Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.10.2021
Místo konání:
Choustník
Pořadatel:
STA - OK Střelka
Mapa:
Předboř, 1:10 000, E=5, stav jaro 2021, aktualizace září 2021, ISOM 2017-2. Mapa bude voděodolně upravena.pretex.
Ředitel závodu:
Lochmanová Jana
Hlavní rozhodčí:
Doležel Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Doležel Tomáš - R3
JURY:
Kamenický Radan, Pobuda Michal, Fencíková Vladislava
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P1     P2     P3    
Nahrávám data...

D10N 3.10 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:25:00 Polednová Dominika RUZ1350 53500 C TJ Růžená
11:28:00 Jelínková Anna SJH1252 681884 C SOS Jindřichův Hradec
11:31:00 Krejsová Markéta CHT1351 8012871 C OOB SK Chrast
11:34:00 Nevrklová Adéla RUZ1252 2133912 C TJ Růžená
11:37:00 Buršíková Eliška SJI1450 336770 C OK Jihlava

D10 2.10 km, 55 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:28:00 Kubešová Klára RUZ1251 2125340 C TJ Růžená
11:31:00 Rakovcová Zuzana SCP1150 52109 C OK Sparta Praha
11:34:00 Lubasová Nela STA1152 8116807 C OK Střelka
11:37:00 Rychnovská Eliška SJI1151 2115732 C OK Jihlava
11:40:00 Klusáčková Johana CTB1153 8012875 C SK OB Chotěboř
11:43:00 Charouzová Hana CHT1152 416080 C OOB SK Chrast
11:46:00 Polednová Helena RUZ1250 51780 C TJ Růžená
11:49:00 Svitáková Ludmila SJH1152 331439 C SOS Jindřichův Hradec
11:52:00 Doleželová Jolana STA1151 8482093 C OK Střelka
11:55:00 Klusáčková Dorota CTB1152 8042140 C SK OB Chotěboř
11:58:00 Gregorová Magdalena DKP1158 2121756 C Oddíl OB Kotlářka
12:01:00 Pilná Anna OSN1151 436927 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:04:00 Komárková Ondřejka SJH1351 8662283 C SOS Jindřichův Hradec

D12 3.10 km, 75 m, 9 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 Dvořáčková Eva OSN1050 8302010 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:19:00 Korecká Eva CHT1054 8482073 C OOB SK Chrast
11:22:00 Čápová Denisa STA0952 8680427 C OK Střelka
11:25:00 Vítková Eva CHT1053 682379 B OOB SK Chrast
11:28:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C TJ Růžená
11:31:00 Pobudová Marie SJH1050 443107 B SOS Jindřichův Hradec
11:34:00 Slavíková Bára CHT0951 2120993 C OOB SK Chrast
11:37:00 Lubasová Aneta STA0953 8482112 C OK Střelka
11:40:00 Kozderková Jolana PZR1050 7210249 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:43:00 Havlíčková Hana CHT1153 2419858 B OOB SK Chrast
11:46:00 Komárková Radka SJH1151 8003655 C SOS Jindřichův Hradec

D14 3.50 km, 150 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Paulová Barbora CTB0753 8003665 B SK OB Chotěboř
11:03:00 Plachá Nora STA0851 8116821 B OK Střelka
11:06:00 Charouzová Eliška CHT0851 2124755 B OOB SK Chrast
11:09:00 Bestová Magdalena STA0754 2001982 C OK Střelka
11:12:00 Komínová Vendula RUZ0751 2092371 B TJ Růžená
11:15:00 Kellerová Alice CHT0852 2115706 B OOB SK Chrast
11:18:00 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 A SK OB Chotěboř
11:21:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8081227 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:24:00 Zoulíková Vendula CHT0753 8022651 B OOB SK Chrast
11:27:00 Janíčková Jolana OSN0777 8004350 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:30:00 Kopencová Anna SJH0752 2088158 B SOS Jindřichův Hradec
11:33:00 Škapová Markéta CHT0752 8136478 B OOB SK Chrast
11:36:00 Dvořáčková Jana OSN0757 8312007 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:39:00 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 C SOS Jindřichův Hradec

D16 4.20 km, 160 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Slavíková Tereza CHT0656 8226328 A OOB SK Chrast
11:03:00 Blažková Veronika SJH0551 8226309 A SOS Jindřichův Hradec
11:06:00 Oranyová Sylva SJI0751 2126366 A OK Jihlava
11:09:00 Wacková Anna SJI0653 2126386 B OK Jihlava
11:12:00 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B SOS Jindřichův Hradec
11:15:00 Plachá Zita STA0551 8116810 A OK Střelka
11:18:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B TJ Růžená
11:21:00 Paulová Pavlína CTB0551 8003591 C SK OB Chotěboř

D18 4.80 km, 195 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Pilná Klára OSN0452 8302004 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:04:00 Vítková Hana SJI0750 8226390 A OK Jihlava
11:07:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 A SOS Jindřichův Hradec
11:10:00 Čápová Eliška STA0451 8482108 A OK Střelka

D21C 6.80 km, 285 m, 20 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Vacková Anna CHT0051 51970 C OOB SK Chrast
11:03:00 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A SOS Jindřichův Hradec
11:06:00 Bořilová Klára TBM8964 515189 C KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 Novotná Jitka SJH0454 8663172 A SOS Jindřichův Hradec
11:12:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
11:15:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 R SK Praga
11:18:00 Kábrtová Oldřiška BOR8752 7209434 C OK Jiskra Nový Bor

D21D 4.20 km, 160 m, 8 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 Drábková Eliška TTR0151 2801050 C OOB Třebíč
11:43:00 Foltýnová Eva SJI0051 8033298 C OK Jihlava
11:46:00 Zdobinská Lucie JHB9160 682632 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:49:00 Bartáková Petra SJI8151 8076038 C OK Jihlava

D35 5.50 km, 215 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Forstová Veronika PZR8181 8119527 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:03:00 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C SOS Jindřichův Hradec
11:06:00 Krejsová Martina CHT8152 52175 C OOB SK Chrast
11:09:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
11:12:00 Kubešová Eva RUZ8151 2146034 C TJ Růžená
11:15:00 Martincová Kristýna CHT8551 63591 C OOB SK Chrast
11:18:00 Kinštová Dominka SJH8051 330592 C SOS Jindřichův Hradec
11:21:00 Dvořáčková Jana OSN7850 8226322 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:24:00 Korecká Lenka CHT8053 8033277 C OOB SK Chrast
11:27:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř
11:30:00 Vítková Lenka SJI7852 2081356 C OK Jihlava
11:33:00 Binková Jana CHT8651 52312 C OOB SK Chrast
11:36:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
11:39:00 Polednová Hana RUZ8051 8013844 C TJ Růžená
11:42:00 Vacková Petra CHT7852 4329 C OOB SK Chrast
11:45:00 Paulová Hana CTB7851 2039078 C SK OB Chotěboř
11:48:00 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D45 4.50 km, 155 m, 9 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Voborníková Eva CTB6851 8003667 C SK OB Chotěboř
11:03:00 Vorlíčková Lenka VTA6751 2025202 C SC vebr-sport
11:06:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
11:09:00 Himmelová Marie KAM6952 51681 C OK Kamenice
11:12:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C OK Jihlava
11:15:00 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C SOS Jindřichův Hradec
11:18:00 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
11:21:00 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:24:00 Nouzová Alena SJH7151 8116757 C SOS Jindřichův Hradec
11:27:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:30:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
11:33:00 Janíčková Jitka OSN7356 8680294 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:36:00 Juračková Jana CHT6052 9237 C OOB SK Chrast

D55 3.60 km, 135 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Jansová Alena CHT5852 51897 C OOB SK Chrast

H10N 3.10 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Korecký Radan CHT1401 8003626 C OOB SK Chrast
11:05:00 Prošek Filip SJI1401 888644 C OK Jihlava
11:08:00 Šťastný Vilém CTB1301 51830 C SK OB Chotěboř
11:11:00 Dočkal Prokop SJI1201 2113497 C OK Jihlava

H10 2.10 km, 55 m, 9 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Forst Matouš PZR1100 8680414 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:04:00 Šťastný Antonín CTB1101 8003650 C SK OB Chotěboř
11:07:00 Holzäpfel Jan STA1202 2001934 C OK Střelka
11:10:00 Běloušek Matěj CTB1202 8004049 C SK OB Chotěboř
11:13:00 Martinec Eduard CHT1202 2102866 C OOB SK Chrast
11:16:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C SOS Jindřichův Hradec

H12 3.20 km, 95 m, 8 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:16:00 Dočkal Matouš SJI0900 2029126 C OK Jihlava
11:19:00 Dokulil Jiří PZR0905 2420004 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:22:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 8003597 B SK OB Chotěboř
11:25:00 Wierer Antonín STA0901 2771363 C OK Střelka
11:28:00 Černý Petr SJI0905 2129213 B OK Jihlava
11:31:00 Vinopal Vojtěch PZR0901 7210084 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:34:00 Bílek František STA1001 2116494 C OK Střelka
11:37:00 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 B SOS Jindřichův Hradec
11:40:00 Prášil Šimon TTR0901 500580 C OOB Třebíč
11:43:00 Broum Matěj PZR1002 7210401 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:46:00 Míchal Jakub SJH1001 2079509 B SOS Jindřichův Hradec
11:49:00 Prášil Adam SJI0901 8033299 B OK Jihlava

H14 4.60 km, 175 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Knap Jakub PZR0701 8024756 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:34:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B TJ Růžená
11:37:00 Wierer Jan STA0701 2116465 C OK Střelka
11:40:00 Jelínek Vít SJH0804 8014566 C SOS Jindřichův Hradec
11:43:00 Vítek Vojtěch CHT0801 8061440 B OOB SK Chrast
11:46:00 Dvořáček Jan TTR0701 0 C OOB Třebíč
11:49:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B SOS Jindřichův Hradec

H16 6.40 km, 255 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Hendrych Vít SJI0601 8109369 A OK Jihlava
11:04:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A OK Jihlava
11:07:00 Vacek František CHT0501 2067939 B OOB SK Chrast
11:10:00 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B OK Jihlava
11:13:00 Dvořáček Tomáš OSN0505 8302005 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:16:00 Venhauer Vojtěch SJI0505 2125372 B OK Jihlava
11:19:00 Khýn Hubert VTA0603 2025201 C SC vebr-sport

H18 7.30 km, 330 m, 17 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 Hybeš Michal CHT0401 336711 B OOB SK Chrast
11:43:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
11:46:00 Splítek Petr PZR0401 7209358 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:49:00 Dvořáček Jakub OSN0303 8648630 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:52:00 Smékal Jan SJH0405 2113419 C SOS Jindřichův Hradec

H21C 10.80 km, 380 m, 25 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Kafka Tomáš SJI8504 52334 C OK Jihlava
11:03:00 Přikryl Petr PBM6708 8351967 C TJ Spartak 1. brněnská
11:06:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
11:09:00 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C OOB SK Chrast
11:12:00 Čech Petr SJI0001 8656540 R OK Jihlava
11:15:00 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 C OK Jihlava
11:18:00 Culka Josef JHB8607 7300171 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:21:00 Bořil Tomáš TBM8833 681876 C KOS TJ Tesla Brno
11:24:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A OK Jihlava
11:27:00 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 A OK Jihlava
11:30:00 Hladílek Jan PZR8814 8016309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:33:00 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C TJ Růžená
11:36:00 Gregor Martin DKP7705 8014551 C Oddíl OB Kotlářka
11:39:00 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
11:45:00 Dvořáček Jiří OSN7502 8007171 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:48:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
11:51:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
11:54:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C OK Jihlava
11:57:00 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A OK Lokomotiva Pardubice
12:00:00 Krejsa Jan CHT8701 8004592 C OOB SK Chrast
12:03:00 Matějů Luboš PGP7601 8662333 C SK Praga

H21D 6.30 km, 255 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:37:00 Novohradský Petr PZR8903 53700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:40:00 Janda Petr CHT9101 2125330 C OOB SK Chrast
11:43:00 Frýba Dominik SJI9702 8113526 C OK Jihlava
11:46:00 Splítek Václav PZR7700 7210877 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:49:00 Kábrt Filip 60001 51473 OK Offie
11:52:00 Skryja Ondřej PZR9502 232483 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:55:00 Krejsa Vladimír CHT9202 52158 C OOB SK Chrast

H35 7.70 km, 295 m, 18 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Korecký Miroslav CHT7901 8226364 C OOB SK Chrast
11:03:00 Vinopal Tomáš PZR7905 220398 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:06:00 Sebera Josef SFM8301 49442 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:09:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C SOS Jindřichův Hradec
11:12:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř
11:15:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SOS Jindřichův Hradec
11:18:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
11:21:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C SK OB Chotěboř
11:24:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
11:27:00 Klvaňa Milan CHT7500 8226323 C OOB SK Chrast
11:30:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
11:33:00 Černý Petr SJI8100 2127647 C OK Jihlava
11:36:00 Broum Tomáš PZR7808 53152 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:39:00 Martinec Petr CHT8502 52168 C OOB SK Chrast
11:42:00 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C OOB Třebíč
11:45:00 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C SOS Jindřichův Hradec

H45 6.50 km, 210 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
11:24:00 Vacek František CHT7001 4634 C OOB SK Chrast
11:27:00 Janíček Jan OSN6811 8005140 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:30:00 Pobuda Michal SJH7403 442845 C SOS Jindřichův Hradec
11:33:00 Sobotka Petr PZR7008 8022351 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:36:00 Sláma Jaroslav OSN6901 1232505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:39:00 Komín Petr RUZ7200 2800299 C TJ Růžená
11:42:00 Prášil Aleš SJI7415 2127589 C OK Jihlava
11:45:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
11:48:00 Paul Pavel CTB7601 2039076 C SK OB Chotěboř
11:51:00 Nevrkla Tomáš RUZ7600 8014557 C TJ Růžená
11:54:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
11:57:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C SOS Jindřichův Hradec
12:00:00 Drábek Petr TTR6701 2801047 C OOB Třebíč
12:03:00 Nouza Petr SJH6501 8003622 C SOS Jindřichův Hradec

H55 5.20 km, 205 m, 17 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Juračka Vojtěch CHT5404 9234 C OOB SK Chrast
11:04:00 Šomvársky Ján TAP5500 232173 C KOB Tretra Praha
11:07:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
11:10:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:13:00 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C OK Jihlava
11:16:00 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:19:00 Šenkýř Vladimír SJI6000 2044881 C OK Jihlava
11:22:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
11:25:00 Nosek Vladimír SJH5901 8003617 C SOS Jindřichův Hradec
11:28:00 Kafka Václav SJI6001 301295 C OK Jihlava
11:31:00 Hrstka Vladislav JHB5702 995881 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:34:00 Novotný Petr SJH6502 2079504 C SOS Jindřichův Hradec
11:37:00 Kaňák Petr SJI6115 8149879 C OK Jihlava
11:40:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha

H65 3.50 km, 135 m, 9 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C TJ Růžená
11:05:00 Novohradský Jan PZR5309 232741 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:08:00 Matras Jaroslav CHT5301 51953 C OOB SK Chrast
11:11:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:14:00 Orálek Miroslav TTR5201 7001410 C OOB Třebíč

H70 3.00 km, 100 m, 9 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Rosice
11:04:00 Starka František CHT4801 51949 C OOB SK Chrast
11:07:00 Paulíček Jiří SJI4911 52173 C OK Jihlava
11:10:00 Zlesák Milan CHT5101 51951 C OOB SK Chrast
11:13:00 Blecha Ladislav TRT5100 8140927 C KOS Třešť
11:16:00 Vodrážka Oldřich CHT4701 52323 C OOB SK Chrast
11:19:00 Rakovec Miloš SCP4500 8014467 C OK Sparta Praha
11:22:00 Vítek Josef CHT4802 51948 C OOB SK Chrast
11:25:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C TJ Růžená

HDR 3.10 km, 40 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Kafka Adam 30001 51492 Buffalo Jihlava
01:00:00 Plavcová Darina 40006 2011821 NNN2
01:00:00 Sebera Hugo SFM1200 2031358 C O-RUNNAŘI Beskydy
01:00:00 Míchal Jáchym SJH1601 2420068 C SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Vacek Jan CHT1201 0 C OOB SK Chrast
01:00:00 Krejsa Josef CHT1501 53155 C OOB SK Chrast
01:00:00 Srbová Julie SJI1850 2059730 C OK Jihlava
01:00:00 Buršíková Kateřina SJI1750 51770 C OK Jihlava
01:00:00 Kubáková Laura JHB1550 9201757 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
01:00:00 Kocmánek Lukáš PZR1200 2121893 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
01:00:00 Korecký Marek CHT1701 7207853 C OOB SK Chrast
01:00:00 Matrasová Marie CHT1451 232883 C OOB SK Chrast
01:00:00 Martinec Otakar CHT1502 2221501 C OOB SK Chrast
01:00:00 Rakovec Pavel SCP1501 1700085 C OK Sparta Praha
01:00:00 Komárek Štěpán SJH1602 2025364 C SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Matras Štěpán CHT1402 51980 C OOB SK Chrast
01:00:00 Forstová Viola PZR1551 7210889 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
01:00:00 Nevrklová Zuzana RUZ1750 2113360 C TJ Růžená

P1 3.00 km, 80 m, 8 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Kourková Vendula 50001 2011823 Mimo

P2 3.20 km, 100 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Kozderková Alena PZR7667 7210843 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
01:00:00 Fraj David RUZ0900 8013392 C TJ Růžená
01:00:00 Svitáková Eva SJH7852 2096234 C SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť
01:00:00 Wacková Hana SJI7853 2126383 C OK Jihlava
01:00:00 Foltýnová Lenka SJI6751 2080979 C OK Jihlava
01:00:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Haková Magda PGP7651 2051549 C SK Praga
01:00:00 Kozderková Magdalena 40005 2011815 NNN2
01:00:00 Jelínková Marta SJH7854 442885 C SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Nevrklová Martina RUZ8053 2133899 C TJ Růžená
01:00:00 Knap Miroslav PZR7402 7210811 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
01:00:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C TJ Růžená
01:00:00 Buršíková Olga SJI8150 2141924 C OK Jihlava
01:00:00 Plavec Oskar 40002 2011802 NNN2
01:00:00 Himmel Petr KAM6503 303918 C OK Kamenice
01:00:00 Plavec Petr 40001 2011801 NNN2
01:00:00 Plavec Robin 40004 2011808 NNN2
01:00:00 Kopenec Šimon SJH1002 2088209 C SOS Jindřichův Hradec
01:00:00 Plavec Viktor 40003 2011806 NNN2
01:00:00 Míchalová Zuzana SJH8252 2419915 C SOS Jindřichův Hradec

P3 4.80 km, 170 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Talich Lukáš 20002 52962 Neregistrovaní
01:00:00 Kaňáková Pavlína 20001 301207 Neregistrovaní