Pořadatel:
STA - OK Střelka
Mapa:
Předboř, 1:10 000, E=5, stav jaro 2021, aktualizace září 2021, ISOM 2017-2. Mapa bude voděodolně upravena.pretex.
Ředitel závodu:
Lochmanová Jana
Hlavní rozhodčí:
Doležel Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Doležel Tomáš - R3
JURY:
Kamenický Radan, Pobuda Michal, Fencíková Vladislava
D10N
3.10 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:25:00 |
25 |
Polednová Dominika |
RUZ1350 |
53500 |
C |
TJ Růžená |
11:28:00 |
28 |
Jelínková Anna |
SJH1252 |
681884 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:31:00 |
31 |
Krejsová Markéta |
CHT1351 |
8012871 |
C |
OOB SK Chrast |
11:34:00 |
34 |
Nevrklová Adéla |
RUZ1252 |
2133912 |
C |
TJ Růžená |
11:37:00 |
37 |
Buršíková Eliška |
SJI1450 |
336770 |
C |
OK Jihlava |
D10
2.10 km, 55 m, 10 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:28:00 |
28 |
Kubešová Klára |
RUZ1251 |
2125340 |
C |
TJ Růžená |
11:31:00 |
31 |
Rakovcová Zuzana |
SCP1150 |
52109 |
C |
OK Sparta Praha |
11:34:00 |
34 |
Lubasová Nela |
STA1152 |
8116807 |
C |
OK Střelka |
11:37:00 |
37 |
Rychnovská Eliška |
SJI1151 |
2115732 |
C |
OK Jihlava |
11:40:00 |
40 |
Klusáčková Johana |
CTB1153 |
8012875 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:43:00 |
43 |
Charouzová Hana |
CHT1152 |
416080 |
C |
OOB SK Chrast |
11:46:00 |
46 |
Polednová Helena |
RUZ1250 |
51780 |
C |
TJ Růžená |
11:49:00 |
49 |
Svitáková Ludmila |
SJH1152 |
331439 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:52:00 |
52 |
Doleželová Jolana |
STA1151 |
8482093 |
C |
OK Střelka |
11:55:00 |
55 |
Klusáčková Dorota |
CTB1152 |
8042140 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:58:00 |
58 |
Gregorová Magdalena |
DKP1158 |
2121756 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
12:01:00 |
61 |
Pilná Anna |
OSN1151 |
436927 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
12:04:00 |
64 |
Komárková Ondřejka |
SJH1351 |
8662283 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
D12
3.10 km, 75 m, 9 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:16:00 |
16 |
Dvořáčková Eva |
OSN1050 |
8302010 |
B |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:19:00 |
19 |
Korecká Eva |
CHT1054 |
8482073 |
C |
OOB SK Chrast |
11:22:00 |
22 |
Čápová Denisa |
STA0952 |
8680427 |
C |
OK Střelka |
11:25:00 |
25 |
Vítková Eva |
CHT1053 |
682379 |
B |
OOB SK Chrast |
11:28:00 |
28 |
Kubešová Kristýna |
RUZ1050 |
361944 |
C |
TJ Růžená |
11:31:00 |
31 |
Pobudová Marie |
SJH1050 |
443107 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
11:34:00 |
34 |
Slavíková Bára |
CHT0951 |
2120993 |
C |
OOB SK Chrast |
11:37:00 |
37 |
Lubasová Aneta |
STA0953 |
8482112 |
C |
OK Střelka |
11:40:00 |
40 |
Kozderková Jolana |
PZR1050 |
7210249 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:43:00 |
43 |
Havlíčková Hana |
CHT1153 |
2419858 |
B |
OOB SK Chrast |
11:46:00 |
46 |
Komárková Radka |
SJH1151 |
8003655 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
D14
3.50 km, 150 m, 10 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Paulová Barbora |
CTB0753 |
8003665 |
B |
SK OB Chotěboř |
11:03:00 |
03 |
Plachá Nora |
STA0851 |
8116821 |
B |
OK Střelka |
11:06:00 |
06 |
Charouzová Eliška |
CHT0851 |
2124755 |
B |
OOB SK Chrast |
11:09:00 |
09 |
Bestová Magdalena |
STA0754 |
2001982 |
C |
OK Střelka |
11:12:00 |
12 |
Komínová Vendula |
RUZ0751 |
2092371 |
B |
TJ Růžená |
11:15:00 |
15 |
Kellerová Alice |
CHT0852 |
2115706 |
B |
OOB SK Chrast |
11:18:00 |
18 |
Běloušková Kateřina |
CTB0752 |
8003607 |
A |
SK OB Chotěboř |
11:21:00 |
21 |
Kamenická Tereza Ester |
OSN0888 |
8081227 |
B |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:24:00 |
24 |
Zoulíková Vendula |
CHT0753 |
8022651 |
B |
OOB SK Chrast |
11:27:00 |
27 |
Janíčková Jolana |
OSN0777 |
8004350 |
B |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:30:00 |
30 |
Kopencová Anna |
SJH0752 |
2088158 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
11:33:00 |
33 |
Škapová Markéta |
CHT0752 |
8136478 |
B |
OOB SK Chrast |
11:36:00 |
36 |
Dvořáčková Jana |
OSN0757 |
8312007 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:39:00 |
39 |
Komárková Zbyňka |
SJH0751 |
8014456 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
D16
4.20 km, 160 m, 10 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Slavíková Tereza |
CHT0656 |
8226328 |
A |
OOB SK Chrast |
11:03:00 |
03 |
Blažková Veronika |
SJH0551 |
8226309 |
A |
SOS Jindřichův Hradec |
11:06:00 |
06 |
Oranyová Sylva |
SJI0751 |
2126366 |
A |
OK Jihlava |
11:09:00 |
09 |
Wacková Anna |
SJI0653 |
2126386 |
B |
OK Jihlava |
11:12:00 |
12 |
Benešová Michaela |
SJH0651 |
8005147 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
11:15:00 |
15 |
Plachá Zita |
STA0551 |
8116810 |
A |
OK Střelka |
11:18:00 |
18 |
Hofhanzlová Štěpánka |
RUZ0650 |
8116689 |
B |
TJ Růžená |
11:21:00 |
21 |
Paulová Pavlína |
CTB0551 |
8003591 |
C |
SK OB Chotěboř |
D18
4.80 km, 195 m, 10 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:01:00 |
01 |
Pilná Klára |
OSN0452 |
8302004 |
A |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:04:00 |
04 |
Vítková Hana |
SJI0750 |
8226390 |
A |
OK Jihlava |
11:07:00 |
07 |
Kubáková Nela |
SJH0451 |
8414138 |
A |
SOS Jindřichův Hradec |
11:10:00 |
10 |
Čápová Eliška |
STA0451 |
8482108 |
A |
OK Střelka |
D21C
6.80 km, 285 m, 20 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Vacková Anna |
CHT0051 |
51970 |
C |
OOB SK Chrast |
11:03:00 |
03 |
Blažková Kateřina |
SJH0252 |
8656531 |
A |
SOS Jindřichův Hradec |
11:06:00 |
06 |
Bořilová Klára |
TBM8964 |
515189 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:09:00 |
09 |
Novotná Jitka |
SJH0454 |
8663172 |
A |
SOS Jindřichův Hradec |
11:12:00 |
12 |
Gregorová Kamila |
CTB8151 |
8660904 |
E |
SK OB Chotěboř |
11:15:00 |
15 |
Matějů Martina |
PGP8556 |
8680605 |
R |
SK Praga |
11:18:00 |
18 |
Kábrtová Oldřiška |
BOR8752 |
7209434 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
D21D
4.20 km, 160 m, 8 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:40:00 |
40 |
Drábková Eliška |
TTR0151 |
2801050 |
C |
OOB Třebíč |
11:43:00 |
43 |
Foltýnová Eva |
SJI0051 |
8033298 |
C |
OK Jihlava |
11:46:00 |
46 |
Zdobinská Lucie |
JHB9160 |
682632 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
11:49:00 |
49 |
Bartáková Petra |
SJI8151 |
8076038 |
C |
OK Jihlava |
D35
5.50 km, 215 m, 13 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Forstová Veronika |
PZR8181 |
8119527 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:03:00 |
03 |
Potužníková Eva |
SJH7652 |
2113481 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:06:00 |
06 |
Krejsová Martina |
CHT8152 |
52175 |
C |
OOB SK Chrast |
11:09:00 |
09 |
Klusáčková Lenka |
CTB8051 |
232874 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:12:00 |
12 |
Kubešová Eva |
RUZ8151 |
2146034 |
C |
TJ Růžená |
11:15:00 |
15 |
Martincová Kristýna |
CHT8551 |
63591 |
C |
OOB SK Chrast |
11:18:00 |
18 |
Kinštová Dominka |
SJH8051 |
330592 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:21:00 |
21 |
Dvořáčková Jana |
OSN7850 |
8226322 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:24:00 |
24 |
Korecká Lenka |
CHT8053 |
8033277 |
C |
OOB SK Chrast |
11:27:00 |
27 |
Šťastná Lenka |
CTB8351 |
2082926 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:30:00 |
30 |
Vítková Lenka |
SJI7852 |
2081356 |
C |
OK Jihlava |
11:33:00 |
33 |
Binková Jana |
CHT8651 |
52312 |
C |
OOB SK Chrast |
11:36:00 |
36 |
Běloušková Ilona |
CTB8053 |
436415 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:39:00 |
39 |
Polednová Hana |
RUZ8051 |
8013844 |
C |
TJ Růžená |
11:42:00 |
42 |
Vacková Petra |
CHT7852 |
4329 |
C |
OOB SK Chrast |
11:45:00 |
45 |
Paulová Hana |
CTB7851 |
2039078 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:48:00 |
48 |
Kamenická Lenka |
OSN6955 |
8648571 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
D45
4.50 km, 155 m, 9 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Voborníková Eva |
CTB6851 |
8003667 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:03:00 |
03 |
Vorlíčková Lenka |
VTA6751 |
2025202 |
C |
SC vebr-sport |
11:06:00 |
06 |
Benešová Iva |
SJH7051 |
8660392 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:09:00 |
09 |
Himmelová Marie |
KAM6952 |
51681 |
C |
OK Kamenice |
11:12:00 |
12 |
Hrstková Dana |
SJI6051 |
7209360 |
C |
OK Jihlava |
11:15:00 |
15 |
Blažková Markéta |
SJH7550 |
2067998 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:18:00 |
18 |
Petrová Martina |
TAP6852 |
232196 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:21:00 |
21 |
Fencíková Vladislava |
JHB6553 |
8013883 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
11:24:00 |
24 |
Nouzová Alena |
SJH7151 |
8116757 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:27:00 |
27 |
Rosecká Alena |
PZR5654 |
7205030 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:30:00 |
30 |
Cíchová Pavlína |
TTR7452 |
2092365 |
C |
OOB Třebíč |
11:33:00 |
33 |
Janíčková Jitka |
OSN7356 |
8680294 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:36:00 |
36 |
Juračková Jana |
CHT6052 |
9237 |
C |
OOB SK Chrast |
D55
3.60 km, 135 m, 10 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:02:00 |
02 |
Jansová Alena |
CHT5852 |
51897 |
C |
OOB SK Chrast |
H10N
3.10 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:02:00 |
02 |
Korecký Radan |
CHT1401 |
8003626 |
C |
OOB SK Chrast |
11:05:00 |
05 |
Prošek Filip |
SJI1401 |
888644 |
C |
OK Jihlava |
11:08:00 |
08 |
Šťastný Vilém |
CTB1301 |
51830 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:11:00 |
11 |
Dočkal Prokop |
SJI1201 |
2113497 |
C |
OK Jihlava |
H10
2.10 km, 55 m, 9 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:01:00 |
01 |
Forst Matouš |
PZR1100 |
8680414 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:04:00 |
04 |
Šťastný Antonín |
CTB1101 |
8003650 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:07:00 |
07 |
Holzäpfel Jan |
STA1202 |
2001934 |
C |
OK Střelka |
11:10:00 |
10 |
Běloušek Matěj |
CTB1202 |
8004049 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:13:00 |
13 |
Martinec Eduard |
CHT1202 |
2102866 |
C |
OOB SK Chrast |
11:16:00 |
16 |
Nouza Vítek |
SJH1104 |
336789 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
H12
3.20 km, 95 m, 8 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:16:00 |
16 |
Dočkal Matouš |
SJI0900 |
2029126 |
C |
OK Jihlava |
11:19:00 |
19 |
Dokulil Jiří |
PZR0905 |
2420004 |
B |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:22:00 |
22 |
Klusáček Mikuláš |
CTB0902 |
8003597 |
B |
SK OB Chotěboř |
11:25:00 |
25 |
Wierer Antonín |
STA0901 |
2771363 |
C |
OK Střelka |
11:28:00 |
28 |
Černý Petr |
SJI0905 |
2129213 |
B |
OK Jihlava |
11:31:00 |
31 |
Vinopal Vojtěch |
PZR0901 |
7210084 |
B |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:34:00 |
34 |
Bílek František |
STA1001 |
2116494 |
C |
OK Střelka |
11:37:00 |
37 |
Blažek Vojtěch |
SJH1003 |
8014562 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
11:40:00 |
40 |
Prášil Šimon |
TTR0901 |
500580 |
C |
OOB Třebíč |
11:43:00 |
43 |
Broum Matěj |
PZR1002 |
7210401 |
B |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:46:00 |
46 |
Míchal Jakub |
SJH1001 |
2079509 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
11:49:00 |
49 |
Prášil Adam |
SJI0901 |
8033299 |
B |
OK Jihlava |
H14
4.60 km, 175 m, 10 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:31:00 |
31 |
Knap Jakub |
PZR0701 |
8024756 |
B |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:34:00 |
34 |
Hofhanzl Antonín |
RUZ0902 |
8116806 |
B |
TJ Růžená |
11:37:00 |
37 |
Wierer Jan |
STA0701 |
2116465 |
C |
OK Střelka |
11:40:00 |
40 |
Jelínek Vít |
SJH0804 |
8014566 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:43:00 |
43 |
Vítek Vojtěch |
CHT0801 |
8061440 |
B |
OOB SK Chrast |
11:46:00 |
46 |
Dvořáček Jan |
TTR0701 |
0 |
C |
OOB Třebíč |
11:49:00 |
49 |
Parkan Tomáš |
SJH0803 |
8663132 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
H16
6.40 km, 255 m, 13 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:01:00 |
01 |
Hendrych Vít |
SJI0601 |
8109369 |
A |
OK Jihlava |
11:04:00 |
04 |
Srb Vladimír |
SJI0701 |
8667506 |
A |
OK Jihlava |
11:07:00 |
07 |
Vacek František |
CHT0501 |
2067939 |
B |
OOB SK Chrast |
11:10:00 |
10 |
Prášil Jakub |
SJI0702 |
8014531 |
B |
OK Jihlava |
11:13:00 |
13 |
Dvořáček Tomáš |
OSN0505 |
8302005 |
B |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:16:00 |
16 |
Venhauer Vojtěch |
SJI0505 |
2125372 |
B |
OK Jihlava |
11:19:00 |
19 |
Khýn Hubert |
VTA0603 |
2025201 |
C |
SC vebr-sport |
H18
7.30 km, 330 m, 17 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:40:00 |
40 |
Hybeš Michal |
CHT0401 |
336711 |
B |
OOB SK Chrast |
11:43:00 |
43 |
Cícha Václav |
TTR0401 |
2092373 |
B |
OOB Třebíč |
11:46:00 |
46 |
Splítek Petr |
PZR0401 |
7209358 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:49:00 |
49 |
Dvořáček Jakub |
OSN0303 |
8648630 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:52:00 |
52 |
Smékal Jan |
SJH0405 |
2113419 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
H21C
10.80 km, 380 m, 25 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Kafka Tomáš |
SJI8504 |
52334 |
C |
OK Jihlava |
11:03:00 |
03 |
Přikryl Petr |
PBM6708 |
8351967 |
C |
TJ Spartak 1. brněnská |
11:06:00 |
06 |
Vítek Jaroslav |
SJI7201 |
8028815 |
C |
OK Jihlava |
11:09:00 |
09 |
Matras Tomáš |
CHT8001 |
7210808 |
C |
OOB SK Chrast |
11:12:00 |
12 |
Čech Petr |
SJI0001 |
8656540 |
R |
OK Jihlava |
11:15:00 |
15 |
Šenkýř Matěj |
SJI9902 |
2045309 |
C |
OK Jihlava |
11:18:00 |
18 |
Culka Josef |
JHB8607 |
7300171 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
11:21:00 |
21 |
Bořil Tomáš |
TBM8833 |
681876 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:24:00 |
24 |
Vítek Matěj |
SJI0500 |
8116794 |
A |
OK Jihlava |
11:27:00 |
27 |
Orany Vojtěch |
SJI0401 |
8116725 |
A |
OK Jihlava |
11:30:00 |
30 |
Hladílek Jan |
PZR8814 |
8016309 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:33:00 |
33 |
Gregor Petr |
RUZ7500 |
8648570 |
C |
TJ Růžená |
11:36:00 |
36 |
Gregor Martin |
DKP7705 |
8014551 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
11:39:00 |
39 |
Jelínek Kryštof |
LPU0314 |
8666870 |
A |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:42:00 |
42 |
Prášil Marek |
SJI7313 |
8116817 |
R |
OK Jihlava |
11:45:00 |
45 |
Dvořáček Jiří |
OSN7502 |
8007171 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:48:00 |
48 |
Novotný Ondřej |
ABM9211 |
7003038 |
C |
KOB ALFA Brno |
11:51:00 |
51 |
Nouza Michal |
SJH0505 |
8004613 |
A |
SOS Jindřichův Hradec |
11:54:00 |
54 |
Srb Vladimír |
SJI7801 |
8667505 |
C |
OK Jihlava |
11:57:00 |
57 |
Jelínek Filip |
LPU0514 |
8020220 |
A |
OK Lokomotiva Pardubice |
12:00:00 |
60 |
Krejsa Jan |
CHT8701 |
8004592 |
C |
OOB SK Chrast |
12:03:00 |
63 |
Matějů Luboš |
PGP7601 |
8662333 |
C |
SK Praga |
H21D
6.30 km, 255 m, 13 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:37:00 |
37 |
Novohradský Petr |
PZR8903 |
53700 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:40:00 |
40 |
Janda Petr |
CHT9101 |
2125330 |
C |
OOB SK Chrast |
11:43:00 |
43 |
Frýba Dominik |
SJI9702 |
8113526 |
C |
OK Jihlava |
11:46:00 |
46 |
Splítek Václav |
PZR7700 |
7210877 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:49:00 |
49 |
Kábrt Filip |
60001 |
51473 |
|
OK Offie |
11:52:00 |
52 |
Skryja Ondřej |
PZR9502 |
232483 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:55:00 |
55 |
Krejsa Vladimír |
CHT9202 |
52158 |
C |
OOB SK Chrast |
H35
7.70 km, 295 m, 18 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Korecký Miroslav |
CHT7901 |
8226364 |
C |
OOB SK Chrast |
11:03:00 |
03 |
Vinopal Tomáš |
PZR7905 |
220398 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:06:00 |
06 |
Sebera Josef |
SFM8301 |
49442 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
11:09:00 |
09 |
Míchal Jiří |
SJH7802 |
2096231 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:12:00 |
12 |
Klusáček Luděk |
CTB7803 |
232875 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:15:00 |
15 |
Blažek Petr |
SJH7402 |
2051486 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:18:00 |
18 |
Orany Tomáš |
SJI7311 |
889294 |
C |
OK Jihlava |
11:21:00 |
21 |
Šťastný Karel |
CTB7901 |
2087711 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:24:00 |
24 |
Beneš Jan |
SJH7001 |
8651725 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:27:00 |
27 |
Klvaňa Milan |
CHT7500 |
8226323 |
C |
OOB SK Chrast |
11:30:00 |
30 |
Běloušek Pavel |
CTB7602 |
2118480 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:33:00 |
33 |
Černý Petr |
SJI8100 |
2127647 |
C |
OK Jihlava |
11:36:00 |
36 |
Broum Tomáš |
PZR7808 |
53152 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:39:00 |
39 |
Martinec Petr |
CHT8502 |
52168 |
C |
OOB SK Chrast |
11:42:00 |
42 |
Dvořáček Jan |
TTR7701 |
52240 |
C |
OOB Třebíč |
11:45:00 |
45 |
Komárek Arnošt |
SJH7702 |
8014444 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
H45
6.50 km, 210 m, 16 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:21:00 |
21 |
Hofhanzl Abrahám |
RUZ7300 |
2800340 |
C |
TJ Růžená |
11:24:00 |
24 |
Vacek František |
CHT7001 |
4634 |
C |
OOB SK Chrast |
11:27:00 |
27 |
Janíček Jan |
OSN6811 |
8005140 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:30:00 |
30 |
Pobuda Michal |
SJH7403 |
442845 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:33:00 |
33 |
Sobotka Petr |
PZR7008 |
8022351 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:36:00 |
36 |
Sláma Jaroslav |
OSN6901 |
1232505 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:39:00 |
39 |
Komín Petr |
RUZ7200 |
2800299 |
C |
TJ Růžená |
11:42:00 |
42 |
Prášil Aleš |
SJI7415 |
2127589 |
C |
OK Jihlava |
11:45:00 |
45 |
Cícha Radek |
TTR7503 |
2092381 |
C |
OOB Třebíč |
11:48:00 |
48 |
Paul Pavel |
CTB7601 |
2039076 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:51:00 |
51 |
Nevrkla Tomáš |
RUZ7600 |
8014557 |
C |
TJ Růžená |
11:54:00 |
54 |
Podivínský Tomáš |
SCP7201 |
8663133 |
C |
OK Sparta Praha |
11:57:00 |
57 |
Parkan Jiří |
SJH6801 |
8656643 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
12:00:00 |
60 |
Drábek Petr |
TTR6701 |
2801047 |
C |
OOB Třebíč |
12:03:00 |
63 |
Nouza Petr |
SJH6501 |
8003622 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
H55
5.20 km, 205 m, 17 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:01:00 |
01 |
Juračka Vojtěch |
CHT5404 |
9234 |
C |
OOB SK Chrast |
11:04:00 |
04 |
Šomvársky Ján |
TAP5500 |
232173 |
C |
KOB Tretra Praha |
11:07:00 |
07 |
Kopecký Zdeněk |
SJI6002 |
52360 |
C |
OK Jihlava |
11:10:00 |
10 |
Wurzel Břetislav |
OSN6005 |
8006005 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:13:00 |
13 |
Zeman Jaroslav |
SJI5901 |
8648620 |
C |
OK Jihlava |
11:16:00 |
16 |
Kamenický Radan |
OSN6004 |
8122027 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:19:00 |
19 |
Šenkýř Vladimír |
SJI6000 |
2044881 |
C |
OK Jihlava |
11:22:00 |
22 |
Petráček Aleš |
SJI6301 |
53631 |
C |
OK Jihlava |
11:25:00 |
25 |
Nosek Vladimír |
SJH5901 |
8003617 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:28:00 |
28 |
Kafka Václav |
SJI6001 |
301295 |
C |
OK Jihlava |
11:31:00 |
31 |
Hrstka Vladislav |
JHB5702 |
995881 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
11:34:00 |
34 |
Novotný Petr |
SJH6502 |
2079504 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
11:37:00 |
37 |
Kaňák Petr |
SJI6115 |
8149879 |
C |
OK Jihlava |
11:40:00 |
40 |
Fiala Zdeněk |
TAP5501 |
7209455 |
C |
KOB Tretra Praha |
H65
3.50 km, 135 m, 9 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:02:00 |
02 |
Kubálek Zdeněk |
RUZ5306 |
897365 |
C |
TJ Růžená |
11:05:00 |
05 |
Novohradský Jan |
PZR5309 |
232741 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:08:00 |
08 |
Matras Jaroslav |
CHT5301 |
51953 |
C |
OOB SK Chrast |
11:11:00 |
11 |
Pospíšil Jaromír |
PZR4417 |
51994 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:14:00 |
14 |
Orálek Miroslav |
TTR5201 |
7001410 |
C |
OOB Třebíč |
H70
3.00 km, 100 m, 9 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:01:00 |
01 |
Denemarek Oldřich |
BBM5100 |
7510216 |
C |
BETA URSUS Rosice |
11:04:00 |
04 |
Starka František |
CHT4801 |
51949 |
C |
OOB SK Chrast |
11:07:00 |
07 |
Paulíček Jiří |
SJI4911 |
52173 |
C |
OK Jihlava |
11:10:00 |
10 |
Zlesák Milan |
CHT5101 |
51951 |
C |
OOB SK Chrast |
11:13:00 |
13 |
Blecha Ladislav |
TRT5100 |
8140927 |
C |
KOS Třešť |
11:16:00 |
16 |
Vodrážka Oldřich |
CHT4701 |
52323 |
C |
OOB SK Chrast |
11:19:00 |
19 |
Rakovec Miloš |
SCP4500 |
8014467 |
C |
OK Sparta Praha |
11:22:00 |
22 |
Vítek Josef |
CHT4802 |
51948 |
C |
OOB SK Chrast |
11:25:00 |
25 |
Kodys Václav |
RUZ5105 |
51920 |
C |
TJ Růžená |
HDR
3.10 km, 40 m, 11 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
01:00:00 |
-27219420 |
Kafka Adam |
30001 |
51492 |
|
Buffalo Jihlava |
01:00:00 |
-27219420 |
Plavcová Darina |
40006 |
2011821 |
|
NNN2 |
01:00:00 |
-27219420 |
Sebera Hugo |
SFM1200 |
2031358 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
01:00:00 |
-27219420 |
Míchal Jáchym |
SJH1601 |
2420068 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
01:00:00 |
-27219420 |
Vacek Jan |
CHT1201 |
0 |
C |
OOB SK Chrast |
01:00:00 |
-27219420 |
Krejsa Josef |
CHT1501 |
53155 |
C |
OOB SK Chrast |
01:00:00 |
-27219420 |
Srbová Julie |
SJI1850 |
2059730 |
C |
OK Jihlava |
01:00:00 |
-27219420 |
Buršíková Kateřina |
SJI1750 |
51770 |
C |
OK Jihlava |
01:00:00 |
-27219420 |
Kubáková Laura |
JHB1550 |
9201757 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
01:00:00 |
-27219420 |
Kocmánek Lukáš |
PZR1200 |
2121893 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
01:00:00 |
-27219420 |
Korecký Marek |
CHT1701 |
7207853 |
C |
OOB SK Chrast |
01:00:00 |
-27219420 |
Matrasová Marie |
CHT1451 |
232883 |
C |
OOB SK Chrast |
01:00:00 |
-27219420 |
Martinec Otakar |
CHT1502 |
2221501 |
C |
OOB SK Chrast |
01:00:00 |
-27219420 |
Rakovec Pavel |
SCP1501 |
1700085 |
C |
OK Sparta Praha |
01:00:00 |
-27219420 |
Komárek Štěpán |
SJH1602 |
2025364 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
01:00:00 |
-27219420 |
Matras Štěpán |
CHT1402 |
51980 |
C |
OOB SK Chrast |
01:00:00 |
-27219420 |
Forstová Viola |
PZR1551 |
7210889 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
01:00:00 |
-27219420 |
Nevrklová Zuzana |
RUZ1750 |
2113360 |
C |
TJ Růžená |
P1
3.00 km, 80 m, 8 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
01:00:00 |
-27219420 |
Kourková Vendula |
50001 |
2011823 |
|
Mimo |
P2
3.20 km, 100 m, 14 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
01:00:00 |
-27219420 |
Kozderková Alena |
PZR7667 |
7210843 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
01:00:00 |
-27219420 |
Fraj David |
RUZ0900 |
8013392 |
C |
TJ Růžená |
01:00:00 |
-27219420 |
Svitáková Eva |
SJH7852 |
2096234 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
01:00:00 |
-27219420 |
Oulická Hana |
TRT5350 |
2102564 |
C |
KOS Třešť |
01:00:00 |
-27219420 |
Wacková Hana |
SJI7853 |
2126383 |
C |
OK Jihlava |
01:00:00 |
-27219420 |
Foltýnová Lenka |
SJI6751 |
2080979 |
C |
OK Jihlava |
01:00:00 |
-27219420 |
Gregorová Lenka |
SJH7853 |
2096216 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
01:00:00 |
-27219420 |
Haková Magda |
PGP7651 |
2051549 |
C |
SK Praga |
01:00:00 |
-27219420 |
Kozderková Magdalena |
40005 |
2011815 |
|
NNN2 |
01:00:00 |
-27219420 |
Jelínková Marta |
SJH7854 |
442885 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
01:00:00 |
-27219420 |
Nevrklová Martina |
RUZ8053 |
2133899 |
C |
TJ Růžená |
01:00:00 |
-27219420 |
Knap Miroslav |
PZR7402 |
7210811 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
01:00:00 |
-27219420 |
Fraj Oldřich |
RUZ7502 |
232335 |
C |
TJ Růžená |
01:00:00 |
-27219420 |
Buršíková Olga |
SJI8150 |
2141924 |
C |
OK Jihlava |
01:00:00 |
-27219420 |
Plavec Oskar |
40002 |
2011802 |
|
NNN2 |
01:00:00 |
-27219420 |
Himmel Petr |
KAM6503 |
303918 |
C |
OK Kamenice |
01:00:00 |
-27219420 |
Plavec Petr |
40001 |
2011801 |
|
NNN2 |
01:00:00 |
-27219420 |
Plavec Robin |
40004 |
2011808 |
|
NNN2 |
01:00:00 |
-27219420 |
Kopenec Šimon |
SJH1002 |
2088209 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
01:00:00 |
-27219420 |
Plavec Viktor |
40003 |
2011806 |
|
NNN2 |
01:00:00 |
-27219420 |
Míchalová Zuzana |
SJH8252 |
2419915 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
P3
4.80 km, 170 m, 14 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
01:00:00 |
-27219420 |
Talich Lukáš |
20002 |
52962 |
|
Neregistrovaní |
01:00:00 |
-27219420 |
Kaňáková Pavlína |
20001 |
301207 |
|
Neregistrovaní |