70 km, 25 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:33:00 Klöslová Sofie AOP0854 0 C Orientační Běh Opava
11:35:00 Zaoralová Eliška SSU0752 2001924 C SK Severka Šumperk
11:37:00 Kutscherauerová Ella BBM0850 2117699 C BETA URSUS Rosice
11:39:00 Balvanová Vendula JPV0750 2419923 C Oddíl OS SK Prostějov
11:43:00 Procházková Samantha SBR0851 2001969 C SKOB Bruntál
11:45:00 Štefková Michaela PLU0851 681869 B TJ SOKOL Plumlov
11:47:00 Pachmannová Iva AOP0852 8013944 B Orientační Běh Opava
11:49:00 Klapková Alžběta PTE0852 8013938 B TJ Sokol Ptení
11:51:00 Richtrová Ema SSU0753 2001914 C SK Severka Šumperk
11:53:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 A Orientační Běh Opava
11:57:00 Valyavka Viktoriya 38S0850 8071292 Slávia ŽU Žilina
11:59:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 B KOB Konice
12:01:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 B KOS TJ Tesla Brno
12:03:00 Vrbová Marie PTE0850 8014447 C TJ Sokol Ptení
12:05:00 Pinkavová Eliška JPV0850 8113502 B Oddíl OS SK Prostějov
12:07:00 Vavrdová Karolína PTE0880 8226431 B TJ Sokol Ptení
12:09:00 Dvořáková Ema KON0777 2067322 B KOB Konice
12:11:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 B BETA URSUS Rosice
12:13:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 A TJ SOKOL Plumlov
12:15:00 Benešová Anežka KON0757 1000509 C KOB Konice
12:17:00 Good Julie SBR0750 345895 C SKOB Bruntál

D16C 3.70 km, 40 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Petrášová Kateřina BBM0550 2112728 C BETA URSUS Rosice
11:03:00 Venusová Anna STE0554 2148071 B SK SKI-OB Šternberk
11:05:00 Rychlá Karolína AOP0757 8654916 A Orientační Běh Opava
11:07:00 Přikrylová Jana JPV0652 8013963 C Oddíl OS SK Prostějov
11:09:00 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A Orientační Běh Opava
11:13:00 Olekšová Natálie KRN0652 8022346 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:15:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C Oddíl OS SK Prostějov
11:19:00 Přikrylová Ivana JPV0653 8013964 C Oddíl OS SK Prostějov
11:21:00 Gallo Natálie AOP0652 8648623 A Orientační Běh Opava
11:23:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B TJ SOKOL Plumlov
11:25:00 Pinkavová Hana JPV0551 8012877 C Oddíl OS SK Prostějov
11:27:00 Juřinová Adéla KSU0650 2058487 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D18C 4.00 km, 45 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:42:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B TJ SOKOL Plumlov
11:44:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk
11:46:00 Šánová Julie KSU0494 8662732 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:48:00 Olekšová Viktorie KRN0351 8022367 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:50:00 Trepáčová Gabriela STE0353 8071318 C SK SKI-OB Šternberk
11:52:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 A TJ SOKOL Plumlov

D21C 4.70 km, 80 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Janigová Kristýna SSU9650 332966 C SK Severka Šumperk
11:02:00 Bouzková Katka SVS8151 53385 C Orientklub Vsetín
11:04:00 Vaňková Martina 0060002 2181319 SK SKIVELO Olomouc
11:06:00 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C SKOB Kobra Vsetín
11:08:00 Navrátilová Adéla TRI0250 8061463 B TJ TŽ Třinec
11:10:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
11:12:00 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 C KOB Konice
11:14:00 Pangrácová Anna DKL9150 8518315 C KOB Kladno
11:16:00 Svačinková Kateřina TVR9850 436926 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:18:00 Vlachová Eliška STE9572 2120659 C SK SKI-OB Šternberk
11:20:00 Novotná Klára ZLH9851 331363 C OOB TJ Zlaté Hory
11:24:00 Skyvová Kristýna STE7054 8655383 C SK SKI-OB Šternberk
11:26:00 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C Orientklub Vsetín
11:28:00 Pangrácová Marie DKL9051 8028804 C KOB Kladno
11:30:00 Hornová Lenka 0060001 8414094 SK SKIVELO Olomouc

D35C 4.00 km, 60 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Svačinková Jitka TVR7750 436921 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:02:00 Luterová Kristýna PLU7878 2419928 C TJ SOKOL Plumlov
11:04:00 Polášková Milena 0090001 2224536 Není
11:06:00 Krejčí Lenka PTE8350 52485 C TJ Sokol Ptení
11:08:00 Marková Eva STE7550 8028882 C SK SKI-OB Šternberk
11:10:00 Drábková Kateřina HLV8451 2214545 C KČT - OB Holešov
11:12:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
11:14:00 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C TJ SOKOL Plumlov
11:16:00 Tomíčková Dana TBM8062 8518312 KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
11:20:00 Plevačová Alexandra ZLH8150 352318 C OOB TJ Zlaté Hory
11:22:00 Tomášková Petra STE8250 2143383 C SK SKI-OB Šternberk
11:24:00 Balvanová Martina JPV7777 2419968 C Oddíl OS SK Prostějov
11:26:00 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:28:00 Navrátilová Helena ASU7799 301698 C Magnus Orienteering
11:30:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:32:00 Plachá Andrea JPV7676 8516420 C Oddíl OS SK Prostějov
11:34:00 Tomanková Martina KSU7552 8113521 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:38:00 Juřinová Radka KSU8080 515179 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:40:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C SK SKI-OB Šternberk
11:42:00 Štáblová Michaela KSU7787 2073735 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:44:00 Otrubová Ivona PLU7677 8517317 C TJ SOKOL Plumlov
11:46:00 Zrůbková Dana PTE7850 2127543 C TJ Sokol Ptení
11:48:00 Zapletalová Kamila KON7979 2126255 C KOB Konice
11:50:00 Lorencová Linda PLU7676 8014540 C TJ SOKOL Plumlov
11:54:00 Hubíková Iva PLU8350 7208232 C TJ SOKOL Plumlov
11:56:00 Pinkavová Helena JPV7767 2000550 C Oddíl OS SK Prostějov
11:58:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
12:00:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 C SKOB Bruntál
12:02:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
12:04:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C KOB START Blansko

D45C 3.20 km, 40 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice
11:05:00 Lubrichová Eva STE7556 8670771 C SK SKI-OB Šternberk
11:07:00 Slavíková Lenka TVR7350 2067389 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:11:00 Jarošová Petra JPV6666 8150666 C Oddíl OS SK Prostějov
11:15:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
11:17:00 Sedláčková Jana HLV7060 2260118 C KČT - OB Holešov
11:19:00 Jeřábková Jana UOL6954 361997 C SOB Olomouc
11:21:00 Vidmuchová Martina JPV7171 8013828 C Oddíl OS SK Prostějov
11:23:00 Šťastná Viktorie UBM7656 49555 C MENISKOS Brno
11:25:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C SK Severka Šumperk
11:27:00 Hlavová Miroslava KON6389 8007713 C KOB Konice
11:29:00 Vavrečková Ivana JPV6363 52864 C Oddíl OS SK Prostějov
11:31:00 Janků Renata STE7251 52502 C SK SKI-OB Šternberk
11:33:00 Novotná Jitka ZLH7050 2148225 C OOB TJ Zlaté Hory
11:35:00 Hýblová Iveta JPV7474 2127879 C Oddíl OS SK Prostějov
11:37:00 Kostková Jana AOP7151 8648553 C Orientační Běh Opava
11:39:00 Poštulková Milada STE6850 2080842 C SK SKI-OB Šternberk
11:41:00 Pachmannová Hana AOP7252 8012874 C Orientační Běh Opava
11:43:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C Oddíl OS SK Prostějov
11:45:00 Bartošová Dana PTE7650 2131187 C TJ Sokol Ptení
11:47:00 Kašparová Ivana JPV6951 8234432 C Oddíl OS SK Prostějov

D55C 2.70 km, 30 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:48:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:50:00 Smičková Eva KON5887 52412 C KOB Konice
11:52:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C SK Severka Šumperk
11:54:00 Czaschová Irena SBR6150 51915 C SKOB Bruntál
11:56:00 Holinková Milada KRN5950 8648621 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:58:00 Denysenko Tamara 38S6150 8012045 Slávia ŽU Žilina
12:00:00 Rokoszová Jaroslava MOV6351 51373 C SKOB Ostrava
12:02:00 Pavlíková Hana ZLH5950 8515556 C OOB TJ Zlaté Hory

D65C 2.40 km, 30 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 52782 C OOB TJ Zlaté Hory
11:05:00 Sikorová Marie BOV4852 8051250 C TJ Baník Ostrava OKD
11:07:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno

H10C 1.70 km, 20 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:03:00 Mrkvica Jan ZLH1100 8516453 C OOB TJ Zlaté Hory
11:05:00 Václavek Alois KON1132 8014559 C KOB Konice
11:07:00 Podmol Ondřej AOP1300 8648542 C Orientační Běh Opava
11:09:00 Binar Vít STE1201 2049585 C SK SKI-OB Šternberk
11:11:00 Pospíšil Jáchym PTE1111 2135192 C TJ Sokol Ptení
11:13:00 Marek Martin STE1100 2073656 C SK SKI-OB Šternberk
11:15:00 Skřivanek František TBM1108 7210862 C KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Hubík Hubert PLU1300 2124774 C TJ SOKOL Plumlov
11:19:00 Turek Václav SSU11XX 2771353 SK Severka Šumperk
11:23:00 Kratochvíl David HOB1101 8014494 C SK OB Horní Benešov

H12C 2.10 km, 20 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Krajcar Patrik OOLXXX 52531 SK Haná orienteering
11:02:00 Pánek Antonín SSU0901 9005142 C SK Severka Šumperk
11:04:00 Jordán Dominik KSU1000 2103281 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:06:00 Slaný David AOP0907 51197 C Orientační Běh Opava
11:08:00 Široký Jakub BBM1000 2117692 BETA URSUS Rosice
11:12:00 Jäckel Maxmilián KSU1020 53654 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:14:00 Frélich Matyáš PLU0901 2124798 C TJ SOKOL Plumlov
11:16:00 Podhora Václav KSU0939 2039191 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:18:00 Čeřovský Filip KON1010 8008300 C KOB Konice
11:22:00 Ryszkowski Ondřej SSU1001 2001992 C SK Severka Šumperk
11:26:00 Hasal Jiří UOL1101 0 C SOB Olomouc
11:28:00 Liber Václav AOP1000 8680606 C Orientační Běh Opava
11:30:00 Kožnárek Pavel PLU0902 2061817 C TJ SOKOL Plumlov
11:32:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
11:34:00 Hřivňák Petr PLU0900 2051506 C TJ SOKOL Plumlov
11:36:00 Turek Josef SSU 2771347 SK Severka Šumperk
11:38:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B Orientační Běh Opava
11:40:00 Brázdil Lukáš HLV0905 416084 C KČT - OB Holešov
11:42:00 Vrba Antonín PTE1001 8014572 C TJ Sokol Ptení
11:44:00 Cetl Jan AOP0902 307338 B Orientační Běh Opava
11:46:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
11:48:00 Štábl Vít KSU1100 2053548 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:50:00 Lutera Oliver PLU1001 8085198 B TJ SOKOL Plumlov
11:52:00 Profous Štěpán KSU1030 446409 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:54:00 Sedláček Matěj HLV1000 53833 C KČT - OB Holešov
11:56:00 Daněk František SBK1010 811213 C KOB START Blansko

H14C 2.90 km, 25 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Kubeš David PLU0800 0 C TJ SOKOL Plumlov
11:12:00 Salajka Michal LBM0701 52068 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:14:00 Čech Viktor AOP0801 8004291 B Orientační Běh Opava
11:16:00 Janeček Jáchym UOL0700 8113535 B SOB Olomouc
11:18:00 Holas Štěpán AOP0900 8004331 B Orientační Běh Opava
11:20:00 Přidal David UOL0704 0 C SOB Olomouc
11:24:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 B Magnus Orienteering
11:26:00 Lipenský Matouš KON0804 2229811 KOB Konice
11:28:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 A OB Vizovice
11:30:00 Mrkvica Václav ZLH0800 8116831 B OOB TJ Zlaté Hory
11:32:00 Gallo Ondřej AOP0802 8648624 A Orientační Běh Opava
11:34:00 Kropáček Matěj STE0810 2143386 C SK SKI-OB Šternberk
11:36:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C SOB Olomouc
11:40:00 Akrap Kryštof STE0701 2171121 C SK SKI-OB Šternberk
11:42:00 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 B Magnus Orienteering
11:46:00 Wichterle Daniel DKP0822 2075676 C Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 Volkov Maksym 38S0700 8071316 Slávia ŽU Žilina
11:50:00 Marek Vít KSU0838 361910 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:52:00 Pánek Ondřej SSU0702 9200527 C SK Severka Šumperk
11:54:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 B Oddíl OS SK Prostějov
11:56:00 Juřina Marek KSU0828 51309 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:58:00 Tomášek Josef STE0808 2106723 B SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Miča Jan KSU0701 2108916 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:02:00 Světnický Antonín STE0800 8014451 B SK SKI-OB Šternberk

H16C 4.00 km, 45 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:58:00 Klösel Samuel AOP0504 0 C Orientační Běh Opava
12:00:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 A Oddíl OS SK Prostějov
12:02:00 Dvořák Štěpán KON0537 2067321 B KOB Konice
12:04:00 Hejtmánek Štěpán SSU0505 2001950 C SK Severka Šumperk
12:06:00 Trepáč Adam STE0504 8071293 B SK SKI-OB Šternberk
12:08:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C BETA URSUS Rosice
12:10:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 B TJ SOKOL Plumlov
12:12:00 Šána Robert KSU0616 8670827 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:14:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
12:16:00 Fabiánek Jakub KSU0501 515459 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:18:00 Otruba František PLU0501 8667537 A TJ SOKOL Plumlov

H18C 4.70 km, 80 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:38:00 Štoudek Martin ASU0448 53112 C Magnus Orienteering
11:40:00 Tomášek Adam CEL0400 7000508 C TJ Sokol Čelechovice na Hané

H21C 5.80 km, 140 m, 24 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Semerád Jan UOL9400 8014522 C SOB Olomouc
11:02:00 Erben Martin SOP9001 361970 C OOB TJ Slezan Opava
11:04:00 Mrkvica Petr ZLH7800 8663166 C OOB TJ Zlaté Hory
11:06:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:08:00 Kubánek Adam DKL8500 8648608 C KOB Kladno
11:10:00 Locker Tomáš SRK9802 8004341 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:12:00 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
11:14:00 Otrusina Jiří JPV8201 8662320 C Oddíl OS SK Prostějov
11:16:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
11:18:00 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C Orientační Běh Opava
11:20:00 Spilka Marek DKL8300 8003633 C KOB Kladno
11:22:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
11:24:00 Bouzek Petr SVS7901 53388 C Orientklub Vsetín
11:28:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
11:30:00 Otruba Vojtěch JPV9717 1007529 C Oddíl OS SK Prostějov
11:34:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk
11:40:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
11:42:00 Klíma Kamil DKL8201 8667960 C KOB Kladno
11:44:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 B SK Severka Šumperk
11:46:00 Skřivanek Marcel JPV7713 8005132 C Oddíl OS SK Prostějov
11:48:00 Procházka Josef KON7219 8116756 C KOB Konice
11:50:00 Pastrnek Pavel 0060003 2103254 SK SKIVELO Olomouc
11:52:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A KOB Konice
11:54:00 Skyva Petr STE6501 8006749 C SK SKI-OB Šternberk
11:56:00 Fátor Jan SHK7907 8670457 C OK Slavia Hradec Králové
11:58:00 Zapletal Martin STE8500 8662724 C SK SKI-OB Šternberk
12:00:00 Kovařovic Vojtěch 0100001 2083362 Kovar
12:02:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C SK Haná orienteering
12:04:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C Oddíl OS SK Prostějov
12:06:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno
12:08:00 Hartoš Radim 0110001 2103250 SSK Vítkovice
12:10:00 Poštulka Lukáš STE0104 2060295 B SK SKI-OB Šternberk
12:12:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 C KOB Konice
12:14:00 Vondrouš Jaroslav 0060004 9453 SK SKIVELO Olomouc
12:16:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
12:18:00 Král Václav SSU8243 8033246 C SK Severka Šumperk

H35C 5.30 km, 120 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 Miča Petr KSU7909 886296 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:15:00 Kratochvíl Karel HOB7001 8003614 C SK OB Horní Benešov
11:17:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C Magnus Orienteering
11:19:00 Stoszek Jakub AOP8300 2090837 C Orientační Běh Opava
11:21:00 Auermüller Vít ZBM6701 8076006 C SK Žabovřesky Brno
11:23:00 Martinek Pavel JPV7700 8123477 C Oddíl OS SK Prostějov
11:25:00 Good Martin SBR7800 51903 C SKOB Bruntál
11:27:00 Tomíček Oldřich TBM7903 8517311 KOS TJ Tesla Brno
11:29:00 Hubík Hubert PLU8201 8670809 C TJ SOKOL Plumlov
11:31:00 Venus Ctibor STE7800 2144041 C SK SKI-OB Šternberk
11:33:00 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C Magnus Orienteering
11:35:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C SK SKI-OB Šternberk
11:37:00 Vlček Jiří VIC7700 8051253 C OB Vizovice
11:39:00 Binar Robert OOL7501 8116829 C SK Haná orienteering
11:41:00 Tomášek Petr STE8001 52462 C SK SKI-OB Šternberk
11:45:00 Doseděl Emil STE6100 8116732 C SK SKI-OB Šternberk
11:47:00 Volkov Alexander 38S8000 8071296 Slávia ŽU Žilina
11:49:00 Marek Antonín STE7501 8028819 C SK SKI-OB Šternberk
11:51:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko

H45C 4.60 km, 80 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C SKOB Kobra Vsetín
11:13:00 Seidenglanz Marek SSU7401 2067988 C SK Severka Šumperk
11:15:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C KOB Konice
11:17:00 Dvořák Miloš BBM7300 2127611 C BETA URSUS Rosice
11:19:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C Magnus Orienteering
11:21:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
11:23:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
11:25:00 Holusek Milan JPV6909 2121898 C Oddíl OS SK Prostějov
11:27:00 Peřinka Jan AOP6301 8648546 C Orientační Běh Opava
11:29:00 Pinkava Roman JPV7606 2000579 C Oddíl OS SK Prostějov
11:31:00 Novotný Tomáš ZLH7001 8518353 C OOB TJ Zlaté Hory
11:33:00 Slavík Tomáš TVR6800 436923 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:35:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 7200377 C KČT - OB Holešov
11:37:00 Dvořák Miloslav KON7537 8328679 C KOB Konice
11:41:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8482090 C TJ TŽ Třinec
11:43:00 Macek Karel ASU7102 51882 C Magnus Orienteering
11:45:00 Tomášek Jiří CEL6426 7210922 C TJ Sokol Čelechovice na Hané
11:49:00 Otruba Marek PLU7417 8003659 C TJ SOKOL Plumlov
11:51:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:53:00 Kulíšek Tomáš HOB7101 51936 C SK OB Horní Benešov
11:55:00 Pelikán Daniel JPV6800 8008290 C Oddíl OS SK Prostějov
11:57:00 Poštulka Zdenek STE6600 2080962 C SK SKI-OB Šternberk
11:59:00 Hýbl Dušan JPV7202 2127873 C Oddíl OS SK Prostějov
12:01:00 Novotný Petr 0130001 2067992 DUKLA Blansko
12:03:00 Kropáček Ivo STE7603 0 C SK SKI-OB Šternberk

H55C 3.80 km, 50 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 52596 C KOB ZPV Prostějov
11:15:00 Albert František OOL5804 8471958 C SK Haná orienteering
11:17:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:19:00 Cigoš Pavel 0150001 53292 OB Česká
11:23:00 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C SK Haná orienteering
11:25:00 Chmelař Miroslav JPV6217 9998666 C Oddíl OS SK Prostějov
11:27:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
11:29:00 Fuchs Vladimír 0170001 2139485 FV
11:31:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C TJ Sokol Ptení
11:33:00 Jaroš Vojtěch JPV5706 8100857 C Oddíl OS SK Prostějov
11:35:00 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C SKOB Bruntál
11:37:00 Kubeš Jaromír PLU6219 52500 C TJ SOKOL Plumlov
11:39:00 Janů Zdeněk KSU5749 8663112 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:41:00 Buráň Zdeněk 0140001 2127637 BzB
11:43:00 Šrámek Jaromír KSU5801 8680320 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:45:00 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering
11:47:00 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:49:00 Plachý Martin JPV6515 8663138 C Oddíl OS SK Prostějov
11:53:00 Soldán Vladimír JPV6526 8266526 C Oddíl OS SK Prostějov
11:55:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 8271053 C SK Haná orienteering
11:57:00 Jeřábek Luboš JPV6112 8006112 C Oddíl OS SK Prostějov
11:59:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C KOB Kladno

H65C 2.70 km, 30 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Volný Jiří SOP5601 301232 C OOB TJ Slezan Opava
11:04:00 Peška Antonín HLV4801 8517324 C KČT - OB Holešov
11:06:00 Vašek Karel 0050001 301592 OB Vítovka
11:08:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice

H70C 2.40 km, 30 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:51:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD
11:53:00 Rokosz Bohumil MOV4803 52783 C SKOB Ostrava
11:55:00 Sikora Miroslav BOV4802 8051255 C TJ Baník Ostrava OKD
11:57:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:59:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
12:01:00 Gottfried Jan UOL4602 352323 C SOB Olomouc
12:03:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
12:07:00 Novotný Stanislav ZLH4800 8518356 C OOB TJ Zlaté Hory
12:09:00 Kroupa Jaroslav ZPV4012 52869 C KOB ZPV Prostějov
12:13:00 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 C SK Severka Šumperk
12:15:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
12:17:00 Mrkvica Miroslav ZLH4600 64865 C OOB TJ Zlaté Hory
12:19:00 Huňka Jiří 0010001 49433 SK Radslavice

HD10N 1.70 km, 20 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Lipenská Jana Marie KON1191 2224529 C KOB Konice
11:32:00 Hubík Radan PLU1500 7790004 C TJ SOKOL Plumlov
11:34:00 Lipenský Jan František KON1131 2771942 C KOB Konice
11:38:00 Bábek Tom PTE1402 52737 C TJ Sokol Ptení
11:42:00 Bída Ondřej UOL1100 0 C SOB Olomouc
11:44:00 Liber Tomáš AOP1302 2127594 C Orientační Běh Opava
11:46:00 Jančík Antonín PLU1202 52488 C TJ SOKOL Plumlov
11:48:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 C KOB START Blansko

HDR 1.70 km, 20 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Bednář Richard UOL1400 301556 C SOB Olomouc
11:00:00 Ema Janošíková UOL 9878065 SOB Olomouc
11:00:00 Pokluda Filip 0190001 2148239 FreeRun Zlín
11:00:00 Stoszek Daniel AOP1500 52939 C Orientační Běh Opava
11:00:00 Malaska Vojtěch 0030002 0 DDM Olomouc
11:00:00 Herzingerová Linda PLU1599 887939 C TJ SOKOL Plumlov
11:00:00 Drábková Karolína 0080001 53826 KČT-OB Holešov
11:00:00 Kratochvílová Amálie HOB1651 8013898 C SK OB Horní Benešov
11:00:00 Paulíčková Veronika UOL1450 2069082 C SOB Olomouc
11:00:00 Kropáček Šimon STE1400 2143381 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Jašek Vít ABR1111 52511 C A-team NOVO Bruntál
11:00:00 Malasková Linda 0030001 0 DDM Olomouc
11:00:00 Krejčí Viktor PTE1401 2135162 C TJ Sokol Ptení
11:00:00 Mrkvica Vít ZLH1600 8516456 C OOB TJ Zlaté Hory

P 3.80 km, 50 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C SK Radioklub Blansko
11:00:00 Jeřábek Petr UOL6702 361946 C SOB Olomouc
11:00:00 Pokludová Kateřina 0190002 8116684 FreeRun Zlín
11:00:00 Lexa Richard 0180001 0 Lexa
11:00:00 Smolen Karel GIG0300 8226341 GIGANT Orienteering
11:00:00 Závodný Marek SSU7403 2420013 C SK Severka Šumperk
11:00:00 Stoszková Jana AOP8850 52986 C Orientační Běh Opava
11:00:00 Klapková Jarmila PTE7150 2127533 C TJ Sokol Ptení
11:00:00 Václavek Leoš KON 0 KOB Konice
11:00:00 Slavík Ondřej TVR0500 232194 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:00:00 Labudík Milan TVR6200 206457 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:00:00 Christodoulou Iva ASU7599 433095 C Magnus Orienteering
11:00:00 Buráňová Hana 0140002 2108870 BzB
11:00:00 Lorenc Martin 0120001 2035160 987
11:00:00 Kostka Evžen AOP5701 8014459 C Orientační Běh Opava
11:00:00 Ryszkowski Slavomír SSU7800 2771344 C SK Severka Šumperk
11:00:00 Dušková Milada 0070003 0 Tj Lokomotiva Braha
11:00:00 Hálková Lenka 0070001 0 Tj Lokomotiva Braha
11:00:00 Tomášek Ondřej CEL0100 7210918 C TJ Sokol Čelechovice na Hané
11:00:00 Vraštil Jaroslav UOL8600 4617314 C SOB Olomouc
11:00:00 Václavková Lenka KON8155 2020742 KOB Konice
11:00:00 Janeček Petr UOL7301 0 C SOB Olomouc
11:00:00 Vojčáková Ivana ZLH8250 0 C OOB TJ Zlaté Hory
11:00:00 Chmelařová Blanka 0040001 8885 péčkaři
11:00:00 Kopecká Tereza SSU8000 2221430 C SK Severka Šumperk
11:00:00 Dvořáková Kateřina 0020001 8907 Konice
11:00:00 Malec Vladimír KRN5900 52661 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:00:00 Kutscherauerová Andrea BBM7550 2117697 C BETA URSUS Rosice
11:00:00 Janečková Moťková Jitka UOL7151 1452447 C SOB Olomouc
11:00:00 Čeřovská Adéla KON8755 52722 C KOB Konice