Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti v nočním OB

Datum:
30.10.2021
Místo konání:
Radimovice u Želče
Pořadatel:
STA - OK Střelka
Mapa:
Soukeník, 1:10 000, E=5, stav únor 2020, revize 2021, ISOM 2017-2. Mapoval Tomáš Doležel. Mapa bude voděodolně upravena - pretex.
Ředitel závodu:
Wierer Martin
Hlavní rozhodčí:
Doležel Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Doležel Tomáš - R3
JURY:
Komárek Arnošt, Kopecký Zdeněk, Kamenický Radan
Kategorie:
D12     D14     D16     D18     D21C     D35     D45     H12     H14     H18     H21C     H35     H45     H55     P1    

D12 2.00 km, 30 m, 7 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:45:00 Lubasová Nela STA1152 8116807 C OK Střelka
18:50:00 Komárková Radka SJH1151 8003655 C SOS Jindřichův Hradec
18:55:00 Lubasová Aneta STA0953 8482112 C OK Střelka
19:00:00 Drápová Justýna OSN0990 8119491 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D14 2.90 km, 50 m, 7 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:46:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8081227 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
18:51:00 Plachá Nora STA0851 8116821 B OK Střelka
18:56:00 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 C SOS Jindřichův Hradec

D16 3.80 km, 60 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:46:00 Vítková Hana SJI0750 8226390 A OK Jihlava
18:51:00 Plachá Zita STA0551 8116810 A OK Střelka

D18 4.50 km, 75 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:46:00 Blažková Veronika SJH0551 8226309 A SOS Jindřichův Hradec
18:51:00 Čápová Eliška STA0451 8482108 A OK Střelka
18:56:00 Kubáková Nela SJH0451 8414138 A SOS Jindřichův Hradec

D21C 6.40 km, 120 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:47:00 Králová Vanda BZP8750 8660507 C Báječné ženy v orientačním běhu
18:52:00 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A SOS Jindřichův Hradec

D35 4.50 km, 75 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
19:06:00 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
19:11:00 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice

D45 4.10 km, 65 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:47:00 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C SOS Jindřichův Hradec
18:52:00 Tichá Jana SJH6451 8482089 C SOS Jindřichův Hradec

H12 2.00 km, 30 m, 7 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
19:10:00 Wierer Antonín STA0901 2771363 C OK Střelka
19:15:00 Černý Petr SJI0905 2129213 B OK Jihlava
19:20:00 Broum Matěj PZR1002 7210401 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
19:25:00 Míchal Jakub SJH1001 8022661 B SOS Jindřichův Hradec

H14 3.50 km, 60 m, 8 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:48:00 Wierer Jan STA0701 2116465 C OK Střelka

H18 6.40 km, 115 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:47:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 8515514 B SOS Jindřichův Hradec
18:52:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A OK Jihlava

H21C 9.20 km, 150 m, 20 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:45:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
18:50:00 Tichý Tomáš SJH9201 8014563 C SOS Jindřichův Hradec
18:55:00 Culka Josef JHB8607 7300171 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
19:00:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec

H35 7.10 km, 140 m, 15 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:45:00 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C SOS Jindřichův Hradec
18:50:00 Černý Petr SJI8100 2127647 C OK Jihlava
18:55:00 Potužník Martin SJH7705 8237700 C SOS Jindřichův Hradec
19:00:00 Wierer Martin STA7702 2029215 C OK Střelka
19:05:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C SOS Jindřichův Hradec
19:10:00 Novotný Jakub SJI7700 2080936 C OK Jihlava
19:15:00 Blažek Petr SJH7402 8636796 C SOS Jindřichův Hradec
19:20:00 Poledna Miroslav RUZ8001 7208083 C TJ Růžená
19:25:00 Tichý Martin SJH6401 995864 C SOS Jindřichův Hradec

H45 6.40 km, 115 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
19:03:00 Nouza Petr SJH6501 8003622 C SOS Jindřichův Hradec
19:08:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
19:13:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
19:18:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
19:23:00 Kurfürst Pavel FSP7400 8022689 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
19:28:00 Nevrkla Tomáš RUZ7600 8014557 C TJ Růžená

H55 5.00 km, 110 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:48:00 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
18:53:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava

P1 2.00 km, 15 m, 8 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Kubáková Laura JHB1550 9201757 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
01:00:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C SOS Jindřichův Hradec