Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
19.09.2021
Místo konání:
Vizovice, Sokolovna
Pořadatel:
VIC - OB Vizovice
Mapa:
Žebráček
Ředitel závodu:
Marek Martin - R3
Hlavní rozhodčí:
Starosta Pavel - R3
Stavitel tratí:
Marek Martin - R3
Kluby:
38S     BBM     BFM     BOV     GIG     HLV     JZL     KON     KVS     LCE     LPU     MOV     OTK     PHK     SFM     SIT     SKM     TZL     VIC     ZBM     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Valyavka Viktoriya 38S0850 8071292 D14C
11:17:00 Denysenko Tamara 38S6150 8012045 D55C
11:19:00 Volkova Maja 38S0950 8071304 D12C
11:27:00 Volkov Maksym 38S0700 8071316 H14C
11:31:00 Borets Anna 38S8150 1423321 T
11:33:00 Volkov Alexander 38S8000 8071296 H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C H65C
11:25:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C H45C
11:25:00 Juračáková Judita BFM1053 2129250 C D12C
11:30:00 Juračák Miroslav BFM7605 49455 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 2113502 C H70C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 Linhartová Martina GIG7750 8033241 C D35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:05:00 Sedláček Matěj HLV1000 53833 C H12C
11:07:00 Sedláčková Jana HLV7060 2260118 C D45C
11:11:00 Boledovič Adam HLV1113 53830 C H10C
11:12:00 Peška Antonín HLV4801 8517324 C H55C
11:15:00 Drábková Kateřina HLV8451 2214545 C D35C
11:21:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 7200377 C H35C
11:31:00 Tomeček Ladislav HLV7137 331485 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:13:00 Chromčák František JZL5201 53801 C H65C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:27:00 Procházka Josef KON7219 8116756 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:05:00 Hrbasová Jana KVS5551 8482065 C D65C
11:10:00 Kaloč Vítězslav KVS5904 2021853 C H55C
11:14:00 Hrbas Vladimír KVS5301 8670810 C H65C
11:17:00 Štěpánková Adéla KVS1250 8660374 C D10C
11:17:00 Štěpánková Anna KVS0952 8670781 B D12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Vlažný Viliam LCE1802 52707 C HDR
01:00:00 Hrbáčková Karla LCE8152 331031 C P
01:00:00 VlažnÁ Zuzka LCEXXXX 0 P
11:00:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C D45C
11:00:00 Michalica Štěpán LCE0904 2001917 C H12C
11:02:00 Hubáčková Sabina LCE0851 8482100 A D14C
11:04:00 Stacke Viktorie LCE1251 7053853 C HD10N
11:06:00 Škodová Michaela LCE1352 0 C HD10N
11:06:00 Škodová Štěpánka LCE0852 2080938 C D14C
11:06:00 Stacke Jan LCE1001 8140944 B H12C
11:08:00 Stackeová Anna LCE5551 8660387 C D65C
11:09:00 Plášek Martin LCE6118 52702 C H55C
11:10:00 Sedláčková Klára LCE0854 218971 B D14C
11:10:00 Hubáček Marián LCE1111 8680393 C H10C
11:11:00 Hubáček Michal LCE9301 8670742 C H21C
11:13:00 Trčka Daniel LCE1101 0 C H10C
11:14:00 Hrbáčková Michaela LCE0751 8680292 B D14C
11:15:00 Zrníková Eliška LCE0956 0 C D12C
11:15:00 Cahlová Slávka LCE5451 416063 C D55C
11:15:00 Škoda František LCE1113 2082902 C H10C
11:17:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 8670733 C D35C
11:17:00 Krajča Petr LCE0805 739410690 C H14C
11:18:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C D55C
11:19:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 416062 C D10C
11:21:00 Slámová Alena LCE8253 2080838 C D35C
11:23:00 Slámová Julie LCE1051 2116500 C D12C
11:24:00 Vavrysová Iva LCE6359 8670819 C D35C
11:25:00 Stacke Václav LCE0703 8662435 B H14C
11:26:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 B D18C
11:28:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C H35C
11:28:00 Škoda František LCE7439 2045222 C H45C
11:31:00 Vyoralová Talma LCE0955 52710 C D12C
11:32:00 Šuráň René LCE7034 436969 C H45C
11:36:00 Zicha Jiří LCE7708 8140919 C H21C
11:37:00 Hrbáček Tomáš LCE7702 1399000 C H35C
11:43:00 Hubáčková Renata LCE8151 2088219 C D21C
11:45:00 Papež Martin LCE8804 0 C H21C
11:48:00 Vlažný Jan LCE8901 8091018 C H21C
11:50:00 Dékány Pavla LCE9052 8006767 C D21C
11:51:00 Hubáček Josef LCE6127 2017666 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:44:00 Lennerová Hana LPU8952 9278 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:27:00 Svěchota Milan MOV7202 8014553 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C D65C
11:34:00 Sadílek Ondřej OTK7300 8116712 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 Koderičová Tereza PHK9666 1406191 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C D45C
11:26:00 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:47:00 Bernatíková Hana SIT0252 8662702 A D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Pěčková Natálie SKM1550 52199 C HDR
11:03:00 Dittrich Matouš SKM1000 8660358 B H12C
11:04:00 Mičíková Lada SKM7250 8680394 C D45C
11:07:00 Buksová Karolína SKM0850 7790010 C D14C
11:08:00 Blank Radka SKM7351 8660386 C D45C
11:09:00 Černoch Jakub SKM1002 8933 C H12C
11:19:00 Dittrichová Andrea SKM7750 8680321 C D35C
11:19:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 A H14C
11:24:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C H35C
11:27:00 Kolaříková Erika SKM0951 8680289 C D12C
11:30:00 Rytíř Michal SKM7325 7210886 C H35C
11:35:00 Myšáková Olga SKM1050 0 C D12C
11:36:00 Dittrich Pavel SKM7501 8680419 C H35C
11:39:00 Blank Noah SKM0201 8670821 B H21C
11:39:00 Pěček Vítězslav SKM7104 8670802 C H35C
11:54:00 Zácha David SKM0400 8680291 C H18C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Polášková Anna TZL1888 52340 HDR
01:00:00 Kořenová Helena TZL1250 416155 C HDR
01:00:00 Kaňka Jan TZL1202 2124754 C HDR
01:00:00 Vintrová Matylda TZL1551 53341 C HDR
01:00:00 Smola Štěpán TZL1414 8615 C HDR
01:00:00 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 8611 C HDR
11:00:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C H70C
11:01:00 Marcaník Jan TZL.NER 0 H21C
11:01:00 Kovalčíková Nela TZL0757 887934 C D14C
11:01:00 Hustý Matěj TZL0903 2096138 C H12C
11:02:00 Láznička Alois TZL3613 8680310 C H70C
11:02:00 Smola Jakub TZL1111 515174 C HD10N
11:03:00 Hájová Jana TZL6051 7210880 C D45C
11:03:00 Přibík Martin TZL0807 2121130 C H14C
11:04:00 Vintr Radek TZL7701 8680410 C H35C
11:04:00 Pekárek David TZL1000 8680313 B H12C
11:05:00 Kopečková Viktorie TZL0853 2091565 C D14C
11:07:00 Zdráhal Matěj TZL0906 2134314 B H12C
11:09:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 B D14C
11:09:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C D65C
11:10:00 Kusák Alexander TZL0900 8594 C H12C
11:12:00 Koč Juraj TZL1006 2091546 C H12C
11:13:00 Lorencová Anna TZL0756 2121128 B D14C
11:13:00 Lunga Viktor TZL1007 2113077 C H12C
11:14:00 Kočová Eva TZL7550 8614 C D35C
11:14:00 Jahudka Štěpán TZL1101 2113062 C H10C
11:14:00 Mašláň Prokop TZL1005 8050910 B H12C
11:16:00 Vintr Otakar TZL1300 53379 C H10C
11:16:00 Václavík Vojtěch TZL0711 2113089 B H14C
11:18:00 Svobodová Natálie TZL1251 7209290 C D10C
11:18:00 Mašláňová Ema TZL0955 8150409 B D12C
11:18:00 Kundratová Jana TZL7350 8660357 C D35C
11:18:00 Kužela Michal TZL0713 889320 C H14C
11:19:00 Krejčíková Monika TZL6262 8260628 C D55C
11:20:00 Přibík Václav TZL7802 2121119 C H35C
11:20:00 Vystrčil Vojtěch TZL0819 2113096 C H14C
11:22:00 Řezníčková Klára TZL0959 1400424 B D12C
11:22:00 Vintrová Alžběta TZL8653 4635 C D35C
11:22:00 Čuda Ondřej TZL0816 8648628 B H14C
11:23:00 Mašláň Jakub TZL7801 1400424 C H35C
11:24:00 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B H14C
11:26:00 Pernička Petr TZL7336 8104170 C H35C
11:26:00 Kořenová Hana TZL1050 2134316 C D12C
11:26:00 Linhart Adam TZL0814 8109339 B H14C
11:28:00 Valla Jakub TZL0710 2134320 B H14C
11:29:00 Novosad Pavel TZL7401 8482094 C H35C
11:30:00 Růžičková Žofie TZL0953 8597 C D12C
11:30:00 Jahudka Tomáš TZL0815 8680386 B H14C
11:32:00 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B H14C
11:33:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 A H14C
11:34:00 Pernička Martin TZL0800 8240800 B H14C
11:34:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 B D12C
11:35:00 Smola Michal TZL8131 8667971 R H21C
11:35:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C H35C
11:36:00 Mikláš Matěj TZL0704 2126258 B H14C
11:37:00 Minařík Petr TZL0709 2134319 C H14C
11:37:00 Novosadová Klára TZL0952 8680336 C D12C
11:38:00 Pavlík Adam TZL0810 8662733 B H14C
11:38:00 Kusák Ivan TZL6502 7211007 C H35C
11:40:00 Kusáková Valentýna TZL0651 8680314 A D16C
11:41:00 Černoch Karel TZL6835 8003592 C H21C
11:42:00 Olbortová Kristýna TZL0259 52685 B D21C
11:44:00 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C H21C
11:45:00 Polášková Kristýna TZL8888 8517316 D21C
11:46:00 Mašláňová Hana TZL7979 8482079 C D21C
11:47:00 Polášek Jan TZL8601 8109348 C H21C
11:49:00 Pekárková Eva TZL7653 8663119 C D21C
11:50:00 Pekárek Evžen TZL7007 8660398 C H21C
11:53:00 Graubner Tadeáš TZL0407 2067944 B H18C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Starostová Ema VIC1560 515037 C HDR
01:00:00 Starostová Marie VIC1760 0 C HDR
01:00:00 Kubíčková Petra VIC1650 0 C HDR
11:00:00 Kubíček Ota VIC1401 425428 C HD10N
11:04:00 Halová Kateřina VIC0860 425435 C D14C
11:08:00 Marková Michaela VIC0850 2001970 C D14C
11:12:00 Špaňhelová Jana VIC0888 8660381 C D14C
11:15:00 Křížka Martin VIC0802 425432 C H14C
11:16:00 Vyoralová Šárka VIC0950 0 C D12C
11:20:00 Vlčková Alžběta VIC1351 2073733 C D10C
11:20:00 Kubíčková Lucie VIC0952 425438 B D12C
11:23:00 Hala Jaromír VIC0606 425427 B H16C
11:23:00 Hala Zdeněk VIC0801 425439 C H14C
11:24:00 Rusková Melanie VIC0955 0 C D12C
11:25:00 Špaňhel Petr VIC0610 8482101 B H16C
11:28:00 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 B D12C
11:31:00 Veselý Štěpán VIC0712 8482099 B H14C
11:32:00 Mojžíšová Kristýna VIC0954 425437 C D12C
11:34:00 Vlček Jiří VIC7700 7210090 C H21C
11:36:00 Marková Tatiana VIC1060 9200992 C D12C
11:40:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 A H21C
11:42:00 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 2103241 B D16C
11:52:00 Veselý Jonáš VIC0411 8482077 B H18C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:29:00 Vršková Dagmar ZBM7850 2094515 C T
11:33:00 Vymazal Michal ZBMXXXX 2127556 T

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:02 Vakant 0 H12C
11:03 Vakant 0 HD10N
11:05 Vakant 0 HD10N
11:05 Vakant 0 D45C
11:07 Vakant 0 HD10N
11:07 Vakant 0 D65C
11:08 Vakant 0 HD10N
11:08 Vakant 0 H12C
11:09 Vakant 0 H10C
11:11 Vakant 0 D14C
11:11 Vakant 0 H12C
11:12 Vakant 0 H65C
11:12 Vakant 0 H10C
11:13 Vakant 0 H55C
11:16 Vakant 0 D35C
11:16 Vakant 0 D55C
11:21 Vakant 0 D10C
11:21 Vakant 0 D12C
11:21 Vakant 0 H14C
11:22 Vakant 0 H16C
11:22 Vakant 0 H35C
11:23 Vakant 0 D35C
11:24 Vakant 0 H16C
11:27 Vakant 0 D18C
11:28 Vakant 0 D18C
11:29 Vakant 0 H45C
11:29 Vakant 0 D12C
11:29 Vakant 0 H14C
11:30 Vakant 0 T
11:31 Vakant 0 H35C
11:32 Vakant 0 T
11:33 Vakant 0 H45C
11:33 Vakant 0 D12C
11:34 Vakant 0 T
11:35 Vakant 0 HD10N
11:35 Vakant 0 D14C
11:36 Vakant 0 T
11:37 Vakant 0 H21C
11:37 Vakant 0 T
11:38 Vakant 0 T
11:38 Vakant 0 D45C
11:39 Vakant 0 T
11:39 Vakant 0 D16C
11:40 Vakant 0 H35C
11:40 Vakant 0 T
11:41 Vakant 0 T
11:41 Vakant 0 D16C
11:41 Vakant 0 D21C
11:42 Vakant 0 H55C
11:42 Vakant 0 T
11:43 Vakant 0 H21C
11:46 Vakant 0 H21C
11:48 Vakant 0 H70C
11:49 Vakant 0 H21C
11:51 Vakant 0 H18C
01:00 Vintrova Hana 10001 7210244 000 P
01:00 Kořenová Jana 20001 2800231 nemám klub P
11:11 Válek Jaroslav 30001 426340 drop H65C
01:00 Svoboda Šimon 40001 53337 SvoboTeam HDR
11:25 Svoboda Petr 40002 2181299 SvoboTeam H35C
01:00 Pokluda Filip 50002 2148239 FreeRun Zlín HDR
01:00 Pokludová Kateřina 50003 0 FreeRun Zlín P
11:01 Pokluda Ondřej 50001 8116684 FreeRun Zlín T