Místo konání:
Radimovice u Želče
Pořadatel:
STA - OK Střelka
Mapa:
Soukeník, 1:10 000, E=5, stav únor 2020, revize 2021, ISOM 2017-2. Mapoval Tomáš Doležel. Mapa bude voděodolně upravena - pretex.
Ředitel závodu:
Wierer Martin
Hlavní rozhodčí:
Doležel Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Doležel Tomáš - R3
JURY:
Komárek Arnošt, Kopecký Zdeněk, Kamenický Radan
D12
2.00 km, 30 m, 7 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
18:45:00 |
00 |
Lubasová Nela |
STA1152 |
8116807 |
C |
OK Střelka |
18:50:00 |
05 |
Komárková Radka |
SJH1151 |
8003655 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
18:55:00 |
10 |
Lubasová Aneta |
STA0953 |
8482112 |
C |
OK Střelka |
19:00:00 |
15 |
Drápová Justýna |
OSN0990 |
8119491 |
B |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
D14
2.90 km, 50 m, 7 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
18:46:00 |
01 |
Kamenická Tereza Ester |
OSN0888 |
8081227 |
B |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
18:51:00 |
06 |
Plachá Nora |
STA0851 |
8116821 |
B |
OK Střelka |
18:56:00 |
11 |
Komárková Zbyňka |
SJH0751 |
8014456 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
D16
3.80 km, 60 m, 11 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
18:46:00 |
01 |
Vítková Hana |
SJI0750 |
8226390 |
A |
OK Jihlava |
18:51:00 |
06 |
Plachá Zita |
STA0551 |
8116810 |
A |
OK Střelka |
D18
4.50 km, 75 m, 10 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
18:46:00 |
01 |
Blažková Veronika |
SJH0551 |
8226309 |
A |
SOS Jindřichův Hradec |
18:51:00 |
06 |
Čápová Eliška |
STA0451 |
8482108 |
A |
OK Střelka |
18:56:00 |
11 |
Kubáková Nela |
SJH0451 |
8414138 |
A |
SOS Jindřichův Hradec |
D21C
6.40 km, 120 m, 13 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
18:47:00 |
02 |
Králová Vanda |
BZP8750 |
8660507 |
C |
Báječné ženy v orientačním běhu |
18:52:00 |
07 |
Blažková Kateřina |
SJH0252 |
8656531 |
A |
SOS Jindřichův Hradec |
D35
4.50 km, 75 m, 11 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
19:06:00 |
21 |
Kamenická Lenka |
OSN6955 |
8648571 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
19:11:00 |
26 |
Veselá Eva |
VCB7853 |
8013928 |
C |
OB České Budějovice |
D45
4.10 km, 65 m, 12 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
18:47:00 |
02 |
Blažková Markéta |
SJH7550 |
2067998 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
18:52:00 |
07 |
Tichá Jana |
SJH6451 |
8482089 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
H12
2.00 km, 30 m, 7 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
19:10:00 |
25 |
Wierer Antonín |
STA0901 |
2771363 |
C |
OK Střelka |
19:15:00 |
30 |
Černý Petr |
SJI0905 |
2129213 |
B |
OK Jihlava |
19:20:00 |
35 |
Broum Matěj |
PZR1002 |
7210401 |
B |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
19:25:00 |
40 |
Míchal Jakub |
SJH1001 |
8022661 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
H14
3.50 km, 60 m, 8 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
18:48:00 |
03 |
Wierer Jan |
STA0701 |
2116465 |
C |
OK Střelka |
H18
6.40 km, 115 m, 13 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
18:47:00 |
02 |
Pobuda Vojtěch |
SJH0302 |
8515514 |
B |
SOS Jindřichův Hradec |
18:52:00 |
07 |
Vítek Matěj |
SJI0500 |
8116794 |
A |
OK Jihlava |
H21C
9.20 km, 150 m, 20 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
18:45:00 |
00 |
Vítek Jaroslav |
SJI7201 |
8028815 |
C |
OK Jihlava |
18:50:00 |
05 |
Tichý Tomáš |
SJH9201 |
8014563 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
18:55:00 |
10 |
Culka Josef |
JHB8607 |
7300171 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
19:00:00 |
15 |
Nouza Michal |
SJH0505 |
8004613 |
A |
SOS Jindřichův Hradec |
H35
7.10 km, 140 m, 15 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
18:45:00 |
00 |
Komárek Arnošt |
SJH7702 |
8014444 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
18:50:00 |
05 |
Černý Petr |
SJI8100 |
2127647 |
C |
OK Jihlava |
18:55:00 |
10 |
Potužník Martin |
SJH7705 |
8237700 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
19:00:00 |
15 |
Wierer Martin |
STA7702 |
2029215 |
C |
OK Střelka |
19:05:00 |
20 |
Míchal Jiří |
SJH7802 |
2096231 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
19:10:00 |
25 |
Novotný Jakub |
SJI7700 |
2080936 |
C |
OK Jihlava |
19:15:00 |
30 |
Blažek Petr |
SJH7402 |
8636796 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
19:20:00 |
35 |
Poledna Miroslav |
RUZ8001 |
7208083 |
C |
TJ Růžená |
19:25:00 |
40 |
Tichý Martin |
SJH6401 |
995864 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
H45
6.40 km, 115 m, 12 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
19:03:00 |
18 |
Nouza Petr |
SJH6501 |
8003622 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |
19:08:00 |
23 |
Podivínský Tomáš |
SCP7201 |
8663133 |
C |
OK Sparta Praha |
19:13:00 |
28 |
Střelba Ondřej |
PGP7510 |
8303009 |
C |
SK Praga |
19:18:00 |
33 |
Rachůnek Stanislav |
SJI6801 |
219258 |
C |
OK Jihlava |
19:23:00 |
38 |
Kurfürst Pavel |
FSP7400 |
8022689 |
C |
VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha |
19:28:00 |
43 |
Nevrkla Tomáš |
RUZ7600 |
8014557 |
C |
TJ Růžená |
H55
5.00 km, 110 m, 10 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
18:48:00 |
03 |
Kamenický Radan |
OSN6004 |
8122027 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
18:53:00 |
08 |
Kopecký Zdeněk |
SJI6002 |
52360 |
C |
OK Jihlava |
P1
2.00 km, 15 m, 8 kontrol, Start: Start 1
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
01:00:00 |
-27260205 |
Kubáková Laura |
JHB1550 |
9201757 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
01:00:00 |
-27260205 |
Nouza Vítek |
SJH1104 |
336789 |
C |
SOS Jindřichův Hradec |