Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
16.10.2021
Místo konání:
Čeřínek
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Přední skála 2021
Ředitel závodu:
Dokulilová Eva
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Prášil Aleš
JURY:
Hrstka Vladislav, Sabol Josef, Doležel Tomáš
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    

D10 1.50 km, 85 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Kubešová Klára RUZ1251 2125340 C TJ Růžená
10:32:00 Pilná Anna OSN1151 436927 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:34:00 Komárková Ondřejka SJH1351 8662283 C SOS Jindřichův Hradec
10:36:00 Klusáčková Dorota CTB1152 8042140 C SK OB Chotěboř
10:38:00 Lubasová Nela STA1152 8116807 C OK Střelka
10:40:00 Svitáková Ludmila SJH1152 331439 C SOS Jindřichův Hradec
10:42:00 Polednová Helena RUZ1250 51780 C TJ Růžená
10:44:00 Klusáčková Johana CTB1153 8012875 C SK OB Chotěboř
10:46:00 Nevrklová Adéla RUZ1252 2133912 C TJ Růžená
10:48:00 Rychnovská Eliška SJI1151 2115732 C OK Jihlava
10:50:00 Doleželová Jolana STA1151 8482093 C OK Střelka
10:52:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C KOS TJ Tesla Brno

D10N 1.80 km, 90 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Krejsová Markéta CHT1351 8012871 C OOB SK Chrast
10:33:00 Brychtová Lucie JHB1352 2103771 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:35:00 Lauermanová Eva SJI1353 886813 C OK Jihlava
10:37:00 Jelínková Anna SJH1252 681884 C SOS Jindřichův Hradec
10:39:00 Polednová Dominika RUZ1350 53500 C TJ Růžená

D12 2.00 km, 90 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Čápová Denisa STA0952 2139494 C OK Střelka
10:32:00 Vítková Eva CHT1053 682379 B OOB SK Chrast
10:34:00 Drápová Justýna OSN0990 8119491 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:36:00 Šimotová Elen STA0954 0 C OK Střelka
10:38:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C TJ Růžená
10:40:00 Komárková Radka SJH1151 8003655 C SOS Jindřichův Hradec
10:42:00 Havlíčková Hana CHT1153 2419858 B OOB SK Chrast
10:44:00 Lubasová Aneta STA0953 8482112 C OK Střelka
10:46:00 Pobudová Marie SJH1050 443107 B SOS Jindřichův Hradec
10:48:00 Slavíková Bára CHT0951 2120993 C OOB SK Chrast
10:50:00 Kopecká Tereza UOL1050 8013869 C SOB Olomouc
10:52:00 Korecká Eva CHT1054 8482073 C OOB SK Chrast

D14 2.70 km, 100 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Janíčková Jolana OSN0777 8004350 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:33:00 Honzáková Nelka JHB0851 7210807 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:35:00 Škapová Markéta CHT0752 8136478 B OOB SK Chrast
10:37:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
10:39:00 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A Sokol Kostelec n. Č. l.
10:41:00 Kellerová Alice CHT0852 2115706 B OOB SK Chrast
10:43:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B KOS TJ Tesla Brno
10:45:00 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 C SOS Jindřichův Hradec
10:47:00 Komínová Vendula RUZ0751 2092371 B TJ Růžená
10:49:00 Paulová Barbora CTB0753 8003665 B SK OB Chotěboř
10:51:00 Kopencová Anna SJH0752 2088158 B SOS Jindřichův Hradec
10:53:00 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 C SK OB Chotěboř
10:55:00 Dosbabová Veronika TTR0851 224888 C OOB Třebíč
10:57:00 Plachá Nora STA0851 8116821 B OK Střelka
10:59:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8081227 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:01:00 Ptáčková Julie TBM0980 8077877 A KOS TJ Tesla Brno

D16 3.70 km, 140 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 A SK OB Chotěboř
10:52:00 Kopecká Nela UOL0650 8013868 B SOB Olomouc
10:54:00 Honzáková Lenka JHB0551 7210814 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:56:00 Paulová Pavlína CTB0551 8003591 C SK OB Chotěboř
10:58:00 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B SOS Jindřichův Hradec
11:00:00 Plachá Zita STA0551 8116810 A OK Střelka

D18 4.10 km, 170 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Čápová Eliška STA0451 8482108 A OK Střelka
10:32:00 Pilná Klára OSN0452 8302004 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:34:00 Kropáčková Vendula CHT0353 2148235 B OOB SK Chrast
10:36:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 A SOS Jindřichův Hradec

D21C 4.30 km, 180 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Kratochvílová Stanislava CHT8751 4537 C OOB SK Chrast
10:32:00 Míková Michaela SJH8251 2079502 C SOS Jindřichův Hradec
10:34:00 Korecká Lenka CHT8053 8033277 C OOB SK Chrast
10:36:00 Parkanová Veronika SJH9751 7770033 C SOS Jindřichův Hradec
10:38:00 Binková Jana CHT8651 52312 C OOB SK Chrast
10:40:00 Novotná Jitka SJH0454 8663172 A SOS Jindřichův Hradec

D35 4.10 km, 170 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 Martincová Kristýna CHT8551 63591 C OOB SK Chrast
10:46:00 Brychtová Zuzana JHB8053 2103783 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:48:00 Vacková Petra CHT7852 4329 C OOB SK Chrast
10:50:00 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:52:00 Hofhanzlová Hana RUZ7951 2801046 C TJ Růžená
10:54:00 Honzáková Jana JHB7753 7207340 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:56:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
10:58:00 Polednová Hana RUZ8051 8013844 C TJ Růžená
11:00:00 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C SOS Jindřichův Hradec
11:02:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 C SK OB Chotěboř
11:04:00 Krejsová Martina CHT8152 52175 C OOB SK Chrast
11:06:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř
11:08:00 Nevrklová Martina RUZ8053 2133899 C TJ Růžená
11:10:00 Kopecká Jitka UOL7750 2069081 C SOB Olomouc
11:12:00 Kubešová Eva RUZ8151 2146034 C TJ Růžená
11:14:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno

D45 3.70 km, 140 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:08:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:10:00 Janíčková Jitka OSN7356 8680294 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:12:00 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C OOB SK Chrast
11:14:00 Suková Renata PZR7352 53196 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:16:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
11:18:00 Kučerová Vladimíra CHT6460 49857 C OOB SK Chrast
11:20:00 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:22:00 Nechutová Alena PZR6969 8022352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:24:00 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C SOS Jindřichův Hradec
11:26:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
11:28:00 Pittnerová Lenka RUZ7150 2017679 C TJ Růžená
11:30:00 Voborníková Eva CTB6851 8003667 C SK OB Chotěboř
11:32:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec

D55 2.90 km, 105 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
10:33:00 Hronová Iva RUZ6450 2070801 C TJ Růžená
10:35:00 Jansová Alena CHT5852 51897 C OOB SK Chrast

D65 2.50 km, 90 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Podhorská Věra SJI5252 1000506 C OK Jihlava
11:11:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč

H10N 1.80 km, 90 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:47:00 Věžník Roman TTR1111 2115150 C OOB Třebíč
10:49:00 Lauerman Jan SJI1515 2103711 C OK Jihlava
10:51:00 Šťastný Vilém CTB1301 51830 C SK OB Chotěboř
10:53:00 Vacek Jan CHT1201 2067939 C OOB SK Chrast
10:55:00 Zbořil Kryštof 0070001 336768 007-Ner.SJI
10:57:00 Korecký Radan CHT1401 8003626 C OOB SK Chrast

H10 2.00 km, 85 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Šťastný Antonín CTB1101 8003650 C SK OB Chotěboř
11:11:00 Hübner Václav TBM1112 2118463 C KOS TJ Tesla Brno
11:13:00 Rejman Jakub CHT1102 0 C OOB SK Chrast
11:15:00 Uchytil Ivo PZR1201 2080939 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:17:00 Běloušek Matěj CTB1202 8004049 C SK OB Chotěboř
11:19:00 Forst Matouš PZR1100 8680414 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:21:00 Holzäpfel Jan STA1202 2001934 C OK Střelka
11:23:00 Martinec Eduard CHT1202 2102866 C OOB SK Chrast

H12 2.00 km, 90 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 Míchal Jakub SJH1001 8022661 B SOS Jindřichův Hradec
11:00:00 Češík František CHT0902 51971 C OOB SK Chrast
11:02:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 C OK Jihlava
11:04:00 Wierer Antonín STA0901 2771363 C OK Střelka
11:06:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 8003597 B SK OB Chotěboř
11:08:00 Broum Matěj PZR1002 7210401 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:10:00 Černý Petr SJI0905 2129213 B OK Jihlava
11:12:00 Svoboda Jan CHT1002 336706 C OOB SK Chrast
11:14:00 Růžička Tomáš SJI0907 52298 C OK Jihlava
11:16:00 Kopenec Šimon SJH1002 2088209 C SOS Jindřichův Hradec
11:18:00 Prášil Šimon TTR0901 500580 C OOB Třebíč
11:20:00 Tulis Václav SJI1003 2300245 C OK Jihlava
11:22:00 Škapa Jan CHT0901 2115711 C OOB SK Chrast
11:24:00 Dokulil Jiří PZR0905 2420004 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H14 2.90 km, 110 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Šidlák Dominik JHB0801 49825 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:13:00 Knap Jakub PZR0701 8024756 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:15:00 Růžička Vojtěch SJI0704 51772 C OK Jihlava
11:17:00 Těthal Josef SJH0805 2260168 C SOS Jindřichův Hradec
11:19:00 Hudec David SJI0806 2088724 C OK Jihlava
11:21:00 Dvořáček Jan TTR0701 2420061 C OOB Třebíč
11:23:00 Prášil Adam SJI0901 8033299 B OK Jihlava
11:25:00 Vítek Vojtěch CHT0801 8061440 B OOB SK Chrast
11:27:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B TJ Růžená
11:29:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 B OK Jihlava
11:31:00 Jelínek Vít SJH0804 8014566 C SOS Jindřichův Hradec
11:33:00 Škaryd Vojtěch CTB0703 2080977 C SK OB Chotěboř
11:35:00 Debef Alan SJI0809 8017749 C OK Jihlava
11:37:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B SOS Jindřichův Hradec
11:39:00 Wierer Jan STA0701 2116465 C OK Střelka

H16 4.30 km, 150 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Potužník Viktor SJH0504 8003611 B SOS Jindřichův Hradec
10:33:00 Kocourek Jiří CTB0602 8011039 B SK OB Chotěboř
10:35:00 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B OK Jihlava
10:37:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 B SK OB Chotěboř
10:39:00 Račanský Jiří TBM0706 8004271 A KOS TJ Tesla Brno
10:41:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C OOB Třebíč
10:43:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 A KOS TJ Tesla Brno

H18 4.90 km, 180 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Dundáček Karel SJH0401 8662342 B SOS Jindřichův Hradec
10:45:00 Novotný Tomáš TTR0305 8003602 B OOB Třebíč
10:47:00 Dvořáček Jakub OSN0303 8648630 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:49:00 Hybeš Michal CHT0401 336711 B OOB SK Chrast
10:51:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
10:53:00 Smékal Jan SJH0405 2113419 C SOS Jindřichův Hradec

H21C 5.50 km, 220 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Čermák Martin RUZ7100 2134278 C TJ Růžená
11:02:00 Novohradský Petr PZR8903 53700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:04:00 Čermák Marek RUZ0001 2127532 C TJ Růžená
11:06:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C SK OB Chotěboř
11:08:00 Jansa Jiří CHT8402 8061449 C OOB SK Chrast
11:10:00 Sabol Josef CTB9902 436413 C SK OB Chotěboř
11:12:00 Bravený Adam VBM8801 8108810 C VSK Mendelu Brno
11:14:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R SK OB Chotěboř
11:16:00 Novotný Vojtěch TTR0203 2115149 B OOB Třebíč
11:18:00 Fojtů Petr PDY8700 8663137 C Běhej Poděbrady
11:20:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C SK OB Chotěboř
11:22:00 Nosek Jakub SJH0002 331357 C SOS Jindřichův Hradec
11:24:00 Krejsa Jan CHT8701 8004592 C OOB SK Chrast
11:26:00 Hladílek Jan PZR8814 8016309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:28:00 Chaloupka Martin CHT7301 8022691 C OOB SK Chrast
11:30:00 Hübner Jan CTB7902 8200032 C SK OB Chotěboř
11:32:00 Stupal František JHB8603 52353 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:34:00 Krejsa Martin CHT9001 8656563 C OOB SK Chrast
11:36:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
11:38:00 Korecký Miroslav CHT7901 8226364 C OOB SK Chrast
11:40:00 Seitler Milan ASU9148 8119436 C Magnus Orienteering
11:42:00 Martinec Petr CHT8502 52168 C OOB SK Chrast

H21D 4.10 km, 155 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Honzák Tomáš JHB7702 7201753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:03:00 Skryja Ondřej PZR9502 232483 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H35 4.70 km, 180 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C SOS Jindřichův Hradec
10:33:00 Věžník Roman TTR7901 8014510 C OOB Třebíč
10:35:00 Wierer Martin STA7702 2029215 C OK Střelka
10:37:00 Potužník Martin SJH7705 8237700 C SOS Jindřichův Hradec
10:39:00 Kopecký David UOL7800 8461740 C SOB Olomouc
10:41:00 Sobotka Petr PZR7008 8022351 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:43:00 Doležel Tomáš STA7701 5297 C OK Střelka
10:45:00 Uchytil Tomáš PZR7621 8006730 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:47:00 Havel Josef KNC7800 420401 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:49:00 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C OOB Třebíč
10:51:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
10:53:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C SOS Jindřichův Hradec
10:55:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř
10:57:00 Broum Tomáš PZR7808 53152 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:59:00 Doležel Antonín STA7501 2771356 C OK Střelka

H45 4.30 km, 150 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Drábek Petr TTR6701 2801047 C OOB Třebíč
10:53:00 Černík Zdeněk OSN6025 8011 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:55:00 Plachý Martin STA7101 2116453 C OK Střelka
10:57:00 Vala Ferdinand 0050001 336787 SKI team VYSOČINA
10:59:00 Komín Petr RUZ7200 2800299 C TJ Růžená
11:01:00 Nechuta Milan PZR7007 8022374 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:03:00 Dundáček Milan SJH6902 8648639 C SOS Jindřichův Hradec
11:05:00 Nevrkla Tomáš RUZ7600 8014557 C TJ Růžená
11:07:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
11:09:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C SOS Jindřichův Hradec
11:11:00 Vacek František CHT7001 4634 C OOB SK Chrast
11:13:00 Knap Miroslav PZR7402 7210811 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:15:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:17:00 Paul Pavel CTB7601 2039076 C SK OB Chotěboř
11:19:00 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:21:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:23:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
11:25:00 Sláma Jaroslav OSN6901 1232505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:27:00 Votruba Petr CHT7502 2148258 C OOB SK Chrast
11:29:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:31:00 Kopáček Miroslav CHT6049 2073715 C OOB SK Chrast
11:33:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
11:35:00 Pobuda Michal SJH7403 442845 C SOS Jindřichův Hradec

H55 3.20 km, 110 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Novotný Petr SJH6502 2079504 C SOS Jindřichův Hradec
11:03:00 Štefec Jaroslav CHT5801 52327 C OOB SK Chrast
11:05:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:07:00 Nosek Vladimír SJH5901 8003617 C SOS Jindřichův Hradec
11:09:00 Hrstka Vladislav JHB5702 995881 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod

H65 2.80 km, 90 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Orálek Miroslav TTR5201 7001410 C OOB Třebíč
11:11:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
11:13:00 Matras Jaroslav CHT5301 51953 C OOB SK Chrast

H70 2.40 km, 85 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Starka František CHT4801 51949 C OOB SK Chrast
11:23:00 Blecha Ladislav TRT5100 8140927 C KOS Třešť
11:25:00 Vítek Josef CHT4802 51948 C OOB SK Chrast
11:27:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C TJ Růžená
11:29:00 Zlesák Milan CHT5101 51951 C OOB SK Chrast
11:33:00 Vodrážka Oldřich CHT4701 52323 C OOB SK Chrast

HDR 2.00 km, 90 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Broumová Ema PZR1351 2420042 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:30:00 Brychtová Hana NNN0000 433091 C Neregistrovaní
10:30:00 Bříza Leoš 0030001 49860 Břízci Třebíč
10:30:00 Dvořáčková Eliška TTR0951 53153 C OOB Třebíč
10:30:00 Forstová Viola PZR1551 7210889 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:30:00 Hübnerová Johana CTB1551 2082923 C SK OB Chotěboř
10:30:00 Klíma Matouš STA1205 2108861 OK Střelka
10:30:00 Klíma Štěpán STA1003 2116487 OK Střelka
10:30:00 Klíma Albert STA1501 2134325 OK Střelka
10:30:00 Korecký Marek CHT1701 7207853 C OOB SK Chrast
10:30:00 Krejsa Josef CHT1501 53155 C OOB SK Chrast
10:30:00 Kubáková Laura JHB1550 9201757 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:30:00 Leontýna Nováková 0020001 52313 Neregistrovaný
10:30:00 Martinec Otakar CHT1502 2221501 C OOB SK Chrast
10:30:00 Míchal Jáchym SJH1601 2420068 C SOS Jindřichův Hradec
10:30:00 Sadílková Kateřina CHT1651 0 C OOB SK Chrast
10:30:00 Šidláková Natálka 0010001 4686 JHB-nereg

P 2.10 km, 85 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Dobrovolný Vladimír TBM7009 2083370 KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Dundáčková Hana SJH7052 442862 C SOS Jindřichův Hradec
10:30:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C TJ Růžená
10:30:00 Fraj David RUZ0900 8013392 C TJ Růžená
10:30:00 Ganzwohlová Petra 0090001 4774 Dobronín
10:30:00 Jelínková Marta SJH7854 442885 C SOS Jindřichův Hradec
10:30:00 Klíma David STA7902 2001962 OK Střelka
10:30:00 Miksa Miroslav JHB7102 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:30:00 Míchalová Zuzana SJH8252 2419915 C SOS Jindřichův Hradec
10:30:00 Novák Jakub 0060002 2106721 JHB99
10:30:00 Nováková Hana 0060001 2260159 JHB99
10:30:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť
10:30:00 Rychnovský Radek 0040001 2771362 42
10:30:00 Svitáková Eva SJH7852 2096234 C SOS Jindřichův Hradec
10:30:00 Syrovátková Kateřina NNN0001 8516414 Neregistrovaní
10:30:00 Čáp Radim STA7301 2134353 C OK Střelka