Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.09.2021
Místo konání:
Lipnice n. Sázavou
Pořadatel:
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Bretschneiderovo Ucho 21
Ředitel závodu:
Bláha Leoš
Hlavní rozhodčí:
Culka Josef - R3
Stavitel tratí:
Fencíková Vladislava - R2
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P     T3    

D10 2.55 km, 75 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 Kubešová Klára RUZ1251 2125340 C TJ Růžená
15:04:00 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C KOS TJ Tesla Brno
15:07:00 Charouzová Hana CHT1152 416080 C OOB SK Chrast
15:10:00 Rychnovská Eliška SJI1151 2115732 C OK Jihlava
15:13:00 Lubasová Nela STA1152 8116807 C OK Střelka
15:16:00 Klusáčková Johana CTB1153 2119197 C SK OB Chotěboř
15:22:00 Komárková Ondřejka SJH1351 8662283 C SOS Jindřichův Hradec
15:25:00 Klusáčková Dorota CTB1152 2120639 C SK OB Chotěboř
15:28:00 Svitáková Ludmila SJH1152 331439 C SOS Jindřichův Hradec
15:31:00 Pilná Anna OSN1151 436927 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:34:00 Doleželová Jolana STA1151 8482093 C OK Střelka
15:37:00 Kropáčková Aneta CHT1154 2260130 C OOB SK Chrast

D10N 2.21 km, 70 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Nevrklová Adéla RUZ1252 2133912 C TJ Růžená
15:03:00 Kozáková Michaela TBM1552 515006 C KOS TJ Tesla Brno
15:09:00 Brychtová Lucie JHB1352 49805 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15:12:00 Soběslavská Anna Marie PBM1351 8013974 C TJ Spartak 1. brněnská
15:18:00 Sadílková Kateřina CHT1651 4680 C OOB SK Chrast

D12 2.65 km, 85 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C TJ Růžená
15:05:00 Dvořáčková Eliška TTR0951 53153 C OOB Třebíč
15:08:00 Lubasová Aneta STA0953 8482112 C OK Střelka
15:11:00 Dvořáčková Eva OSN1050 8302010 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:14:00 Korecká Eva CHT1054 8482073 C OOB SK Chrast
15:17:00 Pobudová Marie SJH1050 443107 B SOS Jindřichův Hradec
15:23:00 Vaníčková Nikola STA1051 8004043 C OK Střelka
15:26:00 Havlíčková Hana CHT1153 2419858 B OOB SK Chrast
15:29:00 Čápová Denisa STA0952 8680427 C OK Střelka
15:32:00 Slavíková Bára CHT0951 2120993 C OOB SK Chrast
15:35:00 Drápová Justýna OSN0990 551995 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:38:00 Komárková Radka SJH1151 8003655 C SOS Jindřichův Hradec
15:44:00 Vítková Eva CHT1053 682379 B OOB SK Chrast

D14 2.81 km, 105 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
15:04:00 Kopencová Anna SJH0752 2088158 B SOS Jindřichův Hradec
15:07:00 Honzáková Nelka JHB0851 7210807 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15:10:00 Zoulíková Vendula CHT0753 8022651 B OOB SK Chrast
15:13:00 Komínová Vendula RUZ0751 2092371 B TJ Růžená
15:16:00 Baďurová Eliška PZR0752 7210868 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:19:00 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 C SOS Jindřichův Hradec
15:22:00 Charouzová Eliška CHT0851 2124755 B OOB SK Chrast
15:25:00 Paulová Barbora CTB0753 8003665 B SK OB Chotěboř
15:31:00 Beranová Marie SJH0951 2087674 C SOS Jindřichův Hradec
15:34:00 Dvořáčková Jana OSN0757 8312007 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:37:00 Kellerová Alice CHT0852 2115706 B OOB SK Chrast
15:40:00 Janíčková Jolana OSN0777 8004350 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:43:00 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 A SK OB Chotěboř
15:46:00 Škapová Markéta CHT0752 2115709 B OOB SK Chrast
15:49:00 Plachá Nora STA0851 2001915 B OK Střelka
15:52:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8081227 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:55:00 Hiklová Eva ZBM0755 9111118 C SK Žabovřesky Brno
16:01:00 Nováková Anna Marie CTB0951 8648583 B SK OB Chotěboř

D16 2.98 km, 165 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:20:00 Oranyová Sylva SJI0751 2126366 A OK Jihlava
15:23:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 8088288 A KOS TJ Tesla Brno
15:26:00 Veselá Tereza CHT0552 7207628 C OOB SK Chrast
15:32:00 Blažková Veronika SJH0551 8226309 A SOS Jindřichův Hradec
15:35:00 Wacková Anna SJI0653 2126386 B OK Jihlava
15:38:00 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B SOS Jindřichův Hradec
15:44:00 Plachá Zita STA0551 2116453 B OK Střelka

D18 2.98 km, 165 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 Nešporová Marie TTR0351 416215 C OOB Třebíč
15:05:00 Čápová Eliška STA0451 8482108 B OK Střelka
15:11:00 Novotná Jitka SJH0454 8663172 B SOS Jindřichův Hradec
15:14:00 Kropáčková Vendula CHT0353 2148235 B OOB SK Chrast

D21C 3.92 km, 215 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C VSK Mendelu Brno
15:03:00 Míková Michaela SJH8251 2079502 C SOS Jindřichův Hradec
15:06:00 Binková Jana CHT8651 52312 C OOB SK Chrast
15:09:00 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A SOS Jindřichův Hradec
15:12:00 Chudíková Barbora SJI7850 8033211 C OK Jihlava
15:15:00 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E SK Žabovřesky Brno
15:21:00 Hojná Eliška SJH0052 442882 C SOS Jindřichův Hradec
15:24:00 Foltýnová Eva SJI0051 8033298 C OK Jihlava
15:27:00 Parkanová Veronika SJH9751 7770033 C SOS Jindřichův Hradec
15:30:00 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C OOB SK Chrast
15:33:00 Kinštová Tereza SJH0251 8116766 A SOS Jindřichův Hradec
15:36:00 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E KOS TJ Tesla Brno

D21D 3.12 km, 135 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 Nechutová Aneta SJI9950 8033293 C OK Jihlava
15:06:00 Kellerová Lenka CHT8054 2148247 C OOB SK Chrast
15:14:00 Novotná Petra SJI8350 8516414 C OK Jihlava
15:18:00 Vaníčková Alena STA8651 2134370 C OK Střelka
16:20:00 Bartáková Petra SJI8151 51774 C OK Jihlava

D35 3.63 km, 155 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 Cipryánová Alena BZP7850 7207851 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:04:00 Kubešová Eva RUZ8151 2146034 C TJ Růžená
15:07:00 Paulíčková Renata SJI8057 8660557 C OK Jihlava
15:10:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
15:13:00 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C SOS Jindřichův Hradec
15:16:00 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:19:00 Kinštová Dominka SJH8051 330592 C SOS Jindřichův Hradec
15:22:00 Krejsová Martina CHT8152 52175 C OOB SK Chrast
15:25:00 Pařízková Kateřina PZR7951 2134287 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:31:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř
15:34:00 Vacková Petra CHT7852 4329 C OOB SK Chrast
15:37:00 Beranová Jana SJH7851 2035147 C SOS Jindřichův Hradec
15:40:00 Korecká Lenka CHT8053 8033277 C OOB SK Chrast
15:43:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
15:46:00 Soběslavská Vendula PBM8051 8461734 C TJ Spartak 1. brněnská
15:49:00 Forstová Veronika PZR8181 8119527 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:52:00 Dvořáčková Jana OSN7850 8226322 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:55:00 Zoulíková Iveta CHT8052 7207872 C OOB SK Chrast
16:01:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř

D45 3.39 km, 130 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
15:03:00 Kučerová Vladimíra CHT6460 49857 C OOB SK Chrast
15:06:00 Nouzová Alena SJH7151 8116757 C SOS Jindřichův Hradec
15:09:00 Suková Renata PZR7352 53196 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:12:00 Tachovská Kamila PBM7655 2094550 C TJ Spartak 1. brněnská
15:15:00 Vítovcová Radana STA7651 2118112 C OK Střelka
15:18:00 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
15:21:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
15:24:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
15:27:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
15:33:00 Tichá Jana SJH6451 8482089 C SOS Jindřichův Hradec
15:36:00 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:39:00 Švecová Iva CHT7151 53167 C OOB SK Chrast
15:42:00 Nechutová Alena PZR6969 2075659 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:45:00 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C SOS Jindřichův Hradec
15:48:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C OK Jihlava
15:51:00 Palátová Lenka TTR7551 4673 C OOB Třebíč
15:54:00 Foltýnová Lenka SJI6751 2080979 C OK Jihlava
15:57:00 Voborníková Eva CTB6851 8003667 C SK OB Chotěboř
16:00:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C OK Jihlava

D55 2.79 km, 125 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:24:00 Jansová Alena CHT5852 51897 C OOB SK Chrast
15:27:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:33:00 Klusáčková Jitka TTR6152 303944 C OOB Třebíč
15:36:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno

D65 2.54 km, 110 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:27:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:33:00 Podhorská Věra SJI5252 1000506 C OK Jihlava

H10 2.61 km, 90 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:26:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C SOS Jindřichův Hradec
15:29:00 Hübner Václav TBM1112 2118463 C KOS TJ Tesla Brno
15:35:00 Forst Matouš PZR1100 8680414 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:38:00 Hikl Martin ZBM1104 8006761 C SK Žabovřesky Brno
15:44:00 Šťastný Antonín CTB1101 8003650 C SK OB Chotěboř
15:50:00 Běloušek Matěj CTB1202 8004049 C SK OB Chotěboř

H10N 2.21 km, 70 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:21:00 Krätzer Vojtěch STA1203 2118113 C OK Střelka
15:24:00 Šťastný Vilém CTB1301 51830 C SK OB Chotěboř
15:27:00 Prošek Filip SJI1401 888644 C OK Jihlava
15:33:00 Věžník Roman TTR1111 2115150 C OOB Třebíč
15:36:00 Uchytil Ivo PZR1201 2080939 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:39:00 Korecký Radan CHT1401 8003626 C OOB SK Chrast

H12 2.80 km, 110 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 Růžička Tomáš SJI0907 52298 C OK Jihlava
15:04:00 Svoboda Adam PBM1001 2127524 C TJ Spartak 1. brněnská
15:07:00 Svoboda Jan CHT1002 336706 C OOB SK Chrast
15:10:00 Míchal Jakub SJH1001 8022661 B SOS Jindřichův Hradec
15:13:00 Černý Petr SJI0905 2129213 B OK Jihlava
15:16:00 Dokulil Jiří PZR0905 2420004 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:19:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 8003597 B SK OB Chotěboř
15:22:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B TJ Růžená
15:28:00 Svoboda Jakub PBM0901 2111747 C TJ Spartak 1. brněnská
15:31:00 Novák Tobiáš CTB1103 8003661 C SK OB Chotěboř
15:34:00 Prášil Adam SJI0901 8033299 B OK Jihlava
15:37:00 Kozák Vojtěch TBM1101 53103 C KOS TJ Tesla Brno
15:40:00 Wierer Antonín STA0901 2771363 C OK Střelka
15:43:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 C OK Jihlava
15:46:00 Škapa Jan CHT0901 2115711 C OOB SK Chrast
15:49:00 Beran Antonín SJH1101 2067961 C SOS Jindřichův Hradec
15:52:00 Jahoda Štěpán 0080002 2260157 Jahoda team
15:55:00 Bureš Lukáš 0080003 2106721 Jahoda team

H14 3.24 km, 130 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 Růžička Vojtěch SJI0704 51772 C OK Jihlava
15:04:00 Šidlák Dominik JHB0801 49825 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15:07:00 Šimon Eduard PZR0800 7210246 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:10:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SOS Jindřichův Hradec
15:13:00 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B OK Jihlava
15:16:00 Knap Jakub PZR0701 8024756 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:19:00 Votruba Štěpán CHT0702 2148241 C OOB SK Chrast
15:25:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 B OK Jihlava
15:28:00 Jelínek Vít SJH0804 8014566 C SOS Jindřichův Hradec
15:31:00 Škaryd Vojtěch CTB0703 2080977 C SK OB Chotěboř
15:34:00 Dvořáček Jan TTR0701 2420061 C OOB Třebíč
15:37:00 Hruška Tadeáš STA0703 8136465 C OK Střelka
15:40:00 Vítek Vojtěch CHT0801 8061440 B OOB SK Chrast
15:43:00 Wierer Jan STA0701 2116465 C OK Střelka
15:49:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B SOS Jindřichův Hradec

H16 3.38 km, 180 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C OOB Třebíč
15:03:00 Novák Matyáš CTB0601 8226396 A SK OB Chotěboř
15:06:00 Odehnal Tomáš PBM0500 8660444 A TJ Spartak 1. brněnská
15:09:00 Jirků František SJI0600 2039823 B OK Jihlava
15:12:00 Keller Filip CHT0503 2115707 B OOB SK Chrast
15:15:00 Venhauer Vojtěch SJI0505 2125372 B OK Jihlava
15:21:00 Potužník Viktor SJH0504 8003611 B SOS Jindřichův Hradec
15:24:00 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A OK Lokomotiva Pardubice
15:27:00 Vacek František CHT0501 2067939 B OOB SK Chrast
15:30:00 Pařízek Petr PZR0504 7210903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:33:00 Dvořáček Tomáš OSN0505 8302005 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:36:00 Hendrych Vít SJI0601 8109369 A OK Jihlava
15:42:00 Kocourek Jiří CTB0602 2118475 B SK OB Chotěboř

H18 3.38 km, 180 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:45:00 Novotný Tomáš TTR0305 8003602 B OOB Třebíč
15:48:00 Dundáček Karel SJH0401 8662342 B SOS Jindřichův Hradec
15:51:00 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A OK Lokomotiva Pardubice
15:54:00 Smékal Jan SJH0405 2113419 C SOS Jindřichův Hradec
15:57:00 Mikulič Matěj JHB0401 2106745 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16:00:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 8515514 B SOS Jindřichův Hradec
16:03:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
16:06:00 Dvořáček Jakub OSN0303 8648630 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

H21C 4.62 km, 230 m, 25 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
15:02:00 Čermák Martin RUZ7100 2134278 C TJ Růžená
15:04:00 Novotný Vojtěch TTR0203 2115149 B OOB Třebíč
15:06:00 Dvořák Richard SLA8100 8800 C SKOB Slaný
15:08:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:10:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 A OK Jihlava
15:12:00 Nosek Jakub SJH0002 331357 C SOS Jindřichův Hradec
15:14:00 Cícha Matěj TTR0102 8109391 A OOB Třebíč
15:16:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
15:18:00 Lžíčař Martin DOB8803 8180410 C KOB Dobruška
15:20:00 Prášil Aleš SJI7415 2127589 C OK Jihlava
15:24:00 Žanda Matěj CTB9201 1413712 C SK OB Chotěboř
15:26:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E KOS TJ Tesla Brno
15:28:00 Venhoda Milan SJI7104 7206548 C OK Jihlava
15:30:00 Žanda Jan CTB9901 8003618 C SK OB Chotěboř
15:32:00 Lauerman Jan SJI7419 8662358 C OK Jihlava
15:34:00 Novák Pavel CTB7001 8648548 C SK OB Chotěboř
15:36:00 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C TJ Růžená
15:38:00 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C SOS Jindřichův Hradec
15:40:00 Deml Tomáš LPU9502 9201627 C OK Lokomotiva Pardubice
15:42:00 Korecký Miroslav CHT7901 8226364 C OOB SK Chrast
15:44:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
15:48:00 Bořil Tomáš TBM8833 8008833 C KOS TJ Tesla Brno
15:50:00 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R OOB TJ Turnov
15:52:00 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C OOB SK Chrast
15:54:00 Hübner Jan CTB7902 8200032 C SK OB Chotěboř
15:56:00 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 A OK Jihlava
15:58:00 Krejsa Jan CHT8701 8004592 C OOB SK Chrast
16:00:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
16:02:00 Palát Bohuslav TTR0201 4538 C OOB Třebíč
16:04:00 Jirků Roman SJI8309 301273 C OK Jihlava
16:06:00 Chaloupka Martin CHT7301 8022691 C OOB SK Chrast
16:08:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C SK OB Chotěboř
16:20:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C VSK Mendelu Brno
16:22:00 Sabol Josef CTB9902 436413 C SK OB Chotěboř
16:26:00 Bureš David 0080006 7204508 Jahoda team
16:30:00 Jahoda Martin 0080004 2260159 Jahoda team
16:34:00 Březina Jan 0080005 2106725 Jahoda team

H21D 3.73 km, 170 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 Jirků František 0010002 2039175 Jirků
15:10:00 Skryja Ondřej PZR9502 232483 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:18:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno

H35 4.43 km, 200 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Kysilko Zdeněk CHT8601 52304 C OOB SK Chrast
15:03:00 Novotný Jakub SJI7700 2080936 C OK Jihlava
15:06:00 Uchytil Tomáš PZR7621 8006730 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:09:00 Dokoupil Zbyněk VBM8206 53210 C VSK Mendelu Brno
15:12:00 Wierer Martin STA7702 2029215 C OK Střelka
15:15:00 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C SOS Jindřichův Hradec
15:18:00 Doležel Antonín STA7501 2771356 C OK Střelka
15:21:00 Černý Petr SJI8100 2127647 C OK Jihlava
15:24:00 Sobotka Petr PZR7008 8022351 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:27:00 Blažek Petr SJH7402 8636796 C SOS Jindřichův Hradec
15:30:00 Sebera Josef SFM8301 49442 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:33:00 Tichý Martin SJH6401 995864 C SOS Jindřichův Hradec
15:39:00 Tesař Jan SCP8501 1400437 C OK Sparta Praha
15:42:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C SOS Jindřichův Hradec
15:45:00 Věžník Roman TTR7901 8014510 C OOB Třebíč
15:48:00 Veselý Oldřich SJH7101 8149894 C SOS Jindřichův Hradec
15:51:00 Sedlář Petr TBM7319 7201210 C KOS TJ Tesla Brno
15:54:00 Vaníček Ondřej STA7801 2139483 C OK Střelka
15:57:00 Verner Tomáš VBM8204 8003668 C VSK Mendelu Brno
16:00:00 Doležel Tomáš STA7701 5297 C OK Střelka
16:03:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
16:06:00 Hlaváč Jiří TBM6116 2059757 C KOS TJ Tesla Brno
16:09:00 Klvaňa Milan CHT7500 8226323 C OOB SK Chrast
16:12:00 Potužník Martin SJH7705 2113492 C SOS Jindřichův Hradec
16:18:00 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C OOB Třebíč

H45 3.55 km, 165 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
15:04:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
15:06:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:08:00 Hojný Jaroslav SJH7002 8680296 C SOS Jindřichův Hradec
15:10:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
15:12:00 Odehnal Luděk ADA7400 8237726 C OOB Spartak Adamov
15:14:00 Paul Pavel CTB7601 2039076 C SK OB Chotěboř
15:16:00 Nechuta Milan PZR7007 8022374 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:18:00 Žanda Jan CTB6701 8003600 C SK OB Chotěboř
15:20:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
15:22:00 Drábek Petr TTR6701 2801047 C OOB Třebíč
15:24:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:26:00 Nouza Petr SJH6501 8003622 C SOS Jindřichův Hradec
15:30:00 Vacek František CHT7001 4634 C OOB SK Chrast
15:32:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C SOS Jindřichův Hradec
15:34:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
15:36:00 Komín Petr RUZ7200 2800299 C TJ Růžená
15:38:00 Kovačič Marek OSN6600 8670817 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:40:00 Pobuda Michal SJH7403 442845 C SOS Jindřichův Hradec
15:42:00 Voborník Petr CTB6601 8414102 C SK OB Chotěboř
15:44:00 Izdný Pavel SJI7613 8149899 C OK Jihlava
15:46:00 Dundáček Milan SJH6902 8648639 C SOS Jindřichův Hradec
15:48:00 Votruba Petr CHT7502 2148258 C OOB SK Chrast
15:50:00 Pilný Jaroslav OSN6904 436958 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:52:00 Nevrkla Tomáš RUZ7600 8014557 C TJ Růžená
15:54:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha

H55 3.38 km, 160 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:01:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
15:04:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
15:07:00 Kaňák Petr SJI6115 8149879 C OK Jihlava
15:10:00 Nosek Vladimír SJH5901 8003617 C SOS Jindřichův Hradec
15:13:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
15:16:00 Buráň Zdeněk 0040001 2127637 BzB
15:19:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
15:25:00 Novotný Petr SJH6502 2079504 C SOS Jindřichův Hradec
15:28:00 Hanzl Vlastimil VBM5329 8226365 C VSK Mendelu Brno
15:31:00 Beneš Vladimír SJI5801 7936 OK Jihlava
15:34:00 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:37:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C OOB Třebíč
15:40:00 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C OK Jihlava
15:43:00 Černík Zdeněk OSN6025 8011 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

H65 2.60 km, 130 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C TJ Růžená
15:05:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:11:00 Matras Jaroslav CHT5301 51953 C OOB SK Chrast
15:14:00 Novohradský Jan PZR5309 232741 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H70 2.54 km, 110 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C TJ Růžená
15:03:00 Vítek Josef CHT4802 51948 C OOB SK Chrast
15:06:00 Paulíček Jiří SJI4911 52173 C OK Jihlava
15:12:00 Starka František CHT4801 51949 C OOB SK Chrast
15:15:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:18:00 Vodrážka Oldřich CHT4701 52323 C OOB SK Chrast
15:24:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Rosice

HDR 2.21 km, 70 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Jan Březina / Jonáš Jahoda / Ondřej Jahoda 0080001 4686 Jahoda team
15:00:00 Tesařová Karin SCP1550 51567 C OK Sparta Praha
15:00:00 Dokoupilová Simona VBM1553 53306 C VSK Mendelu Brno
15:00:00 Fikarová Magdalena CTB1552 232861 C SK OB Chotěboř
15:00:00 Žandová Alžběta 0070001 339558 CTB - neregistrovaní
15:00:00 Jelínková Anna SJH1252 681884 C SOS Jindřichův Hradec
15:00:00 Lauermanová Eva SJI1353 886813 C OK Jihlava
15:00:00 Sebera Hugo SFM1200 2031358 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:00:00 Hübnerová Johana CTB1551 2082923 C SK OB Chotěboř
15:00:00 Fikar Michal CTB1200 2082924 C SK OB Chotěboř
15:00:00 Lauerman Jan SJI1515 2103711 C OK Jihlava
15:00:00 Nevrklová Zuzana RUZ1750 2113360 C TJ Růžená
15:00:00 Cipryánová Viktorie BZP1350 2113489 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:00:00 Kocmánek Lukáš PZR1200 2121893 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:00:00 Tesařová Frida SCP1351 2127559 C OK Sparta Praha
15:00:00 Vaníček Robin STA1401 2134325 OK Střelka
15:00:00 Míchal Jáchym SJH1601 2420068 C SOS Jindřichův Hradec
15:00:00 Korecký Marek CHT1701 7207853 C OOB SK Chrast
15:00:00 Honzáková Lenka JHB0551 7210814 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15:00:00 Forstová Viola PZR1551 7210889 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:00:00 Moravec Adam SJI1800 7260022 C OK Jihlava
15:00:00 Krejsová Markéta CHT1351 8012871 C OOB SK Chrast
15:00:00 Kubáková Laura JHB1550 9201757 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod

P 2.93 km, 95 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Fraj David RUZ0900 49887 C TJ Růžená
15:00:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C TJ Růžená
15:00:00 Burešová Petra 0060001 232888 CHT - neregistrovaní
15:00:00 Kaňáková Pavlína a Talich Lukáš 0020001 301207 Kaňáková
15:00:00 Svitáková Eva SJH7852 331352 C SOS Jindřichův Hradec
15:00:00 Dundáčková Hana SJH7052 442862 C SOS Jindřichův Hradec
15:00:00 Jelínková Marta SJH7854 442885 C SOS Jindřichův Hradec
15:00:00 Jirků Olga 0010001 2039188 Jirků
15:00:00 Kopenec Šimon SJH1002 2088209 C SOS Jindřichův Hradec
15:00:00 Mikulič Adam JHB0701 2106744 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15:00:00 Frajová Kamila RUZ7950 2111732 C TJ Růžená
15:00:00 Nováková Hana CTB7551 2120621 C SK OB Chotěboř
15:00:00 Lapčáková Šárka 0050001 2121887 PZR - neregistrovaní
15:00:00 Nevrklová Martina RUZ8053 2133899 C TJ Růžená
15:00:00 Míchalová Zuzana SJH8252 2419915 C SOS Jindřichův Hradec
15:00:00 Sukal Jaroslav 0050002 2420002 PZR - neregistrovaní
15:00:00 Kaňáková Petra SJI8751 7003047 C OK Jihlava

T3 3.22 km, 155 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Černíková Zdeňka OSN5964 8012 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:00:00 Kraus Martin 0030001 2092384 KOB RA