Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
31.10.2021
Místo konání:
Krnov
Pořadatel:
KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov
Mapa:
1:10 000, e=5m, mapoval Jiří Sýkora
Ředitel závodu:
Kozlíková Veronika - R3
Hlavní rozhodčí:
Hrouza Jan - R3
Stavitel tratí:
Rychlý Pavel - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
Nahrávám data...

D10N 3.21 km, 70 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:25:00 Mašková Eva KRN1411 0 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:27:00 Srovnalová Julie SIT1351 2221438 C OK SILESIA
11:31:00 Létalová Jana SFM1450 49449 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:33:00 Kalová Veronika KRN1314 0 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:35:00 Holušová Veronika AOP1250 8004293 C Orientační Běh Opava
11:37:00 Adamová Tereza KRN1312 0 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:39:00 Jurčková Sofie SIT1251 8655447 C OK SILESIA
11:41:00 Matelová Adriana KRN1216 2102857 KOS TJ Lokomotiva Krnov

D10C 1.78 km, 45 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:14:00 Řádková Zuzana TRI1151 8657 C TJ TŽ Třinec
11:16:00 Kotůlková Dorota AOP1150 51316 C Orientační Běh Opava
11:18:00 Létalová Eva SFM1250 49488 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:20:00 Urbanczyková Nela TRI1150 307455 C TJ TŽ Třinec
11:22:00 Horálková Gabriela MOV1150 436421 C SKOB Ostrava
11:24:00 Skupieńová Eliška SIT1151 8655467 C OK SILESIA

D12C 1.93 km, 60 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Chudíková Magdalena BFM1051 2087504 C SKOB Frýdek - Místek
11:34:00 Pethsová Isabella KRN1051 8013976 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:37:00 Juračáková Judita BFM1053 2129250 C SKOB Frýdek - Místek
11:40:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C TJ TŽ Třinec
11:43:00 Ikonomidisová Lucie KRN0915 0 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:46:00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C TJ Opava
11:49:00 Máchová Barbora BFM0952 428271 C SKOB Frýdek - Místek
11:52:00 Martínková Eva KRN1052 0 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:55:00 Volkova Maja 38S0950 8071304 Slávia ŽU Žilina

D14C 2.34 km, 95 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 Valyavka Viktoriya 38S0850 8071292 Slávia ŽU Žilina
11:16:00 Staškrabová Lucie KRN0751 52634 C KOS TJ Lokomotiva Krnov

D16C 2.88 km, 115 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:51:00 Zahradníková Kateřina MOV0553 2102874 B SKOB Ostrava
11:55:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 A SKOB Ostrava
11:57:00 Walicová Eva TRI0652 53215 C TJ TŽ Třinec
11:59:00 Vojkůvková Hana MOV0552 420438 C SKOB Ostrava
12:01:00 Olekšová Natálie KRN0652 8022346 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:03:00 Čudková Kristýna MOV0654 8670474 B SKOB Ostrava

D18C 3.46 km, 170 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:37:00 Procnerová Veronika MOV0450 2087705 C SKOB Ostrava
11:39:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 7210919 B TJ TŽ Třinec
11:43:00 Švidrnochová Eliška OOP0451 8656605 B TJ Opava
11:45:00 Olekšová Viktorie KRN0351 8022367 C KOS TJ Lokomotiva Krnov

D20C 3.85 km, 180 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:05:00 Davidová Tereza SFM0252 2121755 C O-RUNNAŘI Beskydy

D21C 4.13 km, 185 m, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:45:00 Válková Zuzana SOP8852 49388 C OOB TJ Slezan Opava
11:47:00 Navrátilová Adéla TRI0250 232012 B TJ TŽ Třinec
11:49:00 Svačinková Kateřina TVR9850 436926 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:51:00 Poláková Lenka SOP0151 8656721 B OOB TJ Slezan Opava
11:53:00 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 C TJ TŽ Třinec
11:55:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
11:57:00 Poláková Tereza SOP9951 8648576 C OOB TJ Slezan Opava
11:59:00 Glabazňová Jana AOP6151 515423 C Orientační Běh Opava

D35C 3.68 km, 150 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:48:00 Burešová Petra BFM7855 49460 SKOB Frýdek - Místek
11:50:00 Křižáková Kateřina HAV8550 1420857 C OB Havířov
11:52:00 Svačinková Jitka TVR7750 436921 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:54:00 Červinková Jana BFM8052 2102862 C SKOB Frýdek - Místek
11:56:00 Horáčková Vladimíra MOV7750 8651342 C SKOB Ostrava
11:58:00 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 C SKOB Frýdek - Místek
12:00:00 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:02:00 Máchová Markéta BFM7753 2102872 C SKOB Frýdek - Místek
12:04:00 Švidrnochová Hana OOP7751 7210910 C TJ Opava

D45C 2.94 km, 115 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:03:00 Kostková Jana AOP7151 8648553 C Orientační Běh Opava
11:05:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
11:07:00 Slavíková Lenka TVR7350 2067389 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:09:00 Hanzlová Svatava HAV6651 1426031 C OB Havířov
11:11:00 Krhutová Martina TRI7450 8651 C TJ TŽ Třinec
11:13:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
11:15:00 Bruková Jana TRI7150 7207881 C TJ TŽ Třinec
11:17:00 Davidová Petra SFM7651 2125376 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:19:00 Brodová Gabriela HAV7152 2121892 C OB Havířov
11:21:00 Nováková Jana AOV6851 515500 C OOB TJ Baník Ostrava
11:23:00 Vričanová Sylva HAV6751 1426051 C OB Havířov
11:25:00 Marszałek Maria 14P7452 2032317 UKS Kometa Gliwice
11:27:00 Kaděrová Barbora HAV7051 1425330 C OB Havířov
11:29:00 Leciánová Vanda OOP7453 49472 C TJ Opava

D55C 2.37 km, 80 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:35:00 Hrabicová Iva OOP6150 8005139 C TJ Opava
11:37:00 Denysenko Tamara 38S6150 8012045 Slávia ŽU Žilina
11:39:00 Wysocka Jolanta 24P5650 8086619 Slask O-Team

D65C 2.09 km, 70 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 52782 C OOB TJ Zlaté Hory

H10N 3.21 km, 70 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Kolaja Bedřich VLI1301 1398538 C Slavia Liberec orienteering
11:05:00 Hrouza Jan KRN1300 0 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:07:00 Rinka Vojtěch AOP 49494 Orientační Běh Opava
11:09:00 Mašek David KRN1516 0 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:34:00 Peths Sebastian KRN1200 8113533 C KOS TJ Lokomotiva Krnov

H10C 1.78 km, 45 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Mokrosz Tomasz TRI1200 8652 C TJ TŽ Třinec
11:04:00 Kawulok Matyáš SIT1201 7200589 C OK SILESIA
11:06:00 Fuják Adam HAV1200 336755 C OB Havířov

H12C 1.98 km, 80 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 Keprt Dominil KRN0903 52637 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:23:00 Bruk Lukáš TRI0901 8515524 B TJ TŽ Třinec
11:26:00 Létal Jonáš SFM0901 8022666 B O-RUNNAŘI Beskydy
11:29:00 Fryš Michal KRN0909 2106888 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:32:00 Lukeš Matěj MOV1007 2109761 C SKOB Ostrava
11:35:00 Kutálek Lubomír KRN0904 0 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:38:00 Bruk Tomáš TRI0900 8003598 B TJ TŽ Třinec
11:44:00 Marszałek Dawid 14P1002 2032326 UKS Kometa Gliwice
11:47:00 Hlaváč Petr KRN1010 886824 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:50:00 Špiller Vojtěch AOP1003 2224508 C Orientační Běh Opava
11:53:00 Matela Lumír KRN0900 2106881 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:56:00 Mokrosz Mateusz TRI0902 8014500 B TJ TŽ Třinec

H14C 2.77 km, 125 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Ranostaj Vojtěch KRN0705 52635 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:06:00 Volkov Maksym 38S0700 8071316 Slávia ŽU Žilina
11:09:00 Mička Vojtěch KRN0802 2106889 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:12:00 Červinka Ondřej BFM0806 2087518 C SKOB Frýdek - Místek
11:15:00 Edelsberger Adam Kryštof KRN0801 2106890 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:18:00 Veliký Lukáš KRN0704 2106877 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:21:00 Robin Tkáč KRN0816 0 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:24:00 Světnický Antonín STE0800 8014451 B SK SKI-OB Šternberk
11:27:00 Benedik Šimon KRN0703 2102867 C KOS TJ Lokomotiva Krnov

H16C 3.42 km, 135 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:46:00 Flosman Vojtěch KRN0600 2102859 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:48:00 Slavík Ondřej TVR0500 232194 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:50:00 Herman Jakub KRN0606 0 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:52:00 Chudík Martin BFM0604 2087511 B SKOB Frýdek - Místek
11:54:00 Špok Petr KRN0601 428288 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:56:00 Novák Igor AOV0501 0 C OOB TJ Baník Ostrava
11:58:00 Řepka Michal MOV0504 436424 C SKOB Ostrava
12:00:00 David Vladimír SFM0600 2119196 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:02:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 A SKOB Ostrava

H18C 4.12 km, 175 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 Ryška Matěj TRI0604 8667990 B TJ TŽ Třinec
11:34:00 Marszałek Patryk 14P0500 2032319 UKS Kometa Gliwice
11:36:00 Krupa Jan TRI0706 8116762 B TJ TŽ Třinec
11:38:00 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B SKOB Ostrava

H21C 5.11 km, 205 m, 24 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Navrátil Adam TRI9900 307295 C TJ TŽ Třinec
11:03:00 Erben Martin SOP9001 361970 C OOB TJ Slezan Opava
11:05:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B TJ TŽ Třinec
11:07:00 Mielec Radomír AOV0301 8660459 B OOB TJ Baník Ostrava
11:09:00 Kawulok Marek SIT8001 8003610 C OK SILESIA
11:11:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
11:13:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
11:15:00 Vojvodík Martin MOV7400 7000317 C SKOB Ostrava
11:17:00 Gilík Marek SOP9904 8022629 C OOB TJ Slezan Opava
11:19:00 Schuster Martin AOP6502 8662321 C Orientační Běh Opava
11:21:00 Mielec Jaromír AOV6901 515430 C OOB TJ Baník Ostrava
11:23:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C SKOB Ostrava
11:25:00 Sklenář Martin AOP9501 8648541 C Orientační Běh Opava
11:27:00 Světnický František STE0204 2027218 A SK SKI-OB Šternberk

H35C 4.07 km, 180 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:43:00 Kotůlek Jan AOP7801 416168 C Orientační Běh Opava
11:45:00 Velička Jan VRB8504 301233 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:47:00 Volkov Alexander 38S8000 8071296 Slávia ŽU Žilina
11:49:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C OOB TJ Slezan Opava
11:51:00 Novotný Tomáš ZLH7001 8518353 C OOB TJ Zlaté Hory

H45C 3.93 km, 180 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Štětínský Pavel MOV7104 52780 C SKOB Ostrava
11:04:00 Zítka Jiří SBR6201 51907 C SKOB Bruntál
11:06:00 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:08:00 Krhut Libor HAV6302 1396836 C OB Havířov
11:10:00 David Vladimír SFM7401 2800312 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:12:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C OB Havířov
11:14:00 Juračák Miroslav BFM7605 49455 C SKOB Frýdek - Místek
11:16:00 Urbánek Martin SFM7400 2143366 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:18:00 Otta Jakub BFM7603 52377 C SKOB Frýdek - Místek
11:20:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8655 C TJ TŽ Třinec
11:22:00 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C SKOB Bruntál
11:24:00 Bochňák Zbyněk LOV7600 8013937 C lepus.cz
11:26:00 Svěchota Milan MOV7202 8014553 C SKOB Ostrava
11:28:00 Bačo Lubomír SOP6201 7210885 C OOB TJ Slezan Opava
11:30:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
11:32:00 Mastela Rafal HAV7300 2032312 C OB Havířov
11:34:00 Slavík Tomáš TVR6800 436923 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:36:00 Chudík Michael BFM7103 2087516 C SKOB Frýdek - Místek
11:38:00 Cudek Libor 0010001 0 Neregistrovaní
11:40:00 Badarycz Piotr HAV7500 8237793 OB Havířov

H55C 2.97 km, 115 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Maceček Otakar MOV6102 8008264 C SKOB Ostrava
11:13:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
11:15:00 Moravec Stanislav SOP5801 8648582 C OOB TJ Slezan Opava
11:17:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 8271053 C SK Haná orienteering
11:19:00 Lecián Oldřich OOP6100 8007175 C TJ Opava
11:21:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
11:23:00 Albert František OOL5804 8471958 C SK Haná orienteering
11:25:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C TJ TŽ Třinec
11:27:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
11:29:00 Polewski Dariusz 2AP6100 1603313 Jedynka Zdzieszowice
11:31:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava
11:33:00 Kostka Evžen AOP5701 8014459 C Orientační Běh Opava
11:35:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov

H65C 2.44 km, 80 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Volný Jiří SOP5601 301232 C OOB TJ Slezan Opava
11:03:00 Slivečka Jaromír MOV5601 352301 C SKOB Ostrava
11:05:00 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C Orientační Běh Opava

H70C 2.08 km, 70 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Nosek Jiří OOP4401 52766 C TJ Opava
11:05:00 Wysocki Andrzej 24P5100 8222893 Slask O-Team
11:08:00 Mrkvica Miroslav ZLH4600 64865 C OOB TJ Zlaté Hory
11:11:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 2113502 C TJ Baník Ostrava OKD
11:14:00 Novotný Stanislav ZLH4800 8518356 C OOB TJ Zlaté Hory
11:17:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:20:00 Miřijovský Přemysl BOV5001 232153 C TJ Baník Ostrava OKD
11:23:00 Opletal Jaroslav TRI3700 52289 C TJ TŽ Třinec
11:26:00 Ševčík Břetislav OOP5001 8680346 C TJ Opava
11:29:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C OB Havířov
11:32:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
11:35:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd

HDR 3.20 km, 70 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Hrouzová Helena KRN1650 52627 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:00:00 Hvorecká Eva VRB8953 301211 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:00:00 Kostková Emilly AOP1450 0 C Orientační Běh Opava
11:00:00 Peths Johan KRN1700 51933 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:00:00 Pietraszek Jan OOP1001 2092383 TJ Opava
11:00:00 Rychlý Jakub KRN1500 2102867 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:00:00 Walaski Vítek TRI1400 2113099 C TJ TŽ Třinec
11:00:00 Čestmír Sikora VRB 0 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:00:00 Žaloudíková Klára KRN1850 53534 C KOS TJ Lokomotiva Krnov

P 2.04 km, 70 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Gelnar Petr KRN 411761 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:00:00 Horálková Gabriela MOV7950 232399 C SKOB Ostrava
11:00:00 Kotůlková Martina AOP0650 410105 C Orientační Běh Opava
11:00:00 Labudík Milan TVR6200 206457 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:00:00 Mokrosz Marek TRI8400 8658 C TJ TŽ Třinec
11:00:00 Novotný Erik ZLH0301 2020722 C OOB TJ Zlaté Hory
11:00:00 Novák Richard AOV0800 0 C OOB TJ Baník Ostrava
11:00:00 Novák Viktor AOV0801 361904 C OOB TJ Baník Ostrava
11:00:00 Němčanská Jana OOP5352 49422 C TJ Opava
11:00:00 Olekša Petr KRN9999 0 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:00:00 Pavlíček Jaromír MOV5501 52996 SKOB Ostrava
11:00:00 Peths Pavel KRN5959 0 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:00:00 Peths Matěj KRN8500 0 KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:00:00 Pietraszková Magdalena OOP1151 52758 C TJ Opava
11:00:00 Repper Lukáš ZLH0309 0 OOB TJ Zlaté Hory
11:00:00 Vojkůvková Jarmila MOV7152 436420 C SKOB Ostrava
11:00:00 Walicová Jana TRI7651 416128 C TJ TŽ Třinec