Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.09.2021
Místo konání:
Dobříš
Pořadatel:
DOR - OK Dobříš
Mapa:
Kazatelna, 1 : 10 000
Ředitel závodu:
Janda Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Etrych Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Houska Jindřich - R3, Bochenková Martina - R1, Jiroušek Pavel
JURY:
Mrázek Jan, Sysel Ondřej, Plochová Dominika
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35L     D35K     D45L     D45K     D55     D65     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35L     H35K     H45K     H45L     H55     H65     H75     T3     T6     TF     Z1     Z2    

D10 2.32 km, 50 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Brotánková Klára ROU1151 2144100 C SKOB Roudnice nad Labem
10:33:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C OK Dobříš
10:36:00 Rambousková Eliška LBE1154 52977 C TJ Lokomotiva Beroun
10:39:00 Kalinová Lisa SPC1158 515409 C SPORTICUS team
10:42:00 Pokorná Elen KAM1151 2420066 C OK Kamenice
10:45:00 Komová Barbora DOR1253 2420070 C OK Dobříš
10:48:00 Ptáčková Lucie DKP1255 2214530 C Oddíl OB Kotlářka
10:51:00 Králová Žofie LBE1152 1452974 C TJ Lokomotiva Beroun
10:54:00 Blehová Barbora DOR1151 2127569 C OK Dobříš
10:57:00 Maroušková Julie DKP1256 2171108 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Magazu Sophia DOR1152 8016029 C OK Dobříš
11:03:00 Knýbelová Anna FSP1152 2000586 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:06:00 Zavadilová Adéla VSP1153 2129216 C USK Praha
11:09:00 Gregorová Magdalena DKP1158 2121756 C Oddíl OB Kotlářka
11:12:00 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 C KOB Tretra Praha
11:15:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C USK Praha
11:18:00 Haisová Anna DOR1252 2420065 C OK Dobříš
11:21:00 Rakovcová Zuzana SCP1150 52109 C OK Sparta Praha
11:24:00 Králová Helena LBE1250 9201062 C TJ Lokomotiva Beroun
11:27:00 Pecklová Laura DOR1150 2111611 C OK Dobříš
11:30:00 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C KOB Tretra Praha
11:33:00 Kolářová Alena ZVO1153 2135175 C OB SK Zvole
11:36:00 Nešporová Nora TAP1153 2181289 C KOB Tretra Praha
11:39:00 Ouhrabková Bára SPC1256 2031372 C SPORTICUS team
11:42:00 Mrázková Berta SJC1151 771771 C Sportcentrum Jičín
11:45:00 Rambousková Julie 0280002 515431 Rambíci
11:48:00 Bašusová Olga KAM1250 51561 C OK Kamenice
11:51:00 Uhlířová Eliška LBE1150 331238 C TJ Lokomotiva Beroun
11:54:00 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C Oddíl OB Kotlářka
11:57:00 Rejšková Klára KAM1251 2115703 C OK Kamenice
12:00:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C SK Moravan Louňovice
12:03:00 Fuchsová Barbora KAM1153 2221442 C OK Kamenice
12:06:00 Mikulová Stella ZVO1250 2116193 C OB SK Zvole
12:12:00 Procházková Aneta DKP1153 2103718 C Oddíl OB Kotlářka

D10F 2.03 km, 75 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Sedláková Helena DKP1352 2118492 C Oddíl OB Kotlářka
10:36:00 Fodorová Natálie TUR1155 981821 C OOB TJ Turnov
10:39:00 Lorencová Kateřina DOR1251 8089 C OK Dobříš
10:42:00 Večerková Klára DKP1452 2181307 C Oddíl OB Kotlářka
10:45:00 Dostálová Rebeka HCE1150 2 C TJ Hostivice
10:48:00 Lohová Dora 0060002 515065 OB Kladno
10:51:00 Nekvasilová Julie DKP1252 2260345 C Oddíl OB Kotlářka
10:54:00 Proxová Veronika RIC1350 2115715 C OB Říčany
10:57:00 Collis Emma DKP1251 202233 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 Lohová Anna 0060001 336741 OB Kladno

D12 2.80 km, 65 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Hill Daisy SLA0950 7210809 C SKOB Slaný
10:33:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 B OK Kamenice
10:36:00 Řehořková Ema DKP0956 2146031 C Oddíl OB Kotlářka
10:39:00 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:42:00 Dlouhá Julie PGP1051 2099494 C SK Praga
10:45:00 Uhlířová Marie LBE0950 2103787 C TJ Lokomotiva Beroun
10:48:00 Štěpánková Emma TAP0953 2053563 C KOB Tretra Praha
10:51:00 Havlová Veronika KNC0950 8003637 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:54:00 Axon Amelie TAP0959 2222800 C KOB Tretra Praha
10:57:00 Vaňková Barbora ROZ0959 2039125 C OK Roztoky
11:00:00 Hercubová Dominika MKP0950 2260139 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:03:00 Vaculovičová Alžběta DOR0956 2050484 C OK Dobříš
11:06:00 Kubecová Markéta PGP0955 232246 C SK Praga
11:09:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B OK Kamenice
11:12:00 Basistová Aneta DOR1057 2044896 C OK Dobříš
11:15:00 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 B USK Praha
11:18:00 Michalíková Alžběta ZVO0953 2148142 C OB SK Zvole
11:21:00 Šunková Sára LOU1051 2148246 C SK Moravan Louňovice
11:24:00 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C Oddíl OB Kotlářka
11:27:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 2420001 C OB Říčany
11:30:00 Jirousová Edita TAP1056 2113483 C KOB Tretra Praha
11:33:00 Seidlová Magdalena RIC0950 8061502 B OB Říčany
11:36:00 Matoušková Kateřina SPC0955 2148068 C SPORTICUS team
11:42:00 Pompachová Natálie TAP0952 8226392 C KOB Tretra Praha
11:45:00 Brumovská Markéta 0160003 0 Brumíci
11:48:00 Dusíková Elen DOR1060 2039801 C OK Dobříš
11:51:00 Michalíková Klára ZVO0954 2148173 C OB SK Zvole
11:54:00 Svatá Lucie PGP0952 2801038 C SK Praga
11:57:00 Hlaváčková Lucie TAP1050 2080980 C KOB Tretra Praha
12:00:00 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B SKOB Roudnice nad Labem
12:03:00 Kolářová Veronika LOU1050 2143359 C SK Moravan Louňovice
12:06:00 Hrušková Gabriela PGP1150 2125327 C SK Praga
12:09:00 Pokorná Sára KAM0952 2118500 C OK Kamenice
12:12:00 Dvořáková Lucie PGP0956 2143361 C SK Praga
12:18:00 Kopecká Marie VSP0951 1416363 C USK Praha
12:21:00 Buganová Petra PGP1053 2001913 C SK Praga
12:24:00 Ptáčková Barbora DKP0954 2419959 C Oddíl OB Kotlářka
12:27:00 Kalinová Ella SPC0961 515458 C SPORTICUS team
12:30:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B OK Kamenice
12:33:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C SK Praga
12:36:00 Hezká Adéla DOR1053 2050499 C OK Dobříš
12:39:00 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 B USK Praha
12:42:00 Mikovcová Lucie TAP1057 2181288 C KOB Tretra Praha
12:45:00 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 B Oddíl OB Kotlářka
12:48:00 Schuhmeierová Alena ROZ0952 2420033 C OK Roztoky

D14 3.58 km, 90 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Ptáčková Hana PGP0750 8149880 C SK Praga
10:35:00 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 B OB Říčany
10:38:00 Hüblová Agáta FSP0853 2029179 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:41:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B OK Kamenice
10:44:00 Bublíková Klára TAP0752 8014519 B KOB Tretra Praha
10:47:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A SK Praga
10:50:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 B USK Praha
10:53:00 Pilátová Rozálie DKL0750 2103252 B KOB Kladno
10:56:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 8515520 C USK Praha
10:59:00 Švejdová Karolína ZVO0752 2125370 B OB SK Zvole
11:02:00 Zákoucká Barbora DKP0859 2086460 B Oddíl OB Kotlářka
11:05:00 Václavíková Amálie SLA0851 2109678 B SKOB Slaný
11:08:00 Lampová Amálie DKP0752 2090870 B Oddíl OB Kotlářka
11:11:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
11:14:00 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C KOB Tretra Praha
11:17:00 Bartalošová Anežka PGP0853 2084992 B SK Praga
11:20:00 Vavřinová Johana HCE0751 2118496 C TJ Hostivice
11:23:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B USK Praha
11:26:00 Chudobová Eliška DKL0850 2148141 B KOB Kladno
11:29:00 Mikovcová Magdalena TAP0858 2181339 C KOB Tretra Praha
11:32:00 Vejražková Anna KPY0750 2801009 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:35:00 Stará Barbora FSP0752 2029170 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:38:00 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B OK Dobříš
11:44:00 Hladíková Julie DKP0857 8116730 B Oddíl OB Kotlářka
11:47:00 Drašarová Magdaléna DKL0752 2000567 C KOB Kladno
11:50:00 Baštová Justýna DOR0952 8007179 B OK Dobříš
11:53:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 2103732 B Oddíl OB Kotlářka
11:56:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 B USK Praha
11:59:00 Hrušková Tereza PGP0953 2125321 B SK Praga
12:02:00 Dostálová Judita HCE0750 1421898 C TJ Hostivice
12:05:00 Šilerová Petra DKP0760 8113509 B Oddíl OB Kotlářka
12:08:00 Mikulová Tereza ZVO0851 8033261 B OB SK Zvole
12:11:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 B Oddíl OB Kotlářka
12:14:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A OK Kamenice
12:17:00 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A Sokol Kostelec n. Č. l.
12:20:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
12:23:00 Gregorová Alice DKP0758 7208080 B Oddíl OB Kotlářka
12:26:00 Krátká Linda ROU0851 2134252 C SKOB Roudnice nad Labem
12:29:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
12:32:00 Leinweberová Julie FSP0755 8042141 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:35:00 Blehová Veronika DOR0852 2127561 C OK Dobříš
12:38:00 Šunková Berta LOU0850 2143397 B SK Moravan Louňovice
12:41:00 Hezká Tereza DOR0855 2111613 C OK Dobříš
12:44:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 B OK Kamenice
12:47:00 Housková Adéla DOR0851 2050490 C OK Dobříš
12:50:00 Mušková Amálie Anna DKP0759 336735 C Oddíl OB Kotlářka

D16 4.48 km, 100 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Gemperlová Eliška PGP0556 8226321 B SK Praga
10:35:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
10:38:00 Volná Hana RIC0555 2148201 C OB Říčany
10:41:00 Večerková Ema DKP0657 2419952 C Oddíl OB Kotlářka
10:44:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 A OK Dobříš
10:47:00 Folprechtová Julie VSP0653 8013908 C USK Praha
10:53:00 Kotková Adéla RIC0655 8667545 A OB Říčany
10:56:00 Tulachová Anna VSP0554 8013965 B USK Praha
10:59:00 Nováková Nina KAM0554 8226413 B OK Kamenice
11:02:00 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B SK Praga
11:05:00 Měšťanová Tereza TAP0653 7208207 B KOB Tretra Praha
11:08:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 B OB Říčany
11:14:00 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
11:17:00 Kovandová Kamila KPY0550 2060246 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:20:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
11:23:00 Svobodová Adriana FSP0653 2029178 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:26:00 Chmelařová Romana PGP0553 2102851 C SK Praga
11:29:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B OK Dobříš
11:32:00 Balejová Julie KAM0551 8667985 A OK Kamenice

D18 5.68 km, 115 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Čapková Lucie KAM0459 8226331 A OK Kamenice
11:13:00 Nekvasilová Tereza DKP0459 2129196 B Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 B USK Praha
11:19:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:22:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B OB Říčany
11:25:00 Štěpánková Julie KAM0458 2075612 B OK Kamenice
11:31:00 Linhartová Klára ZVO0556 2079497 B OB SK Zvole
11:34:00 Szymanská Zuzana DKP0463 8014458 B Oddíl OB Kotlářka
11:37:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 A SOS Jindřichův Hradec
11:40:00 Nentvichová Julie DOR0351 2045307 B OK Dobříš
11:43:00 Končická Kateřina RIC0352 8226394 B OB Říčany
11:46:00 Krejčová Lucie ROU0453 8517325 A SKOB Roudnice nad Labem
11:52:00 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 A OB SK Zvole
11:55:00 Dvořáková Hana PGP0355 8667539 A SK Praga
11:58:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B OB Říčany
12:01:00 Pilátová Amálie DKL0450 2115077 C KOB Kladno
12:04:00 Baštová Julie DOR0353 8033272 B OK Dobříš
12:07:00 Černá Ema ROU0451 8516925 A SKOB Roudnice nad Labem
12:13:00 Řeháková Ludmila PGP0454 8003663 C SK Praga
12:16:00 Víšková Veronika KAM0452 2088701 C OK Kamenice

D21K 5.41 km, 125 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Voleská Alice KAM8050 2051530 C OK Kamenice
12:05:00 Neuhäuserová Ladislava VSP8151 5641 C USK Praha
12:08:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
12:11:00 Benešová Hana DKL0050 8113516 C KOB Kladno
12:17:00 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:20:00 Ledinská Eliška DKP0256 2113484 C Oddíl OB Kotlářka
12:23:00 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C KOB Tretra Praha
12:26:00 Kopecká Anežka VSP8150 8013939 C USK Praha
12:29:00 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
12:32:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:35:00 Přívozníková Pavla BZP8650 7203455 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:38:00 Pidrmanová Stanislava EKP8950 2124747 C VŠTJ Ekonom Praha
12:41:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
12:47:00 Hořejší Jana DKP9052 8947 C Oddíl OB Kotlářka
12:50:00 Trčková Helena EKP8756 2087687 C VŠTJ Ekonom Praha

D21L 8.28 km, 230 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
10:38:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C OK Roztoky
10:41:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C USK Praha
10:44:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:47:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
10:50:00 Votavová Žofie KNC0250 446355 B Sokol Kostelec n. Č. l.
10:56:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
10:59:00 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C Matfyz Praha
11:02:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
11:05:00 Mrázková Romana SJC8351 500556 C Sportcentrum Jičín
11:08:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
11:11:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:14:00 Horáková Barbora VSP0150 7210234 R USK Praha
11:20:00 Sanna Karin DKP0250 8240702 A Oddíl OB Kotlářka
11:23:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 R SK Praga
11:26:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 C OK Roztoky
11:29:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
11:32:00 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R Oddíl OB Kotlářka
11:35:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C SK Praga
11:38:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:41:00 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 A OB SK Zvole
11:44:00 Snížková Petra DKP7752 2095965 C Oddíl OB Kotlářka
11:47:00 Mikulášová Helena PGP9353 515453 C SK Praga

D35L 6.88 km, 145 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:19:00 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C SK Praga
12:22:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 2099503 C OB SK Zvole
12:25:00 Kopecká Květa OPI8050 2800333 C Orientační sporty Písek
12:28:00 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C SK Moravan Louňovice
12:31:00 Hojná Silvie SCP7950 8226308 C OK Sparta Praha
12:34:00 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C OB SK Zvole
12:37:00 Žufníčková Pavla LBE8152 995813 C TJ Lokomotiva Beroun
12:43:00 Kučerová Berenika DCE8050 2102812 C KOB Dobřichovice
12:46:00 Procházková Jana DKP8052 7205568 C Oddíl OB Kotlářka
12:49:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
12:52:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
12:55:00 Brandejsová Petra DKP7853 8113490 C Oddíl OB Kotlářka
12:58:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
13:01:00 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C OOB SK Zbraslav
13:07:00 Kuželová Michaela FSP7851 211539 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:10:00 Vítečková Kateřina DKP7251 446360 C Oddíl OB Kotlářka
13:13:00 Sedláčková Petra ROZ7050 9982 C OK Roztoky
13:16:00 Míková Šárka DKP8255 8022636 C Oddíl OB Kotlářka
13:19:00 Bartoňová Terezie FSP7550 2092410 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:22:00 Vondráčková Markéta DKP7856 2120867 C Oddíl OB Kotlářka
13:25:00 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C OK Kamenice
13:31:00 Bozděchová Lenka PGP8254 2080966 C SK Praga

D35K 4.37 km, 100 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Brotánková Lenka ROU8152 2420003 C SKOB Roudnice nad Labem
10:34:00 Rejšková Alena KAM7750 2075613 C OK Kamenice
10:37:00 Ouhrabková Radka SPC8152 8033282 C SPORTICUS team
10:40:00 Skripniková Kateřina FSP8051 8028838 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:43:00 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C SK Praga
10:46:00 Stočesová Lucie 0270001 52337 Není
10:49:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
10:52:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
10:55:00 Havlová Eva KNC7851 224869 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:58:00 Vrbová Kateřina CEP7950 2148231 Čepíci
11:01:00 Lacinová Hanka DKP7952 2111754 C Oddíl OB Kotlářka
11:07:00 Berglová Lucie TJP8250 8631577 C TJ Sokol Troja
11:10:00 Kalinová Markéta SPC8259 7201195 C SPORTICUS team
11:13:00 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 Čepíci
11:16:00 Junková Petra STH7451 220254 C SK Studenec
11:19:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
11:22:00 Málková Šárka CST8351 2112761 C OB Strakonice
11:25:00 Lohová Monika DKL8052 8008263 C KOB Kladno
11:28:00 Chmelařová Zuzana PGP7761 2106887 C SK Praga
11:31:00 Karbanová Vendula DKP8350 2260329 C Oddíl OB Kotlářka
11:34:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C SKOB Roudnice nad Labem
11:37:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C OB Říčany
11:43:00 Hladíková Zuzana DKP7852 2092421 C Oddíl OB Kotlářka
11:46:00 Pilátová Petra DKL8051 2115739 C KOB Kladno
11:49:00 Pinkava Anna FSP8151 2029166 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:52:00 Bublíková Zuzana TAP7751 2108884 C KOB Tretra Praha
11:55:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C Běhej Poděbrady
11:58:00 Hlaváčková Klára TAP7756 2081363 C KOB Tretra Praha
12:01:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
12:04:00 Mikeszová Martina DKP8162 2118478 C Oddíl OB Kotlářka
12:07:00 Matoušková Kateřina EKP7750 2133910 C VŠTJ Ekonom Praha
12:10:00 Hüblová Kateřina FSP7750 2000593 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:13:00 Seidlová Barbora RIC7955 7207365 C OB Říčany
12:14:00 Blažková Kristina DKP8251 7300472 C Oddíl OB Kotlářka

D45L 5.03 km, 105 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Pelcová Pavla CST7454 7749 C OB Strakonice
10:35:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C KOB Kladno
10:38:00 Malečková Iva VSP7559 2067949 C USK Praha
10:41:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C OB Říčany
10:44:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 8005137 C SK Praga
10:47:00 Folprechtová Kateřina VSP7460 8670466 C USK Praha
10:50:00 Vyhnálková Eva RIC7552 8660561 C OB Říčany
10:53:00 Sedláčková Jana ZBP7654 53590 C OOB SK Zbraslav
10:56:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
10:59:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C OB SK Zvole
11:02:00 Karasová Jana FSP6153 301140 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:05:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
11:08:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 8149889 C SK Praga
11:11:00 Jandová Kateřina DKL7252 7207773 C KOB Kladno
11:17:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
11:20:00 Postolková Monika DKL7053 2042542 C KOB Kladno
11:23:00 Maříková Markéta FSP7351 2029177 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:26:00 Smolková Alena OKP6452 53567 C SK OK 24 Praha
11:29:00 Petráňová Jana SCP7555 8014523 C OK Sparta Praha
11:32:00 Kándlová Adéla DCE7550 2113044 C KOB Dobřichovice
11:35:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
11:38:00 Komersová Jana KNC6550 8226399 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:41:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
11:44:00 Uhlířová Lada LBE7450 218788 C TJ Lokomotiva Beroun
11:47:00 Puchernová Veronika SCP7455 7410123 C OK Sparta Praha
11:50:00 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C KOB Tretra Praha
11:53:00 Buková Jana ROU7150 2075666 C SKOB Roudnice nad Labem
11:56:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C USK Praha

D45K 3.55 km, 60 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:12:00 Nekvasilová Monika DKP7650 2129219 C Oddíl OB Kotlářka
12:15:00 Šunková Karolína LOU7550 2143334 C SK Moravan Louňovice
12:18:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C SK Praga
12:21:00 Řeháková Jana DVP7351 1000451 C DVP ORIENTATION
12:24:00 Paulů Markéta CEP7650 2127871 Čepíci
12:30:00 Forstová Lenka MFP6850 2079501 C Matfyz Praha
12:33:00 Víšková Alena KAM7451 51618 C OK Kamenice
12:36:00 Beranová Jana SLA7551 515052 C SKOB Slaný
12:39:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
12:42:00 Černá Jana TAP7250 2102563 C KOB Tretra Praha
12:48:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C OB SK Zvole
12:51:00 Bohatá Pavla UVP7450 7920 C Slovan Praha
12:54:00 Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 2109689 C SKOB Slaný
12:57:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:00:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C OB SK Zvole

D55 4.37 km, 100 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:28:00 Macháčková Jana SHK6450 887607 C OK Slavia Hradec Králové
12:31:00 Votavová Renata KNC6452 253105 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:34:00 Dudová Hana DKP5752 51756 C Oddíl OB Kotlářka
12:37:00 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
12:40:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:43:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C OK Kamenice
12:46:00 Málková Věra CST6550 2118474 C OB Strakonice
12:49:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:52:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
12:55:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C KOB Kladno
12:58:00 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C OK Sparta Praha
13:01:00 Šámalová Hana OKP6151 502090 C SK OK 24 Praha
13:04:00 Hrabánková Ilona PGP6250 8013881 C SK Praga
13:07:00 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C Oddíl OB Kotlářka
13:10:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
13:13:00 Havlíčková Jindřiška KNC6150 8662276 C Sokol Kostelec n. Č. l.
13:16:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga

D65 3.15 km, 60 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
10:33:00 Wolkerová Dagmar TJP5250 51289 C TJ Sokol Troja
10:36:00 Matějů Ladislava UVP4750 7999 C Slovan Praha
10:39:00 Jůzková Jaroslava SCP5250 49837 C OK Sparta Praha
10:42:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
10:45:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
10:48:00 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C TJ Sokol Troja
10:51:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C Slovan Praha
10:54:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha

D75 2.28 km, 60 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:42:00 Haňkovská Jana PGP4050 8200025 C SK Praga
12:48:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha

H10F 2.03 km, 75 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Pinkava Adam FSP1400 2090852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:12:00 Seidl Marek RIC1100 888643 C OB Říčany
11:15:00 Petráň Lukáš TAP1200 301359 C KOB Tretra Praha
11:18:00 Viktor Volesky 0030001 2102864 Neregistrovani
11:21:00 Pilař Jiří CEP1300 53459 Čepíci
11:24:00 Pošvic Antonín DKP1110 2420006 C Oddíl OB Kotlářka
11:27:00 Mrázek Emil SJC1300 9900 C Sportcentrum Jičín
11:30:00 Kosák Damián 0230001 2103760 Všenory
11:33:00 Szárszoi Eduard DOR1203 2420051 C OK Dobříš
11:36:00 Karban Štěpán DKP1313 2087694 C Oddíl OB Kotlářka
11:39:00 Hýbl Orlík VIP1400 51628 C SK VIPrahlo
11:42:00 Fodor Patrik TUR1331 53769 C OOB TJ Turnov
11:45:00 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:48:00 Kopecký Hynek VSP1300 49385 C USK Praha
11:51:00 Seidl Kryštof RIC1407 51610 C OB Říčany
11:54:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
11:57:00 Janda Vít 0340002 0 MAJAVIJA
12:00:00 Hübl Hugo FSP1103 2000572 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:03:00 Hendrich Jáchym LOU1301 2143392 SK Moravan Louňovice
12:09:00 Pinkava Jonáš FSP1102 2090855 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H10 2.28 km, 60 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Chudoba Jiří DKL1102 2000552 C KOB Kladno
11:14:00 Kužel Jonáš FSP1201 446429 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:17:00 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C TJ Hostivice
11:20:00 Sedlář Prokop TAP1106 7205567 C KOB Tretra Praha
11:23:00 Arnošt Daniel VSP1200 51648 C USK Praha
11:26:00 Basista Tobiáš DOR1109 2058514 C OK Dobříš
11:29:00 Karban Ondřej DKP1100 8116800 C Oddíl OB Kotlářka
11:32:00 Dostál Václav DOR1202 8857 C OK Dobříš
11:35:00 Balga Filip DKP1104 8516913 C Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 Jetel Václav DOR1105 2039792 C OK Dobříš
11:44:00 Hladík Filip DKP1102 2096233 C Oddíl OB Kotlářka
11:47:00 Svatý Filip PGP1101 2801017 C SK Praga
11:50:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 2087720 C SKOB Slaný
11:53:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:56:00 Matějovský Vojtěch DKP1209 2771503 C Oddíl OB Kotlářka
11:59:00 Sláma Marek KAM1201 2116462 C OK Kamenice
12:02:00 Bergl Jonáš TJP1100 51841 C TJ Sokol Troja
12:05:00 Šiler Štěpán PDY1101 2112725 C Běhej Poděbrady
12:08:00 Vaněk Lukáš ROZ1101 2029000 C OK Roztoky
12:11:00 Etrych Tobiáš DOR1103 2148206 C OK Dobříš
12:17:00 Trávníček Jan DKP1109 2420019 C Oddíl OB Kotlářka
12:20:00 Španěl Vít DOR1100 2125358 C OK Dobříš
12:23:00 Šunka Hubert LOU1200 2143387 C SK Moravan Louňovice
12:26:00 Sedlák Václav DKP1105 8008297 C Oddíl OB Kotlářka
12:29:00 Etrych Matěj DOR1104 2135176 C OK Dobříš
12:32:00 Bartál Dan FSP1106 2000557 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:35:00 Matoušek Jan EKP1101 2113397 C VŠTJ Ekonom Praha
12:38:00 Kamenický Karel TAP1105 2134256 C KOB Tretra Praha
12:41:00 Ptáček Ondřej DKP1204 2029121 C Oddíl OB Kotlářka
12:44:00 Benda Daniel PGP1100 7207866 C SK Praga
12:50:00 Míka Luboš DKP1101 8017720 C Oddíl OB Kotlářka

H12 2.85 km, 110 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Vokůrka Václav ROZ1000 2029218 C OK Roztoky
10:34:00 Novák Denis TAP1007 2260330 C KOB Tretra Praha
10:37:00 Kašpar Adam DOR1101 2131198 C OK Dobříš
10:40:00 Bartoň Theodor FSP1100 2029180 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:43:00 Prox Jan RIC1003 8226428 C OB Říčany
10:46:00 Ouhrabka Vít TAP1002 8022695 C KOB Tretra Praha
10:49:00 Zamastil Juraj FSP0904 2029162 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:52:00 Drašar Jakub DKL0903 2000595 C KOB Kladno
10:55:00 Kučera Jakub VSP0900 8042137 B USK Praha
10:58:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 B KOB Kladno
11:01:00 Vozábal David PGP0904 2129227 B SK Praga
11:04:00 Vaculovič Matěj DOR1004 2079491 C OK Dobříš
11:07:00 Zavadil Matěj VSP0904 2129183 C USK Praha
11:10:00 Engel Adam DKP0910 2141934 B Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 Porsch Jan DOR0904 2111612 B OK Dobříš
11:16:00 Machar Dan DKP1002 8080823 B Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 C OK Kamenice
11:22:00 Elleder Jan TAP1010 8014503 B KOB Tretra Praha
11:25:00 Zavadil Štěpán KAM0902 2148177 C OK Kamenice
11:28:00 Novák Adam DLP0901 2133917 C OOB TJ Dukla Praha
11:31:00 Kučera Tomáš TAP0907 8022663 C KOB Tretra Praha
11:34:00 Rejšek Čeněk KAM1002 2135200 C OK Kamenice
11:37:00 Jiras František DOR0900 2080953 C OK Dobříš
11:40:00 Pucherna Marek SCP0900 51843 C OK Sparta Praha
11:43:00 Frýdecký Tomáš PGP1004 766112 C SK Praga
11:46:00 Forst Albert MFP0901 303939 C Matfyz Praha
11:49:00 Jiroušek Štěpán DOR1102 51487 C OK Dobříš
11:52:00 Kříž Matěj KAM0900 2090857 C OK Kamenice
11:55:00 Janda Martin 0340001 2029204 MAJAVIJA
11:58:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C OK Dobříš
12:01:00 Bednařík Vojtěch TAP1104 8003642 C KOB Tretra Praha
12:04:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C USK Praha
12:07:00 Szárszoi Antonín DOR1000 2104698 C OK Dobříš
12:10:00 Zavadil Adam KAM0901 2148166 C OK Kamenice
12:13:00 Gregor Marek DKP0914 887165 C Oddíl OB Kotlářka
12:16:00 Hendrich Matyáš LOU1003 2419975 SK Moravan Louňovice
12:19:00 Španěl Viktor DOR0901 2125356 C OK Dobříš
12:22:00 Hinks-Edwards Adam ZVO0905 2001940 C OB SK Zvole
12:25:00 Bašus Ondřej KAM1004 8007178 C OK Kamenice
12:28:00 Kamenický Pavel TAP0909 2080913 C KOB Tretra Praha
12:31:00 Kofroň Jan LBE1000 8236 C TJ Lokomotiva Beroun
12:34:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C SKOB Roudnice nad Labem
12:37:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 B USK Praha
12:40:00 Pazák Eduard TAP0913 2419970 C KOB Tretra Praha
12:43:00 Pilař František CEP0900 1413334 Čepíci

H14 4.74 km, 140 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Linhart Jakub ZVO0802 2115685 B OB SK Zvole
10:33:00 Maroušek Dominik DKP0716 2129223 B Oddíl OB Kotlářka
10:36:00 Chmelík Štěpán 0050001 2125347 OK Hustník
10:39:00 Sedlář Lumír TAP0810 8226359 C KOB Tretra Praha
10:42:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 B Oddíl OB Kotlářka
10:45:00 Tučný Kryštof PGP0804 2801414 C SK Praga
10:48:00 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 B KOB Tretra Praha
10:51:00 Kohoutek Lukáš RIC0805 8226412 B OB Říčany
10:54:00 Junek Matouš DKP0817 1302784 B Oddíl OB Kotlářka
10:57:00 Brabec Matěj CEP0800 2148187 Čepíci
11:00:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B Oddíl OB Kotlářka
11:03:00 Kvasnička Tomáš MKP0801 2260143 C SK GORDIC Praha Kačerov
11:06:00 Šubrt Ondřej TAP0801 2085632 C KOB Tretra Praha
11:09:00 Beran František SLA0700 2129245 B SKOB Slaný
11:12:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB Tretra Praha
11:15:00 Hylmar Vojtěch KAM0802 2129218 C OK Kamenice
11:18:00 Jirous Erik TAP0705 8007181 C KOB Tretra Praha
11:21:00 Hůlka Jonáš SLA0701 2075658 C SKOB Slaný
11:24:00 Motyčka Filip TAP0704 1420233 C KOB Tretra Praha
11:27:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 B OK Dobříš
11:30:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
11:33:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 B USK Praha
11:36:00 Kubeček Tomáš DOR0808 2125344 C OK Dobříš
11:39:00 Slavíček David FSP0805 2029184 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:42:00 Hlaváček Vojtěch TAP0700 8014443 C KOB Tretra Praha
11:45:00 Španěl Filip DOR0704 2080956 B OK Dobříš
11:48:00 Strnad Jakub DLP0703 515033 C OOB TJ Dukla Praha
11:51:00 Večerka Vojtěch DKP0813 2039161 B Oddíl OB Kotlářka
11:54:00 Bazinek Lukáš ROU0802 8660353 B SKOB Roudnice nad Labem
11:57:00 Chmelař David PGP0801 2106731 C SK Praga
12:03:00 Procházka Vít DKP0711 1425329 B Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 Šnejdar Martin PGP0806 8076039 C SK Praga
12:12:00 Kosák Eliáš PGP0704 2800310 C SK Praga
12:15:00 Baumruk Štěpán DKP0917 2420017 C Oddíl OB Kotlářka
12:18:00 Zápotocký Jiří SLA0800 2801037 B SKOB Slaný
12:21:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B Oddíl OB Kotlářka
12:24:00 Heller Jakub ROU0702 8662370 B SKOB Roudnice nad Labem
12:27:00 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
12:30:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 B Oddíl OB Kotlářka
12:33:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B OK Dobříš
12:36:00 Hejcman Jaroslav ROU0704 2139470 C SKOB Roudnice nad Labem
12:39:00 Černý Vojtěch DKP0712 8226356 B Oddíl OB Kotlářka
12:42:00 Skripnik Matouš FSP0800 8028833 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:45:00 Zyma Petr PGP0807 2113491 C SK Praga
12:48:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 B Oddíl OB Kotlářka
12:51:00 Volný Ondřej RIC0807 2148148 C OB Říčany
12:54:00 Matys Ondřej DOR0803 8226363 B OK Dobříš
12:57:00 Pinkava Vojtěch FSP0806 2029196 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:00:00 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 B Oddíl OB Kotlářka
13:03:00 Etrych Jonáš DOR0907 2133884 B OK Dobříš
13:06:00 Dolák Jakub DKP0707 2148146 B Oddíl OB Kotlářka
13:09:00 Svítil Martin PGP0903 8005120 B SK Praga
13:12:00 Koten Vojtěch DKP0815 2143373 B Oddíl OB Kotlářka
13:15:00 Folprecht Lukáš VSP0802 8226436 C USK Praha
13:18:00 Melichar Šimon DKP0708 1000461 C Oddíl OB Kotlářka
13:21:00 Peckl Kryštof DOR0806 2111761 B OK Dobříš
13:24:00 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B Oddíl OB Kotlářka
13:27:00 Svítil Patrik PGP0706 8670812 C SK Praga
13:30:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B USK Praha

H16 6.27 km, 210 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
10:35:00 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A USK Praha
10:38:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
10:41:00 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B SK Praga
10:44:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:47:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 A OB SK Zvole
10:50:00 Nekvasil Jakub DKP0607 2100992 C Oddíl OB Kotlářka
10:53:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:56:00 Jiras Antonín DOR0701 8116815 A OK Dobříš
10:59:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
11:02:00 Horák Martin VSP0601 2085614 B USK Praha
11:08:00 Elleder David TAP0615 8116696 A KOB Tretra Praha
11:11:00 Václavík Martin SLA0601 8109398 B SKOB Slaný
11:14:00 Jiras Jan DOR0505 8116782 B OK Dobříš
11:17:00 Brabec Vojtěch CEP0600 2148153 Čepíci
11:20:00 Havlíček Martin DOR0601 8516417 C OK Dobříš
11:23:00 Kopecký Matyáš DKP0613 8017713 B Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 A TJ Lokomotiva Beroun
11:29:00 Kubát Matyáš RIC0601 8012037 B OB Říčany
11:32:00 Lorenc Václav DOR0702 2044885 A OK Dobříš
11:35:00 Valenta Martin KPY0507 2060247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:38:00 Kohoutek Vojtěch DKP0503 2051516 C Oddíl OB Kotlářka
11:44:00 Pelc Tadeáš CST0601 8109353 C OB Strakonice
11:47:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 C SK Praga
11:50:00 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B KOB Kladno
11:53:00 Krátký Štěpán ROU0503 8662285 B SKOB Roudnice nad Labem
11:56:00 Slejška Jorik KPY0506 515401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:59:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 B Oddíl OB Kotlářka
12:02:00 Hruška Marek DOR0604 8014485 C OK Dobříš
12:05:00 Perkner Vít ZVO0603 2099526 B OB SK Zvole
12:08:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 A SKOB Roudnice nad Labem
12:11:00 Vyhnis Šimon TAP0613 2039206 C KOB Tretra Praha
12:14:00 Meier David VSP0606 8004347 B USK Praha

H18 8.20 km, 250 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Černý Matouš TAP0501 7207616 B KOB Tretra Praha
10:33:00 Kužel Jan FSP0400 515098 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:36:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A Oddíl OB Kotlářka
10:39:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha
10:45:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
10:48:00 Vejražka David KPY0401 2801247 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:51:00 Bohatý Jan UVP0400 7915 C Slovan Praha
10:54:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B USK Praha
11:00:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
11:03:00 Titz Adam VSP0401 8151968 A USK Praha
11:06:00 Pelc Matyáš CST0401 8109386 C OB Strakonice
11:09:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B SK Praga
11:15:00 Smolka Jakub TAP0500 2096222 A KOB Tretra Praha
11:18:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga

H21L 10.63 km, 310 m, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
10:34:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C VŠTJ Ekonom Praha
10:37:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C OOB SK Zbraslav
10:40:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C SKOB Roudnice nad Labem
10:43:00 Fodor Petr TUR8103 8680583 C OOB TJ Turnov
10:46:00 Škvor Adam KAM0202 8680302 R OK Kamenice
10:49:00 Matoušek Martin SPC7604 2109758 C SPORTICUS team
10:52:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 C SK Moravan Louňovice
10:55:00 Postolka Jáchym DKL9900 888621 C KOB Kladno
10:58:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
11:01:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
11:04:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 A Oddíl OB Kotlářka
11:07:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
11:10:00 Šubrt Matěj DKP0205 8080826 B Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 R SK Praga
11:16:00 Mrázek Jan SJC8102 7717777 E Sportcentrum Jičín
11:19:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
11:25:00 Černý Antonín TAP0402 7207629 B KOB Tretra Praha
11:28:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
11:31:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
11:34:00 Pucherna Jan TAP7701 7151177 C KOB Tretra Praha
11:37:00 Fröhlich Martin DKP8207 7300471 C Oddíl OB Kotlářka
11:40:00 Veselý Jakub PGP9503 7209346 R SK Praga
11:43:00 Gregor Martin DKP7705 8014551 C Oddíl OB Kotlářka
11:46:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
11:49:00 Axmann Šimon DKP8700 8080831 C Oddíl OB Kotlářka
11:52:00 Matějů Luboš PGP7601 8662333 C SK Praga
11:55:00 Seidl Miroslav RIC7407 8033245 C OB Říčany
11:58:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
12:01:00 Postolka Jonáš DKL0100 2800297 C KOB Kladno
12:04:00 Charousek Matěj PGP0207 8140918 C SK Praga
12:07:00 Přikryl Petr PBM6708 7030567 C TJ Spartak 1. brněnská
12:10:00 Oľhava Rastislav PGP8909 8670464 C SK Praga
12:13:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno

H21K 7.21 km, 180 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:19:00 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C TJ Sokol Troja
12:22:00 Bouda Petr 0130001 7300555 No Name
12:25:00 Borák Michal EKP8304 2042532 C VŠTJ Ekonom Praha
12:31:00 Vereš Lukáš PGP8803 0 C SK Praga
12:34:00 Nitsch Karel FSP7611 8914 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:37:00 Opršal Juraj VBA8301 8301007 ŠK VAZKA Bratislava
12:40:00 Černý Ondřej EKP8511 8045215 C VŠTJ Ekonom Praha
12:43:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:46:00 Šedivý Ondřej KNC9103 8028853 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:49:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha
12:55:00 Voleský Leoš KAM7900 2049553 C OK Kamenice
12:58:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C SK Praga

H35L 8.47 km, 260 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C Oddíl OB Kotlářka
10:34:00 Černý Ondřej CEP7800 2 Čepíci
10:37:00 Maroušek Jan DKP7402 8667501 C Oddíl OB Kotlářka
10:40:00 Marek Jan LBE6100 897390 C TJ Lokomotiva Beroun
10:43:00 Kurz Matouš PGP8606 2108874 C SK Praga
10:46:00 Pilař Marek CEP7700 2800223 Čepíci
10:49:00 Heller Jiří ROU7708 8005150 C SKOB Roudnice nad Labem
10:52:00 Kalous Vladislav EKP7702 2058464 C VŠTJ Ekonom Praha
10:55:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
11:01:00 Kolář David LOU7700 2143398 C SK Moravan Louňovice
11:04:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
11:07:00 Víteček Jan DKP7201 8720322 C Oddíl OB Kotlářka
11:10:00 Kalina Miroslav SPC8211 7201206 C SPORTICUS team
11:13:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 1470170 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:16:00 Bednařík Jan SPC8112 8670468 C SPORTICUS team
11:19:00 Pilát Miroslav DKL7900 2103282 C KOB Kladno
11:22:00 Vrabec Ondřej SCP8303 1420800 C OK Sparta Praha
11:25:00 Machar Pavel DKP7903 2102794 C Oddíl OB Kotlářka
11:31:00 Rambousek Jan 0280001 232247 Rambíci
11:34:00 Collis Mark DKP7703 8660454 C Oddíl OB Kotlářka
11:37:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C SKOB Roudnice nad Labem
11:40:00 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C KOB Kladno
11:43:00 Skripnik Ondřej FSP7502 8028842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:46:00 Ledinský Martin DKP7901 2087675 C Oddíl OB Kotlářka
11:49:00 Bartoň Jan FSP7000 7204999 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:52:00 Bašus Petr SCP7400 8226400 C OK Sparta Praha
11:55:00 Kužel Tomáš FSP7610 1000505 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:01:00 Řehořek Jan DKP7303 2181928 C Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 Tomášek Jakub FSP7613 410391 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H35K 5.70 km, 130 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:35:00 Michalík Bohumil ZVO8002 2419954 C OB SK Zvole
11:38:00 Kofroň Jan LBE8001 1459072 C TJ Lokomotiva Beroun
11:41:00 Vondráček Martin DKP7704 2120894 C Oddíl OB Kotlářka
11:44:00 Havel Josef KNC7800 420401 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:47:00 Perkner Radim ZVO8001 2115681 C OB SK Zvole
11:50:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C KOB Kladno
11:53:00 Šubrt Evžen TAP8000 2085631 C KOB Tretra Praha
11:56:00 Dvořák Josef PGP8006 682615 C SK Praga

H45K 5.24 km, 100 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:45:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C OB Říčany
11:48:00 Svatý Jakub PGP7610 8648611 C SK Praga
11:51:00 Němeček Ondřej SCP7401 7003041 C OK Sparta Praha
11:54:00 Pastuszek Jakub VSP7500 53399 C USK Praha
11:57:00 Král Lukáš 0200001 2143372 Netrefím domu
12:03:00 Jiroušek Petr LPM7001 301721 C OK Lokomotiva Plzeň
12:06:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C Oddíl OB Kotlářka
12:09:00 Chramosta Tomáš KAM7601 8226410 C OK Kamenice
12:12:00 Leinweber Ctirad FSP7401 2116468 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:15:00 Strnad Pavel HCE7100 14 C TJ Hostivice
12:21:00 Hruška Peter 0250001 8140916 Neregistrovaní Hruškovi
12:24:00 Hladík Zdeněk DKP7401 2087701 C Oddíl OB Kotlářka
12:27:00 Vavřina Jan HCE7000 14 C TJ Hostivice
12:30:00 Komers František KNC6800 553432 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:33:00 Paulů Robert CEP7301 2135166 Čepíci
12:39:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice

H45L 7.47 km, 240 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 Nekvasil Michal DKP7501 4641 C Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 Šindelka Antonín DLP7200 8004051 C OOB TJ Dukla Praha
11:22:00 Rod Jan VSP7423 2088220 C USK Praha
11:25:00 Zavřel Oldřich MIL7500 49856 C Tesil Milevsko
11:28:00 Hýbl Lukáš PGP7504 7210112 C SK Praga
11:31:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky
11:34:00 Střelba Ondřej PGP7510 7209464 C SK Praga
11:37:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
11:40:00 Ptáček Jan PGP7205 2087658 C SK Praga
11:43:00 Lebeda Dušan SPC7312 2134273 C SPORTICUS team
11:46:00 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C KOB Tretra Praha
11:49:00 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C TJ Lokomotiva Beroun
11:52:00 Nemšovský Petr PGP7602 8005116 C SK Praga
11:55:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
11:58:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
12:01:00 Uhlíř Patrik LBE7000 331179 C TJ Lokomotiva Beroun
12:04:00 Černý Daniel TAP7200 2103742 C KOB Tretra Praha
12:07:00 Večerka Daniel 0210001 7002605 Neregistrovaný
12:10:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:13:00 Končický Lukáš RIC7501 2127565 C OB Říčany
12:16:00 Hill Richard SLA7602 1150693 C SKOB Slaný
12:19:00 Blažek Martin ZVO7505 49975 C OB SK Zvole
12:25:00 Pelc Václav CST6702 2027924 C OB Strakonice
12:28:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
12:31:00 Novák Ivo OKP6200 8014533 C SK OK 24 Praha
12:34:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
12:37:00 Koliáš Čeněk DKP7102 2120848 C Oddíl OB Kotlářka
12:40:00 Kubát Tomáš RIC7503 8226407 C OB Říčany
12:43:00 Folprecht Eduard TUV7304 8670480 C SOK TJ Turnov
12:46:00 Matoušek Petr EKP7503 443102 C VŠTJ Ekonom Praha
12:49:00 Sanna Roberto DKP6703 9180967 C Oddíl OB Kotlářka
12:52:00 Doubek Petr SLA7000 8648574 C SKOB Slaný
12:55:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
12:58:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:01:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
13:04:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
13:07:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C Oddíl OB Kotlářka
13:10:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C SKOB Roudnice nad Labem
13:13:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
13:16:00 Zavadil Vladimír VSP6710 2129230 C USK Praha
13:19:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C OB Říčany
13:22:00 Koten Petr 0190001 2001999 019
13:25:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C SK Praga
13:28:00 Stěpanov Ilja 0020001 8109367 žádný

H55 5.70 km, 130 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:08:00 Votava Petr KNC6602 8003604 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:11:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
12:14:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C OK Sparta Praha
12:17:00 Pasničenko Viktor PGP6004 8116705 C SK Praga
12:20:00 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C SK GORDIC Praha Kačerov
12:23:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:29:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C OB SK Zvole
12:32:00 Vrabec Martin SCP6100 2125364 C OK Sparta Praha
12:35:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 2222796 C KOB Dobřichovice
12:38:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha
12:41:00 Beneš Jan DKL6600 49646 C KOB Kladno
12:44:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
12:50:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:53:00 Valter Petr KBP4500 2222824 C KBP Praha
12:56:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
12:59:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
13:02:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C SKOB Roudnice nad Labem
13:05:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C TJ Hostivice
13:11:00 Přibík Jan PGP6301 8226367 C SK Praga

H65 4.52 km, 100 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:07:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C KOB Kladno
12:10:00 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C SK Praga
12:13:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
12:16:00 Adrián Petr EKP5600 8627106 C VŠTJ Ekonom Praha
12:19:00 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C OB Strakonice
12:25:00 Šámal Václav OKP5600 436401 C SK OK 24 Praha
12:28:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C OOB Aš
12:31:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
12:34:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C TJ Sokol Troja
12:37:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C SK GORDIC Praha Kačerov
12:43:00 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C SK Praga
12:46:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
12:49:00 John Vladimír DLP5500 8185555 C OOB TJ Dukla Praha
12:52:00 Neumann Zbyněk LME5300 51579 C SK Los Mělník
12:55:00 Přeček Zdeněk SCP5200 9101101 C OK Sparta Praha
13:01:00 Paukert Milan TJP5000 8648617 C TJ Sokol Troja

H75 3.15 km, 60 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
11:09:00 Němec Vladimír SLA4202 8100015 C SKOB Slaný
11:12:00 Novotný Jiří DKL4601 51621 C KOB Kladno
11:15:00 Nosál Stanislav LBE4600 8022665 C TJ Lokomotiva Beroun
11:18:00 Valášek Josef SCP4501 2084946 C OK Sparta Praha
11:24:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C Oddíl OB Kotlářka
11:27:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:30:00 Paul Josef DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice
11:33:00 Rakovec Miloš SCP4500 8014467 C OK Sparta Praha
11:36:00 Mudr Stanislav DCE4400 232101 C KOB Dobřichovice
11:42:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

T3 3.25 km, 60 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Balejová Veronika KAM7253 2115760 C OK Kamenice
10:30:00 Balga Jiří DKP7302 2134331 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Beneš Jan DKL9800 8008306 C KOB Kladno
10:30:00 Brumovská Rhea 0160002 0 Brumíci
10:30:00 Brumovský Martin 0160001 0 Brumíci
10:30:00 Brumovský Štěpán TAP0706 442878 C KOB Tretra Praha
10:30:00 Chramostová Amálie KAM0355 2088703 C OK Kamenice
10:30:00 Chramostová Blanka KAM7551 2113475 C OK Kamenice
10:30:00 Drašar Tomáš DKL7600 2039798 C KOB Kladno
10:30:00 Drašarová Dana DKL7750 2039819 C KOB Kladno
10:30:00 Hořejší Jan 0100001 0 Hořejší
10:30:00 Hrušková Jana 0250002 2121891 Neregistrovaní Hruškovi
10:30:00 Husáková Petra SLA7452 426378 C SKOB Slaný
10:30:00 Jedlička Adam KAM7700 2075620 C OK Kamenice
10:30:00 Khelová Petra SCP7850 416140 C OK Sparta Praha
10:30:00 Kotenová Petra DKP7450 2148127 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
10:30:00 Králová Lucie 0200002 1450165 Netrefím domu
10:30:00 Laga Jakub ZBP1300 2106882 C OOB SK Zbraslav
10:30:00 Motyčka Michael TAP1003 2141927 C KOB Tretra Praha
10:30:00 Motyčková Zuzana TAP7753 2127583 C KOB Tretra Praha
10:30:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:30:00 Petřinová Natálie 0240002 2148126 Petřinovi
10:30:00 Pokorná Kamila KAM7452 2118482 C OK Kamenice
10:30:00 Prouzová Zuzana DKP6250 49865 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Ptáček Josef DKP7204 2420028 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Ptáčková Helena DKP7750 2419969 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Puchernová Zuzana TAP8453 8190384 C KOB Tretra Praha
10:30:00 Svatá Ivana PGP7652 2214515 C SK Praga
10:30:00 Tejkl Jiří DOB7700 8226377 C KOB Dobruška
10:30:00 Vaněk Petr ZBP1200 8414135 C OOB SK Zbraslav
10:30:00 Vavřinová Jarmila HCE6950 0 C TJ Hostivice
10:30:00 Vaňková Alice 0300001 0 AlVa
10:30:00 Vrbková Kateřina 0120001 0 xx
10:30:00 Čechová Anna LBE9250 301549 C TJ Lokomotiva Beroun
10:30:00 Šnejdar Ondřej PGP7712 2001953 C SK Praga
10:30:00 Špičák Jan DKP8300 8004052 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Švejdová Martina ZVO7453 2148129 C OB SK Zvole

T6 6.06 km, 130 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Beran Pavel 0220004 2083393 B_
10:30:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
10:30:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
10:30:00 Khel Richard SCP7500 7202899 C OK Sparta Praha
10:30:00 Kolář Jan ZVO7901 8471111 C OB SK Zvole
10:30:00 Košut Roman 0140001 0 bez klubu
10:30:00 Kubák Martin 0260001 336772 neregistrován
10:30:00 Petřinová Vendy 0240001 2029183 Petřinovi
10:30:00 Pompach Petr TAP7801 9102143 C KOB Tretra Praha
10:30:00 Semík Jan VSP6507 8109425 C USK Praha
10:30:00 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 Svoboda Pavel 0080001 0 SK Vlaška
10:30:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:30:00 Vojtěchovský Martin 0110001 2419918 Dezorientovaní

TF 2.03 km, 75 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
10:30:00 Bednaříková Eva SPC1553 8660566 C SPORTICUS team
10:30:00 Berglová Amálie TJP1450 7904 C TJ Sokol Troja
10:30:00 Haisová Štěpánka DOR1453 0 OK Dobříš
10:30:00 Hill Lucy SLA1550 2039807 C SKOB Slaný
10:30:00 Hrušková Zuzana DOR1452 2058516 C OK Dobříš
10:30:00 Hrušková Tereza DOR1451 2125343 C OK Dobříš
10:30:00 Hýblová Beáta 0040001 7211289 009
10:30:00 Jiroušek Lukáš 0180001 2104705 .
10:30:00 Kalina Oskar SPC1502 0 C SPORTICUS team
10:30:00 Kopecká Zuzana OPI1050 4622622 C Orientační sporty Písek
10:30:00 Kopecký Jan OPI1301 4647830 C Orientační sporty Písek
10:30:00 Mikulová Laura ZVO1450 2127539 C OB SK Zvole
10:30:00 Moráčková Meda ZBP1750 2144097 C OOB SK Zbraslav
10:30:00 Nosek Jakub FSP1003 2090846 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:30:00 Pinkr Jan HCE1300 51541 C TJ Hostivice
10:30:00 Pucherna Štěpán TAP1400 7518567 C KOB Tretra Praha
10:30:00 Rakovec Pavel SCP1501 0 C OK Sparta Praha
10:30:00 Richterová Ilona TAP6953 2029220 C KOB Tretra Praha
10:30:00 Tejklová Stela TAP1254 2088207 C KOB Tretra Praha
10:30:00 Vrbka Vilém 0120003 0 xx
10:30:00 Vrbková Karolína 0120002 0 xx
10:30:00 Zamastilová Amálie FSP1350 2092396 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:30:00 Čevela Marek RIC1300 52218 C OB Říčany
10:30:00 Čevelová Adéla RIC1150 52400 C OB Říčany

Z1 2.17 km, 55 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Collis Helena DKP1450 517704 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Doležal Jan PGP8400 53008 C SK Praga
10:30:00 Hezká Zuzana DOR1351 2125345 C OK Dobříš
10:30:00 Hubený Martin DVP8001 515456 C DVP ORIENTATION
10:30:00 Jiroušek Mikuláš 0180002 0 .
10:30:00 Kofroň Ondřej LBE1200 1426044 C TJ Lokomotiva Beroun
10:30:00 Kubečková Eliška DOR1650 2044892 C OK Dobříš
10:30:00 Kubáková Laura JHB1550 9201757 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:30:00 Kupcová Ada CST1450 0 OB Strakonice
10:30:00 Kupec Bartoloměj CST1601 0 OB Strakonice
10:30:00 Michalíková Stela ZVO1352 2214519 C OB SK Zvole
10:30:00 Málková Antonie CST1751 1418753 C OB Strakonice
10:30:00 Ouhrabka Lukáš SPC1902 2031372 C SPORTICUS team
10:30:00 Petr Franz 0070002 2771355 Franzovi
10:30:00 Petřinová Sára 0240004 2148109 Petřinovi
10:30:00 Semík Jakub VSP0000 446363 C USK Praha
10:30:00 Toušek Vít MKP1400 0 C SK GORDIC Praha Kačerov

Z2 2.98 km, 80 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Balcar Matěj 0090008 0 ScioKluci
10:30:00 Balcarová Anna 0090007 0 ScioKluci
10:30:00 Balcarová Rozálie 0090009 0 ScioKluci
10:30:00 Beran Matouš 0220003 2099525 B_
10:30:00 Beranová Kristína 0220002 52220 B_
10:30:00 Bárta Karel 0010001 2143408 TJP
10:30:00 Franz Vojta 0070001 2771345 Franzovi
10:30:00 Horák Pavel 0090005 0 ScioKluci
10:30:00 Horák David 0090006 0 ScioKluci
10:30:00 Horáková Michaela 0090004 0 ScioKluci
10:30:00 Kloz Kryštof 0090002 0 ScioKluci
10:30:00 Kloz Marcel 0090003 0 ScioKluci
10:30:00 Klozová Tereza 0090001 0 ScioKluci
10:30:00 Petřinová Beáta 0240003 2148094 Petřinovi
10:30:00 Pohlová Petra TAP7758 9527 C KOB Tretra Praha
10:30:00 Pokorný Vítek 0090011 0 ScioKluci
10:30:00 Pokorný Jáchym 0090012 0 ScioKluci
10:30:00 Pompachová Alexandra TAP7754 2133911 C KOB Tretra Praha
10:30:00 Slavický Vojta 0090013 0 ScioKluci
10:30:00 Slejška Zdeněk 0150001 0 žádný
10:30:00 Stejskalová Jana 0090010 0 ScioKluci
10:30:00 Večerková Daniela 0210002 0 Neregistrovaný