Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
06.06.2021
Místo konání:
Vysočina aréna Nové Město na Moravě
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Mapa:
Ochoza
Ředitel závodu:
Kamenická Lenka
Hlavní rozhodčí:
Kamenický Radan - R1
Stavitel tratí:
Nechanický Jan - R3, Nechanická Daniela - R3
Kluby:
AOP     BBM     BZR     CET     CTB     DKL     DOB     CHC     CHT     JHB     KSU     KUN     MBM     OSN     PBM     PGP     PTE     PZR     RBK     RUZ     SCP     SJH     SJI     STA     TBM     TRT     TTR     TUR     TZL     UOL     VBM     VRB     ZBM     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:17:00 Čech Viktor AOP0801 8004291 B H14
12:27:00 Čech Tomáš AOP7001 8656547 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 Kutscherauerová Ella BBM0850 2117703 C D14
11:04:00 Petrášová Irena BBM6851 2124757 C D45
11:06:00 Petrášová Kateřina BBM0550 2112728 C D16
11:06:00 Ptáček Pavel BBM9600 7207026 C H21C
11:23:00 Kadlecová Adéla BBM0551 2117708 C D16
11:24:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C H16
11:25:00 Škondrová Alena BBM0753 2117704 D14
11:27:00 Dvořák Miloš BBM7300 2127611 C H45
11:34:00 Kadlecová Gabriela BBM7651 2117693 C D45
11:38:00 Škondrová Šárka BBM0350 2133889 C D18
11:41:00 Kadlecová Jolana BBM1052 2001996 C D12
11:53:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:34:00 Čechová Zuzana BZR6951 8149884 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:26:00 Záveský Richard CET6301 232860 C H55
11:55:00 Záveská Anna CET6450 331549 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Sabol Josef CTB9902 436413 C H21C
10:01:00 Žanda Jan CTB6701 8003600 C H45
10:06:00 Žanda Jan CTB9901 8003618 C H21C
10:08:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C H35
10:10:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 8003597 B H12
10:12:00 Škaryd Vojtěch CTB0703 2080977 C H14
10:26:00 Hanousek Martin CTB7910 4678 C H35
10:27:00 Novák Pavel CTB7001 8648548 C H21C
10:33:00 Nováková Anna Marie CTB0951 8648583 B D12
10:34:00 Paul Pavel CTB7601 2039076 C H45
10:37:00 Voborníková Eva CTB6851 8003667 C D45
10:47:00 Klusáčková Dorota CTB1152 2120639 C D10
10:50:00 Novák Tobiáš CTB1103 8003661 C H10
10:54:00 Paulová Barbora CTB0753 8003665 B D14
10:59:00 Klusáčková Johana CTB1153 2119197 C D10
11:16:00 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 A D14
11:23:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C H35
11:25:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C D35
11:30:00 Kocourek Jiří CTB0602 2118475 B H16
11:33:00 Voborník Petr CTB6601 8414102 C H45
11:47:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C H10
12:15:00 Hübner Jan CTB7902 2082923 C H21C
12:26:00 Novák Matyáš CTB0601 8226396 A H16
12:33:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C H21C
12:38:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 C H16
12:42:00 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 C D14
12:55:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Spilka Marek DKL8300 8003633 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:21:00 Lžíčař Martin DOB8803 8180410 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:41:00 Kleiberová Eliška CHC9952 2132920 C D21D
11:54:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Havlíčková Hana CHT1153 2419858 C D12
10:11:00 Krejsová Martina CHT8152 52175 C D35
10:12:00 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C H21C
10:17:00 Kopáčková Iva CHT8851 8013927 C D21C
10:17:00 Vacková Petra CHT7852 4329 C D35
10:21:00 Slavíková Barbora CHT0951 2120993 C D12
10:23:00 Korecká Lenka CHT8053 8033277 C D21C
10:24:00 Krejsa Jan CHT8701 8004592 C H21C
10:25:00 Vacek František CHT7001 4634 C H45
10:32:00 Leksa Robert CHT8002 2124751 C H35
10:33:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C H21C
10:35:00 Kropáčková Vendula CHT0353 2148235 B D18
10:36:00 Vítek Vojtěch CHT0801 8061440 B H14
10:39:00 Vodrážka Oldřich CHT4701 52323 C H70
10:42:00 Korecký Miroslav CHT7901 8226364 C H21C
10:45:00 Vítek Josef CHT4802 51948 C H70
10:47:00 Vacek František CHT0501 2067939 C H16
10:48:00 Klvaňa Milan CHT7500 8226323 C H21C
10:49:00 Hybeš Michal CHT0401 336711 B H18
10:54:00 Veselá Tereza CHT0552 7207628 C D16
10:58:00 Zoulíková Vendula CHT0753 8022651 B D14
11:00:00 Slavíková Tereza CHT0656 8226328 A D16
11:08:00 Keller Ivo CHT7703 2148244 C H35
11:10:00 Kellerová Alice CHT0852 2115706 B D14
11:22:00 Charouzová Eliška CHT0851 2124755 B D14
11:35:00 Keller Filip CHT0503 2115707 B H16
11:37:00 Korecký Marek CHT1701 515504 C H10N
11:44:00 Kellerová Lenka CHT8054 2148247 C D21D
11:47:00 Korecká Eva CHT1054 8482073 C D12
11:58:00 Vítková Eva CHT1053 682379 C D12
11:59:00 Korecký Radan CHT1401 8003626 C H10N
12:07:00 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C D55
12:26:00 Kratochvílová Stanislava CHT8751 4537 C D21C
12:30:00 Škapová Markéta CHT0752 2115709 B D14
12:45:00 Zlesák Milan CHT5101 51951 C H65
12:45:00 Kopáček Jan CHT8510 8028864 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C D45
12:19:00 Slavíček Václav JHB7703 2103798 C H35
12:24:00 Stupal František JHB8603 52353 C H21C
12:41:00 Zdobinská Lucie JHB9160 682632 C D21D
12:43:00 Slavíčková Lada JHB7951 2106726 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:39:00 Vozda Vojtěch KSU9043 8680357 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:39:00 Trejtnar Pavel KUN5801 9028 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:24:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:59:00 Dvořáček Jakub OSN0303 8648630 C H18
12:02:00 Dvořáček Tomáš OSN0505 8302005 B H16
12:05:00 Dvořáčková Eva OSN1050 8302010 C D12
12:17:00 Svojanovská Anna OSN0950 2419908 C D12
12:36:00 Dvořáčková Jana OSN0757 8312007 C D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Uhnavá Markéta PBM8485 8010108 C D35
12:15:00 Šafek Jiří PBM7606 8000013 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Súkupová Sára PGP1151 2144052 C D10
12:31:00 Súkupová Anita PGP1352 2419862 C D10
12:31:00 Súkup Jaroslav PGP7900 2029214 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Vítková Miroslava PTE6952 1421294 C D45
10:46:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Knap Jakub PZR0701 8024756 B H14
10:01:00 Nechutová Alena PZR6969 8022352 C D45
10:02:00 Vinopal Tomáš PZR7905 220398 C H35
10:03:00 Novohradský Petr PZR8903 53700 C H21C
10:04:00 Libra Matyáš PZR0900 7210882 C H12
10:07:00 Nechuta Milan PZR7007 8022374 C H45
10:15:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C H21C
10:16:00 Vinopal Vojtěch PZR0901 7210084 C H12
10:19:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C D45
10:24:00 Šimon Eduard PZR0800 7210246 C H14
10:27:00 Černá Kateřina PZR8950 2121882 C D12
10:28:00 Broum Matěj PZR1002 7210401 C H12
10:31:00 Suková Renata PZR7352 53196 C D45
10:31:00 Knap Miroslav PZR7402 7210811 C H45
10:35:00 Skryja Ondřej PZR9502 232483 C H21D
10:38:00 Sobotka Petr PZR7008 8022351 C H35
10:40:00 Vinopalová Barbora PZR1151 2420044 C D10N
10:40:00 Suk Marek PZR6701 410394 C H45
10:44:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C H65
10:46:00 Forstová Viola PZR1551 7210889 C D10N
10:48:00 Baďurová Eliška PZR0752 7210868 C D14
10:50:00 Novohradský Jan PZR5309 232741 C H65
10:56:00 Forst Matouš PZR1100 7210855 C H10
10:57:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C D65
11:17:00 Uchytil Tomáš PZR7621 2080939 C H35
11:29:00 Doleželová Anna PZR0651 220400 A D16
11:51:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C D45
11:08:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C H55
11:19:00 Tesařová Jitka RBK6451 416103 C D35
11:32:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C H55
11:40:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C D21C
11:46:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C D55
12:21:00 Matuška Pavel RBK7001 8116742 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C D12
10:23:00 Kubešová Eva RUZ8151 51923 C D35
10:32:00 Kubešová Klára RUZ1251 2125340 C D10
11:07:00 Nevrklová Adéla RUZ1252 2133912 C D10N
11:15:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C H45
11:32:00 Frajová Kamila RUZ7950 2111732 C D21D
11:39:00 Nevrkla Tomáš RUZ7600 8014557 C H45
11:40:00 Fraj David RUZ0900 49887 C H12
12:06:00 Gregor Jáchym RUZ0400 8654884 B H21C
12:09:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C H45
12:13:00 Polednová Helena RUZ1250 51780 C D10
12:22:00 Polednová Dominika RUZ1350 53500 C D10N
12:29:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C H70
12:35:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B D16
12:37:00 Hofhanzlová Hana RUZ7951 2801046 C D35
12:42:00 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C H21C
12:44:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B H12
12:49:00 Polednová Hana RUZ8051 8013844 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:59:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C H45
10:05:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C D35
10:14:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C H35
10:16:00 Dundáček Milan SJH6902 8648639 C H45
10:18:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B H14
10:22:00 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 B H12
10:30:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B H14
10:30:00 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C H21C
10:34:00 Míchal Jakub SJH1001 8022661 C H12
10:41:00 Novotná Jitka SJH0454 8663172 B D18
10:49:00 Míchalová Zuzana SJH8252 2419915 C D21D
10:55:00 Dundáček Karel SJH0401 8662342 B H18
10:58:00 Novotný Petr SJH6502 2079504 C H55
11:03:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C H21C
11:03:00 Komárková Ondřejka SJH1351 995845 C D10N
11:04:00 Kopencová Anna SJH0752 2088158 B D14
11:12:00 Blažková Veronika SJH0551 8226309 A D16
11:14:00 Nosek Vladimír SJH5901 8003617 C H55
11:14:00 Blažek Petr SJH7402 8636796 C H35
11:18:00 Tichý Tomáš SJH9201 8014563 C H21C
11:22:00 Tichá Jana SJH6451 8482089 C D45
11:28:00 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 C D14
11:42:00 Benešová Michaela SJH0651 8656518 B D16
11:42:00 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C H21C
11:43:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C D35
11:45:00 Tichý Martin SJH6401 995864 C H45
11:48:00 Komárková Radka SJH1151 8003655 C D10
11:52:00 Kopenec Šimon SJH1002 2088209 C H12
12:02:00 Tichá Tereza SJH9452 436440 C D21C
12:09:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A H21C
12:10:00 Nouzová Alena SJH7151 8116757 C D45
12:11:00 Pobudová Marie SJH1050 443107 C D12
12:27:00 Nouza Petr SJH6501 8003622 C H21C
12:33:00 Pobuda Michal SJH7403 442845 C H45
12:40:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C H10
12:40:00 Smékal Jan SJH0405 2113419 C H18
12:52:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 8515514 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C H45
10:22:00 Izdný Pavel SJI7613 8149899 C H45
10:25:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C D45
10:28:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C H45
10:40:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C H55
10:42:00 Tulis Václav SJI1003 2300245 C H10
10:43:00 Kaňáková Petra SJI8751 7003047 C D21D
10:52:00 Kaňák Petr SJI6115 8149879 C H55
10:53:00 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C H16
10:55:00 Novotná Petra SJI8350 8516414 C D21D
11:02:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C H35
11:05:00 Jirků František SJI0600 2039823 B H16
11:05:00 Jirků Roman SJI8309 301273 C H35
11:07:00 Vítková Lenka SJI7852 2081356 C D35
11:09:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 A H21C
11:13:00 Bartáková Petra SJI8151 51774 C D21D
11:15:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C H21C
11:17:00 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B H16
11:19:00 Oranyová Sylva SJI0751 2126366 A D14
11:21:00 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C H21C
11:27:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A H21C
11:28:00 Foltýnová Lenka SJI6751 2080979 C D45
11:31:00 Vítková Hana SJI0750 8226390 A D14
11:34:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 C H12
11:36:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C H21C
11:38:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C H55
11:43:00 Prošek Filip SJI1401 888644 C H10N
11:45:00 Prášil Aleš SJI7415 52152 C H21C
11:46:00 Prášil Adam SJI0901 2088159 B H12
11:51:00 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 A H21C
11:54:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 B H14
12:00:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R H21C
12:00:00 Mácová Rozálie SJI0855 2087651 C D14
12:01:00 Máca Tomáš SJI7800 141 C H35
12:04:00 Mácová Apolena SJI1150 115 C D10N
12:05:00 Růžička Vojtěch SJI0704 51772 C H14
12:12:00 Zamrazilová Tereza SJI0755 886269 C D14
12:13:00 Zamrazil Jan SJI7701 361999 C H35
12:14:00 Hendrych Vít SJI0601 8109369 A H16
12:16:00 Buršíková Kateřina SJI1750 51770 C D10N
12:19:00 Rychnovská Eliška SJI1151 2115732 C D10
12:23:00 Hudec David SJI0806 2088724 C H14
12:23:00 Zamrazilová Nikol SJI1050 2011866 C D12
12:25:00 Novotný Jakub SJI7700 2080936 C H35
12:28:00 Buršíková Eliška SJI1450 336770 C D10N
12:35:00 Wacková Hana SJI7853 2126383 C D21D
12:37:00 Černý Petr SJI8100 2127647 C H35
12:38:00 Buršík Matěj SJI1002 2141936 C H12
12:41:00 Wacková Anna SJI0653 2126386 B D16
12:46:00 Hudec Filip SJI0304 9201980 C H18
12:47:00 Buršíková Olga SJI8150 2141924 C D21D
12:49:00 Prošek Michal SJI7823 8028823 C H35
12:50:00 Černý Petr SJI0905 2129213 C H12
12:53:00 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C H55
12:56:00 Růžička Tomáš SJI0907 52298 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 Plachý Martin STA7101 2108861 C H45
12:06:00 Plachá Nora STA0851 8116821 B D14
12:28:00 Plachá Radka STA7551 2116452 C D45
12:47:00 Plachá Zita STA0551 8116810 B D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:18:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C H21C
10:36:00 Bořil Tomáš TBM8833 8008833 C H21C
10:37:00 Zabloudil Pavel TBM5003 8050030 C H45
10:41:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C H21D
10:45:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E H21C
11:26:00 Liščinský Tomáš TBM8411 2103680 C H35
12:08:00 Račanský Jakub TBM0503 8100029 A H16
12:11:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 B H14
12:18:00 Ptáčková Julie TBM0980 8077877 B D14
12:20:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C D21C
12:22:00 Čechová Marcela TBM7659 8007659 C D45
12:25:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C D10
12:29:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B H14
12:32:00 Bořilová Klára TBM8964 515189 C D21C
12:32:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A H16
12:36:00 Vedrová Anika TBM1351 2103788 C D10
12:43:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C H35
12:46:00 Hübner Václav TBM1112 2118463 C H10
12:48:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 B D14
12:51:00 Čech Radovan TBM7835 8007835 C H21C
12:53:00 Štěpánek Martin TBM7327 8444884 C H35
12:57:00 Vedra David TBM7402 8200033 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:50:00 Blecha Ladislav TRT5100 8140927 C H70
11:53:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C D65
12:44:00 Mazzarese Aiden TRT1500 2148130 C H10N
12:52:00 Mazzarese David TRT1100 2102555 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Dvořáčková Jana TTR8154 224888 C D35
10:42:00 Dvořáček Jan TTR0701 53153 C H14
10:44:00 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C H35
11:09:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C H45
11:11:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C H16
11:13:00 Sobotková Lenka TTR8151 52239 C D35
11:16:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C D45
11:21:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C H45
11:30:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B H21C
11:37:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C D35
11:48:00 Cícha Matěj TTR0102 8109391 A H21C
11:52:00 Sobotková Karolína TTR1152 52244 C D10N
11:57:00 Orálek Miroslav TTR5201 7001410 C H65
11:57:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B H18
11:58:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C D65
12:24:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C D14
12:50:00 Nešporová Marie TTR0351 416215 C D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Baier Martin TUR7603 8007603 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:08:00 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C H35
11:56:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C H70
12:48:00 Semerád Jan UOL9400 8014522 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Čechová Jitka VBM8353 8660539 C D21C
10:10:00 Pulec Pavel VBM6201 8516924 C H45
10:14:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C D35
10:26:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C D35
10:38:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 8648559 C D55
11:10:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C D45
11:11:00 Dokoupil Zbyněk VBM8206 53210 C H35
11:29:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C H35
11:44:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 8226365 C H55
11:49:00 Dokoupilová Simona VBM1553 53306 C D10N
11:55:00 Kořanová Daniela VBM1551 889316 C D10N
12:07:00 Verner Tomáš VBM8204 8003668 C H35
12:10:00 Čechová Adéla VBM1351 209751 C D10N
12:34:00 Vernerová Johanka VBM1451 49679 C D10N
12:39:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C H21C
12:51:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C H65
12:54:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 Peňáz Radek VRB7606 2092364 C H45
10:20:00 Peňázová Hana VRB7878 301225 C D35
10:29:00 Peňáz Jan VRB1111 51952 H10N
10:43:00 Peňáz Radek VRB0313 8662362 B H18
10:51:00 Peňáz Vojtěch VRB0303 8662338 C H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Finstrle Filip ZBM0702 2092386 B H14
10:09:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C H21C
10:09:00 Finstrlová Denisa ZBM0951 2061853 C D12
10:11:00 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 E D21C
10:29:00 Klusáčková Magdaléna ZBM9452 8660440 E D21C
10:39:00 Finstrle Aleš ZBM7603 2051547 C H21C
10:57:00 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 B D16
11:01:00 Königová Jana ZBM8661 1234321 C D35
11:12:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R H21C
11:18:00 Barnatová Magda ZBM0653 8648551 C D16
11:31:00 Vršková Dagmar ZBM7850 2094515 C D35
11:33:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C H21C
11:36:00 Finstrlová Lucie ZBM0651 2051514 C D16
11:49:00 Tesařová Markéta ZBM9456 8660416 E D21C
11:50:00 Peňázová Charlotte ZBM0860 8033247 C D14
11:56:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A D18
12:03:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C H21C
12:04:00 König Lukáš ZBM8001 9000002 C H21D
12:14:00 Kopáčková Jana ZBM7951 703370 C D21C
12:18:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C H21C
12:20:00 Koča Vojtěch ZBM0602 8005438 B H16
12:30:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C H21C

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:02 Hrůza Vladimír 0010001 2117402 Neregistrovaní H55
11:20 Vymazal Michal 0020001 212556 Neregistrovaný H55
12:21 Dvořáček Radek 0030001 682344 Doudleby nad Orlicí H21C
11:35 Tylová Kateřina 0040001 515150 ČauVolley runners D21D