Místo konání:
Stará Huť, okr. Příbram, louka u Památníku Karla Čapka
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Mapa:
Nad Strží 1 : 10 000, E = 5 m, formát A4. Mapoval J. Buriánek v zimě 2019/2020, revize duben 2021
Ředitel závodu:
Hojný Oldřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Kavka Jiří - R3
Stavitel tratí:
Novák Miloš
JURY:
Bochenková Jana, Kohl Jiří, Hrstka Vladislav
Z1-HDR
2.00 km, 7 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Anna |
0020002 |
8630860 |
|
HSV Ried |
11:00:00 |
00 |
Baldrian František |
VSP1600 |
2075606 |
C |
USK Praha |
11:00:00 |
00 |
Benešová Ema |
0120001 |
2099508 |
|
Žádný |
11:00:00 |
00 |
Beran Matouš |
0250001 |
2099525 |
|
TZL |
11:00:00 |
00 |
Bradnová Lenka |
KAM1253 |
0 |
C |
OK Kamenice |
11:00:00 |
00 |
Collis Helena |
DKP1450 |
517704 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:00:00 |
00 |
Datlová Anna |
DKL1350 |
995851 |
C |
KOB Kladno |
11:00:00 |
00 |
Finco Dneboská Eva |
PVP7755 |
301137 |
C |
VSK Přírodní vědy Praha |
11:00:00 |
00 |
Frolov Roman |
DKP1505 |
887925 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:00:00 |
00 |
Hones Sepp |
0020001 |
8116117 |
|
HSV Ried |
11:00:00 |
00 |
Hrstková Eliška |
SLA1053 |
2109680 |
C |
SKOB Slaný |
11:00:00 |
00 |
Hýbl Orlík |
VIP1400 |
51628 |
C |
SK VIPrahlo |
11:00:00 |
00 |
Klapka Radim |
0220001 |
307330 |
|
Neregistrovaný |
11:00:00 |
00 |
Kolbeshkin Arsenij |
KAM1204 |
2801443 |
C |
OK Kamenice |
11:00:00 |
00 |
Krátká Vanda |
ROU1253 |
2300216 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
11:00:00 |
00 |
Kubečková Eliška |
DOR1650 |
2044892 |
C |
OK Dobříš |
11:00:00 |
00 |
Kubáková Laura |
JHB1550 |
9201757 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
11:00:00 |
00 |
Michalíková Stela |
ZVO1352 |
2214519 |
C |
OB SK Zvole |
11:00:00 |
00 |
Mikulová Laura |
ZVO1450 |
2127539 |
C |
OB SK Zvole |
11:00:00 |
00 |
Mullis Elizabeth |
DKP1651 |
2075697 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:00:00 |
00 |
Nedas Jan |
0080001 |
8580 |
|
Neregistrovaný |
11:00:00 |
00 |
Pecháčková Karolína |
0210001 |
0 |
|
Pecháčkovi |
11:00:00 |
00 |
Pinkava Adam |
FSP1400 |
2090852 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
11:00:00 |
00 |
Pinkr Jan |
HCE1300 |
1407428 |
C |
TJ Hostivice |
11:00:00 |
00 |
Pospíšil Jakub |
BZP1300 |
0 |
C |
Báječné ženy v orientačním běhu |
11:00:00 |
00 |
Rakovec Pavel |
SCP1501 |
1700085 |
C |
OK Sparta Praha |
11:00:00 |
00 |
Rambousková Julie |
0260001 |
0 |
|
Rambíci |
11:00:00 |
00 |
Rejšková Blanka |
KAM7751 |
2103702 |
C |
OK Kamenice |
11:00:00 |
00 |
Rollier Alexei |
0310001 |
252194 |
|
- |
11:00:00 |
00 |
Rollier Eva |
0310002 |
515494 |
|
- |
11:00:00 |
00 |
Sedláková Helena |
DKP1352 |
2118492 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:00:00 |
00 |
Skalka Jindřich |
LTU1500 |
2113047 |
|
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
11:00:00 |
00 |
Straková Nora |
LME1350 |
416325 |
C |
SK Los Mělník |
11:00:00 |
00 |
Suchanová Ema |
MKP1550 |
0 |
C |
SK GORDIC Praha Kačerov |
11:00:00 |
00 |
Svítilová Veronika |
PGP1550 |
2131197 |
C |
SK Praga |
11:00:00 |
00 |
Tejklová Stela |
TAP1254 |
2088207 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:00:00 |
00 |
Večerková Daniela |
0110002 |
0 |
|
Neregistrovaný |
11:00:00 |
00 |
Zeman Annabel |
DCE1850 |
416316 |
C |
KOB Dobřichovice |
11:00:00 |
00 |
Čermáková Emílie |
0100001 |
1066205 |
|
Soukromnice |
11:00:00 |
00 |
Černý Marek |
RIC7306 |
0 |
|
OB Říčany |
11:00:00 |
00 |
Řehořek Eda |
0030002 |
0 |
|
OB Nikolajka |
11:00:00 |
00 |
Šimek Přemysl |
LME1400 |
2118504 |
C |
SK Los Mělník |
11:00:00 |
00 |
Škáchová Evelína |
DKP1552 |
51366 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:00:00 |
00 |
Šnejdar David |
0090002 |
0 |
|
- |
11:00:00 |
00 |
Šťovíček David |
DVP1601 |
2214526 |
C |
DVP ORIENTATION |
D10F 11-12
2.51 km, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:03:00 |
03 |
Večerková Klára |
DKP1452 |
2181307 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:05:00 |
05 |
Kurfürstová Anna |
FSP1450 |
9690 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
11:07:00 |
07 |
Tomešová Stella |
DKP1160 |
331606 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:11:00 |
11 |
Collis Emma |
DKP1251 |
202233 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:59:00 |
59 |
Jůzková Anna |
DKP1652 |
51792 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
D10 11-12
1.95 km, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:15:00 |
15 |
Procházková Aneta |
DKP1153 |
2103718 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:17:00 |
17 |
Pohlová Sandra |
TAP1151 |
2103246 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:19:00 |
19 |
Rodová Anežka |
VSP1152 |
2081382 |
C |
USK Praha |
D12 11-12
2.28 km, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:38:00 |
38 |
Řehořková Ema |
DKP0956 |
2086465 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:40:00 |
40 |
Basistová Aneta |
DOR1057 |
2044896 |
C |
OK Dobříš |
11:42:00 |
42 |
Kučerová Kateřina |
VSP0950 |
1398983 |
C |
USK Praha |
11:44:00 |
44 |
Baštová Justýna |
DOR0952 |
2058512 |
B |
OK Dobříš |
11:46:00 |
46 |
Mullis Carolina |
DKP0951 |
8080812 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
11:48:00 |
48 |
Ryppelová Anna |
TAP0954 |
2124784 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:50:00 |
50 |
Vaculovičová Alžběta |
DOR0956 |
2050484 |
C |
OK Dobříš |
11:52:00 |
52 |
Kurfürstová Marie |
FSP1050 |
1407430 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
11:54:00 |
54 |
Dobyášová Adéla |
KAM1051 |
2088714 |
C |
OK Kamenice |
D14 11-12
2.51 km, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:10:00 |
10 |
Pecháčková Barbora |
DKP0762 |
2000559 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:12:00 |
12 |
Ptáčková Hana |
PGP0750 |
8149880 |
C |
SK Praga |
11:14:00 |
14 |
Šimůnková Michaela |
TAP0851 |
7779755 |
B |
KOB Tretra Praha |
11:16:00 |
16 |
Šilerová Petra |
DKP0760 |
8113509 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:18:00 |
18 |
Gajdová Michaela |
VSP0752 |
8660527 |
B |
USK Praha |
11:20:00 |
20 |
Kašparová Alžběta |
DOR0753 |
8116728 |
B |
OK Dobříš |
D16 11-12
2.87 km, 13 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Kotková Adéla |
RIC0655 |
8667545 |
A |
OB Říčany |
11:02:00 |
02 |
Večerková Ema |
DKP0657 |
2419952 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:04:00 |
04 |
Linhartová Klára |
ZVO0556 |
2079497 |
B |
OB SK Zvole |
11:06:00 |
06 |
Tulachová Anna |
VSP0554 |
8013965 |
C |
USK Praha |
11:08:00 |
08 |
Šimšová Pavla |
PGP0557 |
8656743 |
A |
SK Praga |
D18 11-12
3.70 km, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:02:00 |
02 |
Szymanská Zuzana |
DKP0463 |
8014458 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:04:00 |
04 |
Baštová Julie |
DOR0353 |
2050483 |
B |
OK Dobříš |
11:06:00 |
06 |
Arnoštová Veronika |
VSP0450 |
8516920 |
B |
USK Praha |
D21L 11-12
4.79 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:24:00 |
24 |
Procházková Zuzana |
KPY8650 |
7210815 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
11:26:00 |
26 |
Studničná Lenka |
FSP8650 |
8028805 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
11:28:00 |
28 |
Mullis Kateřina |
DKP7753 |
8660470 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:30:00 |
30 |
Šimšová Jana |
MFP7651 |
682683 |
C |
Matfyz Praha |
11:32:00 |
32 |
Hermannová Anna |
TAP9251 |
8667510 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:34:00 |
34 |
Hausmannová Klára |
EKP8651 |
8013880 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
11:36:00 |
36 |
Šimůnková Gabriela |
TAP9755 |
8119755 |
R |
KOB Tretra Praha |
D21K 11-12
3.95 km, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:05:00 |
05 |
Zeman Klára |
DCE7950 |
2113474 |
C |
KOB Dobřichovice |
11:07:00 |
07 |
Benešová Hana |
DKL0050 |
8113516 |
C |
KOB Kladno |
11:09:00 |
09 |
Klašková Josefina |
DKP9651 |
443061 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
D35 11-12
3.95 km, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:15:00 |
15 |
Vítečková Kateřina |
DKP7251 |
446360 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:17:00 |
17 |
Basistová Darina |
DOR7856 |
2045317 |
C |
OK Dobříš |
11:19:00 |
19 |
Straková Linda |
LME7950 |
8013864 |
C |
SK Los Mělník |
11:21:00 |
21 |
Málková Šárka |
CST8351 |
2112761 |
C |
OB Strakonice |
11:23:00 |
23 |
Míková Šárka |
DKP8255 |
2102787 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:25:00 |
25 |
Kurfürstová Magdalena |
FSP7852 |
207837 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
11:27:00 |
27 |
Procházková Jana |
DKP8052 |
7205568 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:29:00 |
29 |
Cichrová Iveta |
TAP7752 |
2111618 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:31:00 |
31 |
Žižková Jaroslava |
DOR7754 |
2104694 |
C |
OK Dobříš |
11:33:00 |
33 |
Arnoštová Kateřina |
VSP7652 |
8226388 |
C |
USK Praha |
D45 11-12
3.61 km, 16 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Němečková Jarmila |
VSP6650 |
2103280 |
C |
USK Praha |
11:02:00 |
02 |
Žižková Markéta |
DOR7352 |
2111608 |
C |
OK Dobříš |
11:04:00 |
04 |
Zelená Markéta |
PGP5850 |
2080958 |
C |
SK Praga |
11:06:00 |
06 |
Benešová Jaroslava |
DKL7050 |
49647 |
C |
KOB Kladno |
11:08:00 |
08 |
Hrušková Blanka |
DOR7555 |
2134295 |
C |
OK Dobříš |
11:10:00 |
10 |
Šimerková Olga |
PGP7551 |
8648558 |
C |
SK Praga |
11:12:00 |
12 |
Kotková Lenka |
RIC7352 |
2085603 |
C |
OB Říčany |
11:14:00 |
14 |
Baštová Jana |
DOR7452 |
2113394 |
C |
OK Dobříš |
11:16:00 |
16 |
Ptáčková Kateřina |
PGP7350 |
51555 |
C |
SK Praga |
11:18:00 |
18 |
Kučerová Marie |
VSP7551 |
2127526 |
C |
USK Praha |
D55 11-12
2.88 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:45:00 |
45 |
Baziková Lucie |
TJP6451 |
434807 |
C |
TJ Sokol Troja |
11:47:00 |
47 |
Málková Věra |
CST6550 |
2118474 |
C |
OB Strakonice |
11:49:00 |
49 |
Hausmannová Irena |
0060001 |
51871 |
|
Gumídci |
11:51:00 |
51 |
Štrossová Jiřina |
DCE5650 |
7870 |
C |
KOB Dobřichovice |
11:53:00 |
53 |
Soukupová Michaela |
VSP5850 |
2134274 |
C |
USK Praha |
D65 11-12
2.03 km, 12 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:37:00 |
37 |
Dohnalová Dana |
VSP5050 |
8680418 |
C |
USK Praha |
11:39:00 |
39 |
Šťovíčková Zdena |
DVP4951 |
51549 |
C |
DVP ORIENTATION |
11:41:00 |
41 |
Mrázová Pavla |
DCE5550 |
7868 |
C |
KOB Dobřichovice |
H10 11-12
1.95 km, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:23:00 |
23 |
Etrych Tobiáš |
DOR1103 |
2148206 |
C |
OK Dobříš |
11:25:00 |
25 |
Sedlář Prokop |
TAP1106 |
7205567 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:27:00 |
27 |
Vaněk Jáchym |
ROU1201 |
2148112 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
11:29:00 |
29 |
Etrych Matěj |
DOR1104 |
2135176 |
C |
OK Dobříš |
11:31:00 |
31 |
Sedlák Václav |
DKP1105 |
8008297 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:33:00 |
33 |
Arnošt Daniel |
VSP1200 |
51648 |
C |
USK Praha |
11:35:00 |
35 |
Basista Tobiáš |
DOR1109 |
2058514 |
C |
OK Dobříš |
11:37:00 |
37 |
Míka Luboš |
DKP1101 |
8017720 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
H10F 11-12
2.51 km, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:41:00 |
41 |
Šťovíček Filip |
DKP1207 |
428204 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:43:00 |
43 |
Lukavský Vít |
DKL1101 |
2127553 |
C |
KOB Kladno |
11:45:00 |
45 |
Mullis Robert |
DKP1200 |
2075694 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:47:00 |
47 |
Matějovský Vojtěch |
DKP1209 |
2100992 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
H12 11-12
2.51 km, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:40:00 |
40 |
Vaculovič Matěj |
DOR1004 |
8003628 |
C |
OK Dobříš |
11:42:00 |
42 |
Cichra Patrik |
TAP0903 |
8007172 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:44:00 |
44 |
Pospíšil Filip |
TJP1001 |
2111675 |
C |
TJ Sokol Troja |
11:46:00 |
46 |
Gregor Kevin |
DOR1001 |
2125357 |
C |
OK Dobříš |
11:48:00 |
48 |
Šťovíček Jan |
DKP1012 |
428233 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:50:00 |
50 |
Lhotský Marek |
DVP1002 |
2120627 |
C |
DVP ORIENTATION |
11:52:00 |
52 |
Etrych Jonáš |
DOR0907 |
2133884 |
B |
OK Dobříš |
11:54:00 |
54 |
Čeněk Matyáš |
TAP1004 |
2148117 |
C |
KOB Tretra Praha |
H14 11-12
2.87 km, 13 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:24:00 |
24 |
Večerka Vojtěch |
DKP0813 |
2039161 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
11:26:00 |
26 |
Šnejdar Martin |
PGP0806 |
2420046 |
C |
SK Praga |
11:28:00 |
28 |
Matys Ondřej |
DOR0803 |
8226363 |
B |
OK Dobříš |
11:30:00 |
30 |
Procházka Vít |
DKP0711 |
1425329 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:32:00 |
32 |
Žižka Přemysl |
DOR0706 |
2131194 |
B |
OK Dobříš |
11:34:00 |
34 |
Jandera Kryštof |
PGP0700 |
7300279 |
B |
SK Praga |
11:36:00 |
36 |
Dolák Jakub |
DKP0707 |
2148146 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:38:00 |
38 |
Rod Matyáš |
VSP0803 |
2075699 |
B |
USK Praha |
11:40:00 |
40 |
Sedlář Lumír |
TAP0810 |
8226359 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:42:00 |
42 |
Víteček Šimon |
DKP0801 |
8080630 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
11:44:00 |
44 |
Šimerka Ondřej |
PGP0800 |
8648593 |
B |
SK Praga |
11:46:00 |
46 |
Šubrt Jáchym |
DKP0800 |
8080819 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
11:48:00 |
48 |
Kubeček Tomáš |
DOR0808 |
2125344 |
C |
OK Dobříš |
11:50:00 |
50 |
Havlík Patrik |
DKP0819 |
2420008 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:52:00 |
52 |
Linhart Jakub |
ZVO0802 |
8226440 |
B |
OB SK Zvole |
11:54:00 |
54 |
Lacina Jan |
DKP0717 |
2126351 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
11:56:00 |
56 |
Pohl Lukáš |
TAP0703 |
2060250 |
C |
KOB Tretra Praha |
H16 11-12
3.70 km, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:51:00 |
51 |
Hůla Tomáš |
LBE0602 |
7300274 |
A |
TJ Lokomotiva Beroun |
11:53:00 |
53 |
Kándl Matěj |
PGP0508 |
2102710 |
C |
SK Praga |
11:55:00 |
55 |
Šubrt Vojtěch |
DKP0502 |
8080825 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
11:57:00 |
57 |
Hruška Marek |
DOR0604 |
8014485 |
C |
OK Dobříš |
H18 11-12
4.57 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:03:00 |
03 |
Snížek Martin |
DOR0405 |
8116738 |
A |
OK Dobříš |
11:05:00 |
05 |
Šimša Martin |
PGP0309 |
2090836 |
A |
SK Praga |
11:07:00 |
07 |
Snížek Ondřej |
DOR0406 |
8116788 |
B |
OK Dobříš |
11:09:00 |
09 |
Král Quido |
PGP0410 |
1450165 |
C |
SK Praga |
H21L 11-12
6.67 km, 26 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:24:00 |
24 |
Němeček Jan |
VSP6201 |
8028885 |
C |
USK Praha |
11:26:00 |
26 |
Přikryl Petr |
PBM6708 |
7030567 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:28:00 |
28 |
Hejna Martin |
TAP8101 |
8022652 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:30:00 |
30 |
Palaščak Ján |
0060002 |
7003034 |
|
Gumídci |
11:32:00 |
32 |
Beneš Miroslav |
PGP8108 |
7203451 |
C |
SK Praga |
11:34:00 |
34 |
Novák Přemysl |
DKP0107 |
2106739 |
A |
Oddíl OB Kotlářka |
11:36:00 |
36 |
Šimík Daniel |
ROZ6900 |
8662318 |
C |
OK Roztoky |
11:38:00 |
38 |
Kondrát Martin |
PGP6501 |
8004312 |
C |
SK Praga |
11:40:00 |
40 |
Jandera Tomáš |
SOB7300 |
7300190 |
C |
SOBSA |
11:42:00 |
42 |
Mareš Albert |
DKP0308 |
8226408 |
A |
Oddíl OB Kotlářka |
11:44:00 |
44 |
Sysel Ondřej |
PGP8302 |
515038 |
C |
SK Praga |
11:46:00 |
46 |
Hrouda Martin |
FSP7612 |
8680607 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
11:48:00 |
48 |
Sysel Ctibor |
PGP8700 |
515161 |
C |
SK Praga |
11:50:00 |
50 |
Klaška Pavel |
DKP9301 |
8080832 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:52:00 |
52 |
Pelikán Lukáš |
PGP9810 |
8648607 |
C |
SK Praga |
11:54:00 |
54 |
Hanák Jan |
SLA8002 |
8660460 |
C |
SKOB Slaný |
H35 11-12
5.21 km, 19 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:02:00 |
02 |
Šemelík Petr |
DKL6901 |
8033265 |
C |
KOB Kladno |
11:04:00 |
04 |
Víteček Jan |
DKP7201 |
8720322 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:06:00 |
06 |
Arnošt Kamil |
VSP7301 |
434596 |
C |
USK Praha |
11:08:00 |
08 |
Šubrt Antonín |
DKP7100 |
8080834 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:10:00 |
10 |
Lukavský Jiří |
DKL7800 |
8660907 |
C |
KOB Kladno |
11:12:00 |
12 |
Kubeček Lukáš |
DOR8300 |
2090856 |
C |
OK Dobříš |
11:14:00 |
14 |
Koldinský Jan |
KPY8506 |
8116797 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
11:16:00 |
16 |
Kurz Matouš |
PGP8606 |
2108874 |
C |
SK Praga |
11:18:00 |
18 |
Jedlička Michal |
DKL8000 |
1416366 |
C |
KOB Kladno |
11:20:00 |
20 |
Fiala Jakub |
SLA8500 |
2148075 |
C |
SKOB Slaný |
11:22:00 |
22 |
Collis Mark |
DKP7703 |
8660454 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
H45 11-12
4.57 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:13:00 |
13 |
Etrych Tomáš |
DOR7300 |
8044386 |
C |
OK Dobříš |
11:15:00 |
15 |
Vaněk Petr |
ZBP7302 |
8414135 |
C |
OOB SK Zbraslav |
11:17:00 |
17 |
Sanna Roberto |
DKP6703 |
9180967 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:19:00 |
19 |
Ptáček Jan |
PGP7205 |
2087658 |
C |
SK Praga |
11:21:00 |
21 |
Řehořek Jan |
0030001 |
2146031 |
|
OB Nikolajka |
11:23:00 |
23 |
Štěp Adam |
PGP7407 |
2106876 |
C |
SK Praga |
11:25:00 |
25 |
Šimša Jaromír |
MFP7100 |
51712 |
C |
Matfyz Praha |
11:27:00 |
27 |
Kurfürst Pavel |
FSP7400 |
8022689 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
11:29:00 |
29 |
Málek Martin |
CST6501 |
8246117 |
C |
OB Strakonice |
11:31:00 |
31 |
Klaška Pavel |
DKP6500 |
8650 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:33:00 |
33 |
Vaculovič Radim |
DOR7505 |
2058524 |
C |
OK Dobříš |
11:35:00 |
35 |
Večerka Daniel |
0110001 |
7002605 |
|
Neregistrovaný |
11:37:00 |
37 |
Střelba Ondřej |
PGP7510 |
7209464 |
C |
SK Praga |
11:39:00 |
39 |
Gregor Radek |
DOR7404 |
2125353 |
C |
OK Dobříš |
11:41:00 |
41 |
Hůla Pavel |
LBE7300 |
8667504 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
H55 11-12
3.61 km, 16 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:22:00 |
22 |
Sysel Zdeněk |
PGP5200 |
52107 |
C |
SK Praga |
11:24:00 |
24 |
Šváb Jan |
VSP5801 |
886277 |
C |
USK Praha |
11:26:00 |
26 |
Beneš Jan |
DKL6600 |
49646 |
C |
KOB Kladno |
11:28:00 |
28 |
Adrián Petr |
EKP5600 |
8627106 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
11:30:00 |
30 |
Borovička Milan |
FSP6104 |
888613 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
11:32:00 |
32 |
Ouška Jiří |
DOR5700 |
2104703 |
C |
OK Dobříš |
11:34:00 |
34 |
Bazika Miroslav |
TJP6401 |
434809 |
C |
TJ Sokol Troja |
H65 11-12
2.88 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:12:00 |
12 |
Jaroš Vladimír |
DCE5400 |
7210121 |
C |
KOB Dobřichovice |
11:14:00 |
14 |
Soukup Václav |
VSP5600 |
232045 |
C |
USK Praha |
11:16:00 |
16 |
Jirka Jiří |
DKL5501 |
8014450 |
C |
KOB Kladno |
11:18:00 |
18 |
Čadil Jan |
FSP4300 |
53267 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
11:20:00 |
20 |
Šťovíček Jan |
DVP5001 |
51548 |
C |
DVP ORIENTATION |
T3 11-12
3.12 km, 13 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:03:00 |
03 |
Šťovíček Jan |
DVP7703 |
981810 |
C |
DVP ORIENTATION |
11:05:00 |
05 |
Cichra Pavel |
TAP7401 |
2127555 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:07:00 |
07 |
Basista Tomáš |
DOR7803 |
2050498 |
C |
OK Dobříš |
11:09:00 |
09 |
Lhotský Petr |
DVP8100 |
1450167 |
C |
DVP ORIENTATION |
11:11:00 |
11 |
Pohl Zdeněk |
TAP7606 |
9527 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:13:00 |
13 |
Dolák Ondřej |
DKP8002 |
2148233 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:15:00 |
15 |
Mikeszová Martina |
0050001 |
2118478 |
|
- |
11:17:00 |
17 |
Lacinová Zuzana |
DKP1055 |
2129251 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:19:00 |
19 |
Ryppelová Monika |
TAP7850 |
2081357 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:21:00 |
21 |
Gregor Tahmina |
DOR7552 |
2127585 |
|
OK Dobříš |
11:23:00 |
23 |
Krejčová Eva |
SLA8250 |
2017690 |
C |
SKOB Slaný |
11:25:00 |
25 |
Vaněk Jan |
ROU7807 |
2148152 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
11:27:00 |
27 |
Lacinová Hanka |
DKP7952 |
2111754 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:29:00 |
29 |
Šnejdar Ondřej |
0090001 |
2001953 |
|
- |
D10F 12-13
2.51 km, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:32:00 |
92 |
Dobyášová Kateřina |
KAM1252 |
2039186 |
C |
OK Kamenice |
12:34:00 |
94 |
Teringlová Veronika |
VCB1251 |
2081379 |
C |
OB České Budějovice |
D10 12-13
1.95 km, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:02:00 |
62 |
Magazu Sophia |
DOR1152 |
2111602 |
C |
OK Dobříš |
12:04:00 |
64 |
Mikulová Stella |
ZVO1250 |
2116193 |
C |
OB SK Zvole |
12:06:00 |
66 |
Blehová Barbora |
DOR1151 |
2127569 |
C |
OK Dobříš |
12:08:00 |
68 |
Pokorná Elen |
KAM1151 |
2420066 |
C |
OK Kamenice |
D12 12-13
2.28 km, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:27:00 |
87 |
Vondráčková Jolana |
DKP1058 |
2095946 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
12:29:00 |
89 |
Stará Magdalena |
FSP1051 |
2129210 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
12:31:00 |
91 |
Pokorná Sára |
KAM0952 |
2118500 |
C |
OK Kamenice |
12:33:00 |
93 |
Ehlerová Michaela |
VSP1050 |
8005127 |
C |
USK Praha |
12:35:00 |
95 |
Šimková Anežka |
LME0950 |
2020717 |
C |
SK Los Mělník |
12:37:00 |
97 |
Bartoňová Elena |
FSP0953 |
2029181 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
12:39:00 |
99 |
Mišeková Lucie |
KAM1050 |
8660577 |
B |
OK Kamenice |
12:41:00 |
101 |
Pěkná Alžběta |
ROU0950 |
8662284 |
B |
SKOB Roudnice nad Labem |
12:43:00 |
103 |
Žemlová Magdalena |
KAM0950 |
8116673 |
B |
OK Kamenice |
12:45:00 |
105 |
Štěpová Barbora |
PGP0951 |
8005136 |
B |
SK Praga |
12:47:00 |
107 |
Havlíčková Zuzana |
RIC1051 |
2420001 |
C |
OB Říčany |
D14 12-13
2.51 km, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:08:00 |
68 |
Dolejšová Josefína |
KAM0857 |
2138160 |
C |
OK Kamenice |
12:10:00 |
70 |
Mikulová Tereza |
ZVO0851 |
2099509 |
B |
OB SK Zvole |
12:12:00 |
72 |
Vondrášková Kateřina |
KAM0858 |
2145641 |
C |
OK Kamenice |
12:14:00 |
74 |
Ehlerová Anna |
VSP0854 |
8005141 |
C |
USK Praha |
12:16:00 |
76 |
Havlíčková Veronika |
RIC0853 |
8109375 |
B |
OB Říčany |
12:18:00 |
78 |
Stará Žofie |
FSP0851 |
2029171 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
12:20:00 |
80 |
Vondráčková Alžběta |
DKP0864 |
2103732 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
12:22:00 |
82 |
Kudrnáčová Marta |
KAM0754 |
8005429 |
B |
OK Kamenice |
12:24:00 |
84 |
Krátká Linda |
ROU0851 |
2134252 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
12:26:00 |
86 |
Bartalošová Anežka |
PGP0853 |
2084992 |
B |
SK Praga |
12:28:00 |
88 |
Žemlová Barbora |
KAM0751 |
8116775 |
B |
OK Kamenice |
12:30:00 |
90 |
Mušková Amálie Anna |
DKP0759 |
336735 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
12:32:00 |
92 |
Blehová Veronika |
DOR0852 |
2127561 |
C |
OK Dobříš |
12:34:00 |
94 |
Křečková Apolena |
KAM0755 |
682648 |
C |
OK Kamenice |
12:36:00 |
96 |
Stará Barbora |
FSP0752 |
2029170 |
B |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
12:38:00 |
98 |
Mišeková Kateřina |
KAM0756 |
8660576 |
A |
OK Kamenice |
12:40:00 |
100 |
Baldrianová Eva |
VSP0751 |
8660533 |
A |
USK Praha |
12:42:00 |
102 |
Havlová Tereza |
KNC0750 |
8116754 |
A |
Sokol Kostelec n. Č. l. |
12:44:00 |
104 |
Koubová Markéta |
DKP0867 |
2148090 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
D16 12-13
2.87 km, 13 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:02:00 |
62 |
Vozábalová Hana |
PGP0654 |
2106747 |
B |
SK Praga |
12:04:00 |
64 |
Kotenová Markéta |
RIC0651 |
8226391 |
B |
OB Říčany |
12:06:00 |
66 |
Štěpová Kateřina |
PGP0657 |
8226324 |
A |
SK Praga |
12:08:00 |
68 |
Škáchová Zuzana |
DKP0656 |
8080818 |
A |
Oddíl OB Kotlářka |
12:10:00 |
70 |
Housková Barbora |
DOR0655 |
8116682 |
A |
OK Dobříš |
12:12:00 |
72 |
Škáchová Viktorie |
DKP0655 |
8080810 |
A |
Oddíl OB Kotlářka |
12:14:00 |
74 |
Bambousková Julie |
DOR0650 |
8660590 |
A |
OK Dobříš |
12:16:00 |
76 |
Krejčová Hana |
ROU0653 |
8662337 |
B |
SKOB Roudnice nad Labem |
12:18:00 |
78 |
Magazu Annabelle |
DOR0657 |
8033231 |
B |
OK Dobříš |
D18 12-13
3.70 km, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:02:00 |
62 |
Janečková Josefína |
EKP0351 |
2067977 |
B |
VŠTJ Ekonom Praha |
12:04:00 |
64 |
Krejčová Lucie |
ROU0453 |
8517325 |
A |
SKOB Roudnice nad Labem |
12:06:00 |
66 |
Švecová Karolína |
ZVO0557 |
8116789 |
A |
OB SK Zvole |
12:08:00 |
68 |
Cincibusová Lenka |
FSP0450 |
8666 |
B |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
12:10:00 |
70 |
Švecová Anežka |
ZVO0352 |
8116827 |
A |
OB SK Zvole |
12:12:00 |
72 |
Teringlová Vendula |
VCB0451 |
8116671 |
A |
OB České Budějovice |
12:14:00 |
74 |
Kotenová Barbora |
RIC0452 |
8109328 |
B |
OB Říčany |
D21L 12-13
4.79 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:38:00 |
98 |
Košárková Iva |
PGP8155 |
2082714 |
C |
SK Praga |
12:40:00 |
100 |
Kudrnáčová Lucie |
HCE8850 |
8000244 |
C |
TJ Hostivice |
12:42:00 |
102 |
Škáchová Magdalena |
DKP0156 |
8654888 |
R |
Oddíl OB Kotlářka |
12:44:00 |
104 |
Janečková Dagmar |
EKP6550 |
51594 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
12:46:00 |
106 |
Škáchová Petra |
DKP7054 |
7201760 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
12:48:00 |
108 |
Baldrianová Barbora |
VSP7850 |
2102777 |
C |
USK Praha |
12:50:00 |
110 |
Koubová Hana |
DKP0558 |
8149896 |
A |
Oddíl OB Kotlářka |
12:52:00 |
112 |
Voltrová Svatava |
ROZ6150 |
8013396 |
C |
OK Roztoky |
12:54:00 |
114 |
Plochová Dominika |
DKP8651 |
7207077 |
R |
Oddíl OB Kotlářka |
12:56:00 |
116 |
Rollier Monika |
PHK8051 |
8680379 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
D21K 12-13
3.95 km, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:37:00 |
97 |
Řadová Lucie |
DKP0251 |
9201760 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
12:39:00 |
99 |
Ehlerová Petra |
VSP7855 |
51597 |
C |
USK Praha |
D35 12-13
3.95 km, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:01:00 |
61 |
Bartoňová Terezie |
FSP7550 |
2092410 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
12:03:00 |
63 |
Vondráčková Markéta |
DKP7856 |
2120867 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
12:05:00 |
65 |
Kolářová Petra |
0170001 |
8648556 |
|
neregistrovaná |
12:07:00 |
67 |
Mišeková Martina |
KAM7851 |
2800344 |
C |
OK Kamenice |
12:09:00 |
69 |
Bartalošová Jana |
PGP8154 |
2084985 |
C |
SK Praga |
12:11:00 |
71 |
Jakubská Jitka |
0150002 |
2124803 |
|
JAK |
12:13:00 |
73 |
Havlová Eva |
KNC7851 |
224869 |
C |
Sokol Kostelec n. Č. l. |
12:15:00 |
75 |
Grolichová Lucie |
ZBP7850 |
1418755 |
C |
OOB SK Zbraslav |
12:17:00 |
77 |
Krejčová Jana |
ROU7758 |
2127876 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
12:19:00 |
79 |
Tichovská Hana |
PGP6652 |
51676 |
C |
SK Praga |
12:21:00 |
81 |
Hrádková Kateřina |
ROU8350 |
2143344 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
12:23:00 |
83 |
Hlaváčková Klára |
TAP7756 |
2081363 |
C |
KOB Tretra Praha |
12:25:00 |
85 |
Teringlová Martina |
VCB7851 |
7206551 |
C |
OB České Budějovice |
12:27:00 |
87 |
Mikulová Zuzana |
ZVO7951 |
2099503 |
C |
OB SK Zvole |
12:29:00 |
89 |
Termerová Jana |
LTU7850 |
2103288 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
12:31:00 |
91 |
Stará Vendula |
FSP8150 |
2129205 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
12:33:00 |
93 |
Magazu Radka |
DOR7853 |
2115078 |
C |
OK Dobříš |
D45 12-13
3.61 km, 16 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:03:00 |
63 |
Jandová Kateřina |
DKL7252 |
7207773 |
C |
KOB Kladno |
12:05:00 |
65 |
Šimková Markéta |
KAM7153 |
2103262 |
C |
OK Kamenice |
12:07:00 |
67 |
Doubková Dagmar |
0130001 |
8005430 |
|
Zatím bez klubu |
12:09:00 |
69 |
Housková Monika |
DOR7551 |
2044893 |
C |
OK Dobříš |
12:11:00 |
71 |
Řadová Jaromíra |
DKP6551 |
515168 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
12:13:00 |
73 |
Nová Jana |
DOR7150 |
8663122 |
C |
OK Dobříš |
12:15:00 |
75 |
Marholdová Martina |
ZVO7451 |
438635 |
C |
OB SK Zvole |
12:17:00 |
77 |
Petýrková Pavlína |
BZP7351 |
2113516 |
C |
Báječné ženy v orientačním běhu |
12:19:00 |
79 |
Petrová Martina |
TAP6852 |
232196 |
C |
KOB Tretra Praha |
12:21:00 |
81 |
Kotenová Klára |
RIC7252 |
8226424 |
C |
OB Říčany |
12:23:00 |
83 |
Krátká Marta |
ROU7553 |
2181949 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
12:25:00 |
85 |
Pospíšilová Štěpánka |
BZP7650 |
2102806 |
C |
Báječné ženy v orientačním běhu |
12:27:00 |
87 |
Richterová Ilona |
TAP6953 |
2029220 |
C |
KOB Tretra Praha |
D55 12-13
2.88 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:15:00 |
75 |
Rančáková Stáňa |
DKL5950 |
1450164 |
C |
KOB Kladno |
12:17:00 |
77 |
Cincibusová Ivana |
FSP6651 |
8116688 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
12:19:00 |
79 |
Kudrnáčová Hana |
KAM6250 |
232268 |
C |
OK Kamenice |
D65 12-13
2.03 km, 12 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:46:00 |
106 |
Beranová Vlasta |
UVP5450 |
7917 |
C |
Slovan Praha |
12:48:00 |
108 |
Nováková Jiřina |
UVP4950 |
7998 |
C |
Slovan Praha |
H10F 12-13
2.51 km, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:24:00 |
84 |
Petráň Lukáš |
TAP1200 |
301359 |
C |
KOB Tretra Praha |
12:26:00 |
86 |
Mišek Michal |
KAM1300 |
2088709 |
C |
OK Kamenice |
12:28:00 |
88 |
Jakubský Filip |
0150004 |
2120646 |
|
JAK |
H10 12-13
1.95 km, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:12:00 |
72 |
Balga Filip |
DKP1104 |
8516913 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
12:14:00 |
74 |
Jiroušek Štěpán |
DOR1102 |
51487 |
C |
OK Dobříš |
12:16:00 |
76 |
Sláma Marek |
KAM1201 |
2116462 |
C |
OK Kamenice |
12:18:00 |
78 |
Bartoň Theodor |
FSP1100 |
2029180 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
12:20:00 |
80 |
Jakubský Pavel |
0150003 |
2120625 |
|
JAK |
H12 12-13
2.51 km, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:48:00 |
108 |
Vozábal David |
PGP0904 |
2129227 |
C |
SK Praga |
12:50:00 |
110 |
Kučera Tomáš |
TAP0907 |
8022663 |
C |
KOB Tretra Praha |
12:52:00 |
112 |
Sláma Kryštof |
KAM1000 |
2116478 |
C |
OK Kamenice |
12:54:00 |
114 |
Černý Martin |
RIC1004 |
2096260 |
C |
OB Říčany |
12:56:00 |
116 |
Hrádek Vojtěch |
ROU1000 |
2143362 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
H14 12-13
2.87 km, 13 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:32:00 |
92 |
Tučný Kryštof |
PGP0804 |
2801414 |
C |
SK Praga |
12:34:00 |
94 |
Magazu Lukas |
DOR0805 |
8663147 |
B |
OK Dobříš |
12:36:00 |
96 |
Brandejs Štěpán |
DKP0807 |
8080813 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
12:38:00 |
98 |
Termer Štěpán |
VSP0807 |
8404070 |
B |
USK Praha |
12:40:00 |
100 |
Rejšek Václav |
KAM0700 |
2084939 |
C |
OK Kamenice |
12:42:00 |
102 |
Kolář David |
ZVO0805 |
8109393 |
B |
OB SK Zvole |
12:44:00 |
104 |
Valnoha Marek |
KAM0805 |
361932 |
C |
OK Kamenice |
12:46:00 |
106 |
Janda Šimon |
DKL0800 |
2111751 |
C |
KOB Kladno |
12:48:00 |
108 |
Teringl Vojtěch |
VCB0702 |
232980 |
A |
OB České Budějovice |
12:50:00 |
110 |
Hylmar Vojtěch |
KAM0802 |
2129218 |
C |
OK Kamenice |
12:52:00 |
112 |
Slavíček David |
FSP0805 |
2029184 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
12:54:00 |
114 |
Hlaváček Vojtěch |
TAP0700 |
8014443 |
C |
KOB Tretra Praha |
12:56:00 |
116 |
Šimek Matouš |
KAM0800 |
2102547 |
C |
OK Kamenice |
H16 12-13
3.70 km, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:18:00 |
78 |
Bartaloš Matyáš |
PGP0503 |
2084972 |
B |
SK Praga |
12:20:00 |
80 |
Krátký Štěpán |
ROU0503 |
8662285 |
B |
SKOB Roudnice nad Labem |
H18 12-13
4.57 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:31:00 |
91 |
Baldrian Tomáš |
VSP0405 |
8660399 |
B |
USK Praha |
12:33:00 |
93 |
Marhold Přemysl |
ZVO0301 |
2023809 |
C |
OB SK Zvole |
H21L 12-13
6.67 km, 26 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:22:00 |
82 |
Polášek Jan Ferdinand |
DKP8811 |
8518311 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
12:24:00 |
84 |
Mezník Vladimír |
LBE6400 |
52971 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
12:26:00 |
86 |
Tomeš Jaroslav |
DKP8109 |
8651714 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
12:28:00 |
88 |
Pražák Jiří |
ZBP7800 |
8666865 |
C |
OOB SK Zbraslav |
H21K 12-13
5.21 km, 19 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:02:00 |
62 |
Škácha Michal |
DKP7103 |
7201769 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
12:04:00 |
64 |
Marhold Ondřej |
ZVO0101 |
2023808 |
B |
OB SK Zvole |
H35 12-13
5.21 km, 19 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:37:00 |
97 |
Švec Karel |
ZVO7601 |
2092351 |
C |
OB SK Zvole |
12:39:00 |
99 |
Jakubský Ondřej |
0150001 |
7701 |
|
JAK |
12:41:00 |
101 |
Kolář Jan |
ZVO7901 |
8667541 |
C |
OB SK Zvole |
12:43:00 |
103 |
Tichovský Martin |
PGP6100 |
51682 |
C |
SK Praga |
12:45:00 |
105 |
Ehler Tomáš |
VSP8102 |
339016 |
C |
USK Praha |
12:47:00 |
107 |
Jiroušek Pavel |
DOR7703 |
2104705 |
C |
OK Dobříš |
12:49:00 |
109 |
Bartaloš Tomáš |
PGP8010 |
2084951 |
C |
SK Praga |
12:51:00 |
111 |
Houska Jindřich |
DOR7601 |
8663146 |
C |
OK Dobříš |
12:53:00 |
113 |
Starý Jan |
FSP7800 |
1450166 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
12:55:00 |
115 |
Havlíček Jan |
RIC7902 |
8667980 |
C |
OB Říčany |
H45 12-13
4.57 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:03:00 |
63 |
Koten Pavel |
RIC7200 |
8004315 |
C |
OB Říčany |
12:05:00 |
65 |
Král Lukáš |
0180001 |
2143372 |
|
Netrefím domu |
12:07:00 |
67 |
Janeček Jura |
EKP6701 |
8662291 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
12:09:00 |
69 |
Bartoň Jan |
FSP7000 |
7204999 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
12:11:00 |
71 |
Skalka Michal |
LTU6700 |
2103290 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Trutnov |
12:13:00 |
73 |
Balga Jiří |
DKP7302 |
2134331 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
12:15:00 |
75 |
Teringl Radek |
VCB6502 |
7206531 |
C |
OB České Budějovice |
12:17:00 |
77 |
Žemla Tomáš |
KAM7105 |
8090129 |
C |
OK Kamenice |
12:19:00 |
79 |
Řada Richard |
DKP6701 |
7202892 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
12:21:00 |
81 |
Doubek Karel |
0130002 |
8515518 |
|
Zatím bez klubu |
12:23:00 |
83 |
Bleha Stanislav |
DOR7503 |
2131188 |
C |
OK Dobříš |
12:25:00 |
85 |
Brandejs Jan |
DKP7503 |
2171113 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
12:27:00 |
87 |
Krejčí Ladislav |
ROU7301 |
2127852 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
H55 12-13
3.61 km, 16 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:31:00 |
91 |
Pasnichenko Viktor |
PGP6004 |
8116705 |
C |
SK Praga |
12:33:00 |
93 |
Funda Jiří |
API6401 |
2102854 |
C |
OK Andante Písek |
12:35:00 |
95 |
Šimek Miroslav |
LME6300 |
8116719 |
C |
SK Los Mělník |
12:37:00 |
97 |
Strejc Jaroslav |
ZVO6101 |
515124 |
C |
OB SK Zvole |
12:39:00 |
99 |
Kudrnáč Martin |
HCE5901 |
301371 |
C |
TJ Hostivice |
12:41:00 |
101 |
Cincibus Pavel |
FSP6605 |
8226358 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
12:43:00 |
103 |
Přibík Jan |
PGP6301 |
8226367 |
C |
SK Praga |
H65 12-13
2.88 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:03:00 |
63 |
Muchl Vladimír |
CST5601 |
8648613 |
C |
OB Strakonice |
12:05:00 |
65 |
Fiala Zdeněk |
TAP5501 |
7209455 |
C |
KOB Tretra Praha |
12:07:00 |
67 |
John Vladimír |
DLP5500 |
8185555 |
C |
OOB TJ Dukla Praha |
12:09:00 |
69 |
Hájek Jan |
MAS5401 |
7885 |
C |
OOB Aš |
12:11:00 |
71 |
Fujan Sláva |
DKL4800 |
49645 |
C |
KOB Kladno |
H75 12-13
2.03 km, 12 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:52:00 |
112 |
Mudr Stanislav |
DCE4400 |
232101 |
C |
KOB Dobřichovice |
T3 12-13
3.12 km, 13 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:24:00 |
84 |
Slámová Michaela |
KAM8051 |
2148061 |
C |
OK Kamenice |
12:26:00 |
86 |
Malá Martina |
0240002 |
2148228 |
|
Tučňáci OB |
12:28:00 |
88 |
Mišek Michal |
KAM7202 |
2800300 |
C |
OK Kamenice |
12:30:00 |
90 |
Klepetko David |
0190001 |
2129229 |
|
Šutri |
12:32:00 |
92 |
Urbanová Zora |
0270001 |
0 |
|
není členem |
12:34:00 |
94 |
Tučný Jan |
0240001 |
2131195 |
|
Tučňáci OB |
12:36:00 |
96 |
Kolářová Alena |
ZVO1153 |
2135175 |
C |
OB SK Zvole |
12:38:00 |
98 |
Husáková Petra |
SLA7452 |
426378 |
C |
SKOB Slaný |
12:40:00 |
100 |
Pěkná Eva |
ROU7550 |
53537 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
12:42:00 |
102 |
Pokorná Kamila |
KAM7452 |
2118482 |
C |
OK Kamenice |
D10 13-14
1.95 km, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:02:00 |
122 |
Kolářová Zuzana |
LOU1250 |
2143350 |
C |
SK Moravan Louňovice |
13:04:00 |
124 |
Rambousková Eliška |
LBE1154 |
981803 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
13:06:00 |
126 |
Bašusová Olga |
KAM1250 |
51561 |
C |
OK Kamenice |
13:08:00 |
128 |
Uhlířová Eliška |
LBE1150 |
331238 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
13:10:00 |
130 |
Komová Barbora |
DOR1253 |
2420070 |
C |
OK Dobříš |
D10F 13-14
2.51 km, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:14:00 |
134 |
Košárková Aneta |
PGP1255 |
8656668 |
C |
SK Praga |
13:16:00 |
136 |
Rakovcová Zuzana |
SCP1150 |
52109 |
C |
OK Sparta Praha |
13:18:00 |
138 |
Grande Ema |
PGP1251 |
0 |
C |
SK Praga |
13:20:00 |
140 |
Ledinská Lucie |
DKP1253 |
2127572 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:22:00 |
142 |
Řepková Ema |
PGP1350 |
2148115 |
C |
SK Praga |
D12 13-14
2.28 km, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:03:00 |
123 |
Kolářová Veronika |
LOU1050 |
2143359 |
C |
SK Moravan Louňovice |
13:05:00 |
125 |
Lošťáková Ela |
PGP0957 |
8013933 |
B |
SK Praga |
13:07:00 |
127 |
Štěpánková Emma |
TAP0953 |
2053563 |
C |
KOB Tretra Praha |
13:09:00 |
129 |
Komová Johana |
DOR1058 |
2420057 |
C |
OK Dobříš |
13:11:00 |
131 |
Řepková Anna |
PGP1052 |
2134299 |
C |
SK Praga |
13:13:00 |
133 |
Dusíková Elen |
DOR1060 |
2039801 |
C |
OK Dobříš |
13:15:00 |
135 |
Dvořáková Lucie |
PGP0956 |
2143361 |
C |
SK Praga |
13:17:00 |
137 |
Balejová Sofie |
KAM0951 |
8660541 |
B |
OK Kamenice |
13:19:00 |
139 |
Dlouhá Julie |
PGP1051 |
2099494 |
C |
SK Praga |
13:21:00 |
141 |
Čápová Denisa |
STA0952 |
2139494 |
C |
OK Střelka |
D14 13-14
2.51 km, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:42:00 |
162 |
Buková Hana |
ROU0750 |
2031369 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
13:44:00 |
164 |
Nemšovská Magdalena |
VSP0853 |
8515520 |
C |
USK Praha |
13:46:00 |
166 |
Dudlová Hana |
ODV0854 |
52893 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:48:00 |
168 |
Švejdová Karolína |
ZVO0752 |
2125370 |
B |
OB SK Zvole |
13:50:00 |
170 |
Grimmerová Valerie |
RIC0754 |
2085573 |
C |
OB Říčany |
13:52:00 |
172 |
Berná Klára |
ODV0851 |
2143338 |
B |
TJ Aero Odolena Voda |
13:54:00 |
174 |
Zakouřilová Klára |
VSP0850 |
8009888 |
C |
USK Praha |
D16 13-14
2.87 km, 13 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:19:00 |
139 |
Lošťáková Sára |
PGP0660 |
8003639 |
A |
SK Praga |
13:21:00 |
141 |
Šáchová Magdalena |
DOR0659 |
2115079 |
B |
OK Dobříš |
13:23:00 |
143 |
Dvořáková Veronika |
PGP0659 |
2143358 |
B |
SK Praga |
13:25:00 |
145 |
Polívková Beáta |
RIC0652 |
8226420 |
C |
OB Říčany |
13:27:00 |
147 |
Chmelařová Romana |
PGP0553 |
2102851 |
C |
SK Praga |
13:29:00 |
149 |
Švábová Alžběta |
TAP0657 |
2000545 |
C |
KOB Tretra Praha |
D18 13-14
3.70 km, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:11:00 |
131 |
Kodejšová Markéta |
VSP0458 |
8660543 |
B |
USK Praha |
13:13:00 |
133 |
Čápová Eliška |
STA0451 |
2134335 |
B |
OK Střelka |
13:15:00 |
135 |
Kubáková Nela |
SJH0451 |
8414138 |
A |
SOS Jindřichův Hradec |
13:17:00 |
137 |
Štraitová Jolana |
VSP0456 |
2021830 |
A |
USK Praha |
13:19:00 |
139 |
Buková Anežka |
ROU0351 |
2059749 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
13:21:00 |
141 |
Balejová Julie |
KAM0551 |
8667985 |
A |
OK Kamenice |
13:23:00 |
143 |
Aschermannová Klára |
VSP0454 |
8149886 |
A |
USK Praha |
13:25:00 |
145 |
Dvořáková Hana |
PGP0355 |
8667539 |
A |
SK Praga |
D21L 13-14
4.79 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:02:00 |
122 |
Hrabánková Zuzana |
PGP9950 |
331147 |
C |
SK Praga |
13:04:00 |
124 |
Kohlová Zuzana |
KPY8852 |
301347 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
13:06:00 |
126 |
Poborská Eliška |
DKP0358 |
8414107 |
A |
Oddíl OB Kotlářka |
13:08:00 |
128 |
Janovská Petra |
PGP7355 |
8654900 |
C |
SK Praga |
13:10:00 |
130 |
Paclíková Barbora |
DKP8654 |
2095945 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:12:00 |
132 |
Hrabánková Klára |
PGP9654 |
8200023 |
C |
SK Praga |
13:14:00 |
134 |
Míchalová Šárka |
KPY0050 |
2800315 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
13:16:00 |
136 |
Mikulášová Helena |
PGP9353 |
515453 |
C |
SK Praga |
13:18:00 |
138 |
Sedláčková Linda |
ROZ0050 |
8516755 |
C |
OK Roztoky |
13:20:00 |
140 |
Flašarová Kristýna |
PGP9054 |
49617 |
C |
SK Praga |
13:22:00 |
142 |
Tihonová Hana |
TAP9052 |
232158 |
C |
KOB Tretra Praha |
13:24:00 |
144 |
Janovská Kateřina |
PGP9850 |
8350120 |
C |
SK Praga |
13:26:00 |
146 |
Vávrová Sára |
0280002 |
7210925 |
|
StillAliveCZ |
13:28:00 |
148 |
Surkova Polina |
PGP0157 |
8014405 |
A |
SK Praga |
13:30:00 |
150 |
Krupová Tereza |
BZP8751 |
2088730 |
C |
Báječné ženy v orientačním běhu |
13:32:00 |
152 |
Lošťáková Ivana |
PGP7763 |
8014514 |
C |
SK Praga |
13:34:00 |
154 |
Smutná Anna Marie |
DKP0359 |
2103705 |
A |
Oddíl OB Kotlářka |
D21K 13-14
3.95 km, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:02:00 |
122 |
Geislerová Aneta |
DKL0151 |
2042535 |
C |
KOB Kladno |
13:04:00 |
124 |
Blažková Kristina |
DKP8251 |
7300472 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
D35 13-14
3.95 km, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:11:00 |
131 |
Bartůňková Lucie |
LOU7750 |
2143389 |
C |
SK Moravan Louňovice |
13:13:00 |
133 |
Řepková Jana |
PGP7762 |
2126398 |
C |
SK Praga |
13:15:00 |
135 |
Perknerová Barbora |
ZVO8151 |
2099523 |
C |
OB SK Zvole |
13:17:00 |
137 |
Chmelařová Zuzana |
PGP7761 |
2106887 |
C |
SK Praga |
13:19:00 |
139 |
Grimmerová Mariana |
RIC8051 |
2800318 |
C |
OB Říčany |
13:21:00 |
141 |
Sedláčková Petra |
ROZ7050 |
8226429 |
C |
OK Roztoky |
13:23:00 |
143 |
Dlouhá Marta |
PGP7858 |
1886930 |
C |
SK Praga |
13:25:00 |
145 |
Šimková Markéta |
LME7755 |
2045245 |
C |
SK Los Mělník |
13:27:00 |
147 |
Svítilová Pavla |
PGP7764 |
8660503 |
C |
SK Praga |
13:29:00 |
149 |
Vávrová Rút |
0280004 |
7001404 |
|
StillAliveCZ |
D45 13-14
3.61 km, 16 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:14:00 |
134 |
Černá Jana |
TAP7250 |
2102563 |
C |
KOB Tretra Praha |
13:16:00 |
136 |
Klapalová Pavla |
VSP7099 |
51589 |
C |
USK Praha |
13:18:00 |
138 |
Fantová Libuše |
EKP5650 |
51583 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
13:20:00 |
140 |
Dvořáková Ivana |
PGP7254 |
2148227 |
C |
SK Praga |
13:22:00 |
142 |
Švejdová Martina |
ZVO7453 |
2148129 |
C |
OB SK Zvole |
13:24:00 |
144 |
Míchalová Marcela |
KPY6850 |
682670 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
13:26:00 |
146 |
Berná Markéta |
ODV7651 |
52889 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:28:00 |
148 |
Buková Zdeňka |
ROU7051 |
2059753 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
13:30:00 |
150 |
Vildmonová Pavla |
PGP7454 |
7207787 |
C |
SK Praga |
13:32:00 |
152 |
Zakouřilová Helena |
VSP7453 |
8002888 |
C |
USK Praha |
13:34:00 |
154 |
Uhlířová Lada |
LBE7450 |
2103787 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
13:38:00 |
158 |
Vyhnálková Eva |
RIC7552 |
8660561 |
C |
OB Říčany |
D55 13-14
2.88 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:03:00 |
123 |
Prouzová Zuzana |
DKP6250 |
49865 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:05:00 |
125 |
Mudrová Martina |
HCE6451 |
51984 |
C |
TJ Hostivice |
13:07:00 |
127 |
Kohlová Alena |
KPY6051 |
53182 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
13:09:00 |
129 |
Hrabánková Ilona |
PGP6250 |
8013881 |
C |
SK Praga |
H10F 13-14
2.51 km, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:42:00 |
162 |
Grimmer Kryštof |
RIC1301 |
2069053 |
C |
OB Říčany |
H12 13-14
2.51 km, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:26:00 |
146 |
Koukal Jan |
ODV1001 |
2148154 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:28:00 |
148 |
Machar Dan |
DKP1002 |
8080823 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:30:00 |
150 |
Kapoun Jáchym |
LBE1002 |
1451524 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
13:32:00 |
152 |
Berný Jáchym |
ODV1000 |
2143374 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:34:00 |
154 |
Brandejs Hynek |
DKP1005 |
2095971 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:36:00 |
156 |
Bašus Ondřej |
KAM1004 |
8007178 |
C |
OK Kamenice |
13:38:00 |
158 |
Svítil Martin |
PGP0903 |
2108914 |
C |
SK Praga |
H14 13-14
2.87 km, 13 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:33:00 |
153 |
Vostrý Jonáš |
DKP0714 |
2134276 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:35:00 |
155 |
Štrait Vilém |
VSP0701 |
8061443 |
A |
USK Praha |
13:37:00 |
157 |
Machar Eda |
DKP0803 |
8080822 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
13:39:00 |
159 |
Svítil Patrik |
PGP0706 |
2103707 |
C |
SK Praga |
13:41:00 |
161 |
Salinger Jakub |
DKP0715 |
2134283 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
13:43:00 |
163 |
Kapoun Matěj |
LBE0801 |
1452976 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
13:45:00 |
165 |
Sedláček Patrik |
DKP0816 |
8080829 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
13:47:00 |
167 |
Svoboda František |
ROZ0700 |
2103238 |
C |
OK Roztoky |
13:49:00 |
169 |
Veljačik Jonáš |
DKP0818 |
8007188 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
13:51:00 |
171 |
Chmelař David |
PGP0801 |
2106731 |
C |
SK Praga |
13:53:00 |
173 |
Černý Vojtěch |
DKP0712 |
8226356 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
H16 13-14
3.70 km, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:29:00 |
149 |
Kuchař Ondřej |
TAP0609 |
8667961 |
B |
KOB Tretra Praha |
13:31:00 |
151 |
Dlouhý Aleš |
PGP0502 |
8116795 |
B |
SK Praga |
13:33:00 |
153 |
Dudl Vojtěch |
ODV0600 |
52891 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:35:00 |
155 |
Ledinský Matěj |
DKP0602 |
2087643 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:37:00 |
157 |
Černý Matouš |
TAP0501 |
8014512 |
B |
KOB Tretra Praha |
13:39:00 |
159 |
Machar Matěj |
DKP0604 |
8080821 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
13:41:00 |
161 |
Kubát Matyáš |
RIC0601 |
8012037 |
B |
OB Říčany |
13:43:00 |
163 |
Nemšovský Filip |
VSP0500 |
8005427 |
A |
USK Praha |
13:45:00 |
165 |
Perkner Vít |
ZVO0603 |
2099526 |
B |
OB SK Zvole |
H18 13-14
4.57 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:40:00 |
160 |
Kačer Jakub |
ZVO0400 |
2115679 |
C |
OB SK Zvole |
13:42:00 |
162 |
Titz Adam |
VSP0401 |
8151968 |
A |
USK Praha |
13:44:00 |
164 |
Černý Antonín |
TAP0402 |
8116720 |
B |
KOB Tretra Praha |
13:46:00 |
166 |
Kozák Jakub |
ROU0401 |
2031368 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
13:48:00 |
168 |
Janas Adam |
PGP0404 |
8667507 |
B |
SK Praga |
H21L 13-14
6.67 km, 26 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:25:00 |
145 |
Košárek Pavel |
PGP7107 |
8656636 |
C |
SK Praga |
13:27:00 |
147 |
Vondra Jiří |
FSP7600 |
2092409 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
13:29:00 |
149 |
Illner Vojtěch |
DKP9600 |
8648562 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:31:00 |
151 |
Vlach Martin |
PGP8605 |
51807 |
C |
SK Praga |
13:33:00 |
153 |
Buk Ondřej |
ROU0102 |
8662366 |
B |
SKOB Roudnice nad Labem |
13:37:00 |
157 |
Janas Petr |
PGP0200 |
8663127 |
A |
SK Praga |
13:39:00 |
159 |
Kovář Miroslav |
SJC8104 |
8008104 |
C |
Sportcentrum Jičín |
13:41:00 |
161 |
Janas Petr |
PGP7106 |
8151151 |
C |
SK Praga |
13:43:00 |
163 |
Fröhlich Martin |
DKP8207 |
7300471 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:45:00 |
165 |
Janovský Tomáš |
PGP6401 |
8667530 |
C |
SK Praga |
13:47:00 |
167 |
Pidrman Milan |
EKP8310 |
2067264 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
13:49:00 |
169 |
Veselý Jakub |
PGP9503 |
7209346 |
R |
SK Praga |
13:51:00 |
171 |
Sedláček Jaroslav |
DKP0309 |
8080830 |
A |
Oddíl OB Kotlářka |
H21K 13-14
5.21 km, 19 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:03:00 |
123 |
Prouza Jaromír |
DKP8705 |
49866 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:05:00 |
125 |
Flašar Jan |
KCK5701 |
8028814 |
C |
KOB Český Krumlov |
13:07:00 |
127 |
Kohout Václav |
DKL0101 |
8008284 |
A |
KOB Kladno |
H35 13-14
5.21 km, 19 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:38:00 |
158 |
Nemšovský Petr |
PGP7602 |
899152 |
C |
SK Praga |
13:40:00 |
160 |
Marek Jan |
LBE6100 |
897390 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
13:42:00 |
162 |
Ledinský Martin |
DKP7901 |
2087675 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:44:00 |
164 |
Perkner Radim |
ZVO8001 |
2115681 |
C |
OB SK Zvole |
13:46:00 |
166 |
Hýbl Lukáš |
PGP7504 |
7210112 |
C |
SK Praga |
13:48:00 |
168 |
Machar Pavel |
DKP7903 |
2102794 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:50:00 |
170 |
Svítil Petr |
PGP7810 |
1450170 |
C |
SK Praga |
13:52:00 |
172 |
Silný Ondřej |
PHK7906 |
2032168 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
13:54:00 |
174 |
Sládeček Petr |
RIC7702 |
448937 |
C |
OB Říčany |
13:56:00 |
176 |
Kolář David |
LOU7700 |
2143398 |
C |
SK Moravan Louňovice |
H45 13-14
4.57 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:02:00 |
122 |
Baldrian Petr |
PGP7203 |
8140933 |
C |
SK Praga |
13:04:00 |
124 |
Švejda Karel |
0300001 |
2141899 |
|
Zvole |
13:06:00 |
126 |
Zakouřil Václav |
VSP7401 |
8006888 |
C |
USK Praha |
13:08:00 |
128 |
Špičák Aleš |
DKP5500 |
8641 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:10:00 |
130 |
Polívka Petr |
RIC7401 |
2073693 |
C |
OB Říčany |
13:12:00 |
132 |
Svoboda Ondřej |
ROZ7100 |
2102709 |
C |
OK Roztoky |
13:14:00 |
134 |
Doubek Petr |
SLA7000 |
8648574 |
C |
SKOB Slaný |
13:16:00 |
136 |
Kapoun Luděk |
LBE7400 |
1451523 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
13:18:00 |
138 |
Šácha Marek |
DOR7102 |
2104696 |
C |
OK Dobříš |
13:20:00 |
140 |
Čáp Radim |
STA7301 |
2134353 |
C |
OK Střelka |
13:22:00 |
142 |
Fanta Miroslav |
EKP5800 |
51147 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
13:24:00 |
144 |
Buk Jiří |
ROU6901 |
2099501 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
13:26:00 |
146 |
Balej Jiří |
KAM7201 |
8680586 |
C |
OK Kamenice |
13:28:00 |
148 |
Dobeš Václav |
KPY5701 |
301374 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
13:30:00 |
150 |
Sedláček Jaroslav |
ROZ6801 |
51894 |
C |
OK Roztoky |
13:32:00 |
152 |
Uhlíř Patrik |
LBE7000 |
331179 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
13:34:00 |
154 |
Černý Daniel |
TAP7200 |
2103742 |
C |
KOB Tretra Praha |
13:36:00 |
156 |
Chmelař Bohumil |
PGP7204 |
2111706 |
C |
SK Praga |
H55 13-14
3.61 km, 16 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:08:00 |
128 |
Buk Miloslav |
ROU6202 |
331058 |
C |
SKOB Roudnice nad Labem |
13:10:00 |
130 |
Hořínek Jaroslav |
VSP5000 |
8045137 |
C |
USK Praha |
H65 13-14
2.88 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:13:00 |
133 |
Vávra Petr |
0280003 |
7210810 |
|
StillAliveCZ |
13:15:00 |
135 |
Neumann Zbyněk |
LME5300 |
51579 |
C |
SK Los Mělník |
H75 13-14
2.03 km, 12 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:03:00 |
123 |
Aschermann Michael |
DOR4400 |
2031374 |
C |
OK Dobříš |
13:05:00 |
125 |
Duda František |
KPY4600 |
2103786 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
T3 13-14
3.12 km, 13 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:33:00 |
153 |
Dudl Jan |
ODV7703 |
2134286 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:35:00 |
155 |
Berný Jan |
ODV7702 |
52117 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
13:37:00 |
157 |
Dudlová Jana |
ODV7751 |
2135182 |
C |
TJ Aero Odolena Voda |
D10 14-15
1.95 km, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:03:00 |
183 |
Fialová Kristýna |
DOR1250 |
2125352 |
C |
OK Dobříš |
14:05:00 |
185 |
Šubrtová Barbora |
TAP1150 |
2080988 |
C |
KOB Tretra Praha |
14:07:00 |
187 |
Pecklová Laura |
DOR1150 |
2111611 |
C |
OK Dobříš |
D10F 14-15
2.51 km, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:17:00 |
197 |
Knýbelová Anna |
FSP1152 |
2000586 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:19:00 |
199 |
Suchanová Nela |
MKP1351 |
2260141 |
C |
SK GORDIC Praha Kačerov |
14:21:00 |
201 |
Benešová Ludmila |
FSP1151 |
2029157 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:23:00 |
203 |
Proxová Veronika |
RIC1350 |
2115715 |
C |
OB Říčany |
D12 14-15
2.28 km, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:28:00 |
208 |
Michalíková Klára |
ZVO0954 |
2148173 |
C |
OB SK Zvole |
14:30:00 |
210 |
Geffertová Marta |
FSP1054 |
2092374 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:32:00 |
212 |
Hercubová Dominika |
MKP0950 |
2260139 |
C |
SK GORDIC Praha Kačerov |
14:34:00 |
214 |
Kváčová Anna |
DKP1051 |
2143331 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:36:00 |
216 |
Vladařová Anna |
PGP0958 |
2001919 |
C |
SK Praga |
14:38:00 |
218 |
Mikovcová Lucie |
TAP1057 |
2181288 |
C |
KOB Tretra Praha |
14:40:00 |
220 |
Michalíková Alžběta |
ZVO0953 |
2148142 |
C |
OB SK Zvole |
D14 14-15
2.51 km, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:02:00 |
182 |
Geffertová Agáta |
FSP0753 |
2029168 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:04:00 |
184 |
Ellederová Eva |
TAP0860 |
2102816 |
C |
KOB Tretra Praha |
14:06:00 |
186 |
Chumová Adéla |
SLP0950 |
51287 |
C |
OOB Slavia Praha |
14:08:00 |
188 |
Hüblová Agáta |
FSP0853 |
2029179 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:10:00 |
190 |
Mikovcová Magdalena |
TAP0858 |
0 |
C |
KOB Tretra Praha |
14:12:00 |
192 |
Honzáková Nelka |
JHB0851 |
7210807 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
14:14:00 |
194 |
Leinweberová Julie |
FSP0755 |
2116468 |
B |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:16:00 |
196 |
Petriláková Amálie Rebeka |
DOR0953 |
8028871 |
B |
OK Dobříš |
D16 14-15
2.87 km, 13 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:02:00 |
182 |
Maříková Alžběta |
FSP0650 |
2029199 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:04:00 |
184 |
Honzáková Lenka |
JHB0551 |
7210814 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
14:06:00 |
186 |
Kosobudová Anna |
VTA0551 |
7208086 |
A |
SC vebr-sport |
D21L 14-15
4.79 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:44:00 |
224 |
Pidrmanová Stanislava |
EKP8950 |
2124747 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
D21K 14-15
3.95 km, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:50:00 |
230 |
Hrdličková Ludmila |
SLA9851 |
301621 |
C |
SKOB Slaný |
14:52:00 |
232 |
Šubrtová Věra |
TAP8150 |
2080987 |
C |
KOB Tretra Praha |
D35 14-15
3.95 km, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:32:00 |
212 |
Maříková Markéta |
FSP7351 |
2029177 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:34:00 |
214 |
Chumová Jana |
SLP7451 |
51354 |
C |
OOB Slavia Praha |
14:36:00 |
216 |
Pinkava Anna |
FSP8151 |
2029166 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:38:00 |
218 |
Honzáková Jana |
JHB7753 |
7207340 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
14:40:00 |
220 |
Hüblová Kateřina |
FSP7750 |
2000593 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:42:00 |
222 |
Hrstková Marie |
SLA8150 |
2148214 |
C |
SKOB Slaný |
14:46:00 |
226 |
Špičáková Barbora |
DKP8250 |
2102804 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
D45 14-15
3.61 km, 16 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:04:00 |
184 |
Hrdličková Ludmila |
SLA6950 |
8033240 |
C |
SKOB Slaný |
14:06:00 |
186 |
Petriláková Petra |
DOR7656 |
8226435 |
C |
OK Dobříš |
14:08:00 |
188 |
Bártová Pavla |
ZVO7152 |
2083418 |
C |
OB SK Zvole |
14:10:00 |
190 |
Kašparová Irena |
SLA6852 |
336731 |
C |
SKOB Slaný |
14:12:00 |
192 |
Jírová Monika |
ROZ7350 |
1415713 |
C |
OK Roztoky |
14:14:00 |
194 |
Kotenová Petra |
DKP7450 |
2148127 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:16:00 |
196 |
Kosobudová Lenka |
VTA7351 |
7208099 |
C |
SC vebr-sport |
14:18:00 |
198 |
Geffertová Radka |
FSP7650 |
2092396 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:20:00 |
200 |
Beranová Jana |
SLA7551 |
515052 |
C |
SKOB Slaný |
D55 14-15
2.88 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:42:00 |
222 |
Bochenková Jana |
DOR6150 |
232174 |
C |
OK Dobříš |
H10F 14-15
2.51 km, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:27:00 |
207 |
Hübl Hugo |
FSP1103 |
2000572 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:29:00 |
209 |
Míka Zbyněk |
DKP1301 |
8537 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:31:00 |
211 |
Pinkava Jonáš |
FSP1102 |
2090855 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:33:00 |
213 |
Skripnik Kilián |
FSP1300 |
2092380 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:35:00 |
215 |
Bartál Dan |
FSP1106 |
2000557 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
H10 14-15
1.95 km, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:11:00 |
191 |
Pinkr Josef |
HCE1200 |
1417247 |
C |
TJ Hostivice |
14:13:00 |
193 |
Zápotocký Tomáš |
SLA1200 |
2087720 |
C |
SKOB Slaný |
H12 14-15
2.51 km, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:20:00 |
200 |
Komín Matyáš |
DKL0901 |
2121871 |
B |
KOB Kladno |
14:22:00 |
202 |
Knop Matěj |
FSP0905 |
2029182 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:24:00 |
204 |
Prox Jan |
RIC1003 |
8226428 |
C |
OB Říčany |
14:26:00 |
206 |
Elleder Jan |
TAP1010 |
8014503 |
C |
KOB Tretra Praha |
14:28:00 |
208 |
Hinks-Edwards Adam |
ZVO0905 |
2001940 |
C |
OB SK Zvole |
H14 14-15
2.87 km, 13 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:08:00 |
188 |
Pinkava Vojtěch |
FSP0806 |
2029196 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:10:00 |
190 |
Maroušek Dominik |
DKP0716 |
2129223 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
14:12:00 |
192 |
Günter Vincent |
FSP0701 |
2116495 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:14:00 |
194 |
Zápotocký Jiří |
SLA0800 |
2801037 |
B |
SKOB Slaný |
14:16:00 |
196 |
Brdička Tomáš |
FSP0710 |
2029174 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:18:00 |
198 |
Beran František |
SLA0700 |
2129245 |
B |
SKOB Slaný |
14:20:00 |
200 |
Beneš Jan |
FSP0807 |
2029186 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:22:00 |
202 |
Tejkl Štěpán |
TAP0807 |
8090146 |
C |
KOB Tretra Praha |
14:24:00 |
204 |
Skripnik Matouš |
FSP0800 |
8028833 |
B |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:26:00 |
206 |
Koten Vojtěch |
DKP0815 |
2143373 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
14:28:00 |
208 |
Vrba Matyáš |
FSP0706 |
8116787 |
B |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:30:00 |
210 |
Peckl Kryštof |
DOR0806 |
2111761 |
B |
OK Dobříš |
14:32:00 |
212 |
Klimeš Vincent |
FSP0808 |
2029197 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:34:00 |
214 |
Šubrt Ondřej |
TAP0801 |
2085632 |
C |
KOB Tretra Praha |
H16 14-15
3.70 km, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:03:00 |
183 |
Skripnik Nikola |
FSP0600 |
8028832 |
A |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:05:00 |
185 |
Elleder David |
TAP0615 |
8116696 |
A |
KOB Tretra Praha |
14:07:00 |
187 |
Klepetko Adam |
FSP0601 |
2029189 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:09:00 |
189 |
Jíra Filip |
KAM0506 |
8663163 |
B |
OK Kamenice |
14:11:00 |
191 |
Červinka Lukáš |
FSP0603 |
2078487 |
B |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:13:00 |
193 |
Bárta Viktor |
ZVO0601 |
8667515 |
A |
OB SK Zvole |
H21K 14-15
5.21 km, 19 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:29:00 |
209 |
Honzák Tomáš |
JHB7702 |
7201753 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
14:31:00 |
211 |
Forst Antonín |
PGP0106 |
218851 |
B |
SK Praga |
14:33:00 |
213 |
Hrdlička Jan |
SLA0200 |
439143 |
C |
SKOB Slaný |
14:35:00 |
215 |
Šubrt Evžen |
TAP8000 |
2085631 |
C |
KOB Tretra Praha |
H21L 14-15
6.67 km, 26 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:41:00 |
221 |
Uhlíř Marek |
PGP9405 |
331157 |
C |
SK Praga |
14:43:00 |
223 |
Jíra Tomáš |
KAM9802 |
8662741 |
C |
OK Kamenice |
14:45:00 |
225 |
Petrilák Matouš Nathaniel |
DOR0409 |
8654908 |
A |
OK Dobříš |
H35 14-15
5.21 km, 19 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:17:00 |
197 |
Míka Pavel |
DKP7800 |
2080948 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:19:00 |
199 |
Hrstka Pavel |
SLA7501 |
2109691 |
C |
SKOB Slaný |
14:21:00 |
201 |
Michalík Bohumil |
ZVO8002 |
2419954 |
C |
OB SK Zvole |
14:23:00 |
203 |
Kváča Vladimír |
DKP7706 |
2143360 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:25:00 |
205 |
Komín David |
PGP7405 |
9767 |
C |
SK Praga |
H45 14-15
4.57 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:03:00 |
183 |
Prox Jakub |
RIC7406 |
2111745 |
C |
OB Říčany |
14:05:00 |
185 |
Mařík Karel |
FSP7200 |
2029172 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:07:00 |
187 |
Chum Jaroslav |
SLP6601 |
51613 |
C |
OOB Slavia Praha |
14:09:00 |
189 |
Kosobud Dušan |
VTA7201 |
7208073 |
C |
SC vebr-sport |
14:11:00 |
191 |
Leinweber Ctirad |
FSP7401 |
51854 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:13:00 |
193 |
Petrilák Miroslav |
DOR6600 |
2092439 |
C |
OK Dobříš |
14:15:00 |
195 |
Koten Petr |
0200001 |
2001999 |
|
- |
14:17:00 |
197 |
Tolar Jan |
RIC7301 |
8226339 |
C |
OB Říčany |
H55 14-15
3.61 km, 16 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:24:00 |
204 |
Kořistka Libor |
EKP6300 |
51591 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
H65 14-15
2.88 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:46:00 |
226 |
Paul Josef |
DCE4401 |
301171 |
C |
KOB Dobřichovice |
H75 14-15
2.03 km, 12 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:41:00 |
221 |
Novotný Jiří |
DKL4601 |
51621 |
C |
KOB Kladno |
14:43:00 |
223 |
Zábranský Emil |
SLA4200 |
420425 |
C |
SKOB Slaný |
T3 14-15
3.12 km, 13 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
14:21:00 |
201 |
Rambousková Pavla |
0230002 |
1452974 |
|
Mapkini Beroun |
14:23:00 |
203 |
Zápotocký Luboš |
SLA7500 |
7300545 |
C |
SKOB Slaný |
14:25:00 |
205 |
Pecklová Jarmila |
DOR7950 |
2111610 |
C |
OK Dobříš |
14:27:00 |
207 |
Ledinská Eliška |
DKP0256 |
2113484 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:29:00 |
209 |
Fiala Jan |
DOR7802 |
2125359 |
C |
OK Dobříš |
14:31:00 |
211 |
Ledinská Leona |
DKP8161 |
2102803 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:33:00 |
213 |
Peckl Martin |
DOR7701 |
2111617 |
C |
OK Dobříš |
14:35:00 |
215 |
Proxová Lada |
RIC8350 |
2111736 |
C |
OB Říčany |
14:37:00 |
217 |
Hübl Karel |
FSP7802 |
2092388 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
14:39:00 |
219 |
Marková Alena |
0230001 |
52977 |
|
Mapkini Beroun |
14:41:00 |
221 |
Bauerová Pavla |
0140001 |
8226433 |
|
|
14:43:00 |
223 |
Tejkl Jiří |
DOB7700 |
8226377 |
C |
KOB Dobruška |
D14 15-16
2.51 km, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:14:00 |
254 |
Zemanová Eliška |
DKP0862 |
2127897 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
15:16:00 |
256 |
Malečková Pavlína |
VSP0855 |
8000237 |
B |
USK Praha |
D16 15-16
2.87 km, 13 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:10:00 |
250 |
Pelantová Martina |
RIC0550 |
8660563 |
A |
OB Říčany |
15:12:00 |
252 |
Malečková Hana |
VSP0553 |
8028827 |
A |
USK Praha |
D18 15-16
3.70 km, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:15:00 |
255 |
Nentvichová Julie |
DOR0351 |
2045307 |
B |
OK Dobříš |
D21K 15-16
3.95 km, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:30:00 |
270 |
Blahová Pavla |
DKP0155 |
8653088 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
D35 15-16
3.95 km, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:26:00 |
266 |
Nováková Ivana |
DLP8150 |
2134291 |
C |
OOB TJ Dukla Praha |
D45 15-16
3.61 km, 16 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:20:00 |
260 |
Freyová Michaela |
KPY6050 |
301394 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
15:22:00 |
262 |
Hrstková Dana |
SJI6051 |
7209360 |
C |
OK Jihlava |
15:24:00 |
264 |
Dlouhá Jana |
DKP5950 |
8644 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:26:00 |
266 |
Blahová Markéta |
EKP6951 |
7209480 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
15:28:00 |
268 |
Forstereviczová Jana |
DOR7653 |
2082934 |
C |
OK Dobříš |
15:30:00 |
270 |
Malečková Iva |
VSP7559 |
2067949 |
C |
USK Praha |
D55 15-16
2.88 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:22:00 |
262 |
Mrázková Ivana |
DKP5650 |
8080100 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:24:00 |
264 |
Nentvichová Romana |
DOR6651 |
2058509 |
C |
OK Dobříš |
15:26:00 |
266 |
Havlíčková Jindřiška |
KNC6150 |
9201322 |
C |
Sokol Kostelec n. Č. l. |
15:28:00 |
268 |
Dudová Hana |
DKP5752 |
51756 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:30:00 |
270 |
Kopáčková Alena |
DOR6450 |
436940 |
C |
OK Dobříš |
15:32:00 |
272 |
Klusáková Jitka |
DKP5651 |
8660376 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:34:00 |
274 |
Procházková Miluše |
DCE5450 |
1954721 |
C |
KOB Dobřichovice |
D65 15-16
2.03 km, 12 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:25:00 |
265 |
Kupcová Věroslava |
DVP4850 |
52600 |
C |
DVP ORIENTATION |
15:27:00 |
267 |
Ryšavá Lubomíra |
TJP4750 |
53540 |
C |
TJ Sokol Troja |
D75 15-16
1.66 km, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:25:00 |
265 |
Haňkovská Jana |
PGP4050 |
8200025 |
C |
SK Praga |
H10F 15-16
2.51 km, 8 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:07:00 |
247 |
Datel Adam |
DKL1100 |
2148079 |
C |
KOB Kladno |
15:09:00 |
249 |
Kužel Jonáš |
FSP1201 |
446429 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
H12 15-16
2.51 km, 10 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:20:00 |
260 |
Novák Adam |
DLP0901 |
2133917 |
C |
OOB TJ Dukla Praha |
15:22:00 |
262 |
Kolbeshkin Vasilij |
KAM1008 |
446327 |
C |
OK Kamenice |
H14 15-16
2.87 km, 13 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:02:00 |
242 |
Pelant Jan |
RIC0700 |
2060263 |
B |
OB Říčany |
15:04:00 |
244 |
Mackovič Adam |
HCE0700 |
1413898 |
C |
TJ Hostivice |
15:06:00 |
246 |
Kohoutek Lukáš |
RIC0805 |
8226412 |
B |
OB Říčany |
H16 15-16
3.70 km, 15 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:19:00 |
259 |
Kohoutek Vojtěch |
DKP0503 |
2051516 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:21:00 |
261 |
Valenta Martin |
KPY0507 |
2060247 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
15:23:00 |
263 |
Kohoutek Tomáš |
RIC0603 |
8061461 |
C |
OB Říčany |
15:25:00 |
265 |
Kořistka Daniel |
DKP0614 |
51367 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:27:00 |
267 |
Bozděch Tobiáš |
KPY0504 |
2091561 |
B |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
H18 15-16
4.57 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:21:00 |
261 |
Kužel Jan |
FSP0400 |
515098 |
B |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
H21L 15-16
6.67 km, 26 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:02:00 |
242 |
Koliáš Štěpán |
DKP0610 |
8076030 |
A |
Oddíl OB Kotlářka |
15:04:00 |
244 |
Rollier Baptiste |
PHK8200 |
8270982 |
E |
OK 99 Hradec Králové |
15:06:00 |
246 |
Blaha Ondřej |
EKP7002 |
8667983 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
15:08:00 |
248 |
Šedivý Ondřej |
KNC9103 |
8028853 |
C |
Sokol Kostelec n. Č. l. |
15:10:00 |
250 |
Málek Martin |
CST8902 |
1425376 |
C |
OB Strakonice |
H35 15-16
5.21 km, 19 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:13:00 |
253 |
Datel Jiří |
DKL7101 |
8011594 |
C |
KOB Kladno |
15:15:00 |
255 |
Skripnik Ondřej |
FSP7502 |
8028842 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
H45 15-16
4.57 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:05:00 |
245 |
Koliáš Čeněk |
DKP7102 |
2120848 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:07:00 |
247 |
Foršt Jakub |
DOR7501 |
236022 |
C |
OK Dobříš |
15:09:00 |
249 |
Pelant Michal |
RIC7400 |
2069060 |
C |
OB Říčany |
15:11:00 |
251 |
Čermák Daniel |
EKP7510 |
8028876 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
15:13:00 |
253 |
Kohl Jiří |
KPY6201 |
301391 |
C |
SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. |
15:15:00 |
255 |
Kužel Tomáš |
FSP7610 |
1000505 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
15:17:00 |
257 |
Maleček Vít |
PGP6801 |
2067268 |
C |
SK Praga |
H55 15-16
3.61 km, 16 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:06:00 |
246 |
Nentvich Lubomír |
DOR5800 |
8033232 |
C |
OK Dobříš |
15:08:00 |
248 |
Dresčík Vladimír |
DVP6301 |
416224 |
|
DVP ORIENTATION |
15:10:00 |
250 |
Hrstka Vladislav |
JHB5702 |
995881 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
15:12:00 |
252 |
Dlouhý Jiří |
DKP5700 |
9570000 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
15:14:00 |
254 |
Pavlů Jaroslav |
DCE6100 |
232041 |
C |
KOB Dobřichovice |
15:16:00 |
256 |
Havlíček Ivo |
KNC5800 |
51400 |
C |
Sokol Kostelec n. Č. l. |
H65 15-16
2.88 km, 17 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:16:00 |
256 |
Koč Lumír |
MKP5401 |
336747 |
C |
SK GORDIC Praha Kačerov |
15:18:00 |
258 |
Ryšavý Vít |
TJP4700 |
51332 |
C |
TJ Sokol Troja |
H75 15-16
2.03 km, 12 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:31:00 |
271 |
Procházka Zdenko |
DKP4300 |
51800 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
H80 15-16
1.66 km, 9 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:21:00 |
261 |
Rychlý Rudolf |
MKP4100 |
2260138 |
C |
SK GORDIC Praha Kačerov |
T3 15-16
3.12 km, 13 kontrol, Start: Start1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
15:03:00 |
243 |
Hrubá Veronika |
0040001 |
2080907 |
|
6YC |
15:05:00 |
245 |
Špičák Jan |
0010001 |
2088156 |
|
bez klubové příslušnosti |
15:07:00 |
247 |
Hejsek Jakub |
0070001 |
2419967 |
|
neregistrovaný |
15:09:00 |
249 |
Hrubý František |
0040002 |
2115729 |
|
6YC |
15:11:00 |
251 |
Hroch Tomáš |
0290001 |
1421293 |
|
hroši |