Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.06.2021
Místo konání:
Stará Huť, okr. Příbram, louka u Památníku Karla Čapka
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Mapa:
Nad Strží 1 : 10 000, E = 5 m, formát A4. Mapoval J. Buriánek v zimě 2019/2020, revize duben 2021
Ředitel závodu:
Hojný Oldřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Kavka Jiří - R3
Stavitel tratí:
Novák Miloš
JURY:
Bochenková Jana, Kohl Jiří, Hrstka Vladislav
Kategorie:
Z1-HDR     D10F 11-12     D10 11-12     D12 11-12     D14 11-12     D16 11-12     D18 11-12     D21K 11-12     D21L 11-12     D35 11-12     D45 11-12     D55 11-12     D65 11-12     H10 11-12     H10F 11-12     H12 11-12     H14 11-12     H16 11-12     H18 11-12     H21L 11-12     H35 11-12     H45 11-12     H55 11-12     H65 11-12     T3 11-12     D10 12-13     D10F 12-13     D12 12-13     D14 12-13     D16 12-13     D18 12-13     D21K 12-13     D21L 12-13     D35 12-13     D45 12-13     D55 12-13     D65 12-13     H10 12-13     H10F 12-13     H12 12-13     H14 12-13     H16 12-13     H18 12-13     H21K 12-13     H21L 12-13     H35 12-13     H45 12-13     H55 12-13     H65 12-13     H75 12-13     T3 12-13     D10 13-14     D10F 13-14     D12 13-14     D14 13-14     D16 13-14     D18 13-14     D21K 13-14     D21L 13-14     D35 13-14     D45 13-14     D55 13-14     H10F 13-14     H12 13-14     H14 13-14     H16 13-14     H18 13-14     H21K 13-14     H21L 13-14     H35 13-14     H45 13-14     H55 13-14     H65 13-14     H75 13-14     T3 13-14     D10 14-15     D10F 14-15     D12 14-15     D14 14-15     D16 14-15     D21K 14-15     D21L 14-15     D35 14-15     D45 14-15     D55 14-15     H10 14-15     H10F 14-15     H12 14-15     H14 14-15     H16 14-15     H21K 14-15     H21L 14-15     H35 14-15     H45 14-15     H55 14-15     H65 14-15     H75 14-15     T3 14-15     D14 15-16     D16 15-16     D18 15-16     D21K 15-16     D35 15-16     D45 15-16     D55 15-16     D65 15-16     D75 15-16     H10F 15-16     H12 15-16     H14 15-16     H16 15-16     H18 15-16     H21L 15-16     H35 15-16     H45 15-16     H55 15-16     H65 15-16     H75 15-16     H80 15-16     T3 15-16    

Z1-HDR 2.00 km, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Anna 0020002 8630860 HSV Ried
11:00:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
11:00:00 Benešová Ema 0120001 2099508 Žádný
11:00:00 Beran Matouš 0250001 2099525 TZL
11:00:00 Bradnová Lenka KAM1253 0 C OK Kamenice
11:00:00 Collis Helena DKP1450 517704 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Datlová Anna DKL1350 995851 C KOB Kladno
11:00:00 Finco Dneboská Eva PVP7755 301137 C VSK Přírodní vědy Praha
11:00:00 Frolov Roman DKP1505 887925 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Hones Sepp 0020001 8116117 HSV Ried
11:00:00 Hrstková Eliška SLA1053 2109680 C SKOB Slaný
11:00:00 Hýbl Orlík VIP1400 51628 C SK VIPrahlo
11:00:00 Klapka Radim 0220001 307330 Neregistrovaný
11:00:00 Kolbeshkin Arsenij KAM1204 2801443 C OK Kamenice
11:00:00 Krátká Vanda ROU1253 2300216 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 Kubečková Eliška DOR1650 2044892 C OK Dobříš
11:00:00 Kubáková Laura JHB1550 9201757 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:00:00 Michalíková Stela ZVO1352 2214519 C OB SK Zvole
11:00:00 Mikulová Laura ZVO1450 2127539 C OB SK Zvole
11:00:00 Mullis Elizabeth DKP1651 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Nedas Jan 0080001 8580 Neregistrovaný
11:00:00 Pecháčková Karolína 0210001 0 Pecháčkovi
11:00:00 Pinkava Adam FSP1400 2090852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Pinkr Jan HCE1300 1407428 C TJ Hostivice
11:00:00 Pospíšil Jakub BZP1300 0 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:00:00 Rakovec Pavel SCP1501 1700085 C OK Sparta Praha
11:00:00 Rambousková Julie 0260001 0 Rambíci
11:00:00 Rejšková Blanka KAM7751 2103702 C OK Kamenice
11:00:00 Rollier Alexei 0310001 252194 -
11:00:00 Rollier Eva 0310002 515494 -
11:00:00 Sedláková Helena DKP1352 2118492 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 Straková Nora LME1350 416325 C SK Los Mělník
11:00:00 Suchanová Ema MKP1550 0 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:00:00 Svítilová Veronika PGP1550 2131197 C SK Praga
11:00:00 Tejklová Stela TAP1254 2088207 C KOB Tretra Praha
11:00:00 Večerková Daniela 0110002 0 Neregistrovaný
11:00:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
11:00:00 Čermáková Emílie 0100001 1066205 Soukromnice
11:00:00 Černý Marek RIC7306 0 OB Říčany
11:00:00 Řehořek Eda 0030002 0 OB Nikolajka
11:00:00 Šimek Přemysl LME1400 2118504 C SK Los Mělník
11:00:00 Škáchová Evelína DKP1552 51366 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Šnejdar David 0090002 0 -
11:00:00 Šťovíček David DVP1601 2214526 C DVP ORIENTATION

D10F 11-12 2.51 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Večerková Klára DKP1452 2181307 C Oddíl OB Kotlářka
11:05:00 Kurfürstová Anna FSP1450 9690 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:07:00 Tomešová Stella DKP1160 331606 C Oddíl OB Kotlářka
11:11:00 Collis Emma DKP1251 202233 C Oddíl OB Kotlářka
11:59:00 Jůzková Anna DKP1652 51792 C Oddíl OB Kotlářka

D10 11-12 1.95 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Procházková Aneta DKP1153 2103718 C Oddíl OB Kotlářka
11:17:00 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C KOB Tretra Praha
11:19:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C USK Praha

D12 11-12 2.28 km, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:38:00 Řehořková Ema DKP0956 2086465 C Oddíl OB Kotlářka
11:40:00 Basistová Aneta DOR1057 2044896 C OK Dobříš
11:42:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
11:44:00 Baštová Justýna DOR0952 2058512 B OK Dobříš
11:46:00 Mullis Carolina DKP0951 8080812 B Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 Ryppelová Anna TAP0954 2124784 C KOB Tretra Praha
11:50:00 Vaculovičová Alžběta DOR0956 2050484 C OK Dobříš
11:52:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:54:00 Dobyášová Adéla KAM1051 2088714 C OK Kamenice

D14 11-12 2.51 km, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Pecháčková Barbora DKP0762 2000559 C Oddíl OB Kotlářka
11:12:00 Ptáčková Hana PGP0750 8149880 C SK Praga
11:14:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 B KOB Tretra Praha
11:16:00 Šilerová Petra DKP0760 8113509 C Oddíl OB Kotlářka
11:18:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
11:20:00 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B OK Dobříš

D16 11-12 2.87 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Kotková Adéla RIC0655 8667545 A OB Říčany
11:02:00 Večerková Ema DKP0657 2419952 C Oddíl OB Kotlářka
11:04:00 Linhartová Klára ZVO0556 2079497 B OB SK Zvole
11:06:00 Tulachová Anna VSP0554 8013965 C USK Praha
11:08:00 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A SK Praga

D18 11-12 3.70 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Szymanská Zuzana DKP0463 8014458 C Oddíl OB Kotlářka
11:04:00 Baštová Julie DOR0353 2050483 B OK Dobříš
11:06:00 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 B USK Praha

D21K 11-12 3.95 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
11:07:00 Benešová Hana DKL0050 8113516 C KOB Kladno
11:09:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka

D21L 11-12 4.79 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:24:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:26:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:28:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 Šimšová Jana MFP7651 682683 C Matfyz Praha
11:32:00 Hermannová Anna TAP9251 8667510 C KOB Tretra Praha
11:34:00 Hausmannová Klára EKP8651 8013880 C VŠTJ Ekonom Praha
11:36:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R KOB Tretra Praha

D35 11-12 3.95 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Vítečková Kateřina DKP7251 446360 C Oddíl OB Kotlářka
11:17:00 Basistová Darina DOR7856 2045317 C OK Dobříš
11:19:00 Straková Linda LME7950 8013864 C SK Los Mělník
11:21:00 Málková Šárka CST8351 2112761 C OB Strakonice
11:23:00 Míková Šárka DKP8255 2102787 C Oddíl OB Kotlářka
11:25:00 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:27:00 Procházková Jana DKP8052 7205568 C Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB Tretra Praha
11:31:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C OK Dobříš
11:33:00 Arnoštová Kateřina VSP7652 8226388 C USK Praha

D45 11-12 3.61 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
11:02:00 Žižková Markéta DOR7352 2111608 C OK Dobříš
11:04:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
11:06:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C KOB Kladno
11:08:00 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C OK Dobříš
11:10:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
11:12:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
11:14:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 C OK Dobříš
11:16:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 51555 C SK Praga
11:18:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha

D55 11-12 2.88 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:45:00 Baziková Lucie TJP6451 434807 C TJ Sokol Troja
11:47:00 Málková Věra CST6550 2118474 C OB Strakonice
11:49:00 Hausmannová Irena 0060001 51871 Gumídci
11:51:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
11:53:00 Soukupová Michaela VSP5850 2134274 C USK Praha

D65 11-12 2.03 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:37:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha
11:39:00 Šťovíčková Zdena DVP4951 51549 C DVP ORIENTATION
11:41:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice

H10 11-12 1.95 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:23:00 Etrych Tobiáš DOR1103 2148206 C OK Dobříš
11:25:00 Sedlář Prokop TAP1106 7205567 C KOB Tretra Praha
11:27:00 Vaněk Jáchym ROU1201 2148112 C SKOB Roudnice nad Labem
11:29:00 Etrych Matěj DOR1104 2135176 C OK Dobříš
11:31:00 Sedlák Václav DKP1105 8008297 C Oddíl OB Kotlářka
11:33:00 Arnošt Daniel VSP1200 51648 C USK Praha
11:35:00 Basista Tobiáš DOR1109 2058514 C OK Dobříš
11:37:00 Míka Luboš DKP1101 8017720 C Oddíl OB Kotlářka

H10F 11-12 2.51 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:41:00 Šťovíček Filip DKP1207 428204 C Oddíl OB Kotlářka
11:43:00 Lukavský Vít DKL1101 2127553 C KOB Kladno
11:45:00 Mullis Robert DKP1200 2075694 C Oddíl OB Kotlářka
11:47:00 Matějovský Vojtěch DKP1209 2100992 C Oddíl OB Kotlářka

H12 11-12 2.51 km, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 Vaculovič Matěj DOR1004 8003628 C OK Dobříš
11:42:00 Cichra Patrik TAP0903 8007172 C KOB Tretra Praha
11:44:00 Pospíšil Filip TJP1001 2111675 C TJ Sokol Troja
11:46:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
11:48:00 Šťovíček Jan DKP1012 428233 C Oddíl OB Kotlářka
11:50:00 Lhotský Marek DVP1002 2120627 C DVP ORIENTATION
11:52:00 Etrych Jonáš DOR0907 2133884 B OK Dobříš
11:54:00 Čeněk Matyáš TAP1004 2148117 C KOB Tretra Praha

H14 11-12 2.87 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:24:00 Večerka Vojtěch DKP0813 2039161 B Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 Šnejdar Martin PGP0806 2420046 C SK Praga
11:28:00 Matys Ondřej DOR0803 8226363 B OK Dobříš
11:30:00 Procházka Vít DKP0711 1425329 C Oddíl OB Kotlářka
11:32:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 B OK Dobříš
11:34:00 Jandera Kryštof PGP0700 7300279 B SK Praga
11:36:00 Dolák Jakub DKP0707 2148146 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 B USK Praha
11:40:00 Sedlář Lumír TAP0810 8226359 C KOB Tretra Praha
11:42:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B Oddíl OB Kotlářka
11:44:00 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
11:46:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 B Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 Kubeček Tomáš DOR0808 2125344 C OK Dobříš
11:50:00 Havlík Patrik DKP0819 2420008 C Oddíl OB Kotlářka
11:52:00 Linhart Jakub ZVO0802 8226440 B OB SK Zvole
11:54:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 B Oddíl OB Kotlářka
11:56:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB Tretra Praha

H16 11-12 3.70 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:51:00 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 A TJ Lokomotiva Beroun
11:53:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 C SK Praga
11:55:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 B Oddíl OB Kotlářka
11:57:00 Hruška Marek DOR0604 8014485 C OK Dobříš

H18 11-12 4.57 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Snížek Martin DOR0405 8116738 A OK Dobříš
11:05:00 Šimša Martin PGP0309 2090836 A SK Praga
11:07:00 Snížek Ondřej DOR0406 8116788 B OK Dobříš
11:09:00 Král Quido PGP0410 1450165 C SK Praga

H21L 11-12 6.67 km, 26 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:24:00 Němeček Jan VSP6201 8028885 C USK Praha
11:26:00 Přikryl Petr PBM6708 7030567 C TJ Spartak 1. brněnská
11:28:00 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
11:30:00 Palaščak Ján 0060002 7003034 Gumídci
11:32:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
11:34:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 A Oddíl OB Kotlářka
11:36:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C OK Roztoky
11:38:00 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C SK Praga
11:40:00 Jandera Tomáš SOB7300 7300190 C SOBSA
11:42:00 Mareš Albert DKP0308 8226408 A Oddíl OB Kotlářka
11:44:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
11:46:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:48:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
11:50:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
11:52:00 Pelikán Lukáš PGP9810 8648607 C SK Praga
11:54:00 Hanák Jan SLA8002 8660460 C SKOB Slaný

H35 11-12 5.21 km, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C KOB Kladno
11:04:00 Víteček Jan DKP7201 8720322 C Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 Arnošt Kamil VSP7301 434596 C USK Praha
11:08:00 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C Oddíl OB Kotlářka
11:10:00 Lukavský Jiří DKL7800 8660907 C KOB Kladno
11:12:00 Kubeček Lukáš DOR8300 2090856 C OK Dobříš
11:14:00 Koldinský Jan KPY8506 8116797 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:16:00 Kurz Matouš PGP8606 2108874 C SK Praga
11:18:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
11:20:00 Fiala Jakub SLA8500 2148075 C SKOB Slaný
11:22:00 Collis Mark DKP7703 8660454 C Oddíl OB Kotlářka

H45 11-12 4.57 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 Etrych Tomáš DOR7300 8044386 C OK Dobříš
11:15:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C OOB SK Zbraslav
11:17:00 Sanna Roberto DKP6703 9180967 C Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 Ptáček Jan PGP7205 2087658 C SK Praga
11:21:00 Řehořek Jan 0030001 2146031 OB Nikolajka
11:23:00 Štěp Adam PGP7407 2106876 C SK Praga
11:25:00 Šimša Jaromír MFP7100 51712 C Matfyz Praha
11:27:00 Kurfürst Pavel FSP7400 8022689 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:29:00 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
11:31:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
11:33:00 Vaculovič Radim DOR7505 2058524 C OK Dobříš
11:35:00 Večerka Daniel 0110001 7002605 Neregistrovaný
11:37:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
11:39:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C OK Dobříš
11:41:00 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C TJ Lokomotiva Beroun

H55 11-12 3.61 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Sysel Zdeněk PGP5200 52107 C SK Praga
11:24:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
11:26:00 Beneš Jan DKL6600 49646 C KOB Kladno
11:28:00 Adrián Petr EKP5600 8627106 C VŠTJ Ekonom Praha
11:30:00 Borovička Milan FSP6104 888613 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:32:00 Ouška Jiří DOR5700 2104703 C OK Dobříš
11:34:00 Bazika Miroslav TJP6401 434809 C TJ Sokol Troja

H65 11-12 2.88 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
11:14:00 Soukup Václav VSP5600 232045 C USK Praha
11:16:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C KOB Kladno
11:18:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:20:00 Šťovíček Jan DVP5001 51548 C DVP ORIENTATION

T3 11-12 3.12 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Šťovíček Jan DVP7703 981810 C DVP ORIENTATION
11:05:00 Cichra Pavel TAP7401 2127555 C KOB Tretra Praha
11:07:00 Basista Tomáš DOR7803 2050498 C OK Dobříš
11:09:00 Lhotský Petr DVP8100 1450167 C DVP ORIENTATION
11:11:00 Pohl Zdeněk TAP7606 9527 C KOB Tretra Praha
11:13:00 Dolák Ondřej DKP8002 2148233 C Oddíl OB Kotlářka
11:15:00 Mikeszová Martina 0050001 2118478 -
11:17:00 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 Ryppelová Monika TAP7850 2081357 C KOB Tretra Praha
11:21:00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 OK Dobříš
11:23:00 Krejčová Eva SLA8250 2017690 C SKOB Slaný
11:25:00 Vaněk Jan ROU7807 2148152 C SKOB Roudnice nad Labem
11:27:00 Lacinová Hanka DKP7952 2111754 C Oddíl OB Kotlářka
11:29:00 Šnejdar Ondřej 0090001 2001953 -

D10 12-13 1.95 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Magazu Sophia DOR1152 2111602 C OK Dobříš
12:04:00 Mikulová Stella ZVO1250 2116193 C OB SK Zvole
12:06:00 Blehová Barbora DOR1151 2127569 C OK Dobříš
12:08:00 Pokorná Elen KAM1151 2420066 C OK Kamenice

D10F 12-13 2.51 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:32:00 Dobyášová Kateřina KAM1252 2039186 C OK Kamenice
12:34:00 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C OB České Budějovice

D12 12-13 2.28 km, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:27:00 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 C Oddíl OB Kotlářka
12:29:00 Stará Magdalena FSP1051 2129210 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:31:00 Pokorná Sára KAM0952 2118500 C OK Kamenice
12:33:00 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 C USK Praha
12:35:00 Šimková Anežka LME0950 2020717 C SK Los Mělník
12:37:00 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:39:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B OK Kamenice
12:41:00 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B SKOB Roudnice nad Labem
12:43:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 B OK Kamenice
12:45:00 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 B SK Praga
12:47:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 2420001 C OB Říčany

D14 12-13 2.51 km, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:08:00 Dolejšová Josefína KAM0857 2138160 C OK Kamenice
12:10:00 Mikulová Tereza ZVO0851 2099509 B OB SK Zvole
12:12:00 Vondrášková Kateřina KAM0858 2145641 C OK Kamenice
12:14:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 C USK Praha
12:16:00 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 B OB Říčany
12:18:00 Stará Žofie FSP0851 2029171 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:20:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 B Oddíl OB Kotlářka
12:22:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 B OK Kamenice
12:24:00 Krátká Linda ROU0851 2134252 C SKOB Roudnice nad Labem
12:26:00 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 B SK Praga
12:28:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B OK Kamenice
12:30:00 Mušková Amálie Anna DKP0759 336735 C Oddíl OB Kotlářka
12:32:00 Blehová Veronika DOR0852 2127561 C OK Dobříš
12:34:00 Křečková Apolena KAM0755 682648 C OK Kamenice
12:36:00 Stará Barbora FSP0752 2029170 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:38:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A OK Kamenice
12:40:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
12:42:00 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A Sokol Kostelec n. Č. l.
12:44:00 Koubová Markéta DKP0867 2148090 C Oddíl OB Kotlářka

D16 12-13 2.87 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B SK Praga
12:04:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 B OB Říčany
12:06:00 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
12:08:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 A Oddíl OB Kotlářka
12:10:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
12:12:00 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
12:14:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 A OK Dobříš
12:16:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
12:18:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B OK Dobříš

D18 12-13 3.70 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
12:04:00 Krejčová Lucie ROU0453 8517325 A SKOB Roudnice nad Labem
12:06:00 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 A OB SK Zvole
12:08:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:10:00 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 A OB SK Zvole
12:12:00 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 A OB České Budějovice
12:14:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B OB Říčany

D21K 12-13 3.95 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:37:00 Řadová Lucie DKP0251 9201760 B Oddíl OB Kotlářka
12:39:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha

D21L 12-13 4.79 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:38:00 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
12:40:00 Kudrnáčová Lucie HCE8850 8000244 C TJ Hostivice
12:42:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R Oddíl OB Kotlářka
12:44:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
12:46:00 Škáchová Petra DKP7054 7201760 C Oddíl OB Kotlářka
12:48:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C USK Praha
12:50:00 Koubová Hana DKP0558 8149896 A Oddíl OB Kotlářka
12:52:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
12:54:00 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R Oddíl OB Kotlářka
12:56:00 Rollier Monika PHK8051 8680379 C OK 99 Hradec Králové

D35 12-13 3.95 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Bartoňová Terezie FSP7550 2092410 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:03:00 Vondráčková Markéta DKP7856 2120867 C Oddíl OB Kotlářka
12:05:00 Kolářová Petra 0170001 8648556 neregistrovaná
12:07:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
12:09:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
12:11:00 Jakubská Jitka 0150002 2124803 JAK
12:13:00 Havlová Eva KNC7851 224869 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:15:00 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C OOB SK Zbraslav
12:17:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
12:19:00 Tichovská Hana PGP6652 51676 C SK Praga
12:21:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
12:23:00 Hlaváčková Klára TAP7756 2081363 C KOB Tretra Praha
12:25:00 Teringlová Martina VCB7851 7206551 C OB České Budějovice
12:27:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 2099503 C OB SK Zvole
12:29:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:31:00 Stará Vendula FSP8150 2129205 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:33:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C OK Dobříš

D45 12-13 3.61 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Jandová Kateřina DKL7252 7207773 C KOB Kladno
12:05:00 Šimková Markéta KAM7153 2103262 C OK Kamenice
12:07:00 Doubková Dagmar 0130001 8005430 Zatím bez klubu
12:09:00 Housková Monika DOR7551 2044893 C OK Dobříš
12:11:00 Řadová Jaromíra DKP6551 515168 C Oddíl OB Kotlářka
12:13:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
12:15:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C OB SK Zvole
12:17:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:19:00 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
12:21:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C OB Říčany
12:23:00 Krátká Marta ROU7553 2181949 C SKOB Roudnice nad Labem
12:25:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:27:00 Richterová Ilona TAP6953 2029220 C KOB Tretra Praha

D55 12-13 2.88 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:15:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C KOB Kladno
12:17:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8116688 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:19:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C OK Kamenice

D65 12-13 2.03 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:46:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
12:48:00 Nováková Jiřina UVP4950 7998 C Slovan Praha

H10 12-13 1.95 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:12:00 Balga Filip DKP1104 8516913 C Oddíl OB Kotlářka
12:14:00 Jiroušek Štěpán DOR1102 51487 C OK Dobříš
12:16:00 Sláma Marek KAM1201 2116462 C OK Kamenice
12:18:00 Bartoň Theodor FSP1100 2029180 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:20:00 Jakubský Pavel 0150003 2120625 JAK

H10F 12-13 2.51 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:24:00 Petráň Lukáš TAP1200 301359 C KOB Tretra Praha
12:26:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
12:28:00 Jakubský Filip 0150004 2120646 JAK

H12 12-13 2.51 km, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:48:00 Vozábal David PGP0904 2129227 C SK Praga
12:50:00 Kučera Tomáš TAP0907 8022663 C KOB Tretra Praha
12:52:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 C OK Kamenice
12:54:00 Černý Martin RIC1004 2096260 C OB Říčany
12:56:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C SKOB Roudnice nad Labem

H14 12-13 2.87 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:32:00 Tučný Kryštof PGP0804 2801414 C SK Praga
12:34:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B OK Dobříš
12:36:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B Oddíl OB Kotlářka
12:38:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B USK Praha
12:40:00 Rejšek Václav KAM0700 2084939 C OK Kamenice
12:42:00 Kolář David ZVO0805 8109393 B OB SK Zvole
12:44:00 Valnoha Marek KAM0805 361932 C OK Kamenice
12:46:00 Janda Šimon DKL0800 2111751 C KOB Kladno
12:48:00 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 A OB České Budějovice
12:50:00 Hylmar Vojtěch KAM0802 2129218 C OK Kamenice
12:52:00 Slavíček David FSP0805 2029184 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:54:00 Hlaváček Vojtěch TAP0700 8014443 C KOB Tretra Praha
12:56:00 Šimek Matouš KAM0800 2102547 C OK Kamenice

H16 12-13 3.70 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:18:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
12:20:00 Krátký Štěpán ROU0503 8662285 B SKOB Roudnice nad Labem

H18 12-13 4.57 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:31:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha
12:33:00 Marhold Přemysl ZVO0301 2023809 C OB SK Zvole

H21K 12-13 5.21 km, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Škácha Michal DKP7103 7201769 C Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 Marhold Ondřej ZVO0101 2023808 B OB SK Zvole

H21L 12-13 6.67 km, 26 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:22:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C Oddíl OB Kotlářka
12:24:00 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C TJ Lokomotiva Beroun
12:26:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
12:28:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C OOB SK Zbraslav

H35 12-13 5.21 km, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:37:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C OB SK Zvole
12:39:00 Jakubský Ondřej 0150001 7701 JAK
12:41:00 Kolář Jan ZVO7901 8667541 C OB SK Zvole
12:43:00 Tichovský Martin PGP6100 51682 C SK Praga
12:45:00 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C USK Praha
12:47:00 Jiroušek Pavel DOR7703 2104705 C OK Dobříš
12:49:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
12:51:00 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C OK Dobříš
12:53:00 Starý Jan FSP7800 1450166 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:55:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany

H45 12-13 4.57 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C OB Říčany
12:05:00 Král Lukáš 0180001 2143372 Netrefím domu
12:07:00 Janeček Jura EKP6701 8662291 C VŠTJ Ekonom Praha
12:09:00 Bartoň Jan FSP7000 7204999 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:11:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:13:00 Balga Jiří DKP7302 2134331 C Oddíl OB Kotlářka
12:15:00 Teringl Radek VCB6502 7206531 C OB České Budějovice
12:17:00 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C OK Kamenice
12:19:00 Řada Richard DKP6701 7202892 C Oddíl OB Kotlářka
12:21:00 Doubek Karel 0130002 8515518 Zatím bez klubu
12:23:00 Bleha Stanislav DOR7503 2131188 C OK Dobříš
12:25:00 Brandejs Jan DKP7503 2171113 C Oddíl OB Kotlářka
12:27:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem

H55 12-13 3.61 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:31:00 Pasnichenko Viktor PGP6004 8116705 C SK Praga
12:33:00 Funda Jiří API6401 2102854 C OK Andante Písek
12:35:00 Šimek Miroslav LME6300 8116719 C SK Los Mělník
12:37:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C OB SK Zvole
12:39:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C TJ Hostivice
12:41:00 Cincibus Pavel FSP6605 8226358 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:43:00 Přibík Jan PGP6301 8226367 C SK Praga

H65 12-13 2.88 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C OB Strakonice
12:05:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
12:07:00 John Vladimír DLP5500 8185555 C OOB TJ Dukla Praha
12:09:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C OOB Aš
12:11:00 Fujan Sláva DKL4800 49645 C KOB Kladno

H75 12-13 2.03 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:52:00 Mudr Stanislav DCE4400 232101 C KOB Dobřichovice

T3 12-13 3.12 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:24:00 Slámová Michaela KAM8051 2148061 C OK Kamenice
12:26:00 Malá Martina 0240002 2148228 Tučňáci OB
12:28:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
12:30:00 Klepetko David 0190001 2129229 Šutri
12:32:00 Urbanová Zora 0270001 0 není členem
12:34:00 Tučný Jan 0240001 2131195 Tučňáci OB
12:36:00 Kolářová Alena ZVO1153 2135175 C OB SK Zvole
12:38:00 Husáková Petra SLA7452 426378 C SKOB Slaný
12:40:00 Pěkná Eva ROU7550 53537 C SKOB Roudnice nad Labem
12:42:00 Pokorná Kamila KAM7452 2118482 C OK Kamenice

D10 13-14 1.95 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:02:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C SK Moravan Louňovice
13:04:00 Rambousková Eliška LBE1154 981803 C TJ Lokomotiva Beroun
13:06:00 Bašusová Olga KAM1250 51561 C OK Kamenice
13:08:00 Uhlířová Eliška LBE1150 331238 C TJ Lokomotiva Beroun
13:10:00 Komová Barbora DOR1253 2420070 C OK Dobříš

D10F 13-14 2.51 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:14:00 Košárková Aneta PGP1255 8656668 C SK Praga
13:16:00 Rakovcová Zuzana SCP1150 52109 C OK Sparta Praha
13:18:00 Grande Ema PGP1251 0 C SK Praga
13:20:00 Ledinská Lucie DKP1253 2127572 C Oddíl OB Kotlářka
13:22:00 Řepková Ema PGP1350 2148115 C SK Praga

D12 13-14 2.28 km, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:03:00 Kolářová Veronika LOU1050 2143359 C SK Moravan Louňovice
13:05:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 B SK Praga
13:07:00 Štěpánková Emma TAP0953 2053563 C KOB Tretra Praha
13:09:00 Komová Johana DOR1058 2420057 C OK Dobříš
13:11:00 Řepková Anna PGP1052 2134299 C SK Praga
13:13:00 Dusíková Elen DOR1060 2039801 C OK Dobříš
13:15:00 Dvořáková Lucie PGP0956 2143361 C SK Praga
13:17:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B OK Kamenice
13:19:00 Dlouhá Julie PGP1051 2099494 C SK Praga
13:21:00 Čápová Denisa STA0952 2139494 C OK Střelka

D14 13-14 2.51 km, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:42:00 Buková Hana ROU0750 2031369 C SKOB Roudnice nad Labem
13:44:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 8515520 C USK Praha
13:46:00 Dudlová Hana ODV0854 52893 C TJ Aero Odolena Voda
13:48:00 Švejdová Karolína ZVO0752 2125370 B OB SK Zvole
13:50:00 Grimmerová Valerie RIC0754 2085573 C OB Říčany
13:52:00 Berná Klára ODV0851 2143338 B TJ Aero Odolena Voda
13:54:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C USK Praha

D16 13-14 2.87 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:19:00 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
13:21:00 Šáchová Magdalena DOR0659 2115079 B OK Dobříš
13:23:00 Dvořáková Veronika PGP0659 2143358 B SK Praga
13:25:00 Polívková Beáta RIC0652 8226420 C OB Říčany
13:27:00 Chmelařová Romana PGP0553 2102851 C SK Praga
13:29:00 Švábová Alžběta TAP0657 2000545 C KOB Tretra Praha

D18 13-14 3.70 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:11:00 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 B USK Praha
13:13:00 Čápová Eliška STA0451 2134335 B OK Střelka
13:15:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 A SOS Jindřichův Hradec
13:17:00 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 A USK Praha
13:19:00 Buková Anežka ROU0351 2059749 C SKOB Roudnice nad Labem
13:21:00 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice
13:23:00 Aschermannová Klára VSP0454 8149886 A USK Praha
13:25:00 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 A SK Praga

D21K 13-14 3.95 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:02:00 Geislerová Aneta DKL0151 2042535 C KOB Kladno
13:04:00 Blažková Kristina DKP8251 7300472 C Oddíl OB Kotlářka

D21L 13-14 4.79 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:02:00 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 C SK Praga
13:04:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:06:00 Poborská Eliška DKP0358 8414107 A Oddíl OB Kotlářka
13:08:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
13:10:00 Paclíková Barbora DKP8654 2095945 C Oddíl OB Kotlářka
13:12:00 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C SK Praga
13:14:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:16:00 Mikulášová Helena PGP9353 515453 C SK Praga
13:18:00 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 C OK Roztoky
13:20:00 Flašarová Kristýna PGP9054 49617 C SK Praga
13:22:00 Tihonová Hana TAP9052 232158 C KOB Tretra Praha
13:24:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C SK Praga
13:26:00 Vávrová Sára 0280002 7210925 StillAliveCZ
13:28:00 Surkova Polina PGP0157 8014405 A SK Praga
13:30:00 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C Báječné ženy v orientačním běhu
13:32:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
13:34:00 Smutná Anna Marie DKP0359 2103705 A Oddíl OB Kotlářka

D35 13-14 3.95 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:11:00 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C SK Moravan Louňovice
13:13:00 Řepková Jana PGP7762 2126398 C SK Praga
13:15:00 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C OB SK Zvole
13:17:00 Chmelařová Zuzana PGP7761 2106887 C SK Praga
13:19:00 Grimmerová Mariana RIC8051 2800318 C OB Říčany
13:21:00 Sedláčková Petra ROZ7050 8226429 C OK Roztoky
13:23:00 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C SK Praga
13:25:00 Šimková Markéta LME7755 2045245 C SK Los Mělník
13:27:00 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C SK Praga
13:29:00 Vávrová Rút 0280004 7001404 StillAliveCZ

D45 13-14 3.61 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:14:00 Černá Jana TAP7250 2102563 C KOB Tretra Praha
13:16:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
13:18:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
13:20:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C SK Praga
13:22:00 Švejdová Martina ZVO7453 2148129 C OB SK Zvole
13:24:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:26:00 Berná Markéta ODV7651 52889 C TJ Aero Odolena Voda
13:28:00 Buková Zdeňka ROU7051 2059753 C SKOB Roudnice nad Labem
13:30:00 Vildmonová Pavla PGP7454 7207787 C SK Praga
13:32:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C USK Praha
13:34:00 Uhlířová Lada LBE7450 2103787 C TJ Lokomotiva Beroun
13:38:00 Vyhnálková Eva RIC7552 8660561 C OB Říčany

D55 13-14 2.88 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:03:00 Prouzová Zuzana DKP6250 49865 C Oddíl OB Kotlářka
13:05:00 Mudrová Martina HCE6451 51984 C TJ Hostivice
13:07:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:09:00 Hrabánková Ilona PGP6250 8013881 C SK Praga

H10F 13-14 2.51 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:42:00 Grimmer Kryštof RIC1301 2069053 C OB Říčany

H12 13-14 2.51 km, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:26:00 Koukal Jan ODV1001 2148154 C TJ Aero Odolena Voda
13:28:00 Machar Dan DKP1002 8080823 C Oddíl OB Kotlářka
13:30:00 Kapoun Jáchym LBE1002 1451524 C TJ Lokomotiva Beroun
13:32:00 Berný Jáchym ODV1000 2143374 C TJ Aero Odolena Voda
13:34:00 Brandejs Hynek DKP1005 2095971 C Oddíl OB Kotlářka
13:36:00 Bašus Ondřej KAM1004 8007178 C OK Kamenice
13:38:00 Svítil Martin PGP0903 2108914 C SK Praga

H14 13-14 2.87 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:33:00 Vostrý Jonáš DKP0714 2134276 C Oddíl OB Kotlářka
13:35:00 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A USK Praha
13:37:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
13:39:00 Svítil Patrik PGP0706 2103707 C SK Praga
13:41:00 Salinger Jakub DKP0715 2134283 B Oddíl OB Kotlářka
13:43:00 Kapoun Matěj LBE0801 1452976 C TJ Lokomotiva Beroun
13:45:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 B Oddíl OB Kotlářka
13:47:00 Svoboda František ROZ0700 2103238 C OK Roztoky
13:49:00 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 B Oddíl OB Kotlářka
13:51:00 Chmelař David PGP0801 2106731 C SK Praga
13:53:00 Černý Vojtěch DKP0712 8226356 B Oddíl OB Kotlářka

H16 13-14 3.70 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:29:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B KOB Tretra Praha
13:31:00 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B SK Praga
13:33:00 Dudl Vojtěch ODV0600 52891 C TJ Aero Odolena Voda
13:35:00 Ledinský Matěj DKP0602 2087643 C Oddíl OB Kotlářka
13:37:00 Černý Matouš TAP0501 8014512 B KOB Tretra Praha
13:39:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
13:41:00 Kubát Matyáš RIC0601 8012037 B OB Říčany
13:43:00 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A USK Praha
13:45:00 Perkner Vít ZVO0603 2099526 B OB SK Zvole

H18 13-14 4.57 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:40:00 Kačer Jakub ZVO0400 2115679 C OB SK Zvole
13:42:00 Titz Adam VSP0401 8151968 A USK Praha
13:44:00 Černý Antonín TAP0402 8116720 B KOB Tretra Praha
13:46:00 Kozák Jakub ROU0401 2031368 C SKOB Roudnice nad Labem
13:48:00 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga

H21K 13-14 5.21 km, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:03:00 Prouza Jaromír DKP8705 49866 C Oddíl OB Kotlářka
13:05:00 Flašar Jan KCK5701 8028814 C KOB Český Krumlov
13:07:00 Kohout Václav DKL0101 8008284 A KOB Kladno

H21L 13-14 6.67 km, 26 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:25:00 Košárek Pavel PGP7107 8656636 C SK Praga
13:27:00 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:29:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C Oddíl OB Kotlářka
13:31:00 Vlach Martin PGP8605 51807 C SK Praga
13:33:00 Buk Ondřej ROU0102 8662366 B SKOB Roudnice nad Labem
13:37:00 Janas Petr PGP0200 8663127 A SK Praga
13:39:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
13:41:00 Janas Petr PGP7106 8151151 C SK Praga
13:43:00 Fröhlich Martin DKP8207 7300471 C Oddíl OB Kotlářka
13:45:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
13:47:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C VŠTJ Ekonom Praha
13:49:00 Veselý Jakub PGP9503 7209346 R SK Praga
13:51:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A Oddíl OB Kotlářka

H35 13-14 5.21 km, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:38:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
13:40:00 Marek Jan LBE6100 897390 C TJ Lokomotiva Beroun
13:42:00 Ledinský Martin DKP7901 2087675 C Oddíl OB Kotlářka
13:44:00 Perkner Radim ZVO8001 2115681 C OB SK Zvole
13:46:00 Hýbl Lukáš PGP7504 7210112 C SK Praga
13:48:00 Machar Pavel DKP7903 2102794 C Oddíl OB Kotlářka
13:50:00 Svítil Petr PGP7810 1450170 C SK Praga
13:52:00 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C OK 99 Hradec Králové
13:54:00 Sládeček Petr RIC7702 448937 C OB Říčany
13:56:00 Kolář David LOU7700 2143398 C SK Moravan Louňovice

H45 13-14 4.57 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:02:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
13:04:00 Švejda Karel 0300001 2141899 Zvole
13:06:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
13:08:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
13:10:00 Polívka Petr RIC7401 2073693 C OB Říčany
13:12:00 Svoboda Ondřej ROZ7100 2102709 C OK Roztoky
13:14:00 Doubek Petr SLA7000 8648574 C SKOB Slaný
13:16:00 Kapoun Luděk LBE7400 1451523 C TJ Lokomotiva Beroun
13:18:00 Šácha Marek DOR7102 2104696 C OK Dobříš
13:20:00 Čáp Radim STA7301 2134353 C OK Střelka
13:22:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
13:24:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C SKOB Roudnice nad Labem
13:26:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice
13:28:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:30:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky
13:32:00 Uhlíř Patrik LBE7000 331179 C TJ Lokomotiva Beroun
13:34:00 Černý Daniel TAP7200 2103742 C KOB Tretra Praha
13:36:00 Chmelař Bohumil PGP7204 2111706 C SK Praga

H55 13-14 3.61 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:08:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
13:10:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha

H65 13-14 2.88 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:13:00 Vávra Petr 0280003 7210810 StillAliveCZ
13:15:00 Neumann Zbyněk LME5300 51579 C SK Los Mělník

H75 13-14 2.03 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:03:00 Aschermann Michael DOR4400 2031374 C OK Dobříš
13:05:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

T3 13-14 3.12 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:33:00 Dudl Jan ODV7703 2134286 C TJ Aero Odolena Voda
13:35:00 Berný Jan ODV7702 52117 C TJ Aero Odolena Voda
13:37:00 Dudlová Jana ODV7751 2135182 C TJ Aero Odolena Voda

D10 14-15 1.95 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:03:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C OK Dobříš
14:05:00 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 C KOB Tretra Praha
14:07:00 Pecklová Laura DOR1150 2111611 C OK Dobříš

D10F 14-15 2.51 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:17:00 Knýbelová Anna FSP1152 2000586 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:19:00 Suchanová Nela MKP1351 2260141 C SK GORDIC Praha Kačerov
14:21:00 Benešová Ludmila FSP1151 2029157 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:23:00 Proxová Veronika RIC1350 2115715 C OB Říčany

D12 14-15 2.28 km, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:28:00 Michalíková Klára ZVO0954 2148173 C OB SK Zvole
14:30:00 Geffertová Marta FSP1054 2092374 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:32:00 Hercubová Dominika MKP0950 2260139 C SK GORDIC Praha Kačerov
14:34:00 Kváčová Anna DKP1051 2143331 C Oddíl OB Kotlářka
14:36:00 Vladařová Anna PGP0958 2001919 C SK Praga
14:38:00 Mikovcová Lucie TAP1057 2181288 C KOB Tretra Praha
14:40:00 Michalíková Alžběta ZVO0953 2148142 C OB SK Zvole

D14 14-15 2.51 km, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:02:00 Geffertová Agáta FSP0753 2029168 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:04:00 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C KOB Tretra Praha
14:06:00 Chumová Adéla SLP0950 51287 C OOB Slavia Praha
14:08:00 Hüblová Agáta FSP0853 2029179 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:10:00 Mikovcová Magdalena TAP0858 0 C KOB Tretra Praha
14:12:00 Honzáková Nelka JHB0851 7210807 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14:14:00 Leinweberová Julie FSP0755 2116468 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:16:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš

D16 14-15 2.87 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:02:00 Maříková Alžběta FSP0650 2029199 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:04:00 Honzáková Lenka JHB0551 7210814 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14:06:00 Kosobudová Anna VTA0551 7208086 A SC vebr-sport

D21K 14-15 3.95 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:50:00 Hrdličková Ludmila SLA9851 301621 C SKOB Slaný
14:52:00 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C KOB Tretra Praha

D21L 14-15 4.79 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:44:00 Pidrmanová Stanislava EKP8950 2124747 C VŠTJ Ekonom Praha

D35 14-15 3.95 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:32:00 Maříková Markéta FSP7351 2029177 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:34:00 Chumová Jana SLP7451 51354 C OOB Slavia Praha
14:36:00 Pinkava Anna FSP8151 2029166 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:38:00 Honzáková Jana JHB7753 7207340 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14:40:00 Hüblová Kateřina FSP7750 2000593 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:42:00 Hrstková Marie SLA8150 2148214 C SKOB Slaný
14:46:00 Špičáková Barbora DKP8250 2102804 C Oddíl OB Kotlářka

D45 14-15 3.61 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:04:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C SKOB Slaný
14:06:00 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C OK Dobříš
14:08:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
14:10:00 Kašparová Irena SLA6852 336731 C SKOB Slaný
14:12:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
14:14:00 Kotenová Petra DKP7450 2148127 C Oddíl OB Kotlářka
14:16:00 Kosobudová Lenka VTA7351 7208099 C SC vebr-sport
14:18:00 Geffertová Radka FSP7650 2092396 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:20:00 Beranová Jana SLA7551 515052 C SKOB Slaný

D55 14-15 2.88 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:42:00 Bochenková Jana DOR6150 232174 C OK Dobříš

H10 14-15 1.95 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:11:00 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C TJ Hostivice
14:13:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 2087720 C SKOB Slaný

H10F 14-15 2.51 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:27:00 Hübl Hugo FSP1103 2000572 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:29:00 Míka Zbyněk DKP1301 8537 C Oddíl OB Kotlářka
14:31:00 Pinkava Jonáš FSP1102 2090855 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:33:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:35:00 Bartál Dan FSP1106 2000557 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H12 14-15 2.51 km, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:20:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 B KOB Kladno
14:22:00 Knop Matěj FSP0905 2029182 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:24:00 Prox Jan RIC1003 8226428 C OB Říčany
14:26:00 Elleder Jan TAP1010 8014503 C KOB Tretra Praha
14:28:00 Hinks-Edwards Adam ZVO0905 2001940 C OB SK Zvole

H14 14-15 2.87 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:08:00 Pinkava Vojtěch FSP0806 2029196 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:10:00 Maroušek Dominik DKP0716 2129223 B Oddíl OB Kotlářka
14:12:00 Günter Vincent FSP0701 2116495 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:14:00 Zápotocký Jiří SLA0800 2801037 B SKOB Slaný
14:16:00 Brdička Tomáš FSP0710 2029174 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:18:00 Beran František SLA0700 2129245 B SKOB Slaný
14:20:00 Beneš Jan FSP0807 2029186 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:22:00 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 C KOB Tretra Praha
14:24:00 Skripnik Matouš FSP0800 8028833 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:26:00 Koten Vojtěch DKP0815 2143373 B Oddíl OB Kotlářka
14:28:00 Vrba Matyáš FSP0706 8116787 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:30:00 Peckl Kryštof DOR0806 2111761 B OK Dobříš
14:32:00 Klimeš Vincent FSP0808 2029197 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:34:00 Šubrt Ondřej TAP0801 2085632 C KOB Tretra Praha

H16 14-15 3.70 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:03:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:05:00 Elleder David TAP0615 8116696 A KOB Tretra Praha
14:07:00 Klepetko Adam FSP0601 2029189 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:09:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
14:11:00 Červinka Lukáš FSP0603 2078487 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:13:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A OB SK Zvole

H21K 14-15 5.21 km, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:29:00 Honzák Tomáš JHB7702 7201753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
14:31:00 Forst Antonín PGP0106 218851 B SK Praga
14:33:00 Hrdlička Jan SLA0200 439143 C SKOB Slaný
14:35:00 Šubrt Evžen TAP8000 2085631 C KOB Tretra Praha

H21L 14-15 6.67 km, 26 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:41:00 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C SK Praga
14:43:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
14:45:00 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A OK Dobříš

H35 14-15 5.21 km, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:17:00 Míka Pavel DKP7800 2080948 C Oddíl OB Kotlářka
14:19:00 Hrstka Pavel SLA7501 2109691 C SKOB Slaný
14:21:00 Michalík Bohumil ZVO8002 2419954 C OB SK Zvole
14:23:00 Kváča Vladimír DKP7706 2143360 C Oddíl OB Kotlářka
14:25:00 Komín David PGP7405 9767 C SK Praga

H45 14-15 4.57 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:03:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C OB Říčany
14:05:00 Mařík Karel FSP7200 2029172 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:07:00 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C OOB Slavia Praha
14:09:00 Kosobud Dušan VTA7201 7208073 C SC vebr-sport
14:11:00 Leinweber Ctirad FSP7401 51854 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:13:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
14:15:00 Koten Petr 0200001 2001999 -
14:17:00 Tolar Jan RIC7301 8226339 C OB Říčany

H55 14-15 3.61 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:24:00 Kořistka Libor EKP6300 51591 C VŠTJ Ekonom Praha

H65 14-15 2.88 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:46:00 Paul Josef DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice

H75 14-15 2.03 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:41:00 Novotný Jiří DKL4601 51621 C KOB Kladno
14:43:00 Zábranský Emil SLA4200 420425 C SKOB Slaný

T3 14-15 3.12 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:21:00 Rambousková Pavla 0230002 1452974 Mapkini Beroun
14:23:00 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C SKOB Slaný
14:25:00 Pecklová Jarmila DOR7950 2111610 C OK Dobříš
14:27:00 Ledinská Eliška DKP0256 2113484 C Oddíl OB Kotlářka
14:29:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C OK Dobříš
14:31:00 Ledinská Leona DKP8161 2102803 C Oddíl OB Kotlářka
14:33:00 Peckl Martin DOR7701 2111617 C OK Dobříš
14:35:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C OB Říčany
14:37:00 Hübl Karel FSP7802 2092388 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:39:00 Marková Alena 0230001 52977 Mapkini Beroun
14:41:00 Bauerová Pavla 0140001 8226433
14:43:00 Tejkl Jiří DOB7700 8226377 C KOB Dobruška

D14 15-16 2.51 km, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:14:00 Zemanová Eliška DKP0862 2127897 B Oddíl OB Kotlářka
15:16:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 B USK Praha

D16 15-16 2.87 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:10:00 Pelantová Martina RIC0550 8660563 A OB Říčany
15:12:00 Malečková Hana VSP0553 8028827 A USK Praha

D18 15-16 3.70 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:15:00 Nentvichová Julie DOR0351 2045307 B OK Dobříš

D21K 15-16 3.95 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:30:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 B Oddíl OB Kotlářka

D35 15-16 3.95 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:26:00 Nováková Ivana DLP8150 2134291 C OOB TJ Dukla Praha

D45 15-16 3.61 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:20:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:22:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C OK Jihlava
15:24:00 Dlouhá Jana DKP5950 8644 C Oddíl OB Kotlářka
15:26:00 Blahová Markéta EKP6951 7209480 C VŠTJ Ekonom Praha
15:28:00 Forstereviczová Jana DOR7653 2082934 C OK Dobříš
15:30:00 Malečková Iva VSP7559 2067949 C USK Praha

D55 15-16 2.88 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:22:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
15:24:00 Nentvichová Romana DOR6651 2058509 C OK Dobříš
15:26:00 Havlíčková Jindřiška KNC6150 9201322 C Sokol Kostelec n. Č. l.
15:28:00 Dudová Hana DKP5752 51756 C Oddíl OB Kotlářka
15:30:00 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C OK Dobříš
15:32:00 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C Oddíl OB Kotlářka
15:34:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice

D65 15-16 2.03 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:25:00 Kupcová Věroslava DVP4850 52600 C DVP ORIENTATION
15:27:00 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C TJ Sokol Troja

D75 15-16 1.66 km, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:25:00 Haňkovská Jana PGP4050 8200025 C SK Praga

H10F 15-16 2.51 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:07:00 Datel Adam DKL1100 2148079 C KOB Kladno
15:09:00 Kužel Jonáš FSP1201 446429 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H12 15-16 2.51 km, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:20:00 Novák Adam DLP0901 2133917 C OOB TJ Dukla Praha
15:22:00 Kolbeshkin Vasilij KAM1008 446327 C OK Kamenice

H14 15-16 2.87 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 Pelant Jan RIC0700 2060263 B OB Říčany
15:04:00 Mackovič Adam HCE0700 1413898 C TJ Hostivice
15:06:00 Kohoutek Lukáš RIC0805 8226412 B OB Říčany

H16 15-16 3.70 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:19:00 Kohoutek Vojtěch DKP0503 2051516 C Oddíl OB Kotlářka
15:21:00 Valenta Martin KPY0507 2060247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:23:00 Kohoutek Tomáš RIC0603 8061461 C OB Říčany
15:25:00 Kořistka Daniel DKP0614 51367 C Oddíl OB Kotlářka
15:27:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

H18 15-16 4.57 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:21:00 Kužel Jan FSP0400 515098 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H21L 15-16 6.67 km, 26 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 Koliáš Štěpán DKP0610 8076030 A Oddíl OB Kotlářka
15:04:00 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E OK 99 Hradec Králové
15:06:00 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C VŠTJ Ekonom Praha
15:08:00 Šedivý Ondřej KNC9103 8028853 C Sokol Kostelec n. Č. l.
15:10:00 Málek Martin CST8902 1425376 C OB Strakonice

H35 15-16 5.21 km, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:13:00 Datel Jiří DKL7101 8011594 C KOB Kladno
15:15:00 Skripnik Ondřej FSP7502 8028842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H45 15-16 4.57 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:05:00 Koliáš Čeněk DKP7102 2120848 C Oddíl OB Kotlářka
15:07:00 Foršt Jakub DOR7501 236022 C OK Dobříš
15:09:00 Pelant Michal RIC7400 2069060 C OB Říčany
15:11:00 Čermák Daniel EKP7510 8028876 C VŠTJ Ekonom Praha
15:13:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:15:00 Kužel Tomáš FSP7610 1000505 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:17:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C SK Praga

H55 15-16 3.61 km, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:06:00 Nentvich Lubomír DOR5800 8033232 C OK Dobříš
15:08:00 Dresčík Vladimír DVP6301 416224 DVP ORIENTATION
15:10:00 Hrstka Vladislav JHB5702 995881 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15:12:00 Dlouhý Jiří DKP5700 9570000 C Oddíl OB Kotlářka
15:14:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C KOB Dobřichovice
15:16:00 Havlíček Ivo KNC5800 51400 C Sokol Kostelec n. Č. l.

H65 15-16 2.88 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:16:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C SK GORDIC Praha Kačerov
15:18:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C TJ Sokol Troja

H75 15-16 2.03 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:31:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C Oddíl OB Kotlářka

H80 15-16 1.66 km, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:21:00 Rychlý Rudolf MKP4100 2260138 C SK GORDIC Praha Kačerov

T3 15-16 3.12 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:03:00 Hrubá Veronika 0040001 2080907 6YC
15:05:00 Špičák Jan 0010001 2088156 bez klubové příslušnosti
15:07:00 Hejsek Jakub 0070001 2419967 neregistrovaný
15:09:00 Hrubý František 0040002 2115729 6YC
15:11:00 Hroch Tomáš 0290001 1421293 hroši