Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
23.10.2021
Místo konání:
Dalešice - sportovní areál
Pořadatel:
TTR - OOB Třebíč
Mapa:
Čalonice, měřítko 1:10000, E 5 m, stav září 2021. Kategorie HD45 a výše měřítko 1:7500, rozměr mapy 210x297, mapový klíč ISOM 2017, hlavní kartograf Matěj Klusáček. Vývraty nejsou mapovány. Mapa bude vodovzdorně upravena (pretex).
Ředitel závodu:
Cícha Radek
Hlavní rozhodčí:
Orálek Miroslav - R3
Stavitel tratí:
Klusáček Martin - R2
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    

D10 2.38 km, 50 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Sobotková Karolína TTR1152 52244 C OOB Třebíč
10:35:00 Klusáčková Dorota CTB1152 8042140 C SK OB Chotěboř
10:39:00 Rychnovská Eliška SJI1151 2115732 C OK Jihlava
10:43:00 Nevrklová Adéla RUZ1252 2133912 C TJ Růžená
10:47:00 Klusáčková Johana CTB1153 8012875 C SK OB Chotěboř
10:55:00 Polednová Helena RUZ1250 51780 C TJ Růžená
10:59:00 Komárková Ondřejka SJH1351 8662283 C SOS Jindřichův Hradec
11:03:00 Kubešová Klára RUZ1251 2125340 C TJ Růžená
11:07:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C KOS TJ Tesla Brno

D10N 2.27 km, 50 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:46:00 Věžníková Veronika TTR0999 2115145 OOB Třebíč
10:50:00 Jelínková Anna SJH1252 681884 C SOS Jindřichův Hradec
10:54:00 Lauermanová Eva SJI1353 886813 C OK Jihlava
10:58:00 Polednová Dominika RUZ1350 53500 C TJ Růžená
11:02:00 Buršíková Eliška SJI1450 336770 C OK Jihlava

D12 2.51 km, 45 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Slavíková Bára CHT0951 2120993 C OOB SK Chrast
11:15:00 Dvořáčková Eva OSN1050 8302010 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:19:00 Nováková Anna Marie CTB0951 8648583 B SK OB Chotěboř
11:23:00 Komárková Radka SJH1151 8003655 C SOS Jindřichův Hradec
11:31:00 Havlíčková Hana CHT1153 2419858 B OOB SK Chrast
11:35:00 Pobudová Marie SJH1050 443107 B SOS Jindřichův Hradec
11:39:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C TJ Růžená

D14 2.74 km, 55 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:48:00 Kroupa Hana TTR0853 2143411 C OOB Třebíč
10:52:00 Melicharová Rozálie SJH0850 8113522 C SOS Jindřichův Hradec
10:56:00 Janíčková Jolana OSN0777 8004350 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:00:00 Kellerová Alice CHT0852 2115706 B OOB SK Chrast
11:04:00 Zamrazilová Tereza SJI0755 886269 C OK Jihlava
11:12:00 Kopencová Anna SJH0752 2088158 B SOS Jindřichův Hradec
11:16:00 Komínová Vendula RUZ0751 2092371 B TJ Růžená
11:20:00 Baďurová Eliška PZR0752 7210868 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:24:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8081227 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:28:00 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 C SOS Jindřichův Hradec
11:36:00 Dosbabová Veronika TTR0851 52247 C OOB Třebíč
11:40:00 Ptáčková Julie TBM0980 8077877 A KOS TJ Tesla Brno

D16 3.31 km, 90 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 Wacková Anna SJI0653 2126386 B OK Jihlava
11:10:00 Plachá Zita STA0551 8116810 A OK Střelka
11:14:00 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B SOS Jindřichův Hradec
11:18:00 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 A SK OB Chotěboř
11:22:00 Mácová Amálie SJI0650 52331 C OK Jihlava
11:30:00 Oranyová Sylva SJI0751 2126366 A OK Jihlava
11:34:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B TJ Růžená
11:38:00 Blažková Veronika SJH0551 8226309 A SOS Jindřichův Hradec

D18 4.16 km, 85 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 A SOS Jindřichův Hradec
11:38:00 Čápová Eliška STA0451 8482108 A OK Střelka

D21C 4.93 km, 115 m, 24 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Míková Michaela SJH8251 2079502 C SOS Jindřichův Hradec
11:07:00 Binková Jana CHT8651 52312 C OOB SK Chrast
11:11:00 Hrušková Kristýna ZBM9156 1668661 C SK Žabovřesky Brno
11:15:00 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A SOS Jindřichův Hradec
11:19:00 Petráčková Kristýna SJI9851 336763 C OK Jihlava
11:23:00 Kinštová Tereza SJH0251 8116766 A SOS Jindřichův Hradec
11:27:00 Foltýnová Eva SJI0051 8033298 C OK Jihlava
11:39:00 Jelínková Adéla LPU0254 8013867 A OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 Novotná Jitka SJH0454 8663172 A SOS Jindřichův Hradec
11:47:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C OK Jihlava
11:51:00 Kubičková Bára SJH9551 331719 C SOS Jindřichův Hradec
11:55:00 Kopáčková Jana ZBM7951 703370 C SK Žabovřesky Brno
11:59:00 Chudíková Barbora SJI7850 8033211 C OK Jihlava

D21D 2.90 km, 70 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Novotná Petra SJI8350 8516414 C OK Jihlava
10:43:00 Bartáková Petra SJI8151 8076038 C OK Jihlava
10:59:00 Ganzwohlová Petra 0050001 4774 Dobronín

D35 4.12 km, 90 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Dvořáčková Jana TTR8154 224888 C OOB Třebíč
10:43:00 Paulíčková Renata SJI8057 8660557 C OK Jihlava
10:47:00 Nevrklová Martina RUZ8053 2133899 C TJ Růžená
10:51:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
10:55:00 Pařízková Kateřina PZR7951 2134287 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:59:00 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C SOS Jindřichův Hradec
11:03:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
11:07:00 Štěpánková Kateřina TBM7654 8149893 C KOS TJ Tesla Brno
11:11:00 Brychtová Zuzana JHB8053 2103783 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:19:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C SOS Jindřichův Hradec
11:23:00 Kubešová Eva RUZ8151 2146034 C TJ Růžená
11:27:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
11:31:00 Kinštová Dominka SJH8051 330592 C SOS Jindřichův Hradec
11:35:00 Polednová Hana RUZ8051 8013844 C TJ Růžená
11:39:00 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:43:00 Hofhanzlová Hana RUZ7951 2801046 C TJ Růžená
11:47:00 Dosbabová Magda TTR8152 2011822 C OOB Třebíč
11:51:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno

D45 3.20 km, 70 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C SOS Jindřichův Hradec
10:55:00 Suková Renata PZR7352 53196 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:59:00 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:03:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
11:07:00 Nechutová Alena PZR6969 8022352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:15:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
11:19:00 Janíčková Jitka OSN7356 8680294 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:23:00 Voborníková Eva CTB6851 8003667 C SK OB Chotěboř
11:27:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:31:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C OK Jihlava
11:39:00 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C OOB SK Chrast

D55 3.09 km, 65 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Konečná Hana BBM6350 2124753 C BETA URSUS Rosice
10:36:00 Jansová Alena CHT5852 51897 C OOB SK Chrast
10:44:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 8648559 C VSK Mendelu Brno

D65 2.39 km, 40 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:39:00 Podhorská Věra SJI5252 1000506 C OK Jihlava

H10N 2.27 km, 50 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Prošek Filip SJI1401 888644 C OK Jihlava
10:34:00 Věžník Roman TTR1111 2115150 C OOB Třebíč
10:42:00 Dočkal Prokop SJI1201 2113497 C OK Jihlava

H10 2.42 km, 45 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Šťastný Antonín CTB1101 8003650 C SK OB Chotěboř
10:34:00 Rychtárik Jáchym SJH1201 436407 C SOS Jindřichův Hradec
10:38:00 Kříž Jan TTR1201 2129231 C OOB Třebíč
10:46:00 Novák Tobiáš CTB1103 8003661 C SK OB Chotěboř
10:50:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C SOS Jindřichův Hradec

H12 2.61 km, 40 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 Dočkal Matouš SJI0900 2029126 C OK Jihlava
10:58:00 Prášil Šimon TTR0901 500580 C OOB Třebíč
11:02:00 Černý Petr SJI0905 2129213 B OK Jihlava
11:06:00 Kroupa Vít TTR1001 2244 C OOB Třebíč
11:10:00 Míchal Jakub SJH1001 8022661 B SOS Jindřichův Hradec
11:14:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 C OK Jihlava
11:18:00 Libra Matyáš PZR0900 7210882 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:26:00 Češík František CHT0902 2260133 C OOB SK Chrast
11:30:00 Rychtárik Tadeáš SJH0901 2801422 C SOS Jindřichův Hradec
11:34:00 Tulis Václav SJI1003 2300245 C OK Jihlava
11:38:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 2111816 B SK OB Chotěboř
11:42:00 Kopenec Šimon SJH1002 2088209 C SOS Jindřichův Hradec
11:46:00 Dokulil Jiří PZR0905 2420004 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:50:00 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 B SOS Jindřichův Hradec

H14 3.25 km, 75 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 B OK Jihlava
10:37:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B TJ Růžená
10:41:00 Jelínek Vít SJH0804 8014566 C SOS Jindřichův Hradec
10:45:00 Hudec David SJI0806 2088724 C OK Jihlava
10:49:00 Odehnal Matyáš 0070001 0 OK5Z Moravian contest group
10:57:00 Knap Jakub PZR0701 8024756 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:01:00 Prášil Adam SJI0901 8033299 B OK Jihlava
11:05:00 Vítek Vojtěch CHT0801 8061440 B OOB SK Chrast

H16 3.86 km, 95 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Hendrych Vít SJI0601 8109369 A OK Jihlava
11:13:00 Potužník Viktor SJH0504 8003611 B SOS Jindřichův Hradec
11:17:00 Kocourek Jiří CTB0602 8011039 B SK OB Chotěboř
11:21:00 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B OK Jihlava
11:25:00 Kinšt Antonín SJH0601 981817 C SOS Jindřichův Hradec
11:29:00 Richter Rudolf ADA0601 52668 B OOB Spartak Adamov
11:37:00 Venhauer Vojtěch SJI0505 2125372 B OK Jihlava
11:41:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SOS Jindřichův Hradec
11:45:00 Novák Matyáš CTB0601 8226396 A SK OB Chotěboř
11:49:00 Jirků František SJI0600 2039823 B OK Jihlava
11:53:00 Keller Filip CHT0503 2115707 B OOB SK Chrast

H18 4.83 km, 115 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Kinšt Jan SJH0402 330596 C SOS Jindřichův Hradec
11:36:00 Hudec Filip SJI0304 9201980 B OK Jihlava
11:42:00 Dvořáček Jakub OSN0303 8648630 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:48:00 Smékal Jan SJH0405 2113419 C SOS Jindřichův Hradec

H21C 5.61 km, 125 m, 25 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Chaloupka Martin CHT7301 8022691 C OOB SK Chrast
10:32:00 Čermák Martin RUZ7100 2134278 C TJ Růžená
10:34:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C O-mikron
10:36:00 Lauerman Jan SJI7419 8662358 C OK Jihlava
10:38:00 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 Prášil Aleš SJI7415 2127589 C OK Jihlava
10:42:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
10:44:00 Jirků Roman SJI8309 301273 C OK Jihlava
10:46:00 Bednařík Vilém PBM0509 8670461 A TJ Spartak 1. brněnská
10:50:00 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 C OK Jihlava
10:52:00 Kůra Josef ZBM8722 232254 C SK Žabovřesky Brno
10:54:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C OK Jihlava
10:56:00 Kopáček Jan CHT8510 8028864 C OOB SK Chrast
10:58:00 Tichý Tomáš SJH9201 8014563 C SOS Jindřichův Hradec
11:00:00 Vedra David TBM7402 8200033 C KOS TJ Tesla Brno
11:02:00 Novohradský Petr PZR8903 53700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:04:00 Nouza Petr SJH9300 8090148 C SOS Jindřichův Hradec
11:06:00 Frýba Dominik SJI9702 8113526 C OK Jihlava
11:10:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C VSK Mendelu Brno
11:12:00 Čech Petr SJI0001 8656540 R OK Jihlava
11:14:00 Knap Zdeněk 0030001 866998 Šroubováci
11:16:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 8515514 B SOS Jindřichův Hradec
11:18:00 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C TJ Růžená
11:20:00 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 A OK Jihlava
11:22:00 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C SOS Jindřichův Hradec
11:24:00 Jelínek Kryštof LPU0314 8666870 A OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 Hladílek Jan PZR8814 8016309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H21D 3.63 km, 95 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:34:00 Jirků František 0010002 2039175 Jirků
11:40:00 Odehnal Lukáš 0070002 2053552 OK5Z Moravian contest group
11:46:00 Kříž Martin PZR7801 8710 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H35 4.87 km, 110 m, 23 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 Dvořáček Jiří OSN7502 8007171 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:41:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C SOS Jindřichův Hradec
10:45:00 Máca Tomáš SJI7800 141 C OK Jihlava
10:49:00 Rychtárik Ladislav SJH8001 2103731 C SOS Jindřichův Hradec
10:53:00 Verner Tomáš VBM8204 8003668 C VSK Mendelu Brno
10:57:00 Blažek Petr SJH7402 8636796 C SOS Jindřichův Hradec
11:01:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C SOB Olomouc
11:05:00 Chloupek Tomáš VBM8404 2116496 C VSK Mendelu Brno
11:09:00 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C SOS Jindřichův Hradec
11:13:00 Dokoupil Zbyněk VBM8206 53210 C VSK Mendelu Brno
11:17:00 Potužník Martin SJH7705 2113492 C SOS Jindřichův Hradec
11:21:00 Sobotka Petr PZR7008 8022351 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:25:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř
11:29:00 Duba Vojtěch SJH8003 8013940 C SOS Jindřichův Hradec
11:33:00 Poledna Miroslav RUZ8001 7208083 C TJ Růžená
11:41:00 Černý Petr SJI8100 2127647 C OK Jihlava
11:45:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
11:49:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
11:53:00 Pařízek Miloš PZR7701 2144083 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H45 4.40 km, 115 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Plachý Martin STA7101 2116453 C OK Střelka
10:36:00 Pobuda Michal SJH7403 442845 C SOS Jindřichův Hradec
10:40:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
10:44:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C SOS Jindřichův Hradec
10:48:00 Bednařík Aleš VLI7309 2049578 C Slavia Liberec orienteering
10:52:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
10:56:00 Nevrkla Tomáš RUZ7600 8014557 C TJ Růžená
11:00:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C VSK Mendelu Brno
11:04:00 Komín Petr RUZ7200 2800299 C TJ Růžená
11:08:00 Novák Pavel CTB7001 8648548 C SK OB Chotěboř
11:12:00 Dvořák Miloš BBM7300 2127611 C BETA URSUS Rosice
11:16:00 Šňupárek Martin TBM7107 8667984 C KOS TJ Tesla Brno
11:20:00 Nechuta Milan PZR7007 8022374 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:24:00 Sláma Jaroslav OSN6901 1232505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:28:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:32:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
11:36:00 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:40:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C OK Jihlava
11:44:00 Nouza Petr SJH6501 8003622 C SOS Jindřichův Hradec

H55 3.49 km, 60 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:48:00 Kaňák Petr SJI6115 8149879 C OK Jihlava
10:52:00 Kopáček Miroslav CHT6049 2073715 C OOB SK Chrast
10:56:00 Kafka Václav SJI6001 301295 C OK Jihlava
11:00:00 Štefec Jaroslav CHT5801 52327 C OOB SK Chrast
11:04:00 Šenkýř Vladimír SJI6000 2044881 C OK Jihlava
11:08:00 Novotný Petr SJH6502 2079504 C SOS Jindřichův Hradec
11:16:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
11:20:00 Hrstka Vladislav JHB5702 995881 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:24:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
11:28:00 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C OK Jihlava

H65 3.13 km, 70 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:13:00 Matras Jaroslav CHT5301 51953 C OOB SK Chrast
11:17:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:21:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C TJ Růžená
11:29:00 Novohradský Jan PZR5309 232741 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:33:00 Dufek Jan TBM4231 8320135 C KOS TJ Tesla Brno

H70 2.49 km, 40 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Zlesák Milan CHT5101 51951 C OOB SK Chrast
10:37:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C TJ Růžená
10:41:00 Vodrážka Oldřich CHT4701 52323 C OOB SK Chrast
10:45:00 Paulíček Jiří SJI4911 52173 C OK Jihlava
10:49:00 Starka František CHT4801 51949 C OOB SK Chrast
10:57:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Rosice
11:01:00 Vítek Josef CHT4802 51948 C OOB SK Chrast
11:05:00 Blecha Ladislav TRT5100 8140927 C KOS Třešť

HDR 2.46 km, 45 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Bříza Leoš 2011815
10:30:00 Buršíková Kateřina SJI1750 51770 C OK Jihlava
10:30:00 Homola Antonín 0060004 2011806 TTR příznivci
10:30:00 Homola František 0060002 2011801 TTR příznivci
10:30:00 Homola Jan 0060003 2011802 TTR příznivci
10:30:00 Homolová Marie 0060005 2011808 TTR příznivci
10:30:00 Kocmánek Lukáš PZR1200 2121893 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:30:00 Králová Sára 2011833
10:30:00 Králová Sofie 2011823
10:30:00 Kroupa Otto TTR1402 303960 C OOB Třebíč
10:30:00 Kroupa Marie TTR1951 2230 C OOB Třebíč
10:30:00 Křížová Anna TTR1451 2127872 C OOB Třebíč
10:30:00 Kubáková Laura JHB1550 9201757 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:30:00 Lauerman Jan SJI1515 2103711 C OK Jihlava
10:30:00 Míchal Jáchym SJH1601 2420068 C SOS Jindřichův Hradec
10:30:00 Moravec Adam SJI1800 7260022 C OK Jihlava
10:30:00 Rychtáriková Sofie SJH1551 2118501 C SOS Jindřichův Hradec
10:30:00 Sobotka Ondřej TTR1401 52159 C OOB Třebíč
10:30:00 Tajbr Tomáš 2011821
10:30:00 Vedrová Anika TBM1351 2103788 C KOS TJ Tesla Brno

P 3.13 km, 65 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Burešová Petra CHT8354 232888 C OOB SK Chrast
10:30:00 Buršíková Olga SJI8150 2141924 C OK Jihlava
10:30:00 Dočkal František 0
10:30:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C TJ Růžená
10:30:00 Fraj David RUZ0900 8013392 C TJ Růžená
10:30:00 Frajová Kamila RUZ7950 2111732 C TJ Růžená
10:30:00 Jelínková Marta SJH7854 442885 C SOS Jindřichův Hradec
10:30:00 Jirků Olga 0010001 2039188 Jirků
10:30:00 Kaňáková Petra SJI8751 7003047 C OK Jihlava
10:30:00 Kaňáková Pavlína 0020002 301207 007-Ner.JI
10:30:00 Kellerová Lenka CHT8054 2148247 C OOB SK Chrast
10:30:00 Koukalová Jana 0
10:30:00 Mácová Apolena SJI1150 2087651 C OK Jihlava
10:30:00 Míchalová Zuzana SJH8252 2419915 C SOS Jindřichův Hradec
10:30:00 Nováková Hana CTB7551 2120621 C SK OB Chotěboř
10:30:00 Odehnal Karel 0070003 0 OK5Z Moravian contest group
10:30:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť
10:30:00 Padělek David 0060001 995847 TTR příznivci
10:30:00 Pobudová Kateřina SJH7351 436450 C SOS Jindřichův Hradec
10:30:00 Rychnovský Radek 0040001 2771362 42
10:30:00 Rychtáriková Eliška SJH8050 2103754 C SOS Jindřichův Hradec
10:30:00 Talich Lukáš 0020001 52962 007-Ner.JI
10:30:00 Vedra Tobiáš TBM0621 446444 B KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Wacková Hana SJI7853 2126383 C OK Jihlava
10:30:00 Zamrazilová Nikol SJI1050 2011866 C OK Jihlava